Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Mit a vonalzómon is látjátok, csodálatos karácsonyi ajándékot kaptunk :lol:
Várandós vagyok, már túl a 14. héten. Sok vizsgálat után az orvos azt mondta most minden rendben. Lassan kezdjük elhinni, hogy júniusban már négyen leszünk :lol:

Kívánom, hogy 1 év múlva már mindenkinek teljesüljön a vágya és a karjaiba tarthassa a gyermekét.

Kép Békés boldog karácsonyt kívánunk

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Drága Móni! :)

Ez az évvége tele van csodababákkal! :)
Szívből gratulálok a kis pöttömkéhez! Karácsonyra a legszebb ajándékot kaptátok. Vigyázz magatokra.

Bonya, már rajtunk van a sor ;)

puszkák
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára amina09 2009.12.24 08:34-kor.

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Mindenkinek boldog, meghitt karácsonyi ünnepeket kívánok! :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 

 
 

moni : Gratulálok
Babonából nem merted ezt eddig nekünk elárulni ?
Ügyessek vagytok Csak igy tovább

SZÉP LASSAN ÁTALAKULUNK BABÁSTOPICKKÁ

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
TÖK JÓ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek Kellemes Karácsonyt Kívánok :!: :!: :!: :!: :!:

zálika78
 
 


Sziasztok,

Móni,

szívből gratulálok nektek!!!!!!!!!!!!!! Én teljesen úgy éreztem, hogy nemsokára babás leszel vagy már az is vagy :wink: Megértem, hogy babonából nem mondtad el, és nagyon örülök, hogy minden rendben!

Zálika,

sajnos a 23.-a nagyon besűrűsödött, szinte egy percet sem voltam itthon. :oops: Két ünnep között ráérek.

Mindenkinek nagyon sok boldog karácsonyt kívánok!

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

köszike a jó kívánságokat, nagyon drágák vagytok!
Móni hát ez valóban csodálatos ajándék!
Gratulálok és egészségben gazdag pocakos időszakot kívánok.

A kis pocaklakóknak és persze a mamikáknak is nagyon jó egészséget!

Amina belehúzunk és jövőre mi is kismamik leszünk.

Kellemes ünnepeket kívánok nektek és nagyon-nagyon sok jó EGÉSZSÉGET!!!!!!

Kezdek rá jönni , hogy ez a legfontosabb amit lehet kívánni az EGÉSZSÉG!!!!

Pusszantalak benneteket.

Január 27-én lesz a műtét Kecskeméten a megyeiben és Dr. Kaptás Tibor fog műteni.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya,

dr Kaptás Tibornál alaposabb és hozzáértőbb szakembert nem is találhattál volna. A lehetetlen esetekből is csodát tud tenni, a családomban volt akit a bénulástól mentett meg!!!!
Nála nagyon jó kezekben leszel, sokat gondolok rád, gondolatban melletted leszek és minden jót kívánok. És jó egészséget, mert tényleg ez a legfontosabb az életben!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszönöm szépen mindenkinek a gratulációt :lol:
Nem babona miatt nem mondtam, hanem mert féltem, hogy elveszítjük Őt is.
Az orvosom szerencsére jól viselte a hetente nála tett látogatásaimat.
Minden vizsgálatra elküldött amit Ő fontosnak vélt és a 12. héten azt mondta, most már próbáljak megnyugodni és igazán örülni a kis albérlőmnek.
A család is most tudta csak meg karácsonykor.

Bonya drukkolok, hogy hamar rendbegyere a műtét után+++++

Remélem mindenkinek jól teltek az ünnepek.
Sok-sok örömmel, ajándékkal.

Zsuki hamarosan kezdhettek :lol: :lol:
nagyon drukkolok++++++++++++++++++++

Mindenkinek puszi, mennem kell.
Kiscsibe kirakózni szeretne :lol:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Sziasztok!

l.móni:EZ EGYSZERŰŰŰŰEN SZUPER!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Szívből gratulálok!!!

Ezúton szeretnék mindenkinek boldog,örömökben,babákban gazdag Új Évet Kívánni!!!!


(Bocsi,de most csak ilyen rövid időm van....)

MINDENKINEK SOK PUSZIT KÜLDÖK (AMINA NEKED DUPLÁN)!!!!!
baba22
 
 


BUÉK CSAJOK MINDENKINEK

zálika78
 
 


Mielőtt lefekszel tárd ki az ablakod,
elküldtem hozzád az én angyalom.
Egy pillanatra kérlek figyelj reá,
mert a nevemben Boldog Új Évet Kíván!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Boldog Új Évet Mindenkinek!

Zálika,

drukk a holnapi babaleséshez, nagyon várjuk a híreket, hogy kislány vagy kisfiú :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Boldog új évet mindenkinek!

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


MOst látom, hogy mit írtam, szóval Zálika babalesése január 2.-án lesz és nem ma :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Boldog uj evet lanyok! :)

Zalika: huuu de izgalmas, varlak!

pusszantas mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok
megérkeztünk félegyházáról tök normális meg korrekt a doki aki csinálja az uh-t mindent magyaráz és mutogat még az ujjacskáit is megszámláltuk az összeset a KISASZONYNAK Mert azt mondta tutira leány és minden rendben van vele ez egy nagy élmény kaptunk képeket meg az egész vizsgálatról DVD-t is most tele vagyok élménnyel .....
nagyon szupi
KÍVÁNOM MINDANNYIÓTOKNAK hogy hasoló élményben legyen része

Bonya : Drukk Neked hogy minden renben menjen

Baba : Milyen volt az első babás karácsony?

Zuki : HOL MERRE ?

többieknek : PUSZI

zálika78
 
 


Zálika,

gratulálok, a kislánnyal akkor teljesült a titkos vágyatok :wink:
Mi lesz a neve?

Remélem Danika viselkedése nem rettentett el amikor itt voltál :roll: Hihetetlednül produkálta magát neked :lol: :lol: :lol: Azt én sem gondoltam, hogy pelusozás közben kakis seggel meglép a kezeim közül... :lol: :lol:

Amúgy aznap este óta lázas, torokgyulladása van. (férjem családjában egy csomóan betegek, valószínűleg karácsonykor szedte össze a betegséget)bTegnap óta csúnyán köhög, fullad is, úgyhogy holnap reggel viszem az ügyeletre, beszéltem a dokinővel, vár minket. Így a szilveszterünk sem volt egy leányálom, az újévről nem is beszélve. Nagyon nem szeretem ha beteg szegényke... :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Zálika gratulálok a kicsi lányhoz :lol: :lol:

Monic jobbulást Danikának++++++++++++

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Monic : Nem , tök aranyos volt ,söt mégjobban előhozta bennem a vágyat hogy a gyermekemmel babázhasak
Dancit sajnálom már mikor ott voltam akkor is mondtad hogy nem tetszik a köhögése ..Remélem gyorsan meggyógyul

zálika78
 
 


Sziasztok csajok, kismamák, jövendőbeli mamák!!!
boldog új esztendőt mindenkinek!!!!!!!!

Én már 10 napja szedem a fogamzásgátlót, várom hogy doki irjon mikorra kérjem az UH-t, de valahogy nem ir..... holnap betelefonálok a Kaáliban, hátha nem látta az emilem...nehogymár csalódjak benne, mikor olyan jó benyomást keltett....
zsuki 75
 
 


Zsuki : Hívd fel őket az a bisztos
de neked megvan a doki E-mail címe ezt hogy kaptad meg ?
drukk neked hogy jól menjen minden

Meánia : Mi Zu :?: Jól vagytok mesélj te is egy kicsit :!:

zálika78
 
 


Szia Zálika!

hát megvan a címe, ő adta meg az első konzin még mob.számot is, pont azért mert mondta az ünnepek alatt nem nagyon lesz Kaáliban, ezért inkább írjam meg neki a hormon eredményeim emilen és majd szól mikorra kérjem az uhut...
mobilon szentestekor már nem akartam zaklatni :)))... no, mindegy holnap telefonálok!
8) 8)
zsuki 75
 
 


Zsuki : Ügyes Légy és majd irj

zálika78
 
 


no, beszéltem dokival, csütörtkön UH. talán részleteket is megtudok már...mikor kezdünk meg hasonlóóóó! IZGULOK!!!
zsuki 75
 
 


Zsuki,

nagyon szurolok neked!
Danikát a Doktor Úrnak köszönhetjük :wink:
Anno nekem is megadta a mobilját és az e.mailt is, aminek nagyon nagy hasznát vettem, mert amikor a beültetés után 3 nappal nagyon rosszul lettem akkor írtam neki e-mailt, hogy rosszul vagyok (telefonon nem mertem zavarni mert úgyis szinte mindig a műtőben van) és 5 percen belül :shock: válaszolt a levelemre, leírta, hogy mit tegyek és láss csodát, Danci megszületett :lol:
AZóta is bizonyos időközönként be kellett számolnom a terhesség alakulásáról illetve Danika fejlődéséről, és most hogy a bűvös 12 hét eltelt a Kistesó jövetelét is megírom neki :wink:

Zálika,

ma beszéltem a főorvossal (a te dokiddal) és felkértem, hogy vállaljon el, örömmel megtette, nagyon kedves volt.
MOndta, hogy jövő hétre kérjek időpontot a magánrendelésre az Andikánál, de a számát nem mondta meg. Priviben meg tudod írni, hogy tudom utolérni?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zsuki : Ok , akkor drukk csütörtökre :!: :!: :!:
Ne izgulj :!: :!: :!:


Kismamik : Hogy vagytok ?

zálika78
 
 


Monic : Nincs nekem se számom
Andikától kértem multkor de azt mondta hogy dokitól kérjem mert számára ismeretlen számot nem vesz fel ugyhogy ha mégy legközelebb akkor kérd el tőle én is valószínű bemegyek hozzá valamelyik nap ,mert amit mondtam hogy multhéten voltam náluk ügyben az nem akar rendeződni pedig a gyogyszer elfogyott monjuk az eredményért pénteken kell mennem azt mondta az Urfi .

zálika78
 
 


BÚÉK csajok!!!

Móni:örülök hogy minden rendben és végre elmondtad!!! :lol: Gratulálok!!!

zálika:gratula a kiscsajhoz!!!

Monic:neked is GRATULÁLOK!!!
Lemaradtam kivel mi van.Olvasni lusta vagyok most,bocsi.Nekem kisfiam van! :lol:

Kép
Kép
melánia
 
 


Zsuki: drukkhegyek draga! remelem minden megoldodik!

Melania, Zalika: gratulalok! szepen beosztottatok a nemeket! :)

csokozon

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Zsuki : Várjuk a beszámolót hogy mizujság ?
és drukkolunk hogy renben menjen minden :!: :!: :!: 8)

zálika78
 
 


Melánia :Én is gratulálok neked a Fiucskához ,mostanában nem sokat irsz mi ujság veletek ?
ugye milyen felemelő érzés mikor mocorog ,én nem tudok betelni vele :wink: :wink: :wink: :wink:

Monic : Voltam pénteken dokinál egy kicsit fel vagyok még fázva ujjabb ellenőrzésre kell mennem 1,5 hét mulva (ugyanaz a doki nézett meg mint a multkor mert a dokim most is nagyon elfoglalt volt ,de tök normális volt ő is ,még a táppénzes ajánlást is megiratta , meg már naplószámot is adtak 19-edikére hogy azért ne szaladgáljak feleslegessen és ő is most azt mondta hogy pihizzek sokat ,és ne eröltessem magam . Monjuk a félegyházi uh-s is azzal kezdte hogy nagyon lent van a méhlepény hogy nem eröltetem magam ugye -mondtam neki hogy tp-n vagyok erre mondta hogy renben . Apa rákérdezett hogy mi az a suj ami gázos és erre azt mondta hogy 4-5 kilónál többet ne emeljek,ugyhogy bevásárolni még minig nem tudok egyedül menni.

Többieknek puszi .

Zsuki : mi ujság ?

zálika78
 
 


Sziasztok,

Melánia,

szívből gratulálok a kisfiúhoz!!!!!!!!!!!!!!!
Tényleg nagyon kiegyenlítettek a nemek :lol:

Zálika,

sajnálom, hogy még mindig tart a felfázás...
Tudom, hogy a dokink nagyon elfoglalt, szerintem azért is mondta nekem, hogy ráérek azután hozzá menni ha én is kigyógyultam a fertőzésemből és a kontroll kenetet levetettem és megvan az eredménye. Amit egyenlőre nem is bánok, mert mivel beteg voltam nem tudtam felkeresni a régi dokimat és elmagyarázni a helyzetet.

Móni,

hogy vagy? Hogy viseled a terhességet? Esetleg tudjátok már, hogy a Kistesó milyen nemű? Gréti mennyit ért meg a helyzetből?
Jót nevetnénk ha mi is kiegyenlített nemek arányával állnánk elő :lol: [/b]

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok.

zálika:mostanába nem vittem túlzásba a netet.Felfáztál? Az nem jó.
Mi jól vagyunk.Igen sokat mocorog a babynk. :lol: Én ma megyek védőbe.Te cukorterhelésen voltál már? Bár engem is a 24. hétre küldtek el.

monic:ti hogy vagytok? Semmi rosszullét? Az jó ha nincs! Dani jól van?

Móni:tényleg mesélj,hogy hogy vagytok!

Kép
Kép
melánia
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kérdést lányok. Megvagyok.
Pöttömkém elég válogatós, sok mindentől fáj a gyomrom.
A hetek nagyon lassan telnek, alig várom, hogy rendszeresen érezzem a mozgását. Rettenetesen parás vagyok :oops: Szegény párocskám nem győz nyugtatgatni. A dokim pedig ha meglát rögtön tudja, hogy szívhangot szeretnék nézni :oops:
Nem tudjuk, hogy kislány vagy kisfiú lakik bent. Én nem is igazán szeretném tudni. Gyermeket várunk és ez a lényeg. Mondjuk amilyen szerencsém van majd kérdezés nélkül fogják mondani valamelyik uh-on.
Az AFP vérvétel megvolt már, ha meglesz az eredménye akkor megyek megint uh-ra. Még nem tudom mikor :roll:
Grétim szerintem mindent ért. Ha kicsit rosszul vagyok, jön oda és puszilgatja a hasam és közben mondja Pötinek, hogy vigyázzon rám. Sűrűn emlegeti és mi is sokat beszélünk róla neki. Amivel nincs kibékülve az az, hogy mondtuk neki, hogy amikor megszületik majd a kistesó én bent leszek pár napig a kórházban és apával lesz itthon. Hevesen tiltakozott és azt mondta ne szülessen meg Pöti soha.
Na jó sokat írtam. Bocsánat :roll: :oops:

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Zsuki mi újság veled?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


Helló lányok ill. mamák!!!!

Én vasárnapig szedem a fogigátlót, utána várom a menszit... 22-re vagyok berendelve uhura, ha minden rendben akkor azonnal kezdünk!!!!! Most keresem és mintha nem is irtam volna ide :oops: :oops: :oops: , de egy jókora cisztám van...reméljük 22-ig elfakad és kezdhetünk...ha nem még egy hónap fogig.és utána stimu!!!!

Mindenkinek sooooook puszi!!
zsuki 75
 
 


sziasztok

Zsuki : nekem a peteérés után 1-1,5 héttel már soha nem volt cisztám addigra mindíg elfakadt .....Drukk

Móni : igen az én kislányom is nagyon válogatós ,nekem is regeteget ég a gyomrom meg nem kell neki semmi

Monic : mi zu ? Danci beteg még ?
neked a pöttöm Jól viselkedik ?

Melánia : Mesélj egy picit olyan ritkán jössz !

Amina : Téged is puszillak Kitartás

Baba : Jól vagytok Fótokat kérünk

Bonya : a mütétedhez DRUKK

Nem hagytam ki senkit ugye ha igen bocsi :!:

zálika78
 
 



SEHOL SENKI ? HOL VAGYTOK ?

Zsuki : Drukk mára , GYERE a hírekkel

Rólam : alacsony a hemoglobinom ugyhogy vasat kell ennem .meg a terheléses vércukrommal is van valami ugyhogy fel kell keresnem egy diabetologost .azt monja a védőnő hogy diétáznom kell majd de én meg örülök hogy tudok valamit enni nem hogy még diétázzak .Éhes vagyok csak étvágyam nincs meg iszónyú válogatós lettem :wink:

zálika78
 
 


Sziasztok!

Zálika a diéta nem vészes.
Sok mindent ehetsz ám. Majd kérj Aminától recepteket.
Ő már régóta diétázik.

Zsuki mi hír?

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


:cry: :cry: :cry:

nemrég értünk haza... a csúnya ciszta még ott leledzik a petefészkemen, doki aranyos volt meg is mutatta...már nem gigantikus (mondá doki) de még belezavarhat a stimuba, ezért NEM kezdtünk ma.... még egy hó fogigátló, majd hajrá!!

Febr 3-án megyek ismét ciklusközepi cisztaleső UHura. Olyan írííííígy voltam a sok leányzóra akik azokkal a kis inekcióhütőtáskákkal sétáltak le föl a Kaáliban....

no, mindegy, legalább foglalkozik velem a doki és nem akar gyorsan lerázni, hanem tiszta lappal akar indulni.

és már kiszámoltam, novemberi lesz a kislányom, és nyilas lesz mint én!!! párom mondjuk ennek nem örült annyira... két boszorkány lesz egy háztartásban!!!!

hehe, zálika, legalább nem fogsz meghízni a terhesség alatt :wink: hogy múlik az időőőő már 24 hetes vagy!!!!!!! nem igaz! és mond, elfelejtetted a lombikos strapát, meg a sok izgulást?

Móni, puszi nektek! Grétike örül a tesónak?

Melánia, nem baj, csak élvezd a dupla napokat, nem kell sokat nettezni :)

Monic, igazad volt, doki nagyon rendes, még vígasztalt is mikor látta hogy elkenődtem.

amina szesztro puszi! mi ujság nálatok??
zsuki 75
 
 


Zsuki: az a fr@nya ciszta-hess hess! (Nagyon nem szerettem amikor anno nekem mondtak, hogy egy honapon nem mulik semmi, de tenyleg igy van. Minel idealisabb korulmenyek legyen a stimuhoz, hogy biztos siker legyen!)
További drukkjaim es kitartas sestrice ++++++++++++++++++++++++++++++

Monic, L.Moni: spontan kismamik hogy vagytok?

Zalika, Melania: pocaksimi nektek is!

Zalika: sajnalom, hogy nincs minden rendben a cukorral... Inzulin resistencia (IR) vizsgalaton nem voltal regebben? Nem akarok hulyesseget irni, de ugy tudnom, akinel terhessegi cukorproblemak alakulnak ki, azoknal fennalhat az IR is - pontosabban a nem megfelelo inzulintermeles miatt (IR) kesobb cukorbetegseg, terhessegnel pedig cukorproblemak alakulHATnak ki - bocsi a fogalmazasert, nem vagyok orvos.
Tudod, ez a baj van nekem is,pedig a vercukrom tokeletes, mindig is az volt! Rizikofaktor: csaladban eloforudulo cukorbetegseg, tulsuly, vagy dieta ellenere sem csokken a suly, hasra hizas, un alma tipusok, PCOS. Nekem ezek kozul egy sem volt, csak, hogy pici pocim azert van a 169 cm es 55 kg mellett is, de megis... Es sajnos eleg sok embernek van, csak nem tudnak rola, nalam is tunetmenetes.

Mivel nincs tb altal tamogatott szures, csak fizetosre lehet menni :(. Mar lassan egy eve dieataznom es sportolnom kell, pontosabban ez nem is dieta, hanem etrend, maga az egeszseges etrend. /Semmi feher cukor, mez es feher liszt, csak teljes kiorlesu dolgok, stb. Napi 5-6x etkezes, megadott szenhidrat tartalommal. / Dietetikus mindent el fog mondani-es ha gondolod, van egy csomo anyagom, amit szivesen atkuldok. Nem akarom radzutiani az infokat, csak ha akarod.

Nem kell aggodnod, rendbe jon minden, csak egy kis odafigyelest igenyel. Drukk drukk ++++++++++++++++++++

Illetve megint szeretnem mindenki figyelmet felhivni arra, hogy erdemes megcsinaltatni ezt a vizsgalatot = terheleses vercukor es INZULIN - nem eleg csak a cukor! Sokminden kiderulhet, es a sajat egeszsegunk miatt is fontos, nem csak a baba miatt. Az IR neheziti a teherbeesest is, nagyon de ezt mar ezerszer leirtam, ugyhogy Amina befogja a szajat :)

Bonya: pusszantas neked is!

Rolunk: hat az orokbefogadas eleg lassan halad, de ugy nez ki, hogy sikerul egy alapitvanyhoz bekerulni, es talan nem kell meg 5-6 evet varni a gyermekunkre.

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Meg valami:


Van kimaradt PROGESTERON AMPULLÁM, kb 60 db!

Szoljon akinek esetleg kell (zugolvasok pl)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


SZiasztok,


Zsuki,

nagyon sajnálom, hogy nem tudtok kezdeni

:cry: :cry:

Remélem, hogy nagyon hamar elmúlik a ciszta...

Zálika,

a szénhidrát diétát nehéz elkezdeni, de utána megy mint a karikacsapás és tényleg segít abban is, hogy a kilók ne szaporodjanak annyira.
Valamelyik nap láttalak ám, csak mire rájöttem, hogy te ültél az autóban már elhaladtunk egymás mellett. De mostmár megjegyeztem, úgyhogy legközelebb biztosan tudni fogom.
:wink:

Bonyával találkoztam a héten vérvételen, jót beszélgettünk, nagyon kedves. :lol: Nemsokára meglesz a gerincműtétje, úgyhogy ha addig nem jönne, akkor kérek mindenkit, hogy nagyon drukkoljunk neki!

Mi köszönjük jól vagyunk, Danikának tegnap a fodrász levágta a haját, most igazi jó kisfiús :lol:
A hasam is ezerrel nő, jól vagyok, bár a fejem irtóra fáj, pedig a vérnyomásom még a normál értéken van. Érdekes, mert Danikával soha nem fájt a fejem, pedig alapvetően migrénes vagyok.
AZ is furcsa, hogy Danikával a méhlepény elöl volt így csak a 19. héten éreztem a mozgását amikor egy határozottat belém rúgott, a Picivel pedig hátul van a lepény, így végre érzem azt a kaparászást amit a könyvek írnak. Annyira jó :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Amina,

remélem meggyorsul az örökbe fogadás és nem kell 5-6 évet várnotok a kisbabára. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Monic nagyon édes vagy !Köszike!

Köszike mindenkinek a drukkokat.
Hát most jött el a pillanat, hogy a zabszem nem férne fel a popomba.
Holnap megyek és csütörtökön műtenek.

Tényleg nagyon helyes és nagy a pocija Monicnak.

Kívánok mindenkinek jó egészséget , mert ez a legfontosabb!

Pusszantalak Benneteket!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya,

gondolunk rád és nagyon szorítunk!!!!!!!!!!!!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bonya drukkok mennek mára+++++++++++++++++++++++++++.
Mielőbbi felépülést

KépKép
Kép Kép
l.móni
 
 


BONYA : Drukk mára :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Monic : Mikor mégy Uh -ra :?: Mit mondott a doktorbácsink :?:

zálika78
 
 


Zálika,

Ezt már akartam írni, jövő utáni hétre adott időpontot (19+3 leszek akkor), mert amúgy 4-5 hétre előre tele van, de van mindig vésztartaléka, amit az olyan esetekre tartogat amibe én is kerültem. Szerintem keresd meg és kérj te is hamarabb, mert az időpont osztóban nem tudják ezt a vésztartalékot, azt csak a doki adhatja.
Meg azt is mondta, hogyha bármi gondom van akkor minden hétköznap reggel 7-kor már bent van és 7-8-ig meg lehet keresni a gondunkkal, akár még meg is vizsgál vagy ultrahangot is csinál.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: