Új privát üzeneted érkezett!

Connie,
Én is pont így gondolom, én sem értettem a dokinénit, ezért is mentünk el és vettünk tápit. Én nem vagyok szakember (első gyerek), de ez még nekünk is furcsán hangzott, amit mondott. Hétfőn majd odaküldöm a rendelésre a férjem, hogy beszéljen vele személyesen, én tegnap csak telefonon tudtam elérni.
Most már ruhában 3 kiló körül van Beni, kiváncsi leszek a holnap esti meztelen súlyára.
De annyira rosszat nem csinálhatunk a tápival, mert a pisi már nem pirosas (van a gyerekben elegendő folyadék), van sárga kaki, és a sárgasága is látványosan javul, már csak a szemén látni picit. Kép
Reménykedem, hogy elhagyjuk majd a tápit, én sem szerettem volna, első a szopi.
Ezért is van sokat cicin, még ha nem is tudja szívni, szüksége van a közelségemre, a cicimre és arin tudja cumizni és cuppogni rajta.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Íme egy kép a nagyfiúról Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nagyon-nagyon édes! Mosolygószemű!
Én is furcsállom ezt a teás dolgot, Ilba, nem akarsz gyerekorvost váltani? Ez a nő nem túl szimpi.
A tápszert a dobozon lévők szerint adagolod neki? Kiissza az üvegből a teljes adagot? Én dilemmáztam a mennyiségen, mert nem súly szerint, hanem életkor szerint szabják meg, és az alapján Livinek elég sok az egyszeri adag. Hiába három hónapos, a méretei még elmaradnak egy átlag három hónaposétól, és a 170 ml iszonyú sok. Hozzámértem az üveget a hasához, hát szerintem közel sincs akkora gyomra, hogy 170 ml-t megegyen. Úgyhogy maradtunk a 130-nál, aztán majd meglátom, mikor adjak neki többet.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

A dokinéni holnap kap még egy esélyt, a vicc csak az, hogy nem is hozzá tartoznánk, úgy ajánlották ketten is. Lemegy személyesen a férjem a kis evős füzetecskével és megláthatja, hogy én mindent megteszek, de kell a tápi. Egyébként mintha ici-picit több lenne a tejem, (lehet, hogy a homeopátiás golyók miatt, meg hát sokkal nyugodtabb vagyok és sokat pihizek is) eddig nem szopizott mérleg szerint semmit, most meg tegnap este óta 15-20akat ki tud szívni.
A tápit a szerint csináljuk, ami a dobozon van, de nem iszik meg 60at, főleg, hogy előtte cicizik, az ő kis gyomra 35-50 között tud befogadni összesen, ez már most látszik. Meg gondolom mivel szegény "éhezett" pár napig, csak lassan lehet a több kajához hozzászoktatni. Cicit kap, ahányszor kér, de csak rendes etetésnél nézem mennyit szív ki belőle.
Livi mióta kap tápit? Melyiket kapja?

Az Oscart én egyértelműen odaadnám a férjednek! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Igyál jó sokat, meg egyél sok befőttet, be fog az a tej indulni biztosan!
Mi 6 hetes kora óta tápszerezünk, a Humana HA 1-et írja fel a dokibácsink, és néha a Nutrilon nevűt, az sűrített, a bukásra hajlamos babáknak való. Napi 1-2 alkalommal kap anyatejet is, bár a nagyrészét visszaadja szegényke, hiába adom neki a sűrítőszert előtte.Kép
Én a mérésektől hülyét kaptam, abba is hagytam hamar. Amikor etetés előtt többet mértem, mint utána, akkor elszakadt a cérna, a közelébe sem mentem a mérlegnek, max. este a fürdetéskor.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Most mértük Benit: 2,89kg!!!! Kép
Csütörtökön már csak 2,65kg volt.
Most már biztosan tudom, hogy mindent jól csináltunk! Kép

Puszi mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
Szerintem is mindent jól csináltok!Az a legfontosabb, hogy nagyon szeretitek és megtesztek mindent. A mi dokinőnk is össze-vissza beszél mindent, amivel nem értek egyet, de meghallgatom, aztán azt csinálom, amit én gondolok. (Pl: Az egy hónapos vizsgálaton említettem neki, hogy az utóbbi napokban sürűbben kér enni Benedek. Erre ő: De ugye nem adsz neki?... Én erre nem szóltam semmit. A dokinő már nyugdíj előtt lehet és nem nagyon fogadja be az új dolgokat.)

Connie,
Még ma reggel is megvolt a fehér pötty. Olyan volt mint egy kis hólyag. Ha nyomogattam, akkor eltűnt belőle a tej-gndolom, visszafelé, mert nem jött ki- aztán délután kifakadt szerencsére. Még kicsit fáj a cicim,remélem, holnapra rendbe jön.

Mindenkinek jó éjszakát!
Orsi

Kép

Kép
szorsi
 
 


Ilba,
Szerintem is mindent jól csináltok!Az a legfontosabb, hogy nagyon szeretitek és megtesztek mindent. A mi dokinőnk is össze-vissza beszél mindent, amivel nem értek egyet, de meghallgatom, aztán azt csinálom, amit én gondolok. (Pl: Az egy hónapos vizsgálaton említettem neki, hogy az utóbbi napokban sürűbben kér enni Benedek. Erre ő: De ugye nem adsz neki?... Én erre nem szóltam semmit. A dokinő már nyugdíj előtt lehet és nem nagyon fogadja be az új dolgokat.)

Connie,
Még ma reggel is megvolt a fehér pötty. Olyan volt mint egy kis hólyag. Ha nyomogattam, akkor eltűnt belőle a tej-gndolom, visszafelé, mert nem jött ki- aztán délután kifakadt szerencsére. Még kicsit fáj a cicim,remélem, holnapra rendbe jön.

És a mai nap attrakciója: Benedek ma a hasáról a hátára fordult.

Mindenkinek jó éjszakát!
Orsi

Kép

Kép
szorsi
 
 


SziasztokKép

Milyen füzetet kaptatok a védőnőtől amiben a szopiról van szó?
Én nem kaptam ilyetKép
Nekem olyan trehány védőnőm vanKép
Azt hiszi azért, mert mindent rendben talál akkor nincs kérdése az embernek.
Hála istennek az unokatesóm védőnő és Tőle szoktam kérdezni meg persze TőletekKép

Egyébként én olyan boldog vagyok, hogy az Istvánban szültem, mert annyi embertől hallottam, hogy nem volt megelégedve a kórházával és az orvosával.

Szorsi gratulálok!Kép Ugye jól emlékszem, hogy okt.10-én született Benedek?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ilba, gyönyörű kisfiad vanKép
mintha varázsceruzával rajzolták volna a vonásaitKép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Benike! Millió pusssszancs neked, ügyes vagy!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Sajtiné,
Igen jól emlékszel okt.10. Ma hat hetes! Utána akarok nézni, hogy a 10-es szám, mit jelképez a számmisztikában: 2005. 10. 10. (2x5=10) Elég sok a 10-es.
A füzet: W.Ungváry Renáta: Szoptatós füzet. A Nemzeti Egészségügyi Program és az Országos Egészségfejlesztési Intézet kiadványa.
Ha nem sikerül megkapnod, akkor a szoptatasert.hu-n mindennek utána lehet nézni. A képeket nem találtam a honlapon, de lehet, hogy csak nem jó helyen kerestem.

Gabuska,
Benedek nagyon szeret hason lenni, amikor fáj a hasa. Tegnap sokat nyűglődött ezért raktam hasra, erre zsupsz megfordult. Valószínű, nem a hasa volt a gond, hanem a mai hó.

Orsi

Kép

Kép
szorsi
 
 


Sajtiné,
Bocs az előbb nem jól mondtam: Vannak fenn képek, csak nem ugyanazok, mint a füzetben. Szóval mindent meg lehet találni a honlpon.
Orsi

Kép

Kép
szorsi
 
 


Sziasztok!

Dokinéni nem nagyon szólt semmit a tápihoz, annyit mondott, hogy jó lett volna elkerülni. Hát igen, szerintem is. De nem lehetett.
Holnap délelőttre kaptunk időpontot a Gyerekkórházba, megnézik Beni nyelvét és ha kell, rögtön meg is csinálják. Kérjük a drukkokat szegénykémnek!!!!!!!!!!!! Tudom, hogy fél perc lesz az egész, de már most a szívem szakad meg!
És ha utána sem lesz ügyesebb a szopinál, csütörtökön megyünk az Istvánba, a szopi ambulanciára.

És képzeljétek, ma leesett a köldökcsonkja fürcsinél, már olyan nagyfiú Kép! Hamarosan pancsizhatunk nagyokat (remélem akkor már nem fog ennyire üvölteni) Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
Drukkolunk! Biztos rendbe fognak most már jönni a dolgok a szopival.Kép

KépKép
connie
 
 


Sziasztok,
Köszi SzorsiKép
megnéztem az interneten, mert én nem kaptam füzetet.
Képek is vannak és az érdekelt nagyon végül is.
Elolvastam az infót is és meg is vagyok elégedve Zsófival, mert úgy szopizik ahogy le van írvaKép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ilba,

Sztem akkor se ess kétségbe, ha megcsinálják a picúr nyelvét és rögtön nem kezd tökéletesen szopni. Lehet, hogy kell neki is meg neked is idő, míg a jó technikát megtanuljátok.
Orsi

Kép

Kép
szorsi
 
 


Köszönjük a drukkokat, hatásos volt, nagyon ügyes volt a nagyfiú Kép
A legrosszabbul a Lidokaint viselte, amit belefújtak a szájába, addig aludt, itt felébredt és öklendezett. Aztán megnyugtattam és a (nagyon szimpi, fiatal) doktorbácsi már át is nyisszantotta a nyelvecskéjét. Észre sem vette, akkor kezdett sírni, mikor a gézt a szájába tömtük. De nem is vérzett, így hamar kivehettük és már aludt is tovább.
Mire hazaértünk, pont felébredt és 1 órát cicizett. Nem szívott többet, mint szokott, de egyből sikerült jól bekapni a cicit, nem csak a bimbón cuppogott. Reménykedek, ha magunktól bénázunk, megyünk csütörtökön a kórházba.

Más. Éjjel begyúlladt a bal mellem, egészen fent, nagyon fájt, 37,7 volt a hőemelkedésem, rázott a hideg Kép Kb. másfél óra masszírozás után, eltűnt a csomó, jó meleget csináltam a takaró alatt, felöltöztem és reggelre már alig éreztem, viszont bepirosodott ott kb. ahol fájt. Még mindig piros és egy picit még érzékeny. Mit javasoltok? Beninek már kétszer odaadtam a cicit, tudom, hogy szoptatni kell belőle, ez a legjobb. Van még valami ötletetek? És mitől megy le a pirosság? Mennyi idő alatt múlik el? Mikor forduljak orvoshoz?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
De jó, nagyon ügyes Beni, hogy ilyen jól tűrte, és az is, hogy jobban tud szopizni. Persze lehet, hogy kell még kis idő, mire belejön/belejöttök a legjobb technikába.Kép

Nekem csak ilyen piros csomóm volt, a gyulladásig nem jutottunk el. Vsz. alatta van elzáródva a tejcsatorna, ami a mellgyulladást okozta. Masszírozgasd még, pláne szopi közben, és nekem a Garmastan volt jó rá. Kb. 3 nap alatt múlt el teljesen.

KépKép
connie
 
 


Connie,
Köszi, már vettem is Garmastant, remélem nekem is beválik.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szorsi 2012.08.14 13:09-kor.

Kép

Kép
szorsi
 
 


Sziasztok,
Ilba: jó hallani, hogy Beni ügyes volt és hamar túl volt rajtaKép
a szivem szakad meg mikor "kínozzák" Õket.

Szorsi:
állítólag, nemtudom van -e jelentősége aluminium vagy fém lábosban kell kifőzni.
Nekem volt pont otthon egy lábos készletem amit még nem használtam.
És nem is használom másra csak a kifőzésre.
Felforralom a vizet, én is egy mokkás kanálnyi citromsavat teszek bele és utána a cumikat.
Lehet, hogy majd másodszorra szebbek lesznek.
Nekem még a lábosról is eltünt a vízkő lerakódás.
Én minden használat után kifőzöm a cumisüvegeket és a mellszívót is.
remélem sikerül
Edina

Kép

Kép
sajtine
 
 


Lányok,
Köszi a tippet, a Garmastan 1 éjszaka alatt rendbe tette a cicim Kép

Egyébként dicsekszem picit, Beni már 50eket ki tud szopizni, már nem is adok neki tápit, inkább etetek másfél óránként. Majd csak belejövünk!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Látod Ilba, megy ez !!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba,
nagyon ügyik vagytok!És ez egyre jobb lesz, ahogy belejön Beni.Kép

KépKép
connie
 
 


Gabi,
Mi volt az oltáson?

A szopiba annyira belejött, hogy egész nap nem tudtam lerakni. Most két órája alszik végre de cicin aludt el mellettem, be sem mertem rakni az ágyába, nehogy felébredjen.

Szerintetek, ha most úgy 80akat evett kiegészítéssel, akkor most ha 50eket szopizik, akkor ugye hagyhatom így? Mert reggel óta nem kapott mást, csak cicit. Gondoltam éjszakára kap még plusz anyatejet, annyi van pont lefejve. Fejni sem tudok így, mindig cicin van, mindent kiszív. Csak nem fog megint éhezni, nem?

Este megint mérünk meztelen súlyt, már nagyon várjuk!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sajtiné,

Így csináltam és is. Fém lábos (új) stb, csak én már akkor beleraktam, mikor még nem forrt a víz, lehet, hogy az volt a naj. Majd kipróbálpm újra. Egyébként miután elmostam a cuccokat nagyon szépek lettek. Lejött a vízkő.

Benedek tegnap óta azt "mondja" eőőőőőőő. Ha mondom neki, nagyon figyel és megismétli. Nagyon édi. Rakok fel képet én is.
Így beszélgetünk:
Kép
Tudom, hogy jóképű vagyokKép
Kép
Már a séta előtt elalszok:
Kép

Kép

Kép
szorsi
 
 


Szia Ilba!

A szurin egy kis bömbi volt csak, itthon viszont egy komoly ária.Kép 4-kor aludt el, addig nyűglődött. Olyan rossz érzés, amikor nem tudom megvígasztalni.

Szerintem az jó, ahogy csináljátok.

Szorsi,
tök jók a képek! A ruhácskán lévő feliratot én is megerősítem!!!
Még, még!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szorsi,
Nagyon aranyos Benedek, na de egy Benedektől mit vár mást az ember? Kép Kép

Az én kedvencem a 3. kép, olyan kis manó rajta Kép
Lehet, hogy hülye kérdés, de a kabát alatt mi van rajta? Lassan kitehetem 5 percekre az erkélyre én is, de mennyi rétegbe öltöztessem, hogy tuti ne fázzon, de ne is szaunába érezze magát?

Mekkora most Benedek? Ugye pont 1 hónap van a fiúk között. És mennyivel is született?

Gabi,
Itt küldjük a nyugtató puszit Livinek! Cupp!!! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok,

Szorsi , szerintem az mindegy, hogy forrás előtt vagy közben.
azthiszem nekem is a másodikra lett tökéletes.
nekem a második kép tetszik, hol vettétek ezt a rugit?Kép

Ilba szerintem is ügyik vagytok, jól csináljátok csak így továbbKép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok! Kép

Már 3 kilók vagyunk!!!!!! Kép Kép Kép
És most este is 55öt szopizott! Kép Holnap már még több lesz.

Jó éjt mindenkinek! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sajtiné,

Az nem rugi, hanem egy kis pulcsi. Bécsben vettük a H&M-ben. Még a 7. hónapban voltam, mikor kimentünk. Nagyon megérte. A babakocsi 20 ezer Ft-tal volt olcsóbb, mint itthon!

Ilba,
Benedek hétfőn volt 6 hetes. Igen pont egy hónap van köztük, mert a te Benid is 10-én született, ha jól emlékszem. 3, 72-vel született, most olyan 5,10 körül van, majd reggel megmérem. (nem szoktam sűrűn, kb hetente)
Nekem azt mondták, mindig egy réteggel többet adjak rá, mint magamra. De én néha azért ennél is jobban felöltöztetem. A kép nem mérvadó, mert autóval mentünk, ezért a kabáthoz tartozó nacit már nem adtam rá. Ha babakocsival megyek, (amióta ez a nagy hideg van) akkor van rajta body, rugi, kis pulcsi, melegítő (alsó, felső), kabát és a hozzá tartozó naci. Ebből nem lóg még ki a lába, de azért kocsicipőt adok rá. Ja zokni is van a rugi alatt.Hát így. Szerencsére jól tűri az öltöztetést (általábanKép, kivárja, míg rápakolom ezt a sok cuccot. A kocsiban terítek alá pokrócot és rárakom a kocsira a zsákot. Tegnap irigyeltem, hogy milyen jó neki ott benn a melegben én meg a széllel hadakozomKép Nem is voltunk sokat lenn.

Orsi

Kép

Kép
szorsi
 
 


Igen, az én Benim is 10-én született, holnap lesz 2 hetes! Kép

Húúú, jól felöltözteted a picit! Nekem összesen nincs is ennyi meleg ruhám! Nekünk is van egy olyan anorákunk, mint amilyen a ti kabátotok, csak egyben van, neki sem lóg ki még a keze, lába. Rugi alá én harisnyát tudok adni, és kiskardigánt a rugira, mert a rugdalózó és anorák közé nekem semmi nincsen.
Na, majd még elmélkedem. Jövő héttől minden nap egy picivel több időre tehetem az erkélyre, aztán az azutáni héten irány az utca!!! Kép Már nagyon várom!
Olyan jó volt tegnap is, mikor a kórházba mentünk, végre normálisan felöltözni, emberek között lenni és a kis manómat mutogatni! Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
Én pillanatnyilag 3 réteg ruhát adok Ákosra: body-harisnya, pulcsi-nadrág és az anorák. Lábára a harisnya fölé zoknit és kocsicipőt. Aztán a babakocsiban alá-fölé pléd, és a végén a lábzsák.

KépKép
connie
 
 


Ilba,
az anorák és a rugi közé én egy kardigánt és egy kisnadrágot adok rá csak. Az az anorák olyan meleg, hogy húúú!

Me este beadtam életem első kúpját!!! Nagyon izgultam, de olyan könnyen becsusszant szinte magától. Drukkoljatok, hogy a 11 órás etetés után elaludjon a manó!!!

Csodaügyes kis pasi ez a Benike! Karácsonyra már alig bírod majd cipelni a sejhaját!!! Kép Ja, és köszönjük a nyugtató puszit, hatásos volt!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szorsi,
nekem is mondták Ausztriát, mert olcsóbbak a dolgok és úgy érdemes kimenni, hogy jó sokmindent veszünk.
Ti a határnál voltatok vagy Bécsben?
Mi is szeretnénk kimenni csak nem a bébivel és ahhoz nagyon pici, hogy itthon hagyjam. De lehet nem is bírnám ki nélküle annyi ideigKép

Connie.
a pulcsi és a nadrág bélelt vagy csak sima?
mindig attol félek, hogy nem öltöztetem fel eléggé.

Mi is tegnap kimentünk sétálni, olyan jó volt a friss levegőn. Úgy ahogy Ilba mondta emberek közt lenniKép
Nagyon ügyesek vagytok a szopivalKép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtiné,

Mi Bécsbe mentünk. Tényleg érdemes kimenni. Egyrészt az ár, másrészt a választék miatt. Nekünk nagyon bejött. Januárban akarunk újra menni, akkor Beni már 3 hónapos lesz. Addigra sok cuccot már ki fog nőni, meg jól fog esni a kiruccanás. Remélem, kifogjuk a leértékeléseket is.

Gabuska,
Nekünk még nem kellett kúp, de arra gondoltam, hogy esetleg kilöviKép idő előtt.
Egyébként reggel megmértem Benedeket. Úgy nő, mint gomba az esőben. Ruhástól, kajcsi után volt 5,47!!! Lassan már nem tudom majd emelgetni!
Orsi

Kép

Kép
szorsi
 
 


Sajtine,
Igen, a naci bélelt, a pulcsi meg vastag kötött pulcsi. Ha plüss rugit adok rá, arra szoktam még egy réteg plüss kiskabát+nacit adni. De már nem nagyon adok rá rugit, abban kényelmetlenebb mászni, csak pizsinek használjuk, vagy ha csak sétálni megyünk, és nem valami programra, és tutira nem veszem ki a babakocsiból.

Ausztriában és a Shopping City Süd-öt hallottam dícsérni. Mi majd csak akkor megyünk, ha már tudjuk vinni Ákost is.

KépKép
connie
 
 


Szorsi,
Kúpot úgy kell beadni, hogy popsikenőcsöt teszel az áramvonalas végére, be a popsiba, és összeszorítod a fenekét kb. egy percre. De ha úton van a kaki, akkor lehet szórakozni,többször is próbálkozni, szóval jobb kakilás után feltenni neki.

KépKép
connie
 
 


Connie,
azzal ugye nem csináltam bajt, hogy nem kentem be popsikenőccsel? Szerencsére becsúszott könnyen.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Connie,

Köszi ezt a kúp módszert. remélem, sokáig nem lesz rá szükség.
Egyébként mi is a Shopping City Süd-ben voltunk. www.scs.at ha valakit érdekel.

Kép

Kép
szorsi
 
 


Gabuska,
persze, hogy nem, csak úgy könnyebben csúszik be, lényegében a síkosítás a szerepe. A lázmérő végét is bele szoktuk dugni a popsikenőcsbe, úgy mutatta a gyerekdoki.

Szorsi,
Szívesen.Kép

KépKép
connie
 
 


Connie,
nekem azt mondta a gyerekdoki, hogy a lázmérőt ne kenjem be, mert akkor lehet, hogy mást mér. Ja, és a védőnő szerint le kell vonni 0,5 fokot, az orvos viszont nem említett ilyesmit. A hónuk alatt nem lehet mérni?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bírom, hogy minden gyerekdoki mást mond mindenről.Kép

A popsiban mért hőmérséklet az 0,5 fokkal több, mintha hónaljban mérnéd, de olyan sok értelme nincs a levonogatásnak. Ill. annyi, hogy popsiban mérve 37,5-ig nincs hőemelkedés.
Hónaljban nem igazán lehet mérni sztem, mert össze kellene szorítaniuk a hónaljukat.

KépKép
connie
 
 


Szorsi köszi a tippetKép
Ti három hónaposan kiviszitek a bébit vagy csak kettesben mentek?

Szegény Zsófi prüszköl mint egy kiskutya.
Hívom is a doki nénit mindjárt.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtiné,

Ki fogjuk vinni. Nem akarom itthagyni egy egész napra. Holnap megyünk Szegedre, meglátjuk, hogy bírja az utat. Eddig mindig aludt, szerintem most is azt fog. Bécs sincs messzebb, szóval az autóban alszik, ott majd Gyuri cipeli a hordozóban. Kinn van babamama szoba (uúgy mint itt a plázákban, Ikea-ban), majd ott megszoptatom. Szerintem nem lesz gond.

Ma este megyünk az Árkádba vásárolni. Le akarom zárni a kari ajándékokat, hogy ne decemberben tolongjunk.

Holnap osztálytalálkozóm lesz Szegeden. Du 4- kor kezdődik. 6 körül megyünk át az étterembe. A férjem mondta, hogy ne aggódjak, majd cumisüvegből odaadja a tejcsit, de azért kicsit izgulok. Még nem voltam ennyit távol tőle. Mondjuk, a suli is meg az étterem is a belvárosban van és mi sem lakunk messze tőle, úgyhogy lehet, hogy hazamegyek gyorsan egy szptatásraKép

Orsi

Kép

Kép
szorsi
 
 


Sziasztok!

Még nem írtam ebbe a topikba, most 35 hetes kismama vagyok, és lenne egy pár kérdésem, ha valaki esetleg segítene...
A szülőszobán és utána a gyerekágyon adnak kórházi hálóinget, baba ruhát, pelust, popsitörlőt, stb, vagy sajátot kell vinni? Mi a szokás náluk? A lányomat anno (6 éve) a Nyírőben szültem, ott mindent kaptunk...nem tudom itt mi a szokás.

Előre is köszi a segítséget!

Titati 35+6
titati
 
 


Szia!!!

Gyere át az István kórházi élmények-be, ott vagyunk.
Ruhaneműt vigyél magadnak is, a babának is, pelenkát adnak, de csak 5-6 db-ot naponta. Popsitörlőt nem adnak, de alkoholt, krémet, hintőport igen. Végszükség esetén babaruhát lehet kérni, de nagyon nem szeretik.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szia K.Csilla.Én is Dr.Horváth Mihálynál szültem,és ő hozzá járok a amai napig,de nekem nem volt semmi rossz élményem vele kapcsolatban.Sőt inkább ajánlani tudnám bárkinek!Neked mi volt a gondod vele?
trixi1
 
 


Sziasztok!

Tud valaki valamit a varsányi doktornőről?
Õ is Istvános, de róla nem nagyon találtam semmit!
Mennyit illik adni szüléskor, illetve, ha magánrendelésére járok akkor illik megkérdezni, előre, hogy mennyit kér?
zsooka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: