Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Meg tudná nekem valaki adni a Burik doki e-mail címét?
Köszi!
Orsi
orsisz
Budapest XIII. kerület
 
 


Látom "forgalmas" ez a topic......de már amúgy is tárgytalan a dolog. :) Hála égnek Ő lett az orvosom. :lol:
orsisz
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok újra!

Burik doki lett végül az orvosom, már újra rendel, meglett a szakvizsgája. Nagyon szimpatikus, lelkes, és ha bármi kérdésetek van, szívesen válaszol. Nem volt még képem megkérdezni, de mennyi pénzt szokott kérni, vagy ha nem kér, mennyit illik adni? Illetve, hogy működik a szülésznő "felfogadása" és megéri e? Első babám várom, erről még nem nagyon tudok. Előre is köszönöm.
beus7
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Már nagyon rég írtam ide sajnos nem volt internetem... Már a 35 hétben tartok lassan itt a szülés ideje.

Beus 7: Szülésznőt nem fogadtam fel de nekem is az első babám ebben annyira nem tudok segíteni...Nekem is a Burik a dokim nagyon meg vagyok vele elégedve első perctől kezdve. Felkértem szüléshez de én alkalmanként nem adok neki pénzt én majd csak a végén....
Sok sikert kívánok és remélem valakitől a szülésznő kérdésedre kapsz választ...

sziasztok és mindenkinek sok sikert .....
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Sziasztok!

Beus !
Írtam pü-t
Ja és még annyit kihagytam,hogy Ő ajánl szülésznőt...de amúgy is SÁMSON KATA lesz,akit Ő is....Én is ajánlom 100%-ra!


Krisztina!Ügyi legyél!-és majd gyere a hírekkel!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Orsisz!
Én csak azért nem írtam,mert nem tudok róla,hogy mail-ezne ...na meg pü-ben megírtam mindent Neked!Vártam,hogy a többiek reagálnak Neked.....
Örülök,hogy Nála vagy!
:wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


kandi72: Hát mindent nagyon szépen köszönök az elején is sokat segítettél nekem. Tényleg köcce:) Minden féle képpen most már írni fogok :))


Mindenkinek kitartás, és higgyétek el tényleg jó doki ...
Most már itt leszek amire tudok én is válaszolok ....
puszika
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Krisztina!
Nincs mit!!!!!
Mindent össze készítettél?Írj ha valamire kivi vagy,mi kell bent!
Kitartás!A vége megy a leglassabban!
:wink: :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi szerintem mindent sikerült össze készíteni. Remélem legalábbis :)
Egyre kíváncsi lennék melyik sterilizáló megoldást tartod a legjobbnak... Mikrós vagy kifőzés ??? Vagy te mit használtál?
Nagyon aranyosak a gyerekek :)
puszika
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Szia Krisztina!
Én a forró vizet szeretem a legjobban sterilizáláshoz,de már nem csinálom,csak ha új dolgot veszek(cumi,cumisüveg),saját dolgokat,csak jó forró vízzel mosogatom el!Nincs,nem is volt sterilizálom soha...mikrót nem szeretem...főleg nem abban műanyagot melegíteni... és esetleg cumisüveg vizkötlenítéséhez ecetet használok...semmi vegyszert...
Remélem erre voltál kíváncsi...vagyis ilyen témában....
pusza
-és vigyázz magadra....jönnek-mennek a frontok!!!
(Jó sok betétet vigyél-vizes törlőkendőt....és nasikat,mert a kaja kevés és Én mindig az édeset kívántam....szülés alatt is tejkaramella és szőlő cukor....ezt ettük végig a férjemmel,na meg ezer liter alma lé! )
:lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia!
Igen erre voltam kíváncsi én is így gondolom hogy a forralás a legjobb megoldás!
Ja azt már mondták hogy kaja az kevés, és nem valami finom :D
Én mióta terhes vagyok csak a gyümölcsöt kívánom nagyon :)

Nagyon vigyázok... Néha szokott fájni a hasam de különösebben nincs problémám...

pusz
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Sziasztok! Van egy olyan információm, hogy a Burik Dr Úr most már nem fog a Kórházban/szakrendelőben rendelni hanem magánrendelőben csak. Ez igaz, mit tudtok róla? Köszönöm az infót! Szilvi

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
szyszqo
 
 


Szia!

Hát én erről nem tudok.. Minden hétfőn járok hozzá ctg-re de nem tudok róla... De holnap megyek hozzá annyit majd kérdezek töle hogy nem e lesz majd magánrendelője.. Ha nem felejtem el :D

Megkérdezhettem hol halottad?
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Szia kriszta89!
Köszönöm, hogy válaszoltál!
A környezetemben két hete szült nála egy anyuka, ő említette. Én semmit nem tudtam eddig erről az orvosról, az utóbbi két napban gyűjtöm az infót róla...Azt sem tudom hová menjek ha hozzá szeretnék menni: Vörösvári úti rendelőbe? Margit Kh.-ba?Mikor rendel?? Vagy időpontot kell kérjek? (kislányomat nem a Margitban szültem, sajnos nem tudom az itteni rutint) Tudnál segíteni merre induljak? Köszönöm!!!!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
szyszqo
 
 


Sziasztok!
Szilvi itt is gratulálok Nektek....írtam pü-t !

Na szóval....megkérdeztem......2 hónapig van még a Vörösvári úti szakrendelőben és azután a magánjában!Mert igaz,lesz Neki végre!

Krisztina!
Szerdán vagy pénteken megyek be Katához....mikor mész CTG-re?
Fáj a hasad...nem csodálkozok....frontok,na meg kevés a hely...
:wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Na az jó ha lesz neki magánrendelője annak én is örülök legalább oda sorban állás nélkül lehet majd menni... Igaz én majd csak már a szokásos vizsgálatokra szülés után fogok ... Fel élénkült a fórum:) ennek nagyon örülök :PP

Szyszgo: Szerintem Andi neked írta meg amit tudnod kell...De ha esetleg nem akkor: Ha simán vizsgálatra mész mert még nem állapították meg hogy terhes vagy akkor a Vörösvári úti rendelőbe tudsz menni ott ha jól tudom csütörtök délután van..
Ha már voltál orvosnál és megállapították hogy terhes vagy akkor felvettek terhesgondozásba és akkor a Szent Margit kórházban hétfőn 12-14 ig találod meg a terhesgondozóban. Terhesgondozóba egyáltalán nem kell idő pont a vörösváriba szoktak kérni de mire kapsz idő pontot addig megszülsz :P én oda is idő pont nélkül mentem..mert amikor akartam kérni 2 hónappal későbbre kaptam :D


Andi: Holnap megyek cgt-re 13 orra körül a Terhesgondozóba... Majd meg írom hogy minden rendeben van e :) ja hát biztos nem tesz jót ez az iszonyatos időváltozás...

jó éjt :))))
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 



Krisztina,Kandi!
Köszönöm a segítséget!
Akkor a Vörösvári úti rendelőben kezdem, majd viszek hideg élelmet, a gyereket meg addig valakire rábízom :) mert tuti nem bírná a sok várakozást egy 2,5 éves..
Jó éjt, sziasztok

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
szyszqo
 
 



Andi, én is írtam.
Köszönöm a segítségeteket előre is.
Andi,Te hallottál valami infót a magánrendelőről? Anyagiak, ilyesmi???És hogy hol lesz??Kiskorona utcai magánban ahol a Sztanyik és még pár Margitos doki is rendel??
Szívesen veszem az olyan infókat is, hogy milyen a doki stílusa...egyálatlán nem ismerem ugyanis...Jó lenne ha szimpi lenne elsőre..Van humora pl.? Azt hogy alapos olvastam tőletek...Vagy szigorú embertípus??Kriszti olvastam neked az elejétől szimpi, írj majd róla kérlek! Én most betojiként indulok hiába 2.baba..Annyi orvoshoz volt már szerencsém az évek alatt..
:D

Köszi lányok
Szilvi

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
szyszqo
 
 



Sziasztok!

Megkérdeztem igen lesz magánrendelője. Valahol az Árpád híd környékén de mondta hogy majd ha aktuális lesz elmondja mert ott nincs ctg és nekem már hetente cg-re kell mennem... ezért tovább nem faggattam.. árat semmit nem mondott...
Hát változó utóbbi pár alakalommal nagyon poénos volt... de előtte annyira nem lehet stresszes volt mert februárban volt valami vizsgája... Egyáltalán nem szigorú... Nem bántam meg a döntésem és a továbbiakban is hozzá szeretnék járni... Voltam már egy két dokinál régebben de ilyen alapos egyik se volt. Voltam már magánrendelésen nem a Buriknál és nem volt különbség a 2 között...
Nekem bevált de hát mindenkinek más szimpatikus... pl nekem az is előny hogy nem 50 és a halál között van hanem "fiatal"...

Andi: Hát köszönöm és neked meg sok sikert a "2 nagyhoz"
Minden rendben volt a ctg-én... 2 hét múlva hétfőn utcsó ultrahang... :P

puszika
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Szia Krisztina! Köszönöm az infót! Igen, az jó, ha fiatalabb az orvos mert agilisebb, alaposabb, lelkiismeretesebb, stb...Csak maradjon is ilyen :) a 50 és 'halál' köztiek semmiképp...Ők már kisisteneknek képzelik magukat, le se tojják ha kérdezni akarsz, 'rutinból' megy minden, egy kalap alá vesznek mindenkit...Akinél a kislányomat szültem ő olyan 40 körüli volt (Szent Imrés, jóóó messze rendelt innen), csak már nagyon felkapott lett, magánba kellett járni és még ott is várni rá, kezdett gépies lenni.. és pl. bizalmasan nem tudtam vele beszélni...Viszont szakmailag jó volt (van akinek pont ez elég is, én akkor úgy éreztem jó kezekben vagyok így utólag viszont már olyan dokit keresgélek aki picit meg is hallgat ha arról van szó, no nem pszichológiai rendelésre gondoltam de azért mégiscsak a lelkiek is fontosak egy kismamánál: a kételyeink, kérdéseink, stb...)
Krisztina, neked további kellemes babavárást, mit lehet tudni a babáról? Fiú-lány? Már mindennel készen álltok a fogadására gondolom???Te is 3. kerületi vagy ezek szerint?
Kandi hová tűntél??

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
szyszqo
 
 


Szia!

Fiú lesz:)) Már minden megvan amire szükség van...Már csak mosok meg vasalom a ruhákat... Igen a 3. kerületben lakom...

pussz
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok.....csak nem olyan régen volt egy nagy szájsebészeti műtétem,amit halogattam a szopi miatt(másfél évig....de szopi még mindig van :-) )....de már a végén alig láttam a jobb szememre és az orrom is folyt,nem beszélve az állandó genny csorgást az ínyemen....és egy hete kiderült minden hiába volt...mert a fog oldala fertőződött és amíg az ott van,addig az góc....így kihúzták...és tegnap kaptam vissza hídként beragasztva...nagy menet volt...meg kell szoknom...de már nem bírtam a majd 2éves fájdalmat...fél év múlva ha képződik csontom,mert ugye a bacik megették...kiderül,hogy be lehet-e építeni....ha nem akkor totál hidat kapok ...ami ugye nem kis menet lesz....mert akkor a két szomszédos fogat is meg kell ölni....na nem panaszkodok!

Szilvi! Holnap ha bemegyek és tudok Vele beszélni,írok azonnal....

Krisztina!Örülök,hogy minden okés!Csöpp úrfi,akkor még hízzon...Katát felkérted végül szülésznőnek???

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kriszti, gratulálok-előre is!
Én nem is tudom egy kukival mit kezdenék :shock: :D mármint ha fiam lenne...De most komolyan...mást szoktam meg :)
jó lenne 1 fiú-1 lány arány...majd kiderül...ha meg nem akkor nőuralom lesz a biztos, mert még a kutyánk is lány..

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
szyszqo
 
 


Kandi, ez elég durván hangzik hallod....Nem semmi... :(
Sajnálom.
Andi, az emailed és a telefonod ugyanaz maradt?

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
szyszqo
 
 


Szilvi!
Az is volt sajna,nem csak úgy hangzik....nem féltem a műtét előtt...de most már rettegnék ezerrel...mert tudom milyen lesz...
Telefonszámom igen 12éve ugyan az,itthoni is....mail változott
kandi72 kukac t-online.hu !

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Örülök felpörgőt egy kicsit ez a fórum is :PPP

Andi: Hát ez szó szerint szörnyen hangzik, sajnállak nagyon és tényleg sok sikert kitartást kívánok remélem egyszer csak rendbe jössz.... 2 év :D:DDD huuuuu az rengeteg....
Szülésznőt nem fogadtam fel... Nem tom mennyi de ennyi felé már nem tudok perkálni... :DDD

Szilvi: mikor mész dokihoz??? én kislányt szerettem volna jobban de nem az számít hanem hogy ne legyen semmi baja... Örülök neki is nagyon meg legalább nem kell annyi ruhát vennünk mert van 1,5 éves keresztfiúnk :PPP


puszzz
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a jókívánságokat!
Remélem már nem ver az Isten mással! :?
Krisztina !Írtam Neked anno szülésznő ügyben is....nem?vagy tévedek...javíts ki!

Vigyázzatok magatokra!
:wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Szia! Nem írtál szülésznő ügyben... Legalábbis nem emlékszem rá egyáltalán...

Pusz
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Krisztina, holnap megyek orvoshoz először, hogy nézzen meg (ide a mi rendelőnkbe ami közel van). Ha mindent rendben találnak utána egyből szeretnék időpontot kérni hozzá.
Igazad van, az a lényeg, hogy egészséges legyen a baba,a neme oly mindegy. tudom mit jelent..
Kitartást neked! Mikorra vagy hivatalosan kiírva??

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
szyszqo
 
 


Krisztina!Pedig azt hittem Veled is eszmecseréztem erről!Akkor bocsi!pusza!Vigyázz magatokra!Ezek a frontok....ma dög meleg van!Kórházban nagyon meleg lesz a kórtermekben,arra készülj! :lol:
Ma mégsem tudtam elmenni...Bebikém keresztbe húzta a számításaimat (reggel nem 6kor kelt,hanem fél 8kor,és még csak most aludt el),na meg Natika is itthon maradt....semmi más baja nincs...csak a hasa megy...éjjel is,így ma nem engedtem el..
Szóval csak pénteken tudok menni.....bocsika,aki ma várta az infókat!

Szilvi!Várom a holnapi helyzetjelentést!!!!
:wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Az első hónapban járok és végre már a gyorsteszt is kimutatta, hogy terhes vagyok! :lol: Szeretném, ha ezt Burik doki is megerősítené, de sajnos csak egy hónap múlva van szabad időpont... :cry:
Szerintetek mit tegyek? Hívjam fel Burik dokit, hogy fogadjon korábban? Bár a számát sajnos nem tudom... Vagy érdemesebb csütörtökön délután beülni a rendelőbe és kivárni, míg sorra kerülök? Egyáltalán be lehet úgy kerülni?

Válaszaitokat előre is köszönöm: Cilicia
cilicia
Budapest III. kerület
 
 


Kandi, Kriszta, 6 hetes vagyok, ma voltam dokinál..Mindent rendben talált..
Meg már a háziorvosomhoz is elmentem a beutalókért, úgyis minden időpontos...Most már csak a Burikhoz kell bejussak..

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
szyszqo
 
 


Szilvi:
Hát én nagyon gratulálok... Nem rég volt hogy megállapították nálam is hogy terhes vagyok erre hát már itt vagyok az utólsó hónapban...
Pontosan juni 5 re vagyok kiírva....


Andi: Semmi baj.... Azért küldenél egy felvilágosítást szülésznővel kapcsolatban...Jobbulást...


Cilicia: Hát én anno kivártam csütörtök délután a sorom 2x is kellett menni egyik alkalommal 1 ember volt előttem..Másodjára az szem, 1 óra volt akkor sem nem volt vészes... Én biztos nem várnék 1 hónapot mert pl méhen kívüli a terhességed jobb ha egyből kiderül...
Nálam is az volt a baj hogy az időpont az nagyon késő volt 1,5 hónap az szem..Időpont nélkül is fogadnak csak várni kell
sok sikert...



Puszika mindenkinek....
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Sziasztok!
Rég írtam már, de azért olvasom amit írtok :).

Cilicia: Szerintem ne várj 1 hónapot, menj el csütörtökön, s várd ki a sorod. Én is így csináltam az elmúlt időben. A recepción kérdezni fogják, hogy mi a panaszod? Mond hogy babát vársz, tuti beengednek :).

Én még egyenlőre nem szolgálhatok nektek jó hírrel, de ami késik :). Egy-két jelet érzek már, de még a teszt tegnap nem mutatta ki :(.
Szép napokat mindenkinek!
nn86
Herceghalom
 
 


Sziasztok!

Segítsen nekem valaki, Burik Dr. Úr mobilszámát szeretném!

Köszönöm előre is!
bibe85
Budapest III. kerület
 
 


Kriszta, nagyon köszönöm.
Irigykedem a júniusi babád miatt :)
Én úgy tűnik az őszi-téli mama/baba frontot erősítem ismét...Nem is tudom, a januári időben mit csinálok...Bár én hordozókendős voltam, talán a januári hidegben is lehet majd..Ha belegondolok muszáj is leszek: a nagy oviba jár majd októbertől :shock:
Még csak most esnek le dolgok te jó ég....
Szilvi

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
szyszqo
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitokat! Jövő hét csütörtökön kivárom a sort, remélem minden rendben lesz a babával!
cilicia
Budapest III. kerület
 
 


nn86: Sok sikert csak ne akarj görcsösen teherbe esni mert általában akkor nem jön össze....


Bibe85: Én így nem merem megadni a számát főleg azért mert én is kaptam... Azt tudom neked tanácsolni ha valaki nem írja meg neked akkor csütörtökön kérd el a Vörösvári úti rendelőben vagy pedig a Szent Margit kórházban... Bocsi....


Szilvi: Hát nézd a pozitív oldalát te meg tudsz strandolni... MI idén nem nagyon tudunk.... DE szerintem mindegy mikor születik egy gyerek minden évszaknak megvan a maga pozitív és negatív oldala... Már nagyon várom hogy megszülessen... :DDDD


Cilicia: Sok sikert... Reméljük minden rendben van és lesz.... Ha kell valami segítség írj nyugodtan...


puszika
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Sziasztok!

Én ma vagyok 6 hetes kismama, van már két kisfiam. Zsombor 3,5 éves, Botond 2. Mindkettőt a Jánosban szültem, de sajnos most nincs orvosom, mert januárban elhunyt.:(
Most a Burik doktort találtam a legszimpatikusabbnak, viszont azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek hol keressem? Én a 12. kerületben lakom, nem hiszem, hogy mehetek a Vörösváriba. Ha elmegyek a Jánosba a nőgyógyászatra,és ott megállapítják a terhességet, akkor szerintetek mehetek a Margitba a terhes ambulanciára Hozzá?

Köszönöm!

Kriszta
nanasik78
Budapest II. kerület
 
 


Kriszta: ebben nem tudok segíteni... Valaki a fórumozok közül biztos fogja tudni... Sok sikert kívánok.... pusz
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Sziasztok!
LEGFRISSEBB INFÓM,egyenesen a doktor úrtól!!!!:wink:
Szerdától a "Kiskorona utca 20 , 16-18ig magán rendelésen is kereshetitek a doktor urat.....mobil számán készségesen ad felvilágosítást és időpontot!:lol:
Sok sikert mindenkinek!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi: Köszönjük szépen....Az jó lesz nincs mesze gondolom majd nem lesz várakozási idő stb.... Én majd csak a szokásos szülés utáni vizsgálatokra megyek majd oda...
puszika
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Szia Krisztina!
Nincs mit,természetes...örülök,hogy segíthettem!
pusza
Vigyázz magatokra.....frontok!
:wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

nanasik78, én is hasonló cipőben járok, csak én a III.ker.-ben lakom. Azt hiszem, egy volt az orvosunk. :(
Neked sikerült Burik doktorral beszélned? Hol kerested?
Vagy én III. kerületiként simán beülhetek a Vörösvári útra? Csütörtökön rendel ott, nem pénteken?

Köszi:
Kati
bilimb
 
 


Sziasztok....

Beszéltük hogy értesítelek titeket hogy hogy vagyuk.....
Tegnap voltam 38 hetes ultra hangon hát a a drága kisfiam úgy gondolta hogy jól meghízik hadd szenvedjek......mivel hogy 3770 g és elvileg van még 2 hetem :DDDD Nem egyszerű eset::::DDD
Amúgy minden oké... és nagyon várjuk-....


puszika
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 


Bilimb-Kati! Majd gyere mesélj,mi volt!

Krisztina !Szupi súly....Én nem ellened beszélek,de inkább legyen ekkora nagy súlyú ,mint ...... legyen miből leadni az első pár napban!Én örültem,hogy nem lettek kicsik a gyerekeim!na meg az Uh....majd kiderül,Nálad jól mutatott....Nálunk nem....
:wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi:
Igen tudom csak először amikor meghallottam azért sokkot kaptam...
De tudom hogy az uh is tévedhet 0,5 kg és ha azt nézem akkor már tényleg nem durva meg az is jó hogy tényleg lesz honnan leadni és nem kell félnem az elején...
Te hogy vagy???

puszika
krisztina89
Pilisborosjenő
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: