Új privát üzeneted érkezett!

Kockaspled!

Nagyon szurkolok Nektek! Ugye milyen jó érzés hazavinni a gyerekeket! Pihenj sokat és semmi stressz.

Móni
móni101
 
 


Másodszorra vagyok laptetős. Kezdek megnyugodni és a babakocsikat nézegetni a netten. :D :D :D

Móni
móni101
 
 


Sziasztok!
Már a szívecskéket úgy kell szinte lefognom :D,mert annyira szeretnének már a táblába bekerülni :D

Kockáspléd
Fantasztikus ,hogy négyen vagytok már egy testben :D
Jó lenne ha ez így is maradna!!!
Csinálok nagyobb táblát max ha nem férnének el kényelmesen a szívecskék :wink:
A Párodnak remélem azért a beültetés és a kívánosság mellé nem tárul a rosszullét is :D:D:

Móni
Valóban nyugodj meg és nézegess babakocsikat,mert ez már jelent valamit ,hogy megint laptetős vagy :D
Ajánlanám neked is ,hogy e-bay.-en nézegess kocsikat!

Tocsa
Hol vagy?
Mi van veled?

Csajok
Mennyire megy az idő?!
Böbcsikének megint lassan műtét aztán irány a lombik és kismamaság :D
Hugi is lassan lombik aztán kismami lesz...
Tocsa is lassan lombikozik és utána kismami lesz :D
És még sorolhatnálak benneteket........,de a lényeg az ,hogy idén mindenkinél ott fog díszelegni az a szép piros szívecske, vagy szívecskék :D:D:D:D

Kép
noki&potyi
 
 

 
 

Sziasztok,

Végre, van egy szusszanásnyi kis időm. Visszaolvastam mindent.

Zsiby, sikerült a széket kicserélni? Akartam már máskor is kérdezni, hogy dolgozol-e még vagy betegácsiban vagy?

Baba, jobban vagy már? Javul az állapotod? Talán nem figyelted, de még a műtéted előtt írtam, hogy én elvileg 0%-os Holdnál születtem (1975.02.10; 16:45). Szerinted, mi a következő Jónás időpontom? És az azt követő?
Hogy vagy? Könnyebb már a mozgás? Azért a dokinak, aki úgy megijesztett a műtét előtt (aki azt mondta, hogy majd kiveszik a méhedet, stb.) kicsit megütögetném a buksiját! :evil:

Móni, hamarosan miattad izguljuk végig a napot, amíg nem jelentkezel a jó hírrel szerdán.

Hugi, micsoda hírek! :D Nagyon jó esélyekkel indultok! Szerintem ez a 10 petike az ideális. Nem kevés és nem is sok. Szuper! :D Szerintem szerdán már tüszőrepesztő, aztán pénteken leszívás. De izgi! Izgulsz már?

Szerintem, V. doki azért drágább, mert egyszerűen ennyi az értéke. Ez minden cégnél így van. Minél tapasztaltabb, okosabb és ügyesebb vagy, annál többet érsz és az időd is annál drágább. Elég rosszul érint engem is ez a hír, hisz én már képtelen leszek máshoz járni szerintem. Mondjuk, Hausman doki nagyon szimpi. Ambiciózus, fiatal. Talán egy kis Vereczkey? Azért fura nekem ez az egész V. doki drágább, mint a többi történet, mert igazából, más nincs.
Kósa külsős, csak oda viszi a betegeit. A nagy bajusz doki bácsi a reprodukciót most tanulja, szerintem Hausman is betanulós. Benedek meg érsebész.

Noki, én is teljesen zakkant vagyok. :roll: Főleg ma és leginkább délután, este. Lehet, hogy a frontok, jönnek mennek. Nem is tudom, mit lehet ilyenkor tenni, hogy elkerüljenek ezek a tünetek. Nincs valami homepátiás bogyó időjárás változás érzékenységre? Ja, és a sebeim is nagyon viszketnek olyan 2-3 napja.

Képzeld, az üllői barátnőm most hívott, 8 hetes kismama ő is. Összehozlak egyszer már Titeket! :wink:

Andy, te kis szuszókás. Micsoda mormota lettél. :wink: :D De így van jól. Pihenj csak, amennyi jól esik. Legalább alszol helyettem is, mert én mostanában totál alvási zavarokkal szenvedek. :evil: és persze tök fáradt vagyok.

Kockáspléd, végre-végre, elérkezett ez a pillanat is. :D Küldöm a sok-sok ragacsot! A párod már most tud valamit és úgy látom, teljesen szolidáris veled, ha már most ennyiszer vacsizik. :wink: Mikor lesz a vv? 2 hét múlva?

Fáncsika, te olyan feledékeny lettél, hogy azt is elfelejtetted, hogy bekukkants? :wink: Mizu veled? Jól vagy, ugye? :D

Mindenkinek nagyon szép estét vagy napot ? ! :D
tocsa
 
 


Tocsa
Amióta terhes vagyok a köldökömnél a műtéti heg olyan kis hólyagszerű puklicska lett....
Nagyon megijedtem ,hogy ezt meg mi lelte????
Kiderült,hogy akinek volt lapar műtétje annak terhesség alatt kidudorodik és ilyen lesz mint most nekem :cry:
Nem szép látvány,de nem is olyan vészes.....

Jó lenne ha már végre összehoznál a barátnéddal :D
Szinte kertszomszédok vagyunk egymással :D és mégsem ismerjük egymást!

A feledékenység terhességgel jár.....
Én néha azt is elfelejtem ,hogy mit kérdeztem....
Nagyon rossz dolog ez,de remélem,hogy szülés után visszaáll minden a régi kerékvágásba?!
:D

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Noki!
Nem vagyok képben a polipoddal kapcsolatban....bocsi...
Kell műteni mindenképpen?
Az egyik ismerősöm 10 hetes kismama,neki is van ilyen vagy ilyesmi :roll: polipja és retteg a műtéttől. :cry: A műtét egyén és polip függő?Nincs olyan,hogy felszívódik? :roll: Remélem nem kérdeztem badarságot! :oops:

Új kismamiknak boldog és könnyű,problémamentes várandóságot kívánok,akciósoknak drukk,parkolóknak kitartást!

További szép estét mindenkinek!

Ági
pálgi
 
 


Jesszusom Noki, én alapból teljesen feledékeny vagyok. Van, hogy kérdezek valamit a zuramtól, válaszol. Majd fél perc múlva megismétlem a kérdésemet. Mi lesz velem, ha babásodok? Elfelejtem azt is, hogy hívnak? :D
tocsa
 
 


Sziasztok!
Tocsa!
Én teljesen jól vagyok, kiegyenesednem még nehéz, de ha egyszer állok, senki nem tarthat vissza. Semmi bajom nincs, a varratokat leszámítva. Azt hiszem, hogy nagyon jól viseltem. Nagyobb volt a félelmem a műtét utáni állapotról, mint ahogyan utána alójában voltam. Nagyon jó érzés, hogy túl vagyok rajta, és egyenes út vezet a babásodáshoz :lol: :lol: :lol:
Te teljes fogyó holdnál születtél, tehát a teljes fogyó holdnál leszel a legtermékenyebb. Illetve jónás úgy fogalmaz a születéskontroll című könyvében, hogy egy nő ciklusában akár két peteérés lehetséges, az egyik a születési holdállás napján, illetve a valós peteérés napján a ciklusában. Azonban, ha a holdállás és a ciklikus peteérés egy vagy egymás melletti napokra esik és a nő egészséges, a fogantatási esély 100%-ra nő.
A Te esetedben minden hó teljes holdfogyinál van az egyik legtermékenyebb napod. Priviben elküldöm a napjaidat az évben.
Ami nagyon érdekes és jónás módszert alátámasztja, hogy pl: több afrikai törzs is csak a menstruáció ideje alatt él nemi életet vallási okokból és mégis születnek gyerekek. Én eleinte nem hittem a módszerben, de mint azt korábban leírtam volt uhuval bizonyítható peteérésem jónás napokon. Most 5.-én a műtétem napján volt jónás napom, és tüszőrepit produkáltam, pedig elötte egy héttel volt a ciklikus peteérésem.

Kép
baba1973
 
 


Jó reggelt Lányok!

Nem tudom miért van ma olyan érzésem, hogy nem sikerült úgy magam alatt vagyok. Valahogy nem érzem magam babásnak. Pedig ma még a nap is kisütött. Olyan jó lenne ha határozott jeleket tapasztalnék, de szinte semmi. Tudom, hogy mindenkinél máskor jönnek a tünetek, de mégis Nektek hogy volt vv eljött 1 nappal?

Móni
móni101
 
 


Móni!
Ne izgasd magad, azzal csak ártasz!
Én az egyik gyerekemnél 6 hétig nem hittem el, hogy babás vagyok, semmi tünetem nem volt, a következőnél meg a ciklusom 20. napjától 5 percenként forgásnak indult a szoba. Nem fájt a hasam sem, csak szorulásom volt. Tényleg nagyon változó.

Kép
baba1973
 
 


Hahó
Noki vérvétel időpontja március 23.
Vettem az összes tanácsot, no stresssssssz:)
kockaspled
 
 


Drága Baba!

Köszi a biztatást! Remélem jó hírrel jövök holnap. Nem aggódnék annyira ha 10 évvel fiatalabb lennék, mert tudnám, hogy előbb vagy utóbb összejön. De így 40 évesen már az jár a fejemben, hogy minden egyes sikertelenség csak tolja az időt és az esélyeket csökkenti. A vigaszom csak az, hogy végül is van egy gyönyörű okos fiam már. Csak olyan jó lenne ha a második házasságomból is lenne egy közös baba. Páromnak még nincs saját gyereke és ráadásul még fiatalabb is tőlem. Bánt a dolog vele szemben is, pedig Ő aggódik ezen a legkevésbé és nem győz nyugtatni, hogy bárhogy is alakul a dolog ő akkor is szeret. Azt hiszem pszichológiai eset kezdek lenni.

Móni
móni101
 
 


Szép napot lányok! :D

Baba! :D
Te már nagyon profi vagy ebben a Jónás naptárosdiban! Akár már tanfolyamot is csinálhatsz nekünk! :wink: Szerintem sokat fogunk még evvel kapcsolatban nyaggatni téged! :lol:

Móni! :D
Tessék pozitívan hozzáálni a dolgokhoz! Könnyen mondom, pedig én is olyan vagyok mint te! Veszekednek is velem rendesen ez miatt! :( Ajánlanék neked illetve mindenkinek egy könyvet, a címe: Secret / titok/. Nagyon jó a könyv, de nem olcsó!

Andy! :D
Jól vagy? Átadtam a barátnőmnek az üzenetet, örült neki, és azt mondta, hogy este felveszi veled a kapcsolatot. Meg is írtam neki az emil címedet sms-ben!
Már azt hiszed biztos, hogy valami fantom barátnőm van, mert mindig csak beszélek róla ő meg sehol nincs, pedig már annyiszor megígérte, hogy bejelentkezik! :wink:

Tocsa! :D
Én tök jól bírom a hormonokat, jól is reagálok rájuk, már egy kicsit érzem, hogy feszül a petefészkem, de had nőjenek még egy kicsit.
Igen, egy picit izgulok, hogy mennyi petesejt lesz, és utána minden rendben lessz-e, de ez szerintem normális. Attól jobban félek, hogy nem fog sikerülni! :(
Sajnos már sok kudarc ért!
Te mikor mész megint lombikozni?

Mindenkinek puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Sziasztok
Pálgi
Nekem nem kellett műteni a polipomat ,mert nem engedtem meg!
Tudod ilyenkor el is veszítheti az ember a picit és Én nem akartam kockáztatni.....inkább vállaltam,hogy sokat fekszem, no sex, nem mozoghatok sokat.....
Ilyeneket nem csinálhatok még: felmosás, porszívózás,emelés,erőlködés,nyújtózkodás stb...vagy mondjuk a feltenni valamit a polcra ami kicsit magasabban mint az Én magasságom.
A lényeg,hogy nekem amióta volt az ecsetelés azóta nincs problémám a polipommal, le is kopogom mint szoktam kopp-kopp-kopp.
Szerintem barátnőd mindenképpen próbálja ki ,mert az már sok polippal rendelkező kismaminál eltüntette a ezt a fránya jószágot!
Móni
Nagyon drukkolok ,hogy az érzéseid csaljanak és a pici életke már ott figyeljen a pocakodba :D
Hidd el,hogy sokat számít az is ,hogy a Párod feltétel nélkül melletted van és ennyire szeret!
Én tudom ,hogy a szívecske ott fog díszelegni vigyorogva a neved mellett!!!!
Tegnap leveleztem egy kedves emberkével aki 42éves és babát szeretne!
Ajánlottam neki ezt a fórumot és természetesen a Cirist is!
Remélem csatlakozik hozzánk,mert nagyon ráférne egy kis biztatás,erő!!!
Kockáspléd
Beírtam!!!
Pihenj sokat és egyél, igyál sok fehérjét!!!
Baba
Öröm olvasni ,hogy ennyire jól vagy már!
Miután kiszedik a varratokat még jobban megkönnyebbülsz majd :D
Tocsa
Remélem,hogy nálad nem lesz olyan vészes mint nálam ez a feledékenység dolog :roll:
Viszont Én nagyon durván elfelejtek mindent :oops:
Tegnap kellett volna mennem a körzetihez ,de azt is elfelejtettem :( A Párom vett egy táblát az előtérbe,hogy oda ki tudok mindent írni és így nem felejtek el semmit,mert folyton ott jövök megyek egész nap......viszont ezzel csak egy gond van :roll: ,hogy elfelejtem kiírni :oops: :lol:
Most a legújabb az ,hogy mindent mondok a Páromnak és ő a felelős ,hogy ne legyenek a dolgok elfelejtve :D:D:D

Sok puszi mindenkinek és szép napot!

Kép
noki&potyi
 
 


Andy! :D
Olvastam az emiledet! Képzeld nem kapjuk meg a méhpempő kapszulát! :( Tegnap kellett visszamennem a gyógynövényeshez, de azt mondta, hogy nem kapott talán csüt-re lesz! A barátnőm is kereste, de nem kapott ő sem!

Puszi!

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Hugi
Ha ez az a méhpempő amit Andynak ajánlottam anno akkor ezt neten is meglehet rendelni és max 2nap alatt ki is szállítják!!!
Nekem nagyon sokat segített és kívánom ,hogy nektek is szép mnyh-tok legyen tőle és szép nagy babátok is :D

Kép
noki&potyi
 
 


Kockáspléd!

Mennek a drukkok 1000-rel!!
Vigyáz magadra,pihizz sokat,ess amit megkívánsz!
Tudom,hogy ügyes leszel!!

Tocsa!

Megígérem,hogy megpróbálok helyetted is szundizni!! :D :D
Ha ennyit dolgozol,legalább időben kész leszel vele??
Csak az állandó időhiány miatt kérdezem...

Móni!

Lécci,legyél pozítiv!!!
Mondogasd,hogy Nekem biztos sikerül,mert sikerülnie kell!
És a legfontosabb,ne stresszelj!!
Veled vagyok,ne félj!!

Noki!

Fejfájásra nem tudsz vmi bogyót??
Mostmár nem migrénesen fáj,de nem tudok tőle pihizni,enni...

Hugi!

Miért volna fantom a barátnőd??
Legföljebb Fantomasné... :D :D
Drukkolok,hogy kapjatok!!
Szívem szerint postáznék Nektek,mert nálunk mindig lehet kapni.

Képzeljétek,barátnőm szombaton már elinézte nekem a nődokit,akinél szűlni fogok.Azt mondta,akkor menjek,ha megvan az 1.UH-m a Cirisből és legkésőbb a 10.hétig kell felkeresnem.


Szép napot mindenkinek!!

Pussz!

Kis Szuszókás

Kép
bandy27
 
 


helló csajok!

sajnos takonykóros vagyok, de nagyon durván...az ágyat nyomom...vagyis most nem, mert úgy érzem fekve megfulladok. :(
már vagy négy éve nem voltam náthás...és pont most...szuper! :?
azt terveztem, hogy holnaptól dolgozom, de most sokkal rosszabb, mint tegnap volt...tehát ráhúzok még egy napot és remélem minél előbb jobban leszek...

már szombat óta, nem jártam felétek, de most igyekeztem mindent elolvasni. :oops:

ha később lesz erőm visszajövök!

vigyázzatok magatokra!

fáncsi
fáncsi
 
 


Sziasztok!

Elsősorban Andynak egy nagy gratuláció..... Jó egészséget kívánok!!!

Noki

Igen a műtét jövő hét csütörtök. Babát nagyon irigylem, hogy már túl van rajta, én még nagyon izgulok (biztos azért mert tudom mire számíthatok)

Sajnos nem tudok túl sokat írni, ez a fránya munka.... Na de a műtét után pihenhetek.... :D
bobcsike
 
 


Andy
Én fejdalomra....főleg fejfájásra csak és kizárólag Algopyrint szedek.
Nekem egyik homeo sem jött be erre,de ezt terhesség alatt is lehet szedni, max napi 3db-ot.
Én havonta szoktam ennyit csak :D
Fáncsi
Jó olvasni ,hogy neked is megfázással indul a terhességed!
Természetesen ezt nem rosszindulatból mondom,de nekem pont ugyan így volt :D
Na meg akkor készülj mert lesz még egy ilyened a 16dik héten!
Barátnőmnek is pontosan így volt mint most nekem és neked :D:D:D
Nekem az Oscillococcinum homepátiás szer segített, fantasztikusan nagyon jó!
Pikk-pakk helyrejössz tőle!!
Gyógyulgass és gyere írj nekünk sokat!
Amúgy rókucival hogy állsz?
Bobcsike
Nagyon fogok neked drukkolni jövőhéten csütörtökön és várunk nagyon.....és írj majd sokat nekünk!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok !

Nem tudom, hogy sikerül-e idetenni a Titok c könyvet, de megpróbálom:

titok

Kata
kata0411
 
 


Szia Kata
Sikerült feltenned,de biztos,hogy ide szeretted volna?
Mindjárt bele is olvasok!

Azért köszönjük :D

Kép
noki&potyi
 
 


Szia Noki !

Igen biztos, hogy ide akartam.

BMC-s voltam ( szerintem leszek is), majd átmentem a Kaáliba, de mióta van a CIRIC-es fórum ezt is folyamatosan olvasom.

Kata

Kata
kata0411
 
 


És Kata nem szeretnél csatlakozni hozzánk azaz a Cirishez ?
Milyen a Kaáliba neked?
Hol tartasz? Lombik , inszem?

Kép
noki&potyi
 
 


Tavaly tavasszal 1 sikertelen BMC-s lombik stimuláció után (1 petesejt, aki nem termékenyült meg ), majd egy Kaális sikertelen inszem után, a következő ciklusban spontán sikerült a baba.
Sajnos azonban a 8. héten itthagyott minket, műszeres befejezés lett a vége.
Most spontánkodunk, de közben már elkezdtem a kivizsgálásokat újra
( 3. ,20. napi vv, HSG )
Még filózom, hogy hová kellene menni, közben pedig várom a csodát ...
Laboreredményeim jók, UH alapján van peteérésem, férjem eredményei jók aztán mégsem sikerült .
Most a változatosság kedvéért clamidia gyanus vagyok, ennek várjuk az eredményét.
Közben szedem a barátcserjét, méhpempőt, folsavat és a gravidát, de ha ez elfogy át szeretnék térni a femi....800-ra ( nem tudom megjegyezni a pontos nevét- ezt ti javasoltátok)

Hát röviden ennyi.

Kata
kata0411
 
 


Nagyon sajnálom Kata ,hogy elveszítettél egy kis angyalkát!
Viszont engem azzal vigasztaltak amikor elveszítettem a babámat ,hogy legalább tudjuk ,hogy fogékony vagyok a terhességre....
Na ez akkor nem vigasztalt.....
Viszont következő lombiknál ez adott erőt amikor már kiderült,hogy Vereczkey doktor meggyógyított és lombikozhattunk!
Kívánom Neked a legjobbakat és ,hogy mihamarabb kismami legyél!
Ha van kedved akkor nyugodtan írj Nekünk és amit olvasod és látod jó kis csapat van itt és segítünk Neked is amiben csak tudunk!

Drukkolok ,hogy ne kelljen intézmény váltásban gondolkodnotok, hanem spontán sikerüljön a lurkótok :)

Viszont a cirisbe a legjobb kezekbe lennél ha ne adj Isten nem sikerül spontán a Bébi!

Kép
noki&potyi
 
 


noki, köszi a tippet! :)

sajnos vagy szerencsére engem még nem ért utol a rókakoma...
megmondom őszintén, hogy én már néha kételkedem abban, hogy terhes lennék....már hányóingerem sincs reggel spirálozás közben...jó mondjuk az tény, hogy péntek óta nem spriáloztam. :roll: de a viccet félretéve, tényleg izgat már a dolog, hogy mi a helyzet velem.... :oops: :oops:
folyamatosan vizsgálgatom magam, keresem a jeleket... de már totál behülyülök attól félek. pénteken megyek uh-ra, ott minden kiderül majd.

kata, üdv. nálunk! :)
köszönjük a könyvet! szorítok, hogy spontán összejöjjön a bébi! :wink:
fáncsi
 
 


Noki

Megírnád, hogy milyen vitamint szedsz? Ezt a Femi.... nem tudom mit. Ez miért jobb a többinél?
bobcsike
 
 


Böbe!

Nagyon-nagyon drukkolok Neked jövőhét csütörtökre!!! :D :D
Meglásd,utána Te neved mellett is ott lesz a szívecske!!
A vitamin neve:FEMIBION 800=ezt a 12.hétig kell szedni,az a különbség a többitől,h nem lesz székrekedésed és a FOLSAV-ra helyezi a hangsúlyt,ami nagyon-nagyon fontos a babanák.Nkem is íNoki ajánlotta,elég régóta szedem és pozítiv dolgokat veszek észre.

Kata!

Nagyon köszönjük a titkot!!:D :D
Lefogom menteni,mert már csupa jót hallottam Róla.

Noki!

Köszke a tippet az Algoról,mostmár nem is fáj és tudok kajcsizni egy jót:D :D

Fáncsi!

Ne idegeskedj!!!
Nyugi,meglátod minden rendben lesz az UH-n,én tudom!!

Pusszantás mindenkinek!!
Elmegyek csütörtökre vonat jegyet venni...

Andy

Kép
bandy27
 
 


Fáncsi
Nyugi!
Nekem sem volt semmi tünetem az elején!
Aztán meg róka-róka-róka-róka.
És amikor már enyhült akkor meg kezdtem aggódni,hogy jaj ugye nincs baj,hogy nem rókázom? :D
Nem akarsz csinálni egy vonalzót Te is,hogy tudjuk hányadik hétben jársz?
Hidd el pénteken az UH-n alig fogod látni a babádat az örömkönnyeidtől :D
Minden rendben van odabent a picikéddel!!!
Bobcsike
Én Femibiont szedek és azt is szedtem már beültetés előtt is!
A vérvételem az nagyon jó volt tőle és most is szerintem ennek is köszönhető a jó eredmény!
Drágább mint a többi magzatvédő vitamin,de viszont emellett nem kell pluszba szednem semmit mint pl folsav stb.....
Ezt nyugodt szívvel tudom mindenkinek ajánlani,mert valóban szuper!

Kép
noki&potyi
 
 


Andy
Örülök ,hogy jobban vagy!!!
Jó étvágyat és vigyázz magadra ebben a fránya időbe!!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

noki&potyi, megjöttem. Azért késtem ennyit, mert közben elolvastam legalább ezt az oldalt és amikor láttam hogy hugi ajánlja a Titok című könyvet, megkerestem az e-mail ok között hogy tegyem fel nektek a linket, de már feltették. És láttam hogy írtál, elolvastam és nagyon hálásan köszönöm hogy ilyen aranyos vagy.

Móni, 42 éves vagyok, van nagy lányom, de én is új párkapcsolatban élek..... pontosan engem idéztél a hsz-ban. Dettó ugyan az. Fiatalabb és nincs babája és ő nagyon szeret, de én nem igazán szeretném hogy gyermek nélkül élje le az életét miattam. Szóval én is be fogok dilizni.

hugi, én is vártam több mint egy hétig a méhpempő kapszulára. Úgy kellett megrendelni a bió boltban. Akkora hülyeség, mert nem is annyira drága. Azt hittem hogy több ezer forintba fog kerülni, ezért nem rendelnek többet, de csak 1300 volt.

Csajok, van valaki köztetek aki eddig nem volt stimulálható? Én tegnap kaptam ezt a hírt és most kértem időpontot Vereczkey dokihoz. Jövő héten mehetünk is csütörtökön. Nagyon izgulok hogy mit fog mondani. Tegnap kisírtam a lelkem is, ma próbáltam összekanalazni kicsit magam hogy legalább a szemem jöjjön kicsit helyre.
Ja, bocsi, én a BMC-be jártam tegnapig. Még pénteken megyek a leleteimért.
A barátcserje mire jó? Én "E" vitamint, B6 vitamint, Femibiont, C vitamint és méhpempőt hallottam eddig. Teából pedig a palástfüvet és a cickafarkot hallottam. Ezt elolvastam a neten is, tényleg jót írnak róla.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Szia Vasikáé !

A barátcserjéről én ezt tudom:
Barátcserje (kapszula: 2000 Ft / 60 db)

Kifejezetten nöi bajokra van, kapszula vagy tabletta formájában lehet kapni. Ez rendbeteszi a hormonháztartást, föleg a ciklus második felében segíti a sárgatest müködését (a kilöködött petesejt helyén képzödik a sárgatest, aminek az elegendö müködése vagy mennyisége segít megtartani a babát, ha megfogant, vagyis segíti a beágyazódást). Van még egy jótékony hatása: leviszi a magas prolaktin szintet, amely szintén felelös lehet a tüszörepedés elmaradásáért. Alapvetően a hipotalamuszra és a hipofízis tevékenységére hat. Ennek eredményeképpen képes normalizálni más hormonok működését, például csökkenti a prolaktin termelést és az ösztrogén-progeszteron arányt. A barátcserje kivonat hasznos lehet menstruáció elmaradása esetén is, aminek az egyik leggyakoribb oka a prolaktin túltermelése. DE ne várjon azonnali eredményt, a barátcserjének legalább három hónapra van szüksége, hogy csökkenteni tudja a prolaktin szintet.

Tea formájában 2-3 csészével fogyasztanak belöle az egész ciklusban. Tabletta formában hatásosabb és egyenletesebb a szedése, azért is, mert a barátcserje termésének hatóanyagai vízben nem oldódnak, így a tea nem olyan hatásos. A tea elkészítése: csészénként 1-2 teáskanálnyi bogyót leforrázunk és 10 percig állni hagyjuk.



Kapszula: serkenti a női szervezetet a több progeszteron termelésére. Első alkalommal ajánlatos a készítményt huzamosabb ideig, 1 - 2 hónapig folyamatosan szedni, később 10 -15 napos kúrák is elegendőek a kedvező hatáshoz.

Annak idején én sem voltam stimulálható, az FSH-m mint neked (olvasom a BMC-t is )nekem is magas volt . A legvégén már 35 körül mozgott, nem is kezdtek velem semmit a BMC-ben. Amikor a lombiknál 1 petesejtem lett akkor 20 volt és igencsak emelt adagot kaptam , ha jól emlékszem 4 merional /nap. Sz doki nekem mindig a donort emlegette.
Most, hogy szedem amiket már írtam van peteérésem és a hormoneredmények is jók. Már igy is közelebb vagyok a célhoz.

Kata
kata0411
 
 


Szia Vasikáé!

Sok szeretettel köszöntelek köztünk,örülök,hogy csatlakoztál! :D :D
Hidd el,a legjobb hely a Ciris,itt megfogod találni a számításod,mind orvosi értelemben és fölszereltség,kivizsgálás szempontjából!!Szóval a legjobb választás volt a Ciris!

Ha nem gond,megkérdezhetem mi a próbléma,miért nem jön össze a baba??

Pussz Neked!

Andy

Kép
bandy27
 
 


Kata, nagyon aranyos vagy. Tényleg akkora volt az FSH-d? Nekem 15 volt az első vérvételnél és azóta emelkedett. Egyik lapomon véletlenül láttam hogy 18,5 volt. Én nem tudom miért nem lehet ezzel tenni valamit. Ha lehet teákkal és kapszulákkal miért nem mondja el ezt a doki? Neki tényleg kéne ezt tudnia. Én nem tudom, a munkahelyemen mindig a tökéletesre törekszem pedig csak autóiparban dolgozom nem emberekkel. Szóval neked is Sz volt a dokid. Első perctől elmondta hogy nem lesz semmi ebből. És rengetegszer elmondta hogy 42 éves vagyok és túl magas az FSH-m. Ez keserített el a legjobban. Kiadtam csak a gyógyszerekre 160e Ft-ot. Plusz a rengeteg utazás meg a vitaminok. Nem akarom kiszámolni hogy mennyibe volt.

Bandy, édes vagy. Hát persze hogy elmondom. A fentiekből tudod mit mondtak a BMC-be. Egyébként nekem volt 24 évesen egy méhen kívüli terhességem és akkor egyik vezetékemet kivették és a másikat lekötötték. Mostanáig ez áldás volt, mert nem kellett szednem fogamzásgátlót és egyáltalán nem kellett védekeznem. Most, hogy már négy éve együtt vagyunk az új párommal, borzasztóan bánom. Nagyon szeretnénk babát. Ahogyan Móni írta, ugyan az van nálunk is. Nekem van gyermekem (kettő lány) de neki nincsen gyermeke. Én nem szeretném ha így kellene leélnie az életét miattam. Imádja a gyermekeket. És bármilyen hihetetlen, a gyerekek eszméletlenül vonzódnak hozzá. Hiába, apának való. Mindent megteszek érte.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


[img]phpBB:%20[img]http://www.noivonal.hu/vonalzok/pics/u7411t5_093101919.png[/img]
[/img]

csajok, na milyen lett? csináltam végre egy vonalzót... :P
fáncsi
 
 


vasikáé, üdv. nálunk! :wink:
fáncsi
 
 


Sziasztok!

Noki!
Köszi szépen az infót,sokat segítettél,átadom majd ezeket a barinémnak.Az ember lánya mérlegel ilyenkor,hogy mi a jó a babájának.Érthető,hogy inkább kíméled megad!
Holnap lesz 1 éve,hogy megcsinálták nekem a redukciót.Akkor az ikrek is veszélyben voltak,de ha 3-man maradnak,akkor valószinű nem bírta volna a méhem és elvetélek,vagy nagyon korán jöttek volna,amivel az egészségüket kockáztattam volna. :roll: Így minden év márc. 11-én gyertyát fogok gyujtani a kis Angyalkámért,hogy 12 hetes magzat korában feláldozta magát a tesóiért.

Mindenkinek további szép napot kívánok!

Ági
pálgi
 
 


Fáncsikám!

Nagyon kó lett a vonalzod,tök szupcsi :D :D
De az [url=http: ezzel kezd beírni,meglátod még szebb lesz!
Nekem ugyan ilyen volt még szeptemberben...


Kata!

Eltudnád a Titkot vhogy küldeni Nekem linkne?
Mert így nem tudom lementeni és nem engedi kinyomtatni ezt a sok oldalt!!
Előre is köszke!

Pussz!

Andy

Kép
bandy27
 
 


TITOK c könyv nekem is nagyon tetszett. :D Kicsit átformálta a gondolkodásomat....és után az ikrek is jöttek! :D

Ági
pálgi
 
 


Szia vasikáé!

Hihetetlen, hogy milyen hasonló a helyzetünk! Nálunk is, a párom és a fiam imádják egymást és olyan jó lenne ha lehetne saját gyereke is, és a fiam is nagyon vágyik már régóta egy kistestvérre, olyan édes a 13 évével ahogy babusgatni képes egy kisbabát.
Örülök, hogy köztünk vagy!

Móni
móni101
 
 


Sziasztok lányok! :D
Látom, hogy elindítottam a Titok klubot rendesen! Örülök neki,hogy érdeklődtök utána, hátha nekünk is segíteni fog agyilag mint Pálginak! :wink:

Andy! :D
Úgy tudom, hogy a barátnőm küldött neked emilt! :P
Nagyon köszi én is az üzit, és nagyon jólesik,hogy gondolsz rám és szorítasz nekünk!
Tudod mit! Te leszel az én kis kabalám! :roll: :wink:

Fáncsi! :D
Fantasztikus lett a vonalzód! Nagyon ügyes kismami vagy! És a kisfáncsi! Aranyos! :wink:

Noki! :D
Néztem a neten én is a méhpempőt, de még körbenézek, mert drágább lenne a kiszállítás mint maga a kapszula! :lol:


Az új lányokat én is köszöntöm! Vasikáé és Kata, üdv nálunk! :D
Én is azt mondom amit Noki, hogy aki a C-be jár, az biztos kezekben van!

Pálgi! :D
Borzasztó lehetett azt a döntést meghozni, nagy erő kellett hozzá! :cry:
Én nem tudom, hogy képes lennék-e rá, de tudom az eszemmel, hogy evvel a döntéseddel nagyobb esélyt adtál a két babádnak, és persze a Te szervezetednek sem volt mindegy! Ne felejtsük el, hogy a méh elsősorban 1 magzat kihordására alkalmas, még az iker terhesség is rizikós, nemhogy a 3-as terhesség!
Azt jól teszed hogy gyujtasz gyertyát a meg nem született kis angyalkádért! :)


Mindenkinek további szép estét! Puszi:Hugi.


Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Vasikáé
Jaj,de jó ,hogy itt vagy velünk!!!
Ne haragudj,hogy csak most írok,de dokinál voltam (körzeti) na meg varrónőnél, anyukámnál és utána egy kis csajos lelkizés volt nálam :D
Mostanra már mindenkit kihajítottam itthonról és a kutyát na meg a nyulat megetettem, mostam egyet és most írok :D:D:D
Annyira megörültem amikor láttam ,hogy csatlakoztál hozzánk ,hogy az csak na :D
Látod, máris találtál a kérdéseidre válaszokat.....vannak olyan problémával küszködő emberek mint Te is és kapsz sok-sok bíztatást és erőt itt :D
Mit szólnál ha betennélek a táblázatba Téged is?
Kata
Nem semmi ,hogy mennyire értesz a gyógynövényekhez!!
Esetleg tudnál nekem abba segíteni,hogy erős gyomorgörcsökre mit lehet enni ill inni?
Mindegy,hogy gyógynövény vagy homeo bogyó csak segítsem!!!
Fáncsika
Nagyon kis gyönyörű a vonalzód!
És olyan jó látni ,hogy már így telik az idő......el sem hiszem ,hogy már Te is 7hetes kismami vagy :D
Pálgi
Örülök ha tudtam segíteni!!
Angyalkádat nagyon sajnálom,de igaz ami igaz, hogy ezt a tesókért tette meg!
A polippal az a baj,hogy nekem a méhlepénynél van a gyökere és emiatt nagyon veszélyes lenne!
Viszont amint írtam is ,hogy ecsetelés óta teljesen tünetmentes vagyok.....csak kissé jobban kell magam kímélni,de már az is megy....sőt...néha jó is ,hogy sokat tudok most pihenni :D

Mindenkinek sok-sok puszi!!!

Ja!!
És kérek mindenkit ,hogy holnap drukkoljatok ,mert genetikai UH-ra megyek meg AFP-re :D:D:D
12körül jövök és majd írok élménybeszámolót....na meg teszek fel képeket :D:D

Kép
noki&potyi
 
 


Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Jólányka, Zsu, Roni, Mancs!!!
Merre jártok?
Miért nem jelentkeztek?
Adjatok magatokról valami hírt!!!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok,

Hűű, de sok olvasnivalót írtatok Lányok!

Móni nagyon szorítok holnap, jó hírekkel gyere délután! :D

Kata, Vasikáé, üdvözlet közöttünk. :D

Noki, Zsiby, nektek is mennek a drukkok holnapra az UH-hoz! :D

Jó éjt Csajok!
tocsa
 
 


Sziasztok lánykák!!! :D

Noki, köszönöm az érdeklődést!!! Aranyos vagy!!!!

Követlek ám néha itt titeket és Bandynak is priviben örömködtem már, elnézést, ha itt nem mindig bukkanok fel....tudjátok, írtam, hogy egyelőre nem tudjuk összekapni a pénzt, főleg, most az áremelkedés :cry: és a válság :cry: idején de nem akarom mindig ezt leírni!!! De az ősz is szép sikeres időszak lehet ám :wink:

Tocsa, ezúton is köszönet a priviért, és persze :oops: , hogy nem válaszoltam eddig!!! Sokat gondolok rád is, és várom nálad a spontán csodát!!! Vagy a következő sikeres beavatkozást!!!

Új csatlakozóknak is drukk, és legyen egyre több szivecske a táblában!!!

Hugi, Móni, szívesítsétek be ti is hamarosan a táblát!!!! És mindenki....

Vasikáé, ne haragudj, ha kérdezgetlek, de már egy bmc-s lombik után jobbank láttad a váltást?? Sz.dokiról mostanában én sem hallok sikersztorikat, pedig sok ismerős jár hozzá még mindig :cry:
Ha gondolod válthatunk erről pár sort priviben :wink:

Nokikám, mint legelső táblázatos kismami, légy a topik kabalája és gyarapítsd nekünk a szivecskéket, nekem pl.legkésőbb ősszel!!!
De mindenkinek sorra.....Köszike!!!! :D

Lányok mindannyiónknak- akit név szerint nem is említettem most-a legjobbakat!!!!!!!!!! puszi : Jólány
jolanyka
 
 


Kép

helló csajok!

csak próbálkozom bocsi.. :oops:
most vettem észre, hogy tegnap a Kisfáncsit kis "k"-val írtam...hát milyen anya leszek?rontom bontom!!!!!! most kijavítottam. :wink:
fáncsi
 
 


hugi, pénteken összefutunk a cirisben? :lol: :lol:

jólányka, örülök a jelentkezésednek, őszre mennek ezerrel a drukkok!!!!!!!!!! :wink: :wink:

tocsa, hol vannak a regényeid? ennyire sok a meló? :(

már nagyon várom a uh-os beszámolókat.

noki, mikor teszel fel a pocódról új képet? én annyira szeretném! :D

pálgi sajnálom a történteket, de az idő igazolta, hogy mennyire jól döntöttél anno...

andy, kismami hogy vagytok? 8)

Kép
fáncsi
 
 


Helló lányok! :D

Végeztem az Uh-al, minden ok! A nyh.13mm-es, a tüszők 15-16 nemtudoménmik.
Pénteken fél 9-re kell menni, és 9kor lesz a punkció! Szorítsatok!


Fáncsi! :wink:
Te hányra mész pénteken? :D Feltétlenül jó lenne ha taliznánk! De én honnan ismerlek meg? Látod, nincsen képed az iwiw-en! Te hátha megismersz engem! :wink:

Andy! :D
Hogy vagy kis kabalababám? Írt a leányzóm? :P

Noki! :D
Már alig várom a híreket! :roll:


Zsiby! :D
Neked is szurkolok, írjál gyorsan! :!: 8)

Mindenkinek sok puszi:Hugi

Ja! Jólányka! :D
Úgy eltüntél! Néha tényleg bejelentkezhetnél! :D

Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?