Új privát üzeneted érkezett!

ÉÉÉÉs ma életem első húslevese készül. :D Na ez a gyerek miatt, hogy tudjon egy kis csirkehusit enni zöldségekkel. Van benne krumpli, sárgarépa, fehérrépa, hagyma. De hagymát nem kap, az csak az íze miatt. Jaj, olyan kivi vagyok, hogy ízleni fog-e Tündérnek. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


tinu:
a húslevest ízesíted, és úgy veszed ki Tündinek a cuccokat belőle? Vagy még mielőtt beízesítenéd?Anna még nem evett a mi főztünkből...
Most azon gondolkoztunk sógornőmmel, hogy mi van, ha Anna már átesett a keresztfiam előtt a bárányhimlőn, és tőle kapta el Balázs? Mert jó két hete tele volt csípésekkel a gyerek, amik olyan furák voltak, nem úgy néztek ki, mint a szúnyogcsípés az arcán.. Vagy ez hülyeség, és észrevettem volna?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok,

Örülök, hogy ennyien börzéztetek, és ilyen jó vásárt csináltatok. Mi meg fürödni voltunk Zsóryban, de Dani csak délután fürdött, mikor már kisütött a nap. Annyira élvezte a 30 :shock: fokos vizet. Szerencsére addigra már a szél is elmúlt nagyjából.

Tinu, én a hóslevesbe szoktam még tenni zellert, karalábét, és néha kelkáposzta levelet, isteni ízt ad neki. És nálunk a lényeg, hogy nagyon lassan füzzük a levest, mert akkor főnek ki igazán az ízek.


Mági, én ízesítem a levest és utána vettem ki Daninak a zöldségeket, de ő már a majdnem mindent eszünk kategóriában van, és én egyébnként sem vagyok híres a sózó múvészetemről.:)))

Bunny, remélem már jobban vagy!!!!


Kiscsikó ide tartozik??? Meghívta ót valaki?

Mági, a himlőt nem csak pár napig tart és elég viszketős kiötések, az egész testén, mindenhol, biztos hogy észrevetted volna. De jó hogy a sógornődnek is van gyereke!!!!!

csernusn
 
 

 
 

Mági: hát mivel a férjem a húslevest sem szereti, ezért aztán a gyerek igényei szerint csináltam. Egy nagyon pici só és csak zöldség, husi ment bele. A maradékot - egy tányérnyit - én ettem meg és nagyon ízlett. Olyan jó volt, mert csupa zöldségíze volt a lének. Nem is kellett bele a só. Szerintem mi magyarok túlságosan sok fűszert használunk feleslegesen. A zöldségek natúr íze simán finom.

Niki: Kiscsikóék most nincsenek itthon. Szerintem mire hazajönnek, csak meglesz a zárt topik és akkor szólunk neki.

Kép
Kép
tinu
 
 


Zitaanyu, Tünde,
Akkor Te voltál Havtünde, igaz???? Viszont akkor még világos volt a képen a hajad. Andykamama meg sötét hajú volt. Ezer bocsi...

De tény hogy mindkettőtök pillérje volt a régi csapatnak!

csernusn
 
 


Na és őzi is a régielhez tartozik. Neki nem kéne szóni?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Niki, igen, én voltam havtunde.

Mági, én úgy tudom, hogy a bárányhimlő sajátossága az, h a hajas fejbőrön is vannak kiütések, és áll. nem lehet összetéveszteni csípéssel.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Winnie: ez a babakocsi, amit vettünk
http://www.fotexnet.hu/pictures/6/16/pr ... 158659.jpg
csak a miénk zöld-fekete

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Tinu, tök jó, hogy így beindultál főzésileg... az a baj, hogy engem annyira nem vonz. Valahogy sajnálom az időt erre konyhában, pedig tudom, muszáj magam megemberelni.... na, egy húslevest majd én is kipróbálok..

Kiknek szóljunk, szerintem most azon is kell gondolkodni, hogy mi számít, régi, vagy mennyire / volt aktív, mennyire ismerjük?
És Snoopynak szólt vki?

Niki, már a másikban is akartma írni, asszem lemaradt, szóval pancsi, tök jó!!! Kül 30 fokosba lehet vinni? hány fokostól nem szabad termálba vinni a babákat?

Só: én régebben elég sósan ettem mindent, de tökre leszoktam róla. Régebben paprikát, parit, főtt tojást is sóztam, most már ezeket pl mind só nálkül eszem.

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Tinu, tök vagány :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


CsNiki:
Ok, majd küldöm a cuccot valamikor.

A Zsóry bizti nagyon jó lehetett. Majd eccer mi is...

Mági:
A talis képekre majd én is kiviv vagyok ám...Szólj ha fenn vannak valahun.

Winnie:
Kimentél végül ma is a börzére?

Tünde:
Már akartam én is írni, hogy Te voltál Havtünde. Ugye? :D

Régi vagy nem régi táma:
Szerintem is inkább azon agyaljunk vagy agyaljon az, aki majd kompetens lesz az uj topiknak a megnyitásában, hogy mit szeretne.Vagy a többség mit szeretne.
Régi, de alig író valakiket? vagy kevésbé régieket, de olyanokat akit ismerünk már egy kicsit.
Mondjuk én a kettő kombinációját gondolnám, vagyis régi motoros és akit valamennyire ismerünk....Akit elég jól ismerünk ahoz, hogy nyíltabban társalogjunk együttesen.
vagy nem?
Szerintem......

Kép
zsuzsu74
 
 


Kaja:
Fanni ugy eszi a kaját, ahogy mi.
ha husileves vagy zöldségleves van, akkor egy kicsit kap beklőle. nem szoktunk sósan főzni, mert én nem szeretem a sós kajákat, így azzal nincsen gond. és a nagyon fűszereseket sem.
Szóval csak kis vegeta amiben van némi só ugyebár
és akkor a megfőtt zöldségeket villával belenyomkodom a levesbe és azt eszi
ha husi is van, azt meg szálára tépkedem és bele azt is.

Szóval nincsen külön főzve.

Amúgy Tinu:
Grat a háziassághoz.
én sem vagyok ám egy konyhatündér. Inkább csak akkor szívem szerint ha van kedvem.... :wink:

Kép
zsuzsu74
 
 


Ja és ma tán eljutok oda, hpgy a tárra pakoljam a fotókat.....
Mondjuk nem sok at alkottam, de azt felrakom... :wink:

Kép
zsuzsu74
 
 


És akkor most mi van azzal, hogy itt vagy az izgin legyünk? Ebben nincs döntés? Senki nem írt rá semmit...

Kép
Kép
tinu
 
 


Én is azt mondom inkább, hogy nem annyira az a fontos, hogy régi-e, hanem hogy mennyire ismerjük egymást, ha már egy zárt kör... de persze ez egy vélemény, meggyőzhető vagyok másra is :) pl ugye így került ide Ante, és KErnico is, akik bár nem oszlopos tagok, de annál aktívabbak :)

Zsuzsi, áááá, nem, aludtunk :) a 8 órás kelés után még fél 10-10-től volt egy óra közös szunya :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Én nem nagyon főzök leveseket max zacskósat de abból nem kap gege mert az tiszta tartósitószer :):):):
Anyós amit főz na abban is van fűszer de Gege miatt mindig szolidan csinálja és igy szedi ki9 belőle a cuccokat Gege nagyon imádja:):):):)

Zsórifürdő nagyon szupi lehetett.

Kár hogy nálunk nincs ilyen bababörze biztos nagyon tuti cuccokat lehet venni :):):):)

Tinu: nagyon vagány az új kocsi :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Na mi is kimentünk börzézni és hát alig tudtunk eljönni, mert még ezt meg még azt kéne venni stb.
De vettünk, autósülést, két kabátot, két játékot, három harisnyát, két zoknit, egy kardigánt, egy pulóvert.

Szanáékkal is találkoztunk, ők is jól bevásároltak tök jó dolgokat.

Hippes kaját sajnos Lidi nem szereti, így sajnos mi nem vettünk ott semmit. :-(

Kép

Kép
antekirt
 
 


Helló csajok!

Hú, micsoda hétvége volt…Tegnap végre végigtakarítottam alaposan a lakást, főztem, vasaltam stb. kihasználva, hogy apa felügyel Jázminra. Annyira jó volt látni a nemcsak látszatrendet – apró örömök az életemben :lol: Ma pedig börzén voltunk délelőtt – ahogy Ante is írta; tök jó, hogy összefutottunk! Végül milyen autósülést vettetek? Mi még gondolkodtunk egy járássegítőn, de aztán – mivel csak rendelni lehetett volna – inkább hagytuk.
Egyébként én egyáltalán nem így képzeltem el ezt a börzét; azt hittem sokkal nagyszabásúbb és kevésbé kaotikus lesz. Nem bírtam átlátni, a standok szuperek voltak, de a középső ruhás résznél egyszerűen nem volt energiám nézelődni. Szóval mi csak jártunk körbe körbe párszor, Jázmin kapott mini textilkönyvecskét, két bodyt és csakúgy, mint Zsu én is majd 6ezerért vettem bébiételt a Hipp-nél. Autósüléseket megnéztük – valójában ezért mentünk a börzére, hogy élőben is szemügyre vételezzünk néhány típust - , ami nagyon bejött nekünk, az sajna 60ezer volt (9-36kg Storchenmühle). Apa is teljesen beleszeretett, lehet, hogy eladjuk a „terepbabakocsit”, ami szintén apa nagy szerelme és veszünk egy ilyen ülést.
És a nap fénypontja az volt, amikor végre rávettem magam a muffinsütésre :lol: Nálam ez azért nagy szó, mert életemben kb. 4szer sütöttem, és…hogy is mondjam…nem tartozik az erősségeim közé. Illetve azt hittem, de most új erőre kapott az önbizalmam e téren, ugyanis a muffin isteni lett – oké, tudom, hogy tök egyszerű, de olyan jó volt a sikerélmény. Egyébként Ante-féle meggyes-csokist sütöttem. Köszi Ante! :lol: :lol:

Mági,
Remélem Anna jól van. Én is épp tegnap agyaltam azon, hogy mi esetleg nem himlősök vagyunk-e, mert Jázminon is van kb. 6 csípésszerű pötty; de aztán megnyugtattan nagam, hogy ez nem lehet az; csak idegesít, hogy nem akar múlni.

Zsu,
Egyedül a bébivel…nem könnyű az biztos. Nálam is néha cérnaszakadás közeli állapotok uralkodnak, persze csak odabenn…Jázmin erről mit sem sejt. Főleg ez az anya korszak nehéz, mert nem tudok semmit csinálni, folyton a nadrágomat rángatja :lol: - mellesleg imádom, annyira édes ilyenkor is, de nem haladok a házimunkával és a tanulással. Nekem csak a párom lenne segítség, nagyszülők 200-250 km. ..
Bankos reklámot Jázmin is imádja….

Tinu,
De ügyes vagy! Töltött paprika…fincsi. A babakocsi is nagyon tetszik; valóban vagány! A következő talira már ezzel jöttök?

Bunny,
Nektek aztán kijut a jóból :( Remélem azóta mindketten jobban érzitek magatokat!

Most befejezem, mert már így is túl hosszú lett ez a hsz. Holnap folyt.köv.

Szép éjt mindenkinek!

Kép
Kép
szana80
 
 


Na ma elkeseredtem..
Anna nem hajlandó enni már napok óta! Főzök neki nagy kedvvel, aztán vagy a kukában landol, vagy Apa eszi meg. Ma is végre igazi sütőtököt csináltam, nem az üvegeset. Hát olyan hisztit lezavart! a tejpép viszont megy neki! De csak az és a tápszer.. A tápszer ugye kilőve, így marad a pép... Remélem nem marad ez mindig így.. Kezd elmenni a kedvem a főzéstől..

Egyébként magunknak én sem szívesen Szeretke főzni, de olyan kicsi a konyhánk, hogy egyszerűen nincs kedvem tüsténkedni benne, nem fér el semmi!
Na de sínen van a költözés, és ott aztán nagy konyhát akarok!

Ja és ma a Huggieson is kiakadtam, írtam is nekik mérgemben. Fél csomag pelusból már a hatodikat dobom ki, mert a tépőzárat bevarrták a gumírozás alá, amit ki sem lehet onnan szedni, csak úgy, ha eltépem a pelenkát. Hát szuper, hogy kidobok az ablakon egy csomó pénzt!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


na, látom elég sokan bözéztünk...

Szana, először engem is meglepett ez a kuszaság, de rucikat így a belső sorokban érdemes venni szerintem ott van jó áron, először én is alig merészkedtem be, aztán azóta is csak oda, ami rendezett... nem halmokban állnak a rucik...

Ante, kaptál kétrészes kabátot is?
És milyen autósülést vettetek? Teszel fel Te is képet?

MÁgi, pelus :evil:
kaja, nem lehet, - bár tudom, már mindenre ezt mondjuk - hogy fog a bűnös? nekem a védőnő mondta, hogy akkor lehet, hogy majd semmit nem fog elfogadni, csak tejet...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Winnie, Römmert vettünk és alkudtam 500 Ft-t :-) merész voltam mi? :-)
Nem vettük kétrészeset, mert kabát ügyileg hát elég silány volt ma a készlet. Volt egy olyan tök jó kabát és még nagy volt LIdire pedig 68-as volt. Igaz mondta a nőci is, hogy elvan számozva mert még a 74-esnek is nagy volt. De aztán kaptunk 74-es kabátot Lidire ami polár belül de nem a hideg télre van hanem az enyhe télre. Illetve vettünk őszi kabátot ami most jó de kb két hónap múlva már úgyis hidegebbek lesznek és akkor a másikat adom rá. :-)

Lidi sem eszik szinte semmit. Bár ma nem panaszkodhatom, mert ilyet régen csinált de főziből majdnem megevett egy üveggel, de foga még sehol. Pedig nemrég beindult aztán annyiban maradt.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Ante, alkudás :) nekem is mondták egy helyen, hogy lehet alkudni, 1950-es kabira mondtam 1700-at, simán odaadták, lehettem volna merészebb is, de nem vagyok nagy alkudozó.... :oops: :?
Evés: hát nálunk ma lecsúszott kb 50 ml üvegeskörte, max 30 saját répás krumpli és 700 tejci, nem valami erős... de holnap üveges tökös krumplit kap, remélem abból csúszik, azt szereti...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Fú, én most döbbentem rá, hogy basszus nem tudok majd mit a gyerekre adni a héten. Ha tényleg 10 fok lesz, akkor olyan meleg ruhám nincs is. Hát vehettem volna a börzén... Ma mehetek el ruhát venni. Szerintem elugrom a Minimanóba ma, még normális idő lesz. Kipróbálom az új kocsival való békávézást. :)
Még jó, hogy ma nem kell főznöm senkire, mert mindenkinek van kajája mára.

Mági: én csak egy ilyen selejtes pelust találtam a Huggiesban, de már akkor úgy döntöttem, nem veszek ilyet többet. Ez tényleg bosszantó. MI visszatérünk a Liberóhoz, asszem.

Kép
Kép
tinu
 
 


tinu:
akartam mondani, hogy tök jó babakocsitok van! :)

Mi vettünk a börzén zoknikat, téli sapit, pelenkát, bodíkat és kapott egy vagesz szabadidő ruhát. :)
Nekem is vennem kell még téli nacikat és pulcsit. Múltkor az andol turiban bevásároltam, de nem elég, napi 2 nadrággal számolnom kell. A pulcsijait meg kinőtte :shock:

Hát lehet, hogy tényleg a foga miatt nem eszik, csak olyan elkeserítő, mert így nincs a gyerekben vitamin.. Tápszert továbbra sem akarok adni neki a reggelin és vacsin kívül.

Na Huggiessal befejeztem, esti fürdetésnél a negyedik pelenkát tudtam ráadni, a többi selejtes volt. Kár, mert bejött amúgy a pelus, de nincs felesleges kidobandó pénzem!

Hát lányok asszem eljött az a korszak, hogy külön kell válogatnom, hogy melyik az elmenős ruhánk, melyik a játszós. Eddig nem foglalkoztam vele, mindegy volt, nem koszolta magát. De amióta kekszet majszol, tiszta gány a gyerek!
Na megyek, ha felébred, megnézünk egy lehetséges lakást.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági,
Nekünk már jó ideje külön kell választani a ruhákat, nálunk a gyümölcsök tesznek be, és általában nem szárítom bele, de így is foltot hagy, vanish stiftünk van, de nem sokat ér, pedig eddig bevált. Lehet hogy áztatnom kellene???


Tinu, jó a babakocsitok, nagyon tetszik. Szerencsére én tudok Danira mit adni,(nővéremék jól bevásároltak, meg a bátyám is) viszont lassan kell neki újabb cipő, mert ezt már kinövi, és akkor már egy zártabbat kell venni őszre.

csernusn
 
 


Én még a lakásba akarok venni, olyan gumitalpú zoknit, lehet hgy ma elmegyünk a kenguruba, oda van törzsvásárlói kártyám.

csernusn
 
 


Jajj mindjárt ebédelünk.. Drukkoljatok, hogy megegye a főztömet! :(

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági, lehet hogy a betegsége miatt sem akar enni, vagy semmi előrelépés még himlő ügyben?


Nem tudja valaki mp3-ban elküldeni a szabó Eszter Dalát a mondd mit adhatnékot?

csernusn
 
 


Niki: én megpróbálom letölteni, de ezt csak a férjem tudja. Vagyis megpróbálom felhívni.

Mági: na hogy megy a kajálás?

Kép
Kép
tinu
 
 


Niki: biztos, hogy ez a címe a számnak?

Kép
Kép
tinu
 
 


Niki: Hogy te is szeretni tudj - ezt töltöttem le. Ezt keresed?

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, nagyon rendi vagy hogy letöltöd, közben Rena elküldte emailben, mert őneki volt meg a videóhoz. Egyébként az a címe amit írtál::))))

Honnan töltöttétek le?

csernusn
 
 


Niki: sebaj, így legalább nekem is meglett. Nagyon megható ez a szám, folyton sírnom kell, mikor hallgatom. :oops: Egyébként a férjem szerezte valahonnan ezt a fájlcserélő programot. Én egyáltalán nem értek hozzá. Felhívtam, hogy hogyan kell használni és elnavigált telefonon keresztül. Valaki másnak a gépéről töltöttem le, ennyit tudok.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Tinu: valószínű erre gondolt a Niki, úgy tudom ez a címe.

Hát képzeljétek, ezt a sulit .... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Még mindig nem veszik fel a telefont, és a Neptun rendszer meg persze túlterhelt, nem lehet bejelentkezni, és ...... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: UTÁLOM!!!!!! Ha kis szabadidőm van, vagy hívom őket, vagy próbálok belépni, de esélyem rá kb. 0.1 %!

Mági: drukk-drukk-drukk

Niki: Lehet mi is ma veszünk olyan zoknit, és valószínű a Kenguru Gold-ban. Ante mondta, és meg is találtam, ott tényleg olyan, hogy nem pöttyök vannak a talpán ilyen anyagból, hanem az egész talpa ilyen!

Hát igen, ruhákban inkább nekünk is nyárra valók vannak, még hiányzik pár darab! :oops:

Főzés: én általában minden nap főzök, és szeretek is, ha elkap az ihlet. :lol: De azért van pár dolog, amivel még nem próbálkoztam! Pl. töltött paprika, vadas, ...

Kép
kernico
 
 


Na hát az ebéd... Sikerült belediktálnom 60 ml-t... Már ez is haladás. Himlő ügyben semmi változás nincs, keresztfiamon már múlik, Pannán meg még sehol..
Déluán megnéztem egy lakást, nagyon tetszik, de lépnünk kéne. Apa viszont feldühített. Ahogy hazajött mondtam neki, erre ő közölte, hogy tudhatnám, hogy neki mindegy hol, ő egy ágyon is elvan. Mondom igen ba****, de mostmár nem egyedül vagy, családod van! Így, ha neki annyira mindegy, elkezdek utánajárni egyedül. Viszont ha így folytatja, költözni is egyedül fogunk! :twisted:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági: és mit főztél? Nem lehet, hogy Apa nem szeret dönteni?

Kép
Kép
tinu
 
 


krumplit főztem almával, aszalt sárgabarival és pipihusival.

Nem tudom ez-e a baj, de kezd elegem lenni :?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági, na a 60 már haladás... nálunk 70 sütőtök csúszott. Utána mondjuk beszlopált 200 ml tejcit, majd bukott 3 brutál sárgát... :?
Lakás: tényleg lehet, hogy csak rád akarja bízni az utánajárást, döntést.... de jó keresést!!!!
Az angol turi hol van? ezt reklámozzák a rádióban? az a Rákóczi út akárhány? nekünk még overall naci kéne...

Niki, rucik, ezt már én is akartam kérdezni, néhány bodynk tele van barack és almafolttal, és sehogy sem akar kijönni. Próbáltam már Vanish szappant, Clorox-ot, semmi.... :( pedig van ami kölcsön.... :?

Pelus: én ma vette mleőször Pamperset, elsütöttem a bababonuszt, kivi vagyok, milyen lesz, de még van addig fél csomag Libero...

Közben apamentes hét beindul, ma anyós nap van, jó az alvókája, már itt alszik mellettem :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Szilvi, Veled mizujsi, mint topicnyitó? csak mi fecsegünk itt a topicodban :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


na fent vannak a tali képek:
http://kep.tar.hu/laszlo_norbert/50526029#2

Ami Apát illeti, azért az intézkedés rámbízása mellett annyit elvártam volna, hogy megnézze a lakást! Vagy valami kis lelkesedést, kérdést, hogy milyen..
Tényleg nem szeret dönteni, de pl. a régi kocsink esetében kizárólag ő döntött. A fejébe vette, hogy megtartjuk azt is, mert nem adja oda senkinek potom pénzért. Az én véleményemre nem is volt kíváncsi, közölte, hogy bármit mondok, ő nem adja el és kész! Most ott rozsdásodik az udvaron, így már tényleg a kutya sem veszi meg! :twisted:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hát Huggies újból érdekes tapasztalástra adott okot. Már nem bírja az éjjeli pisimennyiséget, reggel kifolyt. Még jó, hogy vettem egy nagy csomag Liberót, ami már Maxi. :?

Mági: lehet, megint felgyűlt benned a feszkó. Ki kéne magad dumálni az uraddal! Gondolj azért a házassági évfordulótokra, hogy milyen kedves volt a párod! Ebből látszik, hogy szeret téged.

Kép
Kép
tinu
 
 


Winnie, én hagyni szoktam Cloroxban ázni a rucikat és mindig kijön a folt. Úgy szoktam, hogy rá a foltra öntök egy kicsit.
Viszont néha a színes rucira való Cloroxal nem vagyok mostanában megelégedve.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Winnie! Köszi a hiányolást, vagyok ám, csak kicsit a fejemre szakadtak a dolgok! Apa nincs, de német rokonok igen, meg ezernyi intéznivaló így szept. elején! Úgyhogy kicsit káosz az életem, de jövök ám.....jó hírekkel! :wink:
Vendég
 


Winnie,

http://index.hu/kultur/showbiz/edvin0903/:((( Még jó hogy nem mentél...

csernusn
 
 


húúú, Niki, köszi!!! nagyban javítottad meg a lelkivilágom :) eléggé sajnmáltam ezt a koncit.... de így akkor nem olyan gáz :)

na, majd folyt köv ,de ezt muszáj volt :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


tinu:
hát tény, hogyfeszültebbvagyok én is, na meg hirtelen haragú is. Ma azért már derűsebben látom a dolgokat.
Este megyünk Apával is megnézni a lakást. Beszéltem a kivitelezővel is, van egy másik vevő is,aki gondolkozik. Remélem sikerül lefoglalózni, és kicsit alkudni is. Egyik pillanatban az egekben vagyok, hogy költözni tudunk, máskor meg pánikba esem, hogy vajon bírni fogjuk-e anyagilag.. De muszáj menni...

Annába ma sikeült 140 ml bébiételt belediktálni. Már ennek is örülök. Szegénykémnek tuti a foga miatt nincs étvágya, ha a kanál hozzáér az ínyéhez, már sír. Kizárólag a híg dolgokból hajlandó enni. Du. próbálkozom egy kis Sinlacba banánt csempészni, háthaúgymegeszi... Remélem hamar kijön a fogacska, mert alig eszik.. :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nálunk nem nagyon ment ma a cékla. PEdig korábban megette. Pedig édes volt, nekem ízlett. Na majd legközelebb keverem valamivel, hátha úgy jobban eszi. Kidobni nem akarom, ha már bio. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Élek,de még erőt gyűjtök :D várom a fejleményeket!

Addig is az msn címem: ilgya@hotmail.com
ilgya1
 
 


Ante, köszi a Cloroxos tippet, kipóbálom, főleg, hoigy ezek kölcsönbodyk... :?

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Tinu, nálunk holnap lesz cékla. :)

Tényleg, a cékla fog, vagy hajt?
Bár örültem, ma volt kaki 2 napra, az eddigi 3 napok után, tök jó!!!

KépKép

KépKép
winnie27
 
 

Vissza: Bababemutató

Jegyzetfüzet: