Új privát üzeneted érkezett!

Persze, persze jövök :D
Ma megint ctg, kicsit uncsi már de csütörtökön telihold :D
Amúgy a kórház innen kb 10 perc így nem lesz gond a tolófájásokkal ;)

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Akkor szurkolok, hogy minden úgy legyen ahogy szeretnéd :D
Az enyém ha olyan lesz mint a nővére, akkor őt is úgy kell majd kirugdosni, úgyhogy nem úszom meg a vajúdót :? De majd kiderül, nekem még soká lesz :)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


úgy elrepül ám az idő!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 

 
 

Még mindig egyben......

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Nem akar ez a kiscsaj kibújni :D Túl jól érzi magát odabent :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Húúúúú, tényleg nem siet Sári sehová :D Mondom innen, 33 hetesen. Persze a 40-hez közel már nyafogni fogok :roll: :lol: Talán a hideg kicsalja. Nem mintha logikusnak tűnne :roll:
És ha ilyen közel vagytok, akkor hajrá tolófájások :D Csak jöjjenek máááár! Igaz?! 8)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Orsinak nagy drukkkkkk!!!!!jönni fog Sári.....tuti:)

Ééééés JUDY-hatalmas gratuláció! :D :D :D :D -már érdemes visszajönni.... :lol: :lol: egy kicsit)
Amúgy hogy vagy?-vagytok???
dolgozol még?olvasom Te is kettesen?-de ha jól emlékszem Annát is ott szülted-gondolom dokid marad jó kezekben leszel :D

RENÁTA-lassan Luca is megérkezik...basszus hogy megy az idő :shock: :shock:
remélem jól vagytok,mindenkinek egy nagy ölelés:)jaaa és Neked jó hideg lesz Luca érkezésekor:)
néztelek facen-szóval jól nézel ki :lol: :D nagyon!!!!!!

többiek-nem jöttök kicsit?
Valentina,Ancsa,Veró,Timi....és még.......

Kép
Kép
etenci
Ercsi
 
 


Hát semmi jel.... pedig 2 nap van a terminusig, ami így is már el van tolva egy héttel, hát nem szeretem most magam, most ott tartok, hogy az élő fába is belekötök :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Jaaaaaj, Orsi...annyira együttérzek. Linda is ráhúzott 2 napot, szal tudom miről beszélsz :roll:

Tenciiiiiiiiiiiiiiiiiii
Hát előkerültél? :lol: Aktuális lenne a vonalzócsere :wink:
Veletek mizu???

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Holnap megyek a dokihoz, remélem jó híreket mond, pl: oké csak nyomjon, már látom a fejét :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


ORSI
Hányra mész? Csakhogy tudjuk, hogy ha záros időn belül nem jelentkezel akkor éppen nyomsz, mert látszik a feje :D
Ha mégsem így lenne, azért írd meg mit mondott a doki!

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Oké, amúgy 12-kor ctg, és ha végeztem utána hívom a dokit!
Szorítsatok :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Oksa, akkor ha 6-ig nem jelentkezel be, akkor reménykedünk;) És persze szorítok, hogy Sári mostaztán már kibújjon :D

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Oksa, várjuk a jelentkezésedet!!! És remélem Sári most már tényleg kibújik :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Szia Ren!!!
Ti hogy vagytok???

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Ezek szerint már látszott Sári feje? :)

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Látszott persze az uh-on :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


BORSA
Na ne máááár! Te hagytad, hogy azt higyjük, hogy Sári már a kezedben :) Ejnye :lol: Én is tutira vettem, ahogy Judy is....
És most mizu? Mik a tervek?
Bűvös 34. hét...Luca pár napja fordult meg. a 34. hét első napján :lol: Háááát elég vacak érzés volt maga a művelet, de azért örültem, mikor a bordáim között éreztem a lábát végre ;)

JUDY
Nálunk semmi extra. A fentieken kívül :D
Nyafogni persze tudnék, de még ahhoz sincs kedvem :roll: Ma hulla napom van...Végig másztam az Ikeát egy rémes éjszaka után...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Reni, mondtam én :D a 34. egy jó hét :D

A helyzet az, hogy nem írtam mert felrobbant a monitorunk :D de most már itt az új.
Szóval bő 1 ujjnyira nyitva van a méhszáj, de tegnap elment a nyákdugó másik fel is, úgyhogy lehet, hogy már 2....
Ha minden kötél szakad, és nem indul meg, akkor jövő pénteken, indítanak... de erre azért remélem nem kerül sor.

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Na, pedig tényleg biztosra vettem... Remélem most már kijön a kisasszony, az indítás tényleg nem fincsi :?

Ren,
az azért jó hír hogy befordult :) Neked sincs már messze a vége :) Nagyok várják a tesót??

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Még mindig egyben.....

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Jaj. Pedig már azt reméltem, hogy azért nem jösz, mert Sári jött :D
Háááát, van még olyan bíztató mondat, ami esetleg nem idegesít? :? :) Mert akkor én azt mondanám :)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok Csajok!

Micsoda hírek!!! :wink: :D :lol: Jó sokat írtatok, míg nem voltam! :D

Borsa!

Nem bosszantás képpen mondom, de hajnali 3-kor jutottál eszembe, hogy "Basszus, Borsa már megszült, én meg jól lemaradtam az első fotókról!" 8) :roll: Mert ugye nekem még a nov. 15. van a fejemben, hogy akkorra voltál kiírva, erre most olvasom, hogy tegnap még egyben?! :shock: :roll: Nem is tudom mit mondjak...!
Inkább abban reménykedem, hogy azért jutottál eszembe hajnali 3-kor, mert már szülsz! :wink: Szóval HAJRÁÁÁÁÁ!!! Gyerünk Sári, már nagyon várnak idekint és mindjárt jön a Mikulás meg a Jézuska is! :wink: :D

Judy!

HURRRÁÁÁÁÁÁÁ!!!! :wink: :D
Na úgy látszik, tudom én, hogy mikor kell jönni! Mondtam én, hogy ha kicsit "lenyugszol", még karácsony előtt összejöhet a Tesó! :wink: :D Büszke vagyok magamra! :lol: :wink:
Szerintem most már nyugival tűrd a melót! Nincs már sok(k) hátra! :D Gondolj a Picurra és minden rendben lesz! Egyébként meddig tervezed a dolgozást? 8)
Vonalzó alapján én most meg nem mondom, hogy lány vagy fiú! :D A szivárvány miatt azt mondanám, hogy lány, de ha azt a "kis emberkét" nézem aki ott ül, akkor inkább fijúúú! :wink: :lol:
De ha Annám lánytesót szeretne.....hajrá! :wink: :D
Akkor jövő év elején lesz időd felénk jönni?! 8) :wink:
Sote II-n az apukák bemehetnek a vajúdóba?! :shock: De jó, Szent Imibe nem, csak a szülőszobára! :? Mondjuk nekem így is tök mindegy volt, mert végig asszisztáltam 4 kismamát a kispapák helyett és másnap, mire rám került a sor....ugyebár burokrepi....én már a szülőszobára mentem és jött Apa!
De ha szülnék még egyet, (amit tuti NEM!!!) , akkor én is irány a II-es, mert doki bácsim ott van! 8)
És SZ. Imit sose lássam többé!! :evil:
Ja egyébként Mészi mondta, hogy a II-est is most fogják felújítani. Mármint a szülészetet. Nem kezdődtek még el a munkák? nem tudod?
Annának sok puszi! Tök jó a cserkó jel! :wink: És Apa is boldog?
Látom "onlány" :wink: :D vagy, gyorsan elküldöm!

Folyt. köv. a Többieknek is mindjárt! :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tigrincs76 2011.11.21 14:12-kor.

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ren!

Na csak beilleszkedett a Csajszi! :wink: :D Jól van Luca, ügyes vagy! És még Anya bordái is megmaradtak! :wink: :lol: :D
Örülök, hogy minden okés!
Igen, Csajok nem semmik! A két kicsim az utóbbi másfél hétben...ahogy Vero mondaná......NAGYON KIBORÍTOSZOK!!!! :roll: :oops:
Zizi valamivel jobb, de Mira...... :shock: :oops: Komolyan mondom a sírba rak...! :? Olyan hisztis, hogy csak na! Isten bizony mondom Neked, hogy a két nagy összességében nem volt olyan "rossz", mint Mira. Hiába mondom, bármire, hogy nem szabad, Ő csak azért is csinálja! És ha kicsit erősebben rászólók, leül a földre vagy lehasal és úgy ordít! :? Azt hiszem én a Jézuskától csak azt kérem, hogy valamikor a közeljövőben csak két napra essek "kómába", hogy ezeket a hisztijeit kipihenjem! :oops: :roll: Bár abban reménykedem, hogy jövő hét szerdán megkapja a 15 hónapos oltásait...3-at....és attól talán lenyugszik! :roll:
Jázi meg már nagyon várja a december 8-át, mert akkor ismét mehet oviba...néha-néha bejárunk 8)...., mert ott akkor lesz az adventi készülődés és akkor ahogy Ő mondja, "mehetek Gabi nénihez meg a halacskákhoz!" :wink: :D

Tenci!

BB, hát te is ideértél?! :lol: Látom, vonalzót már nem volt időd cserélni! Szerintem már ne is tedd meg, úgyis mindjárt 2X kéne! :lol: :wink: A fiúk szülinapját úgy sem fogom elfelejteni, mert elég közel vannak Zizihez! :lol: :wink:
Telefont nem ismered wazze?! Vagy várod a kb. "két hét múlva pénteket"?! Vagy megint sz@r az UPC-vonal? 8)
Na lökjél már megint ide két sort, hogy tutira tudjam, hogy még élsz! :lol: :wink:

Bocsi Csajok, most csak ennyi, mert közben hazaért Apa és adok neki enni!

Sok puszi az összes Babának-Anyának! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


U.i: Még egyszer HAJRÁ BORSA ÉS SÁRI!
Ha valaki időközben megtudja, hogy Sári kibújt-e már, légyszi jelezze! Köszi! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Szia Timi,
Hát te is ideértél végül :D Már nem voltam onlány, biztos csak becsuktam a böngészőt, aztán nem érzékelte a rendszer hogy már nem vagyok :)
Márciusig tervezek dolgozni, az kb ugyanannyi mint Annával... Persze aztán majd kiderül... Ha nagyon besokallok, akkor jól elmegyek táppénzre :lol:
Igen, tudom hogy ott van dokibácsid :) Bár még nem futottam össze vele... (égne is a pofám rendesen, azóta se hívtam fel :oops: ) A szülészeten még nem jártam, magánba járok dokibácsimhoz, csak vérvételen jártam bent, mert a kombináltat ott vették le.. Meg oda megyek most AFP-re is a jövő héten valamikor... Az meg lent van az alagsorban :) Az az igazság, hogy még nem nagyon kérdezősködök, mert májusig még minden hatszor megváltozhat :) Gondolom nem a tél közepén verik szét az egészet :D
Apa boldog, azt mondja, hogy jó lenne már egy fiú a családba (ugye tesóméknál is két lány, sógoréknál is egy lány), de azt se bánja ha lány lesz persze :)
Már nem merek ígérni semmit, hogy mikor járok feléd :? Most épp még téli gumi sincs a kocsin, mert apájának még nem volt ideje lecserélni :roll: Cserébe majd májusban is a télivel járok még, így átlagban jó leszek :D

Borsa,
remélem Timi boszi jól megérezte és kibújt már Sári... :?

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Judy!

Ha meg lesz az AFP eredménye abból szinte már majdnem biztosra tudni fogod, hogy fiú vagy lány lesz! :wink: Drukkolok, hogy minden rendben legyen, de hát miért is ne lenne rendben!?! :wink:
A terhességi cukrod megint kijöhet? Dokid erre mit mond?
És tudom, hogy még korai, de nevek vannak már? :wink: :D Vagy csak akkor kezdtek el gondolkodni, ha már tudni lehet, hogy ki is lakik odabent? :wink:
Egyébként Annád és kistesója között majdnem kb. annyi lesz a korkülönbség, mint Adrim és Zizim között! :D Aztán egy majd csak észre sem veszed és jön Hármaska is! 8) :wink: :D
Na akkor melóhoz kitartást márciusig! Hidd el gyorsan elrepül az a kb. hónap.
És tényleg, húgodék jól vannak? Náluk nem jön még Hármaska? 8)
Jössz amikor jössz! De ha nem érnél ide, akkor majd megyek én májusban a II-re és megleslek Benneteket! :wink: Okés?! :D

Úgy látom Borsáról egyenlőre semmi hír! Lehet, hogy ez azt jelenti, hogy Sára kisasszony megérkezett?! :wink:

Most csak ennyi, mert mennem kell Adriért a suliba! 8)


Sok pusszantás Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja és még....

Vero!

Tudom, hogy már nem jössz, mert a Három Grácia és a meló mellett már abszolút nincs időd, de azért..... 8) :wink:

NAGYON SOK BOLDOG 7. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK KATÁNAK!

u.i: Az óra miért nincs még átállítva itt a bneten?! :shock: 1 órával többet mutat, mint amennyi van! 8)

Léptem! Szépeket Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Timi,
igen, tudom, a védőnő már Annát is megmondta mielőtt még az uh-n megmutatta volna :) Meg a hugomnál is bejött :D
Cukor: tegnap mértem itthon... nem tűnik jónak sajnos :( Úgyhogy biztos vagyok benne, hogy nem leszek olyan mázlista mint a tesóm, hogy másodszorra ne jöjjön ki... :( Amúgy jövő héten megyek cukorterhelésre, mert most előbb kell csinálnunk pont azért mert a múltkor cukros voltam...
Nevekről még nem beszéltünk :) Nekem lánynévre van egy titkos favoritom (Eliza), de Lacinak még nem mondtam, nem tudom mi lesz a véleménye... Majd meglátjuk, még rengeteg idő van májusig :wink:
Hármaska -háát... nemtom. ha most is annyi bajom lesz a cukorral, akkor nem vagyok benne biztos, hogy ilyen vén fejjel belevágok még egyszer :? Persze ha úgy jön, mint nálatok, tervezés nélkül... :lol:
Tesóméknál a kisebbik még csak most lesz 1éves :) És most az a terv, hogy ha betölti a 2-t, akkor a hugom visszamegy kicsit dolgozni, mert fél attól, hogy ha még egyet szül és ennyit otthon van egyhuzamban, akkor már sehova nem fogják felvenni... :? Tudod, őt kirúgták, mikor kiderült hogy terhes, csak anyósa gyorsan bejelentette a saját cégébe, hogy kapjon gyedet...de ott nem nagyon várják, elvégre nem könyvelő, csak a kulimunkát tudják rápakolni, abból meg nincs annyi, hogy kelljen rá egy ember... Úgyhogy jövő év vége felé elkezd keresgélni, aztán dolgozni akar kb egy évet és utána tervezik hármaskát...
Nyugodtan jöhetsz leskelődni, akkor is ha netán előtte össze tudunk futni :wink: :D
Melóval nincs gond, legalább nem unatkozom (és a diétát is könnyebb tartani, ha közben nem unatkozik az ember, nincs unalomból evés :roll: ), néha ugyan nagyon idegesítő dolgok vannak, de pont most dumáltam az egyik sráccal, mert mindig lecsesz, hogy mit idegeskedek :) ,mondtam is neki, hogy azért nem viszem túlzásba, aztán meg ha nagyon idegesít a dolog, akkor meg jól elmegyek táppénzre :lol:
Vero hogy van? Gondolom beszéltél vele... Írnom kéne neki, de... :oops: szégyen-gyalázat, tudom.... :oops:

Borsa, remélem azért nem jössz, mert már nem 2:1 :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Hali!

Úgy látom Borsa napok óta sehol....ezt biztos jó hírt jelent! :wink:

Borsa!

Emmának boldog névnapot! (tudom tegnap volt, de csak ma sikerült ideérnem! :oops: )
Remélem a hétvégén kapunk Tőled legalább írásos hírt, mert gondolom azért az első Sára fotóra még várnunk kell egy kicsit! :D
Remélem minden rendben ment!

Judy!

Én igazából nem mondok semmit, de szerintem inkább "kék"... 8)
Remélem cukorral minden rendben lesz és ha lesz is, CSAK MINIMÁLIS!!!!! Drukk nagyon, hogy inkább semmi ne legyen a cukorral, de ha mégis, akkor csak icipici!!!! :roll:
Én visszamentem volna Adri után dolgozni, de nem kellettem, úgy hogy engem már nem tudnak megijeszteni semmivel. Mármint hogy egy gyerek után sem kellesz nem hogy kettő vagy több gyerek után! Persze biztos vannak jó példák is! Én is agyalok, hogy mit csináljak 2013-tól.... :roll: De amíg élek remélek, legfeljebb kitalálok magamnak valamit! :wink:
Egyébként én is úgy kaptam Zizi után gyed-et, hogy engem is alkalmazott egy nagyon jó ismerősöm! 8) És még most "Mira alatt" is nála dolgozom! 8) Isten tartsa meg jó sokáig!!!
Eliza név nekem tetszik! :D Nem elcsépelt, és nem is flancos! :wink: Na de ha "kék"?! :lol: :wink: 8) Férjedet még nem kérdezted a nevekről? Vagy Ő majd csak akkor gondolkodik vagy dob be egy nevet, ha már lehet tudni a nemet?! :wink: Na még rímel is a mondatom! :D
Akkor tesódnak hajrá jövő évtől munkakeresésben!
Vero jól van....csak kicsit "szétesik" 8) , de egyébként minden okés! 8) :D Örül, hogy dolgozhat és persze emellett még a Lányokat is ugyanolyan erőbedobással ellátja! :wink:
Egyébként ha nem haragszol, tegnap beszéltünk, elmondtam Neki kistesót, nagyon örült és gratulál! :wink:
A levél miatt meg ne aggódj, mostanság úgy sincs ideje megnézni a leveleit! 8)

Ren!

Veletek minden okés? Mikor kell menned a legközelebbi Uh-ra vagy valamilyen vizsgálatra? Ha van időd, írj egy pár sort! 8)

Most csak ennyi, mert Adriéknál holnap a suliban Adventi készülődés lesz az anyukáknak meg süti sütő verseny, úgy hogy lassacskán előkészülök a sütéshez! 8) Mert persze kinek ha nem nekem "kell" sütit sütnöm, hogy nálunk is képviselje valaki az osztályt..... No comment! :roll:

Szépeket Mindenkinek! Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Hát lányok köszi a drukkokat, a még mindig üzenet után 5kor hirtelen erős fájások jöttek, Emmát elvittük a tesómékhoz, 6 kor beértünk, sos hívták a dokit, aki 3/4 7 kor megpiszkálta a burkot és 19:13 perckor kint volt a kisasszony 3710grammal és 56 centivel :D
A vajúdót kihagytuk :D
Képet sajna nem tudok beszúrni, majd töltök fel a picassára és beszúrom a linket!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Borsa,
Gratulálok!!! Szép méretek :D Örülök, hogy sikerült kihagynod a vajúdót :D Fényképet majd várjuk!!!
Emmának nagyon boldog névnapot!!!!

Timi,
férjem örülne, ha bejönne a boszijóslatod :D Már úgyis mondogatja, hogy túl sok a csaj a családban... Persze akkor is fog örülni ha lány lesz, de lehet akkor kicsit beleőrül - már amikor nagyobb lesz és kezdi a nyafogásokat meg a hisztit, úgy Annamódra :lol:
Holnap megyek cukorterhelésre, drukkolj nekem :wink: Bár lehet ehhez is pozitívan hozzáállni: legalább nem hízok majd annyit :D De azért én is jobban örülnék, ha nem lenne olyan szigorú diéta, max picit kellene odafigyelni... Amit már most is próbálok persze...
Amúgy magyar egészségügy: egy vicc... kivették a kötelező protokollból a toxoplazmát, úgyhogy ki kell fizetnem a vizsgálatot (4500ft), plusz még valami más vizsgálatokért is fizetnem kell állítólag még plusz 3ezret holnap a laborban... :twisted: ilyenkor csak azon gondolkodom, hogy mi a fenére fizetek egy rakat tb-t minden hónapban, ha utána ezekért is fizetnem kell és nyugdíjam sem lesz :?: :?:
Nevek: nem, férjuram még nem gondolkodik :) Majd gondolom ha mutat valamit a kölök... Fiúnevem még nem igazán van amúgy, a Dániel lenne az ami úgy régóta a fejemben van, de az mivel elég népszerű, így nem igazán vagyok biztos benne... Meg én inkább lánynak érzem a pocaklakót, de nem vagyok benne biztos azért :lol:
Veronál eddig is csodálkoztam hogy bír ennyi mindent megcsinálni, most ha munka mellett ugyanazt csinálja, akkor egy szabad másodperce sem lehet :roll: azért majd írok neki 8) Amúgy meg nem haragszom, hogy elmondtad, abszolút nem titok már :wink:
Munka: én is valahogy úgy vagyok vele, hogy csak találok valamit... Itt pesten azért talán nem olyan gáz a helyzet, mint ha mondjuk Szabolcsban laknék :) Tesómnak Pécsett talán nehezebb dolga lesz, de gondolom azért megoldja :)

Na megyek, mert zárás, indul a nap... Majd jövök még... Szép napot!!!

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sok Boldogságot Sárihoz :D

Tényleg gyors voltál Borsa ;)

JUDY
Timi mindenkinek fiút jósol :D Hamár neki nincs, legyen másnak :lol:


TIMI
Majd 13-án megyek uh-ra, dokihoz 7-én, de hogy fog-e vizsgálni azt nemtom. nem szokása....Sztem mivel ctg-re és vérvételre megyek és hozzá csak beszaladok az osztályra aláíratnia ctg-t nem fog vizsgálni...bár kenetet is kéne vegyen most...na mind1. Sztem csak 13-án vizsgál majd...

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Köszönjük :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok!

Borsa!

Gratulálok Sárihoz! :wink: Szép méretek! És milyen gyors volt a Kisasszony! :D Gondolta, ha már elidőzött bent egy kicsikét tovább, akkor nem szórakozik a születésénél, hanem gyorsan előbújik! Ügyes voltál Sári! :wink: Szép volt Borsa! :D
Egyébként Neki is két neve lett, mint Emmának?
Úgy látszik, nem hiába jutottál eszembe 21-én hajnali 3-kor! Lehet, hogy pont akkor kicsit sirókált Sári?! :wink: :lol:
Fényképet vagyis a linket, akkor én is várom! :wink: És ha lesz egy szusszanatnyi időd, akkor villants a Lánynak valami csinos vonalzót! :wink: :D

Ren!

Teeeeeeeeeeee, neeeeeeeeee szójjál be nekem! :wink: :lol:
Inkább küldjed a "neves linket" az emailomra! :wink:
Én nem jósolok senkinek semmit, csak megérzek....vagy nem! :lol: :wink:
Egyébként se szójjál be, főleg, hogy jól "átvertél"! :lol:
De ahhoz, képest, hogy idén 5-ből 4-szer jól éreztem, hogy kinek milyen nemű gyerkőce lesz, ahhoz képest szerintem jó vagyok! :wink: :lol: Na és pont Te vagy az az egy, akinél nem találtam el, de csak azért, mert nem szóltál arról a bizonyos dologról....Szóval csak csituvananyukám! :wink: :lol:
Biztos minden okés lesz az Uh-n meg a vérvételnél is!
Na többit majd inkább szóban! :wink: 8)

Judy!

Fizetned kell két vizsgálatért is! :shock: :evil: Azért ez egy kicsit felháborító!!! :evil:
Szerintem cukrod nem lesz "gázos"!!! Nagyon drukkolok! :wink:
Nekem Dániel név is tetszik. Én úgy voltam vele anno, hogy lesz@rom, hogy hány Bálint van, ha egyszer ez a név tetszik/tetszett 15 éves korom óta, engem biztos nem tántorított volna el attól, hogy így hívják a fiamat! :wink:
Jázmint meg nem is tudtam, hogy ennyire "favorit név" :roll: , nálam ez úgy jött, hogy "Apa után kapja a nevét, ha már lány" és mivel egy lányt nem hívhatnak Jánosnak :lol: :wink: , ezért az ehhez "legközelebb álló" nekem tetsző név lesz az! :wink: 8)
És igen tudom, hogy a János női megfelelője a Janka meg a Janina, Jamina, stb. de ezek SZÁMOMRA brutál csúnya nevek, úgy hogy ezért inkább Jázmin lett, még ha hirtelen "tucatnév" is lett! Egyébként, mostanság, már nem is adnak nagyon Jázmin nevet, lecsengett ez már 2008-2009-ben, ahogy látom! :wink:
Meg ugye a másik. Gondolj csak Annára! Mármint az enyémre! A mai napig nem tetszik ez a neve :oops: , mostanság is annyi van belőle, mint a nyüvek, meg a különböző változatai (Hanna, Panna, Panka, stb.),de nem volt kedvem vitatkozni Apával burirepesztés előtt 5 perccel, ezért belementem és így szegénykémnek két neve lett! 8) Ha nagyon genya akartam volna lenni, akkor amikor jött a néni és utoljára "letisztáztuk" a gyerek nevét, simán mondhattam volna azt, hogy Annát hagyjuk ki vagy tegyük másodiknak, de mégsem tettem, mert gondoltam szeretem én Apát, úgy is én fogok győzni! :wink: 8) És tessék! :wink: Pici lányom, "nem is tudja", hogy Annának is hívják, mert Mindenki Mirának szólítja! :wink: :lol: És Ő is így hívja magát...Minna! :D Anna majd benne lesz a személyiében, de szerintem mivel Mirát szokta meg, nem fogja "átszoktatni magát" az Annára! 8) Vagy kitudja...! 8) Na mindegy, erről ennyit. :D
Nálunk egyébként uncsitesó Dani és nagyon imádjuk, nagyon cuki fiúcska! :wink: :D Szóval szerintem hajrá Dániel! Ha csak időközben nem találsz valami mást, ami jobban megragadna! 8)

Most robogok, mert megyek vásárolni, mielőtt Adriért mennék a suliba!

Sok puszi Mindenkinek!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


gratulálok Borsa, sok boldogságot:))))

Kép

Kép
polixeni
 
 


Hali!

Most csak egy nagyon gyorsra!

Boszi!

SZOFINAK NAGYON SOK BOLDOG 2. SZÜLINAPOT!
Remélem jól van a Kishölgy!
És a Nagy hölgy? Nyűvi az óvodát? Barátok és szerelmek hogy vannak? 8) És Te voltál idén is fotózni az oviban?
Puszi Mindenkinek! :wink:


Fotózás! Na ezt még nem is mondtam. Adriéknál a suliban úgy volt a fotózás, hogy november 10-én csütörtökön adtak nekik egy papírfecnit, amin rajta voltak idézem: "1 részes fotóalbum 380 ft, 2 részes fotóalbum 700ft, 3 részes fotóalbum 1050ft, 6 db. igazolványkép 600ft, és levelezőlap méretű fotó 300ft."
A megrendelő papírfecnit küld vissza november 11-én!!!! :shock: a kért fotókkal és az összeggel, majd november 14-én délelőtt lefotózzák őket! :shock: :evil: Aki nem küldi be a lóvét, azt nem "sajnos!" nem tudják lefényképezni!!! :shock: :evil:
Értitek!!! Előre, a NAGY SEMMIRE KÜLDJEM BE A LÓVÉT!!! :evil:
Gondoltam azért felöltöztetem szépen Adri, hátha. De NEM! Akkor délután, mikor mentem érte, mondta, hogy aki nem hozta be a pénzt, azt nem fényképezték le! :shock: :evil:
Szerintetek ez milyen "eljárás"???? És Adri ofője mondta, hogy ez 5 éve!!!! :shock: így megy! Na majd, ha jövőre is így lesz,akkor majd bemegyek, mikor a fotózás van és jól megmondom a véleményemet a fotósnak!!! :evil:
De persze azért a következő "nagy" Szmk-s csoportosuláson megkérdezem, majd hogy ezen eddig miért is nem tudtak változtatni?! :evil:
Gondold el, hogy ez tök olyan, mintha a boltban azt mondanák, hogy pl. hagyjál ma itt 500ft-ot, aztán holnap majd gyere be a kenyérért, lesz amilyen lesz! Nem?! :evil:
Hát az ilyen ember, húzzon a sunyiba!!! :evil: Tényleg, nem értem, hogy hogy engedhetnek ilyen embernek látszó valakit be egy iskolába, hogy fényképezzen. Arról nem is beszélve, hogy neki max. 100 ft-ba kerül egy kép "előhívása" és hogy mennyit kasszíroz a képeken! :shock: :evil: No comment!

Bocsi, hogy most itt dühöngtem ki magam, de Bosziról és a fotózásról eszembe jutott ez a .....dolog! :roll: :oops:

Ja és egyébként Mira tegnap megkapta a 15 hós oltásait+ a bari elsőt (szóval 3-at), azt hittem, hogy egy kicsit "lenyugtatja", de tévedtem. :shock: :lol: Talán ma még "gyorsabb volt", mint szokott lenni! :wink:

Menek ebédelni, mert most már nyugi van! Kis Csajaim már alszanak! :lol:

Szép telet kívánok Mindenkinek! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ja,még.....

Judy, várom a szuper leleteid eredményeit és Borsa fényképes linkjét is! :wink:

Pussz!

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Igen Sára Róza :D

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 



Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 



Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


Sziasztok!!

Timi,
Fotózással én se jártam jól :( nálunk az oviban nem kellett előre beküldeni a pénzt, csak feliratkozni a listára, hogy ki kéri a csomagot. Hát mikor megkaptuk a csomagot, elég erős ingerem volt arra, hogy visszaküldjem és ne fizessem ki... :evil: De aztán nem volt pofám már megtenni, mivel előzetesben kértem. De gyerekek... Ilyen sz..r fotóst :? Gyakorlatilag 2féle fotót csinált, azt 3 különböző méretben (a legnagyobb méretben csak egyet, az volt az "ajándék"), mindezt 1540 ft-ért. A fotót úgy kell elképzelni, hogy falhoz állította a gyereket, és lefotózta. Anna direkt kérte, hogy a plüssállata is legyen rajta a képen, de véletlenül leejtette és nem engedték :!: felvenni. A fotó úgy néz ki, hogy a gyerek áll a falnál, tördeli a kezét és látszik rajta, hogy síkideg, még egy félmosoly sincs. Ebből van egy távolabbi (kb térdtől látszik rajta a gyerek), meg egy közelebbi (itt kb deréktól felfelé). Halljátok, én olyan ideges lettem... :evil: Azóta még nem találkoztam az óvónővel, de ha összefutunk meg fogom kérdezni, hogy mindig ez a fotós van-e, mert ha igen, akkor legközelebb le se vigyék a gyereket a fotózásra... Inkább elviszem egy profihoz, vagy lefotózom én, mert ennél csak jobb képet lehet csinálni...

Amúgy a leleteimből a vércukor van meg, az eddig jó. AFP majd hét végén...

A Danival egy bajom van :? Tesómék kisebbik lánya Daniella, és ugye Danának becézik... Elég sok zűr van már az Anna-Hannából, ha most mellé lenne még egy Dana-Dani páros, hááát... Anyuék megbolondulnának egy idő után :D

Orsi,
köszi a linket, ha lesz egy szabad percem meglesem :) De face-n már láttam egy fotót, tündéri a kis hölgy :D

Most ennyire futotta csajszik, zárás van :roll: Jövök amint tudok...

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sziasztok!

Borsa!
Szívből gratulálok a kiscsajhoz! Tényleg szuper gyorsak és szuper ügyesek voltatok. Így kell ezt csinálni! :)

Judy!
Neked meg a pocaklakóhoz gratulálok!

Megmondom nektek őszintén nem is tudtam, hogy szoktatok azért még erre járni. Fent voltam a babaneten, s gondoltam megnézem mi újság a kútvölgyis topikban és tessék. Micsoda hírek. :)

Tigrincs!
Neked meg nagyon szépen köszönöm a leveledet! Nagyon örültem neki. Lányaid meseszépek!

Rólunk:
Mi jól vagyunk, Tomika nagyon szép, okos nagyfiú már. Újabban vannak makacskodásai, amivel az őrületbe tud kergetni, de ezt leszámítva egy tünemény tud lenni. Szeret bújni, puszilgatni. Na meg persze mi is.
Házikónk a végéhez közeledik, bár a pénzünk is. Sajnos karira nem tudunk beköltözni, de remélem tavasszal sikerül. A szomszédunk ugyanolyan köcsög, sőt.... Az már biztos, hogy velük nem leszünk jószomszédságba.
S úgy néz ki nálunk is jön a kistesó. Most pisiltem le egy tesztet :), bár nem nagyon kellett, mert én ezt már egy ideje tudtam. Ezt egy nő szerintem tudja. Annyira friss a hír, hogy ezt még nem is nagyon tudják, persze a férjem igen. Gondoltam, ha már itt járok, akkor megosztom veletek. Titeket nagyon szeretlek és jó fejek vagytok még ha nem is tudok gyakran jönni.
Szóval ezek a hírek történtek nálunk, kicsit - megmondom őszintén - be vagyok tojva, de valahogy ezt éreztem az elsőnél is. Csak most asszem pénzügyileg elég szarul fogunk járni, mert ha 2 év előtt született volna meg, akkor talán jobban jártunk volna. Nem tudom, ennek még utána kell néznem.

Örülök, hogy jól vagytok!
Puszi mindenkinek!

ui: Találka nem lesz? :)

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Reni!
Neked is hatalmas gratula! Te nemsokára szülsz, igaz?

Boszi!
Nagylányodnak meg boldog 2. születésnapot! Hogy megy az idő.

KépKép

Kép
sissy80
Budapest XV. kerület
 
 


Sissy,
micsoda hírek!!! :) Gratulálok!!!! :D

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Sissy gratulálok!

Orsi
Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Pregnancy tickers
borsa
 
 


BORSA
Sári nagyon cukker ;) Hogy mennek a 2gyerekes napok? Emma és Sári?

SISSY
Ne aggódj a pénz miatt, mert hamár így van, úgyis minden meg fog oldódni ;) AZ élet ilyen. Hozza a gondokat de közben a megoldások is előkerülnek :D

TIMI
Nem tudom mit hallgattam el? :shock: Mmint ami miatt rosszul tippelted Luca nemét...
Jajajajaj, a linkek...küldöm ;)

Múlthét óta 2-3 naponta járok ctg-re, mert el van öregedve a lepényem...isteni :roll: A fél életemet a kórházban töltöm :? Már nagyon unom ezt az akadályoztatott állapotot, mikor már semmit nem tudok csinálni...De a szülésre sem készültem még fel...vagyis olyan fényévnyire érzem. Ugyan simán megeshetne, de nem hiszem, hogy a napokban szülnék :)

Kép
Kép
Kép
Kép
hrenata
 
 


Sziasztok!

Na megvolt a 18 hetes uh, ugyanolyan a kölök mint a nővére, az összes lába a feneke alá volt csavarva és még rá is ült :) Úgyhogy azt mondta a doki, hogy szerinte lány, de pont ott van a sarka ahol látni kéne valamit, úgyhogy ez még változhat :)

Ren,
nincs már olyan sok hátra :)

Na megyek, nem hagynak élni :) Puszi

Judy
KépKép
KépKép
szjudy77
 
 


Kedves Mindenki!

Ma reggel 4.50-kor megszületett Herbály Luca! 4300g és 56 cm.
Anyuci és Babuci is jól vannak! :wink:


BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK! :D

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 


Ren!

Még egyszer GRATULÁLOK! :wink: Nagyon örülök, hogy Luca végül is tartotta magát a kiírt naphoz! 8) :D Már csak azért is, mert bekerült a "Bandámba" :wink: 8) még egy decemberi meg azért is, mert legalább nem csak Mira született egy hónap utolsó napján! :D Meg így még könnyebben meg tudom jegyezni a szülinapját! :lol: :wink: De nem mondom, azért "jó korán kelt ez a Gyerek!" :wink: Örülök, hogy minden rendben ment és harmadjára olyanra sikerült a szülésed, amilyet mindig is szerettél volna! 8) Neked duplán boldog lesz az új éved és kicsit most irigyellek is a "nyugodt" szilveszter miatt! 8) :wink: Van esetleg még egy szabad ágy a kórteremben? Mert szívesen befeküdnék most én is! :lol: :wink:

Drága Judy!

Örülök, hogy Babucival és Veled is minden rendben! Szóval van takargatnivalója?! :wink: :D Na majd talán legközelebb "meglátjuk", hogy mit is takargat! :wink:
Egyébként múltkor akartam írni, hogy a májust tartják a legszebb hónapnak, szóval biztos nagyon szép élmény lesz majd a szülés! :D
Meg hát ugye nálunk Mirának és Jázminnak is májusban van a névnapja, rólam már nem is beszélve! :wink: 8)
Mivel múltkor mondtad, hogy május 15-re vagy kiírva, ezért igazán "nem várom el" Babócától, hogy az én névnapomon szülessen (május 3.), de a május 10-nek azért drukkolok, hogy legalább a Csajaimmal egy napon ünnepeljen! :wink: Csak Ő majd szülinapot! :wink: De azt sem bánom, ha "betartja" az időpontját! :D

Zsuzskám, kedves!

Jól olvasom amit látok?! :shock: :wink: :D Jön kistesó? De jó!!! Gratulálok! :D És hol van az a vonalzó akkor, hogy nyomon tudjuk követni a Picurt, hogy hol is tart már?! :wink: Na tessék majd Neki is gyártani egy vonalzót! :wink: És doki, kórház/szülés hol lesz? Tudod már?
Nyugodtan írhatsz ám az email címemre, ahogy eddig, mert azért a leveleimet kétnaponta megnézem, ide meg nem sűrűn jövök/jutok fel! :roll:

Borsa!

Nálatok mi a helyzet? Milyen a két Kisasszonnyal? :wink: Sára eszik-alszik? Milyen baba a nővérkéjéhez képest? Apa gondolom olvadozik a Hölgy koszorútól! :wink:

Tenci Te.............!

Két mondatot nem tudnál idenyomni? Bár biztos nagyon fárasztó lehet a szilveszteri sütés-főzés! :mrgreen: :lol: :wink:
Mentek valahova vagy otthon nyomjátok a partit?

Na elcsöndesedett körülöttem mindenki, úgy hogy most kihasználom, hogy nyugodtan tudok ebédelni! 8)

Sok puszi és BUÉK még egyszer Mindenkinek, aki ír vagy aki csak olvas! :wink:

Tigrincs
Kép
Kép
Kép
tigrincs76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: