Új privát üzeneted érkezett!

Vivi :) Mártikát a főnöknője helyettesíti, csak hozzá időpontot kell egyeztetni egy héttel előre, mert ő már atyaúristen. Titkárnője van.
Egy hét már nem sok :)

Siminéni, szerintem a lánykáink kiskamaszodnak, dolgoznak a hormonok. Antónia is hihetelenül érzékeny mostanában, mindenen képes bőgni, még akkor is, ha ferde szemmel nézünk rá. Újra szemüveges lett, mint kiderült, a suliban csúfolták, kellett támogatnunk nagyon az önbizalmát, hogy szépnek lássa magát. Pedig ő alapban önbizalombomba volt.
Mostanában suliba sem akar menni, ha a fiúkkal gondja van, egyik reggel azt monta, itthon marad, mindkét kicsit egész nap ellátja, csak ne kelljen suliba mennie :)
Tenni csak annyit tudunk, hogy erősítjük, dícsérjük.
A sulis dolgait is kezdi hanyagolni, már nem olyan lelkesedéssel tanul, erre is nagyon oda kell figyelnünk (na jó, ez most azt jelenti, hogy kapott 2 db négyest...)

Hát, a fiúk "csak" verekedtek, lehet, az egyszerűbb volt?
szuperboszi
 
 


"...ő már atyaúristen. Titkárnője van."

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
rkata
 
 


Jelentés Marcianyuról:
Tegnap délután 16,45 perckor "babaruha díler" találkozó volt egy félreeső parkolóban.
A rohanó Gabszi+Balázs szinte szó nélkül kezébe nyomta a szatyrot az útszélen parkoló M.anyunak, majd bocs, de elkésünk az edzésről felkiáltással tovább rohant...mint a filmekben. Hogy Balázs mégis megszeretgette Lilit, azt annak köszönhetjük, hogy az uszoda műszaki okok miatt zárva volt, így telefonáltunk Marcianyunak, hogy nem lehetne -e ugyanott a parkolóban találkozni 5 perc múlva. :lol: A" babaruha díler" ma tovább folytatta útját, úgy tudom Keliék felé....egy másik csomaggal. :lol:

M.!Remélem túlélte Lili a szeretgetést. A minősítése: majdnem olyan aranyos, mit Zsófi... ez komoly kitüntetés Balázstól!
Tényleg tündéri a kis gombszemeivel!

Boszi, tuti kibulizod, amit kell... :lol: :lol:

Kata, én is ilyen öreganyó szeretnék lenni....

Matiba és Süni, nagyon jó, hogy írtatok! Jó tudni, mi van veletek...még ha nem is mindig csak jó!

Siminéni, ezekkel az iskolai dolgokkal az a baj, hogy a gyereknek saját magának kell megvédenie magát...nem segíthetünk, sajna!Pedig sokszor a szívünk szakad meg érte, és nekünk jobban fáj...

Vivi, már hogy lennél hülye p...vagy mi..., mert kérdezel az orvostól! Nem azért van, hogy megkérdezzük arról, amiben bizonytalanok vagyunk???? Nekem szerencsém van, mert a sogórnőm barátnője a gyerekorvosunk...és néha igazán gyagyaságokat kérdezek Tőle. A tanácsait pedig általában, de nem mindig(!) megfogadom. Ebben nagyon makacs vagyok: én tudom, mi jó a gyerekemnek, Ő 15 percre látja én 24 órás ügyeletet tartok.

Jiny, súlyos az ekcéma Dórinál? Jobbulást, remélem kiderül mitől van....

Nálunk, igaza lett a dokinéninek, múlt hétvégére az utazásra elmúlt a nátha, mindkét gyereknél. A maradéknak pedig a klassz klima hatására...és a szaunamester háta mögötti szaunajtaó nyitogatás+szippantás ( Szippantani!-mondtam mindkét gyereknek...)miatt híre-hamva sincs. Remélem, nem szóltam el!!!!!

Kép
Kép
ggabszi
 
 

 
 

A március 10-11-i Bababörzére van két ingyenjegyem. Ha valakit érdekel, írjon és elküldöm jövhéten postán. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Drága Lányok!

Nagyon szépen köszönöm a kedves köszöntéseket!

Hosszabban most nem maradhatok, mert még tart az "ünnepségsorozat" :lol: , de nagyon jól esett, hogy gondoltok rám!!!!

Sok puszi! - Amneris -

KépKép
amneris
 
 


Nagyon édesek vagytok, hogy hiányoltok!! :-)

Megvagyunk csak lótok futok, "babaruhadílerkedem" és mindig azt várom, hogy legyen egy kicsit több időm írni... Jó lenne mindenre reagálni, mindenkihez szólni, de ez sajnos most sem fog megtörténni. Ez rólam szól, majd igyekszem összeszedni magam és a hétvégén belendülök. :-)

Gyorsan egy Marcimondtát még leírok, aztán bedőlök az ágyba, hosszú volt ez a nap (is):
Reggel peluscsere volt Marcinál (hogy is írjam... :oops: ), de Ő folyamatosan kotorászik a pelusban.
Anya: Mit csinálsz Kisfiam??
Marci: Csak megnézem, hogy milyen NAGY!! :oops: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Ízig-vérig férfi :):):)
szuperboszi
 
 


Csajszik! Mindent köszi! A lényeg, hogy szerintetek nem vagyok hülye pics., a dokinőt meg hamarosan lecserélem egy olyanra, aki szerint törődést jelent ha kérdezek! :wink:

Gabszi! Kb. egy hete Te is kaptál képeket Szabolcskáról?

Ildikó! Ez a fránya takony, tessék mostmár meggyógyulni! :wink: :P Ezer gyógypuszi Nektek! :P

Marci_anyu! Micsoda duma! :lol: :lol: Még a férjem is nevetett! :lol:

Kép
vivi1
 
 


Vivi, nem kaptam. :cry: Miért küldtél? Esetleg újra.......?

Az elveszettek ( Marcianyu+Keli) megkerültek. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Amneris, jó bulizást!
Kép
Boldog szülinapot!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Egy jó kis hely:
www.fajatek-shop.hu

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Nézzétek meg a népi játékokat...tök jók...a vesszőparipa, meg a tologatós, huzogatós is...meg az egész ...ja és az ára is!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Gabszi! Mentek a képek! :wink:

Kép
vivi1
 
 


Sziasztok megkerült lányok! :lol:

Jiny
, Marcianyunak pár hete irtam, hogy Lorának is igen száraz a bőre, a karján, meg a térdein, ahol többet súrlódik a rugiban, olyan száraz, hogy szinte már vérzik. A szárazságfoltokat elinte csak a fürdetőszappannal volt szabad kenegetni (Hydrophyl nonionic) , mert az nemcsak szappan, hanem krém is. A szárazságpöttyök eltűntek tőle, de összességében megmaradt az, hogy igen száraz a bőre. Egy hete használjuk a Linola Fett termékcsaládot, s pazar!!!! (nem kapok érte részesedést, hogy reklámozom) :cry: . A fürdőolajat beleteszem a vizbe, amitől a szép átlátszó fürdőviz tejszerű lesz, s olyan az illata, mint anno a dédnagyanyám által használt pajzstetűirtó folyadéknak, amivel a fikuszokat permetezte, de kétségtelenül hatásos. Lora haja egy hét alatt az olajos lötyitől mára már rendesen összeáll, s egészen különleges illatot áraszt a gyermek, de a bőre kezd bársonyosan puha lenni. Fürcsi után jön a testápoló (Linola), ezt meg anya élvezi, az eddig idő-hiány miatt kimaradt babamasszázst igy pótoljuk. Rá van irva ezekre a termékekre, hogy atopiás dermatitisre, meg ekcémára kifejezetten javallt. Nem olcsó, a testápoló 2700 ft körül volt, az olaj a fele, ha jól emlékszem, de nekünk nagyon bevált, vény nélkül kapható. :lol:

Vivi, aranyos vagy, de nekem is újdonság, hogy Lora igy tartja magát. Igazság szerint már két hetesen is ezt csinálta, s már akkor is hanyatt estem tőle, mert nagyobbik lánykám, (aki a mai napig a puding becenévre hallgat) ezt csak 4-5 hónaposan vagy még később tudta előadni. plöttyedt kis izmai után kapta a becenevét. Viszont, Dorkám a mai napig olyan laza és hajlékony, hogy 190 fokos spárgát tud produkálni a levegőben :lol: ne aggódj, Szabi sincs elkésve még semmiről.

utolsónak pedig egy "Dorkamondta". egy hete járunk ugyebár bölcsibe...Ma délelőtt látja ám leánykám, hogy körmöt vág anyukája. Odajön hozzám: Anya, Dorkának is! Mondom neki, kicsim, hiszen tegnapelőtt vágtuk le a te körmeidet is. Mire lánykám: De, anya, a fika beszorult... (ti. alá...... :oops: :oops: :oops: )

Kép
Kép
koko
 
 


Koko :):):)

A Linolát kipróbáljuk, Antóniának van atópiás dermatitise, és Zorki bőre is kezd itt-ott száradni (szintén a térdéné egy foltban, ill az arca). Simán gyógyszertárban beszerezhető, ugye?

Ggabszi, megnéztem az oldalt :) Nagybevásárló leszek :) Itt legalább van egy két értelmes játék, amit húsvétra, karácsonyra unokatesóknak is lehet adni, és nem elszállt áron.

(A gyúrmázókészlet nagyon teszik, de a felakasztós katicás szobadísz is, vesszőparika is.
szuperboszi
 
 


gyúrmázó = gyurmázó :oops:
szuperboszi
 
 


szuperboszi, vény nélkül kapható. a Linola fett fürdőolaj tényleg nagyon jó, szappant egyáltalán nem használunk, csak beáztatom a babámat a vizbe 8-10 percre. A Linola Milch (testápoló) ugyancsak nagyon jó, olvasd el a dobozban a betegtájékoztatót. Az egész testét bekenem vele, s az arcát is (nagyon száraz a két kis pofácskája). A krémet is megvettem, de igy utólag lehet, hogy elég lett volna a testápoló, jobban szétterül. A krémmel azóta a könyökömet, meg a sarkamat kenegetem :oops:

Kép
Kép
koko
 
 


Lányok, szeretnék kérdezni Tőletek!
Ha evés után 3-4 órával nem tápit bukunk, hanem híg, víz szerű folyadékot, az normál? Amikor a hátán fekszik és sokat kalimpál, olyankor jön belőle. Valamikor tök sok kijön, nem győzöm törölgetni. A játéknál előkét kell használnunk.

Még egy kérdésem lenne!
Valaki jár babaúszásra? A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy szerintetek milyen és hány hónapos kortól érdemes menni!
Köszi, ha válaszoltok!!!
Puszi!

Gabszi! Szuper a fajátékos webáruház! Én is törzsvásárló leszek! :lol:

Kép
vivi1
 
 


Koko! Köszi :)

Vivi! Antóniával jártunk anno babaúszásra, érdekes volt, tetszett is nagyon, igen ügyesek voltak a babócák, de aztán állandóan beteg volt, a füle is gyanússá vált, így abba kellett hagynunk. (Ez 9 éve volt :) A betegség persze valószínüleg Dominiktól jött az oviból, csak mindig a fülére ment, arra meg nem ajánlották az úszást.

Bukásra nem tudok mit mondani, nálunk a nyál folyik ipari mennyiségben. Esetleg azt nyeli le és bukja vissza? (De lehet, ez nagy hülyeség ...)
szuperboszi
 
 


Na, elég ijesztő lehettem, hogy senki se ír :):):)
szuperboszi
 
 


Vivi, mi nagy babaúszás szakértők vagyunk :lol: . Mivel Dorka koraszülött volt, s igen kicsi súlyú, csak 5 hónapos korában kezdtük el. Annyira megszerettük, hogy nemsokára már heti 2x jártunk, s tavaly szeptemberig ez igy is maradt, tehát mintegy 2 és fél évig jártunk hetente 2x. Most januártól pedig már rendes úszásra járunk, én szinte be sem megyek a vizbe,bár a múlt héten fejest ugrottam a 160 cm-es vizbe, mert a gyerekem nem tudta kivárni, mig anyja lekászálódik a lépcsőn, s a medence széléről karúszó nélkül beugrott. Semmiféle félelme nincs a viz iránt, a karúszót folyton lecibálja magáról, s a fejével félig elmerülve evickél ide-oda a vizben. Ami a betegségeket illeti, szerintem az átlagosnál kevesebbet tüsszögtünk telente, bár kedvenc doktornénik mondását idézve: uszodás gyerek orra ált. mindig folyik, ez normális. Ha nincs fül problémája, ill. ha elkezditek s nem alakul ki (sajnos amit boszi irt Antóniáról, az nem egyedi eset, ill. a másik dolog a bőr probléma - ekcéma) akkor nagyon tudom ajánlani. Figyeld meg, az esti fürdetések is egészen másképpen fognak zajlani. :lol: :lol:

Amúgy az usziba már Laurát is beirattam, de őt csak áprilistól, ha elmúlik ez a csúnya influenzás időszak. Én már nagyon várom, remélem a kis bőre miatt tudunk majd járni. Hatalmas élmény, ha van rá lehetőségetek, semmiképpen se hagyjátok ki. :lol: :lol:

Kép Dorka 10 hónaposan

Kép a kis búvár

Kép
Kép
koko
 
 


S egy kis izelitő a közelmúltból: Kép apával

Kép már majdnem egyedül...

Kép
Kép
koko
 
 


Vivi, mindig olyan jókat kérdezel!!! :lol:

Hát, én nagy babaúszás párti vagyok.
Balázs 8 hónapos kora óta jár, először még természetesen baba-mama úszásra, ma már hetente két komoly edzésre a felsős nagyfiúkkal...olyan jól nyomja!
Zsófival is szeretném megvárni azt az időszakot, amikor már csak egyet alszik napközben ( nagyjából) és akkor délelőtt vele is mehet az úszás. Múlt hétvégén megpróbáltuk, és hatalmas sikere volt.
Nagyon pici babaként egyik gyerekemmel sem tudtam elképzelni a medencében pancsolást, egyrészt a sok betegség miatt ,ami ezen a télen fertőzött össze-vissza...és mivel zsófi nem anyatejes baba, úgy gondoltam ,kisebb a védettsége.
Balázsnál meg pont fordítva, mivel anyatejes kisbaba volt, nem tudtam elképzelni, hogy a szoptatós melltartót felcserélem bikini felsőre. :lol:
Szóval nálunk kb. 8 hónapos kortól menő a dolog, de mindenképpen tudom ajánlani...nagyon jó az az egymásra utaltság és nagy-nagy bizalom, ami ilyenkor anya és gyermeke között kialakul ( pszichológusok is szokták javasolni, ha az anya-gyermek kapcsolat valahol elakad...)
...És ami miatt nekem Zsófival nagyon nagy élmény volt, a közvetlen- meztelen testkontaktus, ami , mivel a szoptatás kimaradt, nagyon hiányzott. Teljesen pótolja...úgyhogy csak rajta! Jön a tavasz és a szép idő, ugorjatok fejest a medencébe! :lol:

Koko, az úszópelusra kell még ruci is? Ez most az új divat? Balázsnál még nem volt úszópelus, de én azt hittem az úszópelus magától is elég. A te kislányodnak, tudom, már nincs pelusa...de, hogy látod az usziban?

Vivi, a képeket nem kaptam meg! :cry: :cry:

Lányok, sajnos :cry: :cry: :cry: elvesztettem a mobilomat. Aki keres, az csak a vonalason tud, amíg ki nem derül, visszakapom-e a régi számomat!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Sziasztok!

Én is olvastam egy kicsit a babaúszásról. Nagyon ajánlják, aki bébi kórban úszik, előrébb jár kb. 4 hónappal. Idegrendszer, izomzat, koordináció, stb… , mindenre jó!
Járni fogunk, de előtte a szemészetre kell ellátogatnunk, mert Szabolcskának az egyik könnycsatornája el van záródva. Eddig azt mondták, hogy felesleges átmosatni, mert 7-8 hónapos korára rendbe jön, de ha úszni megyünk, lehet, hogy begyullad a pici szeme.

Koko! Olyan jók a képek! A víz alatti naaaaagyon tetszik!!! :P

Gabszi! Küldöm újra a képeket! :wink:
Koko! Te kaptál képet? Nem tudom ki kapott, mert Kelivel szoktam tovább küldetni. Ő az én szuper kis titkárnőm! :lol: :lol:

Kép
vivi1
 
 


Írtam egy (már majdnem) hosszú hsz-t és egyszercsak eltűnt... :twisted: :cry: :cry: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Koko! Köszi a Linola infót. Fürdőolajat sikerült venni, a testápoló meg most éppen beszerezhetetlen. Úgyhogy a fürdetővel kezdjük, de a csajszinál még csak most kezdődik a szárazság.
szuperboszi
 
 


vivi, én is kaptam képeket, Keli irtó rendesen nekem is küld köremailt. de tényleg, hol van Keli?
Szabolcskátok nagyon aranyos, nekünk is van ilyen együtt-alszunk-apával kép. Ha kiderült ez a könnycsatorna dolog, próbáljátok ki az uszit. :P
ggabszi, hogy kell-e ruci a pelus fölé? amikor még pelusunk volt, ráadtunk fölé egy kisgatyát, amit az uszodában a bérlet mellé kaptunk ajándékba. :lol: Aztán ahogy stabil szobatiszta lett, már nem elégedett meg a kisasszony az egyengatyóval, rendes uszódreszt kellett beújitanunk. :lol:
szuperboszi, nem tudom merrefelé laktok, ha gondolod, szivesen megkérdezem a gyógyszertárunkban, s ha kéred, elküldöm neked a testápolót. Valami csuda finom, s Lora bőre olyan szépen javult egy hét alatt, hogy nem lesz probléma az uszodával. (remélem)
steiff, gyógyulgattok? júkor kérdezem, nekünk mára torokgyuszink lett (Dorkának) de majd csak vége lesz már a télnek... :cry:
Rkata, tehetnél fel képeket a gyerkőcökről :lol:

Kép
Kép
koko
 
 


előkerestem a nagylányos uszis képekből néhányat. A csobbanás előtti bemelegitésnél készitettem őket, s elárulom, hogy 3 uszódresszünk van :oops: :oops: :oops:
Mielőtt beugrana a vizbe, illegeti egy kicsit a popsiját, megnézi magát a tükörben, s aztán zsupsz... Na, szerintem ez a genetika, mert tuti nem tőlem látta (a billegetést). Ha én csobbannék a vizbe, kiloccsanna a medencéből az összes viz :lol: :lol: :lol:
Igérem, most már eldugulok...
Olvastátok, hogy Zsuéknál megindultak az események? millió fohász a kislányuk érkezéséhez... Kép
Kép

Kép
Kép
koko
 
 


Koko, annyira édes dorka ebben az úszódresszben :D . Kéne egy ilyen Melindámnak is. Mi nem jártunk bébiúszásra, a védőnő nem javasolta, azt mondta a lányok könnyen kaphatnak valami fertőzést. Én meg hagytam magam lebeszélni, mert igazság szerint valahogy nekem sem volt nagy kedvem hozzá. Mikor nagyobb lett, persze fürdött a Balatonban meg Gyulán és nagyon élvezte.

Teszek fel egy pancsolós és egy vigyorgós képet Anikóról:

Kép


Kép

Olvastam Zsuéknál a nagy híreket, és nagyon örülök :lol: . Remélem hamarosan otthon lesz a picilány.

Kép
Kép
emike
 
 


Sziasztok!

koko! Csuda szuperek az úszós képek! A víz alatti tetszik a legjobban :D
A nagylányos uszis-bemelegítős képeken mosolyogtam. Olyan aranyos a kis combija :D Nikikének is ilyen szép kis formás :D

Nálunk még mindig nincsennek uj képek. Kiderült a fényképezőt a mágneses fogyis fülbevalóm mellé tettem le és a mágnes tönkrevágta a kártyát :? :roll: Bénaléna vagyok :( :oops:

A hétvégén a férjemmel kettecskén megyünk Miskolctapolcára kicsit kikapcsolódni. Addig a csemeték a szüleimnél lesznek. Ők Miskolc mellett élnek. Már nagy az izgalom. A szüleim nagyon várják, a gyerekek szintúgy. Nikike naponta kérdezi mikor megyünk Mamához és Papóhoz :D

Kép

Kép
töltike
 
 


Koko!
Irtam privit :)
szuperboszi
 
 


Tölti: pont tegnap kérdeztem a páromat, hogy mi már soha sehová nem fogunk kettesben menni??? :cry: Imádom a srácokat, meg persze, hogy hiányoznak, ha nem vagyunk együtt, de már nagyon nagy igényem van egy kettesben töltött hétvégére, pár napra. Persze ő most év elején 5 hétig egyedül volt, ő annyira nem forszírozza az átmeneti gyerektelenséget, de én kicsit kezdek besokallni a 2 és fél éve tartó 0/24-es szolgálattól. :oops: :oops:
rkata
 
 


rkata! Igen én is így érzem. Ezért szoktunk kb fél évente elmenni kettesben valahová.
Imádom a csemetéimet de a férjemmel egymásra szinte 0 időnk van. Ráadául Ő hazajön és fürdet ( ehhez ragaszkodik) azután a gyerekek elalvása után van, hogy éjfélig dolgozik még. Hozzátenném,hogy fél ötkor kelünk reggelente.

Másrészt a nagyszülők annyira vágynak az unokákra,hogy ez a hétvége nagyon sokat jelent nekik és a gyerekeknek is. Már most lázban vannak, programokat szerveznek stbstb. Ennek nagyon örülök. :D

Persze ez a hétvége úgy néz ki,hogy otthon a szüleimnél ebéd majd utána indulunk MTapolcára majd vasárnap délben ismét otthon ebédelünk már. Tehát nem egy egész hétvége.

Kép

Kép
töltike
 
 


Vincunak ma hihetetlenül jó kedve van, ilyennek még nem is láttam, tegnap kijött az első fogacskája, lehet, hogy megnyugodott??? :)

Érdemes a "csendéletet" megszemlélni körülötte... :oops: :lol:

Kép
rkata
 
 


Lányok!

Kérlek segítsetek. Egyszer régen valamelyikőtök írta, hogy mi az a szer, amivel a picik fogzási fájdalmait lehet enyhíteni. Kerestem, de sajnos nem találom. 5 hónapos az unokahúgom kisfia és nagyon szenved szegény. Szeretnék nekik segíteni.

Köszi előre is!
kanga_mama
 
 


Kanga_mama: ajánlják a Chamomilla vulgaris homeós bogyót - nálunk egyik gyerkőcnél sem jött be... Mi Dentinox gélt használunk (szinte azonnal hat), Csengénél anno Dentinox oldattal kentük lefekvés előtt - ez nem olyan erős, de szerintem nem is olyan hatékony. A gélt a leírás szerint csak napi 3 alkalommal ajánlatos kenni, hát Vincusnél előfordult, hogy 5x is kentük.
rkata
 
 


Kata!
Nagyon szépen köszönöm, mindjárt megírom neki. Igen, az unokahúgom is azt mondja, hogy az oldat nem jó... majd mindjárt javaslom neki a gélt!
Még egyszer köszönöm Kata! :-)) Puszi a kicsiknek!
kanga_mama
 
 


Kata! Mekkorát nőtt Vincus! Édes a képen! :-))) Nagyon-nagyon! Csini-Cseni, mit csinál?
kanga_mama
 
 


Csini-Cseni eggggész nap megállás nélkül karattyol, be nem áll a szája, hiába könyörgök öt perc csendért. :)
Amúgy most kezd undokoskodni Vincussal ("nem szabad!", "nemnemnemnemnem", "enyém!", "nem jöhetsz ide Vincus", "nem játszhatsz vele") - állati nehéz ilyenkor türelmesnek lenni meg a megfelelő választ megtalálni.
rkata
 
 


Tölti, irigykedek nagyon ám! :roll: De jó nektek!!!Érezzétek jól magatokat! :wink:

Kata, az a helyzet, hogy sajna, ha jön a tavasz, nekem is ."szűk a szobám és úgy indulnék végre".Nagyon jó lenne kettesben eltölteni egy pár napot...csak enni, lustálkodni, beszélgetni meg huncutkodni.... :oops: Egy kicsit feltöltődni és más szemmel látni a másikat, mint anno a gimis években...
De ez sajna, csak álom. Egyátalán nem tudom kire hagyni a gyerekeket, ezért is irigykedem, ha aktív nagyszülők vannak, akikre örömmel és könnyű szívvel lehet a gyerekeket bízni.
Attól, hogy néha nem csak kekszfoltos farmerben szeretnék létezni még nem vagyok rossz anya....assszem! :lol:
Vincus jól szétpakolt! Látom a törlőkendő nálatok is menő!

Zsófi egyedül áll már úgy fél percig teljesen stabilan, két kezében játékkal, amit elmélyülten nézeget.
Pá-pá-t int és ezt is csinálja! :lol: :lol:
Kép...vagyis tapsol... :roll: és ma kardozott reggel, majd a hintalóvat macerálta...igazi amazon!

Várakozók, tessék bulizni, amíg lehet!
Tudom, tudom....amíg én várakoztam , mindig Mera mondta, hogy most tessék menni, nyaralni, bulizni...és egyik fülemen be, másikon ki!

Keli??????

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Rkata!
Cseni is egy kis locskabocs ezek szerint, akár az én keresztlányom. :D

Gabszi!
Véglegesedett Zalakaros... Megyünk! :D :D :D Nagyon várom!
Figyi, ha gondolod én bevállalom a gyerkőceidet egy hétvégére, ha már annyira huncutkodhatnékod van... na???
kanga_mama
 
 


Ha kettő mellett jó lenne huncutkodni, vajon milyen lehet négy mellett? :lol: :lol: :lol:

De a tréfát félretéve mi kétszer-háromszor elmentünk gyerekek nélkül, külföldre is, jó kezekben voltak, mégis nagyon hiányoztak, így aztán úgy döntöttünk, nélkülük nem megyünk sehová :):):)
szuperboszi
 
 


Kangamama! Édes vagy, de nem tudod mire vállalkoznál. :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezt csinálják egész nap: Kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ördögök és angyalok és...és....megállás nélkül!!!Valami olyan varázsital kéne, ami egyfolytában csak kisangyalokat varázsol.Bár, az meg elég uncsi!!!! :wink:

Hintalóvat=hintalovat...tudom,tudom...

Zalakarosnak örülök, tuti lesz , meglátod! ...és Ti huncutkodhattok is...akár

Na, mára elég ennyi, vár az ebéd és a mosás+ a porszívó. Zsófi most alszik, ilyenkor csöndben vagyok, de utána beindulok.

Keli????Előbújnál? Légyszí!!

Kép
Kép
ggabszi
 
 


Gabsziiiiiiiiiiiiiiii! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Khm! Ez apának elmondom, kiváncsi vagyok mit szól hozzá, szerintem nem okoz problémát, úgyis olyan sokat találkoztunk mostanában.
Beindulsz????? Lányok, lehet, hogy Gabszi csinálja azt amit a gyerekeiről mond? Nocsak-nocsak! Aztán meg jól ráfogja a két kis angyalra. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gabszikám! Bocsi, de ezt nem tudtam kihagyni. :wink: :wink:
kanga_mama
 
 


Ja, és még annyi: Hidd el, hogy tudom én, hogy mire vállakoznék! 17 hónapos a keresztlányom... Látnád, hogy mit tud művelni?! De engem nem zavar, szívesen pakolok utána, örülök neki, hogy kell utána pakolni... érted ugye?! :lol:
kanga_mama
 
 


Gólyamese c. film vetítése az m2-n Csütörtökön -március 8-án 20:10-kor!!!
kanga_mama
 
 


Hali! :)

Vivi1: Köszi a gyógypuszikat, lassan, de azért hatnak! :) Én is elkaptam a nyavalyát, de már kifelé mászok belőle, Vivien még a héten itthon marad, elég rondán köhög még, de szerintem hétfőn mehet oviba. A kicsik (kopp-kopp-kopp) jól vannak!

Amneris: Milyen bulid volt? :)

Marci_anyu: Hihihi, jó volt ez a Marci-mondta! :) Bálint is nagyon érzékeny a fütyikéjére, amikor csatoljuk be a gyerekülésbe, nagyon vigyázunk rá, ott van az övvédő is vagy mi, de ő fogja a férfiasságát nagy bőszen :D

Koko: Azta, de jó képeket raktál fel! Gyönyörű sellőd van :) Jobbulást neki!!!

Ggabszi: Hú, de rossz, amikor a mobil elveszik :( Van a számokból "másodkönyvelésed"?

Zsófinak gratula! Nagyon gyorsan fejlődik!!!

Emike: Tündéri Anikó! :)

Töltike: Hú de jó lesz Nektek hétvégén! :) Mi nem voltunk még távol éjszakára a gyerekektől együtt (csak úgy, hogy hol én, hol a férjem maradt távol), de a családunknak nem is ilyen a felfogása, úgyhogy bár imádják mindkét részről az unokákat, szerintem tuti megbotránkoznának, ha ilyen jellegű dologgal rukkolnánk elő :( Pedig nekem meglenne rá a vágyam... :roll:

A kártyátokat sajnálom :( Pótolhatatlan egy csomó kép elvesztése, főleg szülinapos képek :(

Kanga-mama: Ez jó volt :) (Ggabszi majd jól lepuffant minket :))

Rkata: Szeretem olvasni a soraidat, mert azokból rájövök, hogy picit hasonló helyzetekben kell helytállnod, mint nekem :) Vivien is kb. ilyen korban kezdett undok lenni Bálinttal, sőt, most már kicsit kezdi Veronikával is. De sajna Bálinttal való viszonya meglehetősen puskaporos... remélem, hogy ez idővel javulni fog. Bálint olyan szépen eljátszana magában, ő nem is piszkálja a nővérét, de Vivien folyton cukkolja, odamegy hozzá, bosszantja. Pedig hát ő az, aki már 5 éves.... Tudom, minden "legnagyobb" ezt utálja, amikor mondják neki, hogy "Te vagy a nagyobb, Neked legyen eszed..." De hát ha tényleg így van????????????!!!!!!!!!!!!!!

Vincus amúgy nagyon édes a képen, látszik rajta, hogy irtó elégedett a "munkájával" :D

Simineni, Boszi: Most olvastam, hogy a kiskamasz lányoknak ilyenkor az APUKÁJUK tud legtöbbet segíteni. Dicsérettel, elismeréssel, törődéssel, odafigyeléssel! Sokkal többet ér ilyenkor az apa elismerő szava, mint az anyáé.
ildi_ko
 
 


Ildi_ko, nekem van golyóálló mellényem, kölcsön adjam? :lol:
kanga_mama
 
 


Ildi_ko, nekem van golyóálló mellényem, kölcsön adjam? :lol:
kanga_mama
 
 


Húha, de vicces kedvében van a rendszer... csak egyszer, de biztosan akartam kölcsön adni. :lol: :lol: :lol:
kanga_mama
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet: