Új privát üzeneted érkezett!

((((((((((((((((Kata))))))))))))))) Sajnálom,.... :cry:

Kati: ++++++++++++++++++++++++++++++++


Meginszemináltak!!!!! :lol: Délelőtt iszony fájt a hasam, B. dr. azt mondta, ez jó. Férjem eredménye még sosem volt ennyire jó!!!! :D 1 órát kellett várnom odafönt, viszont most kicsit sem fájt! :wink:
Diétát nyomom, B. dr. szerint sem kell erre még met, nemtom mit csináljak,.... :roll:

Puszi Nektek!

Mereszt: 12.15 fele végeztünk, sajnálom, hogy nem találkoztunk. :(

Bubi: üdv. a csapatban. :lol: Mennyire magasak az értékeid?

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Meginszeminált Snufi! Szerintem pihenj, és nyomasd a ch diétát, ahogy eltervezted. ...és egy hónap múlva, amikor mész az első UH-ra, nézesd meg újra.
Üdv a "tenyészbikának" is! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Alle!
Hát mindenhol így hívom Magam. :)
fablia
 
 

 
 

Coca: :lol: :lol: :lol: :lol: átadom!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Korall :wink:
Hanna :wink: Múltkor egy kicsit félretelóztál?
fablia
 
 


Sziasztok!

Egy időre elköszönök.

Sikeres babásodást Csajok!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: miért köszönsz el???????? :shock: Ne menj sehova!!!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a nő dokimnál meg csináltatok minden vizsgálatott ,meg szűrést, ha minden eredményem kész meg a párromnak is akkor időpotott kell majd csak kérni a kaáliba :roll: :)
Rákszűrésem p2-lett, ma tudtam meg azt is :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok!

Ma voltam a nő dokimnál meg csináltatok minden vizsgálatott ,meg szűrést, ha minden eredményem kész meg a párromnak is akkor időpotott kell majd csak kérni a kaáliba :roll: :)
Rákszűrésem p2-lett, ma tudtam meg azt is :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Hanna!
Ez nem hangzik jó... :? Ki kell kicsit szakadnod a témából??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


jó =jól :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hanna! Ne meeeeenj! Maraaaaaadj!

Kép
zölddisznó
 
 


((((((((((((Hanna)))))))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


((((((((((((((HANNA))))))))))))))))))))

Üdv Dalmi
dalmácia
 
 


(((Hanna))) ha úgy érzed, hogy jegelned kell a témát, tedd azt, sokat segít, de azért néha nézz be hozzánk, hiányoznál, ha nem jönnél.a blogodat levédted? Szerettem olvasni

Fablia, Korall, igen, átolvasok, sőt írok is :D Csak ott más a nickem, mint itt :wink:

Dalmi, veled mi újság van? Lelked hogy van, rendben vagy?

Snufi, az azért bíztató, ha a doki csupa jót mond és remélhetőleg most sikeresen inszeminált :D Drukk a köv.2 hétre +++++

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok! :lol:

Hanna: mi történt???????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kata: sajnálom :cry: :cry: !

Snufi: drukk-drukk!!!! Írtam e-mail!
Vendég
 


Mereszt, mi volt ma? Ugye senki nem nézett rád csúnyán amiatt, hogy Dórika is veled volt? :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!!!


Kata!!! :cry: :cry:
Nagyon sajnálom!!!


Snufi!! :D :D
Nagyon drukkolok+++++++!!!!!!!!

Hanna!!! :o
Mi történt???Leírod pü-ben???

Katica!!!
++++++++++++++++++
++++++++++++++++++
++++++++++++++++++
beu9
 
 


Sannah: amit 5kor küldtél, arra gondolsz, igaz?

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi: igen, és érted már? :lol: CSak kezdetben nehéz hidd el, megszokod hamar.
Vendég
 


Sziasztok!

Hanna!
Ugye nincs baj?

Snufi!
Kerestelek amikor bementem,de gondoltam,hogy már végeztél,mert nem volt tömeg.

Dórika egész kulturáltan viselkedett,pár sikolyt leszámitva. :oops:
Csúnyán nem nézett senki,de fájó,sovárgó tekintetek voltak. :cry: Emlékszem nekem is,hogy fájt ha babát láttam amikor még nem volt Dórika...
Hétfőn kezdem a szurikat és 14-én megyek legközelebb.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt! Hurrá! Long?

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!

snufi: drukk++++

kata: sajnálom :cry:

hanna: gyere majd, ha tudsz. ölelést küldök neked.

mereszt: hajrá szurik!

köszi a drukkokat, de ma egy újabb negatív tesztet produkáltam. :(

kati
katica30
 
 


Kati! Basszus. :cry:

Kép
zölddisznó
 
 


(((((((((((((((((((((KATI))))))))))))))))))))))))

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Kati :( Sajnálom.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Kata!
:cry: :cry: :cry: :cry:

Katica!
Még mindig nem jelent semmit!

Coca!
Még nem igazán tudni,hogy mi lesz.Tudod az 1. lombiknál 1 petesejt,a 2-nál túl sok.Egy heti adagot irt fel ma a doki és kicsi adagokban nehogy megint puffadjak.Ő is kiváncsian várja az eredményt.Kérdezte,hogy jó lesz-e igy?Mondtam,ha tiz hónap múlva megszületik a kisbabánk akkor igen.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Csajok!

Nem tünök el, csak annyi meló van, hogy egy ideig tuti nem leszek!
Ezért írtam! :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Snufi, Katica
+++++++++++

Kata
:cry:

Coca,
Továbbra is drukkolok ezerrel!

Mereszt,
Remélem jó alakul ez a stimu. Dórikát nézve pedig én akárhányszor kisgyereket láttam a Kaáliban mindig azt gondolta, hogy ők a bizonyítékai, hogy igenis érdemes küzdeni.

Hanna,
Már megijedtem, hogy itt hagysz minket.

Alle,
Hajár Őrság, hajrá nyaralás! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Én új vagyok még itt a fórumon, a segítségeteket szeretném kérni. Voltunk a férjemmel a Kaáliban az első konzultáción, ahol az orvos felírta javasolt elvégzendő vizsgálatként az alábbit:
"menses alatt hormonlabor (2-4. ciklusnap között)" Nagy izgalmamban elfelejtettem megkérdezni, hogy ez egyszeri vérvételt jelent a felírt hormonokra valamelyik napon a 2-4. között, vagy háromszori alkalommal a 2., 3., és a 4. napon is???
Előre is köszi a segítséget!

marti3
marti3
 
 


Szia Marti,
Annak idején ez nekem is problémám volt, de itt segítettek a lányok. Szóval csak egy nap kell elmenned vérvételre a második és a negyedik nap között. Én annak idején a harmadik napot választottam!

Lányok,
Ha valaki lementette anno Fanni listáját légyszíves küldje el nekem priviben. Előre is köszönöm!
Vendég
 


Jó reggelt!

Üdv Márti!

Bella! Sajna nekem nincs meg, de talán maga Fanni tud segíteni! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!
Ajánlották nekem,hogy a következő beültetésig az Aloe Vera termékeket fogyasszam.Gélt,tablettékat a méh felerősítésére.
Ismeritek ezeket a dolgokat?Megéri?

Víszike
víszike
 
 


SZiasztok!

Ajjaj, mire jöttem...

Kata, Katica,
:( :( :(

Hanna,
:( mi történt? Megírod privi? :oops:

Búboskemence,
azt tudom írni mint hasonló esetekben: legalább megvan a bibi, kezelhető, és annál jobb esélyekkel indulsz a következőre! Persze rossz érzés, hogy már megint várni, de szeptember lesz majd a te hónapod, én is akkor megyek újra! :wink:

Marti,
üdv itt!
Ez csak egyszeri vérvétel, a ciklus említett napjai közül bármelyiken! :wink:
angel37
 
 


sziasztok,

szavaztok Hunorra?Előtte regisztrálni kell...

http://www.baon.hu/index.php?apps=verseny&verseny_id=37

3.oldalon van....T-L Hunor.

Köszi
Vendég
 


Víszi! Én "ettem" aloe verát, az FLP-s gélt. Nekem 2 hónap alatt MEGSZÜNTETTE a gyomorsavtúltengésemet, amivel majd 10 éve szenvedtem - gyomorhurutok, gyulladások...
Szerintem ez is olyan cucc, ami ott hat, ahol bibi van. Bogyókat mit ajánlottak? Maca?

Kép
zölddisznó
 
 


Ja, bocsánat:
Snufi,
neked akartam tapasztókat küldeni! :)
angel37
 
 


Snufitól megkaptam a listát köszönöm szépen.

Angel,
Kutyihírek?
Vendég
 


Allegrobarbaro Kedves!
Nem ér titkolózni!! Ki vagy Te??? :shock:
Előveszem a nagyítóm, hátha találok jeleket! :)
fablia
 
 


Cocamami :)
Gondoltam, hogy most 9 hónapig elrakod a korcsolyát :D

(((((Katica)))))
Sajnálom.

Snufi :)
Drukk hegyek!!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Hanna :)
Gyere azért néha, ha enged a munka. Cupp.

Mereszt :)
Hajrá lombik :D A baba látvány engem is mindig melegséggel tölt el (kivéve a sikertelen lombik után 1-2 hétig) és örülök, ha láthatom őket. A Kaáliban látott babák pedig tényleg reményt adnak. :)

A cukros lötyitől csak egy kis tompa, bizsergetős fejfájásom volt, meg kicsit elálmosodtam. A 2 órai inzulin 89, a 2 órai cukor pedig 9,4.

Alle
A 114-es a 2 órai inzulinod? S ez már jobb mint az előző? Nem semmi, iszonyat magas.

Angel :)
Így is van, majd szeptemberben együtt... :) Örülök, hogy megnézettem a második előtt, mert így nem lövünk el még egy lehetőséget feleslegesen.
Hogy vagy?

Lafi :)
Mindjárt megkeresen Hunor babát, és bökök rá egyet. :)

Pusz mindenkinek
Buboskemence
buboskemence
 
 


Zölddisznó!
ajánlották az áfonyás aloe gélt,a méhpempőt,a halolaj kapszulát és a propolisz tabit is.(www.foreverliving.com)
Állítólag ez mind segítene...

Víszike
víszike
 
 


Viszike, mi a férjemel a gélt és a Macat fogyasztjuk+én Folsavat.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bella,
még nincs hír... izgi ám! :wink:

Búboskemence,
vagyok :roll:
A szeptember most már a miénk lesz!!!

Viszike,
nekem egyik sem hozott sikert :? Jujj néha meglepődöm mi mindent kipróbáltam már! :wink:
Másnál persze rásegíthet, probléma jellegétől is függ. Talán stimura van hatásuk, sztem beágyazódásra kevésbé...
angel37
 
 


[quote="bella06"]Szia Marti,
Annak idején ez nekem is problémám volt, de itt segítettek a lányok. Szóval csak egy nap kell elmenned vérvételre a második és a negyedik nap között. Én annak idején a harmadik napot választottam!


Szia bella06!

Nagyon köszi a gyors választ, megnyugtattál. Én endometriozisban "szenvedek", emiatt kerültem közelebbi kapcsolatba a lombikkal. Ez lesz az első. Jelenleg még egy másik kórházban próbálkoztam a kezdeti vizsgálatokkal, de most nyögték be január!!!! óta, hogy ja, még kellene egy HSG-t is csinálni. Májusra kaptam időpontot, és csak ezután kérnének időpontot a lombikos orvoshoz. Itt besokalltam, hiszen minek a HSG, ha egyszer laparoszkópiával megállapították, hogy el vannak záródva a petevezetékeim??
Voltunk korábban a férjemmel a Kaáliban, nagyon szimpatikus volt a hely és az orvos főként!, és ott szó sem esett HSG-ről.

Tudjátok esetleg, hogy ahány intézmény, annyiféle vizsgálat előzi meg a lombikot, vagy hogy van ez? Vagy kiderülhet még a Kaáliban is, hogy kell a HSG mégiscsak?
Elnézéseteket kérem, hogy ennyit kérdezek, de amint beleolvastam az írásaitokba, ti már tapasztalt "rókák" vagytok :-)

Mindenkinek kitartást kívánok!

marti3
marti3
 
 


Marti,
ezt én sem értem, hogy mi értelme így a hsg-nek... laparnál néztek az átjárhatóságot is, van róla papírod, hogy el vagy záródva!
angel37
 
 


Sziasztok!

Zöldi! Még múltkor szerettem volna kérdeni, hgy mennyi fagyibabát tettek vissza?

Márti! Én is endos vagyok és nekünk főleg baromság a HSG... főleg lombiknál! Endósoknál az inszem is baromság... Ne hagyd magad!!!

Viszike, én is szedek FLP-s cuccokat: berry, multi maca, jelly, propolis (műtét után ne tudjátok meg, szerintem ezért rohangásztam még aznap... :lol: ).
Terhesen is az FLP vitaminjait szedtem, mert ez Elevittől rosszul voltam. :roll:

Bubi! Te hol voltál IR-en? Én ma a Mensmetis-ben... egy slukkra lement a lötyi, de hogy utána min mentem keresztül... :oops:
Majd lefordultam a székről az álmosságtól,meg az éhségtől... Aztán hazaértem 9-re és aludtam 2-ig. :oops: Holnap megírom az eredményt. Én annyiban maradtam magammal, hogy ha rossz lesz elmegyek máshova is, mert annyian írtátok, hogy aki ott volt, annak lett rossz az eredmény. :roll:

Na megyek, még nem vagyok százas. :(
Puszi:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Szia Márti!
Nekem novemberben volt laparom, a dokik szerint sokkal megbízhatóbb eredményt produkál, mint a HSG. Lapar után teljesen felesleges HSG-re menni. Én a lapar után voltam konzultáción a Kaáliban, és nem kérték, hogy menjek el újabb vizsgálatra, elfogadták a zárójelentést. (Nekem is el vannak záródva a petevezetékeim.) Májusban kezdjük a lombik programot.

skrisz72
 
 


Bella :P
Nem tudom, épp melyik vizsgálatra készülsz, de mindenképp szakemberhez menj! IR-rel endokrinológushoz, hemofíliával haematológushoz, genetikával genetikushoz, stb.
Csak azért írom, mert bizony tényleg hiába van meg a lelet, ha nem tudod értelmezni... Orvos kell hozzá!
Bevallom, én ezzel itt a topikon szembesültem... Azt gondoltam, hogy ha kőkemény pénzekért elvégzik a vizsgálatot a magánrendelőkben, akkor a leleltet ki is értékelik, de sajna tévedtem...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Ne haragudj, az MM védelmében...pedig valakinek nagyon mondtam, erről többet nem írok, de most nem tudtam megállni...

A nők nagy %-át érinti ez a betegség, itt mindenkinek van valami baja, ami miatt a gyermekáldás eltolódik, a logika azt mondja, hogy itt a % jobban kijön...

bocsánat, de MM nem a pénzetek miatt csinál rossz eredményt, mert ha kiderül, a dokiknak (akik külföldön elismert endokrinológusok) nagyobb lesz a bajuk mint nektek azzal, hogy kiderül, hogy ir-esek vagytok...

ha nem bíztok MM-ben, menjetek máshova már eleve és akkor megspóroltok magatoknak 7500 Ft-ot.

Bocsánat, de nem tudtam megállni, ezennek erről a témáról én befogom magam...
Vendég
 


Sziasztok!
Ha sok nőnek nem átjár6ó a petevezetéke,nem lehetne valami hasonló "anyagra" kicserélni?Mondjuk egy másik vezetékre?
Nem volna egyszerűbb,mint lombikozni?
Mert bizony az az 5 beültetés sem biztos,hogy sikerűl...

Víszike
víszike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?