Új privát üzeneted érkezett!

IZA HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Mircike, Kerekpocak!

Köszönöm szépen az infokat.
Persze meg fogom kérdezni a dokimat is, hogy mi kivitelezhető, de sztem akik testközelből tapasztalták a kórház rendjét, hitelesebb képet tudnak adni. A doki nem biztos, hogy tisztában van azzal pl., hogy a csecsemősökkel mit lehet vagy nem lehet megbeszélni.
Ahogy írtam, az első babámnál ezek a dolgok mind teljesültek, ezért is ragaszkodnék, hogy most is hasonló körülmények legyenek. A több ágyas szülőszoba nekem elég morbidnak tűnik így első hallásra, de gondolom amikor mi születtünk, csak ilyenek voltak, mégis itt vagyunk. Csak, ha az ember lányának volt szerencséje máshoz, akkor nem szívesen mondd le a "kényelemről". Tudjátok ez olyan, mint a légkondi a kocsiban - amíg nem volt, nem hiányzott, most pedig jó, ha van. Remélem értitek mit akarok mondani és nem hiszitek, hogy vmi extra igényű liba vagyok.
Na jó, befejezem a fárasztást.

Köszi mégegyszer

Kép
szonibaba
 
 


Szaisztok!
Nem vesztem el, csak nagyon el vagyok foglalva, és kitört rajtam a terhesség vége felé jellemző fáradtság, viszont még mindíg dolgozom, és pesztrálom meglevő gyerekeimet. Ne haragudjatok rám. Remélem minden babás és pocakos jól van!
Mi jól vagyunk, voltam CTG-n minden rendben volt, megvan az utolsó vérképem, és a hüvelykenetem, ezek is rendben voltak.
Lányaim már nagyon várják a kistesó születését, minden nap megkérdezik, hogy mennyi van még hátra. Berendeztük a kistesó birodalmát, most mosom a sok cuccot, és még ki kell vasalnom, de tulajdonképpen készen vagyunk. Apa is izgalomba van már, szeretne találkozni a 3. leánykával - és így végképp elnyomásba kerülni -. :)
Na puszi Nektek, majd jövök és bejelentkezem a másik topikba is.
anaci
 
 

 
 

Extra igényű liba LOL :lol:

Tök jó, hogy tisztázod előre magadban is, hogy mit akarsz, sztem az a gáz, ha a szülő anyukának ott helyben, vagy még jobb, ha utólag jut eszébe, hogy mit akart volna varázsolni, és csak utólag reklamál. És szar volt az egész és mindenki mekkora paraszt egyébként is. A másik meg az urban legend, hogy hallotta, hogy béna az egész kórház, és bunkók és ugyehogyugye? Ettől szoktam agyvérzést kapni :)

Úgyhogy ne aggódj, a legjobb, amit tehetsz, hogy kérdezel. Akár itt, akár a dokidat. Hiszen, ha nem tetszik, amit kaphatsz, akkor max. nem veszed meg. Tiszta sor.

Én biztosan csak jót tudok mondani! Igaz, hogy nem voltam egy extra igényű liba :) csak az egyágyas kórterem volt a parám. Szerencsémre épp volt egy üres. A többágyas szülőszoba réme nem is zavart előtte, hanem a kórtermi szobatársaké... :)
A szüléssel kapcsolatos extra dolgok sose merültek fel bennem, teljesen rábíztam magam az orvosra és a szülésznőre, és nem bántam meg. Valahogy természetes volt így is minden. Természetes, hogy mellretették rögtön a babát, varrás után azonnal megmutatták a szopizást, és két órát együtt voltunk szülés után. Aztán amikor másnap konstatáltam, hogy a kis babakocsiban van odakészítve cukros víz, rákérdeztem, és a csecsemősök azt mondták, hogy végül is rám bízzák. Mivel velem volt a baba, nem nekik nyígott volna ha éhes. Logikus. De ha beadja valaki, akkor ne csodálkozzon, ha jól megetetik az éhes gyermeket, nem? :)
Egyébként én is adtam neki, minden nap kétszer is, mert tutira éhes volt. De én is megnyugtatlak: másfél éves és még mindig szopik :)
Gátmetszést asszem csak az első szülésnél csinálnak automatikusan, úgyhogy még az is sanszos, hogy meg tudod beszélni.

Majd azért referálj, hogy mire jutottál! :)

M.
mircike
 
 


Szia Anaci!
Nem haragszunk, hanem izgulunk :)
M.
mircike
 
 


Sziasztok!

Anaci, jó, hogy jelentkeztél! Édesek a lányok, hogy így várják a hugicát. Gyere ahogy tudsz, adj hírt magatokról!!

Szonibaba, üdv. közöttünk, jó hogy írtál!!! Gartulálok a két gyerkőchöz. Tegyél majd fel képet a nagylányról! :wink:
Én maximálisan meg voltam elégedve a kórházzal, teljes mértékben rábíztam magam az orvosomra és a szülésznőmre, azonnal megkaptam Marcit, és meg is szoptattam a szülőágyon.
Mircikéhez hasonlóan én is egyágyas szobába vágytam és szerencsére sikerült is. Egyetlen negatívum a kórházzal kapcsolatban, hogy a látogatók bármikor ki-be járkálhatnak. Ez engem nagyon zavart volna :shock: :? .
A szülőszoba, ahogy Zsófi is írta, nem valami komfortos, bár én kifogtam az egyágyast és szuper volt. Én sem itt szültem az első gyermekemet, hanem a Margitban, ami egy szuperfelszerelt gyönyörű szülészet, de most már tudom, hogy nem ez a legfontosabb, hanem az orvos!!!!! Ez a második szülésem maga volt a csoda, fantasztikus élményként maradt meg bennem, míg Borkámmal nem igazán a szép dolgok jutnak eszembe...sajnos. Pedig a kórház 1.osztájú volt....
Marci reggel 6-tól este 10-ig velem volt, éjjel a csecsemőosztályon aludt. Cukros vizet én is adtam, de az én döntésem volt, adok-e vagy sem. Borinak nem adtam, és több mint egy hétig bent voltunk a kórházban vele, úgy besárgult. Marcinál megelőztük ezt a cukros vízzel. Nem kavart be a cumisüveg, mert azóta is szopizik (a cumisüveget el sem fogadja :roll: ).

Gyere gyakran!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Iza, Kati HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


puszi,Zsóka


Kép

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sokmindent, amit írtatok. És a kedves fogadtatást is.
Holnap du. megnézem az előadást, aztán megemésztem, amiket hallani fogok.

Ma voltam vérvételen, szépen beslattyogtam 1/4 9-kor, gondoltam már nem lesz senki. Hát tévedtem egy cseppet: majd' kifordultam, amikor megláttam a kígyózó sort. De szerencsére nagyon gyorsan ment és a vérszívó néni is nagyon aranyos volt. Lánykám (Szonja) azóta is puszilgatja a kezemet. Van fent róla egy kép, a www.mosolyolimpia.hu -n. Ott a keresőbe beírjátok, hogy urbanics és kiadja Őt. Ha nincs más babaérdekeltségetek az oldalon és gondoljátok, szavazhattok is Rá.

Anaci!
Mennyi idősek a már kintlévő lánykáid? Enyém még csak 2, de így is minden nap puszilgatja a hasamat, hogy ott a kistesója. A vitamin és egyéb bogyóimat is Ő szokta beadni, olyan drága.

Kép
szonibaba
 
 


Szia Szonibaba! :D

Nagyon cuki kislányod van, igazi kis tündérke!!! Szavaztam!! :wink: De édes, hogy ennyire vigyáz Anyujára!! :D

Puszi minden pocisnak, Zsóka

KépKép
logi
 
 


sziasztok lányok

még egyben de azt hiszem lehet vissza számolni. Ma voltam ctg - n és a dokinál is. egy ujnyira nyitva vagyunk egy hét alatt produkáltuk ezt úgyhogy lehet, hogy jövő héten már lesz Beni baba de gondolom nem tudni milyen gyorsan tágul egy nő ugye ???? Egyébként jól vagyunk és ,már nagyon várom a pillanatot bár kicsit félek is hogy mi fog velem ott történi. De többen irtátok, hogy rábiztátok magatokat a dokira és a szülésznőre és ezt nem bántátok meg szuerintem én is ezt fogom tenni...

kki

Kép
kki
 
 


szia Iza !!

én vagy 3 hétig egy ujjnyi voltam..... :wink:

mintha nyákdugó is távozgatott volna a végefelé, de erre nem esküszöm meg. a lényeg h azért még eltarthat egy darabig illetve akár már holnap is szülhetsz!

na jól megmondtam, mi? :lol: :lol:

csak én pont azért drukkoltam nehogy má' megszüljek :arrow: tudod program csaszi voltunk - de bevallom viccesnek tartottam volna azt a verziót is ha Liza megint beintett volna és a terv időpont előtt kibújt volna :wink:


sztem mást nem is nagyon lehet tenni mint rábízod magad a dokira nem?? elvégre ő csak tudja mi merre hány méter...
persze ha valaki már tapasztalt és úgy érzi szülés alatt gáz a dokija akkor talán még van ereje ellenkezni vagy vmi... :roll:
de asszem ez nem az az eset :wink: :wink:

jajjj de izgi !!!! figyeld meg milyen hamar eltelik az idő, élvezd még ki amíg bent van!
(nekem legalábbis szülés után 1-2 hétig még nagyon nagyon hiányzott a Pocak - de az is lehet h csak a program csaszi miatt ?? who knows....) nem baj, azért élvezd ki a végét is !!! :wink:

puszók
lmkata
 
 


Logi!
Köszi szépen a bókot is és a szavazást is :)

Kki!
Akkor már nagyon izgi helyzetben vagy, de jó! Csak "megnyugtatásodra": amikor Nekem Szonja született, este 9-kor nézett meg a doki, hazaküldött azzal, hogy csak 1 ujjnyi és jövő héten találkozunk uekkor. Hajnali 4-kor már 4 ujjnyira voltam kitágulva, 7-kor pedig ott oázott a hasamon a Kicsike :)
Ezt csak azért, mert tényleg nem lehet tudni, hogy "milyen gyorsan tágul egy nő".
Sok erőt, ügyes leszel!

Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!


Kki
Kitartás, ez már a célegyenes!!!!

Szonibaba
Én is szeretnélek üdvözölni köztünk, minden új tagot szívesen látunk! Olyan furi a vonalzódon nézni azt a 7-t. Szörnyű, hogy repül az idő, használd ki a pocakos létet, én nagyon élvezem!!!

Ma megyünk a Dévaihoz, reméljük minden rendben! Este beszámolok.

Kérdés: a Jánosban van hűtő? Társalkodó, ahol a híradót meglehet nézni? Bocsi, ha furák a kérdéseim, biztos nem a TV fog izgatni, de már úgy megszoktam a fél hetes programot!!!


Pusza

Kép
übi
 
 


Szia Übi! :)
Húú már nektek sincs sok hátra :wink: ! 21 nap már semmi...
Hűtő van, Tv nem tudom, van-e, pedig én is nagy tv néző vagyok (sajnos :? ), de ott nem hiányzott...
Vigyázz magatokra és este jelentkezz, mi volt Dévainál!!!!!!!!!

KKi, minden oké veletek??? :roll:

puszi,Zsóka

KépKép
logi
 
 


hűtő van tv nincs, de örülsz majd h élsz. tévézésre semmi időd nem lesz: látogatók, rokonok stb. + a babád nézésénél jobb műsort úgysem adnak!
kerekpocak
 
 


Tv?????????????? még most is örülök ha véletlenül meg tudok nézni egy valamit benne.................. :roll: :roll:

nálam ugye nem lehetett ott Lizus a kórházban, és még így se lett volna időm tv-t nézni!! látogatók, alvás, fejés, Lizu látogatás, evés, tisztálkodás, örülök h végre nincs semmi dolgom és csak fekszem program, stbstb...

szóval az idő kicsit átalakul ilyenkor...
:lol:
lmkata
 
 


Übi, én alapítványi szobában voltam, ott volt tv.. hangyásan bejött a 3 alapcsatorna. mikor este leadtam Laurát, akkor próbáltam alapzajként megszokásból, de akkor engem sem kötött le. fáradt és kimerült voltam, meg tényleg annyira máshol jártam, h. a Megasztárt sem tudtam nézni, nem bírtam figyelni :lol:

társalkodó szerintem nincs a szülészeten.. sajnos v. inkább szerencsére... :?:

a közös konyhában v. miben van mikró is, ha esetleg hoznak be neked külön hami-hamit, ott meg lehet melegíteni.

Iza, drukkok !! és kitartást így a vége felére, ez már tényleg a CÉLEGYENES !!

Marcsi

KépKép
alon
 
 


sziasztok lányok


még mindig egyben képzeljétek tegnap annyira fájt a derekam éreztem ahogy mennek szét a csontjaim gondoltam éjjel találkozunk beni babával, de semmi elmúlt...... csak mindig kinoz engem a bébi lehet hogy nem tudja még ő sem hogy mit is akar ??? vagy azért mostmár jelzett, hogy anya mindjárt jövök????

Kép
kki
 
 


szia Iza!!!


hát persze hogy készülődik! készíti magának az utat hogy a lehetőségekhez képest minél nagyobb helyen tudjon kijönni!!
:lol: :lol:

okos gyerek ám ! :wink:
lmkata
 
 


Kki! drukkolok Neked nagyon!
Már tényleg nincs sok hátra!!!! :)
nagyon izgi!!!! :)
mangó
 
 


Übi drága: úgy irigyellek ezért a kérdésért :) Eszembe jutok saját magam, és hogy milyen más is volt az egész világ még a szülés előtt :) Egyik nap még ebben a világban vagy, másik nap már nem.
Olyan, mint amikor Neo felébred és nem mehet vissza. Persze nem is akar visszamenni :)
mircike
 
 


hát Mircike ez 10-ből 10 pontos ! Nagyon ott van ez a HSZ-ed ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lmkata
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Bocsi, hogy tegnap már nem jelentkeztem, most pótlom!

Ma voltunk CTG-n és Flow-n amit a Molnár doki csinált, így tudtam vele beszélgetni! Így már nem is olyan vészes a dolog. Egész szimpi!
Tegnap a Dévai azt mondta, hogy vasbeton a méhszáj, mire én elkezdtem örülni, hogy nem kell magam takarékra tenni. Persze tévedtem! Azt mondta, hogy a kiírt időpont előtt három héttel ideje lenne elkezdenie puhulni, mert így nehéz szülésünk lesz. És a pihi sem ártana! Amúgy a Molánr is a gyors szülésre min.8 órát mondott, amire hát felkell készülni, főleg hogy nem szeretnék EDA-t.
Képzeljétek, éjszaka szörnyen fájt a derekam! Kicsit feljebb olvastam, hogy kki-nak is szokott ilyen lenni! Ez már valami jóslás????

Pusza mindenkinek!

Kati

Kép
übi
 
 


KATI TESSSSSSÉÉÉÉÉÉÉKKKKK pihennni!!!!!!!!!

KKI MENNEK EZER MILLIÓVAL A DRUKKOK!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Voltam kedden a sz.felkészítő előadáson. Sajnos pont a szoptatásról volt szó, ami nem kötött le igazán (nem az előadás miatt, hanem a téma miatt, Szonji 21 hós koráig szopott :) )
Utána megkérdeztem a dolgaimat a szülésznőtől és végülis pozitív válaszokat kaptam és persze azt mondta, hogy mindent beszéljek meg a dokival. Az orvossal jövő héten találkozunk, akkor megkérdezek mindent keresztbe-kasul, meglátom miket mond és utána döntök, hogy maradunk vagy sem.

Kati, Kki!
Én is szorítok nagyon Nektek!!!

Kép
szonibaba
 
 


szonibaba ki az orvosod?
kerekpocak
 
 


hello lányok

még mindig egyben és egyre ingerültebb és idegesebb vagyok tegnap óta sajnos már egy csomót bőgtem és az egész világra haragszom hogy miért ? csak úgy..


Kerekpocak és nemrég szült kismamáktól szeretném kérdezni mennyi idő elteltével kaptak pénzt az állam bácsitól gondolok itt a tgyásra és az egyszeri anyaságira meg ilyenek köszi a segitséget

kki

Kép
kki
 
 


Csak röviden... :oops: :?

IZA DRUKKOK!!!!!!!!!!!!!!!!ÜGYES LÉGY!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

ÜBI-KATA NEKED IS HASONLÓKAT! :D

Sajnos nem volt sok időm, így csak gyorsan írtam az "Anyukákba" és rohantam is tovább! De drukkolok, és gondolok Rátok! :P

Bár nem tőled kérdezted... Iza, de én úgy tudom, hogy az összegek - anyasági, tgyás...- kifizetésének "gyorsasága" függ attól is, h a céged TB kifizetőhely vagy sem....Nekem az egyik bnőm mindig ezért szív, mert azt mondják neki, h "vissza kell keresni az adatbázisba..."

Az érzések, amikről írtál, teljesen normálisak - sajnos - a fiishben :roll: :oops: :evil: 8) . Én is hasonló voltam, és mindent túl reagáltam, és mindenre, és mindenkire haragudtm... /Bár Zsomb már nem volt időm erre figyelni, meg nála az volt a cél, h minél tovább bent maradjon, mert elég hamar ki szeretett volna bújni.../

Bocsi az esetleges hibákért, de rohanásban vagyok szintén... :oops: :? 8)
mazsolák
 
 


Iza!

csaba rohangált ide-oda a tbhez meg mittom én hova és 3 héten belül megkaptunk mindent.

ha ideges, mérges meg dühös vagy az normális. pihenj sokat mert szülni kipihenten lehet! nagyon drukkolunk és sok sok szeretetet küldünk!!

Katinak is!!!!
puszik
kerekpocak
 
 


hát rólunk ne vegyetek példát, még semmit nem intéztünk a papírokon kívül (azt is apa :arrow: születési akvi kiv, lakcímkártya), de a taj kártyát is inkább megvártuk postán... :oops: :lol:
így pénzt még nem látok most sem... de majd leaglább jól jön karira :)
lmkata
 
 


Ahogy elnézem a dolgokat, cca Übivel ugyanarra a napra vagyunk kiírva. Majd csinyálok vonalzót, de eddig nem vitt rá a lélek.
Ma voltam CTG-n minden OK, gyerek jól van, és úgy tesz mint akit bebetonoztak, pedig én már igencsak szülnék. Ez a 3. terhesség kicsit jobban megvisel mit az eddigiek, de ma a szülésznő modta a CTG közben, hogy ez rendben is van. Mondhatom baromira megvigasztalt. :?
"Kintlévő" lányaim 5 és fél, és 3 és fél évesek, és teljes extázisban vannak a tesó miatt. Ma lefektetéskor a nagyobbik azt mondta hogy ha megyek a korházba vigyem be az Ő takaróját, mert hátha ott nem adnak nekem .

Szonibaba! Én már 2x szültem itt, a dokik és a csecsemősök jók voltak. A szülésznők meg különösen. Ez nem egy alternatív kórház, kicsit ódivatú, de a csecsemősökkel régebben sokmindent meg lehetett beszélni. A cukros víz valóban van, és mivel én akadékoskodtam miatta nekem is elmondták, hogy ők odaadják, és én döntöm el mi legyen a sorsa. Még azt is hozzátették, hogy mióta adják a vizeket a babóknak sokkal kevesebb a besárgult gyerek. Én adtam neki, mert éhesek voltak, és nagyon lassan indult a tejem, de nem volt komoly gond a szopiknál.

Na miután jó hosszúra sikeredtem, megyek is. Puszi mindenkinek, jó babázást, és pocakoskodást.
:)
anaci
 
 


én is ezt akartam írni korábban: kedvesek, segítőkészek és készségesek; de a kórház vonalas, konzervatív és ha élhetek én is ezzel a kifejezéssel "ódivatú". de én itt szülök next time is.
kerekpocak
 
 


ÜbiKati!!
BOLDOG NÉVNAPOT !! :wink: :wink: :wink:

amúgy hogy vagytok jóslófájás ügyileg? meg egyébként??

pusszok
Kata&Liza
lmkata
 
 


MINDEN katinak boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


ÜBI-Kati BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!! Kép

KépKép
logi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen!!!

Nálunk minden rendben. Az éjszaka egyre szörnyűbb, mindig fáj a derekam, néha a hasamat sem tudom hova tenni. Néha melegem van, néha fázok, ...... Szóval semmi sem jó! Én is ismerem a hirtelen jött hangulat változást, és a hozzá tartozó egyéb járandóságokat! Általában álmos vagyok, de ahogy hozzákezdek valamihez, minden rendben. A derékfájás lehet valamilyen előjel??? Mert egyéb más szokatlan dolgot még nem tapasztaltam. Elkezdtem inni a málnalevél teát, majd meglátjuk mit használ!
Holnap még megyek dolgozni, és vége! Apa már így is minden rossznak elmondott, és közölte bezár, ha másképp nem megy. A pihenés így is elmarad, mert még egy csomó dolgom van.
CTG-re kedden megyünk, pénteken du. meg dokihoz. Nagyon kiváncsi vagyok, van-e valamilyen változás.
Szerdán amikor a FLOW voltunk, akkor azt mondta a doki, hogy a babóca buksija 9,5cm, kb. 3,2 kg lehet, akkor volt 37 hetes. Szépen növöget.
Mára ennyi, legkésőbb kedden jövök!!!
Köszönöm, hogy gondoltok ránk, nagyon jól esik!

Pusza
Kati

Kép
übi
 
 


Szia Kati!

Először is boldog névnapot! Mivel én is a 37. héten vagyok, és még én is dolgozom, nagyon együtt tudok érezni veled. Az éjszakáim nekem is rémesek, és szinte egyáltalán nem tudok aludni. Ha minden jól megy szerdán befejezem a dolgozás oroszlánrészét, utána jön a pihi, bár szívesm szerint szülnék már. A derekam nekem is fáj, azt mondta pénteken a dokim, majd a szülés után elmúlik. Mondhatom jól megvigasztalt, bár tapasztalatból tudom hogy igaza van. Kati, te otthon dolgozol, vagy bejársz egy munkahelyre? Nekem saját vállalkozásom van. abban húzom az igát, ebben az a jó, hogy magamnak osztom be, de ez a hátránya is. Nincs igazi szülési szabadság, ha kijövök a kórházból max 1 hónap nyugi lesz, utána megint mehet a meló 1000-el. Van már tapasztalatom benne, mert a másik két lányom mellett is ezt csináltam, meg lehet szervezni, de az eleje nem egy fáklyás menet.
Várom a híreket felőled. Gondolom mivel ebben a topikban vagy a Jánosban fogsz szülni. Ki a dokid?

Puszi mindenkinek.
Nóra

Kép
Kép
Kép
anaci
 
 


Kedves Pocakosok! :P

Jól bírjátok! Nem semmi! Még így a végefelé is dologzni! :roll: :oops: 8)
Azért vigyázzatok a Pocira is, a Bentlakó Pocaklakókra! :P

Iza, veled mi újság? Még egyben, vagy már babáztok?! :roll: :)

Kitartást! Sok +++++++++energit a fájások+hangulatváltozások ellen! :? :)
mazsolák
 
 


Iza! hogy vagy? mi újság? nagyon drukkolunk!
Ne aggódj ahangulatváltozás miatt ez ilyenkor teljesen normális! Csak Neked rossz, a környezeted megérti....

a pénzes dolgok úgy vannak, ahogy Edus is írta, minden attól függ, hogy a munkahelyed kifizető hely-e......

Kati, Neked is nagy nagy drukk!!!!!!! a derékfájás már jó jel!! :)
Anaci, Neked is nagy drukk!!!!!!!
olyan furi, hogy pár hete még értem drukkoltatotk :)

Szonibaba, én is csak csatlakozni tudok a többiekhez, a szülésznők nagyon jók, Annamaria nekem a tökéletes volt, nagyon nagyon jó, csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. A csecsemősők is aranyosak, mindenben segítenek, csak kérdezzél bátran!
A tv, meg úgy van, ahogy írták a lányok, én nem tudtam betelni a babám látványától, nem hiányzott más :)

puszi!!!
M.
mangó
 
 


sziasztok lányok

még mindig egyben nem rég értem haza a kórházból. szóval semmi a fiatal ember továbbra is tök jól érzi magát és továbbra is egy ujjnyira vagyunk nyitva ennyi... a doki szerint továbbra is türelem, de sajna már nem megy tényleg mindenből elegem van, de Beni abával megpróbálok beszélni, hogy időben jöjjön és ne nagyon várakoztasson mostmár minket...
Sajna a munkahelyem nem tb kifizetőhely úgyhogy gondolom akkor ez idő lesz. Mindig vannak jósló fájások de sajna abba marad, de ma a vérvételes néni, azt mondta ő már látja nincs sok úgyhogy adott egy kis erőt....

na sziasztok

iza

Kép
kki
 
 


sziasztok pocisok!

hajrá minden babónak ! :)

én azért kicsit irigyellek benneteket bár nem rég szültem, de akkor is !!!!!!!!!!
ma is a kórházban (tudjátok én máshová járok...) olyan furi volt várni a terhesambulancián a sok hatalmas has között akik meg a ctg-t várták... én meg a 6 hetes kontrollomat :? :lol: :lol: :lol:

de ugyanakkor frenetikus büszkeség-élmény is egyben hogy nekem meg ott szuszmákolt a kis Lizim ... :roll: :lol:

naszóval csak azt akartam írni hogy vegyes ez az egész.... (nekem legalábbis :wink: )
mindjárt nektek is kint lesz a kisember, kitartááááááááás !!
:lol:

pusszok
lmkata
 
 


Sziasztok!

Iza, remélem hamar megszülsz, nekme ma szült egy barátnőm aki mikulásra volt kiírva, nagyon irigyeltem Őt. Kisfia született 3750 grammal.
Imkata, értem miről beszélsz, én már estem át ilyenen, de a 6 hetes kontrol is kellemes dolog. Gondolom minden rendben volt.
LizaCica nagyon aranyos a képen, legyen rengeteg örömed benne!!!
Puszi Nektek, majd jövök ha van vmi, azt hiszem majd szerdán megek dokihoz, legkésőbb akkor beszámolok.

Puszi mindenkinek!
Nóra
anaci
 
 


Iza!
kitartás! megértem a nagy türelmetlenségedet, de hát elvileg még van 9 nap a kiírt időpontig! lazíts, mert pl mi van ha ráhúzol 1 hetet? ha már most ilyen nehezen viseled akkor mi lesz ott?
szal nyugi. ki fog jönni! aludj! menjetek moziba! egyél sokat! találkozz barátnőiddel, olvass!

innen meg megy a ++++++++++++++++energia!!!!

meg a rengeteg puszi!!
kerekpocak
 
 


na igen, akkor nem is értettem mekkora hatalmas gigantikus erővel bír ez a szó amikor már kint van a babó: ALVÁS

ez egy gyönyörű szó ! és amikor ott a lehetőség hogy éljünk még utolsókat vele :arrow: én is ki voltam akadva h anyu már megint ezzel jön. hát nem érti hogy én már nem akarok aludni? nem bírok aludni?? már unom! én már babázni akarok!!!
de persze közben azért tisztában voltam vele hogy "visszasírom" én még ezt az időt! :wink: :wink:

Liza egy áldott jó baba... nem hasfájós, nem sokat sírós, nyugodt, éjjel evős-alvós, szal mákom van vele és mégis ez az alvás, meg apával nyugiban kanapén összebújós és tévézős dolog azért bevallom na! hiányzik!

:lol: :lol:

szal: aludjatok, pihenjetek és bújjatok össze apával amennyit csak tudtok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

ugyanilyen ugyanis már SOHA TÖBBÉ nem lesz. csak max. hasonló :lol: :wink: :wink:

drukkolunk nektek és azért mi is várjuk már hogy láthassuk a szebbnél szebb kisemberek fotóit !!!!! :wink:
lmkata
 
 


Sziasztok Pocakosok! (huha de fura ezt leírni) :)

Csatlakozom az anyukákhoz! Alvás, pihenés és apával való foglalkozás!!!!!!! :)

most aztán még ha nehezen de lehet jönni menni, utána már nehezebb!

puszi és drukkhegyek!!!!!
mangó
 
 


Sziasztok!

Tegnap volt az utolsó munkás nap! Ma leadtam a papírjaimat az OEP-nél, így egy kicsit gyorsítunk a dolgon!
CTG rendben, pénteken megyek a dokihoz, és a következő CTG-re.
Semmi egyéb jel, csak a szokásos derékfájás, és simán elalszok akármikor! Persze csak max egy órára!
Szerda-csütörtök kötelező továbbképzésre megyek, pénteken meg a dokik töltik ki a napomat! Jövő héten is bizti minden napra lesz valami, így a pihenés most sem valósul majd meg. Így legalább nem lesz annyi időm a szülésen gondolkodni, mert hát elég félős vagyok! Már a vénába adott injekció is hidegrázással tölt el!

Köszönöm, hogy mindenki gondol ránk! Nagyon jó érzés tudni, hogy vannak, akik "ismeretlenül" is mellettünk állnak!

Nóra
Jánosban fogok szülni, a Dévainál, vagy ha ő nem tud bejönni, akkor a Molnár dokinál!
Bejártam dolgozni, és itthon is dolgozok! Te mivel foglalkozol? Az itthoni munkám nem sok (sajnos vagy nem sajnos) a benti eléggé az volt! Főleg mostanság, mert később értem be egy-egy vizsgálat miatt, amit aztán bekellett hoznom (ez sajna az utóbbi időben nem igazán sikerült)!

KKi
Nálunk teljesen zárt a méhszáj, semmi előjel, így nálunk úgy tűnik még messze a babázás! Remélem már nem kell sokat várnod, és küldöd a képeket! Nyugi!!!! És sok sikert!

Légyszi segítsetek, hogy mennyit szokta adni a szülésznőnek ha nem fogadott, a gyerekorvosnak, csecsemősnek, dokinak, szóval általában akinek szoktak!
Ezt aztán megfogalmaztam! Küldhetitek priviben is! Már próbáltam tájékozódni, de tapasztalatom szerint ez kórházanként is változik! Nekem sajnak nincs olyan közeli ismerősöm aki a JÁnosban szült!
Remélem senkinek sem kellemetlen a kérdés, de ha igen akkor úgysem válaszol, és tőlük elnézést kérek!

Mára ennyi, még a héten biztos jelentkezek!

Pusza mindenkinek!



Írhatod priviben is a válaszod, ha nem szeretnéd publikusan!

Kép
übi
 
 


Übi - Kata, ahogy én tudom/ahogy hallottam/olvastam/tapasztaltam:
orvosnak: áltban a vizitdíj 10x, de csaszinál több is lehet..
szülésznők, ha nem fogadott: 5-10eft (ebben nem vagyok bizti, mert fogadott volt zsombornál..., zsig meg 2003. :arrow: azóta változhatott)
csecsemősök: - bonbon..., de ezt sem mindenki szokta/nem megszokott.. (én csak zsombornál...segítség kérés miatt! de sztem enélkül is készségesek, ha kérdezel, az viszont fontos!!!néma gyerek....)
doki, ha házhoz jön: 2-5eft

remélem, tudtam segíteni, de ahogy te is írtad ahány ház, annyi szokás..Majd a többiek is írnak, és azt össze tudod vetni.

Remélem, nem voltam túl zagyva, de már megyek aludni/már fejelem le a monitort :oops: 8)
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Iza, Kata!
Kitartás! És amit Kata írt minden szava igaz! Csodálatos dolog az anyaság, de sose lesz már olyan, mint előtte. S néha, őszintén bevalva nekem is nagyon hiányzik a nyugi. Néha ugyan a nagyikra van bízva Bala, hogy ezt-azt elintézzek, de akkor is nála jár a gondolatom, s rohanok haza. Az Apával összebújós hétvégi reggelek néha nagyon tudnak hiányozni, de feledteti az öröm, amikor köztünk szuszog a kis Manókánk. A gond csak ott van, hogy hétvégén is 6:30-kor van ébresztő, hiszen Balának a hétvége ugyanolyan mint a hétköznap. Ez az, ami néha egy kicsit fárasztó.
De nem panaszkodom, mert van egy gyöynörű és ami a legfontosabb egészséges csillagszemű Mazsolánk.
Úgyhogy tessék még pihenni, aludni, lustálkodni!
Bent még nem maradt Babó, bár tudom, ezt ilyenkor nagyon nehéz elhinni. Bala 12 napot húzott rá, s akkor is indítással vették rá az indulásra. :?
Pénz: Mi a dokimon kívül nem adtunk pénzt. A szülésznők és a csecsemősök csokit japtak, meg egy képet Baláról egy szép idézettel, a beteghordó (nagyon-nagyon rendes volt) és az ügyeletes doki egy üveg márkásabb bort. Hozzá kell tennem, hogy választott szülésznőm nem volt, s nem is volt sok dolguk velem, mert hamar felkerültem császárra. Valszeg ha rendesen szülünk, s meg lettünk volna elégedve a szülésznő segítségével, akkor Ő is kapott volna valamennyit a csoki és a kép mellé.

Kata!
Ismerős a 6 hetes kontroll feelingje :) Olyan büszkén még sosem ültem a nőgyógyászati osztályon, mint akkor.

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok,

Örömmel írom le Nektek:

Iza kisfia tegnap délután 5 órakor megszületett: Benedek Péter, 3150 gramm, 53 cm. Mindketten jól vannak.
Részleteket majd ő ír, amint lesz ideje.

Panu
(egy kollégája)
panu
 
 


ÉLJENÉLJEN ÉLJEN!!!!!!!!


ISTEN HOZOTT KICSI FIÚ!!!!!!! GRATULÁLUK NEKED ÉS ANYUKÁDNAK IS!!!!!!!

MILLIÓ PUSZI HATALMAS ADAG SZERETET!!!!


zsófi és samu
kerekpocak
 
 


Kedves Iza!

Kép

HATALMAS GRATULA "AZ ÚJ CSALÁDTAGHOZ"+SOK SOK BOLDOGSÁGOT+SOK FINOM TEJCSIT KÍVÁNUNK! :P Reméljük, Benedek könnyen érkezett, így mihamarabb találkozhatunk veled/veletek! :P Vigyázz nagyon magatokra, és pihengess, gonodlom, "rád fér"! Gőz eltávozott, megnyugodtál?! :roll: :oops: 8) Most már sokkal könnyebb -azt hiszed - , de ez akkor is jó, mert minden fáradtságot megér! :lol: :wink: Várjuk majd a képeket+születéstörit! :wink:


Kedves Panu! :D

Neked is köszönjük, h tájékoztattál minket, és ha esetleg beszélnél Izával, akkor kérlek, ad át neki minden jó kívánságainkat!Sokat gondolunk Rájuk!:P
mazsolák
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?