Új privát üzeneted érkezett!

Ki dönti el,hogy ki marad és ki megy? :oops:
ilgya1
 
 


Szilvi, Andival egy fórumban vagyunk az izgin (szintén zárt), majd megemlítem neki az itt kialakult helyzetet, hátha lesz kedve csatlakozni, bár Lili elég időigényes kislány.

1-2X benéztem a "régi" topicban, de tényleg sokmindenkit nem is ismertem, láttam nagymamát is... :shock:

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Senki sem dönt, hogy ki megy és marad, nem óvodában vagyunk, hogy te játszhatsz velünk, te nem! Úgy gondolom, hogy ezt az találja meg, és ír, aki érintett. Pont ezért kéne titkosítani, hogy maradjon is meg a kis társaság, mert már mint többen írták, vannak akik pár hétig ezerrel írnak aztán semmi.
Nem fog szerintem semmi bomba robbanni, mert ez nem ciki, hogy akik hónapokig írtak egymásnak, aztán ilyen olyan dolog miatt lemorzsolódtak, újra kíváncsiak egymásra!

Hát nem gondoltam, hogy ilyen nehézkes titkosítani a fórumot!
Vendég
 

 
 

gyerekek, ez a topic nekem szórakozik...
meg akarom nyitni, erre tök sokszor azt írja, hogy téma, vagy hozzászólás nem létezik...

Szia Tünde, jó Téged is látni!
Andy nekem is hiányzik a jó kis humorával!

Szerintem Brigó, Szana is a régiek között van egyértelműen!
Jó lenne kvikit is fellelni, ő is még egy darabig egyszer-kétszer irogatott születés után...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Tényleg, talán Cic is idetalál... :)

ÉN nem is tudom, mikor csatlakoztam, talán júli elején, amikor letelt a 12 hét... vagy legalábbis közel voltam hozzá, az előzőnél megszívtam, hogy rögtön bejelentkeztem, azátn néhány hét múlva lépni kellett, ezért akkor elhatároztam, hogy csak akkor, ha túl a veszélyes időszakon... na meg otthon ágyban nem is volt ott netem...
na, beindítottam a nosztalgit :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


szana szerintem is jöjjön, reméljük idetalál. És Brigó is

winnie:
kell még k vitamint adni? nekem azt mondta dokinéni és védőnő is, hogy ha kap már hozzátápit akár 1 grammot, nem kell K vit.
Most akkor ez hogy van?
mert Fanni csak 4 és fél hós korig kapta, mert elkezdtük az almát, meg volt még kis tápi is. Tápinál meg amúgy sem kellett K vit.
Akkor hogy is van ez?

amúgy anno én sem csatlakoztam azért korán,mert óvatoskodtam, meg mondom lehet oda sem férek majd a pocitól a géphez, stb.
bevallom elöször csak olvastalak benneteket, de ezt akkor írtam is, hogy eddig olvasó voltam de már akkor éreztem, hogy egy jó kis csapat van alakulóban és akkor meggyőztem magam, hogy nosza, regeljünk ide fel.


Ha kialakul a végleges sorrend és a személyek akkor alkotok egy ujabb táblát a régiekkel kiegészülve.
ezt a részét magamra vállalom.....

Jó éjt!

Kép
zsuzsu74
 
 


Ismét itthon, bár csak vasárnapig aztán Adria... Persze Máté megint kruppos a francba :-( holnap megyünk orvoshoz. Neki is meg nekem is a taknyunk nyálunk folyik. Ez a hülye idő....

Én örülök, hogy van ez az új topik. Sztem tudja mindenki, hogy ki tartozik ide.... És úgy gondolom, hogy meg kell ezt érteni. Sértődés ide vagy oda....

Tinu, te nem vagy a régi? akkor menned kell hehe :D :lol: :lol: Hogy írhatsz ilyen hülyeséget. Nekem Te a régiekhez tartozol.... Úgy mint Cic, Snoopy, Kataa, Beszti, Mági, Niki, Szana és még egy páran :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Bunny: hát a csontjaimon én is érzem, hogy régi vagyok. Alig bírok felkelni az ágyból, fáj minden tagom. :lol:
LÁtom, MÁté már készül az Adriára a kis hajójával. :D
A krupp meg :cry: :cry: :cry: . Mitől szokott kijönni?

Winnie: szerintem is már hanyagolhatnád a K-vitamint. Mi a második dobozt is már csak kéthetente adtam. Utána pedig már egyáltalán nem. A védőnő mondta.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok csajok! :lol:

Megtaláltalak benneteket én is – nem volt nehéz, mert a talin szó esett arról hol is van ez a ’zárt’ topik; s csak azért nem írtam azonnal, mert végülis senki nem hívott. Azért látom a megszólalásokból, hogy nekem is van helyem itt. Szuper! Ez egy nagyon jó ötlet szerintem, mint már mondtam a csajoknak a talin, engem is nagyban befolyásolt az eltűnésben a régi tagok hiánya…s nem feltétlenül az újak érkezése. Bár számomra kicsit követhetetlenné tette a topikot. Mire végigolvastam a teleírt oldalakat már nem voltam képben, pláne hogy az ő előzményeiket nem is ismerem.
Remélem nem lesz ebből „botrány”, bár én sem látok abban semmi kivetnivalót, hogy figyelő szemektől távol egymás között beszélgessünk. Sokkal jobb lesz ez így, mert biztosan nyíltabban lehet ott majd csevegni dolgokról. Nem kell azon gondolkodni, hogy vajon ezt és ezt leírhatom-e, nem olvassa-e esetleg vki, akivel nem szeretném megosztani…

Bunny, sajnálom, hogy megint előjött az a fránya krupp. :( A csudába; pedig már úgy örültem, amikor ,múltkor írtad, hogy egy ideje nem fordult elő.

Zsu, Winnie,
Vitaminadagolás mindenütt másképp működik :shock: Mi csak 2doboznyi K-vitamint fogyasztottunk el, pedig csak anyatejesek voltunk, D-vitaminról pedig tegnap írtam mit tanácsolt a védőnő. 5*1 csepp.

Kép
Kép
szana80
 
 


MÁgi: felraktad a képeket végül? HOva? MÁr olyan kivi vagyok rájuk. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Szívem szerint úgy érzem,hogy ide tartozom,de ha valakinek van valami ellenvetése,akkor nem maradok.

ildikó
ilgya1
 
 


Nekünk azt mondta a védőnéni annó amikor a tápit kezdtem adni hogy mivel hamár csak napi egyszer adok tápit akkor már a kellő k vitamint megkapja. A d-vitamint állítólag csak egy éves korig kell mindennap adni utána meg csak az öszi téli időszakan kell majd adni.

Bunny: Az a fránya krupp. Remélem hamarosan kinövitek legalábbis én úgy tudom hogy ezt kinövik a babák.Mindenesetre jobbulást :):):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Ilgya ne csináld már szerintem is ide tartozol.Bár nem én inditottam a topikot és engem is hívtak és nagy szerettetel jövök hozzátok De majd a többiek is igazolnak biztosan:):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Ilgya: dehát te is talilátogató vagy! MIért ne jöhetnél??? Ne viccelj!

Szerintem ha meglesz a titkosítás, akkor úgyis meg kell hívni az embereket, nem? Akkor egyértelmű lesz úgyis minden. De én úgy értettem, hogy aki a táblázatban benne van (a honlaposban) és aki talira jár, azok mind kapnak meghívást. Végülis mi már azért kezdünk annyira bizalmas viszonyba kerülni, hogy olyan témák is előkerüljenek, amit valaki nem szívesen ír le egy nyitott topikban.
Mondjuk a Szent Imrés nyitott és mégis beszélünk intim dolgokról is, dehát annak az is a funkciója, hogy tájékoztassa az aktuális, új kismamákat a kórházi állapotokról, viszonyokról.

Kép
Kép
tinu
 
 


Azért én is azt mondom, mint Ilgya, hogy szívem szerint ide, de ha a többségnek nem ez a véleménye akkor nem maradok.

Talin meg voltam bátor és felvetettem, hogy többen miért hanyagolták az eredeti oldalt.és akkor borult is a bili, hogy sokaknak sem tetszik az uj felállás, függetlenül, hogy semmi baj az ujakkal, csak követni szinte lehetetlen..
És nekem inkább azzal volt a bajom, hogy belelátás van oda, amit magunknak alakítottunk ki....

na nem ragozom a dolgot..
Ha akarjátok maradok, ha nem, akkor nem. :)

Kép
zsuzsu74
 
 


K-vitamin:
Én úgy tudom, ogy a bélrendszer meg tudja termelni a megfelelő mennyiséget, ami a bevitten kívül szükséges. Az anyatejes babák bélflórája viszont nem, ezért kell nekik adni, de csak addig, amíg meg nem kezdődik a hozzátáplálás, át nem alakul az ő bélflórájuk is.
Mondjuk én talán 2 ampullát adtam be Simonnak, mert mindig elfelejtettem :shock:. Egyébként alapvetően arról is volt orvosi vita, hogy egyáltalán kell-e...

Ilgya!

Ha én tag vagyok, akkor te is az vagy! :D:D
Pedig most voltak a gyerekeim a talin, jöhettetek volna játszani! :):) A legközelebbin valószínű nem lesznek (akármikor is lesz legközelebb), mert Beni megy suliba, többiek oviba.

Bunny!

Krupp :(.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Ja ilgya!
Én is hiányoltalak a taliról és Winniet is!

Kép
zsuzsu74
 
 


Persze Ilgya, Te tiszta hülye vagy!!! Kell a megerősítés??? Olyan vagy, mint Tinu. Lányok, ha befogadtok hehe.... Szerintem Te igen régi vagy...

Azon mosolyogtam, hogy a táblicskában még András Tamás van... Oszt lett Máté Tamás

Szerintem mindenki tudja, hogy ki tartozik ide....

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


K vitamin, nekünk két dobozzal kellett beszedni, azt kész. Pedig anyatejes és korababák voltunk.

D vitamin, nyáron nem kell adni, most lassan el lehet kezdeni és napi egy csepp, ha az orvos másként nem mondja. Nekünk anno napi két csepp volt, koraszülöttség miatt

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Zuszsu, neked is kell seggbe rúgás??? hehe Jól van, akkor én is el kezdeném, figyu engedélyezitek, hogy elárasszalak benneteket hülyeséggel??? :lol: :lol: :lol: :shock: :shock:

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Bunny: annyira hihetetlen még mindig, hogy a gyerekednél már az szerepel 1 éves, 1 hetes, és 1 napos. :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Bunny!
igen valahol kell, mert most ez uj felállás, akkor legyen uj felállás, és ne az, hogy...értitek ugye...
mert ha elkezdjük akkor legyen tuti a dolog, hogy emiatt ne legyen lemorzsolódás. mert a cél az lenne, hogy a társalgás megmaradjon, a jó kis csapat összetartson.



És Bunny!
A taliról is hiányoltalak téged is és a Nagyfiad Mátét is!
Úgy megnéztem volna, de gondolom más is..... :wink:

Kép
zsuzsu74
 
 


Lányok!

felvetődött pár embernek az, hogy ő idetartoznak-e közénk e vagy sem.

Nevesítek:
Ante és Kerniko egyenlőre......
De lehet kihagyok valakit.
Antéval konkrétan erről beszélek most is, megkért tolmácsoljam az aggodalmát. kernico is lehet ezért nem ír, ezt Ante mondta nekem. Úgyhogy az Ő nevét is ideírtam.

Szóval Antéval beszéltem erről a kérdésről először MSN-en (még a tali előtt, hogy ott fel kéne ezt vetni, vagyis mi úgy hívtuk, hogy a TÉMÁ), és ott megtárgyaltuk, hogy ami mostanában van az nem jó. mondtam, talin felvetem, így is lett, közben Mági a talin mondta, hogy Szilvi már el is kezdte a toborzást!

Naszóval a kérdés akkor az, hogy akik nem pocakosodtak velünk, de talira járnak és írnak is sűrűn, akkor jöhetnek?????
Én vagyok általuk a kérdező, mert ők elbizonytalanodtak, hogy azt írtátok hogy ezt mindenki érzi, hogy jöhet-e....

Ha így van, sokan érezhetik akkor megint hogy jöhetnek, de mégsem látjuk őket szívesen, csak nem mondjuk ki, mint a másik topikban.

Akkor nekik is mondjatok már valamit, hogy írjanak-e ide vagy a majdnai zártba avagy sem.
Ők bizonytalanok.

Na megint magamra vállaltam egy fekete bárányka és közvetítő szerepet, de sebaj.

Nem okoskodom, csak helyettük kérdezek, míg szétesek...hihi

De nekik is, mint Nekem is, jó a megerősítés!
Lehet arra várnak!!! Ahogy én is arra vártam, hogy valaki mondja meg, hogy jöhetek vagy ne jöjjek.....
Bunny, örülök, ha Te megerősítettél, hogy van itt helyem nekem is. :wink:
És ez másnak is kellhet, hiányozhat.....
Mint a névnapi és hófordulós köszöntés!
Az is annyira jól esik az ember jányának!

Kép
zsuzsu74
 
 


Valszeg nem én vagyok a megfelelő ember a megerősítésre, de hátha számít a véleményem. Nos, szerintem jöhetnek. Ante is, Kernico is, Kiscsikó is (bár ő talán még nem is tud erről a dologról).
Igazság szerint én egyáltalán nem éreztem rosszul magam a nyílt topikban sem, és nem éreztem semmiféle bajt, úgyhogy nem vagyok valami nagyon mérvadó. Engem nem zavarnak az új emberek és az se, ha valaki nem ír egy ideig. Nem vagyok titkolózós fajta sem, bár talán kéne, hiszen pszichológus vagyok, de szerencsére gyerekekkel foglalkozom. És ha kiderülne bármikor is, hogy valaki ismer az internetről, akkor nem vállalnám el a terápiáját. A telszámom is nyilvános, tulképp fenn is van az interneten, az egyetemi honlapon.

Kép
Kép
tinu
 
 


Szerintem ezt úgy kéne csinálni, hogy vki, aki zárt topicot szeretne – esetünkben Szilvi az indító emberke, de természetesen ezt más is megteheti – az megnyit egy ilyen topicot és kiküldi a meghívókat azoknak az embereknek, akikkel beszélgetni szeretne. S akár még az is előfordulhat, hogy ő meghív egy újat viszont kihagy egy régi tagot. Nem tudom érthető volt-e; de azt hiszem a szimpátia is sokat számít. Ezért nem írtam először én sem, mert nem hívott senki, s lehet, hogy bár régi tag vagyok, mégsem hiányzom a csapatból…ennyi. S természetesen, hogy ezen nem sértődnék meg, mert bizony az is fontos szempont, ha vkinek mondjuk nem vagyok szimpi nem kíváncsi rám. Nem ragozom tovább, szerintem értitek, persze lehet, hogy hülyeség az egész gondolatmenet… :lol:

Kép
Kép
szana80
 
 


Szana: alapvetően egyetértek veled, de közben az is van, hogy egy topik egy idő után önálló életet él, nemcsak a nyitó emberke kezd számítani, hanem az is, hogy a többiek pl. szeretnének-e másokkal is beszélgetni még azokon kívül, akiket a nyitó meghív. Szerintem azért ilyen bonyolult ez a dolog. Mert akkor egyértelműen Szilvi lenne a döntnök. De közben meg vele párhuzamosan - ahogy ti írtátok, így vettem ki - lett máshonnan is igény a zárt topikra, nagyrészt a talizósok köre. Szóval ez már rögtön két kör.
De már túlmagyarázzuk megint a dolgot. Csak az időt húzzuk addig, míg technikailag meg lesz oldva a zártság, nem? Akkor már nem fogunk ennyit dilemmázni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Amikor a győriekkel átmentünk a zárt topicba, mi is dillemmáztunk, hogy mi van, ha vki csatlakozni szeretne fórumozni. Egyrészt maradt egy győri topic a babaneten, másrészt ha vki csatlakozni akart, akkor szólt egy ismerősének, és fel lett véve.
Az én magánvéleményem az, hogy ha van egy zárt csoport, jobban megismerik egymást a tagok, mert egy nem nyílt fórumra többet ír magáról az ember. Nekem teljesen mindegy, ki csatlakozik a már jelen lévő fórumozók közül (a 2006/2007 téli babásra gondolok), én alapvetően nem ezért maradtam el.
Abban is egyetértek, hogy akik rendszeresen tudnak talizni, jobban kötődnek egymáshoz.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Mági, Ante: felvesztek az msn-en? Én nem tudom, hogy kell. :oops: Még sose csináltam.

Kép
Kép
tinu
 
 


Az, hogy én indítottam a dolgot, nem jelent semmit. Már korábban beszéltünk páran, ki-miért morzsolódott le, és ezért gondoltam, hogy írok egyet, aztán vagy lesz folytatás, vagy sem!
Nem küldtem senkinek meghívót, csak pár nagyon eltünt embernek írtam egy üzit, ha van kedvük, kukkantsanak be, és nem is én döntök. Mint már írtam, úgyis csak az jön ide, aki úgy is érzi, hogy ide tartozik!

Zsu, Ilgya, Szana......ne szórakozzatok már, hogy jöhettek-e, vagy sem!!!!!!!!!!!!! :P
Nem véletlenűl másoltam be a régi listát!

Vélemény: persze, hogy jöhet Ante-Kernico-Kiscsikó, hisz ők meg rendszeres talijárók!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P És ők is nagyon hamar csatlakoztak a baba születése után!
Tolmácsoljátok nekik, szerintem másoknak is ez a véleménye!
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk a másik topikkal könnyebb dolgunk volt, mert ott egy régóta irogató csapat volt, nem volt kérdés, hogy valaki jöhet-e vagy nem.
Ott is volt olyan, aki nem tudott soha talira jönni, de nem az volt a lényeg.
Szerintem egyszerűen egy adag taggal el kell kezdeni, aztán majd a zárt topikban meg lehet vitatni, hogy valakiről úgy gondoljuk, hogy jöjjön-e vagy nem. Így nem kell egyénileg és szimpátia alapján dönteni, bárki fölvethet nevet, aztán kiderül.

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


sziasztok!
Gyors bekukk, mert itszta ideg vagyok!
Apa kirakott minket a munkehelyemen 9-kor, hogy fél óra múlva jön értünk. most fél 3 van, és még itt vagyunk! :twisted:
Közben hívott a sógornőm, hogy keresztfiam bárányhimlős, Annával meg napok óta egy légtérben voltak sokat, sőt puszit is adott neki! na rögtön telefon a dokinőnek, aki közölte, hogy nagyon jó esélye van, hogy elkapta! Megkérdeztem, lappangási idő alatt még nem fertőz, szóval senkit sem fertőztünk meg. olyan pipa vagyok!

Ja! K vitamin:
Nálunk, ha a tápszer mennyisgée 2 dl alá csökkent naponta, akkor kellett a k vitamin.
A többire majd reagálok, most kiöntöttem a dühöm!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Beszti ez jó ötlet tényleg:)

nika70
Salgótarján
 
 


Mági: de rossz! AZért drukkolok, hátha Anna mégsem kapta el. Ilyen kis korban nem is tudom, mennyire súlyos a bárányhimlő. :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


sztem ezt a ki tag, ki nem tag témát túl ragozzuk.... tovább is léphetnénk, nem???

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Szerintem a báránhimlőn át kell esni igaz talán nem ilyen kis korban de sokkal nagyobb védettséget ad mint az oltás az oltásról én azt hallottam hogy kb 7-10 év a garancia hogy nem kapja el az oltott személy.De ki tudja majd kiderül erről is mindenről hogy nem ugy van hanem igy stb........

nika70
Salgótarján
 
 


Nika

ezt a cslivili vonalzót levennéd?? Engem idegesít :-( Bocsi....

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


bárányhimlő????
Jajj.
én sem tudom, hogy mikor a leoptimálisabb a átesés. Inkább a kisgyerkekkorra gondolok, olyan ovis korra.
Igaz én mindenkinek hazahoztam a családba, de én nem kaptam el.
így 20 éves voltam, mikor egy kiskrampusztól elkaptam.
Anyu meg 35.
Ő is szenvedett. Én akkor az ágyába is befeküdtem, hátha, hogy legyek túl rajta, de nem és nem. Csak nem akaródzott.
és évek múlva elkaptam. Akitől sikerült 3 nap alatt túl volt rajta én vagy 2 hétig kínlódtam és szenvedtem. Ahogy írom, szenvedtem, mert nem viszkedett hanem fájt és a csontjaim is. Nem volt kellemes, de így jártam.
Sok hólyag nem is lett rajtam, de ha volt elég érdekes helyeken. Szóval nem volt egy leányálom...

Kép
zsuzsu74
 
 


Akkor csatlakoznék én is ide!

Mági, hát miért nem jöttetek át hozzánk addig? Tudod, hogy merre lakunk .

Dvitamint nekünk folyamatosan kell szedni egy éves korig.
K vitamint meg két dobozzal kellett beszedni.

Tinu, elvileg felvettelek.

Bunny, Ti is elkaptátok ezt a jó kis náthás vírust? Mi is ebben szenvedünk. Jobbulást nektek és pláne, Máténak, hogy végre elhagyja azt fránya kruppot.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Ante: én nem látlak az msn-en. :(

Kép
Kép
tinu
 
 


Ante

hja, az egész család... azaz Máté, én és Nagyapa.... férjem még nem, mert külhonban... Majd ő is bekapja....

Porszívózunk, de utálja a gyerek... Vísit... De ma azért már többet evett. de még mindig nem a régi. Most épp a fürdőszobai szemetessel játszik....

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


nm nm bno

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Bunny, Lidi már hány is, hogy az a .... .
Lidi is sír porszívózás közben de aztán mikorkipróbálja egyszer utána csöndben marad mivel érzi, hogy nem bántja, viszont semmi nem jön a nóziból.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!

NÁthás vírus: szerintem mi is azzal küszködünk :)

Bunny, én is írni akartam, hogy szerintem is túl van ragozva ez a ki tag, ki nem tag téma :)
Részemről még annyit általában a két topicról, hogy kettős az érzésem, először is baromira sajnáltam, hogy onnan eltünedezte(te)k régiek, legutóbb Szilvi Te is. :( de ugyanakkor az új tagok nem zavartak, én bírom za ottani pörgést, és a napi oldalnyi hozzászólást, csak győzzem visszaolvasni :lol: mint írtam, egy dolgot nem csípek, az átjáróház jelleget...
szóval én tervezek továbbra is mind a két topicba írogatni :)
de annak örülök, ha lesz egy zárt topic, mert azért nekem is volt olyan, hogy na most valamit a nagyvilág előtt beírjak-e...
Ante, Kernico, én örülök nektek itt is :)
Brigónak, Cicnek írt valaki, vagy próbáljam?

Az esetleges kukkolást én úgy próbáltam még az elején kivédeni, bár persze ha valaki olvas, az írottakból simán leveheti, hogy ki vagyok, hogy olyan nick-et választottam, amit sehol máshol, és a nevemet sem írtam sehol, így próbálva anonym maradni... persze ez max addig műxik / működött, amíg nem írtam egyre többet magamról és általában nem tudunk többet egymásról.

K-vityi: lehet, hogy igazatok van, nekme is hozzátápi rémlett, mindegy, mad kértem még egy dobozt, megszokásból, mindegy, hétfőn úgyis vissza kell menni dokinénihez, majd rákérdezek :)

ja, és az nem gáz, hogy én mindig kisregényeket írok? :oops: de most tényleg...

MSN, Tinu énisénis, hogy hívnak ott?

Tünde, Ti szoktatok győritalizni?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


húúú, porszívó, mi is küzdünk, de már megtanultam végre egyedül szívni...
nálunk is üvöltés van. Szegény gyerek eddig is félt a porszívó hangjától... :? most már üvölt, ha bekapcsolom, egész addig, míg ki nem szedem az orrából a szívókát...
de nem nagyon jön semmi. Van valami különös technika, vagy csak be, oszt ha jön, akkor jön?

Hányás nálunk szerencsére nincs.

Ante, Lidi is köhög, vagy ő csak "dáthás"?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Bunny : Semmi gond leszedtem :):):):): Bár nekem tettszik :):):):)

Náthásoknak betegeknek sok sok gyógypuszi és jobbulást :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


ja igen, arra nem válaszoltatok, csináljak új levlistát?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Winnie, igen, szoktunk talizni. Szokott lenni "nagy"tali, meg külön is összejárunk néha páran, ahogy adódik. Bár én a szabadtéri talikat nem szeretem a két gyerekkel, mert Zita már megy csúzdázni, Ákos is megy mindenfelé (na jó, kúszik :wink), és én így nem tudok beszélgetni.

Bunny, aztaaa, hihetetlen, hogy Mátém már elmúlt 1 éves!!!!

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Húúú micsoda betegeskedési hullám; szegény törpik.
Jázmin is olyan furán viselkedett ma, remélem nem kaptunk be mi is valamit. :?

Kép
Kép
szana80
 
 


Kata, Ti még itthon, vagy már otthon? ;) vagy épp a kettő között... hogy telt a nyaralás?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


jut eszembe, Cic-nek meg az volt a baja, hogy két gyerkőccel mások a problémák, na hát itt van Ilgya, Kata, Beszti, Tünde, ha jön, Snoopy, Brigó és sorry ha valakit kihagytam, lesz kivel tárgyalni, mi meg egybabások leshetünk nagyokat...

na jó, megyek fejni, kicsit eldugulok

KépKép

KépKép
winnie27
 
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: