Új privát üzeneted érkezett!

josi nagylányodnak jobbulást!!!!
Vendég
 


Drága Dius!!!!

Nagyon boldog névnapot kívánok Neked:


Kép

Fiúk hogy vannak? Majd ha lesz időd írj róluk egy pár szót!!!
Vendég
 


Dadomi küldtem privit, légyszíííííííííí válaszolj!?

Josi nálunk is ennyibe kerül a bölcsi.
Ani itt a bölcsibe nincs minden nap leves, de viszont sió 25%-so ivólét kapnak 10 óraira minden nap egy kis gyümölccsel. Levest egy héten egyszer kapnak, de az ragú leves, elég laktató, tele husiva. Reggel 8 órakor reggeli (vajas kenyér, felvágott, paprika, paradicsom, tej v. kakó), akkor a tízórai, ebéd, és uzsonna. Szóval én egyáltalán nem drágállom. Husit csak csirkét v. pulykát kapnak. Sertést csakis darálva és minden nap frisset. Itt nagyon odafigyelnek, hogy jó minőségű és az életkoruknak megfelelően legyenek elkészítve az ételek. Nem mellesleg nagyon finomak is.

Ani lánykád gyönyörűséges, fokzonám de már nem tudom. Kristóf után meg futnak asszem a lányok. De egyre jobban hasonlítanak egymásra, nagyon édesek.

Babriella, Viki ilyenkor olvadok én is mikor ilyen tündéri picurkákat látok. Imádom őket.
Vendég
 

 
 

Sziasztok! Látom hiányoltok :P :lol: :lol: :lol:

Rékababa! Válaszoltam!

Ani! Itt is boldog szülinapot kívánok Elizának! :D (még mielőtt a csajok azt hinnék, hogy elfelejtettelek titeket)

Emma! Nektek meg még nagyon - nagyon sok boldog házassági évfordulót!!!!

Huhh mit akartam, az én fejem is szita... :oops:

Ja, többen kérdeztétek már Olivér mamáját. Nem, még nem írt vissza, a levelet már láttam, hogy elolvasta, de még nem válaszolt. Remélem nem sértettem meg semmivel :oops:

Viki! Sajnálom, hogy csaszi lett a vége, de a lényeg, hogy mindketten egészségesek vagytok! Nekem mindkét fiú császáros lett, bár akkor nagyon bántott a dolog, de most már nem számít, a lényeg, hogy semmi gond nem lett a gyerekekkel :)

Annyira édesek a babák, olyan jó látni ezeket a picurkákat. És mielőtt kedves bagolytársam meg szomszédfaluban lakó babanetbarátosné fejében megindulna valami gondolat, előre közlöm, hogy nem, neeeeem kapok kedvet 3. babához!!!! :) :) :) Mondtam már a szívemmel szeretnék, de az eszemmel nem :(

Megpróbálok nem eltűnni ilyen soká (de olyan jóóóóóóó mikor hiányoltok :P :P :P )

Rólunk annyit, hogy Domi bölcsizik a városi bölcsiben, és nagyon tetszik neki, nekem is, nagyon aranyos a gondozónő, meg a szomszéd csoport gondozónői, akikhez állítólag Domi nagyon szeret átjárni (szomszédos csoportszobák). Kicsi fiamat belevaló gyereknek titulálták ma :lol: A beszoktatás simán ment, már a 3. napon reklamált, hogy ő márpedig ott akart aludni, és én miért hoztam el ebéd után!!! :lol: :lol: Úgyhogy ott alszik már a bölcsiben, és bár önkormányzati fenntartású, kapnak ágyneműt, törölközőt, fésűt, semmi ilyesmit nem kell bevinni, és fizetni sem kell érte külön. Csak a kaját kell fizetni.
Én meg októbertől dolgozok majd. :)

Elküldöm, nehogy elszálljon...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


És ha már hiányoltatok, akkor még írok - nemám meguntok!!!!!

Danit viszont hétfőn viszem a gégészetre, mert ma a logopédus által készített hallásvizsgálaton az egyik füle 50%-os, a másik meg 70! Valószínű nem ússzuk meg az orrmandula műtétet, de akkor ha szükséges (márpedig a jelek arra utalnak), akkor még most minél előbb csinálják meg neki, még mielőtt elkezdődnének a betegségek, meg hát ugye jövőre iskolába megyünk, addigra legyen rendben a hallása.

Most viszont lépek, mert ezer a dolog.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Még valami: Ani, múltkor kérdezted, hogy viseli Dani a csizmát. Szerintem én jobban utálom, mint ő, bár sokszor kérdezgeti, hogy meddig kell még, de hősiesen tűri. Szerintem javult is már a lába, legalábbis én úgy látom. Már két hónapja használja.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
dadomi
 
 


Hahó!
Jaj, Dadomi, ez milyen rossz hír... Mármint Dani füle. De legalább észrevették, és túllesz a műtéten hamar.
Hol dolgozol októbertől? :wink:
Sajnálom, h Olivér mamája még nem válaszolt; az tuti, hogy nem sértetted meg, biztos más oka van.
Dius, én is nagyon sok boldog névnapot neked!
Jó kis bölcsik vannak arra felétek! Nálunk az oviban sajna nem a legmegfelelőbb a kaja - szerintem -, barátnőm szerint, akinek napközis a kislánya, elég zsíros. :? Ugyanazt eszik a picik, mint ami a suliban van, meg azoknak, akik hordják az ebédet. Hanna nem eszik itt, ha jövőre visszamegyek dolgozni, kénytelen lesz...
Nagyon jó, hogy így beilleszkedtek már a gyerkőcök és szeretik a bölcsit! :D Olyan kis aranyosak... :D

been
 
 


Dadomi akkor írom a címeket:
Pénzügyi ismeretek: Pénzügyi és vállalk. ism. példatár, Pénzügyi és vállalkozásfinanszírozási ismeretek, Pénzügyek a gyakorlatban, Adótan I, Adó teszt és példatár,
Vállalkozásgazdálkodási ismeretek: Vállalkozásgazdálkodási ismeretek, Példatár a vállalkozásgazdálkozási ismeretekhez,
Könyvvezetés: Számviteli törvény, Könyvviteli alapismeretek, Feladatgyűjtemény a könyvviteli alapism., Vállalkozói9 könyvvitel I, Feladatgyűjtemény a vállalk. könyvvitel I., Vállalkozói könyvvitel II, Feladatgyűjtemény a vállalk. könyvvitel II.,
Számítástechnika: Számtechnikai alapismeretek
Előre is köszönöm
Remélem minden rendben lesz Danival, ha kiszedik az orrmanduláját. Az pedig jó, hogy a csizma segít. Milyen munkát kezdesz?
Vendég
 


Sziasztok! Hoztam képeket:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

yuyu79
 
 


De jó most Eni vonalzója :-) 1 éves 1 hónapos 1 hetes 1 napos ;-)

Ani , mi volt Elizával?

Josi, Noémi jobban van?

Ildi, örülök, hogy Dominak tetszik a bölcsi :-) Daninak jobbulást :!: :cry:

Dius, boldog névnapot :!: Hogy vagytok?

yuyu79
 
 


Yuyu, de jó képek! Nem győzök csodálkozni, Eni hihetetlenül nagy lány már! És mecsoda pólója van! :lol: Manóka is édes, ahogy ott kuporog... :D És te hogy vagy?
Huhh, Rékababa, még a könyvcímektől is lefáradtam... Minden elismerésem annak, aki megtanulja, ami ezekben van... :?

been
 
 


Sziasztok!

Elöszőr is nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket,utólag pedig Bence nevében is köszönöm!Aranyosak vagytok,hogy gondoltatok rám. :D Vissza-vissza olvasgattam, de írni sajnos nem volt időm,mert mire odakerült a sor mindig közbeszólt v.melyik fiam,vagy éppen késő volt és fáradt voltam. :oops: Ezt nézzétek el nekem,légyszi!

Vikiviktor, nagy gratula Dórababához!
Kicsit megkésve, de boldog szülinapot kívánok Elizának, Enikőnek boldog névnapot, Emma nektek pedig boldog évfordulót.

Nagyon szépek a gyerkőcök,kicsik is-nagyok is. Jó nézni ezeket a képeket! :D

Mi most jelenleg betegek vagyunk, mind a négyen. Pénteken voltunk a fiúkkal dokinál, Bencének piros a torka, Árminnak meg folyik az orra és mindig kell neki szívni. Ármint kedden kell vissza vinni, mert aznap kapná meg a 4 hós oltást. Én meg nagyon csúnyán köhögök, de legalább már nem folyik az orrom,páromat meg holnap küldöm dokihoz.
De a betegséget leszámítva jól vagyunk!

Remélem nem hagytam ki senkit,ha mégis akkor ne haragudjatok. De most totál szita az agyam.

Kellemes vasárnap délutánt!
dius02
 
 


Emma, köszi!! Én is jól vagyok, csak hát elkaptam valami náthát, torokfájással, köhögéssel, de nálunk egyelőre csak én vagyok beteg...

Dius, jobbulást mind a négyőtöknek, és majd hozzál újra képeket, ha rendeződtetek!! Hihetetlen, hogy már 4 hónapos... És milyen a 2 gyerekes lét? Bence hogy viszonyul a picihez?

yuyu79
 
 


sziasztok

dius,jók a képek :wink:
Jó,hogy jöttél. Gyógyuljatok meg gyorsan.
yuyu,jobbulást neked is,gyógyulj meg gyorsan. Nagyon jó a két gyerekes lét,nemsokára megtudod :wink: :D
Elizát ma nem tudtam a bölcsiben hagyni. Egész hétvégén nem voltam itthon,gondolom megviselte kicsit,mert nem akart maradni,hát elhoztam. Munkahelyem még nincs,annak semmi értelme,hogy üvöltsön egész délelött. Majd holnap próbálkozunk újra...fel azért nem adom...aztán,ha végképp nem megy,hát,próbálkozunk majd tavasszal.
Mostmeg bemegyünk Szd-ra,muszáj neki zoknit vennem...
Vendég
 


na,nem szerkesztek,ezért javítok,és vállalom a hülyeségem...szóval,a jók a képek mondat nem diusnak,hanem yuyunak szól :oops:
Ezer bocsi mégegyszer!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

csak gyors bejelentkezés. Nálunk minden ok. Hétvégén kint voltunk Apánál a forgatáson és élőben láttam Donald Sutherlandet :lol: :lol: Komolyan mondom, hogy eufórikus érzés :oops: :oops: Látsz a tévében egy színészt, tudod, hogy esélyed sincs vele találkozni és egyszercsak...... Ami nagyon tetszett, hogy nincs semmi sztárallűr, ebédidőben ugyanúgy beült az étkezősátorba enni a többi stábtag közé.
Ez lesz majd a film:
http://index.hu/kultur/media/2009/06/17 ... nisorozat/
A fiaim nagyon jól érezték magukat, sőt nagyobbikam mindenáron angolul akart beszélni az egyik főmuftival. Szegénykém olyan zavarban volt, és úgy izgult, bemutatkozott és válaszolt neki a srác, de ugye Ő meg nem értette. :lol: :lol: Remélem ez így egy kicsit inspirálja majd a nyelvtanulásban.
Tegnap meg vásároltunk, meg csavarogtunk és úriasszony voltam, mert Apa meghívott minket a Dunapartra ebédelni.
Szóval jól telt a hétvégénk!
Vendég
 


Julcsi, én is hasonló tüneteket produkáltam, én gyógyszert nem szedtem, csak mézes-citromos hársfateát ittam, hagyományos negrót szopogattam és 4 nap alatt elmúlt minden.
Enikőnek nagyon jó a pólója :lol: :lol: Fantasztikus mekkorát nőtt és Ő is elvesztette a babás kinézetét és olyan nagyon szép csajszis :lol: :lol:

Ani, lehet, hogy hülye kérdés és előre is bocsi :oops: :oops: , de nem fog Eliza visszaélni ezzel, hogy ha éppen nincs kedve ottmaradni elhozod? Jó persze most még nincs munkahelyed, de mi van ha hirtelen sikerül (és legyen így!)?
Én a helyedben azt csináltam volna, hogy jó nem kell maradnod ebédig, de legalább 1 v. 2 órát és utána megyek érted. De ne értsd félre én nem akarlak ezzel bántani, csak szerintem ez nem jó megoldás...
Vendég
 


Köszi!

Tuntun, én is csak teázgatok, lándzsás utifű köptetővel próbálkozom, meg tantum verde... mást nem is nagyon lehetne nekem most...

Ani nem baj ám, hogy eltévesztetted ;-)

yuyu79
 
 


Julcsi, Ricsikének vettem egy Fitotussin nevezetű szirupot, ez most egy új, abban a lándzsás útifű és a kakukkfű keveréke van, azzal múlt el a köhögése.
Persze tudom, hogy no gyógyi, tul.képpen azt akartam írni, hogy nálunk ez tuti, hogy vírus, mert mindenféle gyógyszer nélkül elmúlt.
Vendég
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!!!!!

Ma kivételesen teát kaptok, de kaptok mellé meglepit is!

Kép Kép
Vendég
 


tuntun,de,rossz megoldás. Tudom :oops:
De valami nem okés,mert tegnap itthon is egész nap nyafizott,szó szerint a fenekembe bújt. Most vagy megviselte,hogy szinte egész hétvégén nem látott,vagy beteg lesz. Nekem meg dolgom volt,így döntenem kellett,és inkább elhoztam. Ugyanezt csináltam végig Kristóffal,mostmeg szinte puszi nélkül fut be,sőt, a kiscsoportot is az első naptól kezdve egy könny nélkül viselte,soha nem volt,hogy ne akart volna menni,szerencsére...
Elizát a héten nem viszem,megvárom,hogy megint ő mondja,hogy akar menni,és hétfőn megyünk ismét...Ha ellesz,oké,ha nem,akkor hagyom,majd tavasszal,március körül próbálkozunk megint. Addig úgysem tudok mit keresni,erre sajnos rájöttem,ugye jön a beteges időszak,és nem tudnám hova tenni őket...így ezen a télen még maradok itthon-hacsak valami szuper állás nem esik az ölembe...-de erre ugye kicsi az esély.
na,ennyit rólunk...
tuntun,bátor Ricsi,hogy legalább megpróbálta,le a kalappal elötte!!!!

ja,és tuntun,nem haragszom meg,tudod,nem vagyok olyan fajta :wink: :lol:
de most komolyan!!!!
Vendég
 


Szia Ani,
remélhetőleg Elizának csak hiányoztál a hétvégén, minthogy beteg legyen!
Nálunk a "nem" megy ezerrel és a sikítás :roll: :roll: Tegnap Ricsit megdobta sóderrel és rászóltam, erre fogta magát megfordult és el akart menni. Megfogtam a karját mire úgy elkezdett vísitani, mintha meg akarnám ölni. Egyenlőre az a büntetés, hogy le kell ülnie, amíg abba nem hagyja a hisztit. Még most beválik, de érzem, hogy már nem sokáig. Sokkal nehezebben bírok ám vele, mint Ricsikével.
Egyenlőre úgy néz ki, hogy ha visszamegyek dolgozni, akkor itthon marad mégis a nagyapjával, ugyanis nem hajlandó semmilyen épületbe bemenni, ahol kettőnél több idegen van (legyen felnőtt v. gyerek). Na mindegy ez napról napra változhat.
Vendég
 


Ani, tudom, hogy nem vagy olyan fajta :lol: :lol: :lol: Pontosan azért szeretek Veletek csevegni, mert egyikőtök sem :wink: :wink:
Vendég
 


Kristófék ma lovagolni voltak-én meg fényképezni a kisasszonnyal...
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!!
Kép
Vendég
 


Szia Tuntun :lol:

Hello Többiek! hol van Mindneki???

Tuntun!
egyébként hiszti illetve nem! ügyben én is hasonló gondokkal küzdök :? nagyon akaratos a Kisasszony! Anyja lánya :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Hát nincs valami nagy mozgás, pedig én most igazoltan ülök a gép előtt. :lol: :lol:

Mesi, milyen rossz amikor az ember úgy néz a gyerekére, mintha tükröt tartana maga elé igaz? :roll: :roll:

Évi, hogy vagytok? Nem beteg Zsombi? Mi újság nálatok a suliban? Sokat gondolok Rátok és nyugi minden oké lesz!!!!
Vendég
 


Sajnos vannak rossz híreim is :cry: :cry: A férjem nagynénje már régóta szívbeteg, hétvégén rosszul lett, lement a pulzusa 30-ra. Bevitték a kórházba, a terheléses vizsgálat alatt megint lement, kapott valami gyógyszert, de attól meg szédült. Volt különböző vizsgálatokon és ma kiderítették, hogy van egy 22 centis daganata. Hogy pontosan hol azt nem tudom, mert apósom nem tudja elmondani, mert állandóan sírva fakad. Amikor egyszer bent volt és meglátogattuk (jó pár évvel ezelőtt) akkor mondta, hogy a császár helye rákosodott el, de azt mondták, hogy jóindulatú. Lehet, hogy az nőtt meg?! Holnap csinálnak neki CT-t, pénteken meg szövettant. De azt mondta, hogyha rosszindulatú nem műttetti meg (68 éves). Kérdés, hogy a szíve kibírná-e? Nagyon szeretjük Őt, a gyerekeknek olyan mint a nagymamája, amikor elkezdtem a sulit, mindig Ő utazott hozzánk, hogy vigyázzon Ricsikére. 2001-ben elvesztette az imádott kisebbik fiát (33 éves volt), halálra gázolták. Akkor is nagyon erős volt, minden gyógyszer nélkül kibírta. Az az érzésem, hogy igazából Ő nem is akar meggyógyulni, mert a fia után akar menni. Bár van egy nagyobb fia is, meg 5 unokája, de mindig is a kisebbiket szerette, féltette, nagyon megviselte őt a halála.
Szegény apósom is nagyon ki van, bár van még egy bátyja, de igazából a nővérével értik meg egymást. Naponta/kétnaponta órákat beszélnek telefonon. Csak sajnos ez most megint indok egy kicsit még jobban a pohár fenekére nézni. :(

Bocsi, hogy sok voltam, de muszáj volt kiírnom magamból, mert nagyon nyomaszt most a dolog.
Vendég
 


:( Tuntun ezek tényleg nagyon rossz hírek :( egyre többet hallom otthon-a szüleimnél- is hogy valaki rákos a faluban. kb. 5000-en laknak ott,de ismeri mindenki a másikat,és az ilyen hírek gyorsan terjednek,mi meg szörnyülködünk,hogy Ő is...meg Ő is...és mondogatják,hogy az idősebbek,hogy régen nem volt ennyi rákos ember :(
Remélem,nincs nagy baj...drukkolok!

az előbb elfelejtettem: Ani! jók a képek :D

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Hát igen, régen nem volt ennyi adalékanyag, meg még ki tudja mi az ételekben. De hiába is próbálnál meg biocuccokat is venni, egyrészt baromi drágák, másrészt zöme annak sem bio. A legtöbbje csak pénzlehúzás.
Én azzal próbálom meg "védeni" magunkat, hogy megpróbálok tartósítószer és adalékanyag mentes alapanyagokat, ételeket venni (már ha azok tényleg azok és nem csak rá vannak írva), de azokból is elég kevés van. De a környezeti hatásoktól és egyéb károsító dolgoktól hogy védjük magunkat?
De hogy régen mi volt, ki tudja? Ha valaki meghalt, akkor legtöbbször azt mondták, hogy a szíve vitte el szegényt. De egy biztos, amíg 2000-ben világszerte kevesebb, mint egymillióan haltak meg rákban, addig tavaly már több mint 7 millióan!!!!! (Discovery, Nat. Geo :lol: :lol:) Nemrég volt egy dokufilm, hogy a 2001-es WTC romeltakarításban részt vevők közül többszázan rákban haltak meg a közelmúltban. Valószínűsítik, hogy a belélegzett mérgesgázok miatt.
Vendég
 


Na vidámabb téma:
Erikem mostanában azt csinálja, hogy ha valami nem tetszik neki, akkor közli velünk, hogy "békén" - hagyjuk őt békén.
Ha meg Ricsike bosszantja fel valamivel, akkor nemes egyszerűséggel közli, hogy "buta Ricsike" :lol:
Ma 2x szóltam nekik, hogy pakoljanak ki a kádból, mert megyek értük. Bementem és nem volt összepakolva, így fogtam egy kukát (csak annak látszik :lol: :lol: ) és kidobtam a játékokat. Szegény Ricsikém el kezdett sírni, de a kis tökfilkó, csak hajtogatta, hogy: anyuci kidobta kukába majomt. :roll: :roll:
Vendég
 


:lol: :lol:
Én is mindig a kukával fenyegetőzöm,ha nem rak el vmit :wink:
Eddig bevált :) ritkán kell alkalmazni,az igaz,mert rendmániás a lelkem :) de csak a mi cuccainkkal...a játékait elnézi hogy hevernek szerte-szét,de ha vmelyik fiók nincs rendesen betolva,akkor odamegy és betolja.... :shock: sokszor nekem fel se tűnik,mert nincs nyitva a fiók,csak kb. 1 cm-re,de ő észreveszi :lol:
épphogy beszedem a ruhát,ő dobálja be a zoknijaimat a fiókba-nem baj hogy nem párosítottam össze-és már csapja is be a fiókot :lol: :lol:
Haláli Kiscsaj :D

Erik is cuki lehet :) Mindig nézegetm,ha teszel fel képet,olyan kis helyes gyerkőc :D Ricsi is nagyon sármos :)

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Igen, ez nálunk is pontosan így zajlik :lol: :lol: Az előszobában állandóan pakolgatja fel a cipőket a polcra, kihordja a lépcsőtől is a papucsainkat is az előszobába (az emeletre nem jövünk fel csak zokniba). Van hogy hosszú percekig keresem, hogy hol a papucsom. :lol: :lol:
A nagyapját is addig cseszteti, amíg vissza nem pakolja a saját cuccait a helyére. De bezzeg Ő, inkább hasraesik a játékaiban :roll:
Jó pár hónappal ezelőtt egy kis corás mini zacskóba beraktam nagyon kicsi autókat. Amikor odaadtam nekik játszani, akkor a zacskót felakasztottam az egyik fiók gombjára, hogy meglegyen. Aztán az autók kikerültek belőle és most más van benne, de állandóan elveszi ahová leraktam és felakasztja a gombra. Fantasztikus fejük van!!!!

Köszönjük a dicséretet, tényleg jól sikerültek :oops: :oops: Épp valamelyik este mondtam az apjának, hogy kár lett volna kihagyni, hogy megszülessen. :roll: :roll: Mi ugyanis nem akartunk második gyereket, de aztán meggondoltuk.
Vendég
 


Akkor összeillő páros lennének Larával :lol: :wink:

Azt viszont nem tudom miért csinálja,hogy gondol egyet és odacsap vagy nekem vagy az Apjának,és ha rászólunk,elkezd hisztizni. Nincs előzménye,mert épp fekszik mellettem,vagy játszunk,vagy énekelünk...stb. csak gondol egyet.
Nem értem miért,mert nagyon kiegyensúlyozott,sokszor meg is jegyzik mások. Tőlünk se lát ilyet,és még úgy igazán ki se kapott...

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Ez nálunk is van, de volt már olyan, hogy idegenekre is rácsapott :oops: Pedig arra mindig vigyázok, hogyha esetleg Ricsi kap (néha szokott), akkor Erik ne legyen ott, ne lássa. De hál istennek lekopogom (kopp-kopp-kopp), hogy jó pár hónapja nem volt semmi testi fenyítés.
Sőt van, hogy odajön és beleharap az emberbe. Legutóbb azt csináltam, hogy visszaharaptam. :lol:
Mondjuk, nálunk hiszti nincs utána, ha rászólunk. Vagy azt szoktam, hogy meg kell simogatnia az "érintettet" v. puszit kell adnia.
Ahogy nőnek, úgy okosodnak és szépen el fogják ezt is hagyni, majd lesz helyette másik rossz szokás :wink: :wink:
Vendég
 


Mesi, a párod még dolgozik, vagy tanulnod kéne, hogy itt csevegsz velem. :mrgreen:
Nekem folytatnom kellene a szakdolimat és ez a pótcselekvés. :oops: :oops:
Vendég
 


Ha ezt csinálja vagy elkezd hisztizni,azt mondom: Szomorú vagyok,hogy így vislekedsz, hogy ideütöttél....akkor odajön megölel,ad egy puszit és vigyorog :)
Kész ez a Csaj :)

Tudom hogy elhagyja majd csak nem értettem miért csinálja. Egy időben naponta többször megfeszült,mert neki tetszett. De úgy,mint aki tiszta ideg...aztán elhagyta. Eleinte szóltunk neki,hogy ne csinálja-annál jobban csinálta. Aztán úgy csináltunk,mint aki nem látja és elhagyta. Így voltunk a sikítozásokkal is :?

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


ez halogató trükk Neked Tünde,tanultuk tanulásmódszertanon :D
A legfontosabb felismerni,hogy halogatod a teendőt :wink:

Csinálgatom közben a beadandókat. A Párom éjszakás a héten :(

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Hát azzal tisztában vagyok rendesen, hogy halogatom. Már megbeszéltem a barátnőmmel, hogy mindennap lejelentem, hogy mennyit haladtam. Az a bajom - persze ez is csak kifogás -, hogy ha leragadok egy fejezetnél és nem találom hozzá a megfelelő anyagot, akkor elmegy a kedvem az egésztől és hagyom a fenébe napokig (hetekig). De most már nagyon szorít az idő, így nincs kecmec.
Az én párom is kint alszik a forgatáson, mert most végzett és 5-re ott kellene lennie. Hetek óta alig alszik pár órákat, ezért döntöttünk úgy, hogy inkább aludjon kint, minthogy kidőljön. Meg mellékesen benzinben sem mindegy napi majdnem 200 km-t autózni, ráadásul a városon keresztül. Még jó, hogy 1 hét múlva vége ennek a forgatásnak.

Talán egy gyermekpszichológus meg tudná magyarázni :lol: Nálunk az "oda nem figyelés" nem jött be, ha nem figyeltünk ilyen játékára, akkor odaállt elénk pár centire és úgy csinálta. Minden gyerek más és más, kinél ez a módszer jön be, kinél az. Csak győzze a szülő idegekkel. :lol:
Vendég
 


Nektek se lehet könnyű sokat vagytok külön :( Nekünk legalább egy éjszakás hét után van egy teljes szabad hét :)

Nálam elég hamar szakad a cérna...de tűrtőzetetm magam,mert a gyerek nem tehet arról,hogy az anyja türelmetlennek született :lol:

Ne halogass, készítsd a szakdolit :lol:
Én egész jól halqaok, a jövő heti határidős cuccok 2 napja kész vannak :) most épp előre dolgozok....

Hagylak dolgozni :wink:

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Hát a türelem nálam is fogytán van néha.
Lehet, hogy ez a titka a 21 évünknek :wink:

Ügyes vagy, csak így tovább!!!!!


Mára elköszönök, mert már délután óta fáj a fejem, vettem be gyógyit, így most egy kicsit pihenek.

Jó éjt, Te se maradj sokáig fent.
Vendég
 


OK :lol:

Jó éjt! :) Jobbulást!!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


Sziasztok!

Gyors helyzetjentés rólunk. Gyerekek már jól vannak, Ármin kedden megkapta a 4 hós szurit. Volt méreckedés is, és már 7 kg és 65 cm. Bence is teljesen meggyógyult, párom is szinte. Én meg hétfőn éjjel befulladtam és az orvosi ügyeleten kötöttem ki. Kaptam egy nagy adag vénás injekciót és utána már könnyebben kaptam levegőt. Kedden meg voltam a tüdőgondozóban és újra kaptam az asztmámra gyógyszert.

Most mennem kell,mert Bence menne ki, Ármin meg ezerrel sikongat.

Puszi mindenkinek!
dius02
 
 


sziasztok

tuntun :cry:
Ha menni akar,akkor mindent meg is tesz érte,hogy ne gyógyuljon. Én hiszek abban,hogy a gyógyulás nagyrészt a fejben dől el...bár,erre is van ellenpéldám...ááá,a fene sem tudja,mi az igazság :(
A kuka-dolog nálunk is bejátszik,csak én néha nekik is megígérem,hogy van ám még hely a kukában,belefértek... :P
Eliza hihetetlen,elkezdett szájaskodni,már most visszabeszél. Kis két éves vacak,és úgy tud kiabálni,mint egy vénasszony. Hihetetlen szókincse van,minden nap ledöbbenek rajta. Kristóf is elég hamar beszélt,de Eliza felűlmúlja többszörösen...
Éviékkel mi lehet???Nemsokára mennek megint :( Évi,nagyon drukkolok nektek!!!!
dadomi hogy van csillagszeműd fülecskéje??Mi volt a hallásvizsgálaton??
dius,ne fulladozzál!!!Egy kétkópés anyuka nem fulladozhat!!!(jobbulást neked,vigyázz magadra!!!!)
Megyek csajok,kisfajta tavaszi nagytakarításba kezdtem,vasárnap tartjuk Eliza szülinapját,jövő hétvégén szüret-de csak azért akkor,mert akkorra mond esőt,és mi szüretelni már csak esőben tudunk :twisted: ...
Nem kér valaki pár zsák gesztenyét??Tele az udvar :?
Vendég
 


tuntun hétvégén minden rendben volt ám,nem volt semmi gáz. Ennyire régen fáradtam el,kb.24 óra volt az egész,és nagyon messze volt a konyha,meg ahol tálaltak,térdig jártuk a lábunkat...
Vendég
 


Ani!
miket mond Eliza?? Cuki lehet,ahogy dumcsizgat :) tetszett ahogy írtad,hogy "kétéves vacak" :D :lol:

Lara is szövegel,de a visszabeszélés még abból áll,hogy NEM!
Nem emlegeti Eliza a bölcsit? Vagy vitted ma már?

Dius!
Jobbulást!

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


nem,a héten nem megyünk-vagyis dehogyisnem,minden reggel visszük Kristófot,meg megyünk érte,akkor nézelődik...tegnapelött alig tudtam kihozni az udvarról délután...hétfőn megyünk ismét,remélhetőleg hatalmas kedvvel... :roll:
Az a legjobb a dumájában,mikor megkérem valamire,mondjuk,hogy vigye a szandiját a helyére,erre tök ártatlan pofival közli:Nem tudom,kicsi vagyok :P
NNa,ilyenkor elkap a röhögőgörcs. De szájaskodik,a nem csinálom,nem akarom,nem szeretném,kb. fél percenként hagyja el a száját,meg persze a szeretném,akarom...ami most új,az az akkoris,meg a csakazértis,meg ilyesmi...

Eliza,elmegyünk a boltba,ok??

Jó,de babakocsival-ő tolja a babáját-,és veszünk cutjot,ok??

Nem Eliza,nem veszünk megint cukrot.


De veszünk,akkorisgyorsanveszünk.

De nem Eliza,nem veszünk.

De igen,és kész...

na,nálunk általában ilyen párbeszédek zajlanak. Ha mondom,hogy itt én vagyok a főnök,akkor közli,hogy ő-persze,amig a Kristóf nincs itthon... :lol:
Néha olyan jókat nevetek rajta. És tudjátok,valahol úgy vagyok vele,ebben a rohadt világban legyen is csak erőszakos,hátha jobban megállja a helyét...
Most az az első,ha valamit mond,és akkor rögtön nem reagálok,akkor rámkiabál,hogy hallod,szamár!!!!NNa,ezt tuti,hogy az oviban szedte össze.
Kristóf is elevenjében van,szinte nap mint nap kapok az óvónénitől...Van egy jó kis 3-as bandájuk,hát,retteghet tőlük az óvoda.
Na,most agyonszidtam a gyerekeimet,pedig aranyosak,okosak és nagyon ügyesek is,és ha kell,tudnak ám viselkedni-valamennyire :wink: :P :lol:
Vendég
 


jajj,és képzeljétek...Kristófnak 1 évvel ezelött 13 hangzója hiányzott,és múlt héten nézte az oviban a logopédus,és már csak 7 hiányzik neki,de abból 4 már olyan,hogy néha van-néha nincs,tehát alakul. Ennek annyira nagyon örültem :D
Egyre jobban érdekli a nemiség-néha nyelek nagyokat,és van kisszerelme is,de ha kérdezek róla bármit is,akkor fülig pirul,nem válaszol,és képes lenne engem egy kiskanál vízben ... :lol:
Vendég
 


Nem is szidtad őket. Gyerekek,abból is látszik,amit leírtál. Elképzeltem a párbeszédet :lol:
Egyébként sokszor felhúzom magam ha makacskodik,vagy akartoskodik,de ugyanaz a véleményem,mint Neked! Ne hagjya magát! Nem is hagyja :lol:

Drukkolok,hogy rendben legyen a bölcsis dolog.

Mesi és Lara-baba
Kép
m.mesi
 
 


mesi,én néha magamracsukom valameliyk ajtót,hogy lehiggadjak...egyre kevesebb a türelmem,pedig a feszültséget mostanában le is biciklizem,annyit tekerünk délutánonként,meg hétvégén,hogy csak na...meg ugye reggel is bicivel megyünk oviba,meg délután is...kb. 1 km innen az ovi...
Na,megyek,vasalok,a takarítás marad olnapra,ma egyáltalán nincs kedvem hozzá...
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: