Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Etuskám! Holnap lesz az igazi debütálás, ma még volt hozzáértő bátorítóm. Holnap reggel a zuram fog "csak" bátorítani! :lol:

Szép estét!

Pusza,
Bari :lol:
bari6
 
 


Bari, hajrá holnapi premier! Ügyes vagy, menni fog!
oroszagár
 
 


Upsz, laptetőm volt :lol: :lol: :lol:

Megcsináltam ma reggel is :lol: tök egyedül, de persze férjecském bátorított :wink: Azt hiszem már nem is lesz gond :lol:

Szép napot!

Bari
bari6
 
 

 
 

Sziasztok!

Oroszagár, kitartás a fekvéshez, drukk-drukk!

Barikám, hős vagy! Gratula!!! Nekem sem menne az önszurizás... :(


Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bari ügyes vagy tudtam, hogy menni fog. Mondtam, hogy csak elkezdeni nehéz:))) aztán rájössz, hogy nem is olyan rettenetes. Én leginkább attól féltem, hogy valamit elrontok és baj lesz, de aztán rájöttem, hogy ha olyan veszélyes lenne akkor nem engednék, hogy magunkat szurkáljuk...
Száz szónak is egy a vége Gratula és így tovább!!
Mi jól vagyunk Lucám túl van a hányós dolgon és a többiek nem kapták el(egyelőre)remélem nem is fogják.
Szombat este nem tudom mi volt, de mintha a kislányom ráfeküdt volna vmi fontosabb szervemre és nem mozdult onnan akármit s csináltam. Forgolódtam, pisiltem, simogattam mintha csak azt mondta volna itt vagyok érzed?Hát éreztem...nem volt kellemes. Aztán elmentem fürödni és a meleg vízben egyszer csak éreztem ahogy odébb kúszik hát az jól esett meg is köszöntem neki és kértem, hogy ha lehet többet úgy ne feküdjön mint az elmúlt 30 percben, mert eléggé rossz anyának...szerencsére azóta nem tette..rendes gyerek.

Puszi mindenkinek, drukkok Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Bari, küldöm a tüszőnövesztőket, nagyon jól csinálod a szurizást! Nálunk a férjem volt a hős, mert tűfóbiája van (ájul a tűtől konkrétan), de egyszer megleste, amikor beadtam magamnak. Nagyon büszke voltam rá, nem ájult el :-)
Rövid vagy hosszú protokol?
Drukk-drukk!
oroszagár
 
 


Barikám!

Egy hős vagy! Büszkék vagyunk Rád!
Hajrá-hajrá-hajrá!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Köszi csajok :lol: :lol: :lol: olyan jól esik :lol:

Rövid protokollon vagyok. Elvileg jövő héten már punkció lesz :lol: Ma volt a második szuris nap és már érzem a tüszőket rendesen :shock: Szerdán lesz az első UHU. Dévisz úgy engedett el,h majd 6 tüszővel jelentkezzek a szerdai UHUn, na nem hiszem,h ez így lesz :oops:

Remélem Ti jól vagytok :!:

Pusza és szép estét!
Bari
bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám, hajrá tüszőcskék! És Dévisznek legyen igaza!!! DRUKK

Etus, hogy vagy?

Puszi és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Bari nagyon szurkolok neked!!!! :lol:

Nálunk az van, hogy nincs semmi!!!
Várom, hogy a ciszta felszívódjon. Ráadásul terhesség alatt állandó problémám volt az aranyeremmel, de ahogy vége lett a terhességnek, úgy megszüntek a problémák. Kb. 1 hete újra problémás vagyok!!! :cry:
Már gondoltam, hogy ez biztos pszichés.
Annyira nyomaszt ez a baba project. Megy az idő és nem történik semmi pozitív dolog.
Rossz kedvem van állandóan, de szerintem az idő miatt is.

Puszillak benneteket!
(ez most nem sikerült vmi. vidámra ugye?)
etuspocok
 
 


Sziasztok!

Etus, nem lehetünk mindig vidámak, főleg, ha ilyen dolgok történtek velünk. Nálam is hullámzó a hangulat, most inkább előre nézek és próbálok pozitív lenni. Nekem az ínyem volt begyulladva szinte végig, most már kb. nagyjából el is múltak a tünetek.

Készülök fogdokihoz és vmi vérvételre is, hogy lássuk, mennyire nyírják ki a szervezetet a homronok. Vki volt már ilyen kontrollon?

Puszi és BARIKÁM, mai DRUKKOK!!!!! Ma mész Déviszhez, ha minden igaz, várunk a jó hírekkel!
zzafir75
 
 


Barikám! Nagy drukkok!

Etus, nem lehet, hogy AZÉRT van gondod az aranyereddel? :oops:

Zafír! ez milyen vérvétel?

Ölelés drukkok és pocaksimik - kinek-kinek az, ami illeti:))
bodzássüti
 
 


Sziasztok!


Cukik vagytok és köszönöm a drukkokat! Remélem hamarosan én is drukkolhatok nektek :lol:
Tüsző téren a helyzet: én majdnem lefordultam az ágyról mikor Dévisz "tanítványa" elkezdte sorolni a méreteket: 12*10, 10*8 blablabla...bal oldalon kb. 5-6 nagyobb méretű (8-12 közötti) van több 5ös, 6os. Jobb oldalon talán 3-4 (8-11 közötti) és sok 5ös, 6os. Azt mondta Dévisz,h szinte u.az történik mint az előző alkalmával :lol: A mnyh-ám 6,5 volt. Ma még "rendes" adagot kaptam, holnap már csak 1/8ad merional lesz+este még a closty.
Péntek reggel újra UHU! Szóval a kezdeti ijedelmem ellenére nincs gáz...a husit nyomom ezerrel+folyadékot.

Etus, bevallom neked is egyből az ugrott be, mint Bodzássütinek.
Mikor nekem volt a küret akkor Déviszt kérdeztük a védekezést illetően (a SOTE-s orvos azt mondta,h védekeznünk kell 3 hónapig) és azt mondta,h ha most akar majd jönni a baba akkor most jön...nem lesz semmi gond... Nem tudom szoktátok e olvasni a HelloBaby magazint, pl. ott is olvastam már erről,h már nem nagyon várnak...mi több előfordult már nem egyszer,h így születtek a "csodababák" :lol: Ja és még valami: KÜLDÖM A CISZTAŰZŰ DRUKKOT!!!

Zafír, upsz az egyik kollégámnak pár hete volt inygyulladása...egyik erregel arra ébredt,h valami gond van... :shock: A vizsgálat amit írtál, arról írzs bővebben? Vagy ez csak általános vizsgálatok, mint pl. mammográfia, vérkép...stb. ?

Bodzássüti, februárban mikorra várható piri?

Kismamiknak pocaksimit :lol:

Szép napot!
Pusza mindenkinek!

Bari
bari6
 
 


Bari, szorítok, hogy pont elég tüsző legyen, se sok, se kevés (bár kevés nem lesz, úgy tűnik:) Ha meg nyomatod a husit meg a vizet, az majd kordában tartja a hormonokat. Nagyon várom a pénteket, a sok jó hírt, drukkolok nagyon.

Etus, az lenne csoda, ha nem lennének mélypontok. Sokat gondolkoztam rajta, h imádok élni, és nem akarom, h gyorsan menjenek a percek, de a lombikkal egész más prioritások lettek. Folyton úgy éreztem, h már megint hónapokat kell várni, aztán mindig kiderül vmi, műtét kell, oké, de az megint azt jelenti, h jópár hónap kimarad, aztán jön egy ciszta, megint várunk, aztán túlstimu, stb. (pedig én még a szerencsések közé tartozom) Szóval, az ember tényleg úgy érzi, sosem lesz vége, és csak tolná az időt, h teljenek a percek, hónapok. Ki kell adni a szomorúságot, és nemsokára jön a tavasz, ami jobb kedvet, és remélhetőleg sok jó hírt és boldogságot hoz.

Ölelés mindenkinek!
oroszagár
 
 


Sziasztok lányok!

BARIKÁM, szuper hírek, csak így tovább! Szépen reagálsz a hormonokra!!!
Leírod, hogy mi történt pontosan a kollégával? Úgy érted, hogy ez a jel annak a jele lehetett, hogy gond van?

Bodzássüti, nem tudom, hogy milyen vérvétel lesz, csak szeretnék elmenni egy belgyógyászhoz, mert annyira aggódik a párom, hogy ne legyen semmi bajom a sok-sok hormontól.

Gondolom, hogy ilyen általános paramétereket néznek, de ha többet megtudok róla, akkor mindenképpen megírom.

PUSZI és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Cukik vagytok :lol:

Zafír, egyik reggel hívott,h nem jön dolgozni,mert nagyon rosszul van, megy a fogorvoshoz. Csak az ügyeletes fogászatra tudott menni, ahol kapott kenőcsöt+antibiotikumot. Azt mondta,h fel volt dagadva az egész álla, fájt az állkapcsa.....aztán napról napra jobb lett. Tegnap ment a saját fogdokijához és állítólag valami bement a foga és az ínye közé és begyulladt. Sajna csak szájsebészeti úton tudják kiszedni... :shock: Az,h pontosan mi a betegség nem mondta (férfi kollégáról van szó). Holnapra lett is volna időpontja, de lemondta... :? Te nem voltál még fogorvosnál?

Holnap amint tudok jövök :wink:

Jó éjt!
Bari
bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám! Nagyon ügyes vagy! Csak így tovább....
Nekem elvileg február 17-én jön meg a menzesz és akkor kezdünk a fogigátlóval. Ha jól emlékszem Szakács doktor úgy számolta, hogy április elsején lesz a leszívás és talán 4-én a beülti ha minden igaz:)))

Zafír! nekem minden tavasszal és ősszel szokott lenni fogínygyulladásom, a fogorvos azt mondta, hogy vírusfertőzés, olyan, mint a herpesz, soha nem szabadulsz meg tőle igazán, de csak akkor jön elő, ha valamiért nagyon legyengülsz, na meg tavasszal és ősszel. Egy időben menetrendszerűen mindig jött, most már néhány éve nem. Úgyhogy ilyesmi is lehet.

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Barikám, mai drukkok! A fogászati témával kapcsolatban félreértettem vmit.

Bodzássüti, köszi a tippet.

Nem igazán tudom magam rávenni a fogászatra, majd jövő hónapban.... :)

Szuper hírek lányok, a kezdésekkel kapcsolatban, remélem, hogy hamarosan mi is csatlakozunk!

Pocaksimik és kellemes hétvégét mindenkinek!
zzafir75
 
 


Bari, már izgultam, de benéztem a Dévai fórumba, és látom, minden rendben. Mennek a drukkok továbbra is !
Szép hétvégét! (hideg lesz, de a nap süt:-)))
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Barikám, én is hiányoltalak, mi is várjuk a jó híreket!!!

Puszi és további drukkok!!!! Hogy megy a szurizás?

Bodzássütik, Etus, kismamik, hogy vagytok?

Kellemes napot!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Bocsi csajok, de tegnap este csak oda írtam :oops: :oops: :oops:

Azért ide is írom :wink:
Szóóóval, a bal oldal megint erősebb, mint a jobb. Így bal oldalon 10-15 méretig + 6, 8-ok, jobb oldalon: 1db 15ös, és sok 8as. A méhnyálkám: 8,5 ami szerencsére szépen növekedik.
A szurik maradtak. Dévisz azt mondta,h elég lenne belémdörzsölni,mert már olyan kicsit kapok (1/8 Merional) A clostylt pénteken este már nem kellett bevennem és ma este jön a Cetrotide. Hétfőn reggel megint UHU és szerintem szerdán punkció. Addig is folyadék, hús és a hétvégi feladatom: szép kövér tüszőket kell növesztenem...
Ma vettem fehérjeport, mert kezdek csömörleni a husitól, de most még nagyon muszáj nyomni :roll:

Bocsi még 1x,h nem írtam ide,de már hulla voltam :oops:

Zafír, ami a fogászatot illetti, ne is mondd. Lassan egy éve húzom a dolgot.... :oops:

Szép hétvégét!
Bari
bari6
 
 


Barikám!

ezek tök jó hírek, nem? Gratulálok, növesztést és további hízlalást kívánok!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Barikám, köszi a híreket, jót mosolyogtam a bedörzsöléses taktikán, milyen jó is lenne, ha nem kéne szúrni, ugye??

:)

Nagyon szépen növeszted a kincseidet, nekem is mindig erősebb az egyik oldal. DRUKKOK!!!

Bodzássüti, a február a Ti hónapotok is, remélem, hogy hamarosan Neked is szurkolhatunk!

Kismamik, hogy vagytok?
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Megvolt az UHU Nos, a tüszőcskéim szépen kikerekedtek kb. a 15-25 méretig előfordulnak. Bal oldalon az említett méretekből kb. 8 van és több kisebb a jobb oldal jóval kevesebb ott talán 2-3 nagyobb és több kisebb van. :shock:
Dévisz megemlítette,h lehet,h csak fagyasztás lesz én nagyon bízom benne,h eljutunk a transzferig. Nagyon becsületesen eszem a husit és ez mint kiderült látszik is a pénteki vérképemen Szóval Dévisz lehetetlen becsapni a fehérjével kapcsolatban ő minden lát :lol:
Szerdán punkció :lol: Már egyre jobban feszítenek, szirkodnak. Mindig emlékeztetni kell magam,h ne rohanjak, ne ugorjak fel a székről....
Képzeljétek, merionalból ma 1/16-ot kaptam :oops: éppenhogy még egy picit :lol:

Remélem mindenkinél minden OK és lassan én is szoríthatok majd nektek :wink:

Szép napot!
Bari
bari6
 
 


Szia Bari!
Akkor most arra mennek a drukkok, hogy legyen transzfer, Oké?

Én éppen most kaptam meg a vérvétel eredményeimet. Ezek még csak a normál cuccok, magasak a pajzsmirigy értékeim, úgyhogy endokrinológust javasoltak.... basszus, nekem kivették a pajzsmirigyem nagy részét, azt hittem ezzel már túl vagyok ezen a mókán...

Az már csak a hab a tortán, hogy megint van egy kis baci is, úgyhogy augmentin...

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Voltam fent a Cirisben, és végülis semmi drámai, a pajzsmirigyem nem változott, a normál tartományban van, csak már az előző körben is kaptam methotyrin-t lenyomandó az értéket 2 alá, (merthogy az segíti a beágyazódást), és most ugyanez a helyzet. A másik viszont, ami rossz volt, az megint az FSH érték. Gondolom a kettő kombinációját fogjuk az endokrinológussal megbeszélni....

Barikám, mi a helyzet?

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bari, mai napi drukkok!!!!!

Bodzássüti, akkor jó híreket kaptál, endokrinológushoz Cirisbe mész? DRUKK és hajrá!

Kismamik, hogy vagytok?

Puszi
zzafir75
 
 


Sziasztok!
Bari, nagyon drukkolok! Remélem, sikerül megúszni túlstimu nélkül, esetleg enyhe túlstimuval! Mi Dórival mindketten túlstimulálódtunk (én kicsit, Dóri kicsit jobban) amikor létrejött a terhesség, az erre való hajlam jó jel, csak hát nehéz a határon maradni, tudom. Igyál rengeteget, én a fehérje mellett azt nagyon hatékonynak éreztem, szó szerint vedeltem (40-45 percenként lenyomtam fél litert - na persze nem egész nap, de a nap nagy részében), mondjuk jóval könnyebb dolgom volt, mert azért melegben jobban csúszik, mint most. Hajrá, szerintem nagyon bíztatóak az előjelek :-)

Bodzássüti, drukkolok, h februárban tudjatok kezdeni, remélem az endokrinológus is megnyugtat majd, az a lényeg, h tudják, h mit kell kezelni, és akkor mindent optimálisan beállítanak.

Én tegnap voltam a dokimnál, szerencsére a méhnyakam és méhszájam nem változott, a méhnyakam ugyan a felére van rövidülve (3cm helyett 1,5cm), de ez a rövidülés dec.30 óta stagnál, és a méhszáj is zárt. Nagyon örülök neki, elég sokat aggódtam az elmúlt hónapban, most megpróbálok megnyugodni és újra teljesen élvezni a kismamaságot, mint ahogy azt tettem a méhnyakdiagnózis előtt. Persze a kíméló életmód marad :-) A babák édesek, szép nagyok, a kisfiam elég szemérmetlen, ellenben a kislány még csak Hajdú drnőnek fedte fel magát, ő bújósabb. Kíváncsi vagyok, így lesz-e születés után is :-) A hasam néha csak úgy hullámzik, szemmel is totál feltűnő!

Remélem mihamarabb ti is mind hullámoztok lányok, nagyon szorítok, és várom a jó híreket!
Puszi!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Tegnap is írtam egy jó adagot aztán vmiért nem küldte el elszállt az egész szóval már nem volt erőm újra kezdeni, de mindennap olvaslak ám és szurkolok nektek nagyon küldöm a tüszőnövesztőket!!
Mi jól vagyunk csak az alvás nem a gyerkőceim erőssége(remélem ha megszületnek megváltozik) állandóan mozognak és már olyan erőseket rúgnak én múlt héten voltam a dokimnál szerencsére minden rendben méhszájam zárt babák jó nagyok már. Nálunk is a fiú a "mutogatósabb" a kislány meg bújkálgat és mindig elfordul.
Igaza van Agárnak nekem elég jó kis túlstimum lett az ikerterhesség kialakulása után. 2x kaptam infuziót én a húst nem nagyon csípem szóval ittam inkább sokat illetve fehérje turmixot ittam még. Különösebben nem volt bajom csak jó nagy volt a hasam és elég sok víz volt benne, de kb 3 hét volt csak. Mondjuk nem volt jó érzés, de azért ki lehet bírni.
Ja az orvosnál ért még egy meglepi végre rászántam magam és rákérdeztem mennyibe kerül a szülés...próbáltam felkészülni, de azért igy is mellbe vágott: 150.000 hát kezdhetem a spórolást..

Dióhéjban...ennyi történt az elmúlt időben

Drukkok, ölelés: Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, a TSH-d van 2 körül? Én egy ideje nézetem önszorgalomból, de eddig szerencsére mindig 2 alatt volt. Az első: 1,330 a második 1,630. Úgy terveztem,h majd jövő héten lesétálok az eü központunkba és csináltatok egy TSH-t ellenőrzés ként. :lol:

Zafír, nagyon cukkancs vagy :lol:

Oroszagár, örülök,h nem rosszabbodott a helyzet. Azért vigyázz nagyon és amennyit csak tudsz pihenj :wink: Magamho képest nagyon sokat iszom. Kb. 2,5-3 liter megvan + fél kg husi :lol:

Dóra, cuki lehet, ahogy hullámzik a pocid. Ikres szülésekre én is ilyen árakat hallottam....amúgy ez az egész egy nagy vicc....fizetjük a TB-t és egy vagyont ki kell fizetnünk,h kisbabánk lehessen....

Etuskám?

Holnap jövök amint tudok :lol:

Puszkó és szépséges estét!
Bari
bari6
 
 


Sziasztok!

Kismamik, imádom az élménybeszámolókat, és kitartás Nektek! Hamarosan mi is csatlakozunk!!!

Barikám, ma van a punkciód? DRUKKOLOK!!!!!!

Etuskám, hogy vagy? Rég jártál felénk.

PUSZI
zzafir75
 
 


Szia Bari!

Nagy drukk mára!

Nem, nekem a tsh-m 3, ami még mindig a normál tartományban van, de ugyebár jobb lenne, ha kicsit kevesebb lenne. Ez szerintem a kisebbik baj, a magas fsh rosszabb. Igaz, pont egy éve ugyanilyen volt, azután magától lement. Remélem, hogy emiatt nem kell várni, az endokrinológus ad valami bogyót azután jónapot.
Pénteken van jelenésem nála.

Oroszagár, szerintem ez jó hír:)))

Zafír? Hogy vagy?


Dóri! 150.000 nem semmi.... de a lényeg, hogy jó kezekben legyél:)))
Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Szia Bodzássüti,

remélem, hogy megoldódik a hormon probléma! DRUKK!

Lelkileg még nem vagyok toppon, de hát még friss a dolog. Remélem, hogy idővel jobb lesz. Próbálok nem gondolni az eseményekre és munkaterápiázok!

Puszi
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm a drukkokat :lol:

Nálam a helyzet: 9 tüszőcske lett leszívva. Ebből 2 lemezhibás vagy szakadt volt :( Sajnos a többi sem lett tökéletes... :shock: így csak 3at tudtak megszúrni. A maradék 4et majd holnap szúrják :? Drukkoljatok kérlek mééééég! Ja és képzeljétek, férjemnek megint 0 katona volt az első mintájában, majd a másodikban már 600.000 volt :lol: Holnap reggel jövök majd és beszámolok,h hányan estek szerelembe!

Szép estét!

Pusza,
Bari
bari6
 
 


Bari, hát persze, hogy drukkolunk :-) Nagyon vártam már a híreket, gondolom, a többiek is :-) Szerintem jó kis eredmény ez, hidd el, max kettő épp elég a pocakba :D , háromnál több azért túlzás (bár én is eljátszottam a gondolattal, h egypetéjű ikreink is lesznek a két embrióból, mert nem egy van a családban) :-) Azért persze annak drukkolok, h minél több embriótok legyen!
Hajrá Barisejtek, osztódjatok, mert nagyon várnak rátok!
DRUKK DRUKK DRUKK

Zafír, Bodzássüti, Etus, tényleg úgy várom, h ti is csatlakozzatok, nektek is folyton szorítok!

Kisbaby? Régen jártál erre, mi újság?
oroszagár
 
 


Barikám!

Mennek a drukkok továbbra is! Remélem, minél többen lesznek... de igaza van Oroszagárnak, kettő a pocakba éppen elég:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Barikám!

Mennek a drukkok továbbra is! Remélem, minél többen lesznek... de igaza van Oroszagárnak, kettő a pocakba éppen elég:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat!!! Ma reggelre mind a hárman szerelembe estek! :lol: Én annyira, de annyira boldog vagyok :!: A 4 éretlent még délben megnézi a biológus, de azt mondta,h már most úgy tűnik,h mennek tönkre :? A petesejtjeimmel van valami probléma....na de nem kesergek,mert ott van a 3 szerelmesem :lol: :lol: :lol:

Szép napot!
Bari
bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám, DRUKKOLOK!!!!! A csajoknak igazuk van, nem a mennyiség a lényeg! Van 3 csodaszép szerelmespár!!!! És ez a lényeg!!!

Hogy vagy a punkció után?

PUSZI ÉS DRUKKKKKK

Kismamik, pocaksimik!
zzafir75
 
 


Hajrá 3 Kisbari!
DRUKK DRUKK DRUKK!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Bari ez nagyon jó sztem nyugodj meg most már miden rendben lesz. Nagyon drukkolok. Nálunk 10-en termékenyültek meg, de 3-an maradtak mire odakerült a sor, de igazán tökéletes csak a 2 volt...ők rugdosnak itt a pocakomban most Bálint és Panni..szóval kettő az sztem is teljesen jó. Most már nem izgulj nemsokára a pocakodban lesznek...emlékszem miután visszakaptam őket én minden este elmondtam nekik mennyire szeretjük és várjuk őket és maradjanak velünk, és maradtak biztosan nálatok is így lesz.

Drukkok, ölelés Dóri

Lilypie Second Birthday tickers
ndora77
 
 


Sziasztok!

Barikám, mennek a ma reggeli drukkok! Transzfer mikor lesz? HOLNAP? ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kismamik, hétvégére meleg frontot mondanak, remélem, nem fog megviselni Benneteket!

Bodzássütim, mizújs? Etus???

PUSZI és pocaksimik
zzafir75
 
 


Sziasztok!


Barikám, jelentkezz mielőbb!

Megjöttem a Cirisből, teljes teltház volt ma... annyian voltak, hogy leülni nem tudtam. Az endokrinológus doktornő nagyon kedves volt. Azt mondta, hogy csak a pajzsmiriggyel kell foglalkozni, az FSH nem lényeg. Kaptam euthyroxot és 25-én kell visszamennem hozzá. De ami a lényeg: hogy semmi nem szenved halasztást emiatt:)))

Most emiatt örülök, de a párom eredményei miatt görcsölök tovább, mert az még egy-két hét lesz, mire készen van.

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

Itt is vagyok! Nagyon köszönöm a drukkokat, jól esik nagyon,h ennyien gondoltatok rám!
Mára is megmaradt mind a 3 embrike :lol: ÉÉÉÉÉSSSSS vissza is kaptam :lol: Most 3 pöttyel a pocakomban pihizek itthon!

Bodzássüti, örülök,h nem kell halasztanotok :lol: A párod eredményéhez naaaagy-naaaagy drukk!!!

Zafír, na igen a melegfront....reggel fejfájással keltem....

Kismamiknak kitartást ehhez ez időhöz! :lol:

Pusza mindenkinek!

Bari
bari6
 
 


Sziasztok!

Mennyi jó hír!

Bari, nagyon vigyázz magatokra, pihengess, és készülj az émelygésre :wink: ! Én amint hazaértem a beültiről, végigjártam velük a lakást, megmutattam hol fognak lakni, hol játszunk majd, miket látni az ablakból. Szerintem nálunk ez volt a siker kulcsa, megtetszett nekik :D Nagyon drukkolok, hmmm,hármasikrek, nem lesz egyszerű, de csodás lesz
:D !!!
DRUKK DRUKK DRUKK

Bodzássüti, neked is küldöm a drukkokat, h a pároddal is minden oké legyen, és akkor nemsokára ott tartasz majd, mint Bari!
DRUKK DRUKK DRUKK

Én szerencsére nem vagyok frontérzékeny, remélem, most sem lesz rám nagy hatással semmilyen front, de köszönöm nagyon az aggódást :) . Az az igazság, hogy nem szoktam figyelni magam, és ez most hátrány amúgy a terhességnél, mert teljesen analfabéta vagyok bármilyen tünet leírásához. Nem tudom, milyen tünet az, amit már meg kell említeni, így sokat nevetünk a dokimmal, amikor kikérdez, hogy mondjam el, hogy érzem magam :lol: .

Szép hétvégét mindenkinek!
és
DRUKK DRUKK DRUKK
oroszagár
 
 


Sziasztok!


Köszi Oroszagár! Remélem, hogy minden rendben lesz... nála azért nem volt annyira kritikus a helyzet, max. az lehet, hogy az én bacimból kapott ő is.

Az nagy könnyebbség, hogy nem vagy frontérzékeny...én is hasonló vagyok, most az endokrinológus is kérdezett mindenfélét, de csak a vállamat vonogattam mindenre.... Szerintem, aki nagyon figyeli önmagát, előbb-utóbb hipochonder lesz:)))

Barikám! Mennek a drukkok!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Barikám! Hatalmas drukkok!!!! ++++++++++++ BABARAGACSOK!
Vigyázz a kincseidre!!!

Bodzássüti, szuper hírek, drukk a további eredményekhez!

Puszi és pocaksimik!
zzafir75
 
 


Bari, most nézem, hogy most minden stimmel :) Háromból három embrió, laptető itt a lap tetején, és csodás idő a pozitív gondolatokhoz! Hajrá! DRUKK DRUKK DRUKK
Ölelés!
oroszagár
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat :lol:

Próbálok nagyon pozitív lenni! Most sikerülnie kell :lol:
Megterhelőt nem csinálok, csak főzés, séta... lightosan :lol:
A 21 napból már 3 nap lement, úgyhogy az idő is megyeget :wink:

Bodzássüti, a baci ki lett kezelve nem?,mert akkor nem lehet baci a párodban :wink:

Remélem méltó példa leszek a másoláshoz :lol:

Jó éjt mindenkinek!

Pusza
bari6
 
 


Sziasztok!

Barikám, mai drukkok!!! CSAK POZITÍVAN!!! Végre Veled vannak a kincseid és most sikerülni fog!!!
Pihenj sokat, igaz, nem mondják, hogy feküdni kell, de azért pihizz, amennyit csak tudsz! :) +++++++++++++++++++ És sok folyadék!


Puszi és pocaksimik, most már Nektek is :)!
zzafir75
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?