Új privát üzeneted érkezett!

Szia Titi

Melyik fórumon vagytok megtalálhatók?

Neked is kívánok minden jót!

Tamcsi
tamcsi
 
 


Szia! Én Dr.Lázár Leventénél szültem a kisfiamat tavaly júliusban,és csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Nagyon kedves és mindenben segített,érti a dolgát,szerintem jó választás.
ciranyu
 
 


[quote="ciranyu"]Szia fruzsizsuzsi! Én Dr.Lázár Leventénél szültem a kisfiamat tavaly júliusban,és csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Nagyon kedves és mindenben segített,érti a dolgát,szerintem jó választás. Mikor fogsz szülni? Az igaz,hogy sokat kell várni minden vizsgálatnál,de azért megéri,csak türelem!
ciranyu
 
 

 
 

Sziasztok!

Szerintem a lehető legjobb hely a SOTE I.sz. Szülészeti és Nőgyógyászati klinika.Akármelyik orvost is nézzük egyiknek sem lehet a munkásságába belekötni.Tényleg mindegyik nagyon jó szakorvos.


[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1182681201.03.gi
f[/img]

Üdv:

Alíz.
Vendég
 


Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.
Meg tudnátok adni Dr. Kovács Eszter, dr.Szigeti Zsanett ill. Dr. Csatlós Éva magánrendelésének telefonszámát, idejét, helyét, és a tarifát?
Akár privátban is.

Előre is köszönöm, Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Lelkiismeretesen végig olvastam a topicot, de sajnos nem találtam bővebb információt Dr. Magyar Zoltánról.

Esetleg ez ügyben tud valaki segíteni?

Nagyon megköszönném!

Üdv.,
Ankia
ankia
 
 


Sziasztok!

Valaki tud vmit Dr. Papp Csabáról,hogy milyen orvos?
francy
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Kedves mamák-papák és babák

Eladó Baboo babahordozó!

Olyan mint a Baby Bag.
Hasonlít a kendőre csak korlátozottabbak a hordozási lehetőségek, ellenben egyszerűbb a használata és nem kell a rengeteg anyaggal bajlódni, ha éppen nem használjuk, ráakasztva a babakocsi tolókarjára pakolóterületet nyerünk.

Nagyon jó minőségű, vidám színes pamutból.

Két pozicióban, újszülöttkortól hordozható. Eleinte fekve később ha már a baba ülni tud csípőhordozásban.


Honlapomon többet is megtudhat a hordozóról.

http://www.gportal.hu/portal/babooo

Mi nagyon szerettük, kisfiamat kb másfél éves koráig hordoztam.

Ára 8500 Ft


Képek és információk a hordozóról:

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 14&start=0
http://www.gportal.hu/portal/babooo/

A képen látható babák életkora:
első baba 3 második 5 harmadik 20 hónapos.


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kedves Anyukák!

Végzős hallgató vagyok az ELTE Tanító- és Óvóképző Főiskolán. Szakdolgozatomat a „Testtartás kialakulásának folyamata és az azt befolyásoló tényezőkből” írom. Segítségét szeretném kérni az alábbi felmérés otthoni elvégzésével, melyet óvódás korú gyermekével/gyermekeivel kell megcsináltatnia. A felmérés kiértékelésével fényt szeretnék deríteni arra, hogy a hasizom és a hátizom erejének, valamint a lúdtalpnak, van-e szerepe a hanyag testtartásban. Mert amennyiben igen, akkor ezek már óvodás korban elkezdett megfelelő erősítésével megelőzhető a tartáshiba kialakulása, amely idősebb korban további panaszokat okozna.
A kitöltött felméréseket légyszi küldjétek el a kisindigo@freemail.hu címre.


1. Gyermek kora, neme:
2. Magassága, súlya:
3. Súlya:
4. Van-e lúdtalpa? /Legkönnyebben úgy lehet megállapítani, ha hátulról megnézi, hogy a gyermek Achilles-ina egyenes-e. Ha megtörik akkor lúdtalpas./
5. Hanyag tartása van-e? /Hanyag tartás jellemzője: a vállak előreesnek, a háti domborulat kifejezettebb, a lapockák pedig elállnak, s a gyermek „Húzd ki magad!” felszólításra korrigálni tudja tartását./
6. Hasizom erejének vizsgálata: Kérje meg a gyermekét, hogy feküdjön hanyatt. Lábát térdben hajlítsa be és Ön rögzítse a lábát. A gyermek fogja meg a fülét. Ebből a helyzetből üljön fel úgy, hogy a könyökével megérinti a térdét, majd vissza, miközben a fülét nem engedi el, 20 mp-ig annyiszor amennyiszer csak tud. Hányszor tudott felülni?
7. Hátizom erejének vizsgálata: Feküdjön hasra a gyermek. Fülét ismét fogja meg, s Ön rögzítse a lábát. Majd 20 mp alatt annyiszor amennyiszer csak tudja emelje meg a törzsét úgy, hogy a könyökét összeérinti maga előtt. Hányszor tudta összeérinteni a könyökét?

Segítségüket előre is köszönöm!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Szeretnék Dr. Rab Attila nőgyógyászról érdeklődni.Ha vki ismeri, légyszi írjon!
Köszönöm.
Üdv.Zsu
susisusi
 
 


http://www.noi1.hu/munkatarsak.html
Itt megtalálod az összes orvost képpel a klinikáról.
Én 14 hetes terhes vagyok nem hozzá járok,de eddig 2-szer voltam ultrahangon,és mind a 2-szer ő csinálta,nekem szimpi
Szia
Vendég
 


Szia Bárány!

Köszi az üzit! Már néztem a Klinika honlapját, inkább az érdekelne,hogy van-e magánrendelése Rab dokinak.
Üdv. És minden jót Nektek!
Zsu
susisusi
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Várandós kismama vagyok, van már egy kislányom aki itt a klinikán született. Választott orvosom volt, aki most nem rendel már a klinikán csak magánrendelése van.

Azt szeretném megkérdeni, hogy azért lehet még nála szülni a klinikán, vagy keressek másik orvost?

Azért vagyok nehéz helyzetben, mert az első babámmal HELLP szindrómás voltam, így olyan orvosra van szükségem aki ott van a klinikán. Van valakinek infója Dr. Rigó Jánosról? Úgy tudom ő foglalkozik HELLP-esekkel. Lehet hozzá menni, van ő nem vállalhat beteget, ha körzetileg nem hozzá tartozik?

SOS

Üdv: Andrea

Kép
blandrea
 
 


Szia Andrea!

A Rigó docens nagyon aranyos ember, szakmailag pedig az egyik legjobb. Most ő a főigazgató a klinikán. Vállal szüléseket is, szerintem nem gond, hogy nem hozzájuk tartozol körzetileg.
Üdv:
Szilvi
coniglio
 
 


Szia Andrea!
Lehet, h béna vagyok, de azt hiszem nem ment el a privát üzim. ,01
AMúgy se volt annyira privi.
Ezt írtam: Szia!
Én is Hellp-es voltam az elő babámmal. Az I-es nőin szültem mindkét babámat, és Sziller István a dokim. Nagyon jó doko, és benne van a HEllp-es bandában is. Szóval őt is választhatod.
Sok sikert a babához!!!! Bíztasson: nekem a második fiammal nem volt semmi bajom az ég világon!
Üdv: Viki

Ha sokszorosan megkaptad az üzit, akkor bocs.
Viki










































i
v
i
Vendég
 


mindenkitől bocsi, h ekkora helyet foglaltam, de a fiam belerondított.....
Vendég
 


Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Szült már valaki Dr. Pataki Zoltánnál? Milyen tapasztalataitok vannak vele kapcsolatban?
Előre is köszönöm
Ildi
pildi79
 
 


Keressük az Év Bábáját
Nemzetközi Bábanap Magyarországon - 2008. május 5. Millenáris Park

A nemzetközi bábanapokhoz kapcsolódva Szövetségünk a Margitszigeten Bábanapot szervez, amelyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kismamát, bábát, szülésznőt, és érdeklődőt.

Célunk a bábák ismertségének és elismertségének növelése, és a kismamákkal való közvetlen kapcsolat-felvételi lehetőség kiépítése. A szülés-születés téma holisztikus megközelítésének szellemében, minden kapcsolódó és peremterület ill. szakma képviselőit várjuk a téma - családok, érdeklődők és kismamák felé történő - komplex bemutatásának céljából. Bábás, szoptatási tanácsadós, védőnői, doula, kismama, homeopátiás, aromaterápiás, őssejt kutató… sátrak állítását tervezzük. Az Országos Bábaszövetség a szakmánk társadalmi értékét hangsúlyozandó Bábadíjat alapít, amelyet első ízben ezen a napon ad majd át annak a bábának, akit a kismamák és a kollégák ajánlása alapján a Bábaszövetség elnöksége kiválaszt.

A Bábadíjhoz történő ajánlásokat címeinkre: (Rákóczi Ágnes: endomed@t-online.hu 1038 Bp, Ráby Mátyás utca 28/b.) vagy az Országos Bábaszövetség honlapján, a www.babaszovetseg.hu címre kérjük.


Keressük azt a szülésznőt, aki munkájával, gondozásával, szüléskísérésével segítséget nyújtott a születő családnak, empátiájával segítette az anyát és újszülöttjét a Nagy Úton.

Szülésznő neve:

Kórház neve:

Kismama és babája neve:

Indoklás röviden:

A beérkezett adatokat bizalmasan kezeljük és semmilyen célra nem használjuk fel.
nováky_rita
 
 


Sziasztok!

Bocsi a zavarásért!

Ha valakit érdekelne egy új babakerítés, akkor jelezze, kérem privibe!
Mi sajna egyszer sem használtuk, mert anélkül vettem meg, hogy gondolkoztam volna! Pici lakás, nagy kerítés

új, extra nagy járóka, babakerítés. A járóka 7 elemből + 1 ajtóból áll. Egy elem 1 méter széles, és 70 cm magas. A Járókát az igényeknek megfelelően lehet felállítani. Mivel nincs alja, a helyiség adottságaitól függően lehet különböző nagyságú, ill. szögű ( 4,5,6,7,8 szögű) járókát kialakítani. Az összes elem felhasználásával átmérője 2,7 méter! Több gyereknek is ideális, elegendő tér van a játékra, a baba nem érzi magát úgy bezárva, mint a hagyományos négyszögletűben. Kertben, teraszon is felállítható. Helyiség egy részét le lehet vele keríteni, vagy gyerekekre veszélyes tárgyakat elkeríteni, pl. kandalló köré felállítani.

Kép Kép Kép Kép

Kép
kis pupu
 
 


Sziasztok!

Tényleg profik az orvosok szakmailag, de emberileg....én legalábbis úgy érzem nagyon kifogtam. 3 babám van, mindhármat a klinikán szültem, ugyanannál a dokinál. A legkissebbet most két hónapja. Mikor a harmadikkal elmentem a dokihoz, úgy fogadott, hogy sírva jöttem ki! Nekem esett, hogy ez nem SZTK, és ugye tudom, hogy a két szép szememért nem fog felkelni hajnali kettőkor, ha nekem szülnöm kell. Szó szerint! Pedig előtte 5 évvel, mikor a másodikat szültem sem kis összeget hagytam ott nála, de persze nem emlékezett már rám, mint, ahogy a kilenc hónapon át egyszer sem. Minden alkalommal, mikor mentem újra el kellett mondanom, hogy most hanyadik hét, mi volt eddig, milyen problémáim vannak, stb. Minden alkalommal 5000ft-ot adtam neki, de az utolsó hónapban, mikor egy héten kétszer kellett mennem, akkor már nem mindig vittem pénzt, és volt, hogy ilyenkor el sem köszönt. Biztos azt kérdezitek, miért nem váltottam dokit, de azt hiszem nem volt elég erőm hozzá, és úgy hallottam a klinikán belül nem szívesen vesz át másik doki, én meg ragaszkodtam a helyhez. Persze nem volt külön terhes rendelése, így órákat kellett várni más páciensekkel együtt. A következő dobása az volt, mikor közölte, nem lesz ott a szülésen, mert a kezét műtik, ezt még meg is értettem. Azt mondta, ha itt az idő, a szülőszobáról hívjuk fel, és ő megkér majd valakit azok közül, akik ott vannak, akit szívesen ajánl. Persze mondanom sem kell, hogy mikor elkezdődtek a fájások, se az én dokim, sem más doki nem hallatott magáról, így maradt az ügyeletes orvos, de hála Istennek szerencsém volt! :P Kifogtam egy nagyon jó fej, profi, figyelmes, lelkiismeretes dokit, akiről kiderült, hogy az előző szülésemet is ő vezette le, mivel dokibácsim elaludt :shock: . Ezúton is szeretném megköszönni Dr. Bőze Tamásnak, hogy segített világra hozni mindkét kisfiamat! És Juhász Áginak, a szülésznőnek is külön köszönet, mert átélhettem életem legszebb szülését. Szó szerint átéltem és nem túl :). A hab a tortán az volt, mikor 6 hetes kontrollra időpontra visszamentem a dokimhoz, és 1 órán át szobroztam az ajtó előtt, és még a kartonomat sem volt hajlandó elvenni az asszisztens. Itt véget ért az én vadregényes kapcsolatom ezzel a dokival, és még aznap kerestem egy magánorvost, aki két percre rendel a lakásunktól, rögtön behívott, és 20 perc alatt többet kaptam, szakmailag, emberileg, mint 9 hónap alatt, és csak kétszer annyiba került! Nekem megérte! Mivel majd csak 6-8 év múlva szeretnék újra kisbabát, ha összejön, még ráérek gondolkozni a kórház választáson, de ha a magándoki bejön, akkor természetesen nála fogok szülni. Hát, kicsit hosszúra nyúlt, de mindenki okuljon! Ha valaki kiváncs a doki nevére priviben megírom szívesen! Jó babázást mindenkinek!

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Mégegyszer, éljen JUHÁSZ ÁGI!!!!!!!! :lol:

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Szia!
Bár még odébb van.de én is itt szeretnék majd szülni,ha minden jól megy.
Kíváncsi lennék az ex dokidra!!
Amúgy szerintem,nyogodtan leírhatod nyíltan is.Hisz bárkinek jól jöhet,más tapasztalata!

mimi12
 
 


Szia Mimi12!

Szendei György volt a dokim, és azért nem akartam így nyíltan, mert van, aki nagyon szereti, elégedett vele, stb. de egye fene, leírtam. Ezért is nem ajánlanék egy ismerősömnek sem orvost, vagy szülésznőt, mert mindenkinek másmilyen stílus jön be, vagy a dokit másmilyen passzban találhatja, nekem ez most nem jött be 8) . Bár az első gyerkőcnél még máshogy viszonyult, de azt hiszem ez kicsit az egészségügy hibája is,hogy ilyenek lettek a dokik, mert nem csak a nőgyógyászokkal van rossz tapasztalatom, hanem ugyanúgy a gyerekorvossal, szakorvosi rendelésekkel is. Vagy a világ változott nagyot mostanság, vagy én öregedtem meg, és lettem kukucos :lol:

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Na erről a dokirol nem is hallottam.
Tényleg azért mondtam,hogy írd le nyugodtan,mert lehet másnak segít.
AMúgy azt mondják,hogy a Bőze jó doki,és pl kimondottan császárellenes.Amúgy meg,ha jól tudodm,valami vezetőbeosztása is van.tehát nem sima ügyeletes doki :wink:
Nekünk sajni most várnunk kell,kb augusztusig,a babaprojekttel.6hete műtöttek lepényleválással :(

Én is ügyeletes dokihoz kerültem,és nagyon lelkiismeretes volt.
De nem tudom,majd a késöbbiekben,be tud e vállalni,mint kismamát,ha eljön az ideje.
Tehát,én is próbálok informálódni,orvosügyileg.

mimi12
 
 


szívből kívánom, hogy összejöjjön a baba, nincs annál jobb dolog a világon! éljenek az édesanyák! :D

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Sziasztok!

Igen a Bőze a Várandósosztály osztályos orvosa. És tényleg aranyos. ( elég sokszor volt hozzá szerencsém) :-)

Lilypie Kids Birthday tickers
Ági28
 
 


sziasztok!
Ági jól látok?3 baba?
Vendég
 


Szia!

Igen jól! 3-an vannak, a kis testőrkéim! :-)

Lilypie Kids Birthday tickers
Ági28
 
 


Sziasztok!

Én teljesen új vagyok,de szeretnék tanácsot kérni.
Az első babámat a Margitban szültem és most várjuk a másodikat de nem ott szeretnék szűlni.Nekem az I.sz.klinikán a Szillet Istvánt ajánlották,tudnátok róla valamilyen infót írni.
Előre is köszi. :D
szellci
 
 


Szia Szellci!
Hát elég megkésve írom, de tudok infoval szolgálni Szillerről. Én hozzá járok, mindkét fiam nála született. Az első császárral, a második simán. Nagyon meg vagyok vele elégedve, rendkívül kedves, és megnyugtató. Szakmailag pedig nagyon elismert a Klinikán. Csak ajánlani tudom!!!
Viszont! Elég elfoglalt doki, és mivel nincs magánrendelése, előfordult már nem egyszer, h nem bírtam kivárni, mire "megszült", vagy megműtött. De az asszisztense (Áginak hívják) csúcsszuper, tényleg a legempatikusabb emberek egyike, akikkel találkoztam! Sokszor ültetett be a Sziller szobájába, h inkább ott várakozzam, mint a folyosón.
Sziller "olcsó" doki, nem érdekli, h adsz-e, és mennyit. Én nem minden alkalommal adtam, de ha adtam akkor se tudta, h mennyit, mert velem jött ki az új páciensért a borítékomat pedig bedobta a többi közé. És még véletlenül se tett célzást a szülés anyagi vonzatára.

És egy fentebbi hozzászólóhoz csatlakozva: Juhász Ágnes szülésznő tényleg nagyon jó! Ha vki választani akar. Én nem választottam senkit, ő volt ott akkor, de maximálisan meg voltam vele elégedve. Még a cuccomat is átcipelte nekem a gyerekágyas osztályra.... :oops:
Vendég
 


Sziasztok!
Most vagyok kb 4 hetes terhes! Előző terhességem, egyben az 1., Down sy miatt megszakítottuk, akkor a MÁV Kh-ba kerültem műszerhiba miat a HIETE-ről, ifj Kelemen Dr-hoz, hát sikerült majdnem belehalnom. Mint a középkorban, gyakorlatilag otthon fejeződött be a vetélés hatalmas vérzéssel. Szóval oda még egyszer be nem teszem a lábam!!!!
Szóval most egy normális szülészetet és egy normális DOKTORT keresek. Annál is inkább, mert myomák miatt még nagy valószínűséggel felmerül császáros szülés is.
Sok jót hallottam itt Ádám Dr-ról, Fekete Dr-ról, Szabó Dr-ról, ill. ismeretségi kőrből Csabay dr-ról.
Ami nehezíti kicsit helyzetem, hogy leginkább nekem csak a kedd du-este, vagy max szerda nagyon koradu, esetleg péntek du jó vizsgálati időpontnak, de magánrendelés is érdekel.
Elérhetőségük?
Kérlek segítsetek!
nuszo
 
 


Nuszo,


melyik Szabó Dr-ra gondolsz? Mert kettő van:

Dr. Szabó István illetve Dr. Szabó Gábor.

Én Dr. Szabó Gáborhoz járok.
Vendég
 


Szia!
Dr Szaó Gábor-ra gondoltam
nuszo
 
 


Szia Nuszo!


Én Dr.Szabó Gáborhoz járok. Szakmájában a legjobb, bátran merem ajánlani bárkinek a doktor urat.
Vendég
 


Sziasztok!
Nuszónak már akartam írni,hogy én Ádám Zsoltra esküszöm,mert nagyon profi!!

De a barinőm Szabó doktorhoz jár,nem tudom a keresztnevét(fiatal),és állitólag nagyon jó és lelkes ő is :lol:

Fekete doktornál csak ultrahangon voltam,de nagyon szimpatikus volt ő is!!!
Csak úgy mint Rab Attila...
Mást nem nagyon ismerek a klinikán
Vendég
 


Szia Bárány!

Akihez a barátnőd jár, az a Dr.Szabó Gábor. Hozzá járok Én is.
Vendég
 


Az Ádám doktorról illetve a Fekete doktorról biztosan tudom, hogy van magánrendelésük is.
Vendég
 


Szia!
Ppetike!
Igen hozzá jár és dícséri nagyon...ő egy tragédia kapcsán került hozzá(ő volt az ügyeletes doki) és nagyon rendesnek találta annak ellenére,hogy negatív élmény érte.
Így amikor újra terhes lett őt választotta és nem bánta meg!!!
Vendég
 


Igen Nekem is mondta Ádám,hogy lesz magánrendelője,de én még nem voltam ott...
Vendég
 


Szia Bárány!

Én is úgy kerültem a Dr.Szabó Gáborhoz, hogy tavaly volt egy terhességem amit, betöltött 25 hétre be kellett fejezni, Potter-syndroma miatt.

Üdv:

Aliz.
Vendég
 


Én a 15. hétben vagyok, és a magándokim nem vállal szülést, ezért elkezdtem klinikát és orvost keresni. Az UH-n ajánlották az 1. sz. női klinikát, viszont mondták, hogy nagyon sokat kell várni.
Ezért olyan dokit szeretnék, akinek van magánrendelése. Itt Fekete és Ádám dokit említettétek, tudjátok, hogy ők hol/mikor rendelnek? Ádám dokiról egyébként elég vegyes véleményeket olvastam eddig. Van még olyan orvos, akit ajánlanátok a klinikáról, és van magánrendelése is? Köszi!
100alibi
 
 


szia!
100alibi..én is olvastam Ádámról a vegyes véleményeket,de leginkább azzal van bajuk,hogy fizetni kell...hát nem tudom,hogy van-e választott doki aki nem kér pénzt(szerintem csak a mesében)
Amúgy szerintem nagyon profi,és ha az ember jó kezekben van az minden pénzt megér
Hozzá kell tennem tőlem az életben nem kért pénzt,és nem is mondta meg mi a "tarifa"

ppetike...a barinőmnek kihordott terhessége volt,csak halva született neki a baba... :cry:
de most szuper jól van és már félidős :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!


Bárány,


általában a klinikán nem jellemző az orvosokra, hogy megmondanák a tarifát ( de ebből is akad kivétel, mert ott is van aki megmondja, hogy mennyi az annyi ha bemegy a szülésre-de nem akarom itt megnevezni).
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így bepofátlankodok közétek..Még nrm nagyon volt időm visszaolvasgatni..
Én 2006 októberében az I-es számún szültem a kislányomat.Most várjuk kistesót, aki decemberben érkezk ésőt is ott szeretném megszülni. Szóval a kérdésem az lenne, hogy mit tudtok arról, hogy miket kell mostanság beviini a kórházba? Mert annó semmi nem kellett a babának.Most viszont azt hallottam, hogy a rucikat is és a pelust is vinni kell. Mit tudtok erről?
Szerintetek milyn rucit érdemes vinni? Body+hálózsák?

Köszi,
Ági
joosneagi
 
 


Szia Ági!
Én most szültem nem rég.
Nekem is azt mondták, hogy vinni kell mindent.
De ez egy kicsit tulzás. Pólyába vannak, alatta bady, amit ha nem adsz sajátot adnak rá, tehát elvileg nem kéne. Én mindig készítettem neki, és rá is adták. Nekem jobb volt a sajátba. Pelust fürdéskor adnak rá, meg ha a csecsemősök teszik tisztába, de mivel veled van, és te teszed ezért vigyél, de ha nincs pl az első nap, és apa később hoz, pelust is adnak ha kérsz.
Hálózsák nem kell, szerintem sapkát vigyél.
Ami a tisztába tevéshez kell, popsi törlő, krém, én azt is vittem.
De az is volt, így nem gond ha nincs.

Bárány:
Te június 9-én szültél? (a vonalzódat, ha jól számolom)
Én június 8-án. Akkor mi talizhattunk is a gyerekágyon. :D

Andi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Szia!
Igen én jun 9.-én!
Csak azt nem tudom már,hogy hányas kórterem volt :oops:
De tuti találkoztunk,képről megismernélek szerintem.
császáros voltál?
Vendég
 


Szia!
Nem voltam császáros, természetes úton szültem, vasárnap hajnalban. Már szerdán haza is mehettünk.
Én az 5-ös szobában voltam, rögtön a nővérszoba mellett, de a szobatársam, aki hétfőn szült, kislányt, így biztos nem te voltál. :D
A másik két szobatársam vasárnap szült, ja és mind simán szültünk.

Lehet, hogy én is megismernélek, bár sokan voltak, és mindenki karján egy csöpség :wink: , így nehéz, hálóingben mindenki egyforma.

Majd keresek képet.

Jól vagytok,
Minden rendben?
Nekünk kicsit pocakfájósak a napjaink, meg nem elég a tejem, pótolni kell, de már beletörődtem.

Puszi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


majd én is rakok képet..jól vagyunk és nagyon hasfájósan :twisted:
tudod mit?inkább iwiwen nézzük meg egymást
írok privit :lol:
Vendég
 


Sziasztok!
Lehet, hogy túlparázom a dolgot, mert nem nagyon találtam hozzászólást arról, hogy másnak lett volna ezzel problémája, de érdekelne, hogy hogy néz ki a klinikán a 6 hetes kontroll.
Öt hete szültem, lassan időpontot kell kérnem, és nem tudom, hogyan menjek a Klinikára, hagyjam itthon a babát egy adag tejjel a férjemmel (ennek nem nagyon örülnék, mert nem szeretném, ha cumisüvegből enne), vagy vigyem magammal annak tudatában, hogy utál mindenfajta macerát, és ott próbálkozzunk szopizni, ha idő van? Van egyáltalán erre helység, ahol lehet szopizni, pelenkázni, vagy a "tömegben" kell megejteni ezeket a dolgokat? Egyáltalén, mekkora várakozásra számíthatok? Nem jártam magánrendelésre, és a terhessgondozás során simán volt, hogy 4-5 órát is eltöltöttem a klinikán...
Legszívesebben elbliccelném az egészet, de nem merem, mert császárral szültem.
Tud valaki segíteni?
Köszi, előre is!
Zsó
zsó1baba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: