Új privát üzeneted érkezett!

Hát, látom halódik a topic, mindannyian gyakrabban irogatunk a "megint megjött..."-be
Mi van VELETEK? Én most pihizek, mert ugye tegnap volt a nagy nap.
Nóri, Kép asszem a kefir, ásványvíz kúra tényleg használ, 11mm-es lett a mnyh-m. A múlt hónapban alig volt 8-as.
Békáné/Kagyló Kép Mi a helyzet? Már elkezdődött a pihi hónap utáni, nem? Régen jelentkeztél!
SZiasztok, Anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Madaran
Nekem még pihi van, majd 20. körül jön meg utána indul az akció megint. Neked nagyon szorítok, gondolom addigra már biztos lesz, hogy babás leszel!KépKép

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Szia Kagyló!
Én is nagyon remélem. Uh.-n sem voltál, nem is érzel semmit? Közérzeted, lelked jobb? Én asszem az borítana ki a legjobban, ha várnom kellene. Persze, ha 6. után sem jön össze, akkor el fogok rajta gondolkodni...
Szia, szia Kép anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 

 
 

Madaran
Nekem még nem kell mennem Uh-ra majd a menst után 10. napon.Majd kiderül, hogy mi fog változni.Egy kicsit megnyugodtam, de valahol még mindig a babán jár a fejem...Várom az inszemet megint, de félek is, hogy kiderül, hogy semmi értelme nem volt, mert talán a lombik segítene. És én már a negyedikre megyek, a 6. nem tudom, hogyan fogom megélni, de bizom benne........ hogy sikerülni fog (remélem). Hát nagyon nehéz dolog. Veled mi van?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Szia Kagyló!
Hát, nem semmi dolog összeszedni magunkat hónapról hónapra. Mégis úgy érzem a semmiből is reményt tudok kovácsolni.
Szombaton volt az inszem. Persze semmit nem érzek. csak remélek megint.
Jó jel, ha kezdesz megnyugodni...
Képzeld én ma éjjel babáztam álmomban. Szoptattam meg öltöztetni akartam, de nem volt semmi babaruhám, és arra gondoltam, hogy a játékbabáim ruhái jók lesznek-e rá!!De azért jó érzés volt.
Anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Nóri!
Nem is írtad,mi volt az uh-n?? Mikor lesz az inszem.?
Anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia!

Hát, kicsit túl agresszív kezelést kaptam, egyből 4 Gonal F-t 4 napon át, így tegnap a 9.napra lett 13,14,15,17-es tüsző.... Most leálltunk,illetve ma már kellett LH tesztet csinálni, de még csak gyenge pozitív. Holnap megyek újból. Úgy érzem, olyan hétvége tájt lesz inszem.
Te mikor tesztelsz majd? vagy vérvételre mész?
snori
 
 


Szia Nóri!
Ennyi tüszővel is csinál inszemet?Vagy megvárjátok hátha visszafejlődnek?
Tényleg, tegnap voltál uh-n, mi volt? Kapsz repesztő szurit??
Nem tesztelek, nem megyek vérvételre... Csak ha nem jön meg. Mert mindig pontos, 28, 29napra megjön. Négy év alatt kétszer ha teszteltem, mindkettőt már félig előre megmosolyogva, annyira biztos voltam a sikertelenségben.
Szóval, vároooooook, mint mindig. Kitartás!!
Anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Anna!

Kicsi csoda történt: ma volt insem a 12.napon, spontán LH csúcs után. Ma meg volt repedve 1 tüsző, és van még 3 db 20 mm-es, a jobb és baloldaliban is. A nyálkahártya 11 mm. Pedig már nem kaptam több szurit. Holnap megyek ismét. Hát nagyon nehéz most nem bízni... :-))))
snori
 
 


Húú, ez rengeteg, Nóri!!
És most lesz inszem vagy nem?
Írd meg, mi volt!
ANna
én nem érzek semmit, persze

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Anna,

igen megvolt az inszem ma,ismételtünk, mára megrepedt még kettő, vagyis összesen három, és van még egy 20 mm-es. Azzal szerinted mi lesz? visszafejlődik?
Egyébként kértem a dokit, mondjon már erre valamit. Azt mondta, most nagyon jók az esélyek, de tudni kell, hogy a 6 alkalom alatt a felének sikerül a baba. Az átlagot azok húzzák le, akik endósok, vagy a férjük spermaképe rossz. Remélem, akkor ez az esetemben inkább "igent" mint "nemet" jelent... vagyis hogy sikerül. Nagyon bízom. Te is tedd ezt!!
snori
 
 


Nori!

Nagyon drukkolok, remelem most sikerul! Tenyleg nagyon jonak tunik!!!!!!!

Anna!

Neked meg megy a drukk a ciklus masodik felere!!!!

En is a masodik feleben vagyok, a 20 napon. Clostival.
pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!
Nóri Kép A 20 mm-es vagy visszafejlődik vagy megreped! Elég nagy az utóbbihoz...Akkor, ha jól számolom, egészen jók az elélyeink, nem? SZorítok!!!!
DOdo Kép MInek szedsz clostyt?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna,

mi a helyzet nálad? mikor nem kellene megjönnie? nekem úgy rémlik, szombaton, bár lehet, hogy tévedek.
snori
 
 


Szia Nóri! Kép Kép
HÉtvégére várom -nem várom... Remélem, egy tíz évig nem jön meg, csak babázom, babázom, babakocsit tologatok, énekelek, játszom... Hú, de jó lesz!
Veled mi van? Hogy érzed magad? Pihensz, odafigyelsz azért, hogy ne végezz megterhelő fizikai munkát?!
Ezt az időszakot már nem szeretem, amikor vizsgálom magam, vajon mikor...?
Szia, szia. Mennem kell, mert órám lesz... AZ vigasztal, hogy már csak néhány hét van a suliból..Már csak az utolsó lezárások ideje.
Helo, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szia Anna,
én is ma írattam a diákjaimmal szemináriumzáró dogát. Egy baj van: én is vizsgázgatok hamarosan... :-((

Abszolút kímélem magam, a múltkori inszem után is ugyanúgy leúsztam a szokásos 1200 métereket, most ez kihagyom. Hát nem tudom, néha filózok, létezik-e, hogy 3 vagy 4 petéből egy sem akart megtermékenyülni?? (Persze létezik) Amúgy semmit nem érzek, de hát pé után 6 nappal szerintem még korai is lenne.
snori
 
 


Hello csajok!
Hát, a másik topicba már írtam, megint megjött... Holnap megyek a dokihoz, meg fogom kérdezni, érdemes-e még inszemet csinálni,szerintem nem. És nem mindegy, hogy nyáron lesz az inszem vagy tanév közben!
Te hogy vagy ezzel a kérdéssel, Nóri, hiszen "hasonló rendben" gondolkodunk?
Puszi, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Szóval: hogy nyáron lesz a LOMBIK bagy tanév közben (bocs)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Sziasztok lanyok!

Visszajottem, ugyhogy megy drukk mindenkinek. Anna neked, hogy minel elobb lombikolhass, ha tenyleg azt akarod, Nori neked meg hogy sikeruljon, es 3-bol egy megtermekenyuljon!!!!
En a 29. napon vagyok, kis cicifeszulessel, ami nem nagyon szokott lenni, de majd meglatjuk.

Anna, es azert szedem a clostit, mert en mar nem inszemelek, tudod, 5 utan abbahagytam, es elmentem egy masik dokihoz, aki vegignezte a leleteimet, es erosen megkerdojelezte, hogy minek is voltak az inszemek, mert szerinte clostival is lehet segiteni a dolgon. Ugyhogy most clostizok, kozben egy UH egy honapban, 13. napon, es egy progi vervetel a 20 napon. ennyi.
Remelem tenyleg segiteni fog!!!! Meg eszem a sok aloe veras cuccot, ugyhogy nagyon remelem, hogy valami majd csak segit!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo, csak nem...? mikor szokott megjönni? drukkolok!

Anna, értem én, szerintem ha neked gyorsan van rá lehetsőég, próbálj meg nyáron áttérni a lombikra. Nekem nem nagyon van rá mód, mert nekem "csak" 3 inszem volt eddig, és leghamarabb augusztusban kerülhetne rá sor, ja és intézetet kéne váltanom pluszban, mert a mostani helyemen csak inszem van. Szóval macera és idő. Ha mégis sikerülne váltani, a Kaáliban augusztusban a hőség miatt nincs lombik, tehát a szeptember maradna. Viszont ha nem váltanék, aug.végére lemenne mind a 6 inszem, és akkor meg már októberben úgyis lombikolhatnék, vagy novemberben. te mit javasolsz?
snori
 
 


Amúgy nem érzek semmit, azon kívül, hogy biztosan nem sikerült. Szerdán vérvétel biztonságból, hogy abbahagyhassam a progit, de negatívra számítok.
snori
 
 


Sziasztok!
Dodo Kép Most esett le, hogy Te dokit váltottál az ötödik inszem. után? Mi volt az, ami elbizonytalanított? Ez a progi engem is idegesít, úgy érzem, valamit nem figyelünk meg kellőképpen. Nincs erőm még másik dokihoz menni, szeretnék bízni...
Nóri Kép Hogyhogy nincs lombik? Leigazolják a hat inszemet, aztán mehetsz Isten hírivel?? Ezt nem értem: tudok egy lányról, akinek augusztusban lesz a lombik...?
drukk megy ++++++++++++++++++++++++++++++++++
Egyébként meg ne mondj olyat, hogy "biztosan nem sikerült..." nem szabad. Neked mindig nézték a progit?
MOst hogy kérdezzem meg, hogy: nem lehet, hogy kevés a progeszteronom? Egy orvostól? Cikinek érzem, de nem tudom, hogy miért.
Sziasztok, anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna, a meddőségiben ahova én járok, csak inszeminálás van, lombik esetén továbbirányítanak minket a Kaáliba, ez annak a háttérintézete. Azért az országban sok olyan hely van, ahol inszemeznek de lombikot már nem csinálnak. És tudtommal a Kaáliban aug-ban nincs lombik, legalábbis itt Pesten.
Nem, a progit nekem se nézték, de ennyi Utrogestan pótlás mellett szerintem ez nem is lehet probléma. Mértem egy időben a hőmet peteérés után, mindig 37,1-37,3 volt, ez elég magas szerintem, szóval szerintem nincs ezzel gond. Ha kapsz progit, neked se kéne ezen aggódni. Ha 21.napon vérvételt akarsz, akkor csak olyan ciklusban lehet ezt megtenni, amikor nem szedsz progit, dehát inszem után ezt nem nagyon szokták mellőzni.
snori
 
 


Anna!

Az otodik inszemnel volt az, hogy teljesen beleeltuk magunkat hogy sikerult, mert nagyon ereztem mindenfelet, es megsem. na, akkor nagyon kiborultunk, es azt mondtuk, hogy tobbet nem, tovabbiakban nem inszemelunk, hanem spontan probalkozunk. Egyebkent aztan hallottam nem tul jo hireket a dokimrol, de az mar nem is volt lenyeg, mert nem akartuk tovabb csinalni. Nem birtuk mar lelkileg.
Szoval aztan dokit is valtottam, mondtam a reginek, hogy nem megyunk tobbet es kesz.
Aztan a mamam ismerosehez mentunk el, o megnezte a leleteimet, es azt mondta, hogy feleslegesek voltak az inszemek, mert nem azzal van a problema. Csak ovulaciot kell csinalni, es az eleg lesz. na, erre adta o a clostit, es most itt tartunk.
Hat en igazabol nem tudom, hogy kellene-e merni a progit vagy az ember biztos lehet benne, hogy ha kap utrot,akkor minden rendben van.
Nekem most a sima clostitol is gyonyoru lett a progim. 27!!!!! Ennek legalabb nagyon orulok.

Anna, neked tulkeppen mi a problemad? Nem tudni pontosan? Semmi szervi gond?
Csak psziches, mondjuk igy????
Mert nekunk is egyebkent.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


CSAJOOOOOOOOOK!!!!!!!!!!!!!!!!!

KETTO A CSÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo, éreztem, hogy sikerült neked!!!!

Gratulálok!!! :-)))
snori
 
 


Nori!

Koszi, kivanom, hogy neked is mielobb sikeruljon! Mondjuk most ebbol a harombol ha egy megtermekenyult, akkor az mar jo is, igaz??? De jo lenne!!!!

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo!

Látom, haraggal gondolsz vissza Murányira, meg olvastam azt is, hogy sok rosszat hallottál róla. Megsoztanád velem? Most kezdődik a negyedik inszem, és úgy voltam vele, végigcsinálom a nyáron az egészet, de most elbizonytalanodtam. Mi van, ha semmi értelme. Két lehetsőég van, egyből átnyergelek lombikra a Kaáliba, hogy kezdhessük mielőbb. Vagy elmegyek a te csodaorvosodhoz, elég meggyőzőt alakított... :-))
Egy gondom van a csodadokiddal, neked Murányinál se kellett sok szuri, én viszont keményen PCO-s vagyok, nem hiszem hogy csak Clostyval tudna stimulálni, ez nekem önmagában eddig se volt elég. Nagyon kíváncsi lennék, tudna-e velem mit kezdeni. Nem tudom, milyen viszonyban vagy a dokiddal, de esetleg nem tudnál rákérdezni, hogy egy laparral műtött, inszemező, PCO-s, eddig igazán jól csak a Gonal-F-re reagáló lánnyal tudna-e foglalkozni? Fontos kérdés ez. Mert ha azt mondja igen, inkább próbálnám ezt az utat, hiszen a spontán teherbeesésnek elvileg semmi akadálya, csak legyen jó minőségű pete.
snori
 
 


Dodo, látom a közelben vagy, légyszi válaszolj!!

Ma voltam vérvételen, negatív, persze. Most hezitálok, mert 2 hét múlva mehetnék konzultációra a Kaáliba, és most akkor kezdjem el a 4.et Murányinál? Vagy hagyjam?
snori
 
 


Jaj, szia Nori, persze itt vagyok, valaszolok gyorsan. Sajnalom, hogy negaiv lettel. pedig tenyleg nagyon jo eselyekkel indultal.

Tudod ez azert nehez dontes. Mi ugy voltunk, hogy tenyleg elegge kiborultunk, es akkor ugy volt, hogy nekem az volt a leglenyegesebb, hogy ne csesztessenek engem annyit, es mi ezert kezdtunk el spontan probalkozni. (Illetve clostival, hogy azert teljesen felesleges azert ne legyen).
De az joval konnyebb volt, ahogy irtam.
Muranyirol egy lanytol hallottam rosszat, amikor nagyon ki voltam borulva, akkor o irta, hogy o is volt Muranyinal, ketszer inszeminaltak, aztan abbahagyta mert nem latta ertelmet, es nem tetszett neki az ottani rendszer, hogy mindnekit esz nelkul inszemelnek. ja, es elment a lany onnan, es persze 2 honap mulva spontan teherbe esett.
Na, ez eleg volt nekem arra, hogy ne csinaljam meg a 6. inszemet, es eljojjek onnan.
Tudod, az van, hogy azt ereztem, hogy nem lelkiismeretes, hanem kicsit trehany. Nem nezte a progit sem, csak injekcio es inszem. Latod, nekem feleseges volt a sok hormonszuri!!!!!

Na, szoval ez van. Az azert hozzatartozik, hogy en tobb szalon futattam az esemenyeket.
Jartam ehhez a dokihoz, aki a clostit adta. Szedtem sok aloe veraas keszitmenyt, amit nem tudom, hogy ismersz-e, de nagyon jok. En december ota szedem oket, es hat 5 honap alatt meglett az eredmenye. persze annak ido kell. Nem hat tul gyorsan. Ki kell varni. En kivartam. Ezzel is probalkozhatsz, mert tenyleg nagyon jok az eredmenyek amiket en is hallottam, es sok lany eszi-issza mar ezt az aloet.
Aztan meg jarni kezdtem en taplmasszazsra, vagy taplreflexologia, vagy mi a fene neve a Vargha gyogymod nevu helyre. Na, oda apr. kozepe ota jarok. Ja, es ami az egyik legfontosabb, hogy az akcio idejet a Jonas modszer szerint valasztottuk meg. megszereztem azt a tablazatoz, ami hold allasra van, hogy mikor kell akciozni, ha te akkor szulettel amikor eppen. Percre tudni kell.
Szoval most eloszor pont akkor probalkoztunk, es latod pont osszejott!
Biztos az is szamitott. Merthogy visszaneztem az ev eleji datumokat, es latszott, hogy az inszemek egyaltalan nem akkor voltak, amikor volt esely a megterkenyulesre! Ja, es ha nem kapom meg most a tablazatot, akkor most se szexeltunk volna akkor amit a tablazat mondott! Pont lekestunk volna rola!!!!!

Szoval mi nem akartunk rogton lombikot, ezert megprobaltam mindenfele termeszetes gyogymodot (meg clostit ugye), es hat ugy nez ki hogy sikerult.

Remelem neked is fog. Igy vagy ugy. Gondold vegig, hogy te mit szeretnel, aztan meglatjuk.

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!
Dodo Kép itt is gratulálok, ügyi vagy!!
TÉnyleg írd meg légyszi, hogy hová, kihez jársz dokihoz! Mert ahogy így leírod, az az érzésem,hogy ez a dokim is trehány!!!
HOgyan is van az a Jónás-naptár? HOl lehet hozzájutni?? Megnézném azt is ,mert már annyira el vagyok kenődve.
Lehet,hogy csak pénzt szed ki belőlem és más a probléma!
E-mailban írd meg, jó? (dieneso@freemail.hu), köszi, anna

Nóri Kép Sajnálom, attól még nem lehet?? Te is gondolkozol azon, hogy dokit váltasz. Miért is?
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Kagyló, hol vagy, mi van? Elindult a "hónap" vagy Ti is máson törpöltök?
A

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Dodo, köszönöm a részletes választ.
Igen a Szabolcsban mindenkit ész nélkül inszemelnek. Ez biztos. De tudod miért: mert ebből élnek meg ott az orvosok. És az asszisztenseknek is csurran-cseppen valami. (Néha az Évának adtam, igaz neki jó szívvel!)
Most viszont úgy döntöttünk a párommal, hogy valószínűleg elmegyünk a Kaáliba, meghallgatjuk, mit mond az orvos. Ott már minden számla alapon megy, tehát nem áll fenn a veszély, hogy a hálapénzre hajtanak. És tudom, hogy van rendesen vérvétel a ciklusokban, jobban tudnak figyelni. Az sem kizárt, hogy nem is javasolnak több inszemet. Meglátjuk.
Kcsit meg vagyok könnyebbülve, hogy most ebben a hónapban szünet lesz, hátha lesz spontán peteérésem is, sosem lehet azt tudni.
snori
 
 


Madaran
Mit is mondhatnék neked, most kezdtem el szedni 4 napja a Serophent, egy hónapot pihentünk, jövőhéten lesz uh, és utána gondolom én hétvége felé az inszem. Ez már a 4. lesz nekem, és nem sok reményt füzők hozzá, de minden szalma szálba meg kell kapaszkodni. Viszont bizakodó, hogy sokan úgy esnek teherbe, hogy végig mennek az inszemen, és utána spontán jön a baba. Hát türelmesen kivárom a soromat. És veled mi van?

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Sziasztok! Kép Kép
A dokim éppen kikapcsolócik, uh. nélkül szedem a clostit és készülök a jövő heti inszemre....De ugyanúgy, ahogy Te Nóri, én is gondolkodom, hogy éppen ideje elmenni a Kaáliba.
Dodo, Kép nem írtad meg, ki a dokid, pedig komolyan érdekel. Nincs kedvem ehhez a pénzszedő akcióhoz.
Kagyló Kép Mindent bele!! Lehet, hogy egyszerre lesz az inszemünk?
Nem tudom, hogy hozzam fel a dokinak kérdést: nem kellene-e progit mérni?? Fél éve nem voltam vérvételen!!!!!!!!!!!! (nem mintha hiányozna)
Puszi, ügyeskedjetek, anna

Dodo, ugye azért "nem hagysz el" minket??? Kép Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


LANYOK!

SAJNOS ELMENT A KISBABAM.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Lanyok, most beszeltem a dokival, es be kell mennem a korhazba. Azt mondta megvizsgal, es ha kell, maradt valami, ki kell kaparni. Jaj, de jo. Bent maradhatok a korhazban egy napot is.
Drukkoljatok nekem, lecci, most indulok.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Dodo Kép sajnálom. Mi van veled? Mire gondolsz, mi lehetett az ok? De legalább tudod, hogy találkozhatnak, az is valami. Nem így gondolod?
Ma megyek uh-ra és megkérdezek egy s mást: pl. miért nem mérünk progit, lehet-e lombik a nyáron? Ha kitérő választ ad és csak inszemekben gondolkozik, már ott sem vagyok, megyek a Kaáliba.
Nóri Kép Milyen dokira gondoltatok. Kihez érdemes menni?
Annyira idegesít, hogy nem tudjuk, mi lehet az oka annak, hogy nem sikerül.
Anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Dodo!
Eddig nem szóltam hozzá, ez csúnya dolog volt, de féltem hogy nagyon negatív lennék. Ugyanis belegondoltam, hogy 5 inszem, és utána spontán sikerülne, ezt égi jelnek venném, és akkor mégse... vajon hogy bírnám?? Azért figyeltelek téged, és örülök, hogy tartod magad. Nagyon sokaknál hallottam, hogy a szervezet "emlékszik", és az első vetélés után rögtön vagy hamar jön a másik baba, mert már tudja a szervezeted, mit kell csinálni. Talán nem hülyeség, hinni kell ebben.
Ja, és én is azt mondom, nagy könnyebbség a tudat, hogy teherbe tudsz esni spontán!!

Anna.
Most leálltunk. Végiggondoltam, első inszem 1 tüszővel valóban bénácska volt, aztán második 2 nagy és egy közepes tüszővel, aztán a harmadik 4 gyönyörű tüszővel. A párom eredménye messze átlagon felüli. Nyálkahártyám mindig 11 mm az inszemkor. Átjárható vagyok. Vigyáztam magamra. Akkor??? Szóval ez az inszem nem megy. Elvesztettem a hitem. Elmentem a Szabolcsba, ma már megvolt a döntés, hogy mit írjanak az elbocsátó zárójelentésre, holnap lehet telefonálni. Lehet, hogy nem javasolnak több inszemet. Jövő kedden megyünk a Kaáliba a papírokkal, és annak függvényében folytatjuk, hogy ma mit döntöttek. Ha lombik, akkor azzal azért várnék szeptemberig, mert pihenni akarok. Arra csak lelkiekben megerősödve lehet menni.
snori
 
 


Anna!

Amikor mult heten meg happy voltam, es ugy tunt sikerult, es megigertem, hogy megkerdezem neked a dokimat, hogy esetleg szeretnel hozza menni.
Nahat megkerdeztem, jol is esett neki. Akkor kell meg a neve, telefonja? ha adsz egy emailcimet, leirom neked maganban, ha erdekel meg.
Latod nem megy olyan konnyen ez az elhagyas. Ugy tunik meg egy ideig veletek leszek. Remelem nem sokaig. Persze utana is beneznek...

Nori!

Koszi a biztatast, en is nagyon remelem, ha most sikerult spontan, menni fog megint! Doki is ezt mondta, ennek lagalabb orultunk mindketten.Kenytelen vagyok taplraallni, maskepp nem megy. Tiszta szerencse, hogy ennyire az eleje volt, ugysem tudtam magam meg nagyon beleelni. Sajnos akinek kesobb, a 8,10, 12. heten megy el, na, az sokkal sokkal rosszabb lehet. Valahogy belemivodott ez a varakozas, s meg fel sem tudtam igazan fogni, hogy most sikerult.

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok sorstársak!
Nóri Kép Hasonló a helyzet, nálunk is csak ősszel lehet szó lombikról, pedig szerettem volna legalább augusztusban.
Nem csinálunk most inszemet, leigazolja -bár még megyek a héten- elöregedett a tüszőm anélkül, hogy megnőtt és megrepedt volna. Érdekes, nem? Arra gondoltam, hogy már elfáradtak a szerveim, már több mint fél éve stimulálunk. Nem bízom a 6.-ban sem. De megadjuk az esélyt.
Lehet, hogy együtt fogunk készülni a lombikra?? Kép Az nem is lenne rossz. Biztos szükségem lesz némi vigaszra a sok vizsgálat meg minden közben.
Dodo Kép szeretném,ha megírnád mailban a dokid nevét, mindent, bár most nem váltok még. Nem tudom, hogy miért,de maradok még. HOGY VAGY?? Kép
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Kagylóval mi van?? HOl vagy??

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna! Most akkor már nem is lesz több inszem? Vagy hogy van?
Tulajdonképpen nálad mi a diagnózis, vagy nem tudják a meddőség okát?

Nálam az történt, hogy el sem engedtek a Szabolcsból. Mentem volna a papírokért, de előtte már volt egy telefon, hogy nem igazolták le a maradék 3-at. Úgy voltam vele, akkor folytatom máshol, vagy lesz valami. Végül a doki elkapott, behívott és meggyőzött, hogy nekem semmi különösebb bajom nincs, de csak 3 hónapja van peteérésem, ennyi idő alatt egészséges pároknak sem sikerül többnyire. Ebben mondjuk igaza volt. Szerinte nincs szükségem lombikra. Azt is megtudtam, hogy régebben még 12 inszemet fizetett a TB. Ahhoz képest, hogy most még csak a 4.-nek fogunk neki, az tényleg nulla. Vagyis most folytatom, a negyedikkel, kapom a Gonalt...
snori
 
 


Madaran
Én jól vagyok 4. inszem meg volt. Szórítok érted.

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Anna!

Ok, mail megy mindjart.

En egesz jol vagyok. Probalom magam elfoglalni mindenfelevel, hogy ne koncentraljak a bebire.

Nori!

Azert drukkolok az inszemekhez. Nagyon jo lenne ha sikerulne neked....

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Heló csajok!
Nóri, a diagnózis hyperprolacinemia, magas a prolaktin, de egy éve szedem rá a bromot. Más nincs. Igazán idegesítő!!
Mi minden inszemet fizettünk... 100 fölött vagyunk, nem mintha izgatna, ha lenne eremény.
Kagyló Kép én is drukkolok!!! HÁtha ez a gyönyörű nyár...
Ma véglegesítettek, azért a pszichémnek ez is jól esik. Valami poz. dolog az életben. Mintha előrelépnék egy lépést.
anna

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
madaran
 
 


Anna! Hogyhogy fizettétek az inszemeket? Magánintézetbe jársz (Kaáli)? Ott tudom, hogy ez sem ingyen van.
Mennyi a prolaktinod Bromo mellett? Szedjed csak, a barátnőmnek majdnem 40 volt (teje is volt), Bromoval levitték 12-13-ra, és háromnegyed évi szedés után babás lett, spontán. Sosem lehet tudni.
Egy alkalommal hány tüsződ szokott lenni? a párod eredménye teljesen jó? biztos írtad már, bocsi. csak most "feltérképezlek". dr.Norka
snori
 
 


Ja és még egy: mióta próbálkoztok, hány ciklusban volt teljesen biztosan peteérésed? ez sem mindegy... 12 ciklusig állítólag egy szót sem szólhatunk. mert ha nagyon magas volt a prolaktinod, akkor elvileg nem lehetett peteérésed.
snori
 
 


Sziasztok!
Szóval rossz véleménnyel vagytok a Murányiról? Valahogy én sem érzem magam 100%-os biztonságban nála, de nem tudom, miért. Erősen gondolkozom a Kaálin. Ott ugye van inszem?
kisegér
 
 


Kiseger!

Igen, van a Kaaliban is inszem, meg ott utana van lombik is.
En is Muranyihoz jartam. Ot inszem volt sikertelenul. Most egy masik dokihoz jarok aki csak clostival stimulal. Nem olyan megterhelo, es akkor akciozunk amikor akarunkKép

Te hanyadik inszemnel tartassz? Es mi a problematok? Miert nem jon ossze? Lehet tudni?

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: