Új privát üzeneted érkezett!

Bella :P
A hormonok miatt nem érdemes hőmérőzni. Egyébként én is megtettem úgy a 7-8. nap környékén. Nekem 37 volt, másnap meg 36,8. Azt hiszem, ez nem mérvadó... hacsak nem vagy beteg!?
Azért kíváncsiságból most mérek egy hőt magamnak 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
én azt hittem beteg vagyok, mert kissé levert és fáradt vagyok és azért mértem meg. Amúgy én sem hőmérőztem eddig sosem és most sem ebből az okból tettem.
Jelen pillanat olyan vagyok, mint akin keresztül ment az úthenger, valószínű benyeltem valamit.
Vendég
 


Igen, reméljük bekaptad a legyet :mrgreen:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

 
 

és speckó vírusra gondoltam, de legyen úgy ahogy Te mondod :D
Vendég
 


36,8-am van :P
Szóval továbbra is gyanús vagy nekem :wink:
Már "csak" 3 nap, tudom, hogy ez a legborzasztóbb! Kitartás, most jó széria van, annak kell lennie, ha nekem is jutott egy (?) zebra :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jaj Fanni Te már annyira, de annyira megérdemelted, kívánom nektek, hogy az elkövetkezőkben is minden simán menjen! :lol:

De azt gondolom, mindenki, aki idejár az nagyon megérdemli. Sokan nem is tudják átérezni ezt a helyzetet.


Nem is merek tesztelni övig be vagyok .....
Vendég
 


Nem jól fogalmaztam, szóval a mostani hcg szinttől számítva simán menjen.... :D
Vendég
 


Köszi-köszi :D
Húúú, egész közeli élményem van arról, mit érezhetsz, ahhoz képest nem is vagy annyira hisztis :lol:
Drukkolok továbbra is... próbálj kicsit mással foglalkozni :wink: (Az év jó tanácsa! Betarthatatlan! 8) )

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Értettem ám :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Próbálok mással, jelent pillanatban dolgozom...

Igyekszem nem hisztis lenni és a kedves fórumtársaimat sem kikészíteni... :D
Vendég
 


Fanni
Én is korán elelszok, Pokerarcok után már alszok is, és korán fenn vagyok.

Bella
Én is néha megmértem a hőmet, magasabb mint szokott, és a fáradság is jó jel lehet.

Gratula leszívott petikhez, és jó randizást.

Drukk mindenkinek!
petra76
 
 


jó reggelt!

csak rövid bejelentkezés.
előbb beszéltem a dokival, 5 termékenyült meg. ez nagyon jó arány, kb. erre számítottam. örülök neki.
holnap újra telefonálnom kell.
visszabújok az ágyba még mindig fájok.

katica
katica30
 
 


Katica :D
Gratulálok az 5 kis ügyeshez! Drukk továbbra is ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
Hogy vagy ma?
Képzeld, mikor fölkeltem eszembe jutottál! :) Én minden igazán jó v. rossz hírt másnapra fogok fel igazán, mikor első gondolatként az agyamba villan. Ha kicsit is hasonlóan működsz, akkor ma nagyon szuperül vagy! 8) Na jó, tudom, kicsit még biztos hihetetlen... :wink:

Bár rajtad múlna a megígért zebrám... nagyon szeretném ha te adhatnád, de bárkitől örülni fogok, ha egyszer idáig jutunk! :oops:

Nekem is eszembe jutott a "táblakészítők sorsa", de asszem én akkorse vállalom, hogy csináljam.

Katica,
gratu az 5-höz! :)

Búboskemence,
drukkok a randikhoz! :)

Bella,
még 3 nap!
Gyanús vagy! :wink:


Katyerina, Harcika,
Mi ez a tojás-dolog? :D
angel37
 
 


Angel,
Eljön a Te időd is, Fanninak is megjósoltam a jó múltkor! :D

Katica,
Az 5 nagyon szép! Csak így továbbra is! :D

Köszi mindenki a biztatást, már nagyon egybe van a gyomrom. Egyelőre mensisfájdalom eltűnt és helyette van valami más, de azt nem tudnám jellemezni igazán.

Bubi,
++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Angel :P
Hasonlóan...azzal a kis különbséggel, hogy én még ma sem fogtam fel, de kétségtelenül jó kedvem van :lol:

Tényleg Bella-boszi, megjósoltad :wink:
Szerintem eddigi életed leghosszabb hétvégéje jön...

Katica :P
Gratulálok!

Búboskemence :P
S a ti eredményetek?

Viktu :P
Tegnap megvolt a repi szuri?

Elmegyek vásárolni, mert főzhetnékem van. Ez viszont terhességi tünet, ugyanis eddig eléggé ritkán volt ilyen ihletésem :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
ez kimondottan jó jel, majd fogja ezek után a férjecskéd a fejét, hogy kirámolod az üzelteket, mivel kívános leszel :D :D
Vendég
 


Fanni :P
ööö, hát mondjuk ekkora jó hírhez asszem nekem is fel kéne kelnem többször! :lol:

Ja, férjecskéd nem volt semmi! :lol: Ő se fogta azonnal... :wink:

Bella,
nem bánnám, ha márciusban jönne :roll:
angel37
 
 


sziasztok

10-ből 2 embrikénk van, remélem továbbra is szépen és ügyesen fejlődnek, még délután telefonálnom kell, addig beszél a biológusnő Mágus dokival :) Nagy kő esett le a szívemről :)

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


Katica, gratula az 5 embrikéhez :lol:

Buboskemence, a kettő az pont elég, hogy testvér is legyen. :D Gratula!
petra76
 
 


köszi Petra :)

Mikor mész UH-ra vagy vérvételre? :)
buboskemence
 
 


Búboskemence,
gratuláció a két kicsinek, és drukk a további szépen osztódáshoz! :wink:
angel37
 
 


Angel :D
Köszönjük :)

Puszi
Buboskemence
buboskemence
 
 


Bubi,
hajrá a két kis pöttömnek! :D
+++++++++++++++++++
Vendég
 


Majd csak nov 29.-én megyek UH-ra.
De úgy érzem mindketten kapaszkodnak, de majd akkor kiderül :lol:
petra76
 
 


Sziasztok!

Búbos, hajráhajrá, majd meglátod milyen fantasztikus élmény, amikor megmutatják a mikroszkóp alatt a két kis virágot.

Katica, pihengess csak, amennyi jól esik.

Bella, jobban vagy?

Angel37 te vagy itt a legstabilabb lelkiszolgálatos :)

Nagyon rosszul tűröm a várakozást, szétesem az aggodalomtól. Azt sem tudom, mit kezdjek magammal...

Kép
petitkata
 
 


PKata,
akkor kezet foghatunk :D

Már nem mensisen fáj a hasam, de mit tudom én, néha úgy érzem, mintha be lenne gyulladva mindkét petefészkem, DE már mindent beképzelek magamnak lassan.
TE???
Vendég
 


Bella, én már mindent érzek. Egyrészt, amikor nem érzek semmit, akkor ugye kétségbe vagyok esve, mert nem érzek semmit. Fáj időnként a hasam, időnként a petefészkem. Ha nem pisilek időben, akkor pokolian tud fájni utána a hasam. Reggel nem is tudok elég időben menni, pedig éjjel is felkelek. Azt érzem, hogy lejjebb (??) jött a méhem, nem tudom ugyanolyan mélyre felrakni az utrot, mint eddig.
Begyulladt a fogínyem, és még olyat is találtam a neten, hgoy terhességi fogínygyulladás :idea: . Ja, a késői pisilés utáni hasfájásomra meg olyat, hogy terhesség alatt jelentkező idüllt hólyaghurut. Amúgy éhes is vagyok, meg émelygek is. Komolyan, el kéne engem tiltani a nettől, mert amit elolvasok, azt produkálom.
Ha most elkezdenék szemöldököt szedni tuti kopaszra szedném :). Ja, és semmit sem érzek úgy igazán nagyon, csak kicsit, hogy azt se tudjam, hogy most akkor csak beképzelem magamnak :?: Szóval gyagya vagyok egészen. Ráadásul beköltöztem az új munkahelyemre, és semmi meló nincs, amit rám tudnának bízni, mert még ki sem találták pontosan a munkaköröm.
Az egyetlen programom, hogy egykor újabb adag utro. Egyébként az utro-t és a magneB6-ot egyszerre kellene alkalmazni? Mármint egy időben?

Kép
petitkata
 
 


Jó van akkor megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok egyedül a gyagyások táborába! :D

Én az utrot 6,14,22 órakor használom, a magneB6-ot 6, ebéd, vacsora.

Nekem meg hőemelkedésem van és úgy érzem, mintha be lennének gyulladva a petefészkeim és azért lenne. Szóval azért én is tudok ám tüneteket produkálni... :D
Vendég
 


Jut eszembe, hányra megyünk hétfőn reggel vérvételre?

Kép
petitkata
 
 


Bella,
Utrót én is ilyen elosztásban tűztem ki magamnak - persze nem mindig sikerült betartani pontosan :) (főleg a többediknél)

Kata,
A MgB6 kaja után ajánlott, azt attól tettem függővé!


Izgi hétvégétek lesz! :wink:
angel37
 
 


Tünetek? :roll:

Az én csodás kis szervezetem még 5. beülti után is meg tudott lepni újakkal... :oops: :?
angel37
 
 


Angel37, a hiszti is közte volt? Ha érzek valamit, állandóan azon kutakodom az agyamban, hogy mikor éreztem már hasonlót? Nagyon elegem van saját magamból...

Kép
petitkata
 
 


Angel,
nekem se sikerül mindig így tartanom :wink:

PKata,
azt hiszem 8-tól lehet, de én már kb. 7.30 fele odamegyk szerintem
Vendég
 


Bella, Petikata :D
Olyan jót mosolygok az írásaitokon, biztosan én is ilyen leszek, mint Ti (magamat ismerve) :D
Drukk és babatapik mennek, aztán hajrá hétfői vv! :D

A magneB6-ot és a folsavat mikor keztétek el szedni (biztosan mondta Krizsa doki, de elfelejtettem :oops: ), lehet hogy azt is ma kell elkezdeni?

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


Én már szedem folyamatosan, sőt az elevitet is.
Azt hiszem az elevitet, már előtte is szedtem a magnet és a folsavat beülti után.
Vendég
 


Sziasztok!
Beköszönök 7vége előtt.

Embrikéknek drukk, hogy szépen fejlődjenek, mamijelöltek meg készüljenek a fogadásukra :)

Bella, Kata, izgalmas.......Bár gyanúsak vagytok, de nem akarom elkiabálni....Hétfőn kíváncsi leszek, mi az eredmény.

7végén nem leszek netközelben, úgyhogy jó babásodást/babavárást mindenkinek!

Puszi

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Kata,
hiszti az speciel nem! :)
Csak testi tünetekre gondoltam, abban vagyok nagy! :roll: :wink:

Búboskemence,
a transzfer utáni megbeszélésen szokta mondani, de kezdheted már most is! :)
angel37
 
 


Hát pálinkás jó reggelt! Most keltem fel :oops:

2 hetes ágyban fekvésem alatt rászoktam a nappali alvásra, és az éjszakai TV-zésre... ma hajnali 5-ig nem tudtam elaludni. Ez izgi lesz, ha dolgozni megyek :lol:

Hát, nem semmik vagytok "tünetgyárosok"! :lol: Iszonyatosan szurkolok MINDENKINEK!

Most rohanok dógomra, mert egy kissé lerövidült a napom :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Búbos mosolyogj csak, fogsz te még körmöt rágni :) :) :)

Milyen folsavat? Én nem szedek folsavat. Mindjárt indulok is a patikába... :)
Elevitet akkor kezdtem el szedni, amikor az utolsó fogigátlós hónapom volt. Előtte már fél éve supradynt szedtem, összehasonlítottam a tartalmukat, vitaminban szinte koccra ugyanaz, az ásványi anyagok azok, amiből az elevitben több van. Amúgy valami száz szemes hatalmas dobozzal vettem, de én ezt szoktam titkos fegyverként bevetni szoptatós kutyuknál :)

Allegro, gyanúsítgass csak minket, nagyon :lol:

Kép
petitkata
 
 


Coca, és mi újság a Mikivel?
petra76
 
 


Bubi,
igaza van Katának, nemsokára Te is ezt fogod csinálni :D

Kata,
Simán kérsz a gyógyiba folsavat, naponta 1-t kell szedni.
Vendég
 


Azért az Elevit, a MagneB6 és a folsav az túl sok ám, Bella! Vagy elevit, vagy magneB és folsav.

Részemről a tüszőnöveléskor kezdtem a folsavat, s a beültikor tettem hozzá a MagneB 6-ot. 3x2-t, de a dokim azt mondta a vérvételkor, hogy 3x1 is bőven elég!
Utrot én is pont úgy nyomom - 6-14-22. A két "szélsőnél" ébresztés is kell hozzá...

Jó reggelt, Coca :D

Búboskemence :P
Drukk a 2 kicsinek!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Katica, gratu!!!!

Buboskemence, a kettő is bőven elég! Gratu!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Fanni,
elevitet csak heti 2x szoktam jobb esetben! De köszi, hogy szólsz, akkor még ennyi sem kell ezek szerint? :lol:
De ha úgy alakul majd átbeszélem Mágussal, hogy akkor mit is. 3x1 Magnet és folsavat mondott és 3x2 utrot.
Vendég
 


Fanni, tuti a vonalzó :)!

Kép
petitkata
 
 


Miki? Hát az meg ki? Egy rénszarvasos szán jött erre az imént, de nem volt utasa :wink: :cry: :lol:

Nekem tök más a véleményem vitaminokkal kapcsolatban, úgyhogy most inkább csendben leszek.

Kép
zölddisznó
 
 


Bella,
elég, amit a mágusbácsi mondott! :wink:

Mondjuk én nyomom beülti után a 3x2 MgB6-ot, nekem nagyon jót tesz :roll: :oops:
angel37
 
 


Coca, én kíváncsi vagyok a véleményedre a vitaminokkal kapcsolatban, légyszi ne légy csendben!

Kép
petitkata
 
 


[quote="zölddisznó"]
írta:
zölddisznóNekem tök más a véleményem vitaminokkal kapcsolatban, úgyhogy most inkább csendben leszek.

engem azért érdekelne :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?