Új privát üzeneted érkezett!

Noki!
Ez fantasztikus! Ilyen magas hcg-ről én még nem is hallottam!!! Bár lehet, hogy a Círisben később tesztelnek, mint a BMC-ben, és addigra már följebb megy? Mindegy, ez akkor is nagyon jó, és szinte biztos, hogy ikrek! (Nekem 110 körül volt 1 babával) És az éhségroham is jó jel, amiatt meg na aggódj, ha más tüneted nincs, nekem is alig volt...

Kép
Kép
vuki124
 
 


Szia Vuki

Kicsit most megnyugtattál ám,mert egész nap csak azon pörgök ,hogy nem érzek semmit....
Fura és azért van ez az aggodalom részemről ,mert napok óta azzal küzdök ,hogy annyira erős görcseim vannak és most meg semmi,de semmi.....

Nekem 14én volt a leszívás és 19-én 5dik napra kaptam vissza a Bébikéimet és dec 3-án azaz 14-dik napon kellett mennem vérvételre!
Lehet ,hogy mivel később kaptam vissza Őket és később is kellett menni tesztelni mint emlékeim szerint a BMC-ba.....azért ilyen magas!
Remélem ,hogy holnap délután amikor hívnak már azt mondják ,hogy jóval 1000 felett van a Béta HCG-m :wink:
És azt is remélem,hogy ketten vannak

Minden jót nektek!
Vigyázz magatokra nagyon!
Azt hiszem most Nekünk is végre csodaszép Karácsonyunk lesz!!!

Puszi!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Noki!
Gratulálok, ügyesek voltatok nagyon! Remélem ketten vannak, mert én nagyon ikerpárti vagyok :lol:
Remélem egyszer mi is hasonló örömmámorban fogunk úszni...a ma reggeli tesztem sajnos negatív lett...
Most egy kicsit magam alatt vagyok, de az, hogy legalább egy sikerstroynk lesz idén, erőt ad.
Úgy döntöttem, mi most egy darabig pihenün és utána lombik jön, mert az inszemet most már én is úgy látom, totál zsákbamacska.
Ja én már 34 :(
roni34
 
 

 
 

annyira rossz a hangulatom, hogy még el sem köszöntem Tőletek...
Szóval mennek a drukkok Mindenkinek.
puszi, jó hétvégét.
roni34
 
 


Roni,

Nagyjából, úgy érezheted magadat, mint amikor én a 2. inszem után. Mi is akkor határoztuk el, hogy 1 hónap pihi és utána lombik. Most meg már elkezdtem szedni a tabikat, hamarosan szúrok és január közepén kapok babákat. :D

Hamar elszalad az idő, főleg így év vége felé. Próbáld átadni magad a jó dolgoknak, amiket élvezel és szeretsz. Holnap itt a Mikulás, ez csudajó, meg egy csésze forralt bor és karácsonyi fények, meg egy illatgyertya a lakásban és jó zene, és egy finom étel vagy egy jó séta, ha majd esik a hó. Nem tudom, téged, mi kapcsol ki, de remélem sikerül felvidulnod :D

Noki, ugye minden rendben?

Andy, mennek a drukkok továbbra is és Bobének is csupa jót kívánok!

Puszi csajok
tocsa
 
 


Roni

Nagyon sajnálom,hogy nem sikerült,de tudod még csak otthon teszteltél és ez nem is biztos még ,hogy nem sikerült!
Én azért nagyon drukkolok Neked Kép
Nekem 5inszemem volt tehát tudom,hogy mit érzel!
1év sikertelenség....ahhh...nem tudom ,hogy bírtam?!?!
Na mind1!

Hajrá lombik Én csak azt tudom mondani :wink:

Tocsa
Olyan szépen leírtad azt ,hogy holnap jön a Mikulás.....rendesen éreztem az illatos gyertya illatát és a forral borét is....és már alig várom :lol:

Andy
Hogy vagy?
Mi újság?


Meglettek a legújabb eredményeim és......1080 lett a ß-hCG-m!!!!
A doki azt mondta hogy ikrek!!!
Annyira Boldogok vagyunk,hogy azt nem is tudom szavakba foglalni!!



Köszönöm mindenkinek aki drukkolt Nekünk,mert megtette a hatását!

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Noki!

Még mindig csak halkan, de GRATULÁLOK! Nagyon szép Béta HCG eredmény! Szerdán UH? Remélem, ha végeztetek raksz fel képet a babákról!
Nagyon vigyázz Magatokra!

Puszi!
Ildi

gyoreneildi
 
 


Kép
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Noki!
Nagyon sok boldogságot kívánok mindkettőtöknek!! :D :D Vigyázzatok magatokra!!Milyen aranyos volt Mikulástól az ajándékai...ebben reménykedek én is titkon :D

Tocsa!
Úgy beleéltem magam abba,amit írtál..érzem szinte a számba a bor ízét :D :D Én minden nap égetek illatosmécsest,rögtön elkezdek tőle álmodozni gyönyörú dolgokról.

Roni!
A teszt még nem minden,a véreredmény az igazi.E+gy pár ismerösömnek is negatív volt a teszt,aztán volt öröm a vérvétel után.Egyébként mikor mész vérvételre??Ha mész egyáltalán..

Olyan furán ézem ma magam:úgy szurkál a jobb oldalam,néha a bal oldalon is,de aktívan a jobbon érzem...remélem ez a beágyzódás jele :D

Millió pussz mindenkinek!!Várjátok a mikulást!!

Kép
bandy27
 
 


Mindenkinek Nagyon Boldog Mikulást Kívánok!
Ha még nem pucoltátok ki a csizmátokat akkor gyorsan tegyétek meg :lol:

Tiszta szívemből kívánom,hogy Benneteket is ilyen Boldogság érjen mihamarabb mint most Minket!!!!


Kép

Kép
noki&potyi
 
 


MINDENKINEK BOLDOG MIKULÁST!!!

MILLIÓ PUSSZ ÉS JÓ HÉTVÉGÉT NEKTEK!!! Kép

Kép
bandy27
 
 


Sziasztok!

Tegnap megvolt a Mikulásozás nálunk!
Elmentünk a Párom szüleihez, és a keresztgyerekeinkhez is.........na mit ne mondjak meg is éreztem ezt az egész napos jövést menést!
Mindenhol ültem,de azt hiszem most.....vagyis ennyi fekvés után ez egy kicsit megviselt!
Este alig vártam már ,hogy itthon legyünk és pihenhessek.......de nem ment nagyon......sztrájkoltak a Bébik(szurkált a hasam ,de nagyon!)
Mostanra már jól vagyok és meg is fogadtam ,hogy nem fogok ennyit menni többet...inkább pihizek jó sokat!

Remélem mindenki jól viselkedett és sok-sok ajándék volt a cipőcskéjébe,csizmácskájába??!! :wink: :wink:

Andy
Mennek a Drukkok holnapra!!!
Ügyes legyél!


Puszi Mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki,

Ez csodálatos. Nagyon vigyázz magadra és a babákra! Halkan, csendben mostmár én is gratulálok!

Remélem, Andy is nemsokára csupa jó hírrel jön! és szerintem még Roninál sincs minden veszve. Szóval várjuk a jobbnál jobb híreket!

Puszi mindenkinek!
tocsa
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszke a drukkot,nagyon jól esett!!Sajnos nem sikerült,de január körül folyt.köv. vagy február eleje.Attól függ,hogy mikor méltoztatik megjönni.Ma már jobban vagyok lelkileg...elmentem bálásba frankó rucikat venni,mert már nem volt pulcsim télire.Akkor amikor írtam,hogy megyek,nem jutottam el,ráadásul fogytam megint 1kg-t.

Mindenkinek továbbra is megy a drukk,a pozitív energia és jövőre nagy hajrá!!! :D :D
Természetesen veletek maradok,olyan jó itt Nekem,FONTOSAK VAGYTOK NEKEM CSAJOK!!

Legyetek jók és tudjátok a jövő év a miénk!!Noki elkezdte,illik nekünk is ügyesnek lennünk :D :D

Pussz Nektek!!!

Kép
bandy27
 
 


Szia Andy!
Nagyon sajnálom ,hogy nem sikerült :cry:
Örülök,hogy jól vagy és nem adod fel!!!!
Nagyon drukkolok továbbra is Neked!
Kép

Roni!
Ha holnap mész tesztelni akkor ügyes legyél!!
A kezem csuriba van Érted! Kép
Jelentkezz kérlek mindenképpen!

Bobcsike, Tocsa
Hogy vagytok?
Jelentkezett kérlek!

Puszi mindenkinek!
Vigyázzatok egymásra!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

Andy, borzasztóan sajnálom. Ne add fel! Tudod, szépen lassan megindul a babaeső. Lehet, hogy egyszerre lesz eredményünk majd.

Noki, az üzenetedből arra következtetek, hogy minden rendben van Veletek! Csak így tovább! Hogy érzed magad? Rosszullét van már? Nemsokára mész UH-ra is. Gondolom várod már.

Roni, várjuk az eredményt. Jó lenne még egy kismami a csapatban! :D

Nálunk nincs semmi történés. Szedem a pajzsmirigy tablettát reggel, a fogigátlót meg este. Állandóan hányingerem van, de már hozzászoktam.

Puszi mindenkinek csajok!
tocsa
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bekukk :wink:
Voltam ma UH-n és egy db 14x14mm-es petezsákot látott a dokibácsi!
Dec 22.én megyek legközelebb UH.-ra!

Roni várunk nagyon az eredménnyel!!!

Tocsa
Nincs rosszullét és nincs semmi bajom csak a hasam szurkál.......kicsit aggódtam is emiatt ,de ezek szerint nem kellett,
Nagyon izgulok a következő UH miatt.......szeretném ha velünk maradna ez az egy Bébike! :oops: :roll:
Kitartást a rosszulléteidhez....,de legalább kicsit edződsz....mire pocakos leszel meg sem fog kottyanni a hányinger :wink:

Andy
Hogy vagy?
Remélem már a következő inszemre készülsz :wink:

Bobcsike
Hogy vagy?
Mi újság!
Ne tűnj el :wink:

Puszi Mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!

Itt is gratula, aztán pihi még sokat, meg sok gyümi, és vitamin :)

Kép nincs?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Szia Witch
Itt is nagyon köszönöm a gratuláció :wink: ,próbálok pihenni ,de ma nagyon ég a gyomrom és így nehezen megy :roll:
Itt a képecske Bébikéről... :lol:
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Szi Noki!

Először is bocs,hogy csak most reagálok a tegnapi jó hírre!!!
Nagyon örülök Nektek,vigyázz szemedfényéré,sok simit küldök neki :D :D Gyönyörú az uh felvétel,olyan boldogan nézem és sok-sok erőt ad nekem a folytatáshoz :D :D Ha elfogatsz egy tanácsot gyomorégésre(bevált,én is ezt eszem):homeopátis szer,kismamik is szedhetik=Nr.9 Nátrium chloratum D Tabletta 80db,1200ft.Az adagolás elvileg 3x2-t kell elszopogatni,hogy a nyálból oldodjon fel,de szerintem Neked kell kitapasztalni,nekem néha elég 2 is.Utána 1/2 óráig kerüld a mentolos dolgokat.Bocs a tanácsért!!

Nem fogjátok elhinni,de ma reggel(mindössze 3 nap késéssel)megjött :D Görcsölök,de bevettem meristint+betakartam meleggel a pocim.

Lányok,vigyázzatok magatokra és egymásra!!
Mindenkinek ölelés és pussz :D :D

Kép
bandy27
 
 


Szia Andy
Köszi a gyógyit,majd jól utána is nézek :shock: :lol:
Én jelenleg a Schüssler sóit szedem ,ez szintén homeopátiás szer és abból is az 1 és a 11-est szedem!
Na meg méhpempőt,de csak és kizárólag kapszulásat és a femibion magzatvédő vitamint!

Ma megyek a körzeti dokimhoz 4re!
Mennem kellet volna délelőtt a védőnénihez is ,hogy lejelentkezzek nála mint kismami,de sajna a kocsi még a szervizbe van és nem mertem nagy sétát rendezni most....inkább ezért kedden megyek!
Vicces......kedden és csütörtökön van és csak délelőtt!
Na mind1......

Csajok nagyon elkeserít ,hogy ennyire elvagytok tűnve!
Behal a fórum lassan.....
Már szégyellek írni,mert szinte csak "egyedül" levelezgetek itt egymagamba.... :shock: :roll:

Roni
Mi van veled?
Már óránként jövök és nézem hátha írtál........de nem!
Nagyon izgulok érted,hogy mi lett az eredmény és hogy vagy mi van veled!

Kép
noki&potyi
 
 


Noki!

Gratulálok! :)
Nagyon jó a kép! :) Én is nosztalgiáztam kicsit. :)

Remélem nem veszed tolakodásnak......én jó tanácsnak szánom.

A védőnővel várj még. Ráérsz a 8. hét után elmenni.
Amíg az orvos nem adja ki a papírt a terhességről, addig Ő sem tudja kiadni Neked a kis könyvet.

A másik dolog. Nyugodtan sétálhatsz. A méhnek szüksége van a megfelelő vérkeringésre, és ezt csak sétával tudod biztosítani.
Én az elejétől fogva gyalog megyek ahová csak tudok. Még most is, igaz már jól esne, ha lenne kocsi a fenekem alatt, de sajnos már nem férek be a kormány mögé. :)

Remélem nem haragudtál meg!
Én csak jót akarok! :)

Boldog pocakosodást kívánok! :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok,

Noki, ne aggódj, itt vagyunk (én legalábbis itt vagyok), csak az évvége is elérkezett, ami nálam mindig sok munkát jelent. Ilyenkor belevetem magam a számokba és nap végére csak bambulok kifelé a fejemből és csak számokat látok magam előtt a szemem meg kifolyik és két értelmes mondatot nem tudok kinyögni, ja és tele a fejem mindenfélével.

Holnap lesz a céges karácsonyi partink és majdnem úgy alakult, hogy nem tudok menni, mert tegnap becsípődött egy ideg vagy valami a hátamban és a legtöbb mozdulatra annyira fájt, hogy könnyek szöktek a szemembe. Elmentem reumatológiára, gondoltam, adnak valami tuti szurit, amitől a fájdalom elmúlik. Na oda bekerülni sem volt egyszerű, mert mindenhová beutaló kell meg időpont. Szóval először elküldtek a belgyógyászatra, de oda is úgy kellett bekuncsorogni magam. A belgyógyász elküldött a reumatológushoz, mivel meghallgatott és úgy vélte, ez nem tüdőgyuszi. Reumatológus néni meg azt mondta, ez nem biztos, hogy hozzá tartozik, elküldött EKG-ra, kardiológushoz, laborba és gégészhez. Na ebből az EKG-t még megcsináltam, de akkor ugye már vagy negyedszer kellett levenni a pulcsimat, ami nem kis fájdalommal járt és miközben a kardiológusra várakoztam már vagy 1,5 órája, eldöntöttem, hogy nem bohóckodok itt tovább, elmegyek, csakhogy a papírjaim bent voltak. Na, bekopogtam, hogy adják ki a papírokat, mert én bizony nem tudok itt tovább várnia és különben is tudom, hogy nincs baj a szívemmel. Nem engedtek el, hanem beszólítottak. A kardiológus persze nem értette, mit keresek ott, mert, hogy a ketyegőm tökéletes. Azért biztos, ami tuti, ő is levetette a pulcsimat és meghallgatott sztetoszkóppal. Közölte, nem hozzá tartozik a bajom, menjek tovább. A laborra meg a gégészetre is időpontot kellett kérni, és itt besokalltam, főleg, mert éreztem, hogy a problémám valóban nem onann ered. Egyszerű becsípődés vagy húzódás. Kell egy szuri, amitől elmúlik a fájdalom és visziláti. Na szóval, nem megyek már laborba meg gégészetre. A fájdalom meg mára csillapodott, úgyhogy partira is tudok menni. :D Ja, és kaptam egy tonna papírt, mert mindenhol külön-külön felvették az adataimat, beleértve az összes volt műtétetemet és kórtörténetemet, meg mindenhol adtak egy papírt, amin fel volt tüntetve, hogy mennyibe fáj ez a TB-nek. Legalább tudja az ember, hogy mennyit használ el a befizetettből. Na, ez volt az idei találkozásom a magyar egészségüggyel, ezt is letudtam. :D

Fogyás téma jegelve, kb. pár napja falási rohamaim vannak és persze 2 hónap diéta és kemény torna 1 grammot nem nyomott le rólam, így elkedvetlenedtem és már nem érdekel, de majd lassan összeszedem magam. Csak nehogy késő legyen. Borzasztó rosszul reagál a szervezetem ilyen szempontból ezekre a hormon készítményekre, amit az inszmhez meg a lombikhoz kapok...és már nincs sok időm tornázni....

Na Noki, most aztán írtam olvsanivalót! :D

Pussz mindenkinek!
tocsa
 
 


Visszaaolvasgattam a fórumot az elejétől és már olyan távolinak tűnik az augusztus, amikor lekezdődött itt az élet. Igazából, olyan ez afórum, mint egy napló. :D

Mi lehet vajon kockaspleddel? Vajon már kismama azóta?

Roni, Bobcsike, jó lenne, ha ti is adnátok valami hírt magatokról. Jó örülni, ha valakinek sikere van. :D

Nekem ez a lombik előtti fogamzásgátlós időszak tűnik a leghosszabnak. Lassan vánszorog az idő.

Andy, jobban vagy már?

Noki, Nektek a legjobbakat, vigyázz magatokra. Olyan jó, hogy megnyitottad a sort.

Puszi mindenkinek
tocsa
 
 


Szia Tocsa
Örülök ,hogy jelentkeztél :lol:
Nem semmi ,hogy miken mentél keresztül!
És milyen türelmes voltál ahhoz képest,hogy Én már szétrobbantam volna ha ennyi helyre küldözgettek volna :lol:

A fogyással kapcsolatba csak annyit,hogy majd szülés után ráérsz ezzel foglalkozni :wink:
Amikor elkezded magad szúrni amúgy is pihenned kell és nem szabad tornázni!
Én erőteljesen szobabicajoztam és le is csesztek ,hogy jaj ilyenkor azt nem szabad,mert nem tesz jót a tüszőknek vagy éppen idő előtt "kipukkannak" !

Nekem is a fogamzásgátlós idő tűnt a leghosszabbnak aztán meg az eredményre várós időszak se volt piskóta :roll:
Na ,de nemsokára Te is tapasztalni fogod!
Viszont így ha belegondolok......milyen hamar elment az idő :wink: :shock: :lol:

Én aggódom minden nap,hogy ez miért fáj és az miért nem.....most ez miért szúr és most miért nem!
Addig nem élem bele magam a sikerbe amíg nincs szívhang!
Lehet azért kérdezte meg a doki is,hogy nem örülök neki(savanyú képet vágtam) pedig örültem,de egy az ,hogy még mindig nem tudom felfogni , kettő: félek attól,hogy nehogy baj legyen mint nyáron is volt!
Inkább majd akkor engedem el magam és akkor fogok felhőtlenül örülni ha hallom a Bébikénk pici szívének hangját :P :roll:

Roni, Bobcsike
Jelentkezettek, várunk nagyon a fejleményekkel!

Andy
Remélem jót tett a tegnapi fürdőzés és jobban vagy?!
Pihenj sokat!!!

Puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Nika
Aranyos vagy és eszembe nem jutna ilyen miatt megsértődni.....sőt hálás vagyok,hogy segítesz!
Tegnap voltam a körzetimnél és mondta,hogy kedden jelentkezzem le a védőnőnél :shock:
Ennek ellenére nem megyek el ,mert megvárom a következő UH-t.....és a szívhangot is :lol:
Jaj, nagyon izgulok már...és szerintem minden egyes vizsgálatnál és UH-nál ezt fogom érezni :oops: :roll:

Este alig bírtam aludni annyira csipkedett a derekam....nem tudom ,hogy mi lehet ,mert ilyet még nem éreztem!!!
Most is egy kicsit érzem :roll:,de nem olyan vészes mint este volt!

Neked is gondolom kezdődik az izgalom ,mert nemsokára meglesz a fiad :lol:
Jaj, micsoda babaeső várható nálatok!
Már nagyon várom.......főleg az élménybeszámolókat és a fotókat!!!

Nagyon sokat gondolok rátok és nagyon fogok drukkolni!!!!
Millió puszi!
Vigyázzatok Magatokra :wink:

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Tocsa!
Hogy van a becsipődésed??Kicsipődött már??Nem semmi hány helyre küldtek el,csoda hogy nem őszültél bele!!!!Nem értem miért kell ilyen próblémával ilyen helyekre küldeni.Szerintem az ember érzi mije fáj...elvileg.Ráadásul időmilliómosnak is néznek,hát szép.Máskor irass fel a házidokiddal MYDETON-t,jó kis izomlazító,ez sokat szokott segíteni,napi 2x1 tbl.

Noki!
Remélem tegnap nem mentem az idegeidre!!(gyógyira+sétára gondoltam)Tudod,csak aggódok értetek!!Pihizz sokat,olvas vagy bármi kimélüt csinálj,ami jól esik!!Alig várom az UH-dat,szeretnélek igazán boldognak látni :D :D

Roni!
Miért nem jelentkezzel??Látod én is itt vagyok,pedig sajnos...itt megkapsz minden lelkitámogatást,kisírhatod magad.Úgye lányok??

Böbe!
Hogx érzed magad,megvolt a varratszedés??Vigyázz magadra és jelentkezz!!Mi nagyon várunk a hírekkel!!

Szép napot!!Mosolyogjatok!!!Pussz 1000x :D :D

Kép
bandy27
 
 


Kedves Tocsa, még nem vagyok kismama, de őszintén bízom, hogy 2009-ben végre lehetek.
Röviden a történet a kezdetektől. Szeptember végén elindult a lombik szuri sorozat, melynek eredményeképpen október 17-én volt a leszívás. 34 db petesejtem lett, amelyből 11 lett megtermékenyítve, a többit felajánlottuk olyan nőknek, akiknek nincs petesejtje. Már a leszíváskor tudtuk, hogy hiperstimulált lettem, aminek aztán meglettek a következményei is. Egy nappal a leszívás után légzési nehézségekkel , mérhetetlen vérnyomással , több ájulás után mentő vitt éjjel kórházba. Pocsék állapotban voltam, a rengeteg víztől ami felgyülemlett a hasüregemben nem kaptam levegőt, folyamatosan hánytam és 15 kilóval lettem pár nap alatt nehezebb. Sokat megéltem már életemben, de ilyen rosszul azt hiszem még sosem voltam. Legjobban persze az fájt, hogy tudtam esélyem se lesz a beültetésre, mert egyszerűen nem bírtam volna ki. Így a Picurkáink, ahogy kedvesem szokta mondani "mentek a hűtőbe". Majdnem egy hónapig tartott a felépülés, hetekig nagyon gyenge voltam. A Ciris dolgozóinak és Vereczkey doktornak ezer hála, mert ha ők nem lettek volna nem is tudom mit kezdtek volna velem a kórházban. Vereczkey doktor 250 km távolságból folyamatosan tartotta a kapcsolatot a kezelőorvosommal, szorított értem Márti,Dórika és még sokan a Cirisből. Sokat jelentett, hogy tudtam, hogy vigyáznak rám és a kis embrióinkra a távolból is. Lelkileg legjobban az viselt meg, hogy abortuszos szobában voltam, akik ott voltak egy héten át, minden nap újabb és újabb arcok, mind azért jöttek , hogy megszabaduljanak a babáiktól. Ahogy kiengedtek a kórházból mentem Pestre a Cirisbe, ott még kaptam infúziót, hogy gyorsabban felépüljek. Most éppen az esedékes mensimre várunk és a gyógyszer már a fiókban, készülünk a beültetésre. Nem adjuk fel, hiszünk benne, hogy sikerülni fog:)
Még egyszer üdv mindenkinek és gratulálok a kismamáknak. A többieknek pedig kitartás:)
kockaspled
 
 


Kockaspled
Kimondhatatlanul boldog vagyok ,hogy jelentkeztél ennyi idő után!
Megmondom őszintén,hogy Én teljesen biztos voltam abba ,hogy már nem is olvasol minket.......sőt már el is felejtetted,hogy vagyunk :roll:

Sajnálom azt ami történt veled,de viszont hála égnek,hogy nem lett komolyabb bajod és most már a kis eszkimókért mehettek is lassan!
Remélem már sokkal jobban vagy?!
Nagyon szörnyű lehetett ,hogy pont egy szobába voltál ahol abortuszra váró nők voltak....jaj....bele sem akarok gondolni!!!
Nagyon sajnállak,de büszke vagyok rád,hogy ilyen erős voltál és vagy!
Jó olvasni ,hogy Te is ennyi rossz után még lelkes és kitartó tudsz maradni!!

Nagyon drukkolok Neked ,hogy sikerüljön!!!
És sikerülni is fog!!!!


Majd jelezd kérlek,hogy tudjunk mikor kell Neked drukkolni :wink:

Minden jót kívánok!

Kép
noki&potyi
 
 


sziasztok!
Képzeljétek :roll:
Elkezdtem ma barnázgatni és görcsölni!
Kicsit megijedtem,de a Márti megnyugtatott miután felhívtam,hogy nem lesz semmi baj csak kezdjem el szedni a rutascorbin nevezetű tablettát és feküdje,feküdjek,feküdjek!
Este vissza kell majd hívnom,hogy hogy vagyok!
Reggel volt csak barnázagtás és már nincs hála égnek és remélem nem is lesz......
Viszont egyre jobban görcsölök :oops: :cry:


Puszi csajok mindenkinek!
És kérlek drukkoljatok Nekünk ,hogy velünk maradjon a Mi kis szemünk fénye!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

Kockaspled, nagyon sajnálom, a veled történteket és remélem, mihamarabb sor kerülhet a beültetésre és hamarosan már arról tudsz Nekünk beszámolni, hogy kismama lettél. Őszintén szólva, én tényleg azt hittem, hogy már babát vársz. Amúgy a túlstimulálás benne van a pakliban? Tehát, ezt nem lehetett volna megakadályozni vagy elkerülni?

Noki,

Ugye minden rendben Veletek és a hallgatásod oka csupán az, hogy pihensz?

Nagy a csend a fórumon Lányok. Mindenki a Karácsonyra készül? Én nagyon friss voltam idén, már az összes ajándék becsomizva. :D

Puszi nektek!
tocsa
 
 


Ja, és Noki, majd' elfelejtettem: NAGYON-NAGYON-NAGYON DRUKKOLOK!!!!
tocsa
 
 


Kedves Tocsa,
a hiperstimuláció benne van a pakliban, de a hírek szerint nagyon kevés olyan van, mint én, akit ennyire megviselnek a vele járó tünetek. Nálam extra körülmény volt, hogy az egyik petefészkemből nem tudták leszívni a sejteket, mert olyan magasan helyezkedett el. A 34 amit leszívtak egy petefészekből származik. Így igazából a másik petefészek "bolondította meg" a dolgokat, amely tele volt tüszőkkel.
Magamat érzem elsőrorban hibásnak, mert a stimu kezdetén már pár nap után nagyon fájtak a petefészkeim, de én nem szóltam senkinek, mondván, hogy a fájdalom jó, végre működik minden. A leszívás napján már a járás is fájt. Mint utóbb kiderült az az erős fájdalom már jelezte, hogy túlreagálom a szereket.
Így a bébik a Ciris óvó kezei közt arra várnak, hogy minden optimális legyen a beültetésre. Szedem az ösztradiolt és várjuk hogyan fejlődik a méhnyálkahártya, azt hiszem ilyenkor ezt kell csinálni.:)
Ennyi dióhéjban.
Üdv
kockaspled
 
 


Sziasztok!
Tocsa
Köszönöm,hogy drukkolsz Nekünk, aranyos vagy!
Kicsit jobban vagyok és már hála égnek nem barnázgatok,de a görcs az megmaradt.....bár sokkal enyhébben mint pár nappal ezelőtt!
Fekszem és pihenek mást nem is csinálhatok :roll:
Reggel szörnyű fejfájásra ébredtem és ez tart még mindig :shock:
Kicsit kezdem nehezen viselni a dolgokat :cry:
22én megyek UH.ra addig ki kell még bírnom......,de már alig várom,hogy lássam a kicsinket és hallhassam a kicsi szívét :roll:

Milyen ügyi vagy,hogy már be is vannak csomagolva az ajándékok!!!
Irigykedek most.... :wink:
Én azt hittem ,hogy na majd most ezen a héten mindent eltudok intézni,de sehova nem mehetek és semmit nem csinálhatok.....
Nem tudom,hogy hogy lesznek így meg az ajándékok,de most nem is az a legfontosabb :wink:

Te jól vagy?
Hogy bírod a gyógyszereket?

Puszi
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Kockaspled,

Köszönöm, hogy megosztottad Velünk a történetedet, szerintem tanulságos lehet, olyan szempontból, hogy ha valami gond van, akkor szólnunk kell az intézetben. Jó hallani, hogy már jól vagy és lelkesen készülsz a beültetésre. Nagyon drukkolok Neked is és jó lenne, ha megosztanád majd velünk az örömödet. :D

Noki, Örülök, hogy már jobban vagy. Remélhetőleg hamarosan fel is kelhetsz. Borzasztó lehet, ez az örökös semmittevés. A karácsonyi készülődés nagyon szép dolog és elhiszem, hogy már te is inkább ezzel foglalatoskodnál, azonban a legszebb ajándék benned van :D Szerintem a szeretteid is ennek örülnek majd a legjobban.

Én még csak a pajzsmirigy gyógyszert szedem meg a fogamzásgátlót. Holnapután kezdődik a Suprefact szuri. Lányok, az inzulinos fecskendőn a 0,5 ml az az 5-ös jelzés, ugye? Holnap fel is hívom a Ciris-t, nehogy kevés vagy sok legyen.

Üdvözlet mindenkinek
tocsa
 
 


Szia Tocsa
Csak így tudom kibírni azt ,hogy feküdnöm kell így Karácsony előtt és nem tudok semmit sem csinálni,hogy a pocakba van a Bébike!
Nagyon szeretném ha velünk is maradna!

Az inzulinos tű.......nekem piros színű volt és azon 40units jelzés van.
Én annak a felét szúrtam ,mert az volt a 0.5 ml.
Amúgy ált. minden inzulinos tű 1ml ahogy Én tudom!

Nagyon drukk Neked a szúrkáláshoz!
Annyira jó,hogy már ennyire közel van a lombikod napja!!!!
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Köszi az infót Noki.

Hát, lányok, azt hiszem, én még nem vagyok kész erre az egészre. Most, így az utolsó pillanatban, azt hiszem, visszatáncolok a lombiktól. Túlságosan bizonytalan vagyok és túl sok a félelmem.
tocsa
 
 


Tocsa
Most viccelsz?!?!?!
Nem mondhatod ezt komolyan?
Mi a baj? Miért gondolnád meg magad????
Kérdezz nyugodtan , segítek bármibe amire szükséged van!!!!
Nem lesz semmi gond! Olyan jó kezekbe vagy a Cirisbe!
Kérlek gondold végig mielőtt végleg döntenél,hogy nem csinálod a lombikot!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok lányok!

Végre közötettek!!!De hiányoztatok!!Nekem is sűrú az évvégé...

Kockaspled!
Annyira sajnálom,ami történt veled!Kívánom,hogy minél előbb megtaláljon a boldogság kék madara :D Lelkileg nagyon veled vagyok,drukkolok nagyon Neked!

Tocsa!
Lécci ne add fel,meglátod mindjárt itt a lombok és utána nagyon boldog leszel!!Ja,én szeretnélek boldognak látni :D Annyira ügyi vagy,hogy letudtad a kari ajándékokat :D Mi váltotta ki belőled ezt a félelmet??

Noki!
Annyit gondolok Rád/Rátok!!Tudom,nagyon nehéz az állandó fekvés...de a lényeg a pocaklakó,érte mindent!Úgye??Írok neked jó hírt(legalábbis nekem az).

Roni,Bobcsike jelentkezzetek!!

Sok pussz mindenkinek,legyetek jók!!

Kép
bandy27
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy én csak ritkán jövök, de ez az első fórum, illetve téma, amit ilyen szinten csinálok a neten! De ígérem 31-én megfogadom, hogy jövőre sűrűn itt leszek köztetek.
Az év vége nálunk i tiszta őrültekháza. Hasonlóan, mint Tocsáéknál, nálunk is megbolondultak a számok, így az egésznapos excell után, nap végén már semmi erőm géphez ülni. Illetve én még ajándék fronton elég cudarul állok.

Tocsa!
Fel ne add! Ahogy olvasgattam a leveleidet, sztem tök hasonlítunk egymásra. Én is a második inszem után vagyok, tök kiakadva, besokkallva, de januárban kezdjük újra, ha minden összejön! Én is fogyózni akartam a sikertelen inszem után, de 4 nap intenzív torna után valahogy abbamaradt a dolog.
Viszont az új év, az új lehetőség reménye nagyon inspirál. Fel ne add, mert az nem illene ehhez a fórumhoz, ahol mindenki egy célért küzd!!

Egyébként sajnos tegnap éjszaka apukám kórházba került, így nekem most átmenetileg ő lett a fontosabb és csak utána én/mi.

Noki!
Vigyázz nagyon magadra és a babánkra is! :lol:

Puszi, Roni
roni34
 
 


Tocsának és mindenkinek aki elbizonytalanodott!

Azt hiszem egy szüléssel, aztán 5 vetéléssel és utána két évig tartó teherbe nem eséssel a hátam mögött mondhatom azt, hogy baba témában átéltem amit lehet. Aztán megérkeztem ide a Cirisbe és néhány hét alatt tiszta lett a kép, hogy miért a sok vetélés és miért a teherbe nem esés. Hatalmas öröm és megkönnyebbülés volt. Aztán a lombik kezelés fekete oldalát (hiperstimuláció) is láttam a saját hülyeségem miatt, de nem bántam meg. Amikor megjött a telefon, hogy megvannak és 11-en megtermékenyültek, amiből tíz szépen osztódott, azt nem lehet elmondani milyen érzés volt. TOCSA AKARD TE IS ÁTÉLNI AZT A TELEFONT, MERT NEM SOK ANYA MONDHATJA EL MAGÁRÓL, HOGY KÉT SEJTES KORÁTÓL "TUD" A BABÓJÁRÓL. Annyit küszködtünk már, de fel nem adnám semmiért és ne tedd Te sem. Anno Tapolcán nekem is 6 inszemet akartak, amire én azt mondtam, hogy nem, 35 évesen nem akarok elpazarolni egyetlen hónapot sem. Így lett a Ciris és persze azért, mert úgy vágtam volna bele Tapolcán az inszembe , hogy a leleteimen csak ennyi állt : ismeretlen eredetű meddőség. Ők eddig jutottak a kivizsgálásban.
Hiszek a természetes dolgokban és fontosak is az életemben,de be kell látni, hogy a természet néha téved és nem ad esélyt nekünk még akkor sem, ha látszólag minden rendben.
Ne add fel és meglásd fogsz még éjszakázni a babóiddal.
Üdv
kockaspled
 
 


Sziasztok Lányok,

Nagyon-nagyon szépen köszönöm a bíztató szavakat. Hihetetlenül sokat jelent Nekem és kicsit el is szégyelltem magam. Sokat gondolkodtam és nagyon megijedtem, borzasztóan...telis tele voltam félelmekkel, mindenfélékkel, amiket valószínűleg Ti is mindannyian nagyon jól ismertek. Ma reggel kellett az első Suprefact-ot beadni és végül beszúrtuk, szóval maradok veletek, végigcsinálom és szurkolok Nektek is!

Már egy hónap sem kell, hogy elteljen, és Velem lesznek a babáink. :D

Mégegyszer nagyon köszönöm!

Szép éjszakát!
tocsa
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok már én is!!!

Noki nagyon nagyon örülök!!!! És minden jót kívánok....

Röviden írok csak, mert most tudtam egy kicsit internet közelbe kerülni. Minden rendben van velem, a varratokat kiszedték. Tegnap voltam a Cirisben ellenőrzésen, mert nagyon fájt a hasam, de Vereczkey megnyugtatott, hogy minden rendben van, Február végén vár rám még egy műtét.
Januárban megyek csak dolgozni, addig pihi van itthon....

Majd jelentkezek még....

Puszi
bobcsike
 
 


Kedves mindanyiotok
Olvasgatom leveleitek es mindenkinek kulon kulon szurkolok.
Azt szeretnem megkerdeni,h. amikor mentetek a Cirisbe akkor milyen eredmenyekkel kellett felmutassatok?. Regebbi kb. 8 honapos eredmenyeket elfogadnak, pl. prolaktin, progeszteronstb?
Ott meg milyeneket kertek?
Egy utolso kerdes, ha adomanyozol peteselyteket, akkor a beavatkozasok valamivel olcsobbak, vagy azt csak a te jo szandekodbol adod?
Osszesen egy atlagos lombik vagy inszem mennyibe kerult neketek?
Halasan koszonom valaszaitokat es mindenkinek sok sikert.
Eniko
enierdelyi
 
 


Kedves Enikő,

Nem nagyon szeretik más intézmények vizsgálati eredményeit a Cirisben, de úgy tudom, máshol sem, így újra elvégzik, főleg, ha már 8 hónapos. Nagyon részletes kivizsgálás előz meg bármiféle beavatkozást. Ennek az ára kb. 82ezer ft volt.

A inszeminációk 45ezer forintba kerülnek + az injekciók, tabletták, a lombik 400ezer körül mozog, de úgy tudom, ez is változó attól függően, hogy milyen eljároskat végeznek pl. a megtermékenyítéskor. Ebben sincsenek benne az injekciók és a tabletták, ami nekem pl. 63ezer a lombikhoz. A 2 inszeminációhoz kb. ugyanennyi volt.

A petesejt adományozásról szóló kérdésedhez nem tudok hozzászólni, de nem hiszem, hogy ez olcsóbbá tenné a beavatkozásokat.

Üdv
tocsa
 
 


Sziasztok!

Először is gratulálok minden újdonsült kismaminak és kitartás a leendő kismamiknak!

Kockaspléd!
Szerintem nem magadat kell okolnod a történtek miatt,hisz Te honnan is tudnád,hogy a stimulációk és a petesejtek termelődése mivel jár?A dokidnak az uh-k alkalmával látnia kellett volna,hogy az egyik petefészked nem termel ps-et,a másikban meg iszonyú sok van.34 db? :shock:Sok helyen a stimuláció időtartalma alatt,amikor látják,hogy elég sok ps érik,akkor vv-ből ellenőrzik,hogy nincs-e túlstimu! (Persze,hogy a kedves V.A. doki érdeklődött utánad a kórházban!Ugyanis,ha Veled valami komolyabb történik,akkor a kórház hivatalból feljelenti azonnal!És mint tudjuk ez neki pont nem hiányzott volna,hisz folyik ellene jó pár büntetőeljárás.... :twisted: Na,mindegy ez egy más téma :roll: ) Ráadásul ha "csak" 11 termékenyült meg,akkor a zöme rossz minőségű és valószínű üres volt! :? Itt nem a mennyiségek,hanem a minőségek számítanak. :roll:
Drukkolok a folytatáshoz!

És csak 1 kérdés mindenkihez,csupán kiváncsiságból:

Ti miért fizettek ki 400ezret 1 lombikra,ha más (szintén magán )intézetekben 5 beavatkozást támogat az állam :?: :shock:Az injekciók meg ugyebár mindenhol ugyanannyiba kerülnek. :roll:

Amúgy nekem a 6. lombikra sikerültek az ikreim.Most 4 és fél hónapos a kicsi fiam és kicsi lányom. :D Elég sok mindent láttam és megéltem mire összejöttek és megszülettek,de már a sok sírást és kudarcélményt megszépíti ennek a 2 gyönyörűségnek a vigyora és gagyarászása. :D Szóval én mindenkit csak biztatni tudok,hogy nem elkeseredni,nem feladni!Nyáron szeretnénk a kistesóprojektet is beindítani. :D

Üdv. mindenkinek

Ági
pálgi
 
 


Sziasztok!

Bobcsike!
Nagyon örülök Neki,hogy ilyen jó hírekkel jelentkeztél!! :D Egy kicsit elszomorít,hogy februárban mégegyszer műtenek :( De ne add fel,hamarosan minden megoldódik,aztán te is babásodsz!!Vigyázz magadra és minden jót kívánok!!

Tocsa!
Örülök,hogy megvolt az első szurid :D :D Látod,nem kell sokat várnod és mi is itt vagyunk,tartjuk benned a lelked!!

Ági!
Úgye nem gondolod komolyan,amit leírtál??Te tudod Vereczkey dr hátterét a bűntetőeljárásokban,miért kell így megalázni??A Cirisnek még nincs szerződése az OEP-pel,ezért kell ennyit fizetni!!A statisztikájukat amúgy láttad??Jobb,mint a Káli stb.

Örülj Neki,hogy ott van 2 egézséges gyermeked,jó negészséget nekik!!

Noki!
Minden rendben??Sokat gondolok Rád! :D :D

Pussz Lányok! :D

Kép
bandy27
 
 


Noki, Minden ok?
tocsa
 
 


Andy!
Sajnos elég sokat tudok Vereczkey hátteréről! :evil: :cry:
A Cirisnek nem véletlenül nincs szerződése az OEP-pel! :wink:
Ja,és a statisztika! :lol: Ők a biokémiai terhességet is beleveszik,amit egy hcg tartalmú injekcióval a férjem is tud produkálni! :lol:
Na,isten ments nem vitázni akarok,csak sajnálom azokat a lányokat/párokat,akiket behúznak a csőbe és felesleges műtétekre beszélnek rá vagyonokért. :roll:
Persze 1-2 gyermek sok mindenkinek mindent megér,(mint ahogy nekünk is) de azért nem árt nyitott szemmel járni. :wink:

De persze az intézet választás mindenki szíve joga!

Remélem hamarosan Te is Anyuka leszel!Mindenkinek ezt kívánom!

Ági
pálgi
 
 


Ági!
nem biztos h. az a jó ami (olcsó) bocs, támogatott, pl.nekem senki nem tudna annyit fizetni h. még1 szer egy Kaáli intézetbe betegyem a lábam.

na jó, lehet h. elfogult vagyok, de ha nincs V. doki nekem most nem lennének gyerekeim, érdekes, A Kaáliban azt mondták, felejtsem el, még Európában sem lesz majd lombikom, keresgéljek messzebb :roll:
jah, mert pl. a Kaáliról köztudott h. nem szeretik a"problémás" eseteket, egyszerűen nem tudnak velük mit kezdeni, elég gáz sztem...

nos, ez csak 1 dolog volt amiért valaki inkább fizet.

Lányok!
Drukk nektek. :D
megéri :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?