Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok:))
kicsit elmaradva de itt vagyok:))
nem nagyon van időm,a ruhákat is intézem,itt az öszi téli kollekció ugye:))na meg a 2 manó,háááát örülök ha lyuk van a seg........-en:)))

Vuki
gratulálok:))))))))))))))))ez lassan tényleg a lombik után spontán topik lesz:)))
igen én voltam a bajcsyban Ferenci dokinál aki egyébként az orvosom és nála szültem és a legjobb genetikus:)9szóval jó kezekben vagy:))
nélunk én akartam,hiszen elmúltam 35 és lombik volt,nem kockázatattam!
befekszel majd reggel és 9 körül megvan a beavatkozás,nem vészes,inkább kellemetlen!
aztán kb 14 oráig bent fekszel még aztán hazaengednek!otthon 2 hét pihi,emelni nem szabad leaglább 1 hétig,mindenképpen kérjél segitséget!
fürdeni és nemi életet élni sem szabad!
én kb 4 napig nem emeltem,aztán csak óvatosan!
Olivérrel is megcsináltattam annó!remélem tudtam segiteni,kérdezz nyugodtan!!!és gartula a költözéshez is.)))

most csak ennyi és pár kép:)) Kép

Kép

Kép


Milla továbbra is egy angyal,az éjszakát 2 hetes kora óta átalussza:)))nem ringatom nem altatom,elalszik egyedül,annyira édes:)))nevet egész nap,igy ébred és igy alszik el,szóval hihetetlen csoda:))))))))
Olivér talán kezd megnyugodni,Millát már nem bántja,imádja ugy köszuön neki hogy szia gyönyöjűm:)))))))))
velem még mindig terorista,mindig azt akarja hogy emeljem fel,sir mindenért,szégyenlős lett és csak ANYA,szóval nehéz de imádom a kis szarost:)))

bibar
 
 


Hahó csajok!

Életjel tőlem is!

Witch!
Hogy van Jamina?Kiderült már valami a betegségével kapcsolatban?És veled?

Bibarkám!
Csodaszépek:)

Juci!
Ovi alakul már a csajoknak?Te hogy bírod?

Elan!
Alvás szerintem időszakos,hogy mikor van kedvük!Én nálam kötelező a lefekvés és általában bealszanak egy idő után,ha nem,addig is pihennek:)Grat az önálló evéshez:)

Jezsoerika!
Nagyon jók a képek:)A csirkés,haláli:)Hogy bírja a fiad a rengeteg programot?Úszás,torna?

Vuki!
Hatalmas gratula nektek,látod nem gondol az ember görcsösen a gyerekre,mert nincs rá időd és rögtön bejön:)Végre az új házba költöztetek!

Vikkata!
Egyben vagy még?

Gabicsibe!
Te hogy bírod?Boti?

Süni!
Zéti?Meló?

Köszi a tesóm utáni kérdéseket mindenkinek!Ő már jl van,de két féle autoimmun betegsége lett,mint kiderült!CSoda,hogy megszületett Tamara!Több babája nem is lehet!Mindegyik terhesség vetéléssel végződik ezeknek a nőknek.
A babát mindenképp meg kell műteni 3évesen,mert a 3luk a szívsövénye beforr majd,de van egy nagy a szívbillentyűk alatt és azt sajna csak műtéti úton lehet megoldani!

Kölkeim jól vannak,folyamatosan jár a szájuk!Tamarát imádják,etetik,itatják:)
Igazi nagy gyerekek már,fele annyi gondom sincs,mint annak előtte.Rengeteg foglalkozást igényelnek!A legfontosabb,hogy tök jó testvérek és ritkán veszekednek,sokat játszanak együtt!
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 

 
 

Most csak gyors bekukkra van energiám! :lol:

2010.10.17-én 12.40-kor megszületett kislányunk: Takács Letti.
3170 gramm és 53 cm. És nagyon cuki. :D Kép
torolve_20130114141731
 
 


Vikkata, gratulálunk!!!!!!!! :D Jó egészséget, sok boldogságot!

KépKép
süni76
 
 


Vikkata Gratulálok a kicsi lányhoz. Jó egészséget, sok tejcsit kívánok!

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Vikkata!

Gratulálunk nektek :) Sok sok tejcsit és boldogságot nektek

Lányok!

Csak gyors bekukk, de majd igyekszem bekapcsolódni :)
Jami baja még nem derült ki, nekem meg úgy néz ki az autoimmun ami az izületeimre ment, és attól magas a süllyedésem, de hogy vérszegény mitől vagyok??? Nembaj most Jami a lényeg...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Vikkata, gratulálok a Tündérhez! :D Csodaszép kislányt őrizgettél, szuper vagy.

Kép
elan
 
 


Vikkata!
Gratulálok! Gyönyörű kislány, ő is olyan hajasbaba, mint Lőrinc!


Bibar, Erika!
Köszi a válaszokat!

Kép
Kép
vuki124
 
 


Benszi, ovit megszerették, már nincs sírás, így én is jobban bírom. Ma copfban mentek, itthon nem tudok a hajukba imádkozni semmit, max öt percre. Mindenki mondta, hogy milyen édesek, persze holnapra is kell csinálnom frizurát nekik.
Szépek a gyerkőceid!


Vikkata, gratulálunk, látom nálatok a hosszú haj családi vonás :wink:

jucicuki
 
 


Vikkata
Gratula:)))))))))))))))))))))))))))))))nagyon szép és szépen végigvitted a terhességet:)))most aztán ügyesen a tesókkal:))
és látod hogy lány lett?:)))))))))))))))))

Olivér novembertől ovodás:)))))))))))))))))jaj nagyon izgulok és nagyon félek,olyan nehéz az elválás:((

Benszikém
nagyon szééépek:))))))))))))))))))))))))))))))))))
ugy látom kell nekik egy kistesó :lol: :lol: :lol:

Witch
még nem derült ki?nem semmi,na meg a te vérszegénységed:((sajnálom és drukk hogy mihamarabb kiderüljön!!!

bibar
 
 


Nagyon jó hírek!! :D :D

Kata!

Gratulálok Letti babához! Csodaszép!

Vuki!

Nektek is gratula :wink:

Mi is készülődünk vissza a BMC-be :roll: Fagyibabánk már nincs, úgyhogy kezdünk mindent elölről.. :roll:

Bibar!
Nagyon szépek a gyerekek! Milyen nagyot nőtt már Kamilla :wink: És milyen ügyesen tartja a fejét! Mikor kezditek az ovit?
Mi valószínűleg februárban. Azt hiszem, Somának jó lesz, mert már nagyon hiányzik neki a társaság.
ballagyo
 
 


Köszönjük szépen a gratulákat! :D
És két gyors ismerkedős fotó..:) Kép
Kép
torolve_20130114141731
 
 


Először is Vikkata nagy-nagy gratula!!Nagyon szép nevet választottatok!Lőrinc hogy viseli a kistesót?A képeken nagy az összhang :D

Vuki
Nektek is hatalmas gratula :D

ERika
Örülök,hogy jól érezted magad a koncerten,én azt vallom kell is gyerek mentes program ha megoldható.A képek szuperek,tényleg bizarr a tyúkbontós kép.

Benszi
Sajnálom tesódékat :( A képek láttán pedig nekem is az jutott eszembe,hogy kéne nektek is egy kistesó :D Ügyesek,hogy ilyen könnyen beszoktak az oviba!Milyen egyedül lenni otthon?

Bibar
Hát továbbra is irigy-birigy Milláért!Örülök,hogy Oli már jobban viseli,kevesebb a féltékenység.Az ovit pedig biztosan élvezni fogja,szerintem neked nehezebb lesz megszokni mint neki :D

Witch
Sajnálom,hogy nem javultok :(

Elan
Gratula az ügyes nagyfiadhoz!!!Továbbra is egyedül eszik?Mert az én fiam lusta és csak akkor eszik egyedül ha kedve van,így vagyunk a bicajozással is.Tipikus pasi,Anyucika inkább tolja,mint hogy ő tekerje :evil: Örülök,hogy jobban vagy,most hogy nem görcsölsz annyit a kistesón meglátod össze fog jönni :D

Süni
Lehet,hogy már nem aktuális,de megvan a magán!Kedden megyek oda először.

Rólunk:Jó sok leszek :D
Eltünésem oka,hogy nálunk is az a helyzet mint Elánéknál.Boti ritkán alszik délután,estére pedig már kész vagyok a rengeteg hisztitől és nyavajgástól!Élni sincs kedvem néha,nemhogy a gép elé leüljek.Meg persze este próbálom a főzést,rend csinálást megvalósítani.Sajna egyre nehezebben mozgok,szinte csak döcögök,nagyon vizesedek ami bosszant,hiszen Botival az utolsó hetekben volt csak.Pöttöm amúgy jól van,szépen növöget.Boti másfél hónapja beteg,hol jobban van hol rosszabul.Kapott antibiotikumot,köptetőt ideig-óráig használt aztán vissza esett.Szerdán megállapították,hogy tüdőgyulladása van,úgyhogy szobafogságon vagyunk.Közben neki álltunk a lakás átrendezésnek is.Lassan a végén vagyunk.Próbáltunk mindet úgy megrendelni,hogy kb egyszerre jöjjön meg minden és csak egyszer legyen felfordulás!Ehhez képest az ágyszekrényünk elkészült 1 hét alatt,míg a szekrényekre 6-8 hetet igértek és megjött 3 hét alatt.Ami persze tök jó csak egymást követő héten történt és többször felfordult a lakás.Féltem,hogy Boti nem fog jól aludni éjszaka egyedül,de szerencsére csak az első éjszaka volt rossz,azóta alszik mint a bunda.Nem volt itthon a felfordulás alatt,mikor hazajött és meglátta annyit nevettünk rajta.Azt kiabálta: Ezt nem hiszem el!!Milyen szupi lett a lakás,milyen szupi a gyerekszoba! Kapott a falra markólós,betonkeverős matricákat,hát oda van nagyon."Röviden" ennyi :D Ha valakit kihagytam volna 1000 bocs,de annyira rég voltam,hogy az előző oldalra alig emlékszem :oops: Majd még próbálok valahogy jönni,remélem sikerül :?
gabicsibe
 
 


Sziasztok!
Ami még lemaradt:

Vuki, hatalmas gratulációm a spontánosodáshoz! Vigyázz nagyon magadra!

Vikkata, Benszi, Erika, szuperek a képek!!!!

Benszi, Zéti még mindig jól viseli azt a heti 2 délelőttöt, amit én a munkában töltök. Szerencsére semmi hiba. Most az apjával is többet tud lenni, mert neki meg változott picit a munkaideje, meg a zenekarát is otthagyta, így a hétvégéink is sokkal jobbak.

Gabi, hát, ha összebeszéltünk volna sem alakulhatott volna így, ugyanis én is kedden megyek a dokihoz :D Már csak az a kérdés, hogy Te is 16 óra körül jössz-e? Sajnálom, hogy Boti beteg, meg a felfordulást is, de a végeredmény a lényeg.

Mi is azt hittük, hogy megtörtént a spontán csoda nálunk, ugyanis 6 napot késett a mensim, ami még soha nem fordult elő. Azért továbbra is bízunk benne, hogy nekünk is összejöhet.

Pár friss fotó:

Kép

Bibarci, ezt főleg a Te figyelmedbe ajánlom.
Kép

Pörkölt kóstolás
Kép

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok Lányok!

Életjel tőlem is:

Vikkata, szívből gratlálok a kis Gyönyörűséghez!

Vuki, nektek is gratula a spontán bébikhez!!

Bibar, Benszi, Süni és Mindenki: itt minden gyerek gyönyörű!!
Bibar, ne félj az ovitól! Rami imádja, bár ő már bölcsis is volt, de én úgy látom nagyon szeretik a gyerekek!
Én jól vagyok, lassan 20 hetes leszek, AFP-m rendben volt, remélem jövő héten eljutok Zekéhez és megmutatja magát a kis Drága. 15 hetesen lánynak látta, de nem igazán tutira.
Hasam óriási, és még mindig szoktam émelyegni..nem valami király, viszont a baba rengeteget mozog.

Puszi Mindenkinek!!

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 


Süni
Ez óriási :D 15.50-re van időpontom!Akkor talizunk!?
Zéti egy igazi kópé ezeken a képeken :D

Vicuska
Végre te is jelentkeztél!Örülök,hogy jól vagytok!Dobhatnál képet magatokról!!
gabicsibe
 
 


Na gyorsan írok pár sort, aztán elfexem, mindenki alszik.. még.. :lol:

Még egyszer köszi a gratulákat, aranyosak vagytok. :D

Vicuska, örülök, hogy minden rendben veletek. Én azt mondom, szerencsés vagy, hogy nagylányod már ovis, mire jön a tesó. :wink:

Vuki, szívből gratulálok Nektek! :D

Benszi, nem semmi a tesód története, nagyon sajnálom. :cry:

Süni, mekkora lett a fiad! Nem semmi milyen ügyesen eszik egyedül. Lőrinc most épp megint nem eszik önállóan, csak a virslit és olyat, amit a kezébe tud fogni, minden mástól "tele azasam".. :D

Bibar, igeeeen, Te megmondtad, én még akkor is legalább 3x rákérdeztem, mikor kijött, hogy nadebiztos.. :lol: Olivér mikorra lett túl a nehezén?

Elan, ez a nemalvás brutálul hangzik. Én nem is tudom, mit csinálnék, ha így lenne. Sajnos vége a jóvilágnak, Lőrinc kimászik az ágyából, így ki kellett fűrészelni a rácsokat egy helyen, hogy ott jöjjön ki, de szerencsére aludni alszik..

Gabi, sajna csak a képek ilyen idilliek. Mondanám, hogy készülj fel, de erre úgysem lehet.. :oops: :? Háát nagyon komoly napjaink vannak.. :? Valahogy próbáld meg visszaszoktatni Botit az alvásra, mert nem fogod bírni a napot. :(

Na elköszönök, nem ígérem, hogy hamarosan jövök.. :lol:
torolve_20130114141731
 
 


Köszi mindenkinek a gratulációt!

Ballagyó!
Drukk Nektek is a tesóprojekthez! Nekünk sincs már fagyink, féltem is, hogy oldanám meg a sok BMC-be mászkálást, de szerencsére nem volt rá szükség!

Vikkata!
Édesek a tesók együtt, de nem irigyellek, biztos nagyon fárasztó. Én is be vagyok kicsit tojva, mi lesz majd... Anna egyelőre imádja a babákat, de hogy a saját tesójához mit fog szólni, azt nem tudom.

Vicuska!
Csak egy bébi, bár a hasméretem alapján kettő is lehetne. Sajnálom a még mindig tartó rosszullétet, az émelygés, fejfájás sajnos nálam is tart még.

folyt.köv., Annától képtelenség tovább írni...

na, még egy képet próbálok tenni: Kép kedvenc járgány a szállodában

Kép
Kép
vuki124
 
 


Bibar!
Édesek a tesók, jó, hogy Olivér már nem bántja Millát!

Benszi!
Micsoda ügyes nagy gyerekeid vannak! Látom, a főzésben is megvan a segítséged!
Anna egyelőre a mosásban, teregetésben, meg a mosogatógépből kipakolásban szokott segíteni. Csak még azt nem tudom megértetni vele, hogy a koszos edényeket ne vegye ki. :wink:

Gabi!
Jobbulást Botinak!
Nem irigyellek a felfordulásért. Nálunk éppenhogy késnek mindennel az asztalosok, még mindig dobozban a cuccok fele...

Süni!
Nagyon helyes kis pasi Zéti! Azok a szemek...

Kép
Kép
vuki124
 
 


Sziasztok Anyucik!
Lehet csatlakozni? Két és fél hónapos a kislányom és a BMC-ben fogant inszem segítségével!
zizuka
Budapest
 
 


Vuki!

Gratulálok a picihez :) Anna már hatalmas nagylány :)

Bibar!

Csodaszépek a gyerkőcök, Kamilla zabálni való husi manó :) Meg tudnám nyomorgatni :) Jó hogy már Oli nem bántja a picúrt... :)

Benszi!

Jobbulást tesódnak. Édesek az ikrek, jól el babáznak :) Azt még nem mondták, hogy tesót szeretnének? :)

Kata!

Édesek a gyerekek, biztosan jó testvérek lesznek :)

Gabi!

Jobbulást Botinak. Nem lehet könnyű így hogy nem sokat alszik... Jami szerencsére 1-3 órákat alszik, mikor hogy :)

Süni!

Még megtörténhet a csoda :) én szorítok :) Zéti nagyon édes azok a szemek :)

Vicuska!

Gyere sűrűben :)

Zizuka!

Én személy szerint örülök :)

Rólunk:
Nyuszikámnál megvolt a 24 órás EKG 2 hete, de a doki vissza hívott még egyre, ma van rajta, mert szeretné elkapni a rosszullétet. Ez volt az indok, de a gyerek orvos szerint találhatott vmit... Nem tudom. Szegénykém nehezen viseli. Sajnos a bőrkímélő ragasztótól 4 napig vörös a bőre és viszket neki... Sajnálom a drágám, mert nem tudja miért van ez az egész...
Nekem valami reumás nyavajám van, ami össze függ az autoimmunnal, mindenem fáj. Vérszegény vagyok és most már vasam se nagyon van. Kicsit fárasztó így...
Off egy kicsit: Haldoklik a nagyapám, az orvosok szerint már a reggelt sem biztos hogy megéri... Ki van a család, és ezt Jamina is érzi rajtunk...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!

Sajnálom! :cry: :( :cry: :(
ballagyo
 
 


Witch!
Sajnálom, sok erőt kívánok Nektek!!! És jobbulást Mindkettőtöknek!



Zizuka!
Gratulálok, gyere bátran! Képet kérünk a picurról!


Rólunk:
Tegnap voltam a Bajcsyban újabb UH-n. Nagyon úgy néz ki, hogy kukis, és egyelőre teljesen rendben van. :) Jövő csütörtökön megcsinálják a chorionbiopsziát.
Továbbra is van egy kis para: a lepénynél még mindig van egy folyadékkal teli terület. Úgy mondta a doki, hogy a magzatburok belső rétege még a terhesség elején megrepedhetett, és egy kis víz szivároghatott át oda. Egyelőre nincs gond, amíg nem szivárog el több magzatvíz a babától. Kérdeztem, mit tegyek ennek érdekében. Semmi, feküdni nem kell, persze azért ne nagyon erőltessem magam.
Ehhez képest: Annát próbálnám a gyaloglásra szoktatni, persze csak rövid távon. A motorra még csak nagyon kis időre ül föl. Ma kimentünk kicsit sétálni meg boltba, hát visszafele addig üvöltött, míg kénytelen voltam a két szatyor és a motor mellett őt is cipelni. Persze, ebéd után a házban még volt ereje rohangászni alvás helyett... Hát, többet nem indulunk el babakocsi nélkül!
Ti hány éves korig babakocsiztatok? Nem tudom, ha meglesz a picur, hogyan fogunk közlekedni. Mégsem úszom meg a testvérkocsi beszerzését? Kétgyermekes anyucik, Ti hogy csináljátok?

Kép
Kép
vuki124
 
 


Sziasztok!
Vuki, örülök, hogy minden rendben van a picurral. Mennek a drukkok csütörtökre!

Witch, sajnálom! :(

Gabi, örülök, hogy találkoztunk kedden és hogy tudtunk beszélgetni! Hogy van Boti? Milyen lett az eredménye?

Üdv itt, Zizuka!

KépKép
süni76
 
 


Witch
Hogy vagytok?Nagypapád?
Szegény Jamika,de hátha nincs semmi baj és tényleg csak alapos a doki!És a te nyavajáidra nincs megoldás?Nem adtak vasat?

Vuki
Örülök,hogy minden rendben veletek,kitartás a rosszullétek miatt!Látod semmi se jó :D ha előbb hozzák az a baj,ha késnek vele az a baj :oops: Szerintem sose fog semmi a helyére kerülni :? Boti már rég nem babakocsizik,nagyon-nagyon ritkán jön rá hogy bele üljön.Ő inkább 3kerekű biciglin ül amit én tolok.Az tuti ha picivel fogunk sétálni ő is majd be szeretne ülni,mert a kettőt nem fogom tudni tolni visazont ő lustább annál,hogy sokat sétáljon!Szerintem mi a testvér fellépőt fogjuk kipróbálni.Elvileg létezik olyan babakocsi amibe a pici is és a nagy is el fér.

Süni
Tényleg szupi volt csak gyorsan elrepült :( Te emlékszel mit kellett berakni a kórházi csomagba?lassan össze kéne állítani és nem nagyon emlékszem :oops:

Zizuka
Üdv és gyere bátran!Mesélj magatokról egy kicsit!!

Boti jobban van,bár még nem tökéletes.Az orvos szerint a tüdeje olyan mint egy múló náthánál.Igaz a köhögése javult,de az orra még mindig nem az igazi.Hihetetlen milyen egy makacs bacik ezek,ennyi antibiotiukum és más gyógyszerek hatására sem pusztulnak el!A torokváladék tenyésztése negatív lett.
Ma olyan jót nevettünk rajta igaz kicsit kínos volt a szitu.Képzeljétek ma csatangoltunk délelött így nem főztem.Van nálunk egy jó kínai így hát ott vásároltunk elvitelre ebédet.Állt mögöttünk egy pasi vállig érő göndör hajjal,szakállal.Az én kisfiam pedig hangosan megszólalt:-Anyucika nézd,bozontos kutyus!Annyira ciki volt,mondtam neki ez butaság kicsim, ez egy bácsi.Mikor kijöttünk annyira de annyira elkezdtünk nevetni a párommal,hogy még a könny is kicsordult a szememből.Igaza volt a gyereknek!Sőt az autóban még fokozta is,azt mondta azért bozontos kutyus a bácsi,mert elvitték a borotváját!A megfigyleő képessége hihetetlen,az én autómon ki lettek cserélve a gumi és a téli kerekeken van felni,az én nagyfiam pedig egyből észre vette és megkérdezte,hogy miért más a kerék!A szememe gúvadt a kérdés hallatán,nekem ilyen részletek fel sem szoktak tűnni,ha nem mondják!
A pici jól van,szépen növöget.Nagyon lent van már a feje,én továbbra is vizesedem.Pihenést,felpolcolt lábakat és rengeteg fehérje bevitelt ajánlott a dokim is és a védőnőm is.
Lányok!Van valakinek memóriahabos matraca?Ha igen megosztaná velem a tapasztalatokat?Mióta az új ágyunk van nem tudok aludni,reggelre el van zsibbadva a kezem,így másik matrac után szaladgálunk.Nagyon ajánlgatják,de az ára kicsit húzos.
gabicsibe
 
 


Gabicsibe
örülök hogy jobban van Boti!!hú mindjárt szülsz,nem semmi:)))matracról még nem is halottam:(

Vicuska
képet dobhatnál:))örülök hogy jól vagy,lehet hogy kislány megint??nem semmi:))
hát ez a baj hogy Olivér nem járt bölcsibe,nehezebben veszi majd az akdályokat!

Vikata
jaj de édesek:)))))))))))))
kb 3 hónap volt a húzós,most már jobb,de még mindiog anyás és extra figyelmet követel!!

Ballagyó
drukk a következő manóhoz!!!!!!!!!!!!!

Sünikém
gyönyörű:)))))))))a naci a kedvencem volt,és látom Zétin is annyira jól áll,szuper pasas:)))

NAGY FIÚS LÁNYOK
gyönyörű nagy fiú rucijaim jöttek,ha érdekel irjatok:)))
http://picasaweb.google.com/11345010454 ... fiu07Evig#

na meg láűnyok is,érdemes megkukk:))

Vuki
kisfiú?szuper:)ne aggódj nem lesz baj!
Olivér elég korán elhagyta a babakocsit,kb 16 hósan,de nemekm jóval utána született Milla!Anna nagyon vagány:)))

Zizuka
üdv itt:))persze hogy lehet csatlakozni:))

Witch
szegénykém:(((sajnálom,de kilábaltok ebből is majd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bibar
 
 


Bibarka, megnéztem a rucikat és kinéztem 1-2 dolgot. Hogy rendeljem meg? Bocsi, eddig én valahogy lemaradtam erről..

Kép

Lilypie Premature Baby tickers
vicuska2007
 
 



Witch, sajnálom, jobbulást mindkettőtöknek! Remélem nagypapád még veletek van!

jucicuki
 
 


Dorka és a frissen mosott hajú Panni
Kép Kép

jucicuki
 
 


Kedves Lányok!

Emlékeztek-e rám még a babáért küzdős időből? Gratulálok a gyönyörű, hatalmas gyerkőcökhöz és a sok tesóhoz is!
Remélem, hamarosan csatlakozhatok Hozzátok én is, mert úgy tűnik, a nyolc éve várt Csodababa most útban van! El se hiszem, és nagyon félek, hogy történik vmi... Most 5+2 vagyok, úgyhogy még nagyon az elején, de UH-n már látszódott tegnapelőtt a petezsák és a szikhólyag! Viszont lenne egy fontos kérdésem, emiatt mertem csak írni. A 7. hétben el kellene utaznom egy hétre munkaügyben repülővel. Repült valaki ilyen korai szakaszban? El merjek menni? A doki igazából rám bízta, bár kettőnél voltam már (vérvétel és UH), és a második óvatosabb volt. Nagyon örülnék, ha megosztanátok a véleményeteket!
gil
 
 


Gil!

Meg tudod oldani, hogy ne kelljen menned? Ha igen, én a helyedben nem kockáztatnék, főleg ennyi várakozás után!

Gratulálok a bébihez, boldog várandósságot!

Judit

jucicuki
 
 


Gil!

Egyelőre csak halk gratula a csodabébihez, nagyon megérdemlitek már!!!

Mi a második babával voltunk most 10-11 hetesen Cipruson, kb. 3 órás repülőút oda-vissza, mellette egy másfél éves örökmozgóval. Semmi gond nem volt, bébi azóta is jól van. Dokim azt mondta, hogy nincs kockázata a repülésnek. Persze, a másodikkal már kevésbé vagyok paramami. Annával csak a második trimeszterben repültem Brüsszelbe, hatalmas turbulenciák között, rugdosott is rendesen. Azt nem nagyon élveztem, mondtam, többet nem megyek, de ártani biztosan az sem ártott.

Szóval, elvileg a mai repülőkön már nincs különösebb kockázata (azt mondják, a biztonsági ellenőrzési kapu sem árt neki, de asszem kérheted, hogy ne kelljen átmenni rajta). Azért nagyon hosszú útra nem vállalkoznék, attól is függ, hova, milyen messzire kell menned.

Juci!
Édes kis punk Panna!

Gabi!
Boti haláli lehetett, most még nagyon őszinték, ami eszükbe jut, azt mondják (csak már Anna is mondaná!).
Sajnálom a vizesedést, kitartás, már csak néhány hét!
Memóriahabos matracot nem próbáltam, én azt gondolom, ez igazán csak tehetetlen betegeknek jó, hiszen ha alvás közben forgolódom, akkor már nem biztos, hogy kényelmes... Tényleg nem olcsó beruházás. Annával az utolsó pár hétben nekem se volt már jó sehogyse feküdni, oldalt fekve a súly nyomta a csípőmet, néha én is zsibbadtam, fájt mindenem - bármilyen matracon. Én a helyedben lehet, hogy kibekkelném szülésig, és ha utána is kényelmetlen a matrac, akkor vennék másikat (nem biztos, hogy memóriahabost). De aki használt ilyet, lehet, hogy más a véleménye... Matracboltban próbáltál ráfeküdni?

Nálunk tegnap megvolt a biopszia, akinek mennie kell ilyen vizsgálatra, én is nagyon ajánlom a Bajcsyt. Igaz, az előzetes vizsgálatokon, tanácsadáson kb. fél napot kell várni, de nagyon kedvesek a futószalag és a sokéves rutin ellenére. 12-en voltunk, én a 11. voltam. Még akkor is mindent kedvesen elmagyaráztak. Egy kicsit kellemetlen volt, most is érzékeny picit a szúrás helye, de ennyi. Kaptunk rendes kórházi ágyat, utána 1 órát feküdni kellett, aztán ebéd, várakozás a záróra. Kb. 1/2 4-kor jöttem el. Eredmény csak 3 hét múlva, bár lehet telefonon hamarabb érdeklődni.

Kép
Kép
vuki124
 
 


Juci, Vuki

Köszi a válaszaitokat, nem könnyű döntés, egy porcikám se kívánja az utat, és nem csak a repülés miatt (nem hosszú az út), hanem mi van, ha ott történik vmi, meg sok az az egy hét, tavaly is voltam, tudom, hogy hideg van a szálláson és elég gagyi stb. csak egyelőre nincs aki elmenne helyettem, meg a főnök problémázik...

Vuki
Nem lehetett kellemes a biopszia. Miért kellett csinálni?

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Gil,
Kizárólag a korom miatt: 39 leszek, mire szülök, egyébként a 12 hetes UH-n minden OK volt. Persze, nem kötelező, de erősen ajánlott, dokim meg a bajcsys genetikus is rábeszélt.
Annával csak az integrált tesztet csináltattam meg, annak teljesen jó volt az eredménye, de az ugye nem 100%-os pontosságú. Ő teljesen egészségesen született, és úgy érzem, az öccse is az lesz, de azóta még 2 év eltelt és biztos, ami biztos...

Nem tudom, milyen a viszonyod a főnököddel, meg pontosan mi az a halaszthatatlan dolog, ami miatt utaznod kellene, de szerintem nem kötelezhet rá.
(Ja, az én dokim első reakciója az volt az utazásra, hogy Cipruson nincs gond a kórházi ellátással, meg a repülőút se túl hosszú, szóval ha baj van, pár óra alatt kórházban lehetek. Hát köszi, nem kívánom senkinek a külföldi kórházi kezelést, de persze igaza volt, minden eshetőséggel számolni kell...)

Kép
Kép
vuki124
 
 


Gil, remélem, nem lesz rá szükség, de találtam egy ilyen rendelkezést:

Mt. 105. § (3) bek.:

Nem kötelezhető beleegyezése nélkül más helységben végzendő munkára a nő terhessége megállapításának kezdetétől gyermeke hároméves koráig. (...)

Kép
Kép
vuki124
 
 


Gil
Ejnye-benye!!!!Itt kell megtudnom ezt a remek hírt?!!!!Halkan,de gratula és nagyon szorítunk nektek!!!!Én bizti nem mennék,főleg hogy tudod milyen állapotok uralkodnak ott!Vártatok már eleget erre a babára!És mond spontán vagy segítséggel jött össze?

Baby
Köszi az infót,rendes matracot rendeltünk.Párnát is vettünk és szupi,kétnapja alszom rajta és sokkal jobb volt az éjszakám.Bár a karom még mindig zsibbad,alig várom,hogy a matrac megérkezzen!A babrucik már kimosva,vasalva,pormentessen lezárva :D A csomagot majd jövőhéten rakom össze,randim van a szülésznővel és majd megbeszélem mi is kell pontosan mert már nem nagyon emlékszem rá :oops: 18.-án megyek az első ctg-re :shock:

Vuki
Örülök,hogy minden rendben volt és ilyen jól viselted!Az eredmény pedig bizti jó lesz!Köszi a matrac hozzá szólást.Próbáltam üzletben nagyon kényelmes volt én ilyet szerettem volna csak volt néhány megválaszolatlan kérdés bennem.Azóta kielégítettek és meg is rendeltük.nem volt egy olcsó,de a sérvem miatt beruháztunk.Most ez a karácsonyi ajándék magunknak :?

Juci
Csúcs ez a kép :D
gabicsibe
 
 


Sziasztok!

Nagy kő esett le a szívemről, mert végre ma este megbeszéltük a főnökkel, hogy nem megyek, és most tök megértő volt, kár, hogy eddig túráztatott. Túl sokat vártunk erre a babára!

Szia Gabiii!!!

Köszi a drukkokat! Elmesélted otthon is? Hát, amióta kiderült, csak az utazáson törtem magam. Bocs, hogy csak így :) A legnagyobb meglepetésünkre, spontán baba!!! Viszont május óta végre szedette velem egy doki a Merckformint, ledobtam a felugrott 10 kilót, bár még így se vagyok ott, ahol a kezdéskor, de azért sokkal jobb. És ahogy sok más párnál, úgy látszik, nekem is ez a gyogyi kellett, hiszen fél éven belül bekövetkezett a csoda! Júliusban jártam utoljára dokinál, akkor még Closty, tüszőrepi és egyebek voltak, de azóta semmi. Nem értem rá dokihoz menni, meg megint elegem lett. Én is nagyon drukkolok Nektek! HOgy fogják hívni a kistesót??
Sajnálom a zsibbadást!

Vuki
Köszi, hogy bemásoltad a rendelkezést! Aranyos vagy! Jó, hogy végül nem lesz rá szükség. Drukkolok a jó eredményért!

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Sziasztok! Írtam egy könyvet, amivel segítőkezet szeretnék nyújtani az úttalan utakat járó, babára hiába váró embereknek és a környezetüknek. A saját történetemet osztom meg, csupasz-őszinteséggel, mert hiszem, hogy csak így lehet adni. :) Akik olvasták azt mondják, együtt sírtak és nevettek velem. Hosszú, túl hosszú ideig éltem(éltünk) a gyermek utáni sóvárgásba, és szeretném, ha másnak nem kellene éveket várnia a kisbabájára, ha valamilyen egészségügyi, vagy lelki okból várat magára a gyermekáldás. A könyv címe: Soha fel nem adni! a neten is több helyen megvásárolható, csak be kell ütni a keresőbe és feljönnek a lehetőségek. Segíts, hogy segíthessek. A könyv bevételéből pont a kiadását finanszírozom, a célom, hogy minél több emberhez eljusson!!!
ilduci76
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a szíves fogadtatást, majd jövök gyakrabban, ahogy a kispicur engedi!
Rólunk egyelőre annyit, hogy a Jánosban szültem S-nél, augusztusban, a kiscsaj 14-én lesz 3 hónapos.
zizuka
Budapest
 
 


Sziasztok!

Witch Van már eredmény Jamikának? Jobban van már?

Gabicsibe Boti meggyógyult már? Ugy emlékszem tavasszal is kinlódtatok megfázással. Milyen immunerősitőt adsz neki?
Csak azért kérdezem, mert én tavasszal még semmit, mert mindt eper vagy narancs izű szirup amit fiam nem nyel le.
Szeptembertől adtam vegyes virágmézet, októbertől meg propoliszos mézet kap. Napi fél kávéskanállal. kopp-kopp-kopp. szept. közepén volt megfázás, pipa. Mióta a p.mézet adom jól van. Próbáld ki Botinál is. Ja a gyerekdoki szept.-ben azt mondta, hogy minden héten vár minket. Na azóta se látot.

Ha valakit érdekel, s hive a természet gyógyitásának olvassa el, próbálja ki.
http://alommano.blogspot.com/2009/01/te ... olisz.html

Elán Eltüntél. Jól vagytok? Sejtem Gábor továbbra sem alszik délután.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Zizuka Üdv a csapatban. Gratulálok a kislányhoz. Ha tudsz gyere.
Képet kérünk!

Gil Sajnos én nem emlékszem rád. Gratulálok a picurhoz. Látom eldölt, hogy nem utazol. Én biztos nem mentem volna.
Vigyázz magatokra! Jó pocakosodást kívánok.

Benszi Jók a képek. Hu, van segitség a krumplihámozásban. Ügyesek a gyerkőcök.

Vuki Anna nagyon nagyot nőt mióta nem láttam. Örülök, hogy viszonylag könnyen viselted a beavatkozást. Remélem minden renben lesz, csak jó hirt kapsz. Szerelők levonultak már?

Juci Szuper képek a csajokról. Meglepődtem, hgoy Panna mekkorát nőt. Még most születet.

Jerika

Képzeld magad elé, amit szeretnél, és meglátod, meg fog történni.
Kép
jezsoerika
 
 


Giiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiillllllllllllllllll!


Most csak miattad néztem be, úristen el se hiszem, hogy jelentkeztél, pláne ilyen hírrel!!!!!! Ugye mondtam, hogy neked is sikerülni fog!!!!!!!! Mindenkinek sikerül előbb vagy utóbb. A franciák megvárnak, most a baba a lényeg, annyit vártatok rá.
Halkan de hatalmas gratula, vigyázz magadra nagyon-nagyon. Msn-em már nincs azt csak a mhelyen tudtam használni, ha oda írtál ne haragudj, de azokat már nem kapom meg. Ide írhatsz privit, de tudod az e-mail címemet ugye? Sajnos az msnes címed máshová nem lett elmentve,így nem tudtam neked írni...


Csajok!

tudom, nagyon régóta nem jelentkeztem, de olvastalak titeket, Réka egyszerűen minden percemet lefoglalja, semmit nem alszik napközben, 10 perc -negyed órában le van tudva az egész. Most is itt ül az ölemben és próbálja kalapálni a billentyűket, lehetetlenség tőle bármit is csinálni, este 9 után mire sikerül ágyba dugni egyszerűen annyira hulla vagyok, hogy nincs erőm írni. Cserébe legalább éjel alszik, 1-2 felírást és ivást követően reggelig húzza a bababőrt :D Szóval bocsi az eltűnésért, bár ennek más oka is volt.

De!!! Gratulálok minden kismaminak, aki azóta kismami lett, hogy utoljára írtam.

Vikkata Neked a csodaszép Lettihez,

Vukinak a tesóhoz.

Gabi,

Hűha nincs már sok hátra. Boti be van már sózva, hogy jön az öcsike?

Witch,
Remélem Jamina hamarosan felépül és megtalálják mi a baj, azért ez elég ijesztő, még olvasni is az volt.

Elan,

Sajnálom a méhenkívülidet, remélem jól vagy azóta és drukkolok a kistesó projecthez. Kedvenc dokinkat azóta is sűrűn látogatom, most lesz egy közös "projectünk", mert még mindig nem sikerült kideríteni, mi a bajom, de vagy a gerincszurinak lett következménye, vagy esetleg a kismedecében lett valami pici gyulladás, bár igazából ezt semmi nem mutatta ki eddig se vérkép, uh, ct, mégse stimmel valami, úgyhogy lehet hó végén megtükrözik a méhem, jövőre mi is szeretnénk tesót, és legalább megnézik nem ott-e baj, a mensim is fura, olyan, mintha nem válna le a nyh a szülés óta.

Bocs, hogy a többieknek most nem írok, majd igyekszem bepótolni.


Rólunk: Réka szuper kiscsaj, rohamtempóban fejlődik, 11 hónaposan elindult, azóta szalad, életveszélyes, 1 pillanat alatt eltűnik a lakásban, ha félrenézek egy percre. egész nap rohanok utána, semmire nincs időm. Már kezd mondani szavakat, szótagokat: apa, anya, nem, vau-vau az már tökéletesen megy, egyébként meg ami nem a fentiek egyike az pedig öh vagy bap. Nagyon önálló kezd lenni, hol van már milyen az én nyeklő-nyakló pici lányom. Már 9 kg, 80 centi hosszú. Mindent megismer, megért, elmutogat, olyan dolgai vannak, hogy vagy a röhögéstől dőlünk vagy elképedünk honnan tud ilyeneket. De egyszerűen lehetetlen leírni ezeket, minden percben tartogat valamit a számunkra. Viszont 10 hónaposan elkezdődött nálunk a dackorszak, olyan hisztik vannak, hogy a hajam égnek áll. Ha valamit nem kap meg vagy nem úgy történik, az az első, hogy elkezd csapkodni, sziszeg. Általában valamin levezeti a feszkót, persze rosszabb esetben ez én vagyok, ezt nem tudom kitől látta, tőlünk nem az biztos..Erről szeretném leszoktatni, de tényleg a legapróbb dolgokért is üt, de a legdurvább, hogy leveti magát a földre, vagy törökülésben előre hajol és veri a fejét a padlóba üvöltve.
De a falba is szokta ütni. De a kis pukkancs közben tesztel is, és nehéz megállni, hogy ne röhögjek. A múltkor a fentieket produkálta, mi nem regaáltunk rá, és 5 percnyi üvöltés után kinézett a lába alól, hogy figyelünk-e. Miután nem foglalkoztunk vele, gondolta na jó folytatom, előbb-utóbb csak rámfigyeltek. Különben egész nap vigyorog és be nem áll a csőre.
Szóval zajlik az élet. :D

Hát én azóta is rovom a köröket a dokiknál, már mindenemet megtükrözték, nem találták még meg az okát a folyadékgyülemnek a medencecsontomban, azt mondják ez valamilyen gyulladás következménye, de folyton fáj a gerincem is, szóval valószínű a császár után lett valami, most majd ezt nézik meg. De már jó lenne, mert szeretnénk jövőre tesót Rékának.
Ezenkívül 10 éves "friss jogsisként" végre hajlandó voltam venni pár órát, így most vezetgetek oktatóval, ezt sem húzhattam tovább, szóval van program........

Nem ígérem, hogy hamarosan jövök, de olvalsak Titeket és majd igyekszem írni is, ha a kisasszony enged.
vic12
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast! :D

littlebabymarket
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a hiányolást, itt vagyok, ragyogok :)

Bibar, nagyon klasszak a fotók, szépek a gyerkőcök :) Örülök, hogy szent a béke közöttük! Írj majd Oli első napjairól az oviban. Ki lesz vele beszoktatáskor?

Benszi, tényleg hatalmasak már az ikrek, és Tamara is édes nagyon. Akkor ő igazi csodababa!

Vikkata, édesek a képen a tesók :) Nagyon nehéz lehet ez a kezdeni időszak, Lőrinc hogy viseli a dolgot?

Süni, csúcs a pörköltkóstolós fotó :D

Vicuska, még csak most jöttél a hírrel, és már a felén is túl vagy, hihetetlen. Pocakfotót nem hozol? Lehetőleg Ramival, őt is rég láttuk :)

Zizuka, persze, hogy lehet :) Belépő csak fotóval ;) Na jó, nem, de azért mutasd meg hamar a csajszit!

Witch, gyere, ha tudsz! Nagyon sajnálom a nagypapádat :( Jaminak milyen lett az eredménye?

Vuki, mi kb. Gábor 2 éves koráig használtuk a babakocsit, de csak nagyon nagy távolságokra. Ő egy távgyalogló, nagyon jól bírja a strapát. 2 évesen érzett rá annyira a motorozás ízére, hogy ha nagyon messze kellett gyalogolnunk, az út egy részét már azon tette meg. Akkor búcsúztunk el a babakocsitól végleg. Kétgyerekes ismerőseim közül (ahol kicsi a korkülönbség), a Graco testvérkocsit dícsérték sokan, de a fellépős megoldás is sokaknak bejött.

Gabicsibe, sajnálom Boti betegségét, remélhetően most már jól lesz. Nem kaptatok valami tanácsot, hogy mivel lehetne erősíteni az immunrendszerét?

Jucicuki, mekkora haja van Pannának! :D Nagyon édesek a csajok :)

Gil, nagyon örülök neked, és nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Jól döntöttél az utazással!

Erika, örülök, hogy Marcus most jól van! És köszönöm a hiányolást :)

Vic, de jó, hogy jöttél! Olyan rég készülök írni neked, de most már tutira nekigyürkőzöm. Szörnyű ez a sok probléma a "női vonalon", remélem D. rájön a megoldásra, mert már elég régóta küzdesz vele. Na, a többit majd mailben. Kitartást a vezetéshez!

Rólunk: legnagyobb megdöbbenésemre Gábor visszaszokott a délutáni alvásra. Már 2 hete minden gond nélkül elalszik ebéd után, 2.5-3 órán át durmol, ennek ellenére este is simán elalszik. Csoda :) Jól is jön, mert az ébren töltött időben nem nagyon lehet mást csinálni mellette. Bár jól eljátsszik egyedül is, de folyamatosan igényli, hogy mellette legyen valaki, akivel beszélgetnek, mert be nem áll a szája a lelkemnek, folyamatosan van valami mondanivalója.
Ami az egyedül evést illeti, szeretnék mindenkit megnyugtatni, hogy minden csoda 3 napig tart :) Mostanában megint sokszor kéri, hogy én etessem, mert "ez az ebéd ilyen potyogós", nem szereti leenni magát. Na meg ha egyedül eszik is, az első 3-4 kanál után mindig akad valami rettentően fontos szórakoznivalója, ami megakadályozza benne, hogy egyen. Nem baj, majd lesz ez jobb is. Azért a kézbe fogható dolgokat, meg a krémtúrót, joghurtot egyedül eszi továbbra is. Szobatisztaság még mindig nem téma.

Nálam volt egy kis ijedelem, mert elkezdtem össze-vissza vérezgetni a normál mensim előtt. Nagyon enyhe volt, abbamaradt-újrakezdődött 10 napon át kb., és társult hozzá has- meg derékfájás, hőemelkedés, hidegrázás. Ultrahangon minden okés volt, a vérképem semmit nem mutatott, szóval eléggé értetlenül állt a doki a jelenség előtt, de abban maradtunk, hogy valami kismedencei gyulladás lehetett. Kaptam gyulladáscsökkentőt, és rendbe jöttem pár nap alatt. Pár ismerős doki "megvígasztalt", hogy valószínüleg tele van a hasam összenövésekkel a két műtét miatt, és azok is tudnak időnként ilyen tüneteket produkálni. Érdekes lesz ez a kistesó-projekt, már látom.

Hát most ennyire futotta, jövök máskor is :)

Kép
elan
 
 


Gil
Jól döntöttél és szerencse,hogy a főnököd is ilyen megértő volt!Bálint nagyon örült a hírnek :D Kistesó úgy tünik Hunor lesz,mert nem jutottunk megegyezésre :? HOgy viseled a várandósságot,róka család messze kerül?

ERika
Sajna Boti nem eszi meg a mézet,pedig még Micimackóval is példálóztunk!Béres cseppet szedi,tavaly is ezt használtuk.Akart adni a doki egy brutál immunerősítőt amit csak futárral lehet behozatni,de mikor megmondta,hogy gyengített bacik vannak benne,mondtam köszönöm nem kérünk belőle.És sajnos immunerősítő ide vagy oda a változatosság kedvéért most vírusos torokgyulladása van!Meg nekem is :( Szerencsére nekem nem volt lázam,neki meg csak hőemelkedése volt.Utána néztem és kerek 2 hónapja folyamatosan beteg,egy nap sem volt,hogy ne kelljen az orrát kiszívni,valamilyen gyógyszert beadni!

Vic
Sajnálom,hogy te még mindig nem vagy jól :( Nem semmi hisztiket tud csinálni a lányod :shock: Boti is iszonyat az,de szerencsére ilyen durva helyzetek nincsenek csak nyávogás ,de az 1000-rel!Képet nem raksz fel róla?

Elan
Sajnálom ezt a fránya fertőzést,de a lényeg hogy rendben vagy!Akkor most mi lesz kistesó ügyben?Vissza kell mennetek a Bmc-be vagy azért próbálkoztok továbbra is?Ne izgulj az evés miatt,Boti ugyan ezt műveli!Pasikból vannak és kényelmessek :D
Már akartam kérdezni,leszel most is a hírhozóm?

Kata
Hogy telnek a napjaitok?

Én elkezdtem parázni ahogy közeleg az idő.Botival nem voltam így besz...va.kedden este találkoztam a szülésznővel,bementünk szülészetre,pont abba a szobába ahol Boti született.Én egésznap olyan ideges voltam,mintha már csak napjaim volnának hátra.Botival nem voltak fájásaim,csak a magzatvíz ment el,így most parázok honnan fogom tudni ez most már az.A szülésznő próbált nyugtatni,hogy tudni fogom,de nem sikerült megnyugodnom :( Barátnőméknél voltunk babalátogatáson és az én kisfiam teljesen elvolt ájulva a babától.Egészvégig vigyorogva gyönyörködött benne,vagy ha a kezembe volt simogatta.A barinőjével meg szóba sem állt pedig hívta játszani!És nem volt féltékeny,hogy megfogtam!!Megkérdeztem tőle,hogy a kezembe vehetem e és igennel válaszolt!nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ha már meg lesz a tesója.
gabicsibe
 
 


Gabicsibe, nagyon sajnálom a betegséget, jó lenne, ha pont akkor nem törne ki semmi Botin, amikor szülnöd kell, legalább miatta ne kelljen aggódnod. Persze, hogy leszek a hírhozód, nagyon örülök neki!
Ami a kistesót illeti... körülbelül márciusig próbálkozunk magunktól összehozni. Aztán majd megbeszéljük, akarunk-e BMC-be menni. Én most inkább az agyammal szeretnék kistesót, mert tudom, hogy jó lenne, de még mindig túl nagy bennem a para, hogy a szívemmel is vágyjam...

Kép
elan
 
 


Sziasztok Lányok!

Annyira aranyosak vagytok, hogy így örültök, nagyon vártam ám, hogy egyszer újra a csapat tagja legyek, igaz, az még odébb van… de igyekszem. Ólomlábakon megy az idő, olyan messzinek tűnik még a nyár!

Gabicsibe
Biztos minden rendben lesz, érdekes, hogy a másodiknál is így izgul az ember. Azt hittem, ha már szültél, kicsit jobb utána, nem a teljesen ismeretlen vár. Sajnálom, hogy Boti ilyen beteges… Tök jó, hogy úgy tűnik megúszod a féltékenységet! Reméljük, tényleg így lesz.
Szép nevet választottatok a tesónak! Vigyázz magatokra!
Képzeld, semmi rosszullét, sokat aggódtam is emiatt, de a múltkori UH-n láttam a kis szívverését, akkora öröm volt, hogy az elmondhatatlan. Kicsit megnyugodtam. Viszont iszonyú álmos, fáradt vagyok, és ég a gyomrom, sokszor éjjel ettől nem tudok aludni. Ha jól emlékszem, Te is küzdöttél ezzel. Tudsz vmi jó módszert? Korpás kekszet szoktam éjjel enni egy kis tejjel, nem tudom, be szabad-e venni valamit.

Elan
Visszaolvastam a borzasztó történeted, nagyon sajnálom, min kellett keresztül mennetek! Drukkolok a spontán tesóhoz! Gábor már hatalmas, és az általad írtak alapján ő se egy „szabványos” gyerkőc!

Vic
Kösziiiiiiii! Nagyon kedves Tőled, hogy így örülsz!!!! Hát jócskán le vagyok maradva tőletek. Tényleg rakhatnál fel képet pici lánykádról! Nem semmi egyéniség lehet!
Na, de Te se semmi megpróbáltatásokon mész keresztül! Ilyenkor jól jönne Dr House! :) Kiderítené gyorsan, mi a gond.
Most repül a kis csapatom nélkülem… de örülök, hogy nem mentem. Sikerült orvosi igazolást szerezni, és egy kérvénnyel engedélyezték a jegy átíratását. Sokat kellett intézkednem ez ügyben, de megérte, jobb most itthon.

Vuki
Esetleg van már eredmény? Vagy telefonon sincs ilyen hamar?

Erika
Nem baj, de én emlékszem rád. 


Tényleg, lányok, Ti veszélyeztetett terhesek voltatok az előzmények miatt? Hál’ Istennek nincs gond nálam, de az ezerévnyi várakozás miatt veszélyeztetett vagyok. De bejárok még dolgozni. Ti meddig dolgoztatok?

Lilypie Pregnancy tickers


Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
gil
 
 


Sziasztok!
Gil, én is őszintén gratulálok a spontán babához. Már nagyon megérdemeltétek Ti is. Jól tetted, hogy nem utaztál el. Nekem nem nagyon égett a gyomrom, 1-2x kellett csak bekapnom egy Rennie-t. Zéti június 17-én született, én május 1-ig dolgoztam. Előtte a 12. hétig azért itthon voltam, és csak utána mentem teljes időbe vissza dolgozni. De nagyon jó volt, mert sokkal gyorsabban telt az idő.

Gabi, sajnálom, hogy megint összeszedtetek nyavaját. Vigyázz magadra és Botira! Ki lesz a szülésznőd? Botinál volt fogadott? Ne aggódj, minden a legnagyobb rendben lesz!

KépKép
süni76
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: