Új privát üzeneted érkezett!

Manka!
Amikor Ágoston sokat kelt éjszaka, ő sem nagyon akart enni. Különben tegnapelőtt neki is elromlott az alvókája. Most éjjel nem volt semmi gond. Remélem így marad. De ezt (is) majd holnap kitárgyaljuk.

Tünde!
Irigykedem Bozsik Yvett miatt. Jó szórakozást!

Lányok!
Már csak egyet kell aludni!

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Szemééét babanet :x :x !!!!!!!

Írtam és elszállt, azt mondta, hogy hozzászólás és téma nem létezik. Hüle. :evil: .

A lényeg: 24fok van, Jack is zokni+macinaciban rosszalkodik itthon, ő is békalábú.

Tünde, Jack apával a Millenárison a nagy kivetítőn nézi a meccset, a fűben pokrócon, bár ha belegondolok pórázt is kellett volna vinni :roll: .

Estére jó Bozsik Yvettezést!

Addig is egy kép a rossssssszgyerekről :lol: :
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, hányadik kerület? lX?
Vendég
 

 
 

Manka, csatlakozom Mártihoz, sztem se takaríts. Hagyd meg az erődet a buli utánra. Tudod, a gyerekek leeszik a szőnyeget, beletapossák a habostortát a szőnyegbe, kiverik a kezünkből a baracklét, kávét, cappuccinot, és Zita most olyan gurulós bogyókat kakil. Hirtelen nem jut más az eszembe. :wink:
Vendég
 


Nincs szőnyegünk :lol: :lol: , de tényleg :lol: :lol: . Azt találtam ki, hogy a Jack szobájából kihozom a habtapit, és azt rakom le a nappaliban, azt le is lehet hányni, meg pisilni :lol: :lol: .

Kávéfőzőnk sincs :oops: , az jó, ha veszek olyan kistasakos kikutyulós kávé és capuccino port? Jó, hogy eszembe juttattad.

Nálunk az utolsó kaki szinte "anyatejes" volt, meglepődtem, pedig ésszerű, tényleg alig eszik szilárd kaját.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Igen, IX.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde!
Hát a jó kis barackos / sütőtökös bukik nem jutottak eszedbe?? Meg a feldöntött virágcserepek?? :wink:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde!
Jó szórakozást estére!

Manka!
Jack igazi kisfiú már azon a képen! És ez a nevetés!! :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Egy kihalófélben lévő karácsonyi kaktuszom van az ablakpárkányon :oops: . Bababiztos lakás :lol: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, én koffeinmentesen élek.
Márti, Zita javuló tendenciát mutat, csak ritkán bukik. De Murphy (hallos, Manka? :lol: ) törvénye szerint azt kizárólag vendégségben.
Vendég
 


Manka!
Rossz helyre küldtem el az előző üzimet, az őszibe. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Szóval:

Manka!
Én sem vagyok kávéfüggő.
Remélem ma jobb éjszakátok lesz. Mond meg Jacknek pihenjen rá a holnapra! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka, én nem kávézom vagy ha igen, max koffeinmenteset-de ritkán.
Takarítás: felejtsd el!

Hogy bírják a gyerekeitek a meleget?Fanni tiszta kiütés, pedig alig van rajta ruha.A klímás kocsiban persze elmúlik.
Mindenesetre levittem a dokinénihez, és tuti, h nem vírusfertőzés-úgyhogy mehetünk holnap :D

Egy kínai anyuka bepofátlankodott elénk...........úgy szídtam őket, hogy csak na!Már nagyon pofátlanok lettek!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Megyek aludni, amíg lehet, holnapra nagyon friss akarok lenni :) .

Légyszi holnap csörögjetek rám, ha ideértek, mert amikor Jack alszik, melléteszem a kaputelefont. Ha jó éjszakánk lesz, akkor legkésőbb 12ig szundi, de ha rossz, akkor csúszhat. Persze attól, hogy ő alszik, a nappaliban mi bulizhatunk. Szóval gyertek amikor nektek jó, de ezt már írtam.

ÚÚÚÚÚÚÚgy várom máááár a holnapot!!!!!!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Köszönjük a vendéglátást! Nagyon jól éreztük magunkat! Kár, hogy nem tudtunk még többet beszélgetni, de majd legközelebb. :)

Képzeljétek Bendegúz annyira kifáradt, hogy már a Kálvin térnél javában szunyált, és most is alszik a kiságyában.
Mindjárt mazsolázgatok a képekből, lett egy pár jópofa mindenkiről!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Na, akkor:

Ötösfogat
Kép
Szülinapos Manka Jackkel
Kép Kép
Jack Bendegúz cipőjével
Kép Kép
Ágoston kisvödörrel és gurigával
Kép Kép
Ágoston játékosdobozban turkálás közben
Kép
Zita Pistikével, zöldbékával és krokodilkönnyekkel
Kép Kép Kép
Fanni nyuszikával és Bendegúz cipőjével
Kép Kép
Jáccccunk
Kép Kép
Buli vaaaan!!!
Kép
Bendegúz ácsorgás és rágcsálás közben
Kép Kép
Hárman vetődünk a telefonra
Kép
Lábaidnál heverek
Kép
Tünde Zitával és Timi Fannival
Kép Kép
Csak egy icikepicike falatot kééééreeeek!!!
Kép
Mégis kinek a barátnéja??
Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka, köszönjük mi is a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat, végre nem volt hányingerem, és végre jólesően ettem. Már nem is mondom, itthon megint hányingerem van...

Hahó, anya, a fiúk miért nem játszanak velem?
Kép Kép
Gyere, Zita, titkos dolgot mutatok! Kép
Nnnaa, valaki adjon már egy kis tortát! Kép Kép
Vendég
 


És igen, egyedül nekem sikerült!
Kép

Nem értem, Ágó miért van úgy oda ezért a dobozért... Kép

Bendegúz, figyelj, itt kell megolajozni, ha nyikorog! Kép
Kép Kép

Jajj, Jack, most nincs kedvem, nem látod??? Kép
Vendég
 


Márti, a Te képeiden sokkal szebbek a képek! :cry: / :wink:
Vendég
 


Azt akartam írni, hogy a színek szebbek. :oops:
Vendég
 


Lányok, én a csoportképen évek múlva is tudni fogom, melyik a lányom. Megjelöltem a nyuszival. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Manka, köszönjük a vendéglátást, mi is nagyon jól éreztük magunkat:)
Fanni azonnal elaludt a kocsiban, sőt 6-7-ig séta közben is lapított a babakocsiban.
Most persze még randalírozik, így képeket talán holnap este tudok feltenni.

Jók a képek!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Lányok, köszönöm a tortát, és a jó társaságot. Jack is jól elfáradt, szónélkül elaludt a kiságyban.

De jók a képek!!!

Itt az én sorozatom:

MI ÖTEN
Kép

Gondoljátok itt fogunk nektek pózolni napestig :)
Kép

Alig tudom levakarni magamról a fiúkat :D
Kép

Látod Zita, ez itt a nyuszi szeme, ez meg itt az orra... a mamád ezzel jelölt meg a képen :lol:
Kép

Ezt most kipakolom...
Kép

Hú de fárasztó!
Kép

Alvókutyussal ébren
Kép

Nem értem ezek a fiúk mit vannak úgy oda az ajtókért :?
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka!
Mi is nagyon szépen köszönjük a vendéglátást! Jól éreztük magunkat!
A többiekhez hasonlóan Ágoston is elaludt, még az utcátokban. De fél óránál tovább persze most sem aludt.

Íme az én képeim, feliratok nélkül: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Hát Bendegúz is jól kifáradt, mert negyed 7-ig aludt. Aztán persze csak fél 9kor fürödtünk. De nem baj, ez egy kivételes nap volt! :)
Hát nálunk melegebb volt a lakásban, mint Mankáéknál, Bendegúz este egy szál bodyban legózott apájával. Most próbáljuk éjszaka jól kiszellőztetni.
Jó hirtelen jött ez a dögmeleg.
Mi meg apával mentaleveles citromos bacardis jeges ásványvízzel próbálunk enyhíteni a kánikulával járó szenvedéseinken.

Nagyon jók a képek!
Én is találtam még párat amikor újra végignéztem amiket csináltam. Ezeken többek között Réka is rajta van, és nem fej nélkül, mint a képeim zömén. :lol: (egyébként nekem nagyon kellett válogatnom, mert 130at csináltam nagy hirtelen, úgyhogy csak a legjobbakat raktam fel)

Mélázók
Kép
Ágó ne tépd ki Fannika haját!!
Kép
Jack, ha nem foglakozol velem, azért vetek egy pillantást Bendegúzra is.
Kép
Iszkolunk Jack után, biztos valami tuti helyre megy.
Kép

Tünde!
Kicsit fel vannak tuningolva a képek utólag a számítógépen, azért tűnik színesebbnek.
Sajnáltam Zitát, hogy ilyen kis nyügi volt a végén, biztos fárasztó volt neki azért az utazás! De azért jókat nevetgélt közben!

Réka!
Ágoston milyen kis nyugis pasi, hihetetlen. :)

Manka!
Jacket remélhetőleg sikerült jól kifárasztani a vendégseregnek, és jól alszik ma éjjel. Meg Te is! :)
Ugye, hogy inkább utánunk kellett volna takarítani? Bendegúz mindenesetre hozta a formáját a bukikkal. :lol:

Timi!
Azért nem lehet könnyű ezt Fanninak feldolgozni, ennyi klassz kis pasi között tölteni a délutánt! Nem csoda, ha pörög! :wink: :lol:

Olyan hülye vagyok, így utólag jut eszembe, hogy mennyi mindenről kellett/lehetett volna még beszélgetni Veletek. De majd legközelebb!
Ugye lesz legközelebb is!?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, persze, hogy lesz még tali, ez még csak a kezdet volt!

Itt maradt Bendegúz partdlije és egy pelusa, és még van egy másik partedlink is nyuszis Tuesdayes.

Jack éjszaka egész jól aludt, viszont negyed 5től fél hatig nem tudott visszaaludni, forgolódott, meg sírt, pedig nagyon álmos volt, fájt valamije, gondolom a foga.

Én este még elmentem megnézni Johnt a Beckettsben, nagyon jó volt, de iszonyatosan fáradt voltam.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Akkor majd ha jöttök Jackkel, elhozzátok az ottfelejtett dolgokat, jó?!

Legközelebb lehet nálunk tali, majd bababiztosabbá teszem a lakást. Csak elég meleg van a lakásban sajnos, Bendegúz ma ujjatlan atlétabodyban van, rövidgatyóval, de az fölösleges is.

Szegény Jack. :(
Bendegúz is felsírt ma éjjel kétszer, és 6kor végleg felébredt, szerintem neki is a foga. Most már durmol megint.
Egyébként elég jó éjszaka volt. amikor Bendegúz 4 órás ébredése után végre jól visszaludtam, Laci egyszer csak hátulról jól belémrúgott, és elkezdett kifele mászni az ágyból, rajtam keresztül, mert azt álmodta, hogy szóltam neki, hogy segítsen Bendegúznál. Én meg a legmélyebb álmomból ébredtem. Olyan jót röhögtünk, aztán persze már nem is tudtam elaludni.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Azt nem is mondtam tegnap, hogy a tiramisu Norbi update 1es piskótalapból készült, mert apa ilyent talált a boltban. Hogy figyel a vonalainkra. :wink: :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Először is, mivel ma van a jeles nap, Manka, nagyon boldog szülinapot kívánok, és persze sok jó ajándékot is! :wink:

A keddi partedli a miénk, hát mit is mondhatnék, használjátok egészséggel, majd kedden kap Zita mondjuk vasárnapit. :lol:
Mondtam apának, hogy Zita milyen hamar elaludt Jack ágyában, biztos érezte a férfiszagot. De mivel apába nem sok romantika szorult, megjegyezte halkan, hogy esetleg pelenkaszagot érezhetett. :lol: :?
Nem tudom, mitől, de kicsit izomlázam van a combjaimban.

Márti, igen, nekem is eszembe jutott pár dolog, amiről szerettem volna beszélgetni, de elfelejtettem. Sztem a következőn még felszabadultabbak leszünk mi is. :wink:
Bendegúz mindig ennyit bukik? Én úgy örülök, hogy Zita már csak nagyon ritkán csinálja.
Vendég
 


Csajok, tök jó, itt esik az eső! Olyan jó esőszag van, és hűs!
Vendég
 


Tünde!
Jó Nektek hogy friss a levegő, és megjött az eső.
Itt iszony meleg van még mindig, már szellőztetünk, de egész napra minden ablakot bezártunk, rolók le, mi meg elhúztunk itthonról anyóspajtihoz ebédelni, aztán délután Bendegúzzal együtt vásárolni, úgyhogy csak este jöttünk haza.
Vettünk neki vékonyabb pizsit, de szerintem még ebben is melege lesz. Olyant kerestem ami rövidujjas (de nem ujjatlan) viszont a lábfeje zárt, mert Bendegúz kitakarózva alszik egész éjjel, persze csak hosszúujjasat találtunk. De most már be se takarom, csak pizsi van rajta, mert olyan meleg van nála.
Szegénykém, este egyszál ujjatlan bodyban csatakosan mászkált a lakásban.
Ilyenkor úúúgy szeretnék kertes házban lakni (mondjuk egyébként is :) nem csak ilyenkor), nagy terasszal, és hűvös szobákkal. De ez nem mostanában lesz szerintem. :(

Egyébként tök változó, hogy mennyit bukik Bendegúz, attól is függ mit és mennyit eszik, meg ha sokat iszik egyszerre, akkor könnyebben kitaccsant. És mintha a bolti kaják könnyebben kijönnének belőle, mint amit én csinálok. Van, hogy napokig épp csak kis nyálakat köp, aztán van olyan is, mint Mankáéknál sajna.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!
Ma is jól elfáradtunk, még moziban is voltunk (ez volt az egyik szülinapi kívánságom), ebben a melegben nem nagyon lehetett mást csinálni.

Márti, a tiramisud elvarázsolta a családot :) .
Tünde, köszi a jókívánságokat!

Most pedig egy kis képes szülinapi összefoglaló:
Kép Kép
Kép Kép
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka!
Akkor én meg így utólagosan is még egyszer boldog szülinapot kívánok Neked! Tegnap kimaradt a levelemből. De így legalább minden napra jut egy jókívánság. :)
Nagyon klasszak a képek, és nagyon jópofa ez a fényképes torta, jó sok Jack van rajta ha jól látom. :lol: Laci egyből kiszúrta, milyen jó kis borocskát kaptál, ő elég nagy vörösbor rajongó. :)

Örülök, hogy ízlett a tiramisu!
Tegnapra csináltam még egyet, vittük anyóspajtiékhoz, és be is termeltük majdnem az egészet.

Húú, ma is jó meleg lesz. Már most az van. Nem tudom mit csinálok Bendegúzzal egész nap, a lesötétített lakás kellemes ugyan, de nem túl izgi neki, úgyhogy valószínű azért kimegyünk kicsit.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Nem tudom megállni, muszáj leírnom, hogy iszonyú édesek a gyerekek a talis képeken! Főleg az tetszik, amikor a kanapén ülnek! :) :)

Manka!
Nagyon boldog szülinapot kívánok! :)
Kép

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Hahó Lányok!

Manka, sokJack-es tortafotó nagyon jó, a háttérben gondolom Te vagy menyasszonyi ruhában! :wink:
Nemér a húgodról ilyen hasam-kivan fotót feltenni! :lol:

Ma voltunk mázsálni, Zita 8710gr és 73cm. (én meg 54,1kg :cry: )

Marha meleg van, alig bírjuk, Zitát most éppen egy szál pelenkában altatom.
Vendég
 


Tünde!
Az 54.1 kg miatt miért :cry: ??

Mi is pihegünk Bendegúzzal, délelőtt kicsit játszottunk a teraszon (akkor árnyékos még), most meg bent vackolunk. A hűsölünk kifejezés nem megfelelő erre a lézengésre, mert lassan 28 fok lesz itt bent a lakásban.
Bendegúzon még van ruha, igaz nem sok. És annyit iszik szegénykém, meg kicsit nyügi is, biztos nem élvezi annyira ezt a meleget.
Mondjuk én sem.
Bent kellene csücsülni a Balatonban ilyenkor. Hűű, de várom már, hogy lent legyünk a nagyikkal!

Duda!
Köszönjük! :)
Végül is Tücsökzenével kapcsolatban sikerült valamit megtudnotok, van valahol nyáron is? Egyszer-kétszer lehet hogy elmennék Bendegúzzal, ha nincs nagyon messze.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, mert itthon csak 53 vagyok, ruha és reggeli nélkül. :oops:
Zitával a 16. héten voltam 53 kg, na aztán a a 20.-on már 58 voltam. :lol:

Zita menekülni próbál:
Kép

Azért se vigyorgok úgy, hogy látszódjon mind a 8 fogam!
Kép
Vendég
 


Tünde!
Akkor Zita sokat nőtt a 16. és 20. hét között. :D Most meg biztos rossz volt a benti mérleg.. :wink:

Látom Zita eléggé sarokba szorította önmagát :lol:

Manka!
Ti ma tényleg strandoltok?

Timi!
Hol vannak a képeid? :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hahó Lányok!!
Kidőltetek a nagy hőségben?

Mondjuk én a kipurcanás határán vagyok. Beindítottuk a ventillátorunkat is, hogy keverje kicsit a meleget körülöttünk. Azért jólesik a kis fuvallat amit kever. De most elgondolkoztam a mobilklímán.

Szerdán elvileg jönnek hozzánk munkatársaim Bendegúz nézőbe, mondtam nekik hozzanak fürdőruhát, abban talán kibírható a lakásban a meleg.

Tünde!
Tessék ide is írogatni! Ne csak az őszibe! :wink: :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Igenis! Jesszőr!
Vendég
 


Beüzemeltük a ventillátort. Márti, de jó Nektek, hogy a Szüleid ott laknak a Balatonnál! Az viszont szitty, hogy Ti meg Pesten sültök éppen. :oops: :wink: :cry: :shock: :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Andi, Márti, köszi szépen :) .

Tünde, a tortán lévő képen 2 éves vagyok, a szülinapi tortámmal amit a mamám sütött, a fehér ruha meg olyan rövid volt, hogy még a bugyim is kilátszott belőle.

Japánban nem illik úgy nevetni/mosolyogni, hogy látszódjanak a fogak... ez Zita fogtakargatós mosolyáról jutott eszembe :D . Megbarátkozott már az utazóággyal?

Mi is elővettük a ventillátort, már nálunk is 25C van.

Azon gondolkodtam, hogy mi lenne, ha annyi Jackem lenne, mint a tortán.... szaladgálhatnék utánuk egész nap, biztos nem lennének súlyproblémáim :lol: :lol: .

Tényleg Andi, hogy haladsz a 90 napossal?

Márti, nem találtunk nyári tücsökzenét, úgy néz ki mindenhol szünet van.

Jack és a mosogatógép :lol:
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde!
Na csak azé' :lol:
Nekem is eszembe jut napjában párszor mekkora szívás is ez itt Pesten. Úgy tervezem, hogy mi Bendegúzzal azért lent leszünk egy-két hetet úgy is, amikor Laci dolgozik, és csak hétvégén jön, meg persze együtt az egész család két hetet. Kettesben nem megyünk nyaralni. Illetve én megyek Bendegúzzal kettesben :wink: De az meg édesnégyes lesz a nagyikkal. :D

Manka!
Azért ősztől tücsökzenézhetnénk, biztos élvezik a gyerkőcök.
25 fok, az semmi, nálunk meg 28 bibibíííí! :lol: :(

De jó fej Jack, éppen bepakolja a mosatlant anya helyett. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka!
Mert így aztán komoly súlyproblémáid vannak ám.. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!
Hogy bírjátok a nyarat?

Azt hiszem Bendegúz fölső metszői elindultak ezerrel kifele, éjjel ötször ébredt fel sírva, és az egyiknél már látom a kis fehér foltot. Remélem hamar áttöri az ínyét szegénykémnek.

Na, megyek tökfőzit turmixolni.

Ti adtatok már meggyet vagy cseresznyét a gyerkőcönek? Az ősziben néztem hogy már mennyien adtak, még egészben is. A hétvégén én is ki fogom próbálni (persze turmixolva először), megyünk Keszthelyre, és otthon érik a cseri.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Én egyszer próbáltam adni Zitának cseresznyét, de nem kellett neki.
Basszus, ez a gyerek nem iszik vizet, egyszerűen nem tudom beleimádkozni! Már próbáltam tegnap óta 2 féle teát is, de kiköpi.
Legalább a tápit megissza, de azt meg csak reggel-este kapja.

Ja, és fontos hír (legalábbis nekem :lol: ): tegnap óta mintha megjavultam volna, tudok rendesen kajálni, és hányinger se volt!
Vendég
 


Tünde!
Próbáld meg a citromos kicsit cukros limonádét Zitának, Bendegúz tegnap 8 (nyolc!!) decit megivott ebből egész nap. Plussz a tápi reggel és este.
Szegénykém izzad folyamatosan, itatni kell. Mondjuk pisilt is sokat, szóval biztos többet is ivott a kelleténél, de láthatóan jólesett neki.

Most meg megmértem és 38.3 volt a láza popsiban, adtam neki panadolt, doki néni azt mondta ez még belefér a fogzásba. Hát remélem tényleg attól van. Nem vészesen nyügi, én megpusztulnék ilyen melegben lázasan.
Csak akkor sírt amikor ráhúzta a kezére a ventillátort, és beszorult alá, egyébként mászik ezerrel és dumál.

Klassz, hogy nincs hányingered!! Jó étvágyat! :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka!
Én is nagyon boldog szülinapot kívánok Neked utólag is!!!!!! :oops:
Tali képek szuperek, bizti nagyon jól éreztétek Magatokat. :D
Nem válaszoltál, pedig még a múlt héten írtam az őszibe, hogy nektek mikor lenne jó a talizás. :(
Sétát direkt nem írtam, mert ebben a melegben nem lehet sétálni.
De hozzánk is átjöhettek, itt is bulizhatnak a fiúk. :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Tünde!
Leon se akar semmit inni a tápon kívül. De mostanában kispohárból hajlandó inni. Cumisüveget gyűlöli, már a tápiivás is henezen megy. De vizet meg teát egyátalán nem hajlandó inni belőle.
Tegnap ő is megivott olyan 3-4 decit pohárból.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Na, totál hülyére vesz Zita. Végülis ivott kb 1/2 dl sütőtök-almalét, de hogyan? Cumisüvegből fúj nem kell, pohárból fúj nem kell. Hát úgy kellett bekanalaznom a szájába kiskanállal! :cry: :lol: :lol:
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?