Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

4-en szerettek egymásba :lol: remélem holnapig kitart majd a szerelmük :wink:

Puszi, később jövök!

Bari

bari6
 
 


Barikám! ÉLJEN! DRUKK és a laptető hozzon még plusz szerencsét Neked és a kincseidnek.

ÖRÜLÖÖÖÖK :):):):)

++++++++++++++++++++++
zzafir75
 
 


Húúúú Lányok!


De jó hírek! Örülök Nektek!

Etus, ne aggódj, szerintem mindannyian elbőgtük volna magunkat:))) De kit érdekel?

Barikám, nagyon nagy drukk holnapra! Gyere minél előbb, mert tűkön ülünk!

Köszi az együttérzést Lányok! Tudjátok az én kapcsolatom nem felhőtlen az anyósommal, de még én is megsajnáltam szegénykét, hát még a párom. Látom, hogy állandóan a könnyeivel küszködik. Tegnap, amikor bent voltunk a kórházban, ki is küldtem a kórteremből. Az a baj, hogy ha tele van nyomva fájdalomcsillapítóval, akkor félrebeszél és még hallucinál is valamelyest, ha viszont nem, akkor nagyon fáj mindene és állandóan azt kérdezgeti, hogy miért nem múlik már a fájdalom, miért nem gyógyítják már meg. Rettenetes mindkét állapotot látni....

Azért nem feledkeztem meg rólatok, mennek a drukkok!

++++++++++

Ölelés
bodzássüti
 
 

 
 

Sziasztok lányok,

mai napi drukkok a kismamiknak!!!

Bodzássüti, kitartás! :(
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Megint csak egy szóra jöttem :oops: 11-re mehetünk 3 babóért, aztán majd kiderül,h hány babóka költözhet be a pocimba :roll:

Köszönöm mindenkinek a drukkot!

Bari

bari6
 
 


Bari! Megy a drukk ezerrel!
bodzássüti
 
 


Barikám, 3 babó???? CSÚCSSZUPER, majd gyere és mesélj! 3 naposkák?

PUSZI ÉS BABARAGACS, ETUS NEKTEK IS!!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Itt is vagyok :lol:

Mint írtam, 3 babóka várt minket meg egy enyhe hyperstimu :( így csak egy babót vállaltam. A másik kettő ment a fagyioviba :lol:
Amit beültettek bogyókát az 7 sejtes volt. Akik az oviba mentek az egyik 5 a másik 6 sejtes volt. Mondtuk is a férjemmel bogyókának,h ne izguljon, a tesóiért visszamegyünk majd ;)

Etuspocok, jól sejtem,h te blasztobabákat kaptál vissza? Most hogy vagy? Hasad?

Bodzássüti, jaj nagyon nehéz lehet nektek, de kitartás! Sajnos nekünk is volt hasonlóban részünk :cry:

Zafír, veletek mizu, mert mindig csak nekünk szórod a drukkjaidat,, de magatokról nem írsz :(

Köszönöm mindenkinek a drukkot!

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok Csajok!

Bari gratulálok ügyes vagy! Remélem minden jól megy majd!
Mikor mentek vissza?

Igen mi blasztobabákat kaptunk, mert a 3. napon hívott a biológus és azt mondta nem tudnának a 8 babából választani. 8-at meg ugye mégsem lehet visszatenni.
Így abban maradtunk, hogy az lesz a legjobb ha maguktól szelektálódnak. És még így is maradtak azt hiszem 6-an amiből 2 került a pocakomba. 4-et lehetett volna fagyasztani, de nem javasolták a korunk miatt, mivel csökken az esélyük felengedés után. Ráadásul azt mondta az orvos, hogyha osztályozni kéne őket akkor 4-est kapnának 5-ös helyett.
Szóval most csak az a lényeg, ami a pocakomban történik.

Ma megyünk Uh-ra du. csütörtökön meg vérvételre.
Egyébként hasam OK. :lol:
Igyekszem szorgalmasan inni. Péntekre kaptam egy 1 napos náthát, de szerencsére már elmúlt.
Halálra izgulom magam!!! :?

Zafír írtad, hogy szeretnél többet tudni a punkcióról hogyan is zajlott.
Reggel 8-ra mentünk, mivel előző nap nagyon rosszul voltam újra csinált az orvos egy Uh-ot, hogy lássa mennyi víz van a hasamban.
Megbeszéltük, hogy hány babát kaphatunk vissza. Kitöltöttünk még pár papírt és utána bekísértek minket a "kórterembe". Átöltözés aztán várakozás. Biológus hölgy jött, hogy páromat elvinné papírokat kitölteni. Már visszajött, mikor kérdezem tőle, hogy szerinted neked mikor kell "mintát" adni. erre mondja, hogy ő már túl van rajta. :lol: :lol:
Ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy annyira diszkrétek voltak. Hálásak vagyunk érte, mert olyan kellemetlen egy helyzet ez! :?
Kb. negyed 10 körül jöttek értem. Ja az még lemaradt, hogy míg vártunk jött az altatóorvos, megbeszéltünk mindent, hogy mi hogyan fog történni. Nagyon édes volt Ő is! Műtőben olyan túl sok minden nem történt. Mondták, hogy picit szédülni fogok. Olyan erősen néztem a lámpát, hogy szédülök-e, de a nagy figyelésben el is aludtam ripsz-ropsz.
Utána picit érzékeny volt a hasam, de most már tudom, hogy inkább a víztől a hasamban. Hát így történt! :lol:
Kb. 3-kor mentünk haza. Pozitívak az élményeim, de annyira szeretném, hogy ne kelljen újra csinálni az egész procedúrát.

Csak javasolni tudom mindenkinek a sok folyadékot és húst!
Nekem csodákat tett!

Bodzássüti ezt a szörnyű betegséget leszámítva Ti most hol tartotok?

Zafír azt tudom, hogy Ti majd csak év végén-év elején indultok, de most az van, hogy Apát kezelik?

Írjatok!

Puszi nektek sok!!!!
etuspocok
 
 


Jujj Etus! Ez nagyon izgalmas....

Mennek a drukkok ezerrel.....

Köszi az érdeklődést. A betegséget leszámítva most pihenőn vagyunk, úgy volt, hogy ebben a hónapban indulunk, de a harmadik ciklusnapos UH-n találtak egy nagy vérömleny-szerűséget az egyik petefészekben és azt meg kell várni, amíg felszívódik. Szakács doktor azt mondta, hogy 95%, hogy egy brutál nagy tüszőrepedés volt, szerinte egy-két hónap alatt magától rendbejön. Nekem szeptember végén kell visszamennem, hogy megnézzék mi az ábra. Utána elvileg long protokollal indulhatunk, így ha minden rendben van, akkor november 15 körül lesz a punkció-beültetés, stb.

Most szeptember végéig nem kell semmit sem csinálni, úgyhogy egyenlőre nem zaklatom a páromat ezzel. Utána, ha azt mondják, hogy indulhatunk, akkor elkezdem a fogigátlót, arra amúgy is azt mondták, hogy rá lehet húzni még egy hónapot. Aztán meglátjuk mi lesz....

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok lányok!

ETUSKÁM, BARIKÁM, BABARAGACSOK, DRUKKOK!!!
:):)

Bari, hajrá bogyónkánk! És tök szupi, hogy vannak fagyi babák is! Szuper! Milyen volt a beültid? Nem fájt? És most hogy vagy?

Etus, köszi szépen a részletes leírást, megnyugtató volt! Tehát nem volt vészes, és körülményekhez képest oldott volt a légkör, ezt jó hallani.

Mi most várakozunk Apa eredményeire, hogy javulgassanak. Lehet, hogy már csak jövőre lesz start, először lesz egy hiszterem, az viszont már lehet, hogy a köv. ciklusban. Egyenlőre ennyi csak a fejlmény, többet sajnos nem tudunk, várnunk kell még picit, hogy Apuci javulgasson :):) Egyenlőre biztató.

Etus, milyen vérvételre kellett most menned? És UHU?

Bodzássüti, puszi Neked is!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Etuspocok, sajnos Dévisz megvárja a 21 napot :? majd október 8-án lehet reggel tesztet csinálni és utána hívni Déviszt. Még nagyon messze van.....nem hiszem,h kibírom addig :oops:
Mi volt a mai UHUn???? Gyereeeeeee!!!!

Bodzássüti, drukk,h a vérömlenyed mihamarabb felszívódjon és indulhassatok! :lol: Megy vérömlenyfelszívódást segítő drukk ;)

Zafír, remélem a kontrollotok jó lesz nagyon és a végén lesz egy csodababátok :lol:

A punkció altatásban volt, amit nagyon élveztem (többiek elmondása szerint) :lol: fájni fájt utána a pocim, amit már mondtak előre a sok tüszőcske miatt :? , de igazából az sem volt vészes.
A beültin meg magam is meglepődtem, olyan volt mint egy rákszűrés. Talán attól féltem a legjobban :oops:
A víz miatt nagyon sok húst kell ennem és sokat innom, de még bírom róka-koma nélkül :lol:
Remélem bogyókánk szépen kapaszkodik már :lol:
Hogy most hogy vagyok? Most tökéletesen. Ma alig volt görcsöm, ma délelőtt volt hőemelkedésem ami délutánra elmúlt.
Tegnap éjszaka alvajáró voltam, sikerült a 10 órási utro után éjfél körül felkelnem és mint a gép betettem még 2 utrot :s hajnalban esett le,h mit csináltam.... :oops:

Köszönjük a drukkokat!!!

Puszti és szép estét!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok Csajok!

Örülök, hogy mindenki jól van!!! :lol:

Tegnap voltunk Uh-on. Minden Ok!! A víz a pocakomban szépen tűnik el. Jól is érzem magam szerencsére! :lol: :lol:

Csütörtökön azért kell vérvételre menni, mert nézik a hormont, hogy valóban létrejött-e a terhesség.

Egyébként szerintem IGEN! Furcsán érzem magam. :)
Időnként szúr a hasam. Most éjjel is; de aztán megsimogattam a pocakom és mondtam lencsikéknek, hogy aludjunk inkább!!
És így is volt! :lol: :lol:

Puszi nektek sok!
etuspocok
 
 


De jóóóó Etus!

Nekem kicsit összefolynak a napok... most csütörtökön?
bodzássüti
 
 


Etus, örülök,h fogy a víz. A hasad mérete is kisebb? Én is úgy érzem,h ha van is víz, akkor is jóval kevesebb. Nyomom a húst ezerrel :shock:
Huh, de izgi lesz a csütörtök! Ugye jössz majd egyből :lol: :lol: :lol:

bari6
 
 


Sziasztok!

Kismamik, olyan drágák vagytok, ahogy írtok lencsikénkről és bogyókánkról :):) Megmosolyogtam.

Mai adag BABARAGACSOK!

Etus, Cirisben hány napra van akkor a terhességi teszt? Mert akkor ez az lesz már? MEGADRUKKOK!!!!!!!!!
zzafir75
 
 


Sziaszok,

Remélem nem bánjátok, ha én is csatlakozom hozzátok! Kb. 1 hónapja járunk a Ciris-be, de már túl vagyunk a vizsgálatokon, lombikosok leszünk, ez biztos. Pénteken elkezdődött a stimuláció, holnap megyünk vérvételre, uh-ra, aztán meglátjuk..

Jó éjszakát mindenkinek
kisbaby
 
 


Zafír, köszi a ragacsot! Remélem bogyóka szót fogad és mászott el :lol:

Kisbaby, üdv itt. Én ugyan nem Cirises vagyok de itt is vagyok :lol:
Majd gyere,h mi volt UHUn, hány induló tüszőcskéd van!

Hepehupáról tud valaki valamit vagy Éviről???

bari6
 
 


Szia Kisbaby!
Isten hozott köztünk!
Ez aztán a sebesség.... mi már február óta futjuk a köröket és csak most jutottunk oda, hogy talán jövő hónapban....
Hajrá-hajrá!

Barikám, kibírod, hogy ne csinálj tesztet? én biztos csinálnék, vagy legalábbis nehezen állnám meg... Pláne Etus helyében:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Kisbaby, üdv közöttünk, örülök, hogy csatlakoztál hozzánk! DRUKK DRUKK, hajrá tüszőcskék!
Milyen gyógyszereket kaptál? Gyere, és mesélj!
Első lombik?

Bari, BABARAGACS, drukk bogyókánknak, mikor lesz a tesztelés? Kaptál most vmi gyógyszert?

Etus, BABARAGACS, drukk lencsikéknek! Holnap már tesztelés is jön? Te kaptál gyógyszert?

Bodzássütikém, előbb-vagy-utóbb mi is sorra kerülünk, igaz??? Mama jobban van?

Puszi

Hepehupa??? Évi??
zzafir75
 
 


Sziasztok Lányok!

Tudom, nagyon eltűntem……. szánom – bánom bűneimet! :cry: :)

Nagyon sok minden történt VELETEK!!!!Megpróbáltam visszaolvasni mindenkit, úgy ahogy sikerült.

Lányok, GRATULÁLOK Hepehupának a gyönyörű kispasiért! :)

Bari, DRUKKOLOK 1000rel neked!!! Hogy vagy?? Izgulsz ugye? :) Babaragacs bogyókánknak!

Etus, megy a DRUKK 1000rel Neked is!!! Babaragacs lencsikéknek! Tök jó, hogy „furcsán” érzed magad, meg hogy szurkál a hasad, mert azt olvastam valahol, hogy más is érzett szurkálást, amikor megtapadt a baba! :) :)

Bodzássüti, kitartás a vérömleny miatt, nekem is ez miatt kellett 1 hónapot csúsztatni a lombikot, de a következő hónapban biztos indulhattok, addigra felszívódik, meglátod!

Zafír, küldöm a katonajavító DRUKKOKat! :lol:

Mi most úgy állunk, hogy szüneteltetünk több okból is.
1, Szedjük a MERCKFORMINT és a jövő héten kell menni kontrollra az endokrinológushoz. De közben meg egy csomó vizsgálatot még meg kellett csináltatnom ( pajzsmirigy UHU + hasi UHU , teljes vérkép és vizeletvizsgálat, különféle hormon stb. ) ez is eltartott egy darabig :shock:
Ráadásul az ultrahangon kiderült, hogy a pajzsmirigyem nem valami okés ( több kisebb cisztikus képet mutat , ami valószínű visszamaradt gyulladás lehet) annak ellenére, hogy az eddigi hormonértékek nem mutattak eltérést! :?
Háááát a jövő héten minden kiderül!!!

2, Sajnos többször volt arc- és orrmelléküreg gyulladásom és most is rendetlenkedett, ezért elmentem az egyik nagyon jó fül-orr-gégészhez ( aki épp a Cirisbe is kezdett rendelni ), őt már ismertem (sajnos), mert ő műtötte az apukámat, és anno amikor nekem is műteni kellett a fülemet hozzá szerettem volna menni, de sajna rengeteg betege volt és nem tudott fogadni.
A lényeg, elküldött CT-re és kiderült, hogy van egy 10 x 15 mm-es ciszta az arcüregemben + egy szép kis orrsövényferdülés is a problémás oldalon.
Tegnap derült ki, hogy a cisztát csak műtéti úton tudja eltávolítani, és ha már elaltatnak, akkor egyben megcsinálná az orrsövényműtétet is! Na szóval….. kurv@ jó, mehetek október 7-én műtétre!!! Viszont rohadtul félek az orrsövényműtéttől, úgyhogy megpróbálom, megbeszélni vele, hogy ezt inkább hanyagoljuk.


Szóval……… sok hülye vizsgálat és sajna nem valami jó eredmények. :roll:

Valószínű, hogy megint eltűnök egy darabig, de OLVASNI azért foglak Benneteket!

További szép napsütéses napot!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok!

Évi, uh nem semmi. Ugye szokták mondani,h csak orvoshoz ne menjen az ember......ajj de nagyon nem irigyellek, de remélem hamarosan cisztamentes leszel és pajzsmirigyed is OK lesz és indulhattok majd a babókáért, szorítok nagyon!
Köszi a drukkokat!

Velem, minden OK, egyre ritkábban érzem a tüneteket. Néha van feszülés, egy-egy szurka-piszka... :lol:

Bodzássüti, tesztet még nem tudom,h csinálok e korábban mint október 8-a. Majd még meglátom :)
Nagyon nehéz ez a várakozás, de talán napról-napra több dolgot tudok itthon csinálni, így gyorsabban telnek majd a napok!

Zafír, igen kaptam 3x2 utrót és 2x1 duphastont.

Kisbaby, mi volt ma UHUn?

bari6
 
 


Sziasztok!

Évi, de jó, hogy bekukkantottál!!! Nem semmi, micsoda tortúra... DRUKK Neked, hogy mielőbb túl legyél ezeken!
Ha minden igaz, én hamarosan megyek a histeroscopiára.... :(

Bari, nem baj, ha nem érzel semmit, BOGYÓKA kapaszkodjon, az a lényeg!!! Szerintem ne tesztelj előbb, csak felesleges idegeskedés, a megadott időpontban kell. Ki kell bírni. +++++

Etuskám, várunk holnap a jó hírekkel!!!!! DRUKKKKKK +++++++

Kisbaby, én is várlak a hírekkel, mennek a Drukkok NEKED IS!!!!!

Bodzássüti, puszmák Neked is, mi erősítjük most a drukkolók táborát, de hamarosan mi is sorra kerülünk :):):):)
zzafir75
 
 


Sziasztok!


Etuuuus! Várunk a jó hírekkel!

Évikém, szerintem a pajzsmirigy miatt ne aggódj, ha csak ciszták, akkor szerintem nem fognak foglalkozni miatta. Az arcüreg, az már más, az tényleg vacak lehet.... az orrsövény dolgon, meg lehet, hogy jobb túlesni, ha már úgyis ott vagy. Szorítunk Neked!

Barikám, ezek szerint otthoni nyugira ítéltek? Nem irigyellek, mert akkor talán még nehezebb a várakozás, mert nem köti le semmi a figyelmedet. Én most úgy gondolom, hogy hacsak valamiért nem parancsolnak rám igen szigorúan, nem maradok otthon, mert megőrülnék... volt korábban is olyan, hogy a páromat nem láthattam hétvégén, otthon ültem és két napig az órát figyeltem. Már akkor is úgy éreztem, hogy becsavarodok, de két hétig....

Így van, Zafír, hamarosan mi is sorra kerülünk....

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, de tegnap nem tudtam már jönni, nagyon későn értem haza.

Igen, elég gyorsan mentek a dolgok, mivel a nőgyógyászom TB-re megcsinálta szinte az összes vizsgálatot. HSG, HSC, hormonvizsgálat, stb.. Itt, a Cirisben csak a páromat vizsgálták, meg nekem néztek meg még egy-két dolgot a vérvizsgálaton.
Első lombik, inszemen én nem is voltam, sőt, egyáltalán nem voltunk más intézetben sem, mert nagyon hosszú a várakozási idő.

Szóval, múlt hét pénteken indultunk, reggelenként Puragon injekcióval, és clostylbegittel. A tegnapu uh-gon csak 3 tüszőt látottak érni, úgyhogy megy tovább a Puragon, meg esténként Menopur és Orgalutran injekció, hátha érnek még be tüszők, illetve ha csak ez a 3 marad, azt nem tudom leszívják-e? Ezt nem mondták, én meg nem kérdeztem, mert eléggé elkeseredtem a 3 tüsző hallatán. Etuspocoknak is 8 volt, ha jól emkékszem... Na mind1, csak pozitívan, hátha a nagyobb adagra jobban reagálok. :)
Mindenesetre Vass doki nem állította le a stimut, és ez is valami.

Holnap megyek megint uh-ra, és megnézzük, mit sikerült produkálni szerda óta.

Etus, Bari, nektek én is nagyon nagyon drukkolok!!!!

Puszi mindenkinek, holnap írok még.

Bodzássüti, Te is a Cirisbe jársz?
kisbaby
 
 


Szia Kisbaby!

Igen, én is a Cirisbe járok, Szakács doktorhoz.

Nem nagyon értek a dologhoz, itt a lányok biztos tudnak valami bíztatót mondani a tüsző-növesztésre.
Nekem a múltkori számlálásnál mintha 4 nagyot és 5 kisebbet mondtak volna az egyik oldalon, a másik oldalon meg a bazi nagy vérömlenyt:(((

Szerintem ne keseredj el, mert biztos tudnak segíteni és nekem a múltkor Szakács doktor is azt mondta, hogy nekik is könnyebb egy boldog pácienssel dolgozni:))) Úgyhogy csak boldogan:)))

Ölelés
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Etuskám, mi újság? DRUKKKKKKK

Bari, BABARAGACSOK bogyókának is!!!

Kisbaby, nyugi, még csak az elején jársz a stimuban, ne aggódj, ha nem állították le, semmi gond. Adj időt a kincseidnek, hadd növekedjenek. Egy babához egy sejtecske kell, tudooood, úgyhogy ne keseredj el. Persze minél több, annál nagyobb az esély. Nekem 12-18 szokott lenni, mégis az ötödik lombikra várok, tehát ennyit a nagy számok törvényeiről..
Csak magadra koncentrálj, mennek a tüszőnövesztő drukkok!!!

Bodzássüti, ölelés!!!
zzafir75
 
 


Etus, már halálra izgulom magam! Gyereeee!

Zafír, ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Kisbaby, nyugi!!! Ez volt az első UHUd ;) hidd el holnap már jóval nagyobb számokat hallasz majd ;) Ne izgulj, mert az nem tesz jót.
Gyere majd holnap :lol:

Etuspocok, holtevagy?

Bodzássüti, szerencsére nem vagyok teljes nyugalomra ítélve :lol: Sokat pihenek, de csinálok mellette már szinte mindent. Főzök, mosok, sétálok, vasalok...egyedül a takarítást hanyagolom még. Ami a melót illeti jövő héten még itthon leszek. Ami az utána következő hetet illeti még nem tudom...sajnos nekem napi min. 2,5 órát kell utaznom a melóhelyem és a lakhelyem között. :(

Zafír, huh 12-18 db tüsző??? Neked nem volt még soha túlstimud, hyperstimud?

Köszi mindenkinek a drukkokat!

Puszi,
Bari

bari6
 
 


Barikám, szerencsére soha!!!
KOPP-KOPP, le is kopogtam.

Ahogy írtam, nem ezen múlik.

Drukkok lányok, ezerrel! Barikám pihengess sokat!

ETUS???
zzafir75
 
 


Sziasztok!

A ma reggeli UH-gon még mindig csak 2 nagy tüsző volt, és több picike. A doktor szerint a kicsikre nincs idő várni, mindig a nagyobbakhoz kell alkalmazkodni, ezért úgy határozott, hogy hétfőn reggel punkció!!! Nagyon- nagyon remélem, bízom benne, hogy egészséges 2 pete lesz bennük, és sikerül megtermékenyülnünk
:lol:

Ez lesz az első próbálkozás, ezért kezdésnek nem kaptam túl nagy adag hormont, hááát, nem is lett túl sok pete. Gondolom nem akartak így kezdésnek túlstimulálni sem, és hát mindenki másképp reagál a hormonokra, nekik is meg kell tanulni, hogyan működik a szervezetem.

Etus, Bari, nektek továbbra is szorítok!

zzafír, bodzássüti, Nektek mikor kell jönni legközelebb a Cirisbe?





Bari, írtátok egy páran, hogy sok husit kell enni? Miért? És mennyit? Nekem Vass doki egy szót sem mondott erről...

Etus, mi van Veled? Hogy vagy?
kisbaby
 
 


Szia Kisbaby!

Szerintem jó kezekben vagy, és gondolom amúgy sem hatosikreket szeretnél:))) nemrég olvastam egy blogot, ahol a lánynak egyetlen petesejtet tudtak csak leszívni és abból is született baba... Úgyhogy remény mindig van....
Nagy drukk hétfőre!

Nekem majd valószínűleg jövő héten, vagy utána kell visszamennem kontrollra, azután majd meglátjuk....

Etus, nagyon remélem, hogy csak az gond, hogy nincs neted.... várunk!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Kisbaby, az első stimunál szerintem mindenkinél óvatosabban bánnak a hormonokkal, mindenkinek egyéni, hogy hogy reagál a szervezete. Hatalmas DRUKK Neked hétfőre, és egy babához egy petesejtecske is elég, úgyhogy csak pozitívan!!!!
Olyan gyorsan telik az idő, még csak most kezdtél írni a stimuról és máris a punkciónál tartunk :):)

Barikám, Etus, BABARAGACSOK! Etus, remélem, hogy a jó hír miatt váratsz minket, nagyon nagyon szorítok!!!!

Bodzássüti, hogy vagytok?

Én most a histeroscopiára készülök, úgyhogy hamarosan meglátogatom az intézetet, max. 2-3 héten belül. Kicsit para, de hát túl kell esni rajta.....

Kellemes hétvégét!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Kisbaby, drukk hétfőre. Tuti csatlakozik még tüszőcske hétfőig, küldöm is a tüszőnövesztő drukkomat :lol:

A pontos magyarázatot nem tudom a hús fontosságára, de valami olyasmi,h a fehérje szállít valamit a vérünkben így a hormonok amiket kapunk egyenletesen szóródnak, hígulnak...most lehet,h baromi nagy butaságot mondtam :oops: de valami ilyesmi miatt kell. Azoknak kell nagyon sok husit enni akiknél sok tüsző van,ha jól tudom :roll:

Zafír, ne izgulj, minden OK lesz a histeron ;) Alszol majd egy jót :lol:

Bodzássüti, huh remélem már nyoma sem lesz a vérömlenynek és kezdhettek majd!

Etus, nagyon várunk már :roll:

Jó éjt és kellemes hétvégét!

Bari

bari6
 
 


Sziasztok Csajok,

Köszi a sok drukkot, rám fér, bár ma már pozitívabban látom a dolgokat. Tegnap este hozzáolvastam a témához más fórumokon is, meg könyvből is. (Zita West: Gyereket szeretnénk) . Valóban, ha minden ok, akkor elég egyetlen sejtecske is, sőt, nagyon sokan terhesek lettek egyetlen fagyibaba beülti után is :wink:

Bari, azt írják, hogy a rengeteg fehérje a sejtépítéshez kell, sőt annál inkább kellene, minél kevesebb tüsző van, a testépítők is rengeteg fehérjét esznek az izomnövelés miatt. Gondolom a logika itt is ugyanaz...Érdekes, nekem nem mondták, pegig Vass doktor a Dévaitól jött át a Cirisbe. Neked mikor kell menned vérvételre? DRUKKOLOK ÁM!!

Zzafír, én már voltam HSC-n, altattak, vagyis inkább csak kábítottak, nem éreztem semmit sem előtte, sem utána, nyugi!!!
Furi, hogy ilyen vizsgálatot miért nem egyből az elején javasolják, nem? Nem az lenne a logikus, hogy minden átjárhatóságit, méhtükrözést a beültik elején elvégzik?

Bocs, ha sokat írtam, puszi mindenkinek!!
kisbaby
 
 


Sziasztok Csajok!

Az első és legfontosabb, hogy lencsikék jól vannak!!!!! :lol: :lol:
Legalábbis a vérvétel szerint létrejött a terhesség. Jövő héten megyek Uh-ra, hogy megnézzük hányan vannak.

Kisbaby ne izgulj!!! Nekem is ez volt az első lombikom és látod akár elsőre is sikerülhet.
Mondjuk vannak még fenntartásaim, mert volt már nekem spontán terhességem mégsem lett belőle baba. (mondjuk akkor megemeltem magam, most nem emelgetek semmit).

A rengeteg a fehérje azért kell, hogy az érfalak vérellátottsága jó legyen. Nálam az volt a baj, hogy se nem ittam eleget, se nem ettem elég fehérjét és 1,5 L víz halmozódott fel a pocakomban iszonyú kínokat okozva. Állítólag a sok folyadék az erekből szivárgott ki azért, mert a gyógyszerek hatására az érfal áteresztővé vált. De ha sok husit eszel és sokat iszol minden rendben lesz. Nálam 3 napi fekvés, napi 4 L víz és baromi sok hús segített, hogy helyre rázódjanak a dolgok.

Azt nem tudom, hogy van-e összefüggés a petesejtek száma között, nekem 10 szép nagy lett első nekifutásra.

Bari izgulok érted is nagyon!! Bízom benne, hogy bogyóka szépen növekszik!!!

Zafír már annyi mindenen túl vagy, hogy egy ilyen "KIS" műtét meg sem fog kottyanni. Minden jó lesz meglátod!!!! :lol: :lol:

Bodzássüti drukk ezerrel, hogy kezdhessetek minél előbb!!!

Puszi nektek sok-sok!!!!
etuspocok
 
 


Etuspocok, huh gratula, remélem minden OK lesz jövő héten :lol:
Érzel valamit? Jaj de izgiiii...ezt a hétvégémet senki sem tudja majd elrontani :lol: az ilyen sikerek visznek minket előre!

Kisbaby, látod sikerülhet elsőre is :lol: Fel a fejjel és készülj,mert jövő héten költöznek a pocakodba az embrikék :lol:

Kívánom,h mindannyiunknak legyen legalább egy ilyen cukkancsa :lol:

Kép

bari6
 
 


Sziasztok!

Etuspocok, végre, hogy jöttél! Már nagyon vártalak a jó hírekkel! Szuper, szuper, halk gratula!!! A vérvétel mennyi idő múlva történt beüti után?
Vigyázz a kincseidre, pihizz sokat, sok folyadék és pozitív gondolatok! BABARAGACS és drukk ezerrel!!! Jövőhéten már megmutatják magukat lencsikéid, nagyon nagyon drukkolok!!!

Barikám Neked is!!!!

Kisbaby, teljesen egyetértek, így a negyedik lombik után kell ezen túlessek, már jöhetett volna előbb is. Sebaj, pár hét és meglesz! Drukk Neked is, gondolok rátok, hajrá sejtecskék!!!

Bodzássüti, ölelés!!!
zzafir75
 
 


Etuuuuus nagy gratula! De gyorsan le is kopogom! Már annyira vártunk! (olvastam már korábban is, de nem tudtam belépni, hogy gratuláljak)

Bari! Neked szorítunk ezerrel!

Kisbaby mennek a drukkok a tüszőnövesztéshez!

Nálunk a hírek azok, hogy jövő héten kell visszamennem a vérömleny miatti UHU-ra, azután meg majd meglátjuk, hogy mi lesz a döntés. A rossz hír viszont az, hogy anyósom egyre rosszabbul van, ma már megemelték a morfium-adagját és a főorvos megkérdezte a páromat, hogy ha valami történik, hogyan értesítheti... hát a valami már csak egy lehet.... sajnos:(((

Zafír, tudod már, hogy mikor lesz a hiszter?

Ölelés és drukkok mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, ha ennyire rossz a helyzet (sajnos volt benne Apukámnál és Anyósomnál részem) akkor kívánom,h ne szenvedjen már sokat... ;(

Kisbaby, holnapra egy kalappal!!! Gyere majd,ha tudsz a hírekkel!

Zafír, neked Hycosyd volt már?

Jó éjt mindenkinek!

Bari

bari6
 
 


Hahó Csajok!

Megjöttem, mint már írtam, 2 tüszőm lett, de az egyikben nem volt érett petesejt. A másik úgy néz ki szép nagy és egészséges, holnap hívnak a klinikáról, hogy mi a helyzet, elindult-e az osztódás. Icsi-vel termékenyítik meg, hogy tutibb legyen :D
Ha minden ok, csütörtökön megyek a beültetésre! Kaptam duphastont, meg Crinone hüvelygélt, mindkettő progeszteron pótlásra kell.
Nyugodtabb lennék persze én is, ha 6-7 sejtecske lenne, de hát ez van, most ebből főzök :D Egyébként meg a természetes fogamzásnál is csak egy petécske van, annak kell megtapadnia valahogy, nem?
Ja, kérdeztem a húsevést: Na, ezt nekem nem véletlenül nem mondták ám. Merthogy csak annak kell nagyon sok husi, akinél látják az uh-gon, hogy sok tüszőcskéje van. Hát, én nem voltam nagy veszélyben...
Egyébként ugyanazt tudom mondani, mint Etus, hogy rendkívüli módon figyeltek rám, már a műtőbe is úgy vittek, hogy előtte beadtak egy bátorító szurit, ami nekem túl jól sikerült, fergeteges jókedvvel mentem be a műtőbe, (mintha 1 felest lehúztál volna)
Utána sem fájt semmim, 5 percenként nyitották rám az ajtót, hogy jól vagyok-e.
írjatok, puszi,
Bodzássüti, remélem az anyósod jobban van!
kisbaby
 
 


sziasztok
lehet nem tartozik ide de lehet valakit erdekel
eladnam ket konyvemet
Simo Tinea Ha nem jon a baba
masik Aviva torna
lehtoleg pesti atvetellel
babaszeretet
 
 


Sziasztok lányok!

Bari, Etus, BABARAGACSOK ma is! +++++++++++drukkkdrukk

Kisbaby, lemaradtam, már meg is volt a punkció??? TE egy hős vagy, és GRATULA a csudaszép sejtecskéhez! DRUKK holnapra, majd gyere a jó hírekkel!!! Tényleg kaptál egy bátorító szurit? Kár, hogy totál tű-fóbiám van, én lehet, hogy attól is kikészülnék??? Aranyos volt, ahogy írtad, milyen kis bódult állapotban mentél a műtőbe. Örülök, hogy tetszett minden, ez nekem bátorítás, még először megyek Cirisben műtétre...

Bodzássüti, sajnálom, remélem, hogy nem tart sokáig a szendvedés, ha nem tudnak segíteni szegénykén....

Bari, nem volt még semmilyen méhfeltárásom, mivel lombik, Dévaiban mondták, hogy felesleges minden beavatkozás, nem kínoznak. De most, hogy már a negyedik lombik sem sikerült, érdemes szétnézni odabent.

Bodzássüti, szerintem 2-3 héten belül túl is esek rajta... csak izgulok, hogy nehogy vmi olyan bajt találjanak, ami valami kizáró ok, vagy nem orvosolható......... mindig ez a para!!!!

Puszi és ölelés!!!
zzafir75
 
 


Duphastont ismerem, de a gél már valami új kütyü lehet :):):), lehet, hogy végre vége a progeszteron szuriknak? ... végre egy jó hír...
zzafir75
 
 


Húha Kisbaby! Gratulálok! Ügyes vagy! Igazad van, egy sejtecske is elég:))) Köszi a jobbulás-kívánást, de anyósom már nem lesz jobban, sajnos. Most már csak napjai lehetnek hátra. Én is remélem, hogy ha meg kell történnie, akkor minél előbb megtörténik, mert a párom már nagyon kivan.

Zafír! Ugyanmár, nem fognak semmi olyat találni, ami kizáró ok lenne. Maximum olyat, amit ott helyben meg is reparálnak. Ne aggódj! Én a műtétnél nem kaptam bátorító szurit, csak együttérzést meg bíztatást. Nekem az volt a legnagyobb bajom, hogy előtte éjféltől még vizet sem volt szabad innom, úgyhogy mondtam, hogy már vattát köpök. Mondták, hogy ne aggódjak, kapok egy nagyobb dózis infúziót és már sem leszek olyan szomjas. Tényleg nagyon-nagyon figyelmesek voltak, jól éreztem magam.

Holnap megyek UHU-ra vérömleny-nézőbe. Remélem, hogy csak a hűlt helyét látjuk majd:)))

Barikám megy a drukk a ragadáshoz, Kisbaby Neked pedig az osztódás-segítő drukk:)))

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok,
csak gyorsan szétnézek, Zafír, ne aggódj, szinte bármit tudnak orvosolni ma már. Bodzássütinek igaza van, ha találnak valamit, azt ott helyben meg is operálják, én is így voltam. Úgy volt, h csak megnézik mi van odabennt, mire felébtedtem, mondták, hogy találtak méhpolipot, de ki is vették. Kb 15 percet voltam a műtőben összesen, és utána semmit de semmit nem éreztem.
Puszi nektek, majd írok h mi volt :D
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a biztatást! Nagyon aranyosak vagytok! Tényleg nem tűnik egy nagy műtétnek, ahogy Baby is írja!!

Bodzássüti, drukk, hogy hűlt helye legyen a vérömlenynek! Bari, Etus, babaragacsok!

Bari, mikor tesztelünk?
Etus, mikor lesz uhu?

Kisbaby, hatalmas drukk mára, várunk a jó hírekkel!!!

Pusza
zzafir75
 
 


Hahó Lányok!
Telefonáltak reggel, hogy szépen megtermékenyült és osztódik a kispetécske. Azt mondták, csütörtök reggel 9-kor lesz a beültetés!
(ha addig nem hívnak, hogy mégsem) de én erre nem is gondolok, bizti, hogy kell mennem csütörtökön, csak ezt mondom magamnak.
Hál a jó istennek jó sok munkám is van ma és holnap is, ezért nem is tudok ezen agyalni egész nap.
Bodzássüti, ma már nem lesz vérömleny, meglátod!! Írjál, hogy mi volt, mit mondtak!
Csütörtökön reggel jön be valaki? Hátha láthatjuk egymást :lol:
Puszi nektek,
kisbaby
 
 


Sziasztok!

Baby, nagyon jó hír! Csütörtökig már nem lesz semmi baj, ne aggódj! DRUKK ezerrel!

Etus? Hogy vagy?

Puszi
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Kisbaby, jaj de jóóóóóóóó! Nagyon örülök, holnap visszakapod egyetlenkédet! Meddig maradsz otthon vele?

Zafír, csak azért kérdeztem,h miért nem Hycosyt csinálnak először? Én utrogestant kapok a duphastont, úgy tudom egyre kevesebb helyen adják szuriban.

Bodzássüti, gyere majd a hírekkel ;)

Etus, mikor mész UHUra???

Velem minden OK a teszttel még várok :wink: Ami az érzéseket illeti, hol van,hol nincs, ez lehet a progreszterontól is :?

Pusztik,
Bari

bari6
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?