Új privát üzeneted érkezett!

Ágota!
Köszi! :) Éjszaka egyszer kelünk fel. 10-kor tesszük le aludni és 2 körül ébred fel, majd reggel 6-kor. Szerencsére erre már teljesen beállt. A nappalok még kicsit kuszák, még nincs menetrend. :) Van hogy kétóránként kér enni, van hogy 4 órát alszik. De majd csak beáll ez is.
Jó szépülést délutánra! :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is!
Nem zárom be a boltot, de rosszul jött hogy alkalmazotatt kellett válltani most kezdtünk bele jönni és most újból kezdjük az alapokat megint.

Beus: tegnap volt egy anyuka a régilakhelyünkről,ők a másodikon laknak.
A babakocsit cipeli fel az emeletre, ti hogy oldjátok meg?
A nénit a földszinten nem kérdeztétek meg?
Akik a 4. laktak ikresek nekik a kocsi a lépcső alatt volt lelakatolva.

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Hát a tegnapi napomat nem kívánom senkinek:
Megyünk csípőszűrésre a 2 gyerekkel,mire közlik hogy nincs doki és amúgy is időpont kell,de ezt telefonban nem tudták volna mondani 1 héttel ez előtt(hatvani kórház...hát igen!)Azt rohantund a védőnőhöz az oltásért,bár gondoltam hogy nem kapja meg a kicsi,mert szürcsögött a nózija és köhögött is,de aztán súly mérésnél kiakadtam 1 hónap alatt semmit nem hízott,sőtt,még 10dkg-ot fogyott is!Most újra jön a méregetés hogy menyiket eszik és evések után tápszerrel kell megkínálnom,de az a baj,hogy nem kell neki.Tegnap este evett meg szopi után 40ml,de azóta sem eszik tápszert.Amúgy meg azt tartom furcsának,hogy nem elégedetlenkedik,nem sír hogy éhes,jó közérzete van,kakil rendesen,tehát minden normális.Eljátszogat,nézegeti a kezét,hangosan gőgicsél.Egyszerűen nem értem.
Aztán tegnap azzal kezdődött,hogy az ebédet önthettem ki,mert olyan rossz lett,ahogy hazaértem a gyerekkel,össze vesztem a legjobb barátommal ami megint rátett egy lapáttal a hangulatomra.
Amúgy is idegilek kezdek csődöt mondani!Meg lelkileg sem vagyok a toppon!
Remélem hogy nektek szebb napotok volt!Bocsi hogy panaszkodtam!Sajnos mennem kell!

Üdv:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsu! Igen, tudom hogy van baba a másodikon. Én is szoktam látni, hogy cipeli a kocsit. Bár a férjem monda, hogy látta hogy a multkor szépen lassan leengedte a lépcsőn. Gondolom már nehéz a babával együtt. Mi még nem sétálunk. Jövőhéten kezdem a levegőztetést. Majd próbáljuk úgy intézni a lemenetelt, hogy a férjem itthon legyen. Szerencsére nem a szokásos napi 8 órás melóhelyen dolgozik. :) (1 nap nappal, 1 nap éjszaka, 2 nap itthon)

Helga! Fel a fejjel! Az enyémnek még mindig kevés a tejcsi, vagy egyre kevesebb... nem tudom. Úgy érzem egyre több van a cicimben, de neki meg ugye egyre több kell. Szóval a tápszerelés nálunk már nem marad el, de így legalább tudom, hogy nem eszik keveset. Tegnap már mosolygott mikor beszéltem hozzá, annyira édes volt. :)
Nálunk a nappali alvással lesznek gondok, most is már 9-től ébren van. Elpilled 1-1 órára, de jó lenne egyhuzamban több. Na, majd csak alakul ez is.
A barátoddal meg tessék beszélni! Ne hagyd annyiban a dolgot! :wink:

Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus! :)
Marcell akkor egy tündér, hogy hagy Titeket is pihenni éjszaka! Hamarosan beáll a nappali menetrend is, és akkor Te is tudod a napodat előre tervezni. :wink:
Egyébként tényleg tündéri a kisfiad, ahogy a képét nézem!

Zsu! :)
Nagyon örülök, hogy nem zársz be, és hogy már találtál is valakit.

Helga! :)
Sajnálom, hogy így összejöttek a dolgok. Evéssel kapcsolatban nem tudok sajnos tanácsot adni, de még tapasztalatom sincs e téren. :roll:
Remélem ez a hét már jól kezdődik, minden rendbe jön, és Te is jobban fogod érezni magad.
Engem már a napsütés is feldobott! Bár úgy kellett kirugdosni az ágyból reggel, azért most már belerázódom a munkába.

A többiek jelentkezését is várom! Gyertek és írjatok!

Szép napot!

Ágota
Vendég
 


Halihó!

Hol van mindenki?

Ha nem ír azonnal valaki, akkor nem is jövök többet! :x
Senki sem akar velem beszélgetni?

Szomorú vagyok... :cry:
Vendég
 


Ágota! Ne szomorkodj, én itt vagyok ha tudok. :wink: Csak írhatnád azt is, hogy veled miújság, mert az lemaradt.

Ma voltunk kint levegőzni negyedórát. Nem mertem többet, mert eléggé fújt a szél az erkélyen. Marci kb fél perc alatt elaludt, majd mikor bevittük fel is ébredt, azóta is csak nézelődik. :)
Tényleg jó lenne már ha tavasz lenne és tudnánk nagyokat sétálni. Nekem sem jó állandóan a lakásban. Pedig szerencsésnek mondhatom magam, mert a férjem néha elzavar vásárolni. :)

Zsu! Van nálatok most kicsi bundazsák? Mert ami most van kölcsönkaptuk és Marci elveszik benne. Még a kezét sem tudja kidugni. :) Ha van írj légyszi és bemegyek érte a héten. Köszi!

Na, most már a többiek is írjanak!
puszi

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok lányok!

Elnézést, hogy nem jöttem, de 1,5 hétig nyomtam az ágyat. Belázasodtam, nagyon fájt a torkom. Elmentem dokihoz, megállapította, hogy torok- és hangszállgyulladásom van, kaptam gyógyszert. A gyógyszertől pedig egyfolytában aludtam, hányingerem volt. Ilyen rosszul már régen voltam, dem a jöttem már dolgozni.

Töki: gratulálok a kislányhoz! :) Tudjátok már a nevét? A hazahozatalról én nem tudok túl sok mindent, de egyik tanárom mesélte, hogy mikor hazavitték a babát, a pólyába becsomagoltak egy plüss állatot, s mikor kistesó megnézte a babát otthon, azt mondták neki, hogy biztosan ő hozta neki a kórházból a plüss állatkát, mert szereti. Így megnyugodott és rögtön megszerette a pici babát.

Zsu: sajnálom az alkalmazott dolgot, remélem minden meg fog oldódani és beválik az új munkatárs.
Képzeld! Sikerült állást találnom :)))) Gyöngyösön fogok dolgozni :)))

Beus: remélem minden oké a kis Marcival és szopik rendesen!!!

Helga: van egy 1,5 éves keresztlányom. Az orvos azt mondta rá pár hónapos korában, hogy alultáplált. Sógornőm teljesen megilyedt, de fölösleges volt. Attól, hogy nem úgy néz ki a gyerek, mint egy kis hájgombóc, attól még nem beteg. Sztem az sem egészséges, mikor egyik-másik gyerek már "kifolyik" a babakocsiból, annyira kövér.
Szóval ne izgulj, Alíz gyönyörű, teljesen egészségesen néz ki. S ha éhes lenne, biztosan jelezne. Attól, hogy kicsi, még nem buta, érzi, ha szüksége van ételre.

Magdica: ugye minden rendben van? Jelentkezz, ha még otthon vagy. És ne izgulj, hamarosan túl leszel mindenen :)

Ágota: de jó, hogy írtál mostanában. Hiányoztál Te is nekem. Zsunak már írtam, hogy sikerült Gyöngyösön munkát találnom :))) Remélem majd összefutunk valamikor egy kávéra :)
Nálatok minden rendben van? Babaprojekt? Suli? Mindent írj le.

Ancsi: tényleg eltűntél. Veled mizujs??????

Puszi mindenkinek!!!!
judy-t
 
 


Sziasztok!

Beus:bocsi csak most láttam hogy írtál!Van gyere és most téli vásár is van!

Elkezdtem kismamarucikat is átvenni illeve árulni remélem sikere lesz.

judyt:örülök hogy talltál munkát.remélem egyszer személyesen is összefutunk.

magdica:?

üdv mindenkinek Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Zsu! Voltam ma és vettem is egy 62-t, ez volt a legkisebb, de még ez is nagy rá. Na, de mindegy még mindig jobb, mint ami eddig volt. :) Bencének utólag is boldog szülinapot! Volt szülinapizsúr? :)

Judit! Jó, hogy meggyógyultál. És gratula az új munkádhoz! Azért majd írd meg hol fogsz dolgozni, hogy majd tudjam merre kell keresn, ha vissza akarok menni dolgozni. :)

Többiek??? Írjatok!!! :D

Kép
Kép
beus.
 
 


Hello!

Mikor voltál?Elkerültük egymást én kb 3 -tól ott voltam.sajnálom.
na Bencsi felkellt.

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Hát képzeljétek hogy kiderült hogy Alízka csk ilyen 20-40 ml-t szopott és ugye az egy 3 hónapos babának nagyon kevés.Nem vettem észre hogy éhes maradt,mivel soha nem sírt...azt beszéltük a férjemmel hogy szegényke lehet hogy azt hitte hogy ez így a természetes:(
Nagyon lelkiismeret furdalásom volt hogy szegénykét éheztettem!Most tápszerezünk és minden reggel szoptatok.1 hét alatt fél kg-ot hízott!Így mindjárt más a helyzet:)
A barátommal sikerült helyre rakni a dolgokat.Képzeljétek hogy a férjem lehet hogy hétvégénként a gyöngyösi moziban fog melózni és még a gyöngyösi tv is szóban van!Remélem hogy most már ránk mosolyog kicsit a szerencse,mert nagyon ránk férne!Ma viszem Alízkát védőoltásra és megvizsgálja a doki néni is!
Azt hiszem hogy én is kezdem gatyába kapni magam mert kb 3 hónapja nagyon ki voltam idegileg és lelkileg is!Azt hiszem hogy nagyon megviseltek az elmúlt hónap történései és én amúgy is ha jön a tél akkor még az élettöl is elmegy a kedvem és ahogy érzem hogy közeleg a tavasz úgy töltődöm fel!Szóval elég depis voltam azt hiszem és talán most kezdek kilábolni belőle....

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Rég voltam errefelé, és most örörmmel látom, hogy mindenki visszatalál :lol: :lol:

Beus,
gyönyörű a kisfiatok, annyira édes kis arcocskája van... :)
Elfogott a vágy egy kisbaba iránt...mmmm kis tejszagú újszülött baba...húú, de rég volt már:)
Kaphatunk még fotókat?

Ágota,
jaj de jó, hogy újra jelentkeztél, már tényleg hiányoltalak!
Mi újság veled? Mesélj, hogy áll a babaprojekt??
Nehogy aztán megint eltűnj... :roll:

Judit!
Gratulálok az új melóhelyedhez! Milyen a hely? Milyenek a kollegák, és mit kell csinálnod?


Helga!
Ne aggódj Alízka súlya miatt, a babák étvágya egyébként is változó, ha nem sír szopi után, akkor biztos, hogy elég volt neki. Esetleg szoptass gyakrabban, bár az igény szerinti szopizás a legtökéletesebb. Úgyis annyit eszik, amennyire szüksége van. A tápszerezésre nehogy rászokjon :wink: egy kis pótlás jól jön, legalább te is megnyugszol.
A férjed mit fog csinálni a gyöngyösi moziban/tévében?

Zsu,
már kérdezni akartam, hogy veszel-e át jó állapotban lévő dolgokat? Nekem van AVENT ISIS mellszívó (szuper állapotban, 2 hónapig használtam), Top Rider babakocsi, fürdőkád, ruhák...
Mind jó állapotban. Nem nagyon férnek, meg egy kis pénz is jól jönne :oops:

Velünk egyébként nincs semmi különös, Bálint három hónapos "betegállomány" után újra oviba jár, Barnikám is nagyot nőtt, jókat szoktak hancúrozni együtt.
Nekem vége a vizsgaidőszaknak, kicsit fárasztó volt, mert a két gyerkőc nem hagyott tanulni nappal, így éjszakánként tanultam...hát mit mondjak zombira széttanultam a fejem :lol: de megvan mindegyik.
Február 15-től kezdődik a következő félév. Hajrá :)


Egy-két fotó:
Barnabás és fintora :lol:
Kép

Bálint bejglit süt :)
Kép

puszi nektek,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Zsu! Tényleg elkerültük egymást, mert pont 3 előtt mentem, de nem baj, megyek még úgyis. :)

Ancsi! Nekedis nagyon édesek a fiaid. Ez a bejglisütés nem semmi...én nem tudok, majd megyek Bálinthoz főzőiskolába. :) Sajnos képet egy ideje nem tudok feltenni, de majd még próbálkozom.

Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Ígérem jövök, de most tanulok ezerrel, hétvégén vizsgázom! :oops:
Mindenkinek kellemes hetet, szerintem csak a jövő héten jövök újra, és remélem akkor már írhatok bővebbet is rólam, rólunk. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van!Magdica?Ugye minden ok?
Beus?Hogy mennek a dolgok?
Képzeljétek mi meg almázunk és ma ebédre benyomott egy sütőtök bébiételt!Nagyon ízlett neki.Lassan elkezdem a főzelékeket is,mert úgy látom hogy vevő az új ízekre és a védőnő is mondta hogy lehet adni neki!Nagyon szépen fejlődik már és hatalmas étvágya is van!
Amúgy minden rendben azt hiszem,próbálok pozitív lenni és mindennek a jó oldalát nézni!És reménykedem hogy jön már végre a tavasz:)

Sok puszi!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok!

Ágota!
A hétvégi vizsgádhoz megy a drukk ezerrel!!! :D
Miből vizsgázol?

Helga!
Aranyos lehet már Alízka! Hű, és már almáztok? Olyan édesek ilyenkor, amikor ízlelgetik az új dolgokat!

Neked pedig sok-sok napsütést küldök, hogy jobb legyen a kedved!!
Kép

ITT A TAVASZ LEHELLETE,
HIHI-HAHA-HEHE
:lol:
:lol:

Beus,
Okés, gyere a főzősuliba :lol: akár palacsintát dobálni is megtanít, már az is megy neki. Talán jobban mint nekem :roll:
Pici bébi hogy van? Te hogy vagy, hogy telnek az éjszakák?
Tudsz pihenni?

Többiek merre vagytok?
Kép

pusszantás nektek,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Ancsi! Velünk minden ok, már 4 hetesek vagyunk. El sem hiszem mennyire repül az idő. :) Az evések ugyanúgy maradtak: szopi aztán tápi. Az éjszakai felkelés is változatlan. Szóval ha összeadom akkor kb. 7 órát alszom az éjjel. Ez egész jó, nem? :)

Helga! Így 4 hetes babával nem csodálkozom az almázáson. Mindenhonnan az jön, hogy 6 hónapos kor előtt ne adjuk semmit csak anyatejet!!! Pedig ez hülyeség szerintem, ha te úgy látod, hogy már ehet ilyet is akkor miért ne? Utálom az általánosítgatást. Én is meg fogom vele kóstoltatni, ha úgy látom vevő lenne rá. Ezt szerintem érzi egy anya. :)

Marci mostanában rászokott, hogy napközben a babakocsijában alszik, biztos kényelmes neki. A séták is beindultak, tegnap két órát voltunk a városban. Ma viszont apa dolgozóban van, így csak erkélyes levegőztetés lesz. :)

Zsu, Judit merre vagytok? Magdica, csak nem megvan már a babó??? Ágotának pedig nagy kalappal!!!

Pussz

Kép
Kép
beus.
 
 


Kép 4 hetesen
A medvét a névnapjára kapta, akkor volt 6 napos. Akkor még nagyobb volt a medve, mint ő. Kicsit megnőt...:)

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

MAGDICA???????

Beus: röpül az idő már 1 hónapos!!!?
Jól bírta Marci a sétát!Mi max 1 órát tudtunk vele kint lenni de akkor már haza felé üvöltött.

Lányok jelentkezni!

Jön a bölcsesség fogam!Fáj!Bencivel együtt fogzom- a lányommal bárányhimlős voltam!Mi jöhet még?!
A kis kópém már nagyon zsivány!-én teregetgek ő leszedi,-bepakolok a szekrénybe -kiszedi!"Rohangál" a lakásban /haláli/ mint aki egy kicsit kapatos!
Igazi kisördög-imádom!

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Zsu! Nem irigyellek a fogfájás miatt. Engem eddig elkerült, még a terhesség alatt is. Pedig lenne, amit tömni kellene. Nekem szerencsére gyerekkoromban megvolt az összes betegségem, így ettől nem félek, jöhet bármi! :) Bencének amúgy még a szemén is látszik, hogy mekkora zsivány. :wink:
Rakok még egy képet, tegnapi pancsi utáni.
Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Hol van mindenki? :shock:

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Hát ez az... :shock: :shock:
Én mondjuk most itt. :wink:

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus: akkor már ketten vagyunk! :lol:

Úgy néz ki kell húzni a fogam, kifelé fordulva nő. :(
Benci itt rendetlenkedik mellettem :a kanapén dobálja magát.(míg le nem esik)Minden lében kanál-a kis műanyag széket már száműztem a szobából mert rá áll és pakol!

Na kiverte a hisztit!

Lányok!
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Ma megyünk az első tanácsadásra. Délután jövök és beszámolok.

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
beus.
 
 


Jól eltűnt mindenki... na mindegy, akkor is leírom ha már megígértem.
Marci 5 és fél kiló! Kis pufi. :D Nem tudom pontosan hány centit nőtt, mert a doktornéni máshogy mérte, mint a kórházban, szóval megint 56 cm lett írva a kiskönyve, pedig nagyon sokat nőtt.
Mindene rendben van. Mondta is a dokinő, hogy ritka hogy nincs vmi bibi. Amúgy Marci jól viselte az egészet, csak a súlymérésnél sírt.
már próbálja megtartani a fejét és gagyarászik is, ja és teliszájjal vigyorog. Majd teszek fel képet, ha tudok.

Jelentkezzetek!!!!!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok lányok!

Tényleg jól eltűnt mindenki!

Először is Ágota, Neked utólag is BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!
Hogy sikerültek a vizsgák?

Beus,
Marcika édi lehet már! Várjuk a képeket :)
Nekünk más méretet adott a kórház és mást a védőnő :roll:
A mérési technikával lehet bibi... :)
Kiegyensúlyozott baba lehet, ha már így virgonckodik és vigyorog.

Zsu!
Jajaj, ezek a fogproblémák... :shock: Túlvagy már a foghúzáson?
Nekem Barni születése óta lyukas egyik fogam, mostanában eléggé szokott fájni is, olyankor egyből húzatni akarom, de amikor alkalom lenne rá, hogy fogorvoshoz menjek, persze nem fáj, és így nem is megyek el... :roll:

Még mindig nem csináltam fotót a babakocsiról... :oops: , meg már mióta tervezem, hogy benézek hozzád a boltba...ááá :oops:
Az a baj, hogy mindig kevés az időm, aztán így célirányosan kell intéznem a dolgaimat, hogy mindenre fussa...ilyen exra kihágásokra mint bababoltba bekukkantás meg sosem marad idő. :? Na, de majd... :)

Képzeljétek, Barnikámnak a mellkasán nőtt három szemölcs, ez a vírusos uszodai, úgyhogy a bőrgyógyászaton fagyasztással le is kapták neki...most három barna lukacska tátong ott.
Nekem volt (még gyerekkori strandi variáció) a térdemen és kézfejemen elég sok, égetéssel szedték le, előzetes aláinjekciózással....hááát, az eléggé fájdalmas volt.
Valószínűleg én fertőztem el szegénykémet, pedig nekem már három éve nincs.


Judit???
Helga???
Magdica???


pusszantás mindenkinek,
várom a jelentkezéseteket,

Ancsi :)

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Beus: hosszában nekem is az első hónapban maradt 58cm.
De mondta a doktornéni hogy ne lepődjek meg ha megméri a gyerek és összement.-a születésihez képest!
Marci is jó étvágyú baba!
Várjuk a képeket!

Fog: hát nem mentem fogorvoshoz csak a körzetiig jutottam mert a fülem is fájt.-hát a fogamtól.Sajnos kifelénő és így belenő a nyálkahártyába úgy hogy szájsebész kell hozzá.
Most nem fáj már de nem várom meg míg megint nől egy kicsit, keresnem kell valakit.-csak az idővel van gond Bencit nem nagyon tudom kire hagyni-csütörtökön meg a boltban kell lennem.

Ancsi: Rebinek is volt úszi szemölcse.Érdekes hogy a strandon nem szette össze de amikor a dombon úsznak akkor rögtön kijön.
Mi a négyes isi mögé vittuk 1 bőrgyógyászhoz széppen kiszedegette neki csak egy kicsit húzos volt az ára.
Köv alkalommal én szedtem ki neki alkohol tű betadin semmi nyoma nem maradt csak nagyon kell figyelni hogy ne fertőzzük tovább.
Gyöngyöcske van benne azt kell kiszedni ha az kint van akkor kész is.


Judyt?
Magdica?
Helga?

Jó hétvégét!
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Kép 5 hetesen vigyorogva :)

Kép
Kép
beus.
 
 


Beus,
gyönyörű gyerek ez az öthetesen vigyorgó Marci-baba :lol:

Zsu,
bátor vagy, hogy te csináltad a beavatkozást, nem mertem volna.
Én a régi kórház melletti bőrgyógy szakrendelésre vittem, elég gyorsan kaptunk időpontot is, a dokinéni is aranyos volt, és gyors is. Úgy tűnt, nem szenvedett nagyon, ügyesen csinálta.
Remélem, jól el is tüntették, és nem jön többé vissza a szemölcs.

TÖBBIEK HOL VAGYTOK????

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok csajok!

Ne haragudjatok, de pörögnek az események körülöttem és nem tudtam jönni. Hajnalban indulunk síelni, csak beköszönök. Minden ok, új munkahely fantasztikus. Ha hazajöttem, mesélek részletesen :)

Vigyázzatok magatokra, mindenkinek millió pussz!!!!
judy-t
 
 


Sziasztok!

Senki ne haragudjon hogy nem jelentkeztem,de nagyon nehéz időszak van nálunk!
Mikor azt hittem hogy helyre jött a házaságom,rá kellett jönnöm hogy ez már soha nem fog helyre jönni és én meg itt vagy 25 évesen 2 gyerekkel és fogalmam sincs hogy mit csináljak.Eléggé kétségbe vagyok esve attól függetlenül hogy én vagyok az aki nem akarja a dolgot.A férjem esküdözik(már megint) hogy máskép lesznek a dolgok,de a padlás megtelt és nagyon elegem lett a dolgokból.A gyűrűt is visszaadtam,igaz most viselem,de csak formalitásból.Csak azt nem tudom hogy mi lesz a 9millios közös tartozásunkkal...
Egyenlőre lépni nem is tudok mert 52 ezer ft-ból nem tudok megélni a 2 gyerekkel,de ha minden jól megy akkor novembertől el tudok kezdeni dolgozni és talán akkor,de addig is nem tudok semmit csinálni!Nagyon rossz ez a kiszolgáltatottság!Na bocsánat hogy kivetítem a problémáim,de nagyon kész vagyok ez az egész miatt.Amúgy a gyerekek jól vannak.Alízka 2 hét alatt 80dkg-ot szedett fel magára és most érte utól magát.Barnival meg éppen ma festettünk!Hát ne tudjátok meg....
Alízka eszik almár,banánt,az egyik kedvence a tejpép és a sütőtök püré!

Mindenkinek szép napot kívánok!

Ja,Magdica biztosan már babázik és azért nem jelentkezik!
Innen is gratulálok neked Magdi és remélem minden rendben ment!

Beus neked meg nagyon szép és édes a kicsi fiad!Büszke lehetsz rá és persze magadra is :wink:

Na tényleg elköszönök!
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem vesztem el, csak babázok!:)
Jan. 23-án megszületett Emese. 3500g és 55 cm.
Igen nehéz szülés volt, de megérte!:) Mi még nem álltunk be rendesen a napi rutinba, így elég fárasztóak a napok. A babó a dr. szerint keveset eszik, így 2 óránként szoptatni kell, meg méregetni, hogy mennyit evett. Remélem nem kell tápszerezni, bár kaptam receptet, hogy végszükség esetén pótoljak.

Amúgy minden rendben van, a férjem és az anyukámék sokat segítenek. Bár a múlt héttől már mentek dolgozni, így elég fárasztóakvoltak a napok. Főleg a nappalok, mert valahogy éjjel jobban alszik a csöppincs...

Bocs, de nem tudok többet írni. Majd igyekszem benézni olykor. Mindenkit puszilok!
Magdi

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Magdica! Gratulálok!!! Sok boldogságot és sok tejcsit! :wink: Kérünk majd képeket és új vonalzót! :D

Helga! Húha, nem semmin mégy most keresztül. Kitartás! Előbb utóbb minden rendbe jön! :)

Többiek??? Jelentkezzetek!!!

Kép
Kép
beus.
 
 


sziasztok!
először is köszi Zsu a meghívást ide közétek!

Valaki tudna nekem segíteni?Hogy kell erre a lapra beilleszteni a babás vonalzót?Előre is köszi!

Majd jövök még!
Kép Domika csokievés után Kép A kisfiam és én
vyca21
 
 


sziasztok!

Már sikerült a vonalzó!

Majd még jövök!

Kép
vyca21
 
 


Sziasztok!

Magdica:GRATULÁLOK!Jó egészséget és sok tejcsit!

vyca21: üdv közöttünk!
ha kiválasztottad a vonalzót akkor add 1 kódot amit a profilodba lehet feltölteni.

Beus: mi újság veletek?

Helga : remélem rendeződik a dolog köztetek!

Többiek hol vagytok?

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Nagyon eltűnt mindenki... :( :cry: Legalább annyit írjatok, hogy jól vagytok-e!!!

Vyca! Üdv köztünk!

Zsu! Köszi jól vagyunk, növögetünk szépen. :) Mikor szoktál a boltban lenni vagy változó? Jó lenne egyszer már összefutni.
Újabb képecske Marciról. A pulcsi Zsu boltjából van. :) Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok! :)

Most nézem, hogy már egy hónapja, hogy nem írtam! :oops:
Az új anyukánknak gratulálok! :D
Megpróbálok gyakrabban jönni, végeztem a vizsgáimmal. Egy jegyet még nem tudok, remélem sikerült. A hétvégén már megyek konzultációra. Pörögnek az események körülöttem, jövök és mesélek!

Írjatok ám Ti is, hogy ne legyek egyedül, ha már újra itt vagyok!

Szép napot!

Ágota
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszönjük a gratulációkat! Jól vagyunk, növögetünk. Sajna kell pótlás evések után, a legnagyobb sajnálatomra :( :( :(
Most eszünk mind a két ciciből, de nem elég. Mikor elalszik a baba, próbálok fejni, de csak kb.2 cseppet tudok lefejni a mellszívóval, viszont ha megnyomom, jön belőle, ha nem is túl sok. Ha vanvalami jó tejtermelő tippetek, azt szívesen venném...

Beus szépek vagytok!!!:)Nálatok megy a szoptatás?

Üdv!Magdi

Kép
magdica
 
 


Sziasztok!

Magdica! Szopi van reggel és este, akkor gyűlik össze annyi, hogy érdemes legyen szoptatni. Az elején én is fejtem állandóan, de így is ide jutottunk. Amikor megnyomod a cicid akkor azért jön, mert csak az elejéből nyomódi ki, a szívó meg mélyebbről szívná. Na, és ott akkor nincs semmi.
Marci a multkor elaludt az egyiken így a másikból lefejtem, összesen 30 ml volt benne. Nem sok, de a semminél több és így is boldogok vagyunk. :)
Ne szomordj el emiatt. Nem attól leszel jó anya, ha csak szoptatni tudsz!!!
Tejtermelőnek én a Laktoherbet iszom, meg nagyon jót tesznek a levesek is. Én akkor érzek több tejcsit, ha fincsi húslevest ettem előtte. :)

Ágota! Gratu a vizsgákhoz!

Most már tényleg jöjjön mindenki! :)

Puszi

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok csajok :)))

Ne haragudjatok, tudom, hogy eltűntem. Szóval nálunk minden ok, az új munkahely fantasztikus, sőt még annál is jobb. Imádom :))) De nem merek onnan írni nektek, mert ha meglátják, hogy babanet, nem fognak örülni.
Baba ügyben nem tudok semmit írni, tart a gyógyszeres kezelés. Majd megpróbálok gyakrabban írni, de a gépem olyan lassú, hogy már bekapcsolni sincs kedvem. De 3 hét múlva meg lesz az új és akkor majd többször írok.

Remélem mindannyian jól vagytok!

Magdica: először is gratulálok, majd írd le az élményeidet és kérünk fotót is!!!

Ágota: grati a vizsgákhoz. Mikor ülünk be valahová kávézni? :)

Zsu: jövőhéten bemegyek már tényleg az üzletbe. Mikor leszel ott?

Beus: Marci olyan gyönyörű, meg lehetne zabálni! :))

Vyca: szia, jól tetted, hogy Zsu tanácsára csalakoztál. Írj majd magadról!!!!!

Helga. remélem megoldódanak a problémáitok! Azért jól gondold át, mielőtt lépsz, mert nem lesz visszaút. Nagyon-nagyon szorítok neked!!!!!!!!!

Ancsi: ugye Barnikának már begyógyult a három lyukacskája??? Remélem nem fájt neki túlságosan!!!!!
Nálatok egyébként mizujs? Remélem jöl vagytok!!!!

Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!! Judit
judy-t
 
 


Sziasztok!

Látom mostanában mindenki passzív...
Azért én felteszek egy képet. Móci (ez az új becenve:) ) ma két hónapos. Repül az idő...
Szép estét és még szebb napokat nektek!

Pussz

Kép

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

beus: gratula! nagyon gyorsan elmegy az idő!

Bence nagy kopé egésznap csak menetel, egyik rosszaságból -a másik ba!
Jókat nevetgél közben-én meg loholok utána hogy miben sántikál.
Így amihez hozzá fogok több részletben sikerül végre hajtanom!
De édes pofa legalább nem unatkozom!

Judyt: csütörtökönként ott vagyok a boltban.+ jöv hét szerdán is eddig úgy néz ki!

"mindenki,, tessék írni!

üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Szép napot mindenkinek :)

Beus,
mekkorák vagytok már!! Tényleg hogy telik az idő! :)

Judit!
Köszönjük szépen jól vagyunk, Barnikának begyógyult három lukacskája, már csak icipici rózsaszín pöttyek jelzik, hogy volt ott valami. :)

Nagyon örülök, hogy ilyen szuper az új melóhelyed! Megérte a váltás!

Helga!
Jelentkezz, mi van veled!?? Remélem megoldódni látszik a helyzet (bár én csak sejtem, miről van szó :roll: )) , tudom, nem lehet most könnyű. Sajnos ilyen kevés pénzből két gyereket nevelni lehetetlen....SZURKOLOK NEKED, HOGY JÖJJÖN VALAMI MEGOLDÁS. :)
Gyerkőcök jól vannak?
Kérünk képeket!

Magdica,
várjuk ám a beszámolót és a képeket Mesiről!
Hogy vagytok, hogy telnek napjaitok??

ÁGOTA, DRÁGA!!!
Már olyan régen várok tőled beszámolót, mindig olyan titokzatos vagy és szűkszavú :roll: sejtelmem sincs mi minden történhet veletek??? Milyen események pörögnek körülötted? :roll:
Mesélj :)

Vica!
Üdvözöllek én is a topicban!
Kép
Veletek mi újság?
Mesélj Dominikról, mennyi idős a nagyfiú?


Zsu!
Láttam a hirdetésed az ingyen piacban :)
Most már erőszakkal viszem be magam hozzád, jó lenne megkukkantani milyen szép holmikat rejt a boltod!! :)

Hű, remélem senkit nem hagytam ki! :)


szép napot kívánok mindenkinek,
pusszantás kicsiknek és nagyoknak,

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok, és remélem, most már gyakrabban tudok majd jönni.

Köszönöm a gratukat! Az első félévem kipipálva! Remélem a II. is hasonlóan zárul! 8)

Judy-t!
Remélem minden OK veletek! Kávézni bármikor mehetünk, ha meg tudunk beszélni egy olyan időpontot, ami mindkettőnknek jó! :)
Munkahely ügyben azt ígérted, majd bővebben is írsz. Akár PÜ-ben is küldheted, vagy az e-mail címemre, ha itt nem akarsz róla bővebben írni. Persze csak annyit árulj el, amennyit Te jónak tartasz. Nagyon kíváncsi vagyok!

Beus!
Tündéri Marcell, azaz Móci! Igazad van, hogy repül az idő! :P Már kész nagyfiú!

Zsu!
Lenne egy kérdésem. Lehet Nálad biztonsági övterelőt kapni? Ha igen, mibe kerül?

Lányok!
Ez a kérdés nektek is szólt. Van esetleg valamelyikőtöknek? És esetleg kölcsön is tudnátok adni, vagy eladni? Vagy ismertek valakit akinek van? A boltban 10.000 ft körül van az ára. Sajnos nagyon sok, de ha nem lesz más megoldás, akkor meg kell vennünk.

Régiancsi!
Örülök, hogy Barnika rendbe jött!
Rólam egy pár mondatot:
1. Suli megy ezerrel, gyúrok a II. félévre.
2. Júniusban családi házba költözünk, remélem semmi sem áll az utunkba (hitelre gondolok elsősorban).
3. Apa munkahelyet vált márc. 15-től.
4. A legfontosabb, amit most már le merek írni Nektek, eddig még nem is nagyon hittem el a dolgot: 16. hetes kismama vagyok! :lol: Spontán baba, remélem velünk marad egészen aug. 18-ig, és egészségesen jön a világra, az édesapja születésnapi ajándékaként! :D

Hát ennyi Kedves Ancsi, az a sok minden, ami most körülöttünk történik. És Veletek mi újság? Jól vagytok?

Helga!
Remélem rendeződnek otthon a dolgok, és hogy mindenki jól van!

Magdica!
Remélem veletek is minden rendben van! Majd írj Te is, ha időd engedi.

Legyetek kedvesek Ti is írjatok, hogy ne legyek egyedül, mert akkor én sem írok, ha azt látom más nem néz be ide!

Puszi mindenkinek, és nagyon szép napot!
Ágota
Vendég
 


Sziasztok!

Ágota: sajnos nincs ilyen nálunk!nézz szét a neten hátha valaki hirdet használtan.
Szívből gratulálok a picurhoz!Biztosan minden rendben lesz és tényleg szép ajándék lesz mindkettőtöknek!

puszi
Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 


Sziasztok!

Ágota ez nagyon-nagyon jó hír és szívből gratulálok nektek a picurhoz!Ővterelőt nem is tudom hogy hol láttam nagyon jó árban,de ha gondolod akkor nézelődök én is és ha találok akkor írok!!
Ja és gratulálok a sulihoz is!Jó hogy ílyen jól alakulnak a dolgaitok!A hitellel vigyázzatok,mert most mi is ott tartunk hogy kell valakit fogadni aki ért ezekhez és független,mert az otp nagyon át akar minket vágni!

Beus!
Nagyon édes a kis lurkó:)És tényleg nagyon meg az idő hiszen az én lányom is már 5 hónapos lesz,pedig csak most hoztam haza:)

Magdica!
Remélem nálatok is rendben van minden és ne aggódj ha nem úgy jön össze a szopi ahogy te kívánod!Ha pótlás kell akkor kell!Az a lényeg hogy egészségesek legyetek!

Ancsi!
Jó hogy meggyógyult a fiacskád:)
Hát azt hiszem hogy igen ez is közre játszott,de arra jutottunk hogy kicsit eléltünk egymás mellett és abszolút háttérbe kerültek az érzelmeink egymás iránt,hiszen ott van a 2 gyerek meg a munka meg a sok probléma és azt hiszem hogy kicsit kibuktunk mindketten.

Szal mi úgy vagyunk hogy sokat-sokat beszélgettünk és úgy döntöttünk hogy megpróbáljuk visszafordítani a dolgokat és próbálunk többet együtt lenni kettesben is és a családdal is!Több közös program stb...Talán most megnyugodtunk mindketten és ismét el kezdtük közösen tervezni a jövőt és azt hiszem hogy ez kezdetnek jó:)Meg hát azért az is dobott a latba hogy én már nagyon hosszú idelye itthon vagyok és már hiányzik nagyon a munka és az emberek!Ezért Alízka ha minden jól megy akkor novembertől el kezd bölcsibe járni,Barni pedig szeptembertől oviba és én is el tudok menni dolgozni,bár még fogalmam sincs hogy hova fognak felvenn :?
Talán találok valamit,de én már úgy vagyok hogy tök mindegy mi az,csak legyen valami!Ha minden jól megy akkor a férjem olyan munkahelyre fog menni nyártól hogy ha 5 évig tudja azt csinálni akkor ki tudjuk fizetni a lakást,bár nagyon kemény 5 év lesz mindkettőnknek,de azt hiszem hogy megéri!
Most nem írok többet,majd jelentkezem!
Keresek képeket is és teszek fel!

Szép napot:
Helga

Kép
Kép
xemer
 
 


Ja,Zsu!

Van nálad etetőszék?De olyan kell aminek kagylóülése van mert hogy még a kiscsaj nem tud ugye ülni!
Most azt hajkurászok,szal ha van akkor légyszi írj!
Köszi!

Kép
Kép
xemer
 
 


sziasztok!

Helga: írtam privit!
a közvetítői jutalékra kérdezzetek rá bárhová is mentek!

Mi is költözünk májusban!
Nem csak a banki ajánlatra kell figyelni!
Úgyan is egy közvetítő borzasztó összegben állapítja meg a siker díjját!
A mi esetünkben közel 800000ft lett volna padlót is fogtam!+ a banki költségek!
Nem tudott megfelelő hitelt ajánlani így nem került semmibe!
De túl vagyunk rajta -hát volt egy pár álmatlan éjszakánk!
üdv Zsu

Kép
Lilypie Kids Birthday tickers
Kép
zsu.
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: