Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kicsit elmaradtam,délelőtt főzőcskéztem aztán délután áthívuk a barátnőméket egy kis dumálásra!Jól éreztük magunkat!
Holnap meg anyumék lesznek,úgyhogy holnap is később jövök de azért jövök! :wink: :D

Judit!
De édes Robika a képeken :DKis szőke herceg! :D A fogmosással mi is úgy vagyunk,hogy mikor látja,hogy mosom a fogam mindíg ő is jön!Mondjuk ő inkább a fogkrémet akarja leenni a fogkeféről és nem nagyon akarja hagyni,hogy megsúroljam a fogát! :? A papucs is nagyon szuper,Franci is folyton belebújik a papucsokba meg a cipőkbe,és abban járkál!Én is gondoltam már rá,hogy vegyek neki papucsot de még nem jutottam odáig!Robika is szeret garázdálkodni? És segítkezni szokott neked? Franci mindíg benne van mindenbe! :D
Húú,tényleg abba bele sem gondoltam,hogy ti nem is fértek el egy kocsiban,ha menni akar az egész család közösen!Nektek már egy kisbusz kellene! :wink: :lol:

Ádibaba!
Nagyon szép lett a vonalzód! :D Ügyes vagy!Annak idején én is sokat kínlódtam!
Szép kisfiad van,és milyen nagy! :D Hatalmas fiúcska! Hány centi?
A kompról általában megoszlanak a vélemények!Mi is használtuk egy darabig,de mi is úgy jártunk vele mint Juditék,belecsúszott én is nagyon megijedtem,meg ő is aztán már nem akart bele ülni, én meg nem erőltettem!Bár mostmár biztos vannak sokkal modernebbek,nekünk a régi kerek kompunk volt ezer éves,kölcsön kaptuk mert pénzt nem akartam érte kiadni arra az egy két hónapra amíg használja!
Vendég
 


Szia Judit!

Köszi szépen!

Neked is nagyon ari a kisfiad. Azt meg még nem is mondtam, hogy milyen szép nagy családod van. Én egyenlőre el sem tudom képzelni, hogy ennyien legyünk. Most is úgy gépezek, hogy közben adogatom neki a játékokat. De nagyon nem tetszik neki a hasonfekvés.

Egyébként én Ikladi (Galgamácsától kocsival 5 perc) vagyok, csak ide jöttem férjhez. Itt nem sok kismamát ismerek.

Most mennem kell, mert nemsokára alvás! Persze hasszejön!

Kép

Kép
ádibaba
 
 


hasszejön=összejön

Kép

Kép
ádibaba
 
 

 
 

Kép
Franci takarít,persze nagy papucsban! :lol:
Vendég
 


Itt hoztuk haza a kórházból!
Kép
Franci 1 szülinapja!
Kép

Bocsi a nosztalgiázásért! :D
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Kerestem képet a komprol. Rájöttem hogy amig nyugodtan ült benne addig nem volt gond vele. De amikor elkezdett már később ficánkolni akkor csuszott ki.
Kép Rágcsa
Nekem is jo a képekkel egy kicsit nosztalgiázni. Találtam egyet ami a kis takaroján készült. Jo volt mert még a hipot is birta, mert persze mindig jött belőle valami. :lol:
Kép Baba Robi

Ádibaba
neked szopik még a kicsi? Ha van iwiwed akkor be tudsz jelölni meg a "Babanetesek" is fent vannak. Én nagyon tiltakoztam az internet ellen annyi roszat halodtam. De bárcsak elöbb hagytam volna magamat rábeszélni! Olyan jo lett volna ha más kismamákkal beszélhettem volna meg a babás problémáimat. Mindenki azt hiszi hogy engem már érhet meglepetés a 4.után de ez nem igy van. Annyi minden változik pl.-ul, az elsőnél még nem jöhettek be az apukák a szülésre, a 2.-nál már a szülőszoba elött várhatott, a 3.-nál már bejöhettek az apukák, a 4.-nél minden apuka jött ment a felesége körül, kivéve az enyém. Lehet hogy az unokámat már a fiam fogja szülni :lol: Ki tudja a mai világban!
Amit régen adtak azt most tiltják, pl.liszt, tej.

Mano neked miért volt ilyen szép a babád? Én még egy kis csunyácskát vittem haza! Vagy te szenvedtél többet nem ő?
Nálatok milyen a kapcsolata a fiuknak? Elfogadta a fiad? Az igazi elviszi néha magához?
Nálunk a közös szülői felügyelet működik.
Akkor a papucs nálatok is nyerő. A kinaiba vettem, nem drága, bohockodni jo.

Sok locsolot kivánok nektek holnapra!

Jo éjt!
Vendég
 


Sziasztok!

Elmentek anyumék,megvolt a vendégeskedés,mostmár pihi van! :D
Nem volt nagy locsolkodás hál'istennek! :D És nektek,hogy telt a napotok?

Judit!
Jók a képek! :D Nektek már hiper-szuper babakompotok volt,de ahogy elnézem az ülő része annak is olyan mint a réginek!
Francival hajnal 3-kor mentünk be a szülőszobára,és délelőtt 9:35-kor született meg 3570g 58cm volt!Eléggé megszenvedtem azért,bár így visszagondolva már elhalványulnak a rossz emlékek!Lehet azért ilyen szép mert lány és mások a vonásai! Emlékszem Dávid is olyan kis csúnyácska volt az első napokban!Robikával megszenvedtél? Mennyivel született?
A fiúknak jó a viszonyuk egymással,sokkal bensőségesebb mint az édesapjával!
Eleinte vitte az apja,szigorúan kéthetente hétvégére,aztán leszűkült kéthetente egy napra (reggel ment du.jött haza)Most egy évig nem látta,de telefonon sem beszéltek mert külföldön dolgozott!Most is a nagyanyjától tudta meg,hogy hazajött az apja!
Szóval nem nagyon kíváncsi rá!

Ádibaba!
Írtad tegnap,hogy elaltatod a kisfiad ha összejön!Mert rossz alvó Ádám?És tényleg szopizik még?Franci 10 hónapos koráig szopizott aztán azt mondta nem kell! :roll: Dávid pedig egyáltalán nem szopizott,tápszeres volt!Nála nem volt tejem! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Igen a fiam még szopizik. Éjszaka általában kétszer, napközben is kétszer, mert minden második rendes kaja. Már négy és fél hónapos volt mikor ellkezdtem neki almát adokatni, mert tisztára úgy gondoltam hogy nem lesz tejem. Amikor megszületett (Kistarcsán) akkor teljesen belémrögződött, hogy állandóan mérnem kell. Ha nem evett annyit amennyi a nagykönyvbe meg van írva akkor tiszta lelki beteg voltam. Aztán ahogy visszavittük a mérleget megnyugodtam, de nálunk volt vagy három hónapig, már anyukámék is azt mondták, hogy ez nem normális.

A kompból nekem is néha kifordul, de már megtartja magát, kicsit nyög aztán megigazítom. Kicsit bánom, hogy beleraktam, mert állítólag így biztos nem fog mászni. De egyszerűen őt hiába rakom le szőnyegre és körberakom játékkal mintha meseországba lenne, nem érdekli csak nyög.


Nálunk az alvás úgy működik, hogy kicsit dajkálom (majd le csukódik a szeme) és feszíti magát, mintha direkt nem akarna aludni és mikor már majdnem alszik, akkor gyorsan be a babakocsiba és lendületesen tologatjuk.
Este meg ha annyira fáradt akkor elalszik cicin, úgy hogy már büfizni is alig van ereje. (Ez sajna mostanában egyre ritkább)

Nektek másztak a gyerekek?

Ti hagytátok sírni, hogy elaludjon? Dajkáltátok?

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Sziasztok lányok!

Csak pár sort irok mert megyek hajatmosni, mert nem birom a saját illatomat. :lol:
Ma adták egymásnak a rokonok a kilincset. A fiuk elmentek locsolkodni, mi a lányommal meg fogadtuk a vendégeket. Jo hogy van lányom régebben sokkal jobban utáltam ezt az egészet.
Én délbe átadtam a gyerekeket az apjuknak, ő is viszi az ő családjához őket. A kicsi beájult délbe az ágyába és 3-ig szunditott. Jo filmek voltak délután mi meg a férjemmel tévéztünk.
Holnap urinő leszek! Megyünk étterembe ebédelni a gyerekekkel! Persze a kicsi akkor alszik, rá apukám fog vigyázni. Holnap lesz 2éve hogy összeházasodtunk. Tipikusan azért mert jött a baba. Már 7és fél éve vagyunk eggyütt.

Holnap jövök!

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Újra itt vagyok, most hogy elmúltak az ünnepek!

Ádibaba, üdvözöllek!

Judit gartulálok az évfordulóhoz!! :D

Sok szép képet tettek fel a gyerekekről!!
:D :D
arivirág
 
 


Sziasztok!Víszike vagyok.Olyan jó benneteket olvasni!GYERMEKETEK VAN!!!
Sajna ez nekem még nem adatott meg...A 4. lombik beültetésen vok túl,pénteken lesz eredmény.Nagyon félek.
Van Valaki,akinek így már sikerült?Hozzá tudtok szólni?Görcsölök,émelygek,melleim feszülnek,mindenen sírok...
Ha tudtok segítsetek!
Mindenkinek jó egészséget kívánok!

Víszike
víszike
 
 


Szia Viszike!

Sok lányt ismerek akinek hasonlo gondjaik voltak, és még a biologiai orájuk is ketyegett. Szerintem neked velük kéne dumcsiznod mert mi ezt nem éltük át.
A szülészetek és korházak, 36éven felüliek topikban van 2lány is akik ugyanezen a vizsgálatokon átestek. Azota már mind a kettőnek spontán terhessége is lett. Az egyik lány Melcsi a másik Szücsi, nagyon kedvesek nyugodtan irjál oda nekik. Ezt nem azért irom hogy lerázzalak, szivesen látunk máskor is itt!

Pénteken feltétlenül jelenkezz!

Szia
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi a tippet!!!
Csak ma regisztráltam,így nem tud6tam,merre induljak el...

Víszike
víszike
 
 


Szia Viszike!

Láttam a hozzászolásaidat gondoltam. Már várnak a topikban! Irtam nekik várnak!

Szia
Vendég
 


Sziasztok!

Judit!
Voltatok ebédelni a családdal?Mesélj milyen volt?

Arivirág!
Végre újra itt! :D Mesélj hogy teltek az ünnepek? :D

Ádibaba!
Franciska nem mászott,és lehet,hogy meglepő amit írok de azon kívül,hogy ült nem csinált semmit,olyan lusta volt!Ha letettük a földre és körberaktuk játékokkal csak azokkal játszott amit elért,nehogy már fárassza magát! :D Ha fogtuk a kezét akkor szeretett járkálni,na meg a kompba is elvolt még bele nem csúszot egyszer kétszer!Sokára is járt el,olyan 14 hónapos korában,és onnantól csinál mindent!Szóval mindent bepótolt ami addig elmaradt! :D
Én nem hagytam sírni,hogy majd elalszik,esténként általába a cicin elaludt,napközben elringattam ha igényelte!Ja és egy darabig mi is úgy voltunk babakocsival sétálni,hogy előtte kézben elaltattuk,és úgy be a kocsiba,de aztán erről hál'istennek leszokott! :)

Víszike!
Szívből kívánom,hogy sikerüljön a beültetés!Pénteken,majd remélem megosztod velünk az eredményt!És írogass ide is nyugodtan ha van kedved!Szurkolok nektek!
Vendég
 


Szia Manó!

Igen voltunk enni, jo volt csak pont ma lettem náthás. Igy nyugodtan végig hallgattuk az Ádám fiam beszámoloját az Angliai utjárol. Végignéztük a szuper képeit.

Ádibaba!
Az én kisfiam végigcsinált minden produkciot, havonta más dolgokat csinált. Én soha nem altattam, egy szobába laktunk vele egy éves koráig. Fürdés, tejci, büfi és be a kiságyba. Kimentünk a szobábol és mi is vacsiztunk fürödtünk addigra elaludt. Ha sirt megsimiztük és vissza aludt. Azota hogy külön alszik, minden igy van.

Arivirág!
Most már irhatnál!

Sziasztok
Vendég
 


Viszike: Nekem volt egy munkatársam, aki már egy csomó mindent végigcsinált (kb 4 év volt) mire sikerült és összejött neki az első babája. Nem tudom mennyi idős volt pontosan a kislány mikor elment a csajszi a nőgyógyászhoz, mert gombás fertőzése volt. A nőgyógyász megultrahangozta és kiderült hogy spontán, ismét terhes.
Szerintem ne idegeskedj. Bár tudom ezt innen könnyű mondani.
Biztos sikerülni fog. Én így ismeretlenül is nagyon DRUKKOLOK.

Mano: Köszi most egy kicsit megnyugodtam. Végülis még nem volt olyan felnőtt ember aki babakocsiba aludt. Amikor megszületett volt aki azt mondta, hogy hadjam hagy sírjon majd elalszik. De én ezt nem bírtam megcsinálni. Vagy ha elhatároztam, hogy nem veszem ki a kiságyból akkor a férjem vette ki.

Judit: Légyszi valahogy írd le, hogy kell a név mellé képet rakni, mert látom te nagyon rutinos vagy!


Most majd lehet hogy el kell mennem, de majd megpróbálok este benézni. Bár mi a férjemmel osztozkodunk a gépen.

Kép

Kép
ádibaba
 
 


SzióKA!
Köszi a biztatást!
Már kicsiz jobb a kedvem,hazajött a férjecském...

Víszike
víszike
 
 


Szia Ádibaba!

A profilodbol tudod megcsinálni. A képet elösször le kell kicsinyiteni 80×80-asra. Ha megvan a profilodbol be tudod tallozni. Könnyű.
Az első pár honapban nem is raktam a kiságyba éjszakára. Az ágyam mellett aludt babakocsiba. Igy csak kivettem ha enni kellett vagy ha felsirt a lábammal tologadtam és vissza is aludtunk.

Viszike!
Örülök hogy jobban vagy!

Sziasztok
Vendég
 


Víszike, üdvözöllek Téged is itt köztünk!!
Remélem mihamarább babás híreket hozzol nekünk!



Mi ünnepekre haza utaztunk Pécsre a Nagyszülőkhöz, lányok pörögtek egész nap, nagyon tetszik nekik, mikor ennyire középpontban vannak!
arivirág
 
 


Sziasztok Lányok!

Ha egy darabig nem jönnék az nem azért van mert nem akarok,hanem rosszalkodik a gépünk! :evil: Vasárnap jön az egyik ismerősünk és újratelepíti!
Puszi mindenkinek!
Ha tudok azért még jövök! :D
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi a biztatást!
Mindenkinek szép napot kívánok!!!

Víszike
víszike
 
 


Sziasztok!

Judit: A képet én paint-be szoktam kicsinyíteni (nyújtás/döntés). És mindig amire sikerül, általában 25%-ot szoktam beírni.

De hol tudom beállítani, hogy 80X80-as legyen?

Arivirág: Azt látom hogy két kislányod van , de mennyi idősek?

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Szia Ádibaba!

Én mindig a Microsoft Office Picture Manager programot használom. Ott be lehet irni hogy mekkorára akarom kicsinyiteni.

Viszike!
Láttam irtál a lányoknak, remélem adnak megnyugtato tanácsokat.

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

mano BOLDOG NÉVNAPOT!

ÁDIBABA, a lányaim 2 és 4.5 évessek, Bianka Bodza a nagyobbik neve, és Dominika Jázmin a kisebbik lánykám neve!

Viszike, hűha, holnap remélem már jösz a jó hírrel!
arivirág
 
 


Sziasztok!

Mano!
Kép Sok Boldog Névnapot Kivánok!


Viszike!
Holnap péntek, de jo.

Arivirág!
Már jobban vagyunk.


Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Judit: Sajna nekünk olyan nincs!

Nincs valami ötletetek, hogy kicsinyítsem le a fényképet, mert én csak paintba tudom. De 10 kb-ra nem is tudom lekicsinyíteni, mert akkor már nem is látnám.

A www.noivonal.hu simán be tudtam illeszteni a profilnál, mert ott csak 30 kb-ra kell.

Mano: Boldog névnapot! Ez most egy kicsit hülyén fog kijönni, de mi a keresztneved?

Arivirág: Keresztneved?

Viszike: Keresztneved?

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Szia Ádibaba!

Küld el nekem a képet, lekicsinyitem és visszaküldöm! Jo?

Iwiwen bejelöltük egymást ezért tudjuk a másik nevét is. Fent van a "babanetesek" név is ott is megtalálsz.

Szia
Vendég
 


Szia Ádibaba!

Nem Máginak hivnak a női vonalon?
Vendég
 


Ádibaba!

Elküldtem a képet privibe ha mégse te vagy töröld ki.

Szia

Na jol kibeszélgettem magamat, magammal! :lol:
Vendég
 


Szióka!
Tegnap szinte egész nap aludtam...
Ma csak délig...
Így szerencsére nem sokat agyaltam a dolgon.Beültetés előtt főztem egy csomó dolgot,hogy pihizhessek,csak elő kell venni a fagyasztóból.Eddig mindig csak 3 napig feküdtem,gondoltam megér egy próbát...HÁTHA
Ma meglátogat a kolleganőm is,Ő mindig "földob"!
Holnap ilyenkor már biztosat fogok tudni,mert jobb a biztos rosz,minz a bizonytalan jó.
SZERINTETEK IS???

Víszike
víszike
 
 


Judit!

Te már úgylátom rendesen számítógép profi vagy!

Nagyon köszi!

Most megnézem az iwiw-et, mert mindárt kell Ádika.

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Szióka!
A keresztnevem:Szilvia.
A rokonságban az 1ik aprónép nem tudta ezt +tanulni,így átkeresztelt "Víszikének".Azóta inkognitóban ez vok,mivel Szilvia van bőven.

Víszike
víszike
 
 


Ádibaba írtam privit!

Viszike, izgulok érted, hogy hozzál babás híreket!
Neked is kell utorgesztánt használni?
Nekem kellett, fú de nem szerettem! :x

Manó, telepítettek?
Mi nemrég estünk át ezen! :shock:

Judit, jön a tavasz, a végén még megismerjük egymást! :wink:
arivirág
 
 


Arivirág!
Ha nem jövök,az azért lesz,mert sírok...

Víszike
víszike
 
 


Sziasztok!

Ádibaba!
Szivesen. Annyit mérgelődtem mire a vonalzomat is összehoztam, aztán a képfelrakás, lekicsinyités, kinszenvedés volt mire rájöttünk a férjemmel hogy mit kell csinálni.

Viszike!
Drukkolunk neked holnapra!

Arivirág!
:lol: Kép Sziasztok
Vendég
 


Szióka!
Naná,hogy kell az utrogesztán...
+reggel 2 ampulla progesteron szuri,mert ez állítólag biztosan felszívódik.Remélem igazuk lesz,mert ezek után már csak 1 lehetőségem marad...

Víszike
víszike
 
 


Víszike, remélem holnap együtt örülhetünk a jó hírnek, ha már ennyi mindenen mész keresztül!
Én is böktem magam, csak nem progeszteronnal! :wink:
arivirág
 
 


Sziasztok!

Most láttam időjárásjelentést és a hétvégére 14fokot mondott!

Arivirág!
Tényleg összekéne hozni a randit, mert már elkéne ülteteni a virágmagot amit adok neked.

Szép estét mindenkinek! Kép
Vendég
 


Szió Mindenkinek!
Sajnos a szomorúak táborát gyarapítom,a 4. beültetésem sem sikerűlt.

Víszike
víszike
 
 


Szia Viszike!

Nagyon sajnálom hogy nem sikerült! Van még egy probálkozásotok ugye?
Nagyon igazságtalan az élet, aki nem szeretne annak lesz, aki meg nagyon vágyik már rá annak meg nem lesz.

Egy ismerősöm szeretett volna egy közös babát a 2.férjétől. Nagyon szerették volna de nem jött össze. 2évre rá orvosi segitséggel lett egyszerre 3lányuk.

Szia
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom :cry: , azt reméltem, hogy nagyon jó hírt hozol Viszike!
arivirág
 
 


Sziasztok!

Arivirág: Tegnap csak bejelöltek, de már nem volt időm írni. Nagyon szépek a kiscsajok!

Viszike: Ne szomorkodj, mindig van remény! Tuti, hogy sikerülni fog.


Más téma:
Képzeljétek el a múlt héten elromlott a botmixerem. (Most kezdtem el használni kb: 1 hónapja, hogy a fiamnak csináljam a kajákat)
A hétvégén nagyon furcsán zúgott a hűtőnk, hát természetesen elromlott, bedöglött benne a kompresszor, úgyhogy el is vitték. Hál Istennek májusig garanciás.

Most várom, hogy mi lesz a következő.


Szerintetek érdemes venni a fürdőkádba a gyereknek ülést? Én még mindig a szobába cipelem a kiskádat.

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Viszike! :cry: :cry: :cry:
Nehéz ilyenkor szavakat találni! :( Sajnálom,hogy a szomorúak táborát gyarapítod,jelen pillanatban,de ne add fel,és ne szomorkodj sokáig,bízz magadban,és bízz abban,hogy nektek is lesz kisbabátok!Mégha várat is még magára!Azokra gondolj akik szintén végigmentek már ezen az úton amin most ti is jártok,és mára a boldog anyukák,és apukák táborát gyarapítják!
Vendég
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszönöm a névnapi köszöntést! :D

Ádibaba!
Hajnalka a becsületes nevem! :wink: :lol:
Látom sikerült feltenned az avatart! :D Remélem nem megy tönkre más a háztartásotokban!Még szerencsétek volt,hogy garanciás a hűtőtök!
Mi nem vettünk ülést a fürdőkádba,de nem is cipeltük be a kádat a szobába!Amikor pici volt természetesen igen,de mikor már nagyobbacska volt a fürdőkádba beletettük a kiskádat és ott fürdettük meg,aztán csúszásgátlót vettünk alá,mai napig azon csücsül a kádban! :D

Judit!
Akkor azt mondod jön végre a tavasz? :D De jó is lesz! :D
Kigyógyultál már a náthából? Család jól van?Te szeretsz kertészkedni egyébként? :D A virágmagról jutott eszembe!

Arivirág!
Írtam már vagy csak akartam,hogy nagyon szépek a lányaid! :D Megnéztem őket az Iwiwen mikor bejelöltél! :D Örülök,hogy jól telt az ünnep!Messze laktok nagyon egymástól Judittal,hogy már egy éve nem jön össze a találkátok? :D Mi lesz a virágmagokkal így amit Judit neked tett el? :wink:Ti is kertesházban laktok?

Nem tudom,hogy tudok-e még jönni,mert mi is osztozkodunk a párommal a gépen,és tegnap este már esélyem se volt írni pedig már akkor is akartam!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Mano!
Jo hogy jöttél! Jot nevettem hogy messze laknánk egymástol Arivirággal. Olyan kicsi Érd hogy negyed orara alatt átérsz a másik végére is. Persze kocsival mert a buszjáratok bonyolultak. Elösször szegény lányok betegeskedtek, aztán jöttek az ünnepek, most meg miattam nem talizunk mert félek a Rotátol. Ja és a lányaink táncolnak is délutánonként azért nem jön össze.
Most is kint voltam kiszedni az uj füvem közül a gazt. Alig várom hogy mindenhol virágok legyenek. Persze dézsásak hogy ne keljen turni csak gyönyörködni bennük.
:lol:

Ádibaba!
Nekünk kezdettől fogva volt ülőke a kádba. Elösször a 6honapos korig fajta, utána meg ez az ülős. Nem vettem meg a 6ezreset, ezt 700ft volt a Corában, szivacsos volt az alja de én azt levettem rola. 3 tapado korong fogta a kádba. Amikor már nem félt azota nekünk is csuszásgátlo szőnyeg van benne. Ő zuhanyozni imád.
Kép Sziasztok
Vendég
 


Judit: Mi a Fóti korába szoktunk menni, de ott nem találtam (bár csak átfutottam rajta, mármint a babarészlegen). Ti is oda jártok?

Kép

Kép
ádibaba
 
 


Judit!
Be kell vallanom nem tudtam,hogy Érd ilyen kicsike! :oops: A rotától én is tartok nagyon,de mostanában mintha már múlóban volna felénk!Bár nem tudom felétek mi a helyzet!
Vettem papucsot Francinak,de az enyémet még mindíg szivesebben felveszi! :D Tök jó az ülőkés kép Robikáról! :D Franci ,nem szeret zuhanyozni!

Többiek merre vannak elveszve?

Jó éjszakát mindenkinek! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Olyan lusta vagyok írni, neharagudjatok, de olvaslak ám bennetek, és holnap talán aktívabb leszek!
arivirág
 
 


Sziasztok lányok!

Ádibaba!
Ha szeretnél ilyet akkor megnézem neked a Budaörsi Corába. Jo?
Vasárnap lehet hogy megyünk.

Mano!
Amikor Robika elösször zuhanyzott ugy nevetet, csikizte a viz.
:lol: Azota szeret! Nálunk a papucs lényege hogy le föl tudja 40×venni és fel.

Arivirág!
Már jo lenne ha lenne kedved irni!

Jo éjt!
Vendég
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: