Új privát üzeneted érkezett!

Szia Zafír!

A spontánkodás jó dolog:))) mi is gyakoroljuk szorgosan:)))

A lovaglás jó dolog, imádom az állatokat, lenyűgöznek. Ráadásul olyan izmokat dolgoztat meg, amiket különben nem nagyon használunk. Amúgy vannak bizonyos rizikófaktorai is: csütörtökön az egyik ló kétszer is a lábamra lépett a 650 kilójával, azt hittem eltörik a lábam, tegnap az egyik beleharapott az ujjamba (jutifalit adtam) egy másik csikó viszont csupán játszásiból belémcsípett a fogaival, azonnal meglilult. ... és akkor még nem is beszéltem arról, hogy csak az nem esik le a lóról, aki nem ül fel. Mondjuk nekem eddig még ez nem sikerült, de azt mondják, hogy előbb-utóbb az is meglesz...

Azért nem akarlak elriasztani, tényleg szuper dolog, ezeket meg túl lehet élni... az adott pillanatban nagyon fájnak, de ennyi....

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, húúú de irigykedem most rád :oops: Én is imádom Őket. Több ízben bebizonyosodott,h befogadnak maguk közé a "sörényem" miatt, no de csak a mének :lol:

Zafír, cisztaügyileg nem tudom,h h állok :? holnap újabb talpmasszázs, remélem megéri szenvedni :oops: elvileg rendellenes piri 13 napján vagyok, remélem 15 nap és mehetek UHU-ra :roll:

Hepehupával kapcsolatban egyre erősebb az érzésem,h ANYUKA lett :D nem szokott ennyit "hiányozni"

Évi, veled mi van????

Szép spontánkodós napokat kívánok mindenkinek! Bodzássüt,használjátok ki a laptetőt :lol:

Bari

bari6
 
 


Igyekszünk:)))

Szerintem is anyuka lett Hepehupa... remélem, minden rendben és hamarosan már fotót is fog küldeni:)))
bodzássüti
 
 

 
 

Sziasztok!

Bodzássüti, köszi az üdítő élménybeszámolót, jövő héten én is kipróbálom a lovaglást, ha lesz rá lehetőségem! Vhová elmegyünk egy hétre kikapcsolódni, úgyhogy egy darabig nem leszek :)

Hepehupa már biztosan boldog anyuka, nagyon várunk a jó hírekkel és persze Tofunk fotójával!!!

Bari, mi a tapasztalat a talpmasszázzsal, egyáltalán honnan jött az ötlet? A barátnőm is járt, és azt mondta, hogy nagyon fáj, de hatásos, persze sajnos még nem babásodott tőle.

Évink, merre vagy?

Többiek?

Pusza
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Ezer bocsi, hogy eltüntem, de elég sok dolgom volt! :roll: :shock: :evil:
Mire hazaérek szinte semmi erőm és ingerenciám bekapcsolni a laptopot. :(

De jövök még :lol: és leírok mindent, ami történt velünk és megpróbálok utánna olvasni, hogy mi is történt veletek! :shock: :D

Egyébként baba ügyben az "otthoni projekt" folyik. :D :oops:

pussssssz Mindenkinek!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok!

Évi, már hiányoltunk, gyere és mesélj bővebben. Nagyon titokzatos voltál :lol:

Zafír, a talpmasszázs már régi ötlet volt, csak soha nem szántam rá magam :oops: Egy barátnőm PCO-val járt talpmasszázsra és tőle tudtam,h nagyon hatásos. Aztán mikor a ciszták megmaradtak, kértem időpontot.
A fájdalom először nem volt vészes (de nem is teljes erőből csinálta :) ) a második huhh az már rendesen fájt. Elvileg jobbnak kéne lennie, mármint a fájdalomnak, na ezt én még nem érzem :( viszont a masszőr már érzi a javulást. Remélem 12 nap múlva piri jelentkezik és mehetek UHU-ra :lol: Akkor aztán kiderül,h maradt vagy nem maradt ciszta.
Neked felszívódtak a ciszták egy hónap alatt?

Bodzássüti, veletek mi újság? Volt a párod a dokijánál?

Ephi,Dóra, Hepehupa???

Türelemmel teli várakozász és hajrá spontánkodás :lol:

bari6
 
 


Szia Bari!

Nem, még nem volt, az összes dokija szabin van, majd jövő héten jönnek vissza....

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Nálunk semmi újság megjött..elkezdtem a fogamzásgátlót 9-én megyek dokihoz azután nemtom mi lesz, de egyelőre nagyon lassan telik az idő(vagy csak én vagyok türelmetlen). Elmennénk Aug közepén egy két helyre nyaralásként, de nem tudok semmit tervezni amig nem tudom mi lesz 9.e után hányszot kell visszamenni, jönnek e a hormonok vagy még nem szerintetek?Lassan elkéne kezdeni bevásárolni az iskolához is..szóval lenne dolog bőven, de nem nagyon akaródzik csak a szeptembert várom már de nagyon.

sziasztokD
ndora77
 
 


Sziasztok!

Bari, nekem egy ciklus után már nyoma sem volt egy cisztának sem, drukkolok, hogy Nálad is így legyen! És drukk a kezdéshez!

Évi, jó, hogy jöttél, nálatok szeptemberben megy a folytatás?

Dóra, Te akkor már programban vagy?

Hepehupa??

Pusz mindenkinek, egy hét múlva jövök, holnap indulunk nyaralni :)
zzafir75
 
 


Zafír, remélem követem példádat és már nekem sem lesz cisztám ;)
Jó nyaralást kívánok!

Hepehupa, remélem minden OK veletek!

Mindenkinek további szép 7végét!

bari6
 
 


Zafír!

Jó nyaralást!

Mindenkinek ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok !

Nagyon sok tennivalonk volt az elmult hetekben, ezert bekukkantani sem volt idom...

Megtortent a koltozes es bar a duplagarazs meg televan dobozokkal, a legfontosabbak mar ki lettek bontva es a helyukre kerultek (amit persze eloszor vasszigorral vegrehajtott sdzelektalas soran kellett megteremteni).

Elkeszultunk Tofu szobajaval tegnap este, osszeallitottam a korhazi taskat, kimostam - fertotlenitettem - vasaltam az elso 1-2 honapra valo babaruhakat. Es kozben szorgalmasan deritettem fel, hogy hol erdemes vasarolni az uj lakohelyem kornyeken, uj orvosokat kerestem es kififikaztam, hol es mikor lehet ilyen es olyan vizsgalatokat csinaltatni...
Hetente 4-6 varandossaggal kapcsolatos inteznivalom ill. vizsgalatom, konzultaciom, gyogyszertari jelenesem van...
Holnap este megyunk a parommal a szulesre elokeszito tanfolyam speci estejere, ahol az apukakkal egyutt leszunk :D Biztosan nagyon fogjak elvezni a kulonfele vajudasi es kitolasi poziciok bemutatasat :lol:
Jovo penteken az ujszulott-gondozokkal lesz egy par oras szeansz - remelem, Tofu turelmesen kivarja, hogy megtudjam, hogyan kell majd a koldokzsinorjat kezelnem es hogyan kell tisztaba tennem :lol:

Es mivel ennyi tennivalo ellenere is televagyok energiaval, boszen shoppingoltam, mert Tofu szuletese utan honapokig nem lesz ilyen luxusra idom es valoszinuleg erom sem... Tobbszor is ugy neztem ki, mint a japan turistak, akik megrohamozzak az olasz butikokat. Csak egy idegenvezeto hianyzott a feltartott esernyojevel es egy nagy fenykepezogep a nyakambol :lol: :lol: :lol:
Depresszio-megelozeskent is kituno terapia volt a sok vasarlas :lol:

Augusztus 18-ra vagyunk kiirva, igy mar 39-ik heten jarunk es tovabbra sincs semmilyen panaszom. Nem is tudtam, hogy ilyen kellemes lefolyasu varandossag is letezik es aldom a szerencsemet, hogy pont en fogtam ki !!! Lehet, hogy el kellene kezdenem lottozni, hatha ott is szerencsevel jarnek :?: :?: :?:
A mehnyakszaj teljesen zart - ugy latszik, Tofu meg mindig jol erzi magat odabent, bar gyakran kemenyen megdogonyoz. A diabeteszes dieta nagyon szigoru, de mukodik es sikerult kordaban tartani a vercukrot gyogyszerek nelkul. Viszont szegenyke nem is tudja, milyen az edesseg :shock:
Allitolag 20-30 dkg-t hizik hetente, amit tolem csip le. A sulyom aprilis eleje ota nem valtozott, ill. meg csokkent is egy kicsit :shock:

Jovo heten UH, amikor alaposan megmerik Tofut es ha tul nagynak tunik, akkor megbeszeljuk a nogyogyaszokkal, hogy javasoljak-e a szules beinditasat vagy varhatunk meg egy-ket hetet.

Jelenleg a legnagyobb dilemmam, hogy termeszetes szulest szeretnek-e vagy elek a csaszarmetszessel, amit felajanlottak (errefele ellenzik es a nogyogyaszom szerint privilegium, hogy az esetemben lehetove teszik, hogy programozott csaszarszulest kerjek). Meg egy het es dontenem kell...

Az elkepzelheto legszebbeket es legjobbakat kivanom mindenkinek a ciszta-felszivodashoz, nyaralashoz, fogyashoz, kivizsgalasokhoz.
hepehupa
 
 


Hepehupa!

Jaj de jó,h jelentkeztél. Végigolvasva a beszámolódat szerintem elnézzük a csajokkal a hiányzást! Mozgalmas napjaid vannak! A diéta tartásához gratula ;)

Örülök,h Tofunkkal minden rendben van. Jól érzi magát Anya pocakjában. :lol:

Huh nem lehet könnyű eldönteni,h melyik szülést válaszd, de biztos vagyok benne,h jó döntést hoztok majd!

Vigyázzatok magatokra és nagy drukk a NAGY NAPRA!

Majd,ha időd engedi gyere! Várni fogunk nagyon ;)

Puszi,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Hepehupa, dettó örülök, hogy írtál, akkor hamarosan lehet drukkolni!

Ki hogy van? És hol tart?

Évi, mikor lesz a folytatás? A párommal egyre többet kerül szóba, hogy szeptemberben kezdeni kéne. Addig várjuk a jobb katona-eredményt és készítem magam lelkileg a hiszterre.

Pusza
zzafir75
 
 


Szia Hepehupa!

De jó, hogy jöttél!
Szuper, hogy továbbra is ilyen szupermami vagy:)))

Hááát a döntés nem könnyű, de szerintem érezni fogod, hogy mi a helyes. Azután az élet meg amúgy is gyakran maga dönt. (pl. lehet, hogy Tofu egyszerűen túl nagy baba lesz és akkor nem kérdés a császár.... vagy Tofu egyszer csak úgy gondolja, hogy már szűk a pocakban és olyan gyorsan megszületik, hogy időd sem lesz gondolkozni:)))

.... és tényleg, gyere továbbra is... ne feledd, hogy Te vagy itt a pozitív példa. Nekünk pedig szükségünk van példaképekre:)))

Nálunk a nagy dilemma most az, hogy nekem augusztus második felében kell mennem vissza vizsgálatra és hogy megkapjam a fogamzásgátlót. De a párom még mindig nem tudott az orvosával beszélni, ennélfogva nem szed semmit, kivéve a C-vitamint, igaz nem olyan dózisban, mint amit írtak, de azért elég sokat, igaz, azt egyébként is szokta.
Szóval a dilemma az, hogy amikor visszamegyek, bevalljuk-e, hogy nem szedett semmit, vagy hagyjuk a fenébe és vágjunk bele. Az az igazság, hogy nem akarnék újabb 2 hónapot várni, pláne azért nem, mert nem akarnék belecsúszni nagyon az őszbe-télbe, mert az nekünk már szezon a munkában és stresszesebb is...
Persze ez a fajta kalkulálás akkor igaz, ha annyira nyugis, boldog várandósság elé nézek, mint Hepehupa.... de hát fő a pozitív gondolkozás, nem?

Ölelés mindenkinek! Főleg Hepehupának nagy szorítás!

Puszi
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, ha rajra készen érzitek magatokat, szerintem vágjatok bele! Mi is vettünk már több vitamin kúrát, hol javította az eredményeket, hol nem.

Mikor kezdenél?

Többiek, hogy vagytok? Ki mikor kezdi a kezelést?

Pusza

BARI, hogy vagy? Cisztáid?
zzafir75
 
 


Bodzássüti, sztem őszintén megbeszélheted ezt a dolgot Erdei doktornővel és Szakács doktorral is ;)

Zafír, sajna piri még nem jelentkezett (ugyan jelei már egy hete vannak), így nem tudom,h van vagy nincs cisztám. Elkezdtem inni a cickafark teát is...grrrrr nagyon nem finom :? de hátha segít ez is. Tegnap este masszíroztam a talpamat,metr a hétre már nem kértem időpontot piri miatt.

Milyen volt a nyaralás? Hogy vagytok?

Évi, Ephi és a többiek hol vagytok?

Pusza,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Bari, köszi, rövid volt, de nagyon jó! Gyakrabban kéne elvonulnunk :)

Küldjem a piri hozó drukkokat, vagy esetleg lehet titokban szorítani?

Pusza
zzafir75
 
 


Aranyos vagy Zafír, inkább a pirimeghozó drukkot kérném. Sajna volt nyavaján kb. félidőben így az akciózás akkor elmaradt :(
Küldök privit!

pusza mindenkinek!

bari6
 
 


Szia Bari,

válaszoltam. Kíváncsi vagyok!

Évi, hogy vagy? Szeptemberben folytatod a kezelést?
Ephi?
Többiek?

Hepehupa, mikor szülünk? Tofukánk még jól érzi magát a pocidban?

Puszi mindenkinek!
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Kivel mi újság? Bodzássüti, mikortól lehet drukkolni?

Hepehupa, mikor szülünk :)?

Pusza
zzafir75
 
 


Sziasztok !

Tovabbra is minden OK es nagyon kellemesen telik a varandossagom. Komolyan, neha meg szabadkozok is miatta, mert mindenki mas tobb dologtol is szenved, en bezzeg meg mindig tele vagyok energiaval, siman leguggolok es felallok, amire sokan mar joval korabban sem kepesek :oops:

Penteken megdicsert a nogyogyasz, hogy milyen szepen sikerult a vercukorszintet a normalisra beallitanom dietaval es hogy sikerult a gyogyszeres vagy inzulinos kezelest elkerulnom :oops: 'Ottimo'-t irt a papiromra es nem kell a szules elott visszamennem hozza ellenorzesre. Jo nagyra nott az arcom a dicserettol, de kemenyen megkinlodtam erte.

Kedden megvolt az UH is, ahol mindent OK-nak talaltak: Picurka hosszu babanak tunik, de mind a fej- es pocakmerete normalis es nem tunik elhizottnak :-) Penteken ujabb UH, ha Picurka addig nem fog ugy donteni, hogy kivul tagasabb ;-)
Az idopontom augusztus 18, de valoszinuleg Picurka ugy fog donteni, hogy tovabb fogja odabent elvezni a meleget es zsinoron szallitott kajat es oxigent. Az olasz eljaras szerint legkesobb 10 nappal a varhato idopont utan hormonokkal beinditjak a szulest - legkesobb augusztus 28-an vagy 29-en varhato Picurka szuletese.

Meg nem dontottem a csaszarmetszesrol egy nagyon egyszeru es praktikus ok miatt: errefele ugy tartjak, hogy utana 6 hetig nem szabad autot vezetni, mert a hirtelen fekezest gyomorbol ill. alhasi izmokkal kell nyomni. Es jonehany biztosito sem fedezi az okozott kart hetekig egy komolyabb mutet utan es a csaszarmetszes annak minosul.
En viszont nem akarom masfel honapon keresztul bejaronovel, a parommal vagy babysitter-rel autoztatni magam, ha epp gyogyszertarba kell elugranom vagy gyerekorvoshoz vagy nogyogyaszhoz... Raadasul a parom valamikor szeptemberben par napig uzleti uton lesz...
Akik ismernek, megertik, mennyire utalnam, ha masra lennek utalva hetekig. Egyre inkabb hajlok arra, hogy megprobalom termeszetes uton vilagra hozni Tofut, mert utana gyorsabb a felepules.

A kezelesek, tovabbi vizsgalatokat mikor folytatjatok ?

Udv mindenkinek !
hepehupa
 
 


Húúú! Hepehupa! Kemény csajszi vagy! Imádom az optimizmusodat!Asszem sokan példát vehetnének Rólad! Úgy gondolom, - remélem, nem veszed tolakodásnak - hogy ha az életben ismernénk egymást jó barátnők lehetnénk. Tökéletesen megértem a szempontjaidat a kiszolgáltatottsággal kapcsolatban.

Szerintem itthon ilyen biztosítós dolog nincsen... még nem találták meg ezt a kifogást:)))

Nálunk megint zajlik az élet... A párom édesanyja beteg lett, kórházba került és mivel 89 éves, a helyzet nem egyszerű és jelenleg még fogalmunk sincs, hogy valójában mi a baja és mi ennek a lefutása. A párom meg - férfi lévén - egyetlen dologra tud csak koncentrálni, így elő sem merem hozni a témát, hogy beszélt-e az orvosával (tudom, hogy nem). Legutóbb viszont azt mondta, hogy Ő még szeretne beszélni egy embriológussal arról, hogy a mesterséges megtermékenyítésnek milyen kockázatai vannak a magzatra nézve... de nem a Cirisből szeretne beszélni, mert nekik az üzleti érdekük az, hogy vágjunk bele, tehát ilyen értelemben fognak nyilatkozni.

Remélhetőleg ma már kiderül valami az édesanyjáról és ha minden jól megy, hétvégén el tudunk menni pár napra és akkor talán tudunk nyugodt köerülmények között beszélni a dolgainkról. Elvileg szeptember 4-ig kellene visszamennem, mert a ciklus úgy indulna. Ha minden oké, akkor kb akkortól indul az 1 hónap fogamzásgátló és utána a stimuláció.

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Sziasztok, lányok!

Hepehupa, csatlakozom Bodzássütihez, mind az egyetértésben, ami a vezetést illeti és mind az elismerésekben! Csodálatos egy terhességed van, nagyon szeretnék én is ilyet. Hihetetlen, hogy papírforma szerint már a héten szül"ünk", hatalmas drukk, hogy minden úgy alakuljon, ahogy szeretnéd!

Bodzássüti, sajnálom a párod anyukáját, remélem, hogy mielőbb tudtok valami biztosat. És indulhat a kezelésed, gondolom, már várod. Én is várom a kezdést, de rám még előbb vár egy histeroscopia is. Szóval azért még bízok, hogy idén rajtolhatunk.

Többiek??

Pusza
zzafir75
 
 


Sziasztok Csajok!

Megérkeztünk a nyaralásból! :cry: (2 hét törökország, de azt hiszem már írtam :wink: )

Szuper volt!
Amikor megérkeztünk aznap dőlt meg a több évtizedes melegrekord Izmirben, 50 C fok volt!!!!! :shock:
Azt hittem medöglök mikor leszáltunk du. 3kor Isztambulban a gépről, de hál' istennek a "tranzitban" aránylag hűvösebb volt amíg vártunk az átszállásra.
Nehéz volt megszokni a 40 Fok feletti hőmérsékletet, az első 3 napban folyt rólam a víz rendesen! :shock:
De azért szinte mindennap "akcióztunk" :oops: :oops: :D egy pár napot kivéve (oda- és vissza utazás napja)

Igyekszem visszaolvasni benneteket és jelentkezek!

További szép "maradék" hétvégét!

Évi

Kép
kásakévi
 
 


Sziasztok!

Bocsi,h csak most jelentkezek :oops:

Hepehupa, gratula,h szépen tartottad a diétát. Azt lehet mondani,h nagyon szép terhesséed volt. Egy pocakos képet megnéztem volna....
Vajon mi lehet most veled? Talán Tofunk kibújt? Gyere majd,ha időd engedi ;)

Bodzássüti, remélem az anyósod jobban van és sikerült egy kicsit kikapcsolódnotok ebben a pár napban ;)

Zafír, írtam privit, bár sztem ti is elutaztatok :lol:

Évi, huh 2 hét :P irigyellek miatta, no de az 50 fok...még a 40 is sok lenne :shock: :shock: :shock: utálom a meleget :oops: Remélem a spontánkodásotokat baba fogja kísérni :lol:

Velünk: voltunk Dévisznél,mert nem jön piri. Azt választottam,h nem várom meg,h megjöjjön magától,hanem hozza meg a gyógyszer. Amint piri jelentkezik, mehetünk Déviszhez és elvileg indulunk újra! :lol:

Ephi, Ljucy, Dóra????????

Pusztik,
Bari

bari6
 
 


Sziasztok!

Húúú Évi! Két hét nyaralás, az bizony klassz lehetett még az 50 fok ellenére is:)))

Köszönöm mindenkinek a kérdést, anyós pajtás már jobban van, ugyan az okot nem sikerült eddig felderíteni, de most jobban van és ez a lényeg.
A hétvége tényleg szuper volt, valóban ki tudtunk kapcsolódni, és kicsit beszélgetni is, annak ellenére, hogy nem csak kettesben voltunk. Az a hír, hogy úgy látszik, az anyós betegség nem akasztja meg a kis projectünket. Majd még egyszer beszélek a párommal és a dokikkal is, hogy indulhatunk-e. Ő még abban van, hogy akkor szedné azokat a vitaminokat és gyógynövényeket, amiket felírtak neki, ha a háziorvosa jóváhagyja. Mondjuk ez sem rossz, csak én már nagyon nem szeretnék újabb három hónapot várni. (szegény nem látja át, miért kellene három hónapig szednie....)
Mindegy, pozitív vagyok, és annak nagyon örülök, hogy nem akar visszatáncolni.
Úgyhogy most boldog vagyok:)))

A múlt héten volt egy kisebb lovasbalesetem, leestem a lóról, a fenekemre, ami nagyon fájt, de még annál is jobban az ujjam, amit meghúzott a kantár és most az utolsó ujjpercem fura szögben áll. Szerencsére nem tört el, csak az ízület húzódott.... ráadásul tegnap kiránduláskor beleakadt a lábam egy ágba és hasra estem... letenyereltem és megint csapást mértem az ujjamra, úgyhogy most megint fel van dagadva.... szóval ügyes vagyok:)))

Hepehupa! Hahó! még egyben vagy? vagy már kettőben?

Zafír! A hysteroscopia a méhtükrözés? asszem azt csinálták nekem is.... valami gondot találtak, vagy az eddig kimaradt a repertoárból?

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Bari!
Bocs, lemaradtál az előző kommentből....
Ez szupi, hogy mindjárt kezdhettek! Gratulálok!
Majd szólj, hogy mikor kell drukkolni!

Ölelés!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Évi, nagyon szuper lehetett a nyaralás!!! Micsoda hőség, azért jól bírtátok :)

Bari, köszi kaptam a privit és válaszoltam, drukk drukk a kezdéshez!!!

Bodzássüti, Nektek is drukk, akkor hamarosan indultok!
A hister nekem eddig kimaradt a repertoárból, azért is kell, konkrétan ok nincs, ami miatt még kellene, inkább azért, mert 3 beültin vagyunk túl és semmi...

Úgyhogy erre készítem magam lelkileg.

Hepehupa, hogy vagytok?

Többiek?

Pusza!!!
zzafir75
 
 


Szia Zafír!

Köszi a drukkot, pénteken megyek Szakács doktorhoz és Márta már előre jelezte, hogy hosszú lesz, sokmindent kell megbeszélnünk:))) Lehet, hogy vinnem kellene diktafont:)))

A hister, ha jól emlékszem, nekem a laparral együtt volt, altatásban és nem volt egy nagy cucc.... később is, csak a lapar helyét éreztem, de azt is csak amiatt, hogy amikor lehajoltam, ott hajlott a hasam és nyomta.
Ne aggódj miatta....

Ölelés
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bodzássüti, hatalmas drukk péntekre!
Jegyzetelj szorgalmasan, vagy a diktafon nem is rossz ötlet!

Remélem, hogy én is mielőbb túleshetek majd a histeren, köszi a biztatást!

Pusza mindenkinek! Kinél mikor lesz a folytatás?
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Mennyi minden történt veletek!!!! :lol:
Még nem volt időm mindent átolvasni, de látom, hogy a nagy nyári meleg nem akasztotta meg senkinél a baba projecteket.
Egyébként pár napja már írtam nektek, de valahogy eltűnt az éterben minden. Van úgy, hogy mire mindent megírok kiléptet a gép és nem tudok visszalépni, ráadásul még az is eltűnik amit írtam. :evil:

Nálunk most az a helyzet, hogy 14.-e óta megy a szuri esténként.
26.-án kell mennümk ultrahangra és állítólag majd napi 2 szuri és szept közepén ha minden flottul megy akkor leszívás következik.

Ez az elmélet!!!! :lol:
Nem akarom elkiabálni, de minden rendben vol eddig reméljük így is marad!!!!

Na most megpróbálom mindezt közzé is tenni amit írtam. Remélem látható is lesz!!!! :)
etuspocok
 
 


És látható!!!!! :lol:

Mindenkinek nagyon szorítok!!!!!!
Puszi nektek sok!!!!
etuspocok
 
 


Hűha! Ez nagyon izgalmas....
Akkor Nálad majdnem egy hónap a stimu? Nekem azt mondta Szakács doktor, hogy 1 hónap fogigátló és utána 14 nap stimu... ez valami másik módszer? Baromira nem értek hozzá....
bodzássüti
 
 


Etuspocok, hatalmas drukkok és szorítok!!!!

Bodzássüti, én sem értem: a stimu mindenkinek egyénre szabott, nekem volt, hogy mensi előtt két héttel már szurikat írtak, Decapeptylt, azt hiszem. Fogigátlót nem kaptam soha.
zzafir75
 
 


Bodzássüti, holnap mentek? DRUKK DRUKK!

Etuspocok, nálad mizújs?

Hepehupa????

Bari? Évi, hogy vagytok?
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Hát az a nagy helyzet, hogy minden rendben van! :lol:
Volt ma ultrahang meg vérvétel. Továbbra is megy a szuri, de hétfőtől már csak a fele mennyiség megy, viszont lesz hozzá reggeli szuri is.
7.-én kell menni megint ultrahangra meg vérvételre.
Ez a terv!!!!

Nálam nincs fogamzásgátlós módszer. Most Suprefact-ot kapok, ami ha jól emlékszem arra rendeltetett, hogy a hormonokat lecsökkentse amennyire csak lehet. Erre az alapra akarnak stimulálni. Most a napi adag 0,5 ml esténként.
Hétfőtől 0,25 ml-t kell szúrni Suprefact-ból továbbra is esténként, de reggelente Puregont is kell már szúrni.
Ma a kezünkbe nyomták a sok kitöltendő papírt is, persze mindketten ott nyitottuk ki a párommal ahol a beavatkozás kockázatairól írnak. Olyan ez mint a bankban az apró betűs rész! :lol:

Tavaly műtötték a térdem és akkor is alá kellett írni egy csomó papírt. Rendes volt ott is az orvos, elmondta a kockázatokat és hozzá tette, hogy már az is elég kockázatos, ha felszállunk a buszra. Szóval nem sok lehetőségünk van variálni, hogy mi is legyen!

Azért egy kicsit izgulok, de látom, hogy köztetek van olyan akinek már az n.-dik lombikja megy és túlélte! :D :D

Egyébként azt hittem, hogy simán hozzá fogok szokni a napi tűszúráshoz, de minden este bennem van a görcs. Azt nem tudom írtam-e, hogy a párom adja be minden este. Halljátok sosem gondoltam volna, hogy megtenne ilyet. Annyira türelmes és együttérző!! :lol: Tán még a kapcsolatunknak is jót tesz ez az esti szeánsz.

Hát itt tartunk most!!!

Bodzássüti Te holnap mész ugye? Majd írd meg mi volt!
Zafír neked mikor lesz a hister?

Úgy kell visszaolvasnom ki hol tart, mert nem igen volt időm még átolvasni az előző hozzászólásaitokat.

Puszi nektek sok!!!!
Írjatok!!!!
etuspocok
 
 


Szia Etuspocok!

Ezek szuper hírek!!
Persze, hogy túléled, nekem már volt 4 :(

A histerre csak akkor megyek, ha apánál van seregszemle és javulás. Szerintem szeptemberben megy újabb ellenőrzésre.

Aztán jövök én :)

Nekem is ő adta be mindig a szurikat, és bár nem volt kellemes élmény, de valóban meghitt szeánsz volt nálunk is :)

DRUKK DRUKK 7-ére!

Bodzássüti, Ti ma voltatok konzin? Majd gyere és mesélj!

Barikám, hogy vagy?

Évi? Többiek?

Pusza
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Ma voltam, igen.
Végülis most még nem kaptam semmit, majd szeptember 7-én kell visszamennem 3. napi UH-ra és vérvételre, akkor dől el, hogy lesz-e fogigátló, vagy csak stimu. (asszem ez ua. mint Etuspocoknál). Azért kértek még egy hormon-kontrollt, mert valamilyen hormon eredményeim nagyon magasak voltak (talán FSH, ami azt jelenti, hogy lustábban reagáló vagyok valószínűleg)

Ami miatt viszont elkámpicsorodtam, az az, hogy voltam olyan hülye és megkérdeztem az esélyeket. (kellett nekem közgazdász-aggyal születni) Szakács doktor szerint mivel nálunk mindkét oldalon vannak ilyen-olyan gondok, szerinte 15-20% az esély körönként. :(((
Amikor látta, hogy elkeskenyedtem, azt mondta, nem ebből kell kiindulni, hanem abból, hogy az csak statisztika, nekünk elsőre sikerülni fog.
Most megpróbálom erre turbózni magamat és a negatív gondolatokat kitörölni a fejemből...

Ölelés mindenkinek!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, ne keseredj el!
Nekünk Apa gond van, Vass doki mégis csak 10%-t mondott.
Nem szabad a statisztikán rágódni, van akinek elsőre sikerül, van, akinek meg 13-dikra.

DRUKKDRUKK és csak pozitívan! Nektek elsőre is menni fog, erre kell koncentrálni!

Sztem azért jobb, hogy nem hitegetnek, nekünk, az előző klinikán 70%-t mondtak, és mit értünk vele? Semmit sem....

Akkor hamarosan rajt, ez szuper!

Pusza és kellemes hétvégét!
zzafir75
 
 


Köszi Zafír!

Aranyos vagy! Most megpróbálom felturbózni magamat:)))

Ölelés!
Nektek is jó hétvégét!
bodzássüti
 
 


Sziasztok Csajok!

Etuspocok, hajrá tüszőnövesztés, küldöm hozzá a drukkokat! A punkció mikorra várható?

Zafír, köszi megvagyok! Várom pirit! Még csak a jeleit mutatja,h jönni fog. Lehet igaza lesz Dévisznek és pont 10 napra jön meg :)
Drukk a hadsereg növeléséhez!!! Hányadikán mentek?

Bodzássüti, elkápicsorogni nem szabad!!! Mindannyian pocakosak leszünk :!: A Dévais topicban lett a héten egy csodababa!!! Szeptemberben indultak volna (ICSI-vel) és lám, jött a babóca spontán, úgyhogy fel a fejjel!!!
Küldöm a másszon a helyére minden hormon drukkomat :lol:

Hepehupa, Évi, Ephi, Ljucy?????

bari6
 
 


Édes vagy Bari!
Én meg küldöm a piri-hozó drukkot!
bodzássüti
 
 


Sziasztok!

Bari, piri-hozó drukkok tőlem is! Lehet, hogy már a jövő héten tartunk egy seregszemlét. Kíváncsian várjuk, hogy mizújs?

Bodzássüti, nem sokára start, drukkolok! Párod megnyugodott, már amennyire ilyenkor lehet. :)

Hepehupa, mi van veletek?

Etuspocok, DRUKK DRUKK hogy vagy?

Pusza
zzafir75
 
 


Háát, a megnyugodott túlzás, inkább beletörődött:))) Szegény! A múltkor felemlegette, hogy ahhoz képest, hogy arról volt szó, hogy éppen csak ránéznek távolról már hányadszorra megyünk oda és még mi minden kell.... (merthogy emlékeztettem arra, még hiányzik a HIV-hepatitisz tesztje és az élettársi nyilatkozat)

Szakács doktor még javasolt volna egy beszélgetést a pszichológussal is, de ezt hárítottam.... annak nem lenne jó vége....

ölelés!
bodzássüti
 
 


Bodzássüti, ez már akkor is a vége, és hamarosan rajtolhattok. Nagyon szorítok Nektek!
A pszichológus szerintem sem kell, majd ha úgy érzitek, akkor kéritek!

Bari, hogy vagy? Nálatok mensi után dettó rajt?

Pusza
zzafir75
 
 


Sziasztok!

Igen, úgy érzem,h piri holnap jön, bár jó lett volna,ha a hétvégén jelentkezik. Egy-egy görccsel be jelentkezett, de tuti majd a meló közben kopogtat rendesen. No de nem baj, catim van, úgyhogy csak jöjjenek a görcsök :twisted:
Ahogy jön, teló Dévisznek aztán irány UHU+beállítás!

Hepehupa biztos már babázik :lol:

Szép estét!

Bari

bari6
 
 


Remélem, hogy a drukkok a többi esetben is így működnek:))) Hajrá!
bodzássüti
 
 


Sziasztok !

Most legalabb olyan merges vagyok, mint a kisfiam, Samuel, ha nem kap azonnal tejcit :evil: :evil: :evil:
vagy 20 percig 'dolgoztam' a levelen es mar ket fenykepet is hozxzacsatoltam, amikor elszallt. Micsoda igazsagtalansag - epp egy gyakorlatilag nulla szabadidovel rendelkezo anyukaval kell ez is megtortenjen.

Hamarosan kuldok majd egy hosszabb beszamolot. Egyelore csak annyit, hogy Samuel augusztus 17-en este 9-kor szuletett 3990 gr-os sullyal es 54 cm-es hosszal. A szulesre a 'vege jo - minden jo' leiras illik a legjobban: odahaza vacsora kozben a magzatburok megrepedesevel egyutt levalt a mehlepeny vagy leszakadt egy darabja. szerencsere idoben beertunk a korhazba es ket perc vizsgalat utan mar toltak is a mutobe. samuel eros es egeszseges babakent szuletett, semmilyen specialis kezelesben sem kellett reszesiteni es amikor magamhoz tertem a teljes narkozis utan, mar a parom karjaban volt.

Es most kedvcsinalonak es motivacionak ket fenykep:

Kép Samuel ket naposan
Kép Samuel egy hetesen

Mindenkinek minden elkepzelheto szepet & jot !
hepehupa
 
 


Hepehupa!

Gratulálok Tofu (mert nekünk Ő mindig Tofu marad,ha nem baj ;) )érkezéséhez !!!

Kép

Jó egészséget és hosszú közös életet kívánok mindhármotoknak!

Puszi,
Bari

bari6
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?