Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Jelentem, a gyerekek meggyógyulatak, férjem még mindig járkál a fülével kezelésekre, nekem pedig olyan arcüreggyulladásom lett, amilyet még a fül-orr-gégész is régen láttot. Most imádkozom, hogy ne kelljen felszúrni, de sajna nem sok esély van rá!
Kriszti! Én is kaptam egy genyó gyógyszert, nem egyszerűen voltam tőle sz@rul!
Bocsi, most megyek kúrálni!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Szia Dóri!
Nekem valami A betűs gyógyszerem volt!Lehet neked is?Én teljesen rendbe jöttem tőle,egy hétig kellett szednem napi egy bogyót,lila színű volt.Utolsó nap Pisti támogatott,kapaszkodva közlekedtem,egyszerűen leszakadtak a lábaim,annyira fájtak.Vasárnap már nem kellett beszednem,nem is volt semmi mellékhatás,teljesen jól lettem.Dornának folyik a nózija kicsit megint,szokásos ovis takony...Sajnálom,hogy ilyen szarul vagytok ti is...Belrgondolni is rossz,hogy felszúrják a füledet,jajj.....Én olyan fosós lettem a dokiktól a sérvműtét óta :( .Meddig kell szedned a gyógyszert?Az aloés aktivátort szoktuk fülbe csöpögtetni,az kincset ér!!!

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti! Én az avelox nevűt kaptam, ebéd után bekapom azonnal és lefekszem. Így elviselhető. Minden nap járok a dokihoz kezelésre, hétfőn rtg és attól dől el, hogy felszúrják-e az arcomat. Szoríts!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 

 
 

Szorítok!!!!!!Te Dóri,ugyanazt kaptam én is.....Én nem hittem tényleg a gyógyszerésznek,azt hittem túloz,én még életemben ilyen kemény gyógyszerrel nem találkoztam....Ahogy mondod,csakis fekve lehet kibírni a gyógyszer után!!!Persze az elején nem vettem komolyan,és miután bekaptam délelőtt a bogyót,rá pontosan 2 órára-gondolom ahogy felszívódik-,kijött belőlem az ebéd :( .Aztán második nap már a szemem,fejem is szétszakadt emellé,és szó szerint napokig nem tudtam kijönni a lakásból,mert remegtem,botorkáltam,és nem akartam elhinni,hogy gyógyszernek lehet ilyen kemény mellékhatása.Utolsó napokra már leért föntről lefelé,és a combom tőből leszakadt,nem tudtam ráállni,mert kifordultak az ízületeim,elhiszed???A vádlim kiszakadt,mintha konditeremben lettem volna nonstop,és izomlázam lenne.A 7.napon már visítottam.Ja,és a 2.-3.napon besárgultam.Elolvastam a papírját,és a májat is megdolgoztatja.Mikor elfogyott,minden visszaállt,semmim sem fájt,meggyógyultam,és a mellékhatások is elmúltak.Soha többet ilyen gyógyszert!!!Írja a papír,hogy ha erősek a mellékhatások,akkor abba kell hagyni.Ugyanakkor azt is írja,ne szakítsd meg,mert akkor felerősödik.Kösz,ennél is jobban?????Drukkolok,hogy ne kelljen felszúrni!!!Most 2.napja annyira fáj a fejem valamitől.Kezdem azt hinni szemüveg kell majd,lehet a szememtől fáj.Mert ha közelről olvasok,akkor belefájdul a szemem,ha fókuszálok.Nem szeretnééééém :( .
Manó!Természetesen mindenkit szeretettel várok,ha lement a takonyidőszak!!!! :D Már majdnem 80kiló vagyok,szétpukkanok...Most voltunk a deichmannban,olyan akció van,ha veszel 3 leárazott cipőt,akkor a 3.ingyen van!És 2-3 ezrekért lehet nagyon szép cipőket kapni.Dominak 10ezres focicipőt vettünk féláron,nekem a 10ezren felüli hosszú csizma volt 4500 :D .A Tescoban meg szintén nagyon jó áron van minden ahogy leáraztak egy csomó dolgot,Dominak még egy ezresbe sem került a csini ing meg a csini pulcsi.
Flocika!Mögöttetek van a dunakeszi auchanban a Family.Soktál oda járni?Most vettem Dominak egy rahedli pulcsit,csak 490Ft volt egy darab!!Hosszú ujjú,de vékony,vagány,mint a felnőtt pasiknak.Kinőtte az előzőket,és az Ő méretére(164)már nem lehet normális áron kapni semmit.A lába jelentem 37-es... :lol: .

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok csajo!

millio bocsi h igy eltüntem megint, jelentem élünk, és mozgalmas az életünk. én ugye dolgozom szinte minden nap 9-5 ig, mire hazajövök már csak az marad h vmi vacsikészités, fürdés, leckenézés..meg örülünk egymásnak..nem gondoltam volna hi lyen nehéz lesz és ilyen hosszu egy nap, nem még egy hét újra a munkában..hirtelen jött ez a változás az életünkbe.

EGyenlöre a bacik elkerültek, aki viszont beteg annak jobbulást. nem tudtam elolvasni ki mit irt, de hétvégén jobban ráérek, és akkor irok is magunkrol.

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Dóri,hát nagyon jobbulást!!!Én is drukkolok, hogy ne kelljen felszúrni a füled.Az naon gáz lenne!De ez a gyógyszer sem egyszerű amit kaptatok. :?

Kriszti,örülök, hogy ti már rendbe jöttetek! :) Az deichmanos olcsó cipő vásár naggyon jól hangzik!! :P És meddig van, nem tudod?Mert várom a pénzem, nálunk a január elég húzós a sok 1/4 éves fizetnivalókkal + most kellett vizsgáztatni a kocsim + még egy jópár dolog! :cry: Úgyhogy már 1-2 hete alíg van valami a kártyámon, várom az apanázst rá :wink: De amilyen szerencsém nekem van, mindíg akkor vannak ilyen jó kis akciók, mikor épp nincs pénzem :twisted:
Ok. vége a beteges időszaknak, és jobb idő is lesz, megyünk :) :) :)

Csilla,Örülök, hogy nálatok nincs legalább betegeskedés :)
Meló, hát sajna ez van, nem könnyű így gyerekek mellett dolgozni az biztos!Én nem is nagyon várom még a nagy visszatérést, pedig sajna egyszer muszáj lesz :?
De nem írtad meg a múltkor, hogy mit is csinálsz?Végül hol sikerült elhelyezkedned?Ha nem akarod publikusra írdd privibe :wink:

Mi most nem vagyunk valami jól :( Hanus tegnap du. belázasodott, ma látta dokinéni, azt mondja nem valószínű, hogy a fogától van, mert kicsit piros volt a torka is :( :cry: Még ma is jó magas láza volt!De az előbb voltam bent nála, és már szerencse lejjebb ment, most úgy éreztem láztalan!Remélem már így is marad!Fog meg jön, az tuti mert tökre nyálzunk, meg rág, és tömköd mindent a szájába.Éjszak meg élesen fölsír többször!Én meg kivagyok már, hogy 7.-ik hónaoja nem aludtam át egy éjszakát se :(
Remélem azért legalább 1 éves koráig átalussza majd.Ebben bízom :)
manóci
 
 


Szia Manó!
Nemtom meddig van akció:(Pedig gyerekcipőkre is láttam.Jaj,tudom milyen a nem alvós éjszaka...Domi nekem 3 éves koráig művelte ezt,én mosott szar voltam már mellette :P .Aztán egyszer csak hopp,elvágták,és rendesen aludt utána.A fogzás meg mindenhol nehéz,azzal mi sem tudtunk mit csinálni,dörzsölgettem szegénykéimnek a géllel,hol segített hol kevésbé...
Csilla!
Őrülök én is,hogy van munkád!Biztos nagyon fárasztó,de még mindig nagyobb biztonság,mintha nem lenne munkája az embernek,tudjuk mindketten sajna :? .Drukkolok,hogy bírd,hamar belerázódsz szerintem,ha jól érzed magad ott!A gyerekek is amellett,hogy fáradtabb vagy,érezné fogják ugyanakkor azt is,hogy anya kiegyensúlyozottabb,mert az anyagi biztonság az embernek nagy erőt ad...

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Elöször is Jucc, Dori, Orsi, boldog névnapot a kicsi fiaitoknak!!


Köszi Mano és Kriszti, igen jobb h dolgozom, több szempontbol is. Tény h fáradtabb vagyok, és h elsösorban négy orás munkát kerestem, de ez maradt és nem bánom. Eladoként dolgozom itt helyben, azt hogy pontosan hol majd priviben.

A bacik ugy látszik most törtek ránk, én lettem beteg, de nagyon, Gáborkának az orra folyik, Boni meg köhög.

Mano, jobbulást nektek is!

Kriszti, azért még vannak gondjaim..

most muszáj pihenem amenniyre lehet, meg tudok a két gyerektől, de igyekszem jönni sürübben és irni mkinek!

puszi nektek!

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!!!

Köszönjük a köszöntést, és mi is boldog névnapot kívánunk utólag az érintetteknek :)

Dóri, hogy vagy? Remélem nem kellett felszúrni!!!!

MAnó jobbulást HAnnának!!

Mi jól vagyunk, semmi különös! Cuccolok fel Pestre, már a legtöbb dolgunk fent van! Holnap is megyünk, meg minden héten! Egyelőre ugyanis csak szerdától tudunk fent tartózkodni, mert két csoportom is megy itthon! Amíg azok tartanak nem akarok felmenni!
Kicsit izgi, nem tudom mihez fogok kezdeni a fiammal egy belvárosi lakásban.......tökre megszokta a kertet! Mondjuk a nyarat úgyis itthon töltjük, meg majd gyakran járunk haza! A táolabbi cél meg egy velencei ház :)
Munkát is lassan el akarom kezdeni rendesen, bár vállakozni szeretnék, szal még lehet az se lesz könnyű! Kriszti ezügyben majd lehet h megkereslek, főleg ha akarsz dolgozni! VAgyis nem tudom h dolgozol e.....
Bazsó már nagyfiú, mond szavakat : traktor, kocka, zsiráf, cica, kuka
ezek mennek, amúgy meg már 84cm és 12kg....egy óriás!!!

Na megyek pakolni h cuccolhassak holnap!!!

Puszi mindenkinek!!!

ORSI

Kép
borso18
 
 


Dóri, nagyon boldog Névnapot!!!!!
Kép

Orsi,Bazsó mekkora már :) Tök jó, hogy jöttök fel, akkor már a talira eljöhettek :)
Ki lehet azért bírni lakásban is, főleg ha nyáron úgyis hazamentek :wink: De tény és való más a kertes ház!
manóci
 
 


Balázskáknak boldog névnapot,és Dóri neked is boldog névnapot kívánunk!!!Füled hogy van?Ugye nem kellett fölszúrni?Gyógyszer már neked is elfogyott,7 napos volt?
Manó hogy vagytok?Most nálunk meg Dóri köhög.Pedig úszni hordjuk mindkettőjüket ide a Honvédba,és annyira tetszik Dorinának is,de így hogy?Domi meg ússza a hosszokat,nagyfiú.Tettem föl az iwiwre újabb képeket,Domival focikupán voltunk,arról is,olyan nagyfiú a mezekben:)
Csilla,írd priviben a részleteket!!!
Orsi,végre veled is talizunk akkor,ha följöttök:)Dolgozom egyébként:)

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Először is köszönjök szépen a névnapi köszöntéseket Balázzsal együtt.

Sajna ma felszúrták az arcomat :( nem volt más lehetőség)-

majd írok
pusz

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Jajjjj,Dóri,de sajnálom.....pihenj amennyit csak tudsz-már amennyit lehet 2 gyerkőc meg a háztartás mellett,tudom...És basszus,mellette még ezt a kegyetlen gyógyszert is szedned kellett...Szegénykém:(

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

Dóri Boldog Névnapot Kívánunk utólag is! És gyógyulj meg! Sajnálom h nem volt más választás, már nekem is volt ilyen, borzalmas!!

Nagyon várom már h találkozhassak veletek! Remélem mielőbb összehozunk egy randit!!!! :lol:

Kriszti, megkérdezhetem h mit csinálsz? Jöhet priviben is!! :)

Kép
borso18
 
 


Mi is kidőltünk,nálunk Dorina betegedett le.Nem hiszem,hogy influenza,mert éjszakai köhögéssel kezdődött 2-3 napig,majd utána lázasodott be estére 39-re,aztán tegnap napközben 38 volt,és azóta nincs láz.Valami más vírus lehet,ha nincs már lát és csak egy éjjel meg egy nappal volt neki.Viszont a köhögése katasztrófa,olyan mélyról jövő felszakadozó,hogy hallgatni is fáj,zeng az a csöpp kis tüdeje.Taknyozik,könnyezik,fájt a combja is,étvágya sem olyan mint szokott.Viszont egy ördögfióka,alig lehet lenyugtatni,ágyba parancsolni...Házi praktikákkal kúráljuk.Többiek,hogy gyógyulgattok?Dóri,arcod?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti,sajnálom :( Jobbulást Dórcsinak!!Mi már egyszer jól voltunk, de aztán Eszti elkezdett köhögni, és már Hannus is köhög!Tök hurutosan, de láza nincs, jókedvű, és étvágya is van! :) Ugyhogy, szívom a nózit + orrcsepp + mucopront!


Képzeljétek, ma fölállt Hannus a járókában! :) Olyan édes volt, és fülig ért a szája :lol: :lol: :P
manóci
 
 


Floci,jut eszembe, megjöttetek???Milyen volt, mesélj, és képeket is kérünk!!!! :wink:
manóci
 
 


Hééééééé,hol voltatok?????Lemaradtunk??????

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Majd én mondom: Zalakaroson pihiztek családostul! :wink: :wink:
manóci
 
 


Na,gyönyörű......Képeket én is a címemre,követelem!!!!Annyira vágyom ilyen helyre újra,mi annyit jártunk,csakhát egy ideje... :cry: .Na de nem baj,lesz ez még jobb!!!!Addig is a képekről majd ott érzem magam!! :lol: .Aki emlékszik,tavaly meg kellett válnunk az autónktól,amit annyira szerettünk.Jelentem,Uram aláírta a szerződést egy ugyanolyanra,csak 1 évvel idősebbre,és nem kell integrált cascóval fizetni,így feleannyi a törlesztője,amit már tudunk vállalni.Akkor kellett volna átgondolnunk,és nem belemenni,dehát ugye nem így indult,azt hittük lesz csömöri ház sörözővel,majd ezt is bírni fogjuk...Oszt nem lett,mi meg semmit sem bírtunk már...Úgyhogy most van,jó hír :lol: .A rossz meg az,hogy Domi füle valszeg begyulladt,ennyit az úszásról...De nem adjuk fel,meggyógyulunk és újra megyünk!!!Dorina meg kicsattan,leszív egész nap....De a héten még itthon tartom,nehogy visszaessen,erősödjön csak meg.
Manóka,gratulálunk a nagyszerű mutatványhoz!!!!!Figyeld meg,pikkpakk ott lesz melletted,mire hátrafordulsz a konyhában :lol: .Én majd frászt kaptam,mikor Dorina megjelent annó mögöttem,és csak másodpercekkel később esett le,hogy jéééé,mintha betettem volna a járókába,akkor.....jesszus,kimászott...... :lol: :twisted: .Na,onnantól volt szevasz járóka,mert életveszély volt nézni is ahogy kimászik :lol: .Máig ilyen hebrencs,nappal semmi alvás,éjjel alig lehet lelőni,és egész nap duracell :lol: :lol: :lol: .

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Sziasztok!

csak röviden irok, mert már régen jelentkeztem..

Dori utolag boldog névnapot neked! Sajnálom h igy megjártad, remélem most már jobban leszel.

Orsi, ténlyeg költöztök?az tök szupi, még utoso infom az volt h csuszik az egész határozatlan időre. Mesélj..

tényleg egy kis óriás fiad van! az enyém még mindig kis vékonyka, azt tudom h 92 cm de h hány kg?azt nem tudom.

Kriszti, most hallottam ahirekben H.Sz, felmentették..hallottad?

dolgozol?irsz privit, kiváncis vagyok rá, h alakult az életetek. Jobbulást Dominak is.

Manó nektek is és mindenkinek aki beteg jobbulást! Gratula Hannusnak, nagyon ügyes kiscsaj.

Jelentem mi is betegek vagyunk, már várom mikor üti fel az influenza is afejét nálunk.. :cry: a suliban már egyre több a beteg gyerek, én is nap mint nap érintkezem beteg emberekkel, de eddig az orfolyáson,köhögésen kivül más nem volt.

Bocsi h csak igy futolag irok, de ugy elrepül ez a pár ora igy hazaérkezés után, majd hétvégén potolok igérem!

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!

Bocsi a bepofátlankodásért, de légyszi segítsetek. :wink:
A MÁV kórház szülészetéről szeretnék informálódni. Minden (poz., neg.) élmény érdekel! Mi az amit vigyek szülésre, majd a szobába. Hány ágyas szobák vannak? Ennek felszereltsége, pl.: van-e hozzá tusoló/wc...
Fenti beszélgetéseitekbe nem olvastam bele, mert személyes dolgokról beszélgettek.
Érdekel az is, hogy érdemes-e a szülésfelkészítőre elmenni?
Véleményeket írjatok nyugodtan pü-be, nem zavarlak titeket.
Előre is köszi, Nikcsi
nikcsi
 
 


Sziasztok lányok!

Úgy sajnálom, hogy ilyen ritkán tudok jönni. A másik,2005 nyári babák topikból már ki is hullottam. Nem tudom követni őket, már olvasásban sem.
Voltunk Zalakaroson ázni. De csak édes kettesben apával :wink:
Gyerekek itthon suliban, Ada meg lábadozóban. Elötte való héten szenvedtünk az influenzával. Egy hétig volt lázas,már a dokinő tuti ki volt a nyaggatásomtól.
Képek sajnos nincsenek még fent a gépen, addig nézegessétek ezeket http://www.wellnesshotelmendan.hu/index ... ge2007#2ej

Dóri!
Elnézést kicsit megkésve, de én is nagyon boldog névnapot kívánok!
Hogy van az arcod? Kiheverted a felszúrást? Túrán van egy isteni dokinéni, 2500,- ért csinálja az vákumos arcüregöblítést. Én 3szor voltam Tomival amig telljesen rendbejött. Nem semmi amit leszívott neki, pedig nem is volt beteg, csak a régi lerakódások zavarták a hallását. Másképp zöngenek neki bent a hangok és ez a helyesírásnál gondokat okozott. Most már csak figyelmetlen :D

Orsi!
Tényleg jöttök?? Hurrá! Akkor most már semmi nem ment meg minket egy talitól!!

Csilla!
Jobbulást nektek! Andris is 92 cm és 13 kg és tegnap volt 2 és fél éves.

Kriszti!
Remélem már jobban van Domi füle is. Tartsd melegen, infra vagy bioptron lámpa, esetleg só. De nem is kell mondanom , tudod te!
Kocsihoz gratula!!! Látod, szép lassan minden visszaáll a megszokott rendbe.Aztán ha jöttök Auchanba tessék ám rámküldeni egy smst!! Az Üvegkalmár utcájáról látni a házunkat!!Nem ér csak így elmenni mellettünk!!! :wink:

Manó!
Hanna felállt?????? Te jó ég! Most született! És én még nem is nyunyujgattam meg :(

Mennem kell, ennyire futotta ez időmből. Apa focizni van és végre enyém volt a gép :) de a vacsiromokat még el akarom tüntetni mire hazaér. Puszi mindenkinek!!

Kép
flocika
 
 


Manóci : csak most olvasom a csodás hirt. Gratulálok nektek, nagyon ügyes Hannus :P
nadimo
 
 


Flocika!
Nekem is szükségem lenne erre a dokinénire!!Dominak is rosszabb a hallása utána mindig,és félek,a sok hegesedés után már egy szintnél jobban nem lehet majd helyrehozni.Az én fülem is fáj megint,az arcommal együtt.Hol van ez a dokinéni?Fájdalommentes vagy ez is fáj egy kicsit?Itt nem kell szúrni?Orron vagy fülön keresztül megy?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Nadimo, köszi :)

Floci,gyönyörűűű helyen voltatok!Irígyirígy :oops: :lol:

Nikcsi,Itt azért ilyen beszélgetés folyik, mert minket már kicsit "kinéztek" a Mávos topikból!Mi ugyanis már túl vagyunk a szülésen, és nem naprakész kórházi a témánk! :) De egyáltalán nem zavartál, és írtam privit!! :wink:
manóci
 
 


Dóri,újra fáj a füleeeeeeem!!!Kiszakad.......... :cry: :cry: :cry:

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hali!

Kriszti! Sajnálom! Remélem, hogy nem leszel megint beteg :(

Nekem is öblítettek, az nem fájt, olyan, mintha beszívnál egy kis klóros medencevizet, semmi extra. Én is magándokihoz jártam most, ő egyébként a Madarászban van, de itt nálunk csinált egy rendelőt. Én most jobban vagyok, valószínű a fogam a hibás, ma voltam rtg-en, hétfőn megyek a fogdokihoz. Egyébként múlik minden bajom (egyelőre és kop.kop)!!

Gratulálok Hannusnak! Tegyél fel légyszi új képeket, mondjuk az iwiwien nézlek titeket :)

Floci! De jó nektek! irigy vagyok !!!! Én is akarok pihenni!!!!!!

Csilla! Mit dolgozol? Képzeld, akartam rendelni a neten, de nem sikerült! A jövő héten lesz időm, majd kimegyek és reklamálok

Puszi mindenkinek!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


egy gyors kép a manókról Kép

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Flocika,köszönöm megkaptam,tároltam:)Szükségem is lesz rá,mert megint begyulladt a fülem,de nem úgy mint múltkor.Most nem a trutyi ment rá,hanem nem tudják mi van,mert szinte a fél bal fejem odavan,nem tudom mozgatni az állkapcsom,a nyakam,a halántékom,sem enni.És olyan szűkre összeszűkült a hallójáratom,hogy elsírtam magam,mikor tölcsérrel megerőszakolta a doki.Zöld lé pang benne,és nem folyik ki.Alig hallok rá,voltam vizsgálaton,és lyukas a dobhártyám is.Annyira fáj,hogy elviselhetetlen,és állítólag kezdődik a jobbon is.Közben sem takony,sem köhögés,semmi.Erre a tisztításra csak ép füllel lehet menni vagy akkor is,ha ennyire gyulladt és fáj?Mogyoród mellett van amit írtál,ugye?Ő csak gyerek vagy felnőtt is?

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


manóci írta:Nikcsi,Itt azért ilyen beszélgetés folyik, mert minket már kicsit "kinéztek" a Mávos topikból!Mi ugyanis már túl vagyunk a szülésen, és nem naprakész kórházi a témánk! :) De egyáltalán nem zavartál, és írtam privit!! :wink:


Manóci
Pont azért voltatok "célközönség", mert már szültetek a MÁV-ban, vagyis saját tapasztalatotok van! Köszi a privit! :wink:
nikcsi
 
 


Sziasztok vszeg elvagyok tévedve de sztem ti is a MÁV-os dolgokban jártasak vagytok.a kérdésem annyi lene hogy Dr.Szabó György-öt meg lehet találni még a rendelöintézetben vagy csak a magán rendelöben.néztem már a honlapjukat,de nem találtam hogy mikor frissitették a lapot.kérlek segitsetek.elöre is köszönöm
klaudy21
 
 


klaudi,szerintem őt is már csak a magánba, mert nem lehet a rendelőbe menni!! :(De én nem hozá járok, így csak tipp!

Hol mindenki????????Én be-be nézegetek, de úgy eltűntetek :?

Ma oan jó idő volt, hogy maradhatna is így! :)

Hogy feldobjam a topikot rakok a kis állógépemről képet!Meg a riszaribimről is :lol:
Hannus egy hete fölállt, és azóta csak áll, csak áll, csak áll........... :P

Kép

Kép

Kép
manóci
 
 


Dóri, tök édes az a kép :)

Voltunk endocrinológián, hátha mondanak valami újat, de szerencse csupa megnyugtatót csak :) Minden ok. Hannussal, és HP-os dokinéni szerint is ez csak valami genetikai dolog lehet, hogy ilyen picuri!
vettek vért is :( édesem úúúgy sírt, de túléltük :wink: A sima vérképes jó minden,teljesen rendben van, még a pajzsmirigyet várjuk(10 nap)!De remélem nem lesz gond ott se!


Tessék kicsit jönni, és beszámolni!! :wink:
manóci
 
 


Manó,de édesek a csajok!!!!Eszti milyen nagy csaj ezzel a hajjal!!!! :lol: Az csörgős kendő a derekán?Kellene ilyen Dodónak is:),az is cafat:).Most volt a farsang az oviban,méhecske volt:).Utólag is boldog születésnapot kívánunk Neked!!!
Flocika,megkaptam a privit,gyógyul a fülem,bár vissza kell mennem,mert gyógyszert tesznek bele,az antibiotikum nem segített :( .A köntöst nem felejtettem el,csak anyagi oka van,hogy nem megyek :( .De igyekszem :) .

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Kriszti, köszike :) Kendő, ja Egyiptomból kaptuk :wink:
Füledre, jobbulást!!!

Szólj, ha lehet menni hozzátok, én már nagyon benne lennék :P :oops: pussz
manóci
 
 


Jó,szólok majd:)Apának meg arcüreggyuszija van :( .Oviban kiírták,hogy újra skarlát van,decemberben lett vége,nem hiszem el...Bárányhimlő is van,de azok már voltunk.Remélem a skarlát is elkerül!! :shock: :evil: .Na,akkor ilyen egyiptomi kendőnk sem lesz :D .Elkezdtem a 90napos fogyit.Az első nap tökéletesen sikerült.A másodikon vagyok most,és hiába tartom be,egyszerűen akkora a súlyom,hogy egy szolid diétás ebéd után délutánra remegek,és szinte összeesem,nem bírom ki vacsiig.Na,most fölértem a lépcsőn,mint egy éhenkórász úgy nyomtam magamba anyósom almáspitéjét :lol: .Pedig zöldségnapom lenne :twisted: .

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 


Hali!

Már rég jártam erre, de mindig olvaslak titeket!

Manó! Nagyon édesek a gyerekek, köszi, hogy tettél fel képeket! Nagyon hasonlítanak egymásra! örülök, hogy nincs baj! És boldog szülinapot!

Tali lesz? Rám is számíthattok! Mi jelentem végre egészségesek vagyunk!

Kriszti! Ti látom megint nem vagytok egészségesek :( Sajnálom, gyógyuljatok eg minél hamarabb! Fül, áááá .A féjem 6 hete jár többször felszúrták neki és még most is kezelgetik heti egyszer, Már nagyon unja. Ti is jól kifogtátok! 90 napos!? Fúúúú nekem is kéne. A téli -10 kg-ból már leglaább 4 vagy 5 visszajött. Szülinapom után elkezdem megint...

Rólunk gyorsan: még élünk :) Imádjuk a jó időt, ezerrel kerti parti volt vasárnap. Gyerekek minden nap jól elfáradnak, már 1/2 8 körül alvás van. Voltunk Blankával neurológia kontrollon, szerencsére minden oké. Én elkezdtem egy sulit, most azt györtöm két hetente szombaton. Hát ennyi. Tényleg jó lenne már talizni!

Puszi Dóri

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Keressük az Év Bábáját
Nemzetközi Bábanap Magyarországon - 2008. május 5. Millenáris Park

A nemzetközi bábanapokhoz kapcsolódva Szövetségünk a Margitszigeten Bábanapot szervez, amelyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kismamát, bábát, szülésznőt, és érdeklődőt.

Célunk a bábák ismertségének és elismertségének növelése, és a kismamákkal való közvetlen kapcsolat-felvételi lehetőség kiépítése. A szülés-születés téma holisztikus megközelítésének szellemében, minden kapcsolódó és peremterület ill. szakma képviselőit várjuk a téma - családok, érdeklődők és kismamák felé történő - komplex bemutatásának céljából. Bábás, szoptatási tanácsadós, védőnői, doula, kismama, homeopátiás, aromaterápiás, őssejt kutató… sátrak állítását tervezzük. Az Országos Bábaszövetség a szakmánk társadalmi értékét hangsúlyozandó Bábadíjat alapít, amelyet első ízben ezen a napon ad majd át annak a bábának, akit a kismamák és a kollégák ajánlása alapján a Bábaszövetség elnöksége kiválaszt.

A Bábadíjhoz történő ajánlásokat címeinkre: (Rákóczi Ágnes: endomed@t-online.hu 1038 Bp, Ráby Mátyás utca 28/b.) vagy az Országos Bábaszövetség honlapján, a www.babaszovetseg.hu címre kérjük.


Keressük azt a szülésznőt, aki munkájával, gondozásával, szüléskísérésével segítséget nyújtott a születő családnak, empátiájával segítette az anyát és újszülöttjét a Nagy Úton.

Szülésznő neve:

Kórház neve:

Kismama és babája neve:

Indoklás röviden:

A beérkezett adatokat bizalmasan kezeljük és semmilyen célra nem használjuk fel.
nováky_rita
 
 


Sziasztok,szép napot mindenkinek.
Új Prince Oliver,Cactus Clone,Disney gyermekruhákat árulok.Nézz be,hátha valami megtetszik.
Köszönöm.

http://www.teszvesz.hu/my_page.php?uid=5905028
Vendég
 


sziasztok csajok!

tudom megint nagyon eltüntem..nem mentegetözöm..most is csak beköszönök, amint látjátok elég késön van..és én olyan fáradt vagyok..van mesélnivalom de inkáb hétvégére időzitem, akkor több időm lesz irni.

Manó, nagyon helyesek a lánykáid!

Kriszti, bár én panaszkodhatnék arról h fogyoznom kéne..de rólam a kilók szó nélkül mennek..

Dóri! jó ötlet a tali, én is örülnék neki, csak én kedd-szerda-csütrötökön nem érek rá, a többi nap elvileg szabad.

amugy mi is betegek voltunk, de már jol vagyunk, influezna szerencsére elkerült minket.

hétvégén potolom az elmaradásomat!

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


SZIASZTOK!!

Tudom tudom én is jól eltűntem, de psten még nincs gépem, itthon meg nem nagyon értem rá!!! Mostantól mindig szerdától fent vagyunk vasárnapig, úgyhogy szervezhetitek a talit :)

KRISZTI!!! ÍROK ám, de hát látod, rohanás!!!!! .....

Lányok segítséget szeretnék kérni!!! Bébiszittert keresek Bazsó mellé Pestre, heti pár alkalomra!! Ha tudtok valakit kérlek szóljatok, előny lenne ha óvó, vagy bölcsis néni, esetleg ha csecsemős nővér volt vagy ilyesmi!!! Szal értsen a dolgához, nem diáklányt akarok!!!!

PUSZI MINDENKINEK!!! MAjd jövök!!!

ORSI

Kép
borso18
 
 


Sziasztok,

Megvan a pajzsmirigy eredményünk, és tök jó minden ok!!!!Annyira örülök, izgultam nagyon :!: 1/2 év múlva kell menni kontrollra!

Orsi, de klassz, na akkor Krisztikénk mondja mikor mehetünk és egyeztetünk :)

Bébiszitty, ügyben nem tudok segíteni :( bocsi.

Ne legyetek már ennyire eltűnve!!! :lol: :lol:
manóci
 
 


Halli!

Bébiszitterem nekem sincs. Néha pedig jól jönne...

Manó, örülök, hogy nincs semmi gond.

Talit szervezze le valaki!!!!

Gyerekek, tegnap betöltöttem a XXX-et :cry: :cry:
Borzalom.....

Tényleg nagyon el vagytok tűnve!!!

Dóri, Blanka & Balázs
dóri78
 
 


Dóóóri, még csak ott tartasz????!!!De jó neked :lol: :lol: :lol:

Kép
manóci
 
 


SZiasztok!

dori boldog szülinapot utolag is..

én felmentést kérek az eltünés alól...de már ehéttől minden nap dolgozom hétfő kivételél 9-5ig hétfőn meg 2-5ig. este meg már nem sok kedvem van irni.


Nálunk most az a helyzet h megodlást kellett találnom arra h vakai vigyázzon Gáborra különben nem tudtam volna tovább dolgozni, igy msot találtam egy kedves csajszit aki bébiszitter..600ft/ ora ennyit kér, és nem gond neki ha néha tovább kell maradni a Gáborral (amikor anyum később jön haza). igaz h többet keres igy óránként mint én, de hát ze van, muszáj volt megragadnom az alkalmat, ráadásul közel is van hozzánk, és neki is van két fia,nem sokkal nagyobbak mint az enyém. (azóta a fiam már megtanult két mondokát és egy locsolo versikét is)
ja és anagy hirem, h már nem kell pelus napközben csak alváshoz!!!!!!!!!!és ezt egyik pillanatróla másikra értem el!!!!!

az elmúlt hetek nagyon zörösek voltak, és sok rossz dolog is ért minket de mostmár nagyon bizom benne h csak jo és pozitiv dolgok történnek velünk.

AMit még érdekességképpen elmesélek, h épp most este döntöttünk ugy anyummal h mégis eladjuk ezt a házat mert nagyon nagy, és megprobálunk itt helyben venni egy kisebbet. de ezen még annyi szépiteni való van, és még hiánoyznak dolgok -a lakhatásiról nem is beszélve- és a ddig nem hiszem h annyiért el tudnánk adni amenniyrét szeretnénk. Szerintetek is jobb ha előbb befejezzük amit kell a házon, udvaron és utána áruljuk? ezt a házat is sajnálom eladni,itt nőttem fel, a nagyszüleim is itt éltek (akiket imádtam), nehéz megválni.


most hirtelen ennyi jutott eszembe,

REmélem mindenki jól van, puszi nektek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla,Ház: én megcsináltatnám!Szerintem felújítva, és főleg lakhatásival tutibb az eladás :wink:
(de hogyhogy nincs rajta lakhatási, ha ez egy eleve régi ház?? :roll: )

Meló,sajnálom :( azért jó sokat kell dolgoznod!Mármint azt sajnálom, hogy nem jött be amit csináltál megélhetés szinten!
Bébiszitty, jó hogy van egy megbízható!
De nem értem, ha többet fizetsz ki neki mint amennyit keresel akkor miért mész egyáltalán melózni ovis koráig?? :roll: Ott vagy ahol a part szakad, nem?!

Én ezért nem értem aki pl. "kényszerből" viszi magán oviba-bölcsibe a gyereket!Hát ugyanott vagyok, akkor már én leszek vele nap mint nap,nem?!vagy ezt én gondolom csak így?Nemtom ebbe mi a ráció!

Persze más a helyzet annál aki a magándolog 2-3 szorosát megkeresi, úgy azt mondom ok. telik rá vigye!De így?????
manóci
 
 


sziasztok!

Manó!

én napi 8 orát dolgozom a csaj pedig napi két orát vigyázz Gáborra igy meg tudom oldani a kifizetését, ill. ha minden jól alakul akkor talán lesz segitségem is aki az anyagi oldalába besegit..

nem volt más megoldásom elhiheted, amikor az ember ott tart h nem tudja befizetni a csekkeket és még sorolhatnám akkor mindenbe belekapszkodik mert kétségbe van esve,, és akkor is ha nem fizetnek tul, ez volt a legjobb lehetőség nálunk, mert ha pestre járnék akkor hajnaltól kellett volna vakai aki vigyázz Gáborra és inditja Bonit, azt pedig nagyon nehéz megoldani.
Talán Kriszti aki megért, és át tudja érezni a helyzetemet..
Remélem nem bántottalak mert nem állt szándékomban, csak sajnos sokan nem is tudják elképzelni h milyen amikor muszáj beadni a gyereket bölcsibe, vagy ilyen megodlást kell keresnie..én is szivesebbe lennék itthon vele-velük..de nem folytatom..(és én még örülhetek h ennyivel megusztam egy kismama ismerösöm van, szintén egyedül neveli a kisfiát, és ö sem állt jobban, muszáj volt visszamenni dolgozni még egy éves sem volt a kicsi, fél napra ment vissza és sokkal többet fizet egy bébiszitternek..:()

Azzal amibe belefogtam pedig semmi gond, de van amikor az ember ugy érzi h most azonnal kell megoldást találni a mindennapokra és nem ér rá, honapokat várni..nem adtam fel, csak szüneteltetem!


a ház régi részén van lakhatási természetesen a hozzáépitett részen nincs még, arra külön kell megkérnem..

és tényleg ne haragudj meg rám..

puszi mkinek

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Csilla,dehogy haragúdtam, elhiszem hogy bajban vagy és kellett a hirtelen megoldás!De akár hiszed akár nem ÉN is meg tudlak érteni, mert azért nekem is voltak szűk naopjaim nem is egyszer! :(
Mellesleg nekem is azért megy Hannus majd bölcsibe, mert vissza kell mennem.A GYES baromi kevés, főleg már 2 gyerek mellett!Tehát, tudom mi az amikor kell a számlákra a pénz :(

Félreértettük egymást, mert így már világos, de én úgy vettem ki a szavaidból, hogy a munkaidőd egész ideje alatt bébiszatyor van vele.2 óra, azt azért ki lehet bírni!De te úgy írtad, hogy a bébiszittynek többet fizetsz mint amennyit te keresel egy nap!!!
Érted?Valószínű ezért érthettem félre.Bocs :wink:


De gondolom azzal egyetértesz, ha így lennél akkor értelmetlen lenne azért melózni járni, hogy egy az egybe odaadd valakinek!Én arra írtam, hogy akkor minek??!!De így azért más a helyzet!Végülis akkor te havonta 24ezerrel kevesebbet tudsz elrakni a fizudból, mert az megy a vigyázónak,nem?
De hát azért marad, még jó :)

Ház: értem :wink:
Drukkolok, hogy sikerüljön jól kiszállnotok belőle! :)
manóci
 
 


Sziasztok!
Dóri!
Utólag is boldog szülinapot kívánunk!!! :D Én akkora hülye vagyok,hogy sokszor,ha rákérdeznek,azt se tudom 32 vagy 33 vagyok??? :lol: .A fülem már rendbe jött,közvetlen bele kaptam a gyógyszert 1 hétig.Most még kicsit bedugul-kidugul,meg néha beleszúr,ki kellene váltani a fülcseppet,de nem jutok el odáig :evil: .Fogyok szépen,mennek lefelé a kilók,2 hét telt el és lement 3 kiló.Örülök,csak így tovább(vállon vetegettem magam :lol: ).
Manó!
Örülök,hogy rendben mennek a vizsgálataitok,mondom a hugim ilyen pirinyó volt,még elsőbe sem akarták engedni a méretei miatt,most meg forognak utána,olyan csajos :D .Ha visszagondolok,mennyit marakodtunk hárman,és az Ő csontos kis kezébe maradt a legtöbb hajam mindig,mekkora erő van benne :lol: :lol: .Majd szólok,ha lehet hozzánk jönni,csak most kanapécsere van.Vagyis a nappalink tök üres lett így,leülni nem tudunk csak a konyhában,ott meg már szőnyeg nélküli kő van,azt nem ajánlom, a székeken meg egész nap :( .Kényelmetlen volt a kanapé,hát visszavitettük,de újra meg nincs miből kiegészíteni egyelőre.Arról nem beszélve,hogy skarlát és bárányhimlő van az oviban :evil: .Bárányok már voltunk,de a skarlátot eddig még mindig megúsztuk(kopkopkop).És sajna ahogy Csilla is írja,meg tudom érteni,mert megy a pénz utáni hajsza,sokszor estébe belenyúlóan,hétvégén is.És mivel együtt dolgozunk az Urammal,sokat a gyerekek is jönnek velünk sajnos,ennyire nincs idő.
Csilla!
Annak örülj,hogy van munka,még ha a bébiszittyó miatt kevesebb is a pénz,meg fáradtabb is vagy,de legalább van.Emlékszem,pár éve Pistinek munka kellett mikor költöztünk,és kint állt az erkélyen.Akármit elvállalt volna amit csak meg tud csinálni,és csak bámult maga elé,mint akire nincs szükség,hogy itt van egy életerős felnőtt ember,és nem kell sehova....Hát elment átmenetileg kamiont pakolni :( .Koszosan jött haza,hűtőtáskából evett-ivott,annyira meleg nyár volt,akár éjjel akár nappal,ha hívták 1 órán belül ott kellett lennie.De legalább tudtunk miből vásárolni a családnak.Nem volt könnyű,de legalább volt munka.Én megértelek,így igaz,bár értettem Manót is,mert úgy írta,ahogy ténylegesen értette,csak félreérthető volt a fogalmazás :D .Bizony mikor nekem a gyes kevés volt,és Dóri bölcsibe mehetett volna,de oviba még nem,akkor nekünk is csak magánovi maradt,mert a sima államiban nem volt hely :evil: .Viszont nekem olyan magas volt a fizetésem,hogy mikor kifizettük a magánovit,akkor is megmaradt több mint a fizum fele,így megérte,mert inkább mint a gyes :evil: .Arról nem beszélve,milyen jól érezte ott magát.Egy átlag fizuból,vagy amilyen helyzet van most nálunk,ez az egyszer így,egyszer úgy,addig bizony ezt most nem tehetném meg.Meg ugyan ki teheti meg,hogy 70ezer a bölcsi egy hónapban?????Nem baj,majd a miénkben is lesz annyi,ha ez a divat és alig van hely ezekben is.Ha erre is van igény,akkor tessék,megcsináljuk :D .
Forr a vérem,mert tavyl ilyenkor ugrottunk ki autóval egy hosszú hétvégére Velencébe.Ébredt a természet mint itt,Pisti ezt kapta szülinapjára(míg idén valószínűleg egy itthon sütött tortára telik).És ahogy haladtunk dél felé,úgy lett egyre zöldebb minden,a végén pedig már ölelgettem volna a pálmafákat meg a leandereket.Én onnan nagyon nem akartam hazajönni.... :lol: .És most annyira rossz,hogy mennék,indulnék akár holnap,csak a munka miatt a pénz annyira kiszámíthatatlan.Egyik hét a pokol,másik meg a paradicsom.Aki ismer,az tudja,milyen forrófejű vagyok :D .Ha valamit kiagyalok,akkor azt rögtön akarom.Így mentünk ki tavaly is.Ha csak ennyi van,nincs is nyaralás-mert évek óta nem nyaraltunk még Balcsin sem,akkor ebból táplálkozom,töltöm magam energiával.Nagyon régen jártunk ki Görögországba,és mint egy kisgyerek,azt vártam téltől már :D .Aztán mikor egy hét múlva hazajöttünk,akkor meg az tartotta bennem az erőt.Álmodozó vagyok,addig hajtom míg meg nem lesz,és sokszor fejetlenül is de törtetem a célom :D .Van amit belátok,hogy nem megy,idő kell hozzá,de amire van remény,abban hajrá.Tudom,most is ez lesz,ha nem a szülinapján,hát egy héttel később vagy kettővel,addigra még az idő is jobb lesz talán,de akkor is kimegyünk.Lehet csak 3 napra,de addig úgysem hagyom magam :D .

Dorcsi,Domcsi,Kriszti
doktorkitti
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: