Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szilvi: Ákos GYÖNYÖRŰ! Eddig a babák akiket "élőben" láttam csak később lettek ilyen szép babásak, nem két hetesen. Ezek szerint jól fejlődik és van elég tejecske. És még azt is eléri, hogy így kényeztesd. Nem semmi :) De hát ki bírna ellenállni?

Julcsi: jó hogy te is leírtad a tapasztalatod, ha ez nem győz meg valakit a légzésfigyelőről akkor semmi.

PELENKA: eddig öten öt félét ajánlottak nekem az ismerős anyukák, szóval majd gyakorlatban fogom csak meglátni. Viszont a fórumon a legtöbben a Liberot tartották jónak, ezért azt vettem elsőre és egy Pamperst. Volt akinél számomra meglepő módon a lila Tesco pelenka és az Auchan-os is nagyon jól bevált vagy a Rossmann-os.
Szóval választék az van bőven, győzzük kipróbálni.

Üdv.

Viki

Kép
viky30
 
 


libero: újszülött korban szuper volt
pampers onnantól kezdve sokkal vékonyabb mint a libero
tesco lila SZUPER!!! PONT OLYAN MINT A PAMPERS KÜLSŐRE-BELSŐRE IS!!! csak fele annyi az ára,,,,, mi már csak azt használunk!!! ROHADT JÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Szilvi
Sokszor eszembe jutsz. Nagyon-nagy a pici fiú! :lol: :lol: :lol:
Gondolom szopizás rendben! Nálam sajna teljesen elapadt a tejci, kb 2 csepp van.


Mi is beköltöztünk Roland szobájába. Nem bírom egyedül hagyni. Nekünk van légzésfigyelőnk éjszakánként én is nézem a ledet, hogy villog-e. Napközben is bekapcsolom, ha egyedül van az ágyában, mert a pelust, vagy bármit véletlenül a szájába tud tömni, és megfulladhat. Nekem ez a tuti, én nem szeretnék ilyen hülyeség miatt lelki furdalást. (Ez az ÉN véleményem)
Baby Controll típus légzésfigyelőt használunk a Heim Pál ajánlásával, teljesen véletlenül, mert mi már a barátnőmtől rég megvettük amikor elmentem az előadásra.
Heim Pál SIDS előadás:
Az előadáson részt vesz a cég egyik vezetője, egy hölgy aki a kivizsgálásokat végzi ha szükség van rá, egy hölgy aki az újraélesztést mutatja.
És lám a leggyakoribb hibát már el is mondta valaki.
Ha bekapcsol a légzésfigyelő, NEM KAPJUK FEL A GYEREKET ÉS NEM RÁZZUK, MERT AKÁR, GYILKOSSÁGOT IS ELKÖVETHETSZ, HA NEM VAGY ELÉG HIGGADT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Feloltod a villanyt, megnézed a gyerek színét, azt, hogy esetleg nem csak tévesen riaszt az a vacak. Kisebb felületű légzésfigyelők esetében előfordulhat, hogy a gyerek legurul róla, az ismeretségi körömbe ilyen van. Amennyiben használtan veszel Baby Controll típusu készüléket, a cég vállalja az átvizsgálását!

Nem téves sípolás esetén:
Sorrend:
1. Fent említett villany, megnézed
2. Megcsíped, erőteljesen rákiabálsz> nem reagál
3. Segítségért kiabálsz, ha van otthon valaki
4. Kiveszed, és kemény sík helyre teszed, lehetőleg ne alacsonyra, mert akkor esetleg ha sokáig kell lélegeztetni, neked is nehezebb ruhát leveszed
5. Megnézed a légzését (feléhajolsz, és az arcát figyeled, nem-e erölködő ezt kb 10 másodpercig) állcsúcsot emelni kell (ezt megmutatják)
6.Kinyitod a száját, csak akkor törlöd ki, ha van benne valami
7.Száját és orrát egyszerre szádba kell venni, a befúvást így kell elvégezni (tartod a fejét, állcsúcsnál, különben nem oda megy ahova kell)
8. Pofizacsinyi levegőt 5x befújsz (közben felemeled a fejed, hogy megfelelő levegő legyen a szádban, és nézed a mellkasát, hogy emelkedik-e)
9.Van keringés?>köhög...
10. Ha nincs, akkor lélegezteted 30x rányomsz a szegcsontra (megmutatják, nem tudod elrontani) 2x fújsz
Ezt ismételed 3x
Amennyiben feljön a gyomor tartalma, a fejét elfordítod, hogy kitudjon folyni.
11.Telefonálsz a mentőknek 104
Bemondod: Név
Esemény
Helység
Folyik-e újraélesztés
Visszakérdezed a címet!!!!!!!!
12. Leteszed a telefon, és folytatod a lélegeztetést.

Amennyiben volt otthon valaki, Ő tud telefonálni és esetleg a mentő elé lemenni.
Én is féltem, utolsóként próbáltam a babám, de ment. Türelmesek, többször is megcsinálhatod!

A pénz alapítványba kerül, a kórházban marad, a bölcsőhalál megelőzésére fordítják! 1.000.- Fel kell őket előtte hívni, hogy most is ennyi-e.

Amúgy a legtöbb gyermek felébred arra, hogy besípol a készülék, ha mégse, az 5x befúvás segít. Kicsi százalékban kell lélegeztetni, de jó tudni, mi a teendő. Amennyiben ez többször megtörténik, elvégzik kérésedre a gyereken a vizsgálatokat, amiket a felkészítőn már megmutatnak, így már fel vagy készülve rá mi fog történni.

Persze mindenki maga dönt. Én nem szeretnék senkit meggyőzni, ha Ő úgy érzi nekik nincs rá szükségük, saját joga. Ezelőtt 25 évvel nem volt, és én is itt vagyok.

Most nem akartam senkit bántani. Okoskodni se, valahol félek is, hogy elküldöm ezt a hozzászólást, nehogy valaki "kővel dobáljon", de nem baj, van itthon kenyér, majd visszadobom.
A fenti sorrendet egy alkalommal sikerült elsajátítanom, utána csak a páromnak olvastam fel itthon, és kész már a fejemben van. Nem tartom lehetetlen dolognak, főleg, hogy egy Anya úgy van programozva, hogy vész esetén a leghelyesebb döntést hozza, de ehhez kell, hogy legyen a fejében miből válogatni. Így abban is biztos vagyok, hogy eszébe jut az embernek mit kell tennie. De van az a lehetőség is, hogy a jegyzetedet feldobod a gyerek szobájába a polcra, és belenézel ha úgy érzed nem menne nélküle.

Pocisok sok-sok pusza!
Valaki írta, hogy fog-e hiányozni a pocija. Nekem hiányzott-hiányzik. Már most eltudnám képzelni, hogy valaki legyen odabenn. Csodálatos érzés megfogni a babádat, a legszebb pillanat, mégis élvezkedtem volna még amikor bennem volt.

Kati

Kép
übi
 
 

 
 

Sziasztok!

Pár hónapja már írtam a fórumra, nem tudom, emlékeztek-e rám. Most az lenne a kérdésem, kérésem, hogy akik járnak szülésfelkészítőre, vagy a napokban voltak a János kórházban, mit mondanak a szülésznők, csecsemősök, dokik, hogy mire lehet számítani, mennyire lesz teltház, mennyivel lesz több kismama, hogy bezárt kórházak/szülészetek kismamái is a Jánoshoz tartoznak. Szegények, nekik még nehezebb, most az utolsó pillanatban variálják át... Egyszóval mi most a harci helyzet a Jánosban?
-macimama-
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyen járok-e.
Segítséget szeretnék kérni, mivel én Margitban szültem volna, dehát bezárt, így a Jánosba kell mennem.
Tapasztalatokat szeretnék gyűjteni, illetve, ha valaki tudja, hogy most ezzel kapcsolatban mi lesz a helyzet, azt megköszönném.
Sajnos túl nagy a homály.
Szinte senki nem tud semmit.
Ha valaki tud valamit, írjon.

Köszi
Tutika
tutika
 
 


Sziasztok.

Mindenkinek szép napot.
Ma felhívtam a János kórház szülészetét, szülésznő keresés végett. Sajnos nem tudott konkrét választ adni a kérdésemre, azaz arra, hogy el tud-e engem vállalni júni 17-re. Nagyon kedves szülésznő volt,azt mondta, hogy tartsuk a kapcsolatot, majd úgy is találkozunk a 36. héten CTG miatt, megbeszéljük ott a továbbiakat. Szóval nem jutottam előrébb, de legalább van egy nevem és egy telefonszámom, igaz Ők sem tudnak semmit.
Kicsit bepánikoltam. Ez most mindenkinek ilyen káosz? Azt hittem a szülésznőknek egyszerűbb dolguk van.
És amit még nem tudok, mennyit szoktak illetve illik adni a szülésznőnek?:roll:
Én Rókusos voltam, de úgy látom a Margitosoknak sincs könnyebb dolguk.
Üdv:

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 



Kép
viky30
 
 


Sziasztok!
A fenti cikkben olvashatjátok a legújabb fejleményeket a választott szülésszel kapcsolatban.

Üdv.

Viki

Kép
viky30
 
 


hűűűűűűha látom légzésfigyelő ügyben elszabadultak a hszek :)

íme a mi verziónk:
megvettük az angelcare-eset, ami bébifonnal együtt van.
szuppppppppppppppppppppppppppper jó volt, első éjjel kb 20 percenként riasztott mert szarul lett beállítva, első 5 alkalommal még meg is ijedtünk.... aztán már csak bosszantott, aztán kikapcsoltam és kb azóta BE SEM VOLT KAPCSOLVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

próbálkoztunk még beállítani jobban, de nem sikerült!!!
mindig tök feleslegesen csipogott.

lehet h az angelcare nem jó......... nemtom.

EGYÁLTALÁN NEM HIÁNYZOTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ha használnánk akkor tuti nem ezt írnám, mert hozzá lehet bizti szokni...

csöppet sem aggódtam amiatt h nincs, pedig Liza ráadásul az intenzíven volt 5 napot születés után pulzoximéterrel azaz légzésfigyelős pulzusszámmérős cuccal.

Liza amúgy velünk alszik még mindig egy szobában szal jobban hallom én a szuszogását mint a légzésfigyelőnk :lol: :lol: :lol:

szal nekünk nem jött be...

na ébred!
viszont bébiőr nélkül nem tudnék létezni! :wink: (családi ház.........)
lmkata
 
 


Sziasztok!! :)

Csatlakozom Katához, mi sem használtunk légzésfigyelőt egyik gyereknél sem. Nem hiányzott, nem idegesítettem magam feleslegesen. Ha lett volna,bizti más lenne a véleményem róla, vagy nem. nem tudom. Anno kikértem a gyerekorvosunk és a védőnéni véleményét is, egyik sem javasolta :roll: .
Mi is egy szobában alszunk egyelőre Marcival.
De természetesen akinek ez nyugalmat jelent, mindenképpen vegyen!!!!!
Na most jó kusza voltam, de remélem értehően kusza.

További jó pocisodást kívánok Nektek, Zsóka

KépKép
logi
 
 


Niki és b79Andi:
Na mit szóltok? Minket nem fog érinténi a kórház átalakítás mizéria!!
Nekem nagy kő esett le a szívemről. Doki marad (húsvétkor is ha kell) és a félretett pénz is elég lesz.

m-lAndi:
Ami biztos, hogy a dokidat követheted bárhová és ha a babád megszületik július 1-ig akkor fizetni sem kell. Persze ha még nincs új munkahelye akkor elég nehéz ügy, mert azt ugye jó előre biztosan tudni. Drukkolok, hogy sikerüljön leszerződnie a Jánossal!

Amúgy tiszta homály és ellentmondás az egész ügy. A minisztérium és a jogászok másképp értelmezik az új jogszabályokat. No comment!

Az új kismamámknak van a legnehezebb dolguk most. Kitartás! Remélem hamar kitisztul minden.

Üdvözlet mindenkinek!

Viki

Kép
viky30
 
 


Sziasztok.

KÖszi Viky30 a bíztatást, elolvastam a cikket. Kicsit lemerevedtem, amikor olvastam, ha Ők nem tudják, akkor mi lesz itt??? Pozitívan próbálok hozzáállni a dolgokhoz.
Látom már csak 7 nap van hátra és jön Beni baba. Szurkolok Neked.
Én még egy kicsit félek a szüléstől és az EDA beadástól, de úgy gondolom, hogy mire eljutok odáig, addigra már minden mindegy lesz.
Üdv:

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Sziasztok!

Valaki tudja esetleg honnan lehetne olcsón utazóágyat beszerezni?
Használt is érdekel.
Köszönöm

Niki

Kép
niki30
 
 


Viki, igen, minket nem érint. Én borzasztóan örülök.
Múltkor megkérdeztem erről a dokit és ő nyugtatott meg engem is.
Hála égnek:)

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Niki30
Mi is most szeretnénk venni!!! Használtan nézegesd meg az interneten babaszoba, babaapro, vatera, expressz stb.
Mi találtunk újat, de még nincs raktáron a babyfun-nál. Most 13eFt, és emelhető!!! A legtöbb utazóágy nem emelhető, vagy bele kell venni külön az emelőt, ráadásul drága. Engen nem hat meg a márka, inkább, hogy tudjam használni. Remélem ez ilyen lesz. Most hétvégén utazunk, ezért bérelünk egyet, aztán remélem jövő héten hoznak az üzletbe, és megyünk megvenni. Philippo de Lux vagy valami ilyesmi ha jól emlékszem, de az úriember értesít amikor érkezik!

Jó pocakoskodást!

Kép
übi
 
 


Sziasztok!

Andi:
Köszi a szurkolást, már alig várom. Én nem akarok EDÁ-t kérni, csak ha nagyon muszáj, úgy tervezem hogy inkább kibírom majd a fájásokat, hogy jobban átérezzem az egész szülést, de hát majd eldől.

Niki:
Ha csak néha használod az utazóágyat akkor a MiniManó-ban lehet bérelni napi 350 ft-ért, persze van kaució és nem tudom, hogy neked messze van-e a bolt:

http://www.minimano.hu/index.php?main=m ... 49&start=0

Az apróhirdetések közül én a babázó börzéjét szoktam nézegetni, itt találtam 5000-ért használt mérleget ami szinte új és láttam utazóágyakat is:

http://borze.babazo.hu/borze.php?l=hu&m ... r_from=100

Szép Napot Mindenkinek!

Viki

Kép
viky30
 
 


Kedvesek,

Én már holnap nem tudok társalogni, így most kívánok Mindenkinek kellemes Húsvétot!

Kép

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Übi és Viki köszönöm az infókat:)
Bérelni nem hinném, hogy fogunk, mert azért mi jövünk megyünk, főleg a nagyihoz majd, úgyhogy sűrűn lesz rá szükségünk.
Köszike!

Kép
niki30
 
 


most vettünk (ma ) az auchanban 10ezerért utazóágyat. teljesen korrekt.
kerekpocak
 
 


Köszi:):)

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Viki, igen, ez tényleg nagyon szuper, hogy nem érint minket az átalakítás miatti fizetés. Nagyon nagyon nagy kő esett le a szívemről, mert nem tudom mi is hogyan tudtunk volna még erre is külön elkülöníteni pénzt.
Viszont, nagyon sajnálom azokat a mamákat, akik júl 1 után szülnek. Nekik még teljesen bizonytalan ez az egész ügy. Addig még nagyon sokat változhat, és fog is változni a helyzet. Rettentő lehet ilyen bizonytalanságban egy csodás dolgot megélni.
És akikkel leginkább együtt érzek, azok a Margitos anyukák. Ezuton is üzenem nekik, hogy kitartást, és próbáljanak a babára gondolni, nem pedig a kialakult helyzetre. Ezen már segíteni szerintem nem lehet. Szoktam olvasgatni a Margitos fórumot, és nagyon megérint, hogy milyen nagyon elkeseredetten küzdött mindenki a kórházért. És hiába.
Mi teljesen véletlenül kerültünk a János kórházba, pedig ha nem lett volna mindez, akkor területileg a Margithoz tartoznánk. Ha bele gondolok, hogy nem sok híjja volt, hogy fordítva zárják be a kórházat,... hát nem tudom mit tettem volna.

Minden pocakosnak örömteli várakozást kívánok, és mindenkinek, mindenkinek kellemes húsváti ünnepeket!!!! Sok locsolót annak aki szereti, és jó pihenést annak, aki nem ragaszkodik annyira a hagyományokhoz. :D :D
Remélem jó időnk lesz, bár ami engem illet, és gondolom Viki te is így vagy vele, én jobban örülnék egy forntnak, és tölteném inkább az ünnepet a kórházban. :lol: :lol:

Üdv mindenkinek: Andi

Kép

Kép
b79andi
 
 


Ja, még elfelejtettem!

Ha mégsem jönne össze nekünk ez a szülés dolog húsvétra :wink: , tud valaki olyan helyet ahova így 9 nappal szülés előtt el lehet menni? :D

Megörülök ettől a bezártságtól!!!!

Üdv: Andi

Kép

Kép
b79andi
 
 


Sziasztok!

Andi: úgyanúgy érzek, mint te. Tényleg jó lenne egy húsvéti meglepetés a babáktól. Mi a Dunakanyarhoz megyünk vasárnap, ha szép idő lesz és ott sétálunk egy nagyot. Fennt a hegy tetején pedig a Thermal Hotel éttermében ebédelünk, onnan gyönyörű a kilátás akár bennt ülsz le, akár kinnt. Messzebb nem merek menni és éjszakára sem maradnék, hátha pont akkor kell szaladni a kórházba.


KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET MINDEN POCAKOSNAK és már BABÁZÓ ANYUKÁNAK!!! És persze a BABÁKNAK is!! 1175844221.htm

Kép
viky30
 
 


Kép[/img][/b]

Kép
viky30
 
 


Kellemes Húsvéti Ünnepeket kívánunk!

Ma készült szerelmetes kép:
Kép

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Szilvi, de helyesek vagytok!
Ez a csodálkozó tekintet :lol:

Kép
niki30
 
 


Sziasztok Lányok.

Tegnap volt egy kis para estefelé... Barna folyadék jött ki belőlem, majd ez kezdett rózsaszínűre váltani, felhívtam a Nődokimat, aki azt mondta, hogy menjek be a Jánosba. Nos, miután ez az első babám, nagyon kikészültem, azt hittem nem is fognak hazengedni. Ráadásul nem is mozgott a pici, biztos érezte, hogy ki vagyok akadva. Összekészítettem a cuccokat és vártam a páromat, aki ezerrel nyomta hazafelé a gázpedált. Aki még nem ment be autóval a kórház területére, az jobb ha tesz szülés előtt egy próbakört, mert iszonyatosan el lehet tévedni. Mindenkinek ajánlom.
Szóval a doki teljesen megnyugtatott, azt mondta, val.szin. görcsöltem (amit én nem érzetem) és a méhösszehúzódásoktól ez a barna váladék jött ki. Azt is mondta, hogy nem szabad simogatni a pocakot, mert az is előidézheti a húzódásokat. Tömören ez volt az esti kiruccanásunk.
Mindenkinek kellemes nyugodt, stresszmentes nyulat kívánok!!!
Akik mostanában várják a babucikát, azokank pedig remélem kedden már a kezükben lesz egészségesen.
Üdv:

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Andikám, szedjed azt a magneb-t!
A többit meg már megbeszéltük:)

Kép
niki30
 
 


Sziasztok! :D

Nagyon boldog Húsvétot kívánunk Nektek kedves Pocakos Anyucik!!!

Szilvi ez a kép gyönyörű!!! Mindketten nagyon szépek vagytok! :wink:

puszi, Zsóka,Borka,Marci Kép

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Nem akartam már írni, csak belesni, hogy mi is történik itt. Aztán megláttam Szilvi képeit. Mert átkukucskáltam ám a mamás topikba is. Szilvi!!!!! Csodálatos gyerekeid vannak!!!! Egyik szebb mint a másik. És hihetetlen, hogy ilyen ici pici mellett, két ekkora fiad van. És ne panaszkodj, mert akinek ilyen segítségei vannak.... :D :D :D

Viki, köszi az ötletet. Én sem merek már messzire menni, pedig nekem még több napom van mint neked. :lol: Azt mondta a barátnőm, hogy kezdjek el elbúcsúzni a pocakomtól. :D Jaj, nagyon szeretném, ha már kibújna, de nagyon nagyon fog hiányozni a pocakom. Imádok pocakos lenni, minden nehézsége ellenére.

Andi, Niki, én azt hallottam, hogy a magneB6 nem túl jó, mert felfújja a babát, és általában nagyobb súllyal születnek azok a babák, akiknek a mamája szedte. Nem tudom, csak hallottam, egyáltalán nem néztem utánna. Bocsi!!! Szegény Andi, nagyon megijedhettél! De örülünk, hogy minden rendben!!!

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET MINDENKINEK: MAMÁNAK, POCAKOSNAK ÉS BABÁKNAK!!!!

Kép

Kép
b79andi
 
 


Nem akartam mindkét topikot bitorolni a képeinkkel, de ha már így megszólított Andi, akkor egy párat ide is felrakok.
Ákos tegnap volt 3 hetes
Kép Kép Kép
Fürdetésnél jól jön a segítség!
Kép
Kép
Kép
Büszkeségeim!
Kép

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Sziasztok!

Szilvi: nagyon helyesek a srácaid!! Bitorold csak a helyet a képekkel, jó nézegetni ilyen fotókat. Boldog harmadik hetet Ákosnak!

m-l-Andi: kívánom, hogy ne legyen hasonló pánikhelyzet többé!!!
Pihenj sokat és vigyázz magadra!

Szerintem is szedd a MagneB6-ot, velem végig szedette a dokim, mert görcsölt és sokszor keményedett a hasam. Amit b79Andi ír, az nem tudom, hogy igaz-e, de a magnézium NAGYON FONTOS a terhesség egész ideje alatt és csupa előnye van, ezért inkább legyen nagyobb az a baba. Az enyém is nagyobb lesz úgy tűnik, de nem bánom.
Előnyök: adott esetben megelőzi a koraszülést és a középidős vetélést, mert lazítja a méhet, székrekedés és izomgörcs ellen is hat és a babánál is segít a csontok építésében. Persze a saját dokid is elmondja vagy elmondta ezt már biztosan.

b79Andi: használjunk ki minden percet még a pocakkal! Én mostanában sokat nézegetem a tükörben, tényleg hiányzolni fog. De hát még később is lehet majd még, nem??


Üdv.

Viki

Kép
viky30
 
 


Sziasztok!

Csak bekkukkantottama topicba, amig a fiúk fürcsiznek, de nem bírom megállni, h ne írjak! :lol: :lol: :lol:

SZILVI, ÁLOMSZÉP ÁKOS, ÉS A MÁSIK KÉT SRÁC IS NAGYON HELYES!!!! Ákos, mintha már 2-3 hónapos lenne, sokkal fejlettebbnek tűnik a koránál!!!! már annyira várom, h agyoncupákoljam!!!!! a nagyobbikakat is szívesen megzabálnám, de az ugyebár nekik már ciki lenne :oops: :oops:
amúgy már meg is válaszoltam a leveledet. ma rekordot döntök internetezésben.

ml andi, sztem a magne b6 szedése nagyon fontos, és nem ettől hanem a gravidától (béres készítmény) szoktak úgynevezett
5-6 kilós óriásbébik születni. ha bekeményedik, és fáj a poci, tényleg komolyan kell venni a pihenést!!!!
a múlt héten felkerestem egy homeopatát, aki többek között hasfájásra is javasolt egy homeos készítményt. ez a Magnesium phosphorica 9 CH 1*5 golyócskát kell elszopogatni nyelv alatt szükség szerint. ha nem segít egy dózis, nyugodtan naponta többször is bevehetsz belőle. nekem nagyon bevált. a magne b6 napi 3* 2 sokszor meg sem kottyan......... talán még érdemes lenne megkérdezned egy gyógyszerészt v. a szülészedet a magne b6 továbbfejlesztett változatáról ,mert abban mindegyik komponensből nagyobb mennyiség van.
de semmi szín alatt ne izgulj, biztosan minden rendben van!!!!!!
remélem tudtam vmicskét segíteni :lol:

velünk tényleg minden a legnagyobb rendben van, pocaklakó szabolcs szépen fejlődik, a hasam pedig már akkora hogy el sem tudom képzelni, hova nőhet még az elkövetkező három hónapban...........de szerencsére csupán csak 5 kiló plusz jött rám, amit köszönhetek ákosnak, aki után naponta kilómétereket rohangálok a kertben. :lol: :lol:
apropó, nagy parkosítási projektben vagyunk, még mielőtt megszületik szabi szeretnénk rendbetenni a dolgokat a ház körül és 600nm-en akad mit tenni. aztán abban a kevéske fenmaradó szabadidőmben igyekszem meditálni, ami egyrészt a lelkemnek is sokat segít, másrészt szépen kordában tartja a vérnyomásomat. szerencsére eddig még nem kellett elkezdeni gyógyszert szedni, és abban bízom, h a homeoval és a meditálásokal elkerülhető.
most kedden randiztunk újra a dokibával és maximálisan megnyugtatott, h csupán egy háziorvosi beutalóra van szükségem, és nyugodtan szülhetünk az istvánban!!! kicsit izgultunk, h itt megy a kavarás, de úgy néz ki, h csak júli 1től várható a fizetős rendszer, vagyis a ktg-ek 30%--át kell állni, ha nem a kijelölt kórházban szülsz.

KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!!!!

és már nagyon várjuk a találkozót :lol: :lol: :lol:

sok-sok puszi
niki
Vendég
 


Igen, én is úgy tudom, hogy nagy szükség van a magnéziumra. Egyrészt a görcsökre, másrészt a keményedésre. Meg, amiket még Viki is írt. Szóval szerintem érdemes szedni. Nekem legalábbis már szinte középidőtől javasolta a doki, ugyanis néha keményedett a pocakom.

Jajj Szilvi annyira édesek a fiúk! Tényleg nagy segítség azért ez Neked, nem? Gondolom ők is élvezik Ákos pesztrálását.
Nagyon jók a képek, dobjál még fel nyugodtan, sokat, sokat! :P :P :P :P

Stellina, jó felőletek is hallani! Olyan rég jártál már erre!
Akkor Te sem híztál túl sokat. Na persze, ha még mellette Ákos után is rohangálsz, nem is csodálom. De jól bírod ezek szerint, jól van.
További jó meditálást és kitartást!

Nálunk már áll a kiságy és a bölcső. Ma rakta össze párom az egyik kollegájával. Sőt, még villanyt is szereltek. Alakulunk, alakulunk, annyira jó! :)

Mindenkinek szép, kellemes estét!
Niki

Kép
niki30
 
 


Kellemes húsvéti babavárást kismamik, kispapik!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:
mangó
 
 


Sziasztok!

Bocsi, nem azt mondtam, hogy ne szedjen megnéziumot. Mert az tényleg fontos, hanem, hogy nem feltétlenül a magneb6 a legjobb. Más formája is van, természetes úton is lehet vitaminokhoz jutni. Kétségtelen, hogy a gyógyszer a legegyszerűbb. :(
Lásd, Stellina homeot is javasolt.

Kép

Kép
b79andi
 
 


Csak 1 pillanat bekukk:

március 27-én megszületett Veruska lányunk 3950 grammal és 57 cm-rel.
A vajúdásom 11 órás volt, ami az őrületes nehézség ellenére életem legszebb élménye volt. A jános mindenenstől szenzációs volt, soha nem szülnék választott szülésznő nélkül, Bencze Tünde egyszerűen szuper, mindig tudta, mikor kell beszélni, mikor kell hallgatni, írtó profi (ha érdekel az elérhetősége, megadhatom a számát, megengedte), a dokim végül nem Dévai lett, mert kedden szültem, de Zsolnay doki is egyszerűen szuper volt, annak ellenére, hogy 3-szor látott, mintha mindig ismertük volna egymást, ráadásul ügyeletes is volt aznap, ennek ellenére nagyon kedves és aranyos, biztató és emberi.
A csecsemősök, egyet leszámítva szueprek voltak, főleg a védőnő Rita és Mirella (aki sajnos május 1-től felmond), nekik köszönhetem, hogy szépen van tejem.

Szóval a János írtó jó választás, mindenkit csak bátorítani tudok a János választása mellett.
lkt
 
 


Felrakok egy képet, hogy lássátok, nagy fejű baba is szépen meg tud születni természetes úton. Ő a mi "kicsi" Veránk:

Kép
lkt
 
 


SZÍVBŐL GRATULÁLOK A KIS VERÁHOZ! JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Nagyon Gratulálok Vera babához! Szép nagy kislány. Örülök, hogy van tejcsid.
Tünde szülésznő valóban nagyon jó, én is nála szültem, bár nekem nem választott szülésznő volt, hanem Ő volt az ügyeletes. Csak szuperlativuszokban tudok róla beszélni.
Gratula mégegyszer!!! Örülök, hogy pozitív élmény volt a szülésed, és annak is, hogy ennyire meg voltál elégedve a kórházzal.

Puszi:

Nóra

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Jajj isten, nagyon édes Vera! Gratulálok!
Jó nagy baba lett!

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!
26 hetes terhes vagyok és sajnos én is korház- és orvosváltásra kényszerülök. Tutdok valamit Dr. Kaszás Tiborról? Tulképpen minden érdekelne a tarifájától egészen az alternatív szüléshez való hozzáállásáig, illetve az Eda-ról mi a véleménye.
Jó volna egy szülésznő is, mert az első babámnál ugyan nem fogadtam, most szeretnék! Előre is köszi!
hegedüs orsolya
 
 


Szia Orsi!
Üdv köztünk! :lol: Én Kaszás dokibá kliense vagyok és még többen is. Csupa-csupa jó!!!Mindent meg lehet vele beszélni!!!11 éve hozzá járok + a saládom összes nő tagja!!!Még senki nem csalódott benne!Küldök privit!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Sziasztok Minedenkinek!
KELLEMES HÚSVÉTI ÜNNEPEKET MINDEN KIS CSALÁDNAK

SZILVI
Gyönyörű a kis családod...ÁKOS annnyira édes...imádnivaló a képen ahol puszilgatod :wink:
[/b]A kis Vera ...aki a druszám :wink: Isten Éltesse ebben a világban.

További szép Hétvégét Mindenkinek.
pusz Vera és a srácok

Kép
Kép
vera70
 
 


SZIA KICSI VERA! Hogy tetszik a világ? :)
GRATULÁLOK A SZÉP BABÁHOZ!!
Sok egészséget és boldogságot Nektek.

Örülök, hogy ilyen jókat ír mindenki a Jánosról, főleg hogy most bármikor én is "sorra kerülök".

További szép húsvétot.

Viki

Kép
viky30
 
 


KELLEMES LOCSOLKODÓS, NYUSZIKÁS HÉTFŐT KÍVÁNUNK!

Kép
Kép

Viky: Sok sikert! Várjuk a fejleményeket! :lol: :D :lol: :D

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


TIMI NAGYON NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT ÉS EGÉSZSÉGET AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!!!
VALAMI ESZEMENT GYÖNYÖRŰ EZ A KICSI (khm-khm... :wink: ) VERA BABA ! ! !
kééééééééééééééérünk méééééééééég képeket!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ui.: miért? mekkora a buksija hogy nagy???
lmkata
 
 


Szilvi, hihetetlen, hogy Ákos még csak pár hetes. Sokkal érettebbnek tűnik. Annyira szééép!

Kép
niki30
 
 


Csajok, megmutizom magam. Ez ma készült.:)

Kép

Kép

Kép
niki30
 
 


Niki, nagyon-nagyon szép kismami vagy!! Irigylésre méltóan vékony és csini vagy!!! :wink: Emma-pocak is szép formás.

Integető Ákos tündéri aranyos!

Vera baba érkezéséhez szívből gratulálok, a kép fantasztikus!!

sziasztok,Zsóka :)

KépKép
logi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?