Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsánatot kérek azoktól, akik nem kaptak képet, de tegnap már kiütött a fáradtság és analfabéta lettem a géphez :o Sajnos küldtem üresen mélt, valakinek meg el sem küldtem, de most potolom!

Napsugi
köszi szépen, hogy feltöltötted a fotótárat! :D

Kizsó
édesek a gyerekeid!

Képzeljétek ma hallottam a fiam hangját! A nővér kivette az ágyából és felsírt. Kezembe adták, megsimogattam az arcát és beszéltem hozzá szinte azonnal megnyugodott. Szerintetek megismert? Ezen kívül megvolt az első fürdetésünk Anya által. Nagyon jól viselkedtünk, csak vetközni és öltözni nem szeret. A vízzel nincs probléma :D

Szép estét mindenkinek!
madri
 
 


Mirosz
Még nem jártunk felétek, de egyszer csak eljutunk.
Köszi, már küldtem Ildikónak pár adatot!

Vettünk a zuramnak biciglit. Látnotok kellett volna: mint a kisgyerek, ha új játékot kap :D
Végre együtt bringázhatunk!
petyaanya
 
 


A június 10. országos találkozóra jönnek:

Matiba
Rkata
Ggabszi
Idusamoja
Napsugaracska
Kelimoni
Tölti
Di_ti (a Gólyahíres fórumon olvastam)
Kizsó
Tviky
tviky
 
 

 
 

Sziasztok!:)

Tviky! Jó nyaralást nektek!!!:)
Aztán 10.-én találkozunk:)

Rayo!
Kell nekem a tricigli, hol vettétek????????????????
Volt más színben is, valami unisexben????????????
Gyönyörű Regi:)))))))))
Kisebb lett a haja, jól látom?????
És milyen ügyesen áll :lol: :lol: :lol:
Megy is már??

Steif!
Zabálnivalóak a gyerekek :lol:

Puszi mindnekinek, jövök még!!!

KépKép
napsugaracska
 
 


Mi is jövünk a június 10-ei talira! Az bizonytalan még, hogy négyen vagy öten :)

A baba még pocakban, mi meg készülődősben. Már az óvónéni is be van avatva :) velünk örül, olyan aranyos! Megkaptuk már az első "kedves" beszólásokat is (normálisak vagytok?? elcseszitek a nyaratokat, stb..), de igyekszünk mosolyogni rajtuk és nagy szeretettel várjuk a kicsi drágát! Sikerült kiságyat szereznünk, úgyhogy jövő hét elején átrendezzük a szobánkat.

Kicsit rosszkedvű voltam az elmúlt napokban, ahogy mondani szokás: "minden összejött", de már túl vagyok rajta, sikerült utolérnem magam a munkában, a vendégünk (aki nehéz eset, elég zűrös természet) holnap elmegy, a gyerekeim is lenyugodtak (elég nyüzsisek voltak az elmúlt napokban, gondolom átragadt rájuk az ingertültségem is), úgyhogy úgy tűnik, visszazökkenünk a normális kerékvágásba :)

Köszönöm Nektek a kedves, bátorító messengerezéseket, skype-olásokat (micsoda szavak :O) és Marci_anyu, Neked a mai telefonbeszélgetést!

Olyan sokat jelentetek nekem!!! Puszi!
ildi_ko
 
 


Kizsó!
Nagyon tündéri a lánykád és ahogy spiccel a lába!!!! Ügyes :D

Sugi!
A bici kölcsön van, mint annyi minden, de ha jól tudom piacos. Láttam már én is, volt kék és zöld is, de elég húzós ára van(12ezer Ft), olyat is láttam, ami nek még az ülés fölött napernyője is van, az olcsóbb(6900-7900Ft). Szóval jó kis beruházás, de imádja a gyerek. Elől van egy kis csirkefigura, ami sípol :!: Gondolhatod mások hogy örülnek neki, mikor a gyerekem csak nyomja és nyomja...

Köszi a fényképsorrend-módosítást!!!Jó lesz így :lol:

Igen, Regit megint megnyírtam, azóta mégegyszer :oops:
Akinek nagyhajú babája van, az tudja, hogy megizzadnak alváskor, tiszta víz a párnája!!! Hát ezért követtem el...De nyáron ledúratom neki fodrásszal 5milisre! Ne szenvedjen a hőségben!

Még nem megy, de már sokszor áll kapaszkodás nélkül rövid ideig!


Madri!
Tök jó!!!! Olyan gyorsan bele fogsz jönni mindenbe, még ha most ezt nem is hiszed el :D

Csöpke!
Én is sajnálom, de lesz még alkalom!!! Puszi

Steiff!
Gyerekek gyönyörűek! A szakállas képen jót nevettem :D

Kép
rayo
 
 


Kelimoni hol vagy???
Nagyon eltűntél.... :lol:
Vagy elhajóztatok? :wink: :wink: :wink:

KépKép
napsugaracska
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit idemerészkedtem az ágyból a gép elé. Mati már jobban van, én viszont nagyon nehezen gyógyulok. Na nem mintha úgy lehetne, hogy közben a beteg kicsit ápolom. De ezerszer inkább ő mint én!!! Olyan jó játékokat találtam ki az ágyban, hogy egy kicsit talán én is tudjak pihenni. Bár ma egy szavam se lehet, mert apukám elvitte őt az orvoshoz, majd hozzájuk, igy lett egy fél napom, hogy tényleg pihenjek! :)
A párom lehet, h egy kicsit "örül", mert nagyon elmenőben van a hangom, alig birok beszélni. Nem is erőltetem, igy legalább csendben vagyok! :)

Bocsánat, hogy először magunkról, magamról irtam. Nem vagyok ám önző, csak igy jött ki.

Tviky! Jó nyaralást kivánok!

Madri! Gratulálok és sok boldogságot kivánok! Az albumban megnéztem a kisfiatokat, tündéri! :)

Kizsó! Kingus nagyon ügyes a balettvizsgán! :)

Gabszi és Rayo! Köszönöm a képeket a lányokról! Mindkettő csodás! :)

Napsi! Tetszik nagyon az avatarod! De csak Norisz után! :)

Ildi! Örülök, hogy elmúlt a "minden összejött" kapcsán a rossz érzés. Nagyon klassz vagy, csak igy tovább, én nagyon felnézek rád! :)

Steiff! Nagyon jók a képek a gyerekekről, nagyon szépek egytől egyig! :)

Mindenki másnak millió puszi! (Még jó, hogy lehet igy "küldeni" és senki nem kapja el a bacit. :) )

Nem tudom mikor jövök még, mindenkinek szép hétvégét! Sajna nekünk a gyereknap a jövő hétre tolódik, remélem akkor is fogok találni vmi programot.
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm a jókívánságokat. Küldtem mindenkinek egy csodaszép mailt. Ajánlom figyelmetekbe.

Drága Nikinozsó!
Légyszi írd meg a sorszámunkat, olyan jó lenne úgy utazni el, hogy tudom. Nagyon köszönöm.

A június 10. országos találkozóra jönnek:

Matiba
Rkata
Ggabszi
Idusamoja
Napsugaracska
Kelimoni
Tölti
Di_ti (a Gólyahíres fórumon olvastam)
Kizsó
Ildi_ko
Tviky

Puszi.
tviky
 
 


Tviky-111
nikinozso
 
 


Matiba:)

A napocska kerek feje stimmel;) :oops:

Vigyázzatok magatokra, mielőbbi gyógyulást!!!

KépKép
napsugaracska
 
 


Nikinozsó! Tündér vagy.
Nagyon köszönöm a jó hírt. Tudod, holnap van a 35. szülinapom. Eddig is jó kedvem volt, de ettől a hírtől még jobb lett.

Tviky
tviky
 
 


Napsugi!

Nem a kerek fejecskére gondoltam..., :oops: , hanem arra, hogy tényleg úgy sugárzol, mint egy napocska, ill. a mosolyodra! :)

Puszi!
Vendég
 


Tviky!

Boldog születésnapot Neked!


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ildi! Sajnos csak ma tudtam feladni a csomagot. :oops: De mostmár biztos hogy odaér. :)

Süni, Tviky! Mindkettőtöknek nagyon boldog szülinapot kívánok!!!

Hildussal beszéltem ma. Mindenkit puszil, nagyon hiányoztok neki! Ők jól vannak, nagyon várják már hogy költözhessenek haza.
jiny
 
 


SÜNI!
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK![/color]

PETYAANYA!
Jöhettek felénk is az új brinyóval, mert mi is nagyon szeretünk bringázni.
mirosz
 
 


Nézegettem a táblázatot és most találtam meg, hogy Sünikének születésnapja van.

Süni! Nagyon boldog születésnapot kivánok!

Kép
Vendég
 


Süni!
Nagyon sok boldog szülinapot!!!!!!

Kép

Kép
rayo
 
 


Süni, Tviky! Nagyon nagyon boldog szülinapot kívánunk mindkettőtöknek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
szuperboszi
 
 


Tviky, Sünike! Nagyon boldog születésnapot kívánunk! :D

Kép

Kép
töltike
 
 


Napsugi!
Nézegettem a Brendont és találtam hasonló tricit:
http://www.brendon.hu/katalogus_2006_jatekok.html

Puszi

Kép
rayo
 
 


Ja!
281.oldalon!!!!
Puszi

Kép
rayo
 
 


Tviky, Süni: Boldog szülinapot!

Gyerekszáj: képzeljétek Bia állandóan azzal jön, hogy ő nem is lány hanem fiú és mostanában úgy mutatkozik be, hogy .... Bálint.Ja és váltig állítja, hogy neki bizony van kukija. ( Bár az igaz, a természetét ismerve, hogy ő tuti fiúnak készült, csak véletlenül lett lány!!) Na ma mondtam neki , ha van neki mutassa meg , megnéztük, bizony nem találtuk. Erre ő közölte, hogy jó nincs kukija, de neki fiú nuncogója van!!!!!!!
steiff
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tüntem el, csak mostanában rengeteg tennivalóm van, illetve próbálom okosan beosztani az időmet, hogy minél többet foglalkozhassam, Gergővel.

Ennek az az oka, hogy voltunk konduktornál és szerinte Gergőnek feszesek az izmai a lábán és a talpán. Tornáztatni, masszírozni kell.
Picit megijedtem, de nem nagy a baj, és már 2 napi masszír után változtak dologk.
Emellett - nem hiszitek el - , apának ugyan ez volt a problémája piciként. Na, mondj valaki, hogy nem hasonlíta szülőre az öribaba! :):D

A konduktor egy nagyon értelmes pasi és isteni jó tanácsokat adott a gyermek tudásának fejlesztésére. ( Civilben a Pető Intézetben dolgozik.)
Szóval arról van szó, hogy felesleges megvásárolni mindenféle, kézségfejlesztőnek mondott drága játékokat, amikor mesekönyvvel, zenével sokkal többre megyünk. Eközben torna és a kellemes és a hasznos össze van kötve.

Nyilván itt senkinek sem kell részletezni a dolgok későbbi, pszichológiai vetületeit: miszerint ha a gyermeknek mindent "a feneke alá teszünk", csak szuper és márkás dologkkal halmozzuk el, esély van arra, hogy nagyobb korában követelőzővé váljon, illetve ha saját magának majd nem tudja valami okból biztosítani a megszokott szintet, akkor leginkább olyan módon próbálja biztosítani, ami esetleg törvénybe ütközik.

Szóval ez a beszélgetés nagyon jót tett nekem, nem mintha nem lettem volna ezekkel a dolgokkal tisztába, hanem azért, mert megerősödött bennem az, amit igazán gondoltam és erősen gyengül az, hogy igenis mindent megveszek a gyermekemnek - kerül amibe kerül - mert annyira imádom és ezt íly módon is kifejezem.

Szépen visszatérek ovónénis múltamhoz és most pl.bábokat gyártok a kisfiamnak.
Az máris feltünt, hogy Gergő sokkal nyugodtabb. Persze ezekhez a dolgokhoz az is hozzá tartozik, hogy korán kelek, főzök, hogy minél több időnk legyen egymásra.
A gyermek "magánéletét" pedig nagyon jól biztosítja a járóka, ahol önállóan játszhat, tevékenykedhet.Javaslom a biztonság miatt is. :)

Voltunk szemészeten is, mert felmerült, hogy az én imádottam esetleg kancsal. Mivel az orrnyerge szélesebb, mint az átlag, csalóka volt a dolog. Istennek hála, semmi baja. :)

Puszi Mindenkinek és jó hétvégét!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Megnéztem a képeket is, nagyon édesek a gyerekek. És mostanában megint olyan gyönyörű gyerekek születnek. Teljesen elámultam Zsófi és Dávid szépségén. :)

Szülinaposoknak még sok boldog születésnapot!:)
Kép

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Betegek, eszembe voltatok: gyógyulást mindenkinek! Minél hamarabbit. :)

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Jó reggelt!
Kelimoni maximálisan egyetértek veled ill. a konduktorral. A tanítványaim ( alapítványi iskolában) és a környezetemben élő gyerekek révén nagyon sok tapasztalatom van ezügyben, amik mind azt a következtetést igazolják, amire te is jutottál. A minden tárgyi dolgot megadó szülői magatartás gyerekekre gyakorolt hatását konkrétan tapasztalva erősödött meg bennem is, hogy ha gyerekünk lesz igyekszem úgy nevelni, hogy ne vegyek meg neki mindent ( biztos iszonyatosan nehéz lesz, mert ennyi várakozás és ilyen erős vágyódás után nyilván mindent meg szeretnél venni a babókának, de megpróbálom), persze szeretettel, odafigyeléssel, közös játékokkal és jó kis családi programokkal, kirándulásokkal el fogom halmozni.

Ezek a gyerekek egyébként sokkal kiegyensúlyozottabbak, jobban tisztelik szüleiket, hálásabbak, az egészen kicsi dolgoknak is örülnek, jobban tudnak küzdeni valamiért és azt is könnyebben viselik, ha az életben nem jön nekik össze valami.

Egyébként nagyon sok konkrét példám van az előbbiek bizonyítására, amiket ha legközelebb találkozun szívesen elmondok.

SZÉP ÉS NYUGIS HÉTVÉGÉT KÍVÁNOK MINDENKINEK!
mirosz
 
 


Süni és Tviky!

Nagyon boldog születésnapot kívánok Nektek!
Kép

Réce
réce
 
 


Kelimoni,

igen, én is egyetértek veled, hogy nem szabad mindent megvenni. De már most tudom, hogy milyen nehéz lesz megállni, ahogy Mirosz is írta. Hiszen annyi éven keresztül vártunk és várunk a mi kis picikénkre, hogy mindennél jobban fogjuk szeretni őt. Már azon is gondolkoztam, hogy nehogy a nagy-nagy szeretetünkkel "agyonnyomjuk" majd őt. Az biztos, hogy a nevelésben következetesnek kell lenni, be kell tartani és tartatni bizonyos szabályokat, és ezenkívül rengeteget kell foglalkozni egymással és segíteni a fejlődésében. Már alig várom, hogy megmutathassam neki a világot, és segítsem abban, hogy kialakuljon a saját kis világnézete.

Matiba, jobbulát kívánok! Gyógyuljatok meg hamar!

Jiny, voltatok már másik orvosnál? Mit mondott?

Ildi, örülök, hogy túl vagy a feszültebb időszakon, akkor most már rendben vannak a papírok? Már csak várni kell? Jaj, nagy izgi... :lol: :lol:

Petyaanya, mi is tegnap vettünk biciklit mindkettőnknek, majd kedden vehetjük át, tegnap sajnos már nem tudták felszerelni. Már tervezgetjük, hova megyünk majd túrázni... :P

Puszi mindenkinek, akit nem említettem név szerint, nekik is!
Réce
réce
 
 


Sziasztok :)

Ildikó

Megkaptam a táblit, köszönöm!
Most, hogy már benne vagyok, megnézhetem a legfrissebb kis topiklakókat?

Süni, Tviky
Nagyon boldog szülinapot kívánok!


Mirosz
Ha nem lenne ilyen vacak idő, akkor akár ma is elmennénk bicajozni. Nem merek így elindulni, mert tegnap is két gyerekkel sz..á áztunk.

Réce, mit szólnátok egy Esztergom, Visegrád környéki biciglizéshez?

Kelimoni
Egyetértek veletek: a gyerekek jobban értékelik a közös programokat, mint az "odavetett" játékot (játssz egyedül). Nem mindig kell a drága játékot megvenni, sokszor olyan dolgokkal eljátszanak órákig, amiről mi nem is gondolnánk.
petyaanya
 
 


És ha mégis nagyon vásárolhatnékotok lenne:):):) (nekem is szokott), akkor ajánlom a duplót meg a legót:)
Nekünk még megvan Dominiktól a Dupló alapkészlet, azt fejlesztjük. Bobi 1 éves korától vagy még előtte pakolgatta, dobálgatta őket, most meg már szépen összeépíti. Néha egy órát is elrakosgat. (Van régi farmunk állatokkal, tanuljuk a bocit, lovat, meg a nénit, bácsit). (Teszem hozzá, mikor aludni ment a pici, és végre hozzáfértek, a 2 nagy "ló" is ott duplózott a nappaliban:)
És még mire jó a dupló?
Apja tegnap du 1-től 6-ig egyedül maradt a pici fiával, és büszkén jött az sms, hogy tud a gyerek nagy cuppanós puszikat adni (eddig max. a kacsának jutott, nekünk nem). Kérdeztem, hogy vette rá?
Hát egyszerűen, csak akkor kattintotta össze a duplókat, ha kapott cuppanós puszit :lol: , és mindig agyondícsérte. Szépen kiegyeztek így kettecskén.
Ma már nagy örömmel cuppogtat mindenkinek:)
szuperboszi
 
 


A szülinaposoknak Nagyon boldog szülinapot kívánunk!
a Simon család apraja és nagyja
simineni
 
 


Ma mi is bulizunk, mert jönnek anyuék, meg a fiam keresztanyjáék köszönteni a Pistit. Remélem jól fog sikerülni.
Matiba!
Jobbulást nektek! Küldöm a gyógysugarakat.++++++++++++++

A vásárlással kapcsolatban addig ninc is gond amíg közösségbe nem mennek, ahol a gyerekek egymárt túllicitálják a mindenféle autó, repülő és barbie csodával. A tiednek meg fáj a szive, hogy neki miért nincs olyan.
Nálunk ez úgy alakult, hogy a játékvásárlást ki kell érdemelni. pl. jó jegyekkel, rendrakással, mosogatással stb.
Ha nem úgy csinálják a dolgaikat ahogy elvárom, nem kapják meg az áhitott dolgokat.
De értelmetlem divatszörnyeket és fegyvert helyből nem is vagyok hajlandó megvenni.

Szép napot mindenkinek
simineni
 
 


Szép jó reggelt:)))

Süni, Tviky!
Boldog Születésnapot!!!

Ildikó!
Minden jót nektek, és örülök, hoyg már a boldog babavárás nyugodtabban telik :wink: :lol:
Kitartás!

Kelimoni!
Örülök, hogy előkerültél:)))
Ne izgulg Gergő miatt, ehhez hasonló dolgokon sokmindenki átesik:))
Benned megvan az a kitartás, és aza mérhetetlen szeretet ami segít a fejlesztésben, és Gergő ettől még ugynaolyan egészséges gyermek:) csak kicsit többet kell foglalkozni vele, mármint az izmai területén:)))

Konduktor!
Tudod hányna nem viszik el a gyermekük??? Háát... Nagyon jó anyuci vagy!!! Csak így tovább :lol: Példa lehetnél sok anyuci számára... Persze azért itt nem a topicosokról bezsélek...
De azt hiszem mindnyájan tudjuk, hogy vannak olyna anyák, akik nem is figyelik gyermekük egyértelmű jelzéseit... :roll:

Még a témához én is hozzászólok... Cska megyünk gyermeknapra :lol:
Lesz egy kicsiknek szóló énekes műsor, és Norisz imádja a zenét:)) Legalábbis megszerettettük vele :P

Utána jövök!
Ja, persze tegnapelőtt vettünk már mi is járókát... muzsály, mert féltem nagyon Noriszt...

Drága Nikinozsó!
Nagyon örülök, hogy sikerült az ismerősünknek a kisbaba örökbefogadása:)
Nme is tudom, hogy miért mentek volna ügyvédhez... Ebből is látszik, hogy mennyire nem készítik fel a párokat a tanfolyamon a hivatalos dolgokkal kapcsolatban... :roll:
Hihetetlen, hogy mennyi mindnere figyelnek oda Gabikáék...
Férjemnek meséltem a tegnapi bezsélgetésünk, és ő is kiakadt dolgokan, és azon, hogy mennyi mindnere kell figyelni, hogy az örökbeadók titka, TITOK maradhasson...
A munkájuk pedig megfizethetetlen... A hatalmas szíve azt hiszem , mindneki számára nyilvánvaló!!!!
Jó egészséget kívánunk!!!!És még több boldog kisbabát, örökbeadót, és családokat!!!
Ja, és Gabika: Mérhetetlen öröm lett úrrá rajtunk(férjemen végképp), és nagyon sietek a sui befejezésével... (Kb. 2 év...) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi mindnekinek, jövök még a többiekhez is írni....

KépKép
napsugaracska
 
 


Tviky!
Boldog szülinapot!!!!!!!
Kép

Kép
rayo
 
 


Tviky, Süni: Nagyon boldog születésnapot kívánok Nektek!!!

Atan: Sikerült Petikével olyan úszómestert találni, aki foglalkozna vele?

Töltike: Kedden drukkolok!!!

Kelimoni: Örülök, hogy nincs semmi baj Gergő szemével! A konduktor biztos nagyon ügyes, jó, hogy időben kiderült a probléma és korán elkezdtek vele foglalkozni!
A játékkal sokszor úgy vagyok, hogy magam miatt veszem meg :oops: mert annyira tetszik... Még a párommal csak együtt jártunk, gimiben tanultam még, amikor egy sétánk alkalmával egy játéküzlet kirakatában megláttam egy micimackós fürdős játékot. Annnnnyira megtetszett, hogy bementünk és megvettük :lol: A gyerekek esténként azzal játszanak a fürdőkádban.

Jiny: Van valami hír Dóri fülével kapcsolatban? Sikerült másik orvoshoz elmennetek? Bízom benne, hogy nincs semmi baj, csak az orvos volt felületes :(
Nagyon-nagyon szépen köszönöm, hogy elküldted az SNS-t! Hétfőn szerintem meg is fogom kapni. Millió puszi érte!!!
Ja, és Hildust mi is pusziljuk és hiányoljuk! :)

Süni: Jaj de jó hallani, hogy Miklóska már nem fél a vízben!!! Jó pancsizást nektek!

Matiba: Jobbulást!!!

Steiff: Aranyos a kislányod :) Szegény, fiú-elnyomásban van :lol:

A TEGYESZ-es néni nagyon aranyos volt, minden tőle telhetőt megtesz, csupa jó és pozitív dolgot írt a környezettanulmányban, egyáltalán nem kukacoskodott (még a wc-be se nézett be), annyira segítőkész!!! Mondta, hogy még ezen a héten feladja a mi gyámhivatalunknak a papírokat, elsőbbséggel. Most arra kell várnunk, hogy a gyámhivatal megalkossa az alkalmassági határozatunkat. Sajnos ők elég nyögvenyelősen dolgoznak, a jóindulat megvan bennük is, csak hogy is mondjam? szóval kicsit nehézkes náluk az ügyintézés... Zaklatom ám őket :) szóval bízom benne, hogy a jövő héten megcsinálják a környezettanulmányukat és a határozatot is.

Jövő héten szerzem vissza az újszülött ruhákat is (mind kölcsön van adva, de szerencsére mindegyik helyen kinőtték már a babák őket, úgyhogy nem gond visszakérnem), már csak egy kis ruhásszekrényt kell néznünk, amibe a picurkánk ruháit tesszük. Szóval szépen alakulunk :)

Vivien kicsit húzza a száját a Botond név hallatán, ő inkább Veronikát akar :) de már nagyon várja a kistesót, ezt alátámasztván pelust kért éjszakára... :wink:
ildi_ko
 
 


Az ajándékvásárláshoz lenne egy tippem, ami nekem nagyon bejött. Na szóval én úgy csinálom, hogy nem pl. az adott ünnepre vásárolok játékot, de a ruhákkal is nagyjából így vagyok, hanem amikor akció van, vagy meglátok egy jó darabot azt megveszem, és van egy dugi helyem, ahova elrakom. Pl. volt a Tescoban 250 Ft-os akció, ott jól bevásároltunk - pár értelmes játékot is találtunk- és elraktároztam. Aztán , ha kell csak válogatok a dugiból. Most is félre van téve társas, edzőcipő, pulcsi, készségfejlesztő és egyéb játékok. Így anyagilag is jobban járunk, és kapkodni sem kell a vásárlással.
steiff
 
 


Ildi_ko!

Valóban férfiuralom van nálunk, de ezt inkább én érzem, mert Biában nem sok lányos vonás van, sokszor olyan mint öt fiú.Lazán elrendezi a fiúkat, múltkor apjával közölte, hogy ugyan menjen már dolgozni, mert ő tévét akar nézni. Máskor meg apa megfegyelmezte, mire ő: Apa fordulj a fal felé és aludjál! Na most mondd mit lehet erre szólni???!!!???
steiff
 
 


Süni, Tviky és Siminéni nagyfia!

Születésnapotok alkalmából nagyon sok boldogságot kívánok!! :D


Mostanában elég zűrös napjaim vannak, úgyhogy rendesen lemaradtam, de igyekszem mindent elolvasni és bepótolni.

Mi is megyünk a 10-i talira, hárman... De gondolatban persze már négyen.. :-)

Matiba! Jobbuljatok! Nagyon várom, hogy találkozzunk! :-)


Marcinak vettünk gyereknapra egy magnót, amihez van 2 mikrofon, alig várom, hogy megörökíthessük a nótázását!! :D Lehet, hogy ez nem a legkreatívabb ajándék, de annyira szeret énekelni és mostanában (a Megasztár óta) minden mikrofonnak látszó tárgyba énekel.. :-) és mondja is, hogy Ő megasztár! :-)
Egyébkén én is úgy vásárolgatok, hogy ha meglátok vmit jó áron megveszem és eldugom a következő alkalomra. Nekem ez nagyon bejött, csak nem mindig bírom kivárni a nagy napot és odaadom előbb. :-)

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


Sziasztok lányok!

Pici fürtöskés fiacskánk ma igazi férfivé változott: Áldozatul esett a hajnyírónak (amit szó nélkül tűrt.) Nálunk ugyanis az összes hapsi hajnyíróval igazítja a frizurát. Egész jól sikerült, bár még van mit igazítani, de igazi Murphy-ként a vágás közepétől vacakolt a nyíró, és a végére teljesen bekrepált.

Íme egy kép az "új" Bobiról:) Mindjárt "öregedett" is pár évet, nem? Most olyan nagyfiú lett.

Kép
szuperboszi
 
 


Steiff: Hmm, jól kiosztja a pasikat :)

Szuperboszi: ÓÓÓ, de nagyfiú lett tényleg Bobi, de így is nagggggyon-nagggggyon helyes, sőt! 8)

Lányok, SOS! Budapesten hol lehet olcsón kapni kókuszmatracot, kiságyba valót? Köszi :)
ildi_ko
 
 


Sziasztok!

Nekünk is van járókánk. :) Bár Dóri ugye még nem jár, de úgy gondoltuk, hogy nem árt ha van saját kis kuckója ami csak az övé. És mellesleg olyan hely ahol a kutyus sem éri el. :D

Gyönyörűek a gyerekek! Már alig várom hogy végre én is rakhassak fel képet az én tündérkémről! Már meg se ismernétek. :) 3660 gr, és 53 cm. A bera vizsgálatra még nem tudjuk mikor megyünk pestre, még nincs meg az időpontunk. De egyre jobban figyel a hangokra. :) És már kicsit hajlandó szóba is állni velünk. :lol:
Kedden jön hozzánk egy gyógytornász néni, mert Dóri nagyon tremorozik. :( A korai fejlesztőben dolgozik, remélem tud segíteni, meg lehet hogy a hallására is jó hatással lesz a torna. :)

Mi is megyünk 10.-én, csak még azt nem tudjuk hogy oldjuk meg, mert előtte nap pénteken esztergomba megyünk. Valószínűleg hogy pesten szállnánk meg. Nem tud valaki olcsó panziót valahol, ahol a gyerekkel meg tudnánk szállni és van zárt parkolójuk?

Ancsúr! Mi újság? Régen hallottam rólatok! Skype-n sem vagy sose! :(


Puszi mindenkinek!
Dóri anya

Kép
jiny
 
 


Ildi! Mennyi körül gondoljátok? Körülnézek neked! :-)

Esti fürcsi: (remélem sikerül) :-) Kép Esti fürcsi 1

Kép

KépKép
KépKép
marci_anyu
 
 


PETYAANYA!
Nyárra tényleg megbeszélhetnénk egy bringatúrát. Mi már úgyis két éve készülünk a Duna túl oldalán lévő bringaútra. Szobnál indul és ha jól tudom Vácig tart és állítólag nagyon szupi. Ugyanis itt a Visegrádi oldalon, a főúton életveszélyes bringázni.
Meg az erdei utakon is nagyon klassz cangázni.

SZUPERBOSZI
Nagyon jól áll a cuppanós puszikat osztogató Bobitoknak a nyári frizura.

MARCI-ANYU!
Szerintem Marcinak jó ajándék a magnó, mert nagyon jó kis színész. Még mindig emlegetjük, milyen édes volt mikor Sződön rendelésre sírt, nevetett és énekelt. A felvételeket pár év múlva nagyon jó lesz visszahallgatni. Ezt mi is csináltuk a keresztfiúnkkal.

JINY!
Mi Esztergom és Pest között lakunk, 15 km-re Esztergomtól. Kiságyunk még nincs, de ha Dóri altatását enélkül is meg tudjátok oldani, akkor ha gondoljátok nyugodtan itt alhattok nálunk jún. 9-én este.
mirosz
 
 


Sziasztok Lányok!

Mozgalmas napjaink vannak - minden napra jut valami vendégeskedés. Vagy mi megyünk, vagy hozzánk jönnek... Nagyon kedvünkre való a dolog! :lol: Jó, hogy sokan gondolnak ránk!!

Csak eközben kicsit lemaradtam topicilag. :cry: Ígérem, majd behozom!!
Addig is hoztam képeket:
amneris
 
 


Mit nekünk mosoly - már hangosan nevetünk!

Kép


És így tartjuk magunkat, mikor épp jó passzban vagyunk:

Kép


Sok pusza mindenkinek! - Amneris -
amneris
 
 


Gyönyörűek a kispasik és kiscsajok, Bobi tényleg nagyon más lett így, de igen jól áll neki ez a séró (is)!

Mi holnap leutazunk mamihoz és papihoz :), aztán tőlük tovább egy hétre Szlovéniába. Sajna az időjárás, ahogy az előrejelzéseket olvastam, most sem lesz túl kegyes hozzánk, azért remélem, fogunk tudni sokat kirándulni. Nem baj, ha hűvös van, csak ne essen!

Puszi mindenkinek,
Kata
rkata
 
 


Lányok!

Lenne egy kérdésem: nézegettem a talis képeket, és láttam egy henger alakú sárga-piros-kék színű játékot, amibe a gyerekek belemásztak. Nem tudom kié, de hol lehet venni és mennyibe kerül???

Képzeljétek beszéltem egy tegyesz illetékessel ( persze semmi, mit akarok messze még a 4-5 év). Na de képzeljétek azt mondta, hogy ők még arra is figyelnek, hogy ha messze van a gyerek az öf-ók lakhelyétől fel sem ajánlják, hogy ne kelljen sokat utazni, mert az milyen sok pénz!!!!!!!
Nyomatékosítottam benne, hogy nekünk nyugodtan kiajánlhtaják, ha az ország másik felében van is, el fogunk érte menni. Elvégre az "ikreket" is jó messziről hoztuk. Most mondjátok meg, el tudjátok képzelni, ha egy pár több évet vár babára azon fog kiakadni, ha utazni kell érte???????
steiff
 
 


Steiff!
Nekünk is van ilyen hengerünk, a Kikában vettük, volt nagyobb és kisebb is, a nagyobb olyan 10.000 körül, a kisebbek olyan 3.000 körül. Láttam olyat is (talán Ikea), amikor két sátrat köt össze a henger.

Tegyesz: Bár már semmin nem csodálkozom, ez azért elég röhejes. Mert ugye, kinek mi a távolság. Nekem az 1000 km a nagymamámhoz nem az, valakinek a szomszéd falu is.
És emiatt évekig várni, ez azért nevetséges.

Jó kis cserfes teremtés lesz Bia:)
szuperboszi
 
 


Sziasztok!

Süni, Simi Pisti,Tviky Boldog Szülinapot!

Steiff, Napsugi, Boszi, Rayo
édesek a gyerekek! Nagyon jól sikerültek a képek! :D

Amneris
a kisasszony nagyon ügyes, bájos a mosolya!
:)

Ildi_ko
olyan jó, hogy sikerült a mélypontról kitörnöd. Hamarosan megérkezik a kistesó! :D

Ha minden igaz, holnap délután a kisfiúnk hazajön a korházból. Remélem időben sikerül a papírokat kiállítani és jöhetünk haza!!! :D Minden készen várja, reméljük a gyámhivatalos hölgy is olyan gyors és rendes lesz, mint szerdán! Már nagyon várjuk!

Esőmentes napot mindenkinek!
madri
 
 

Vissza: Gyermeknevelés

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?