Új privát üzeneted érkezett!

bocs a gépelési és helyesírási hibákért kicsit fáradt vagyok és siettem is..
kerekpocak
 
 


Mangó, ez aztán a szép fényes pocak :) valld be hogy bekented fotó előtt valami csillogóssal :wink: :wink: :wink:
még a kompozíció is tökéletes, a rózsaszín háttér megy a ruhádhoz is... :lol: örülök h azért csak sikerült! :lol:

én nagyon sz..rul aludtam most éjjel, igazából ilyen még nem is volt... már az elhelyezkedés része nem ment lefekvéskor, és onnantól csak nyűglődtem meg pisilni jártam hajnali 4ig amikor végre sikerült jó mélyen elaludnom :)

na ezt most úgy írtam ide mintha egyedüli lennék ezzel a problémával ilyentájt... :wink:

képzeljétek sikerült levideóznom, ahogy Liza tornázik odabent !
nem volt egyszerű, mert MINDIG akkor hagyta abba amikor bekapcsoltam a gépet :roll:
de egész nap ezzel szórakoztunk :lol: vicces volt....
végül este sikerült egy jó amikor már feküdtem, és épp a tesómmal beszéltem mobilon. na közben beindult !!!! gyorsan egy kézzel előguberáltam a gépet és megörökítettem !! :wink:
én nyertem :wink:

majd próbálok vágni belőle és valahová feltenni... de nem bizti h sikerül, ilyet még nem csináltam... :roll:

szép napot! ma is még nyár lesz meg hétvégén is !!
azért nem bánnám ha október végéig maradna és akkor még Liza is élvezhetné kicsit.. de lehet h pont akkora már jön a nyálkás ősz :roll:
lmkata
 
 


Melba, holnapra tűztétek ki az időpontot ??????????
jujjjjjjjjjjjjj !!!!!!!!!
:lol:
lmkata
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát igen, mi még egyben... :roll: És jól emlékszel Kata, azt kértük Domától, holnap érkezzen... :roll: :lol: Nagyon izgi! :shock:

Ma voltunk ctg-n, elég erős méhösszehúzódásaim voltak, mondta a nővérke, el ne menjek, hogy doki nem látta a papírt. :roll: De nem fájt vészesen, csak a szokásos keményedések voltak. Molnár doki megint aranyos volt, de ő nem aggódott a papiros miatt, simán hazaengedett. :wink: Hát kíváncsi vagyok, mikor indulunk be? Sikerül-e a holnap? Köszi a drukkokat Nektek! :wink:

Szerdán nem jöttem, mert egész nap bőgtem, nem tudom, mi volt. A tetejében estem egy óriásit itthon, amitől csak még jobban bőgtem, nagyon megijedtem. :cry: :roll: De babánk olyan aranyos, fél órán belül megnyugtatott nagy hancúrral, hogy ő jól van és szedjem már össze magam! :roll: Hát még tegnap is szedegettem magam... :roll: De az esés sem indította be a szülést... :roll: Hát végülis még nincs szombat... :wink:
Ja és én sem tudok két napja aludni, valami van a levegőben. Nem egyszerűen a szokásos éjszakai nyűgök, hanem egyszerűen nem tudok aludni! :?

No eleget nyavajogtam, csak gondoltam, bejelentkezek, hogy még egyben vagyunk.

Látod Kki, nem csak Nálad van bőgés és hiszti... Nyugi! :wink:
Örülök, hogy tetszett az előkészítő, én is szívesen jártam. :wink:

Mangó, szép a pocid nagyon, de én már láttam személyesen is. :wink: Szerintem én nem fogom megúszni végül a pocirepedéseket, kezd nagyon csúnya lenni a köldököm tájéka...

Nagyon ügyi vagy Kata, hogy le tudtad videózni Liza hancúrját, nekem eddig ez nem jött össze. :wink: Kíííííííváncsi vagyok.

Klári, várjuk ám azt az egy órás Juli képet! :wink:
Köszi a drukkokat! :wink: Nekem eddig még nem sikerült tágulnom, bár lehet, ma mást mond délután a Dévai. Ki tudja?
Tóth Ildikó a gyerekdokink, még a 35. héten megkerestem. Gondoltam, nem húzzuk mi ki ennyi keményedéssel a végéig. :wink:

Morzsa, örülök, hogy nem nőtt a tágulatotok! :wink: Szép neve lesz a fiatalúrnak. :wink: De a pocis képed lemaradt eddig... :roll:

Szép napot mindannyiótoknak!!! :wink:
Melba

KépKép
melba
 
 


Sziasztok!

Hűűű, Melba a finisben vagy már tényleg! Szorítok nagyon!!! Biztos minden rendben lesz! Kitartás!!!

Mangó!
Nagyon szép a pocid!

Nekem csak akkor indult be a tejem amikor hazaértünk a korházból... Teljesen kivoltam, ott bőgtem, hogy éhenhal a gyerekem... Hiába raktam cicire, fejtem, laktoherbet vedeltem, semmi... Adtam neki a cukrosvizet, azon élt 4 napig (nehogy besárguljon, de így is sárga volt több mint egy hónapig...) De állítólag van annyi tartaléka. Hazaértünk, és másnap elkezdett ömleni, azóta van tejcsi szerencsére! És otthon is adtam egy ideig a cukrosvizet, de akkor már nem kérte.

EDA-val kapcsolatban. No para. Nekem volt néhány térdműtétem, ebből 4-szer gerincérzéstelenítést kaptam és semmi bajom. Én is EDA-val szültem és hatalmas megvátás volt!!!

Reni

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


hajrá Melba!!!!
kerekpocak
 
 


Sziasztok csajszik!

köszönöm a poci dicséretet :)
Kata, nem kentem be ;) de a képen én is meglepődtem, hogy ennyire fényes :lol: a kép többi eleme, csak véletlen...:)

De jó lányok, hogy megírjátok a szopis tapasztalataitokat én is köszönöm :)

Melba, kitartás!!!!!!!! drukkolunk!!! Nagyon!!!!

puszi
Mangó
mangó
 
 


most olvastam a 2006 őszis topikban hogy hajnalban beindult egy szülés (41.hét vége) aztán napközben 2 csajszinak is elfolyt a magzatvize ...
lehet hogy hamarosan itt is ilyen akciók várhatók ... :roll:
lmkata
 
 


Melba :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Zsófi, tegnap kivettem a könyvtárból A suttogó titkait. még csak belelapozni volt időm - de köszi a tippet ! ott mondták h. van egy 2006-os kiadás/folytatás is a "A suttogó mindent megold" címmel, de vki kikölcsönözte, azt nem tudtam elhozni.

Mangó, hatalmas a pocakod !

mi most megyünk a telekre egy kis friss levegőt szívni, de este tuti benézek Melba miatt.

szép hétvégét mindenkinek ! még keddig tart a jó idő !

Alon

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Alon énmár olvastam ill. olvasom a suttogó mindent megoldot! az még jobb!- részletesebb.
kerekpocak
 
 



melba mennek a drukkok ezerrel!!!!!!! már babáztok? vagy még 2in1???
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Még egyben vagyunk, semmi jele közelgő születésnek. :cry: Hacsak nem annyi, hogy ma még alig mocorgott valamit a kis drágánk. :roll:
Most családi ebéd, majd hegyet mászunk. :wink: Utána jelentkezünk.
Köszi a drukkokat, jól jönnek! :wink:

Szép napot Nektek!
Melba

KépKép
melba
 
 


Melba
Drukk, drukk, drukk!!! :)


Még jelentkezek...
mazsolák
 
 


Hajrá Melba!!!! Drukk, drukk!!!

KépKép
Kép
szuvajdzsity
 
 


HAJRÁ MELBA ÉS DOMINIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
logi
 
 


várjuk az infókat! apa írjon ha action van és már Dominikoztok!!!!
kerekpocak
 
 


Kedves Mindenki! :D

Most egy kicsit eltűntem, majd megpróbálok visszaolvasni, és írogatni. :wink:

Mangó - Nagyon szép csillogos Pocid van!!!! :D Tényleg olyan, minhta bekented volna előtte. Meg nekem úgy tűnik, mintha már lejjebb helyezkedne el. Nem mondták, hogy készülődik már lefele Babóca? :roll: :wink:

Melba - gondolunk rád! Kitartást! Várjuk Apájától az infot, és küldjük a sok sok +++++++++++energit a könnyű szüléshez+tejcihez! :D

EDA-hoz nem volt szerencsém, de erről már minhta írtam volna. 8)

Most ennyi, majd vmikor még jövök..
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok, de nálunk a helyzet változatlan. :oops: :roll: Úgy tűnik, Doma irtó jól érzi magát odabenn. :wink:
Megvolt a családi ebéd és utána kétszer is megmásztuk párommal a budaörsi Kő-hegyet, igazán sok lépcsőt megmásztam ma. Egy dolgot értünk csak el vele, hogy babánk az egész napi alig mocorgás után most nagy hancúrt levágott a pocimban, úgyhogy tudjuk, hogy remekül van, köszöni szépen. Hát ez van. Tulajdonképpen én is remekül érzem magam, volt most erőm hegyet mászni és bár egy hete nagyon húz a hasam minden nap, mára még ez is elmúlt. :roll:
Azért reméljük, előbb-utóbb sikerül előcsalogatni. Végülis nem maradhat örökké odabenn. :wink:
Ja és persze apát megbíztam, hogyha lesz hír, akkor írjon feltétlen. :wink:
Jelentkezünk holnap, ha nem szülünk még.

Sok puszi Nektek!
Melba

KépKép
melba
 
 


hát Melba, ha a tegnapi esés és a mai Himalája mászás sem csalta elő Domát, akkor tényleg jól érzi magát odabent ! a lényeg és a legfontosabb, h. Te is és ő is a jelek szerint jól vagytok !
mi "szülésbeindítónak" roncsderbin voltunk a 40.héten (persze csak nézőként :lol: ) de szintén nem volt eredmény. a dokim még a szexet javasolta - de nálunk az is hatástalan maradt.

várjuk majd az infókat !!

Alon

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Sziasztok Csajszik!

Melba, Doma nagyon drukkolunk mi is!!!!!!

Edus, többen is mondtak, hogy lejjebb van a pocim..... szóval akár már lehet az is, hogy készülődik a pici srác, viszont még legalább egy hetet várnia kell, mert a dokink szabin lesz a jövő héten....

Lányok, viszont nekünk elvileg holnaptól nincs netünk, nem tudom, hogy meddig de próbálok jelentkezni, illetve Apa intézkedik. Már most hiányzik a társaságotok..........
:(

Addig is mindenkinek puszi és drukkhegyek!!!!!!

puszi
Mangó
mangó
 
 


sziasztok !!

Melba, gondoltam rátok de valahogy az az érzésem volt hogy még nem jött Doma.. sztem nagyon is jól érzi magát ott bent :wink:
persze nem ellendrukker vagyok félre ne érts !!! :oops: :lol:


Alon, én most olvasom a suttogó III-at (mindent megold) és azért nagyon szupi, mert amit az I-ben olvastál, itt tökre elmélyíti.
Én legalábbis olyan vagyok hogy ha olvasok vmi könyvet, akármennyire is tetszett elfelejtem 5 nap után !!!! :oops:
nem vicc !! frankón nem tudom elmesélni miről szólt, csak azt h hát jó volt... :oops:
de ugyanígy vagyok filmekkel is - kedvesem mindig kinevet mert arra emlékszem hgy láttuk moziban, de ugyanúgy végigizgulom másodszor is... :oops:

na szóval ez az egész suttogós dolog úgy működik, hogy az ember (ha tetszik neki) magáévá teszi az elvet, a gondolkodásmódját és aztán szépen kidolgozza a saját babájára illő verziót. Ahhoz hogy megértsd - el kell mélyülnie az olvasottaknak !

amúgy most hogy már olvastam - olyan szinten nem újdonság nekem ez hogy anyu is így csinálta velünk anno, és most is amikor kérdezgettem mi hogy volt, ezt tanácsolta - nyílván ő nem ennyire tudatosan alkalmazta nálunk, hiszen viszonylag új a könyv (asszem 2001-es). egyszerűen csak tényeg azt írja le ahogy a legjobb a babáknak és mamáknak már nagyon nagyon régóta.

Sztem az van ami mostanság minden más területen is: felbukkannak divatos irányzatok, és hajlamosak vagyunk elfelejteni azt hogy nagyanyáink meg még előtte is hogy csinálták.
Nem volt az sem rossz, nyílván haladni kell a korral, ki kell használni a lehetőségeket amiket kínálnak, amik megkönnyítik a dolgunkat - de alapjaiban csak működött valami x éven át, akkor minek hirtelen megreformálni???

Hűű remélem értitek mit akarok ezzel mondani... :roll:

szóval ez az egész suttogó nem annyira újdonság inkább olyan back to basics!! és ne a divatokra figyeljünk, hanem a babánkra és saját magunkra !!!!!! ez legalább olyan fontos.........

na kiokoskodtam magam :oops: :lol:


amúgy az jutott eszembe tegnap este, hogy 2 HÉT MÚLVA ILYENKOR MÁR MINDENKÉPP A KEZEMBEN LESZ LIZA !!!!!! :shock: :lol:
érdekes / izgalmas / jujj / már nagyon várom / azért de kár hogy nem lesz már a pocakomban a kis mocorgós dudorom / végre megláthatom / elképzelni sem tudom milyen lesz / már nagyon ismerem őt / fogalmam sincs milyen természete lesz / stbstb
ilyenek vannak a fejemben egymás után... :roll:

pusszok
lmkata
 
 


Sziasztok!

Elsőként:
HAJRÁ DOMINIK ÉS MELBA, NO MEG A LEENDŐ APUCI!!!
Sokszor eszembe jutottatok, hogy nem voltam net közelben.


Köszönöm a dícséretünket Bala és pocikép ügyben.
156 cm-res magasságommal hordtam ekkora pocakot :)
Úgyhogy tényleg csak egy hatalmas pocak voltam.
Emlékszem, s sose felejtem el:
Az utolsó hetek egyikén, a Margit kórházból jöttem ki, s láttam, hogy jön a busz. Zöld volt a lámpa, s elkezdtem futni a megállóhoz, fogva a hasamat, mert el akartam érni a vonatot. A buszsofőr reakciója aranyos volt: "Kedves Kismama! Ne rohangáljon nekem itt ekkora pocakkal! Megvárom magát akkor is, ha nem rohan, csak ide gurul!" :lol: Olyan jót nevettünk.

Klári!
A darabos kaja nálunk néha még a mai napig gondot jelent. :cry:

Logi!
Az első kép a gyerkőcökről szuper!

Edus!
Bala bika, s tényleg nyugodt baba. Tényleg jó jegy, bár a kos aszcendense miatt a konokságával lesz egy kis gondunk. 8)

Mangó!
Gyönyörű a pocakod! Ti is jó nagyra nőttetek! :lol:
A cukros vizet nekünk is pártolta a gyerek doki is, meg a cumis üveg kkorai megszokását is. Nem zavarta össze Balát a szopiban. :)
Balával rengeteg cukros vizet itattam meg, míg bent voltunk, hogy ne sárguljon be.
A szobatársam elve az volt, hogy az Ő babájának ne adjanak mást, s szegény úgy besárgult, hogy a csecsemő intenzíven kötött ki. Anyuci ettől összeroppant, s alig volt teje. Így nem maradt más, mint a víz. Tápszerhez úgy tudom tényleg csak az utolsó esetben nyúlnak.

Kata!
Jó volt olvasni, hogy nem csak én állok így az olvasással :roll:
Plusz én fizikailag nem bírom az olvasást. Még akkor sem, ha nagyon érdekel. 3 oldal után elalszok. Függetlenül attól, hogy álmos vagy fáradt vagyok e. Mindig megveszem a könyveket, de elolvasni már nem megy. :?
"már nagyon ismerem őt": annyira vártam Balával való találkozásomat, s valahogy még sem tudtam elképzelni milyen lesz. Aztán amikor megláttam, s amikor most ránézek, el nem tudom képzelni, hogy másképpen is kinézhetne. Mintha midig is ismertem volna. S ez fordítva is igaz. Ugye mi csaszisok voltunk. Balát kiemelték a pociból, hallottam, hogy felsír, de egy pár percre elvitték letisztogatni. Majd amikor visszahozták a fejemhez, az addig üvöltő Manókám a hangomtól, s egy nagy puszitól elhallgatott, s rám nézett a nagy gomb szemeivel. "Szia Anya!" CSodálatos érzés volt.

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Sziasztok!

Ezek szerint egyszerre írtunk Timcsi!!! :lol: Csak én a másikban "kezdtem". 8)
Most még nem jutottam el odáig, h elolvassalak, de majd megteszem! :D

A rendelkezésemre álló rövidke idő miatt igazából Melba miatt kukkantottam be, hogy mi újság lehet Doma babával? Már kint vagy még Bent? Továbbra is mennek a pusszok, és dukkok! Vigyázzatok nagyon Magatokra, és várjuk a Hírhozót! :D

Kata+Zsófi meghoztátok a kedvet a könyvhöz! Bravo! Jó könyvajánlók vagytok!!! :D :D :D
mazsolák
 
 


én is pont most voltam fent! mennek a drukkok melba!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Kedves Timcsi!

Csak pár reakció:

- buszsofőr reakciója a "gurulós" kimamáról JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! CSÚCS!!!!!!!!!!!! :lol:

- páromnak is kos az asszc., tényleg tud konok is lenni, de annyira nem gáz! Azért ha kitartó vagy, és ész érvekkel magyarázol, érvvelsz, akkor célt érsz! Én tapasztalatból tudom. :lol:

- 156 cm, érdekes a képen magasabbnak tűnsz... :shock: :roll: , de aranyos lehettél, akkor meg pláne viszonyítottan csupapocak lehettél? :wink:

Kata! Timihez csatlakozva az első találkozás leírhatalan érzés!! :mrgreen: Belőlem rengeteg könnyet csalt elő! :? (Akkor kezdtem el csak igazán bömbölni, amikor a 2 órás megfigyelés alatt a szombati kívánságműsor volt, és valaki az Emberek c. együttestől az Anya c. dal kérte, + még volt vmi Demjénttől, és győztem szipogva nyelni a könnyeimet, hogy ne nevessenek ki!) Szóval az egy felejthetetlenül klassz dolog lesz! :D Gondolatban én is elképzeltem, milyen lesz, de olyan csak kb 1-1,5 éves korára lett...)
Állandó téma nálam az volt: lesz-e haja? (nem tudom, h miért különben... :shock: :roll: ). aztán amikor a párom asszisztált a szülés során, és mondta: Edus már látom a fejét, van haja, akkor én belülről: kit érdekel, csak szedjék már ki??!!! :mrgreen: :twisted: De akkor már nagyon a végét jártam.., aztán kárpótolva lettem! Zsomborom, meg törte az utat! Nála meg padlót fogtam, milyen kis pufóka lett! :D És ajándékként odakakilt, alig tudták levixelni rólam! Akkor már nem bőgtem annyit! :? :wink:

Na most már húzom a belemet! :| Nem tudom, mikor tudok még írni! Addig is próbálok olvasó üzemmódban maradni! :)

Pocakosok, Kismamik, Anyukák vigyázzatok Magatokra, Puszi: :D
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat! :wink: Hírhozó nincs, csak én, ill. mi. :roll: Kisfiam egyszerűen nem kíváncsi a külvilágra. :roll: Ahogy a Molnár doki ma mondta, hát koraszülött az biztosan nem lesz. :wink: Mászhatok hegyeket, eshetek, tempózhatok, takaríthatok, magyrázhatok neki, hogy milyen jó lesz neki idekünn - nem meggyőzhető. :roll: Az lesz, amit ő akar és punktum. :wink: Küldjetek légyszi valami frontot, hátha az segít! Bár ki tudja, szombaton enyhe melegfront volt, oszt semmi nem történt. A szülészetek persze tele vannak... Persze lehet, hogy csak a szülészet kiürülését várja, ki tudja? :wink: A telefonok mindenesetre idegesítenek: na megszültél már? ugye a szülőszobán vagytok? stb.
Hát azt kell mondanom, remekül vagyok. Energikusabb, mint bármikor a terhességem során és egyébként remek a kedvem, csak a babánk kibújhatna már. :wink: Ja és ismét nagy a hancúr odabenn, remek ctg-t produkáltunk, nulla méhösszehúzódásokkal.
Lehet, hogy Kata előbb megszül?
Tegnap nagyon soká értünk haza, utána meg nem volt nekünk, szóval ne haragudjatok, nem tudtam jelentkezni! Voltunk anyuéknál, hegyet mászni és anyóséknál is. Sűrű volt a program.

Edus, az Emberek-Anya című számára én az esküvőm óta bőgök. :wink:

Timi, ez a buszsofőr reakció aranyos volt! :wink:

Mangó, azért remélem, hamar lesz netetek, hiányoznál!

No még ma jelentkezem, hátha meggondolja magát pocaklakónk! :wink:
Szép napot Nektek!
Melba

KépKép
melba
 
 


ismerős a feeling engem is nagyon idegesítettek a telefonok! semmi gond h még bent csücsül. majd szépen kijön ha szeretne. addig is pozitív energia és gondolatok mennek ezerrel.
kerekpocak
 
 


Melba, azt már nem ! :wink: meghagyjuk nektek az elsőbbséget, meglásd amikor épp nem is gondolnád akkor dönt majd úgy az Úrfi hogy kibújik :wink:
(bár melyik pillanatban nem ez jár a fejében az ember lányának ilyenkor, mi? :wink: )

mi holnap tudjuk meg pontosan melyik nap lesz a miénk :roll:
kicsit azért sajnálom hogy lemaradunk ilyesfajta izgalmakról, de bevallom egyre kevésbé.. azért megvannak ennek is az előnyei :roll:
sztem csütörtök lesz és szerdán kell befeküdnöm... no meglátjuk!


Timi, Edus tök jókat írtatok, majd jövő hét után beszámolok arról nekem milyen volt (akkor már múltidőben!!) az első találkozás :wink:


pusszok
lmkata
 
 


Kedves Melba! :D

Mint ahogy Zsófi is írta, sajnos nekem is ismerős ez az érzet. :? Most gondold el, Zsigu 5 napot ráhúzott. :roll: Én már fel sem akartam venni a telefont, mert attól még idegesebb lettem. :twisted: Már minden cselt bevetettem, aztán egy 12. kerületi körséta a János kh és a dokim rendelője között csak elindította a dolgokat..., amikor meg elindult, már nem is tudtam, hogy ezek már a fájások... :shock: :roll: :wink: .Szokás szerint apa akkor is túlórázott, így mondtam, hogy fáradt vagyok, meg fájdogál, aztán ő mondta, te ez már az?!!! :roll: :shock:

Na ez csak egy kis kitérő volt! De hidd el, -engem is mindig ezzel vigasztaltak a végén :? -, bent nem marad! Ha tudsz, engedi Doma, pihenj, majd jelentkezz, ha tudsz, mi úgyis itt izgulunk majd a monitor előtt! És gondoltban Veletek leszünk! :P

Kitartás! Most már tényleg nincs sok vissza, csak ez a része a legnehezebb. :?

Pusza, akkor várjuk majd a híreket. 8) :lol:

(remélem, nem lettem túl kaotikus, de a hátam mögött action van, így megyek is! :roll: )
mazsolák
 
 


Szia Melba!

Nóri vagyok az anyukás topikról. Tegnap volt egy kis időm és átnéztem erre a fórumra (amit 5 hónapja nem tettem), és akkor láttam, hogy milyen izgalmas dolgok vannak itt. :) Azóta többször benézek és izgulok érted a távolból én is.
Minden rendben lesz, és az az érzés amikor először meglátod amjd Dominikot az semmivel nem lesz hasonlítható. :) :)

Engem nem a telefonok idegesítettek hanem a szomszédok. Ahogy kiléptem a kertbe már kiabáltak kétoldalról, hogy na mi újság? Baba? Hát mi lenne? Hordónyi hassal alig tudok menni, de már megszültem.... :)

Na megyek mert Farkas "hív".
Szorítok nagyon és várunk majd a másik topikban. :)

Puszi, Nóri

Timi, a buszos történet nagyon jó!!!! :)

Kép
nóri8
 
 


Ja, én 40 hét + 2. nap szültem, úgyhogy lehet hogy holnap???

Kép
nóri8
 
 


Melba, mennek a frontocskák éjszakára felétek !! :wink:
puszi
LizaBaba és Kata
lmkata
 
 


Sziasztok!
Nagyon aranyosak vagytok, továbbra is köszi!!! :wink:
Elég ramatyul vagyok, hasmenésem is volt. Hátha beindulunk mégiscsak. Nem tudom. De persze lehet egy sima gyomorrontás is, mert a bébink mocorog ezerrel. Viszont megint folyamatosan fáj a pocim. Hát majd meglátjuk és beszámolok.
Köszi Kata, frontok jól jönnek. :wink: Egyébként ha Neked csütörtök, akkor még beelőzhetsz. Nekem csütörtökön kellene befeküdnöm, ha addig nem indulunk be.
Edus, 5 nap?! - hát remélem nekünk nem lesz annyi!
Bár Zsófi, Ti is valahogy ennyit húztatok rá, nem? Hát akkor nem gondoltam volna, hogy mi is így járunk...
Köszi Nóri Neked is! :wink: Meglestem Farkast is, nagyon édes pasi ő is! :wink:
Mára ennyi, holnap majd jelentkezem. Vagy a párom, ki tudja?
Szép estét Nektek!
Melba

KépKép
melba
 
 


melba, én csak jövőhéten valamelyik nap (talán csüt.) !! nem most csüt. :roll: az már nagggggyon durva lenne :wink: :wink:
holnap derül ki hogy melyik....

pusssz!!!
lmkata
 
 


Sziasztok!

Melba!
A hasmenés ha jól emlékszem már jelenthet valamit :lol:, lehet, hogy már szültök, miközben a soraimat írom?
Hajrá, nagyon szurkolunk!
Bala 12 napot húzott rá :shock: , s akkor is még maradni akart.
Jól tartottam odabent :), így jól érezte magát.
A lényeg, hogy minden rendben lesz nálatok is, s pik-pakk Ti is a kezetekben tarthatjátok Domát.

Puszi: Timi

Kép

Kép
timtom
 
 


Melba, nekem hasmenéssel és hasfájással indult be a szülésem, először azt hittem, gyomorrontásom van, de amikor már 5 percenként jártam a wc-re, gyanússá vált a dolog (+ egy kicsit vérezni is kezdtem=tágulás jele).
Lehet, hogy már megszületett Dominik??? :roll: :D
Én két nappal hordtam túl Marcit.

NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
logi
 
 


....és Marci nagyon aktív lett, ez egy kicsit elbizonytalanított, hogy valóban ez már az...mert ugye mindenhol azt olvastam, hogy lenyugszanak a babák születésük előtt. De a szülésznőm azt mondta, hogy helyezkedik a drága, ezért ficánkol annyit.

Kata, nagyon izgulok ám értetek is!
Jövő hét csütörtök a belőtt dátum??? Júúúúúúúúúúúúúúj de izgi!!!!!!!
puszi,Zsóka

KépKép
logi
 
 


Melba, nekem is hasmennéssel indult (nem is kaptam beöntést). Lehet, hogy már tényleg ott szuszog Dominik a csecsemőosztályon? :)
Gondoltam rátok éjszaka is, hogy vajon mi lehet.
Puszi, Nóri

Kép
nóri8
 
 


Kata, most látom, hogy csak ma tudod meg Liza szülinapját!
Írj, ha hazaértél!!!!!!!


Melbaaaaaaaaaaaaaaaaaa??????????????????? Otthon vagy még?

KépKép
logi
 
 


A reggeli sietségben ide másolom, amit tegnap írtam neked, hátha itt jobban megnézed...., persze ha még nem Babáztok. Na megyek, mert az ovi nem vár!

Szia Melba! :D

Elöször a másik címre akartam írni, de rájöttem, hogy az céges lehet...
na röviden, nekem is írtó hasmenésem volt előtte, állandóan wc-re jártam, aztán vmelyik alkalommal jött már a nyákdugó is!
Azzal hogy állsz? :shock: :roll:

ha úgy érzed, hogy fájogat, ülj bele egy forró kád vízbe - nekünk Judit vhogy így mondta - , majd az eldönti, hogy beindul, vagy stagnál, azaz csak kamu fájás volt. 8)

Nekem nagyon bevállt. A meleg víz ellazított, oldotta, tompította a fájásaimat, talán a víz közege miatt, és annyira rendszeressé váltak a fájások . Csak sajnos rutintalanul korábban mentünk be, ahol rendszertelenné vált minden... :?

Na mennem kell, SOS van, veled vagyunk, gondolunk rád! Ügyi leszel hidd el! sőt lehet, mialatt verem a billentyűzetet, éppen Domát nyomod kifelé.. :D

Na csók a leendő Mamának, és Papának! Vigyázzatok továbbra is Magatokra! :P
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Melba, nagyon drukkolok!

A hasmenés állítólag jó jel, én nem tudom. Nekem is 40+2-n született Juli!

Ja még egy tipp: nekem úgy indult be, hogy a férjem mondott valami vicceset (egyikünk sem emlékszik mit) és én úgy elkezdtem nevetni hogy görcsbe rándult a hasam, és onnantól ez ismétlődött kb 6. percenként. Először én is azt hittem, csak a nevetéstől van, és éppen ki akartam kísérni a férjemet (mert már bent kellett maradnom a kórhézban) aztán a kijárat helyett inkább a szülőszoba felé kanyarodtunk.
Szóval hátha ez is beválik!!!

Edus köszi a köszöntést Julinak, Zsombinak is hasonló szépeket kívánunk!

Klári
ganti
 
 


sziasztok lányok

hát rég jártam erre és milyen érdekes dolgokk történnek.
Melba nagyon szurkolok neked illetve nektek nemsokára túl leszel rajta ezek szerint.....
Nálunk sajna folyik a festés így ritkábban tudok ránézni a fórumra mert as meló helyen az utóbbi időben nagyon sok dolgom volt. De a számítógép sarok már kész csak körültte még kupi van na mindegy.
Képzeljétek megint vettek hüvely váladékot és megint rossz volt megint találtak benne baktériumokat úgyhogy megint betadine kúp és szüléskor állítólag adnak antibiotikumot. Valaki járt hasonló helyzetben tud erről valamit ? Mi lesz Beni babával ő is kap és utánna a gyerek osztáylra kerül vagy mi lezs vele ?
Pénteken derült ki úgyhogy teljesen kész voltam.....
Tegnap be se jöttem dolgozni mert közben meg jól megfáztam ja és persze közben elromlott a mikora meg a porszívó mi jöhet még ?

kki

Kép
kki
 
 


Szia KKI!

Ne aggódj a pozitív kenet miatt. Nekem is az lett és én is teljesen megijedtem, mert az orvos pont sietett és csak annyit mondott hogy semmi baj majd a szülésnél kapok antibiotikumot. Én azt nem értettem,hogy miért nem mulasztják el a szülésig.
Ráadásul én a 20. héttől kaptam a kúpot,mert kinyílt a méhszájam.
De a lényeg, hogy nem kell félni,mert szülés előtt bekötnek egy infúziót és becsurgatják az antibiotikumot, majd a szülés közben talán? vagy vmikor még egyszer megismétlik. De azt már nem nagyon veszed észre. Azt hiszem, hogy kétszer kell kapnod,hogy a baba védve legyen. Nekem nagyon gyors szülésem volt (1 óra 40 perc) és tanakodtak, hogy lesz e idő megkapnom mindkettőt. Végül is lett, így Farkasnak már nem adtak. De ha esetleg nincs, akkor csak annyi történik, hogy amikor megszületik kap egy injekciót.
De tényleg ne aggódj, mert ettől semmi baja nem lesz a babának.

Nekem olyan érzésem is van (de ez csak az én véleményem, nem szakmai), hogy kicsit érzékenyebbre állítják a határértékét ennek a hüvelyi tesztnek azért lesz ilyen sokmindenkinek pozitív. Szóval szerintem a babák maximális védelme a cél.

Puszi, Nóri

Nem ír Melba!!!:) Ez már jelent valamit!!:)

Kép
nóri8
 
 


Szia kki!

Nórihoz és hozzád hasonlóan nálam is kimutatták a streptococcus baktériumot, és hozzád hasonlóan én is megijedtem.
De most már tudom, hogy nem kell félni, hidd el, semmi baja nem lesz Beninek.
Nekem nagyon gyors szülésem volt, így nem tudták beadni a kellő mennyiségű antibiotikumot, ezért Marci is kapott ha jól emlékszem még két napon keresztül (ettől nem kell a csecsemőosztályon lennie, veled lehet egész nap a kisfiad).

Zsóka

KépKép
logi
 
 


Szerintem Melba már babázik!! :lol:

KépKép
logi
 
 


Sziasztok lányok!!!
Melba már babázik vajon? nagyon drukk h minden rendben mejnen!!!

kki ne aggódj nekem is pozitív lett én is beparáztam. de tényleg feleslegesen. háromszor kaptam antibiotikumot- samunak így nem kellett. de ha nagyon hipp-hopp a szülés akkor samu is kapott volna de ez minden. ettől még ugyanúgy lehetett volna velem. stb.
amúgy van a szülés topikban eyg streptococcus (asszem így írják de nem biztos) topik ott minden infot megtalálsz tök részletesen.


HAJRÁ DOMINIK!!!!!
kerekpocak
 
 


Sziasztok!
Olyan aranyosak vagytok, nagyon megható! :wink:
Az hogy nem jelentkeztem, csak annyit jelentett, hogy reggelre egyszerűen betojt a gépünk. :cry: Párom mostanra tudta megcsinálni. Sorry.
Sajna még nem babázunk. :cry: Hasmenés elmúlt, de a gyomorrontásos tünetek megvannak továbbra is. Szóval lehet, hogy mégiscsak készülődik... ki tudja? Nem igazán tudom, mivel ronthattam volna el a gyomrom? :cry: Meg mindig görcsölget a pocim, mintha azonnal rohanni kéne a klotyóra...
Köszi a hozzászólásokat, így most reménykedem. Meg köszi Edus a privit is, de csak most olvastam. Ezzel a kádba fekvéssel csak az a baj, hogy párocskám aggódik, hogy elfolyik a magzatvizem közben és nem veszem észre. Mit gondoltok erről? Bár ma azt mondta a Molnár doki, hogy most már víz nélkül is ellenne a babánk erre a pár napra.
Egyébként ma voltunk flow-n, baba ellátottsága még éppen jó. De most megijesztett, hogy a BPD 98. Nem igazán értem, mert eddig inkább kicsi babáról beszéltek, most meg azt mondta, hogy nem is olyan kicsi.
Most ennyi, gondoltam jelentkezem, de a páromnak muszáj dolgoznia a gépnél. Este mindenképpen írok megint.
Puszi Nektek!
Melba

KépKép
melba
 
 


Melba! :D

Most csak röviden, mert action van, de sztem azt érzed, ha folyik a magzatvíz, még ha fürdesz is...

én 5 nappal hordtam túl zsigut, és nekem is megnőtt. mindig kicsire mondták, utána megszületett 3000g-mal, ami ha nem is túl nagy, de mégsem 2700, amire kezdetben saccoltunk. azt mondják, h a végén nagyon bele tudak húzni, itt már minden nap számít!!!! (sajnos bpd adat a amásik gépen... :cry: , pedig az jó viszonyítás volna nektek)

Iza - teszt nekem is + lett, nálunk is gyors szülés volt babó+én is kaptam szurit! dokibá nagyon oda fográ figyelni, nálam is ezt tette! :D ne aggódj

még jövök, de most SOS helyzet van!
mazsolák
 
 


Melba holnap gigantikus hidegfront lesz!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Hát Edus, én ellenpélda leszek, úgy ment el a magzatvizem, hogy
nem vettem észre. Val.szeg amikor a wc-n ültem egész éjjel, akkor folyhatott el valamikor. Mindenesetre mire beértünk a kórházba, már nem volt magzatvizem :roll:
Szóval melba szerintem simán elmehet a kád vízbe úgy, hogy meg sem érzed!

KépKép
logi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?