Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jó ötlet a licit, de azt hiszem én simán bevállalom ebből a 4-esből az utolsó helyet! Nem mintha be lennék gyulladva a szüléstől, de júli 2-től lesz újra dokim, és szeretném megvárni őt! :P

Édesek a fotók, egyszerűen minden baba gyönyörű!!!!! :wink:

Ma villamosoztam és képzeljétek el, egy kisebb pocakos akarta átadni a helyét, mert senki más nem állt fel. Persze nem engedtem. Ekkor egy nőci, aki szintén állt, hangosan közölte, hogy itt áll egy kismama és adja már át valaki a helyét! Tiszta cikinek éreztem a szitut, pedig tök rendes volt!

Fatima, zuglóban laksz? Én a Róna utcában, és a Tábornok utcában van a védőnőm, neked?

Megpróbálok feltenni egy képet magamról, bár a pocim nem igazán látszik rajta! (Nem tudom jobban kisebbíteni)

Zsu Kép friss pocikép

Zsu
svs
 
 


jaj, lányok :oops: :lol: remélem nem voltam félreérthető, természetesen anyatejjel kentem a bimbót :lol: :lol: :lol: :lol:

Niki, nagyon pöpec lett Emmácska szóbája! és hát nem utolsó sorban a mama is nagyon csini!

Andi, Majával nagyon szépek vagytok, tegyél fel több képet ha lesz időd!
mangó
 
 


Zsu, nagyon csinos vagy!!!!

és Beni baba is Viki!!!

szóval minden mama-baba!

Zsu! nekem sem voltak túl jó élményeim a hely átadással (egyszer egy anyuka pici babával az ölében akarta átadni a helyét, természetesen én sem fogadtam el), viszont amióta babakocsizunk szinte mindenki udvarias.
mangó
 
 

 
 

Zsu! - Ezt nem mondod komolyan, hogy Zuglói vagy??????? Ráadásul Róna utca???? ÉN IS!!!

Eddig én is a Tábornok utcába tartoztam, mert a kelevézben laktunk. Most, hogy a Róna 141-be költöztünmk, így mi a Thököly 178-hoz tartozunk.

Tök jóóóóóó! Majd sétálhatunk együtt meg ilyenek! :P :D :P

fatima
 
 


Mangó- igen, nekem is eddig jó tapasztalataim voltak, ez volt a 2. rossz, meg ugye cikinek is éreztem! Na, babakocsival sem lehet könnyű!

Fatima, a térképcentrum.hu szerint a Thököly és a Szugló között laksz ugye? Mi a Mogyoródi- Egressy között, tényleg poén lenne együtt sétálni majd, pláne, hogy a gyerkőcök is egyidősek lesznek!!!!!!!!!!!!!!!!! (Ha esetleg a férjedet Szelimnek hívják, akkor a bátyámnak volt ovistársa annó azt hiszem, ha nem akkor bocs?!)
Szerinted van olyan kórház a városban, ami messzebb van zuglóból, mint a János?

Zsu

Zsu
svs
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy ilyen sokat írtok, alig bírom végigolvasi a mai "termést" :-)

A képeknek meg főleg örülök. Timi te is tegyél fel aktuális sztárfotókat ám!

Zsebi nagyon csinos kismama voltál és Dániel gyönyörű. Olyan mintha mosolyogna az egyik képen. Imádom amikor alszanak, olyan ártatlanok és törékenyek.

Andi! Majácska is csodaszép, látszik a pofiján, hogy kislány, tőled biztos nem fogják megkérdezni, hogy fiú vagy lány. Szép a kuckója, nekünk is pont ilyen kiságyunk van. Látom légzésfigyelőt is beszereztetek, én nem tudnék meglenni nélküle, így is többet nézek rá mikor alszik, mint szükséges lenne.

Pocakosok! Zsu, Fatima, Niki, Andi
A kórházba szerintem vigyetek olyan cumisüveget aminek pici a luk a cumiján és szóljatok, hogy abból adjanak enni a babának, mert ami benn van abból ömlik. Jobb ha nem szokják meg a könnyű szopizást. Én ugyan eldöntöttem, hogy nem tolom be éjszakára, de mivel ájuldoztam és nem tudtam felállni muszáj volt és amíg nem idul be a tej amúgy is kapnak vizet. És popsikrém is kell és akkor pelenkázhattok a szobában nem kell a nővéreket megkérni.

Az eperrel majd vigyázzatok. Nekem a dokim és a védőnő is azt mondták, hogy szoptatás alatt ne egyek, de nem a magok miatt. Ha allergiás rá a baba akkor nagyon nagy bajt tud csinálni, tehát jobb ha nem eszem. Lehet, hogy nem allergiás, de mi van ha mégis?? Másról amit nem lehet enni nem tudok.

Zsu: te is nagyon csini vagy. Olyan boldog kismama mindenki a képeken!!!
Hát még milyen boldogok lesztek ha már anyukának fognak hívni titeket! :-)

Na most ennyi fért bele, Beni jelzi hogy kellek neki....

Puszi Mindenkinek

Viki

Egy lábacskás kép azért még megy

Kép
viky30
 
 


Kép

azt hiszem majd kezecskés képet is kell csinálnunk nekünk is, mert az is szuperédi

Kép
viky30
 
 


Basszus Zsu! Ezt tényleg nem hiszem el!!! A férjem valóban Salim!!!!! HIHETETLEN! Akkor a ti is tősgyökeres Zuglóiak vagytok!

Amúgy miből gondoltad, hogy ő a férjem???? :roll: :D :oops: :D

fatima
 
 


Amúgy valóban a Thököly - Szugló között lakunk. Inkább a Thököly-hez közelebb! :)

Írd meg priviben, hogy ki a tesód! :) OK?

fatima
 
 


Fatima írtam neked! (Lányok remélem megbocsájtjátok a privizést!)

Zsu
svs
 
 


Zsu!

Megkaptam, de sajna most rohannom kell. Megyünk dokibához! :)
Délután jövök.....

Puszik mindenkinek!

fatima
 
 


Én is mutatok egy kezes képet :D :
(a háttérben Marci 2 hetes)
Kép

KépKép
logi
 
 


Lányok, hogy míly kicsi a világ! :D

Kép
niki30
 
 


Úgy szeretnék már én is ilyen képeket!!!!!!!!!!!

Zsu
svs
 
 


Sziasztok ujra :D

ez nem lehet igaz, annyi virus van az irodaban a laptopomon, hogy eddig nem is volt netem :(
most vegig kell olvasnom mindent, hogy kepben legyek :D

nagyon köszi mindenkinek a fejfajos-tancsokat, aranyosak vagytok!! remelem nem nagyon fog ujra elöjönni!! de ha megis, megfogadom a tanacsotokat :D

nagyon edesek a fotok!...tudjatok, irigykedem :D

egyebkent sikerült 2 nadragot venni es nagyon kenyelmesek! mar csak egy fürdöruha kell, mert megis jarni akarok uszni :D

vigyazzatok magatokra
Vendég
 


Vica, küldesz nekem egy mail cimet? nagyon szeretnek neked pocakos kepet mutatni, de egyszerüen nem tudok ide feltölteni, minden kepem nagy felbontasu, meg a legkisebb felbontasut sem engedi :(

persze nektek is szeretnek mutatni lanyok, megprobalom megoldani ezt a problemat 8)

ugy izgulok, hamarosan sok sok pici babacska fog születni.. :D [/img]
Vendég
 


Sziasztok!
Tényleg kicsi a világ, mi is Zuglóban lakunk :-)
Mi a Kassai térhez közel.
Majd teszteljük Benivel a játszóterket és tudok ajánlani... Persze ez még arréb van. Nekünk nincs kertünk (2. emeleten lakunk), de itt sok a Park és a Rákos Patak mentén is jókat lehet sétálni.

Logi! Nagyon jó ez a kézkompozíció!

Zsu: mi teszteltük az utat a Jánosba és csúcsforgalombna is beértünk fél óra alatt, de apa jól ismeri a menenkülőutcácskákat.

Kép
viky30
 
 


Viki, Te úgy jössz mész itt a topicban, mint akinek nem lenne éppen egy két hetes babája! Hihetetlen! :D
Nem Csajok?
Beni ilyen jó baba, ennyit alszik? Vagy nem fejsz? Vagy, hogy csinálod, hogy ennyi időd van, hogy még nekünk is irogatsz?
Nem vagy semmi!
Én attól félek, ha meglesz Emma, fel sem tudok jönni hozzátok....el leszek havazva...

Kép
niki30
 
 


En is laktam a Rakospatak Parkban Zugloban :D :D
de most Gazdagreten, esetleg meg valaki? :D
Vendég
 


viki: valóban kicsi a világ!!! Tök jó! A Kassai téri játszótér szuper jó! Hát akkor egy re bővül a kis zuglói csapat, ennek nagyon örülök!
Milyen úton volt fél óra a kórház csúcsforgalomban??

Niki, tuti ügyes leszel Te is, csak ne aggódj emiatt előre!!!

Zsu
svs
 
 


teszt, hogy sikerült e az uj vonalzom...
Vendég
 


:(
Vendég
 


ma nem sikerül ezzel a laptoppal semmi... :shock:
Vendég
 


jol van, en neztem be.. :D
most okes, ott a pici pocak :D
Vendég
 


Sziasztok.

Voltam dokinál, Eszerkém fejjel lefelé ücsörög és azt mondta a doki, hogy jó kemény kis feje van! :D :D :D
Jövő héttől rendszeresen kell mennem hozzá, mindíg kell vinni pisit és ctg-zünk.
Szóval én nem a Jánosba ctg-zem. Sajnálom. :(
A Zuglói csapat úgy látom gyűlik, ez tök jó, kár hogy a 11 kerből nincs fenn senki.
Niki, majd mi autókázunk oda-vissza. De a Balcsi még áll.
Holnap elkezdem összepakolni a kórházas cuccokat, van valami tippetek, hogy a listán kívűl még mit vigyek?
Evu tegyél fel egész alakos képet!!!
Olyan szép képeket raktok fel a babucikról, g szeretnék tappancsos, kezecskés és egyéb képeket a picikről.
Ez a helyátadósdi nálam sem mindíg jön be, valamikor átadják, van amikor csak vigyorognak rám és persze az elengedhetetlen "jaj, nem vettem észre!" típus. Én már nem foglalkozom ezekkel. mindíg mondogatom Magamba, hogy majd megtapasztalja, ha nő, ha férfi akkor meg szimplán figyelmetlen bunkó.
De van a kellemetlen is, amikor már-már ordításba fullad a villamoson, hogy kéne egy hely a kismamának. Ilyenkor általában elsűllyedek. No, de sebaj. Fel a fejjel csajok!!!!
Egyszer még én is felteszek egy képet, ami pocakos. Legalábbis megpróbálok bányászni egyet.
Puszi csajszik.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Na újra itthon! :)

Voltunk dokibánál és Hál'Istennek az én kicsi Tarekem továbbra is fejjel lefelé helyezkedik. Állítólag még mindig van helye :arrow: így nem csodálkozom az aktivitásán. :)
Azt mondta dokibá, hogy nem lesz óriás bébi. Most 2200 körül van. Na ennek örülök nagyon. Majd ráér idekint nagyra nőni. Nem???

Sajnos viszont most láttuk utoljára a születéséig. Mostantól én is a kórházba fogok menni CTG-re. Első alkalommal 21-én. Már csak hallani fogom, látni már nem! :( Na de sebaj! Ez a maradék 5 hét nagyon gyorsan el fog telni!

Zsu! - kérdeztem a férjemet, de sajnos nem emlékszik a tesódra. Majd az anyós tudni fogja. Amúgy stilmmel a húga neve is! :) Hihetetlen, hogy mindig felismer bennünket valaki! :oops: :P
Egyszerűen mindig van vki, aki rájön arra, hogy XY lánya vagyok, vagy XY tesója stb. Mostmár értitek, hogy miért "rejtőzködünk" apával. Ráadásul ő meg ugye zenész is! Sokan ismerik innen-onnan. És hááát sokszor szereti az anonimitást! :)

De azt még mindig nem értem, hogy miből jöttél rá, hogy pont az én férjem lehet az, akiről egy anyuka mesélt egy másiknak! :?: :?: :)

No, de az a lényeg, hogy "egymásra találtunk" mi Zuglóiak. Ja! És hát az, hogy Viki is Zuglói... Ez már csak hab a tortán. :) Csinálhatunk majd közös sétálós programot, ha benne vagytok!

Zsu! Mi meg naná, hogy talizhatunk még a babák előtt is. Priviben lebeszéljük. OK? :)

Amúgy én is olvadozok a képektől! :) :oops:

fatima
 
 


Andi, Fatima ez nagyon jó hír, hogy Eszter és Tarek fejvégű!:) Szuper!

Az viszont nem ér, hogy kihagytok minket a csapatos babakocsitologatásból:(brühühü.

Andi, akkor Neked a dokid a magánrendelőjében ctg-z majd titeket?

Kép
niki30
 
 


Niki drága! - Újpest nincsen olyan messze! :) Ha más nem, veled majd olyan alkalmakkor talizunk, amikor a kicsik hosszabb programra vágynak!

Már akartam mondani kedden, hogy szomorú lennék, ha Emma és Tarek születése után már nem is találkoznánk! Azért egy kicsit megszoktam, hogy ha nem is minden kedden, de az utóbbi időben minimum havonta egyszer taliztunk. És én megkedveltelek ám! :oops: :P

fatima
 
 


Jajj istenem, ez olyan jólesik Fatima. Én is nagyon megkedveltelek ám!
Mondtam is Ferinek a minap, hogy kedden is hogy elhülyéskedtünk hárman és mennyit nevettünk és hogy milyen jól éreztem magam.
Szóval naná, hogy bandázunk a srácokkal, csajokkal.
Andi, remélem Te is benne vagy!
Ja és bárki csatlakozhat majd az újdonsűlt anyák társaságához babástól vagy baba nélkül!

Csók
Niki

Kép
niki30
 
 


Logi, ez a kézes kép!!!!! Annyira édi!!! Bocsi, lemásolom az ötletet, annyira tetszik. :))))))

Lányok, tök jó, hogy így összejöttök. Irigykedek ám. Tök jó más anyucikkal együtt sétálgatni, játszóterezni, vagy csak úgy együtt lenni. Én meg bezárva ide békásra. :(( Pedig Andi pár hónapja mi is még a 11-be laktunk. De jó messzire sikerült költöznünk. :(( Persze jó itt, de azért ...

Puszi, jó éjt mindenkinek, én hulla vagyok. Amilyen jó volt Maja délelőtt, estére úgy elfáradt, hogy 5 óta most alszik először. Kíváncsi vagyok meddig bírja.

Puszi: Andi

Kép

Kép
b79andi
 
 


Sziasztok.

Újra itt...
Nagyon örülnék, ha találkoznánk sűrűbben a babák érkezése előtt és után. Ez a kedd du. nagyon jó volt. :lol:
Andi: de kár, hogy elköltöztetek... :cry: :cry: :cry:
Majácskának sok szurkolás, hogy aludjon sokat és hagyja anyát aludni.
Igen, úgy néz ki a Kapás utcai rendelőben fogjuk csinálni a ctg-ket, mert szeretne mindíg látni és megnézni Eszter viselkedését. Úgy sajnálom, pedig biztosan összefutnánk egypáran a szülőszobában.
Fatima: állat jók vagytok Tarekkel, csak így tovább!!!
Puszi.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Niki! - Nekem is jól esik, amit írtál! Bíztam benne, hogy nem csak én éreztem magam jól kedden. Andi pl iszonyat jó fej. Tök sokat lehet rajta röhögni. Egy színésznő! :) Téged meg már elég rég óta ismerlek.... már ami a kismamaságomat illeti! Veled taliztam először, így nyílván te állsz hozzám a legközelebb!

Na jó, ezt befejezem. Még a végén valaki félreérti! :P :D :wink: :wink:

Andi! - Ahogy az anyukás topicba a csajok is csináltak NAGY babanetes találkozót, úgy mi is csinálhatunk majd olyat!

Remélem az anyukák nem sértődnek meg amiért lekoppintjuk az "ötletüket"! :)

Jó éjt mindenkinek!

F.

fatima
 
 


Az előző hozzászólásomban b79andinak írtam!

mlandi! - ti is tutik vagytok Eszterrel!

Na jó éjt!

fatima
 
 


Sosem gondoltam volna, hogy egy fórum így összekovácsolhat embereket. Persze a hasonló élmények, a várandósság, a szülővé válás....de ez tök jó szerintem.

Én benne vagyok a babanetes találkozóban. És végülis még messze sem lakunk egymástól. Simán össze lehet majd hozni.

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Milyen kis csapat lett itt :-)
Remélem tényleg sikerül majd néha együtt babakocsit tologatni. Nyár végére lesznek akkorák a babák.

Evu: én pár parkkal arréb lakom, a Balázs Parkban. Miért költöztetek el? Engem kicsit zavar az autópálya zaja, de remélem egy új ablak alblak megoldja majd ezt a problámát.

Tényleg szerencsém van Benivel. Délelőtt és délután is van egy három órás alvása és mivel anyukám főz nekem és kiadta utasításba a család, hogy csak pihennem szabad, ha alszik a baba én netezek is pihenésképp, mert napközben nem tudok aludni. Fejni nem kell, mert mindent kiszív.
És b79Andi?? Te is sokat vagy itt. Maja is jó alvó?

Niki: szerintem a várandósság a legnagyobb dolog a nők életében és aki éppen nem várandós a barátnők közül avval most nehezebb társalogni. Kicsit rossz érzésem is van, hogy biztosan unnak, mert másról most nem tudok beszélni már 10 hónapja és nem is keveset. Veletek meg nyugodtan megosztom a gondolataim, hiszen ugyanazon megyünk keresztül....

Jó éjszakát

Kép
viky30
 
 


Sziasztok!

Viki, akkor Neked igen nagy szerencséd van. De jó lenne, ha majd nálunk is így működne. Emma jókat aludna, mindent kiszívna anya cicijéből és így anya is sokat tudna pihenni.:wink:


[quote]N írta:iki: szerintem a várandósság a legnagyobb dolog a nők életében és aki éppen nem várandós a barátnők közül avval most nehezebb társalogni. Kicsit rossz érzésem is van, hogy biztosan unnak, mert másról most nem tudok beszélni már 10 hónapja és nem is keveset. Veletek meg nyugodtan megosztom a gondolataim, hiszen ugyanazon megyünk keresztül....


Hát igen, erre mondja mindig az anyukám, hogy ez így természetes. Az ember ilyenkor olyankokkal veszi körül magát, akik hasonló élményeken mennek keresztül és akikkel meg tudja osztani ezeket. Én is próbálok odafigyelni, hogy a babátlan barátnőimet ne ezekkel traktáljam folyton, mert nekik biztosan nem annyira érdekes. Bár a legtöbbje nagyon irigyel és bárcsak már itt tarthatna, vagyis nem áll tőlük messze, na de akkor is.

Kép
niki30
 
 


Jó reggelt!

Most gondoljatok bele, milyen jól nézhet ki 5-6-7... csinos anyuka, színes babakocsikat tolva egy sorban! Hol találunk ilyen széles járdát vagy sétálóhelyet?? :lol: :lol: Mindenki utánunk fordul majd!!!!

Egyébként én is mindig félek, hogy a barátnőimet untatom, vagy "fáj" nekik, hogy nincs részük ilyen élményben, ezért nehezebb nekik mesélni! Persze örülnek nekünk, de akkor sem könnyű, főleg, ha ők is szeretnének babát, csak még nem jött össze!

Szerintetek napi mennyi pocakkeményedés normális így a 32. hét környékén??? Tegnap elég sok volt, és aggódom!

Zsu

Zsu
svs
 
 


Zsu :D :D :D Ez jóó!
Majd bandázunk egy parkban:)

Pocakkeményedés nekem is elég sűrűn volt, sőt, nekem még korábban is. MagneB6. 3x1 a megoldás. Szeded?

Kép
niki30
 
 


Nem szedem, mert eddig napi 1-2 keményedésnél nem volt több, és a doki azt mondta, hogy az OK. Most figyelek, és ha továbbra is több lesz, akkor megkérdezem tőle!

A Városligetben elég szélesek az utak, nem? :wink:

Zsu
svs
 
 


Jo reggelt csajszik! :D

haat, maradhattam volna Zugloban, ilyen szupi kis csapatot :D

remelem mire en is babakocsit tolok, nekem is lesz nehany uj baratnem innen 8)

lanyok...reggel megint rosszul lettem, elindultunk a parommal a varosba, mivel melozni kell, de nehany km utan meg kellett allni es tiszteletemet tettem a kertek aljanak...pedig most nem is fajt a fejem..csak az a furi, hogy jövö 7en leszek 4 honapos es most kezdek el hanyni... :shock:

de jot tett, most jol vagyok.

nagyon igulok mar niki, neked tenyleg nagyon gyorsan telhetnek mar a napok.. :D

vigyazzatok magatokra es pusszancs minden anyukanak, kismamanak, pocaklakonak es babusnak :D
Vendég
 


Fú, ez a találkozó tényleg nem rossz ötlet!!!! Nyár vége? Vénasszonyok nyarából lesz babázó mamik nyárutója!!!

Belegondoltatok már, hogy lassan több lesz itt a babás anyuka, mint a pocakos? :D Mondjuk nem baj, csak most már megint baba hullám van, és jönnek a történések. Izgi!!

Andi, tényleg kár, hogy elköltöztünk. :cry: Úgy szeretnék valakivel együtt tolni babakocsit.

Viki, akkor lehet egy cipőben járunk. Beni is olyan jó baba, mint Maja. Bár kicsit félve írom le, mert eddig akárhányszor mondtam már valakinek, másnap mindig rácáfolt. De hátha... Nálunk is megvan a délelőtti és délutáni egy-egy alvás. Délelőtt igyekszem mindent megcsinálni, délután meg vele aludni. Ez naaaagyon jó!!! :D Bár a papája szerint elkényeztetem, és beszoktatom a nagy ágyba, de szerintem ha azt szokja meg, hogy délután anyával alszunk, az még nem gond. Csak ez az egy alkalom van, hogy magam mellé veszem. (és olyan jó vele aludni) És szerencsére az éjszakákat is elég jól átalussza, fürdés után kicsit nehezen alszik el 8-9 óra, de utánna már csak 2kor kel. Viszont korán van a reggel, 6kor ébredés. De nem baj, legalább nyáron nem lesz olyan meleg az első reggeli szopizáskor.
Viki, téged otthon elkényeztetnek!!! :D És persze gondolom Beninek is kijár a kényeztetés a család minden tagjától.

Niki, én úgy gondolom, hogy az a baba, akinek a mamája nyugodt volt a terhesség alatt, nem stresszelt, az amikor kijön is erre számíthat, és ettől sokkal nyugodtabb babák lesznek. Valahol azt olvastam, hogy a baba-mama annyira rá van kattanva egymásra, hogy a baba megérzi ha a mamának rossz kedve van, és akkor neki is. Nyügösebb. Szerintem ez igaz, mármint a terhesség alatti nyugalom, bár szoljon, ha valaki kivétel. Remélem nem mindenki hozzászól, mert akkor megdől az én kis elméletem. :D :D :D
Szóval, szerintem nem lesz gond azokkal a babákkal, akiknek az anyucijai itt vannak, mert itt senki nem egy stressz-mami.

Szép napot, remélem a napsütés kitart egész napra, mert akkor mehetünk sétálni is, és jobb a kedve is az embereknek. :D

Andi

Kép

Kép
b79andi
 
 


Evu, előfordul az a fránya hányinger olyankor is. Tudod ahány kismama, annyi tünet.

Viki, ez nekem is szimpatikus, délutáni alvás anyával a nagyágyban. Fú, ilyet én is fogok csinálni tutira. Ez annyira szép és harmónikus. Ezzel nem hinném, hogy elrontanánk őket.
Te, akkor Maja nagyon jó kislány. 9-kor alszik el és legközelebb csak 2-kor kel újra, ez nagyon jó. A reggeli 6-os kelés sem rossz. Hiába, így kell ezt csinálni! :lol:
Hát stresszes az nem vagyok. Szerencsére a párom is egy nyugodt típus. Úgyhogy bízom benne, hogy Emma is örökli és átveszi tőlünk:)

Szép időt mondd, sőt, kimondottan meleget, úgyhogy mehettek sétálni!:)

Kép
niki30
 
 


igen Niki, gondoltam, de azert meglepödtem.. :shock:

csajok, hogy telik az idö...hihetetlen..emlekszem, amikor megneztem a terhessegi tesztemet es lattam, hogy pozitiv...es ez majdnem 4 honapja volt!!! Uristen...nagyon izgi!! :D

nemsokara anya leszek, mert rendben kell lennie mindennek...en mindig sirdogalni tudnek, ha ebbe belegondolok...

:D
Vendég
 


Evu, ilyenkor mennyire kis szentimentális lesz az ember.
Sírjál csak, amennyit jólesik.
Tudod mi a jó? Hogy ilyenkor mindent lehet? De tényleg. Várandós vagy és TIÉD A VILÁG! :D

Kép
niki30
 
 


Tegnap sajnos rossz volt a számítógépem, háromszor írtam meg ugyanazt a hozzászólást és a végére mindig újraindult a gépem.

Szóval a mailem: papp_eva47@freemail.hu
Majd én is teszek fel képet, ha sikerül.

Viky, a lábacskás képtől majd elolvadtam!!! :D :D :D
Persze a többi képecskéitek is nagyon aranyosak!

Ma fél 1-re megyek ultrahangra, reggel pedig voltam 12 hetes Down-szűrésen.

Szép napot mindenkinek!!!!!

Kép
bvica
 
 


Vica, küldtem kepeket a mailedre :D

Igazad van Niki, amiota allapotos vagyok, sokkal masabbul latom a dolgokat, akar hegyeket is tudnek mozgatni, tenyleg az enyem a vilag..

es a tietek :D

Vica, okes volt a vizsgalat?
Vendég
 


Kép

ez egy teszt, vegre talaltam egy kepet, amit enged feltölteni, hat nem egy tuti kep, mert jatszottunk a szinekkel, nem ilyen vagyok am :D

de legalabb mar latom mekkora kepeket kell csinalnom :D

olyan szepen süt a nap, irigykedem mindenkire, aki ezt elvezheti is 8)
Vendég
 


Photoshoppal bűvöltétek meg a képet, igaz?
Jópofa:)

Kép
niki30
 
 


Kép

talan ezen jobban latszom, de egesz alakosat nem talalok..
Vendég
 


Niki, a telefonommal jatszottunk a keppel..

azt hiszem itt az ideje a jo kis pocakos fotoknak, 7vegen csinalunk is parat :D

es ha nagy lesz a pocak, en is akarok majd müveszi kepeket, imadom öket, es emleknek is a legmegfelelöbb :D
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?