Új privát üzeneted érkezett!

Íme Zsú babája.:):):)

Remélem jól látszik!
zsú gratulálok.Nagyon aranyos!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Talán így is bemegy nagyobba!:) Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Zsuu!
Tök jók sikerült képek, nagyon édes. Lehet már tudni fiú e vagy lány vagy nem is akarjátok tudni?
Heni!
Hát igen többször is próbáltam veled "dumcsizni" majd csak összejön. Amikor én megpróbáltalak megkeresni a neved alapján huszonegynéhány találatot jelzett inkább bejelöltelek a Vikinél , így gyorsabb volt.
Ma a Patrik úgy kiakaszott, hogy nem vagyok benne biztos várom e a szünetet. Valahogy mostanában örökké ellenkezik, ha mondok valamit, már úgy is kezdi a mondatot, anya de .....
Anikó!
Szorítok a vizsgákhoz!
Timi!
Rendeltek végülis kaját?

Többiek merrre merre????????????

Nagyon unom már hogy fűteni kell, a naptár szerint június van, de amúgy ...
Holnap megyünk anyuékhoz, két cseresznyefájuk van, imádom a cseresznyét, hasfájást előre tudom garantálni, de képtelen vagyok abbahagyni.
Tomi napok óta nyügi, tegnap rendesen hárfázott az idegeimen. nem tudom lehet hogy nekem sem volt meg a kellő türelmem, utálom amikor egész nap esik
Ti hogy bírtátok?

Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 

 
 

Sziasztok!

Nálunk katasztófa a helyzet,legalábbis részemről.Tegnap délután nem akart elaludni a Dorka,egyfolytában zokogott.Hiába hagytam sírni,nem aludt el.Levittem,játszot még 1 órát,aztén újra felvittem.Megint ordított,de egy idő után megunta és elaludt.Jó kedvűen kelt fel.
Ma délután indultunk aludni,szokás szerint megkérdeztem tőle,hogy megy-e "tentézni",ő bólogatott és ment fel.Elővette a zsákját,beletettem...irány az ágy...ordítás.Kétszer vissza mentem megynyugtatni,aztán hagytam.Nem aludt el,zokogott.Most játszik a nappaliban.
Szerintetek nincs szüksége a délutáni alvásra?
Én nagyon nem örülnék neki,mert olyankor maradt 2 órám magamra és a rendrakásra,na és a tanulásra.

Zsu:nagyon szivesen a meghívót.Olyan jó az uh-os kép,minden szépen látszik.

Sahi:mi is fűtünk,bár ma legalább már kisütött a nap.Haladás.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Már este is sírt,amikor beakartam tenni az ágyba.A párom vállán aludt el,úgy tette be az ágyba.Nem tudom mi lehet vele....

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Látom, mindenki családozik a háromnapos ünnepen. Mondjuk az idő az nem valami fényes.

A vizsga nagyon nehéz volt mármint nekem. Végig tippeltem az egészet majd kedden tudom meg az eredményt. Nem számítok semmi jóra.

Remélem ma szebb nap lesz. Tiszta pocsolya minden. A gyereket nem lehet kiengedni. A lakásba fázunk, fűteni nem tudok. Elegem van. Mellesleg Bius is állandóan felébred éjjel. Tuti az idő miatt.

Zsu! Édes a pici.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem írtatok semmit, vagy csak én nem látom? Az előbb be sem engedett. Szórakozik velem ez a babanet?

A vizsgám kettes lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!!!


Köszönöm a dicséreteket a Porontykära.Nekem is negyon tetszik.
Most hivott a dokim hogy a laboreredmény rendben van,pénteken megyek tarkoredö mérésre.Szoritsatok!!

Amugy pocsékul vagyok.Az émelygések megint visszajöttek,hulla vagyok egész nap és miért ne elöjött a tavaszi migrénem is.Mot 4-dik napja egyfolytäban fäj a fejem.De nagyon nagyon.Minek lehet igy örülni?????

Talältunk lakäst.Remélem hamarosan költözünk is.

Aniko!!!Akkor gratula hogy sikerült a vizsgäd!!

Éva!!!!Te merr järsz??Hogy vagy???
Röviden ennyit.Majd jövök ha birok.Puszilok mindenkit.Zs
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Már tegnap irtam egy levelet, de kisfiam a változatosság kedvéért lábbal kapcsolta ki a gépet :twisted: Ha közelít már résen vagyok, de ez engem is meglepett.
Zsu
Nagyon gyönyörű a kisbabád :wink: Ilyen szép, éles képet még nem is nagyon láttam. Sajnálattal olvasom, hogy émelyegsz és a fejed fáj. Drukkolok, hogy elmuljon. Gratulálok a lakáshoz. :D
Anikó
Tegnap azt irtam neked, hogy biztos sikerül a vizsga, s lám be is jött. :lol: Ez a trágya idő már kiborít engem is.
Szilvi
A kaját valószínüleg rendelni fogom, de csak jövő héttől, mert akkor jön vissza szabiról az ügyintézője.

Most arra kaptunk rá Kristóffal, hogy 10-től majdnem délig séta, kajcsi és alvás. Már magától vette be a cumit. Az éjszakáinkkal és néha nappal is nekünk is sok gond volt az elmúlt időszakban. Ettől a hülye időtől nem is csoda. Este nem akart aludni, csak sírás. Pár nap után úgy döntöttem,hogy hagyom sírni. Elmentem lezuhanyozni és mire kész voltam aludt a gyerek. Ez 2 napja mükődik, tegnap már sírás nélkül sikerült elaludnia.
Nagyon rossz, hogy csak sokkal rövidebb időket tudok netezni. Teljesen rákaptam.
Nóra
Az előbb leirtam hasonló gondjaink voltak. (remélem tényleg voltak)
Egyébként sikerült visszazökkenetek?
Különben megvagyunk. Kristóf kedvenc játéka a bújocskázva kergetőzés a kanapé körül. Tegnap 3-an kipurcantunk, de ő még bírta volna. Az én gatyám már majdnem kivásott :P
Na most ezt megpróbálom elküldeni és máskor Word-be előre megírni.
Puszi a babáknak és mamáknak!
Bocs, hogy nem tudtam mindenkinek név szerint írni
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Timi, Nóra!
Nyüglődés, nyügösség nekünk is volt bőven, bár azért enyhébb formában mint Dorkánál. Lehet hogy tényleg az időtől, annyit hisztizett mindenért, teljesen ki voltam már tőle, most valamivel jobb. Remélem Dorka sem lett beteg és nála is javult már a helyzet.
Zsuu!
Sajnálom hogy nem vagy olyan jól, de reméljük elmúlik gyorsan.
Milyen lakást találtatok, mekkora? Mikor költöztök?
Anikó!
Gratulálok a vizsgádhoz, legalább már csak 1 van hátra.

Hát mostanában én sem fogok túl sokat jönni, holnapután kezd a festő, tiszta rohangálás az életünk jövő hét elején be is akarunk költözni. Már nagyon várjuk.

Puszi a többieknek is.
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Hát eléggé pangunk... mondom én, aki már ezer éve nem járt erre :oops: .
Ákos ma óvodás kiránduláson van egész nap, Enikőt meg le kellett fektetnem, mert ma korán keltünk, és nem bírta tovább. Délután így majd mégegyszer le kell tennem egy rövidebb tentire, de sebaj, majd az esti séta kifárasztja és nem lesz gond az esti lefekvéssel sem.
Nálunk megérkezett a tavasz, és amennyit csak lehet, kint vagyunk. Találtunk a közelben egy nagyon szuper erdei játszóteret (itt én is a második gyerekkoromat élem), meg szintén nem messze tőlünk megnyílt a strand (tóparti), ahol a lurkóim imádnak lenni, mert a homokhoz lehet vizet keverni... :roll: :roll:
Kirándulgatni is elkezdünk a hétvégeken, mert nemsokára költözünk haza, és vége lesz az "aranyéletnek" :( :cry: .

Zsu!
Én is megdicsérem a pocilakódat, nagyon kis aranyos!!!! :) :) És mi volt a mai vizsgálaton? Remélem minden rendben!!!! :wink:

Szilvi!
Nektek jó munkát! Hát nem irigyellek most...

Nóri!
Dorka és az elalvás? Mi a helyzet nálatok?

Anikó!
Nagyon ügyi vagy :!: :!: Gratulálok a vizsgához!
Ja, és lehetne egy kérésem?? :oops: Dobnál fel egy táblit? Nekem még mindig bele kell néha pillantanom... :oops: :oops: :oops: 8)

Többiek :idea: Jól vagytok? Írjatok!!!!!!!

Puszi: Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


És néhány kép:

Sátraznak a gyerkőcök az erkélyen :lol: :
Kép

Kukucs :D :
Kép

Csúszda:
Kép

Anya is jól érezte magát... :lol: :lol: :lol: :
Kép

Pünkösdhétfői kirándulásunk a Federsee-nél (tó+1,5 km-es fa stég+archeológiai múzeum):
Kép

Áki a stégen:
Kép

És végül Enci:
Kép
hardik
 
 


Sziasztok!

Amióta új lett a babanet nem tudok táblát ide feltenni mert nem lesz jó, szétesik. Akinek kell elküldöm e-mailba. Nem valami szuper de megteszi.
Vendég
 


Kipp-kopp!!!!!!!!!!!
Van itt valaki????????????????
Vendég
 


Halihó!


Végre van egy kis szusszanásnyi időm.Ne tudjátok meg,ha Dodó fent van akkor képtelenség ide ülni a gép elé,mert jön és nyomkod vagy csak kikapcsolja,de ami a legrosszabb totál szétpakol a hátam mögött.Nálunk a gép Dani szobájában van(elviekben Ő kapta)és Dodó az öszes játékot leszedi innen.:(:(:(Na ezt most jól leírtam.Remélem értitek:roll:
Amúgy az éjszakák szokásosak.Egyszer biztos felkelünk.Fogak most nem jönnek.
Bezzeg mi megyünk folyton.Ami nagyon jó!

Voltunk Pünkösd hétvégén balcsin a mamánál(kicsit rossz idő volt,de amikor lementünk megnézni a Balatont addigra pont kisütött a napocska.:)Voltunk Vidámparkba.Dodó végigaludta az egészet.tegnap kimentünk aligetbe.Nem is tudtuk,hogy borfesztivál van.Mondjuk nem is szeretem a bort.
De a gyerekek jó nagyot futottak réten.
Most délelöttönként amikor jó idő van kimegyünk a játszótérre Dodóval.Péntek óta már egyedül mászik fel csúzdára és onnan is egyedül csúszik le.:)
daninak csütörtökön van az uccsó tanítási nap és pénteken biziosztás.Olyan furcs,hogy már másodikos lesz az én pici fiam.:)

Kriszta
Nagyon jó ez a kis játszótér-Énb is nagyon szeretem az ilyen tipusú tereket.Csak egy a bibi nekünk ez messze van.:)
Az a stég is jó hosszúúúúúúúúúú.

Szilvi
Költözés??????????????

Anikó
gratula a vizsgához.jó az a kettes is.Lényeg,hogy sikerült!


Húúúúúúha most lépek,mert közben főzök.
Bocsi ha nem szóltam midenkihez,de így is egy regényt írtam.:)

Puszi

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Hát nem sokat írtatok mostanában.
Már csak 2 napig lesz telefonvonalunk, aztán költözés, hogy oda mikor kötik át, azt nem tudom, de igyekszem mielőbb jelentkezni.
Holnapra végez a festő, tegnap egésznap takarítottam, de most nagyon jó érzés volt.
Após megint produkálta magát a hétvégén, már Andrásnak is nagyon elege van az apjából, pedig ő nem egykönnyen jut el arra a szintre, hogy kiakadjon valamin.
Remélem mire visszajövök nem tüntök el.

Kriszta!
Ezek az erdei játszóterek nagyon jók, mi is szoktunk menni, ha anyóséknál vagyunk. Nagyon helyesek a gyerkőceid.
Heni!
Én is így vagyok vele, hogy furcsa hogy már másodikos lesz, már Patrikék sem tanulnak sportnapok vannak nekik.
Nem bánom hogy végre kicsit lazábbak lesznek a reggelek és nem leszünk órához kötve. Mi van a Vikivel?


Többiek merre kószáltok?
pUszi
Szilvia

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Csak egy pillanatom van,nem is tudom,mikor írtam utoljára.
Dorkánál "korszakváltás" van,attól lett ilyen.Éjszaka alszik,délután is letudom tenni,de délután kerek 40 perc múlva fent van és rögtön sír.Nem tudom mitől :( Türelmesen várom,hogy a régi legyen.Így,hogy nem alszik többet délután,szinte semmit sem tudok csinálni,főleg nem a gép elé ülni,mert az közvetlenül a szobája előtt van.
Sokat hisztizik,akaratos lett.
Mi is kint vagyunk egész nap az udvaron,kihasználjuk a jó időt.Én tiszta nátha vagyok,nem tudok kigyógyulni belőle.

Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!!!!


Häl isten mär jobban vagyok.Igaz csak a fejemmel.Mult héten ledöntött bennünket a nätha.Sajnos mindhärman elkaptuk.Mostanra mär csak a pärom szenved vele.Férfiak!!!!

Pénteken megvolt a tarkoredö mérés vérvizsgälattal.Minden a legnagyobb rendben.Nagyon izgultam miatta!!!

Hirtelen nagyon meleg lett ,nem is nagyon mozdulunk ki napközben.Vasärnap sétälltunk egy orät és leégett a vällam.Ugyhogy csak ovatosan.

Nagyon vissza nem olvastam ,de mindjärt elkezdem .Legaläbb egy részét.Atztän még késöbb benézek.Puszi mindenkinek.Zs.
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Olvasni olvasok ám, csak mostanában írni vagyok lusta :oops:
A mai éjszakánk katasztrófális volt. Kristóf egész éjjel fent volt, vagy amikor elaludt percenként felsírt. Éjjel 3-kor kezdtem nem bírni a dolgot és az ajtókat becsúkva lefeküdtem. Ekkor persze óriási üvöltésbe kezdett. Szerintem elaludt volna, de a férjem elkezdett veszekedni velem, hogy ő így nem tud aludni. Muszáj volt átmennem és utána nagy nehezen elaludtunk. Tiszta kába vagyok. Amikor aludni akart folyton vagdalta magát, csapkodott. Szinte ijesztő volt. Ha villanyt kapcsoltam játszott, dumált.
Remélem nem ismétlődik meg. Egyébként most alszik. (remélem)
Zsu
Örülök, hogy jobban érzed magad és minden oké volt. Pár napig nekem is iszonyúan fájt a fejem. Csak én legalább párszor vehettem be gyógyszert, igaz nem használt.
Nóri
Ezek gyerkőcök korán kezdik az akaratoskodást, ezalól az enyém sem kivétel. Sőt!
Tegnap dicsekedtem a férjemnek, hogy mennyivel türelmesebb voltam, hogy nem kellett főznöm, erre éjjel megkaptam érte a köszönetet. :twisted:
Anikó
Lesz még vizsgád?
Gyerköcöddel mi újság?
Heni
Hihetetlen, hogy nőnek a gyerekek. Jól sikerült az első éve Daninak?
Dodó is meccsez már vagy csak Dani? Egyébként apukám nagyon örült neki, hogy Kristóf az ő öléből nézi a meccset. A férjem ezt biztos nem csinálja vele, mert utálja a focit.
Szilvi
Mindjárt vagy most költöztök. De jó, aztán gyere ha lesz ott is net.
Kriszta
Már megint szép helyeken jártatok. Olyan jó képeket raksz fel. Igazi fotógén család vagytok.

Mi a hétvégén otthon voltunk. Nagymamámnak volt a 94. szülinapja. Nagynéném megszervezte, hogy összes unoka, dédunoka ott volt. Nagy ramazuri volt. Kristóf élvezte, hogy a középpontban volt, ő a legkisebb dédunoka. Pródukálta is magát rendesen. Na megyek bevágok egy adag kávét, mert ha lefekszem, csak rosszabbul szoktam ébredni. Puszi mindenkinek:
Timi
Éva
De régen irtál. Jól vagy(tok)?

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy kicsit ritkán jövök, de este, mire lenne időm a géphez ülni, addigra mindig hányingerem van és rosszul vagyok.
Azt hittem, hogy a rosszullétek reggel vannak, de nálam csak este fordul elő, amúgy egész nap jól vagyok. Remélem, lassan vége lesz.

Zsu!
Aranyos a pici. Nekem még nincs ilyen képem.

Szilvi!
Jó költözést!

Mindenkit puszilok, ha jobban leszek, majd jövök sűrűbben.
üdv.
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy én is ritkán jövök de állandóan kint vagyunk a játszón.

Nincs már több vizsgám, az utolsó eredményét még nem tudom. Reménykedem a sikerben.

Gyerkőcökkel minden rendben. Suliba holnap lesz az utolsó nap. A héten nem volt már tanítás csak játszottak. Szeptembertől felsős lesz a lányom. Mennyire megy az idő. jaj!!!!!!!!

Timi! Te hogy állsz a vizsgákkal???

Szilvi! Jó költözködést! Igazoltnak tekintjük a távollétedet.

Zsu!Évi! Pihizzetek sokat. Hamarosan elmúlnak a rosszullétek.

Nóri! Nálunk is voltak ilyen korszakváltások. Szépen kialakulnak a dolgok. Addig meg kitartás.

Kriszti! Nagyon jók a fotók. Bárcsak nálunk is lenne ilyen jó kis játszótér. Itt csak szoci játszó van. Nem túl biztonságos.

Heni! Nem régen még az én lányom is csak elsős volt. úgy szalad az idő.

Viki???

Puszika mindenkinek!

Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

vagyok ám csak Dodó teljes embert kíván.

Nóri
Ilyen nyűgi nálunk is akad mostanában bőven.Nagyon akarja a kisfickó próbálgatni aszárnyait.Engedek ameddig lehet,de mindennek van egy határa.Na ilyenkor jön adili 1000-rel.:(
Tegnap ki keleltt jönni a boltból,mert olyan patáliáűt cspott le,mert nem raktuk le aföldre.Ne tudjátok meg mit művelt!:~(

Éva
De jó,hogy írtál!Már kezdtem azt hinni,hogy elhagysz minket.Most amikor veled együtt izgulunk:)
Én Daninál jártam így.A 6.hótól mninden este hánytam szülésig.Már utáltam az éjszakákat.Dodóval meg végig rosszul voltam.

Zsú
Örülök,hogy minden rendben volt avizsgálattal.:)

Szilvi
Lehet,hogy már el is költöztetek???????:)

Anikó
A te lányod már kész hölgy!!!:)
Nagyon jók aképek.Az bicikli nagyon aranyos.Gondolkodtam rajta,hogy vegyünk-e mi is.Páromnak nem teszik.:(
Vizsga biztos sikerült.Ügyes csaj vagy!!!!!:)

Timi
Sikerült kialudni magatokat?Dodó is szinte óránkét felekel mostanában.De hogy megint miért............?:(

Most is alszik,pedig már elég rég óta csak egyszer alszik napközben.De legalább csend van:)
Kép Kép
Kép
Ezek a balcsinál készültek!

VIKI HOL VAGY?????????????

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Nálunk most 3 éjszaka rendben telt. De nem akarom elkiabálni. Kissebb nátha és a torka miatt esténként adtam neki Nurofent is (szokásos hőemelkedés) Már 11 fogunk van, a 12. beduzzadva. Napközben mi is 1x alszunk déltől úgy 2-ig. Lányok nem tud valamelyikőtök otthon végezhető munkát. Eddig amiket találtam azokhoz kész iroda kellene. Nyomtató, fénymásoló... Jó lenne itthon kiegészíteni majd a Gyes-t, meg addig is nem teljesen elhülyülni.
Heni
Kristóf is élvezi a csúzdát a játszótéren. De ő még megfogja az egyik kezemet csúszáskor. Tegnap nem akartam megfogni, de addig nyújtogatta a kezét, míg "megszántam". Látszik, hogy jól éreztétek magatokat a Balcsin.
Éva
Sajnálom, hogy szarul vagy talán majd múlik. Lehet kislány a lúdas benne. Gondolom örülnétek neki.
Anikó
Nekem nincs vizsgám, én nem tanulok. Nagyon csini a nagy lányod is, Bianka is hasonlít rá. Nekünk is hasonló bringánk van, de Kristófnak még nem érnek el a lábai a pedálhoz. Legfeljebb az egyiket tudja feltenni. De már alakul, pár hónapja még ennyire se ért el. Hiába, rövid lábai vannak.
Zsu
Várunk, ha lesz időd. A kismamikkal duplán elnézőek vagyunk. Igaz lányok?
Többiek?
Szilvi biztos már az új házban serénykedik.
Krisztáék kirándulnak.
Viki?
Nóri? Még mindig nagyon nyűgi Dorka?
Ha kihagy valakit bocsi, de az agyam elég szita.
Puszi mindenkinek
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Kriszta
A tábla kicsit csúnyán, de olvashatóan azért.


Nick név Név Kor Cím Baba neve Születés napja Súly Hossz
Balázs_Éva Éva 35 Cegléd Attila 2004.12.22. 3500 51
Bizzo Bernadett 24 Budapest X. Tamás 2004.12.02. 3140 51
Csanikó Anikó 31 Budapest XXI. Bianka 2004.12.17. 3500 56
Renáta 1995.08.24. 4000 53
Hardik Kriszti 29 Veszprém Enikő 2004.12.04. 3500 54
Ákos 2000.04.09. 3200 52
Lego Viki 25 Becsvölgye Dorka 2004.12.26. 2580 48
Manó3 Móni 25 Balatonfüred Dorina 2004.12.20. 1130 38
Gréta 2004.12.20. 990 37
Gergő 2004.12.20. 1190 39
Marcsi41 Marcsi 43 Budapest IV. Péter 2004.12.22. 3200 55
Roli Heni 30 Budapest VI. Dominik 2004.12.21. 3700 56
Dani 1998.02.07. 3000 51
Sahi Szilvi 34 Szomód Tomi 2004.09.23. 3310 58
Patrik 1999.04.07. 2470 48
Timi30 Timi 31 Ebergőc Kristóf 2004.12.09. 2850 49
Vany Katalin ? Kaposvár Zetény 2004.11.25. 4050 ?
Vnora Nóra 24 Tata Dorka 2004.12.01. 4130 53
Zsuu74 Zsuzsa 32 Villnachern Giuliano 2004.12.08. 2970 47

Kép
Kép
tim30
 
 


Szaisztok!

Most csak bekukk,hogy dicsekedjek!

Danikám kítűnővel fejezte be az első osztályt!Az igazgató úr az egész iskola elött gratulált neki.Igaz pont enm láttam,mert Dodóval ki kelllett mennem sétálni.De olyan büszke vagyok!!!!!:):):)

Timi tuti a táblád!:lol:
Kép
Kép
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Végre van egykis időm, na meg energiám is írni pár sort. A többnapos tikkasztó kánikula Kép után ma este esett egy frissítő zápor, egész jó lett a levegő tőle... én is erőre kaptam tőle :wink: . Jó ez a nagy nyár, de úgy érzem, kicsit átestünk a ló túloldalára... :roll:

Heni!
Először is hatalmas gratula a nagyfiadnak! Igazán ügyes srác! Kép
Ákos még messze van a sulitól ugyan, de én már most sejtem, hogy nem fogunk ilyen dicséreteket zsebre tenni... nem az eszével van baj az úrfinak, hanem a magatartásával... :roll: :roll: :roll:
Képek nagyon jók, látszik, hogy jól érezték magukat a lurkók! :)
Hiszti: Hát igen... nálunk is egyre gyakoribb és olyan csajos sikítozós, földre fekvős :roll: :( .
Nem semmi, hogy Dodó egyedül csúszdázik! :o Enikőt még emelgetni kell, és ezt a karom nehezen bírja...

Szilvi!
Remélem a költözés rendben zajlik (zajlott?)!!!! Várjuk a beszámolót! Gyere amint csak tudsz!!!! :wink:

Zsu!
Örülök, hogy a vizsgálat eredménye jó lett, gondolom neked is nagy megkönnyebbülés. A következő a 18. heti lesz? Vagy Svájcban más a rendszer?
Meleg, leégés: Mi is szenvedünk, pedig nem is kismamaként kell elviselnünk... A leégés a hétvégén engem sem került el, pedig még kentem is magam a gyerekek 60-as faktorzámú krémével... valószínűleg nem elég jól, vagy még a kenegetés előtt történt a dolog. Magamra nem fektettem olyan nagy hangsúlyt, a lurkóimat viszont sikerült "megmenteni".

Timi!
Nem semmi az a 94. szülinap!!! :o :o :o Milyen jó érzés lehetett a nagyidnak az a sok unoka és dédunoka körülötte...
Otthoni munka: Igazából nem hallottam még olyanról, ami bejött volna valakinek... A hirdetések általában átvágások, vagy valamilyen piramisjátékot takarnak, egyéb úton meg nem tudom... Szerencsével biztos lehet találni valamit.
Ja, és köszi a táblát!!!! Kép
Kirándulás: Kép Igazad van!!! :D Tegnap itt munkaszüneti nap volt, ezt is, meg az elmúlt hétvégét is kihasználtuk. Voltunk egy hegyi kiránduláson az Alpokban (Bregenz), egy múzeumfaluban mini gőzvonatos fesztiválon, meg a Ravensburger Vidámparkban. A gyerekeknek nagy élmény volt... Képekkel már nem akarom terhelni a topikot, van albumunk, ha érdekel benneteket, feldobom majd az elérhetőségét.

Éva!
Neked kitartást! Kép Remélhetőleg a 12. hét után könnyebb lesz!!!

Anikó!
Akkor fellélegezhetsz, hogy már nincs több vizsga! Ügyi vagy!!!!! :) :) :) A képek nagyon tutik a lányokról! Látom a sátorozás nálatok is megy! :lol:

Puszi mindenkinek! Jó éjt, szép napot holnapra!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Hát nem sokat irtatok :? Mindenki élvezi a napsütést.
Mi tegnap repülős napra akartunk menni, de pont eső lett délutánra. Ez a mi formánk. Viszon megindult a béka invázió. Úgysem hiszitek el :roll: Egy tó van velünk szemben és évente vonulnak a kisbékák. Kb. 2 cm-esek és tömegesen. Az 1 m2-re jutó béka többszáz. Elfelejtettem lefotózni. De ha még ma lesz majd kattogtatok. Kristóf ki volt tőlük halva. Ott veszekedett velük és taposta őket. Nem sokáig tudtuk nézni, mert elég gyakran eleredt az eső. És inkább az ablakból néztük a repcsiket. Megnéztem már csak 1-2 békuci van,akik túl lassúak voltak. De mérges vagyok, hogy nem fotóztam le őket.
Viszont itt van két fotó.
Az egyiken Kristóf telefonál
Kép Telefonálás
Kép Sztriptíz

Kriszta
nem ilyen csúnya volt a tábla mikor bemásoltam, de összehúzta a sorokat.
Heni
Gratula a szuper bizonyítványhoz. Dodó is jól mutat a padban :lol:
Puszi mindenkinek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!


Csuda meleg lett.:):):):)

Kriszta
Szerintem nem terheled a topikot képekkel.íMi nagyon örülünk neki::)

Timi
Tök aranyos lehetett Kristóf a békákkal.legközelebb tessék fotózni.:)


Képzeljétek szombat találtam egy 20ezrest kint aligetbe.Elösször nem is hittem el,de tényleg az volt:shock:
Tegnap kimentünk a strandra és ott el is mulattuk.Rég éreztem magam ilyen jól.Bárcsak minden nap így lógatnám a lábam.
Dani ezen ahéten kosártáborban van.Jövőhéttől talán elutazunk,de lehet csúszik 2hetet.

Tegnapi strand igaz mobillal készült!
Kép Kép Kép Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Jaaaaa Timi!
Kristóf hosszabítóval telefonál,mert ha igen akkor nagyon tud.:):):)

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!!

Sajna én nem tul jo hirekkel jövök.Szombaton délutän csendespihi utän alhasi fäjdelmakat éreztem és késöbb vettem észre hogy vérzek is.Iräny vissza az ägyba és tegnap(vasärnap)délutäni szinte egyfolytäban feküdtem.Addigra sem mulott el ,igy felhivtuk a korhäzi ügyeletet,és bejelentkeztünk vizsgälatra.

Mikor odaértünk a doktornö bejelentette hogy ö most mütöbe megy csäszärozni ,kb. 1 ora mulva jön vissza.Addig värjunk ott.32 fok volt,gyerek még nem is aludt elötte ugyhogy szuper nyügös volt,férejm mégjobban.Csak én birtam a gyürödést egy hang nélkül.Végül is megesett a szive a dokinönek rajtunk és betessékelt a vizsgäloba.Megultrahangozott és rögtön mondta hogy a szive dobog,méhszäj zärva,de nem igazän mozog a baba.Hideg viz verte a homlokom.Aztän jol megpiszkälta és erre elkezdett ficänkolni.JA CSAK ALUDT!!Jelntette ki a doktornö.

A méhlepény vérzik ,ugyhogy szigoruan feküdnöm kell legaläbb egy hétig.Amit nem tudom hogy fogok megvalositani Giuliano tärsasägäban.De igyekszem!!!1 hét mulva ujra kontroll.Magnéziumot irt fel egyenlöre.Remélem eläll a vérzés és nem kell a visszamarado 25 hetet ägyban töltenem
zsuu74
 
 


Zsuu

Nagyon sajnálom ami történt!
Reméljük a legjobbakat.nem tud valaki segíteni neked amíg aférjed dolgozik,hogy tényelg csak feküdnöd kelljen.
Biztos minden rendben lesz.Ne is gondolj arra,hogy végig feküdni kell.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Nagyon vigyázz magatokra!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Úgy tűnik,van egy kis időm írni.
Nálunk minden a régi,Dorka délután 40 percet alszik,este pedig vagy szó nélkl elalszik,vagy sírással.Már 3 hete tart a dolog,de azért még remélem,hogy elmúlik.
Timi:egyszer láttam a tv-ben ilyen inváziót,igaz ott rákok mentek tömegesen. :D
Roli:szerencséd volt,hogy találtál pénzt,én is örülnék neki,tudnám hova költeni :D
Zsu:vigyázzál magatokra,biztosan minden rendben lesz.

Nálunk reggel óta esett az eső,dörgött az ég.Már elállt,most süt a nap és gondolom jó meleg van kint.Mi is készülünk strandra,igaz,csak holnap.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Na, végre páran adtok életjelet :lol:
Zsu
Nagyon megijedhettél. Remélem minden rendben lesz. Valaki nem tud odamenni hozzád segíteni, vki rokon barát. Pihizz, szorítunk, hogy csak 1 hét pihi legyen.
Nóra
Nekünk heti 1x van éjszakázás az utóbbi időben. Ha Dorkának elég a du-i 40 perc akkor nem fog tovább aludni. Gondolom nem lesz este 6-kor tiszta nyűgi.
Heni
Igen, hosszabbítóval. Ez nem olyan költséges, mint a telefon. De gyakorolja távírányítóval is. Persze ha sikerül telefont szereznie azzal is. A pénzhez gratula, én szivesen találnék. Tisztára megkívántam a tejes kukoricát. Nyam, nyam...
Tegnap volt egy érdeklődönk megint. Nem őt, hanem a lányát érdekelné, csak eljött megnézni, mert a lánya megkérte rá. Úgy tünt tetszett nekik, mert azon aggódott, hogy a lányáék csak 1 vagy 2 hét múlva tudnak választ adni, hogy kell-e.Azon aggódtak, hogy van-e már komoly érdeklödő. Én természetesen megint bepánikoltam, hogy hátha költözés. Ilyenkor böngészem az ingatlan kínálatot, mintha muszály lenne. Tiszta hülye vagyok. Azért jó lenne, ha el tudnánk adni, csak félek nehogy rosszabbra sikerüljön váltani.
Szilviék már biztos túl vannak a költözésen.
Egy hülye kérdés: Ti méritek mindennap a gyereketek hőjét? Mert lassan kezden azt hinni, hogy ez az én rögeszmém. Lehetséges, hogy a meleg miatt magasabb a hője????? Most reggel 37,1 este 38. Nem tud kihűlni a melegtől. Nagyon meleg a lakás. Ez lehetséges, vagy én próbálkozom elméletekkel?????
Puszi mindenkinek: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Hello Csajok!!!

Csak egy gyors bekukk!!!Mär jobban vagyok.Tegnap ota semmi vérzés.Dokihoz hétfön kell vissza mennem.Addig feküdnöm kell,amit végül is elég jol megvalositok.Giuliano szépen együttmüködik .Nem nyüglödik,szotfogad.Talän érzi hogy gäz van??

Nagyon vissza nem olvastam,de annyit végignéztem hogy mindenki ezerrel biztat.Köszönöm länyok,rendes töletek.

Nem tudok képet feltölteni.Sajna nekem ez az uj modszer magas.S.O.S!!

Puszilok mindenkit.Zs.[/img]
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Örülök, hogy már nem vérzel, reméljük csak egykis ijesztegetés volt az egész! :wink: És milyen édes a kicsi fiad! Biztos ő is érzi, hogy most fontos, hogy együttműködjön...

Timi!
Itt is volt a város szélén kb. egy hónapja békainvázió, de profin megoldották, hogy ne menjenek lakott területre és úttestre a békucik. Egy kb. 40-50 cm magas vászonszerűséget állítottak fel út mellé, lakott rész elé, ezen nem tudtak átmászni a békák, és ott invázióztak, ahol senkit nem zavartak. :)
Nagyon tetszik a telefonálós és a sztriptízes kép!!! :lol:

Heni!
Nem semmi ennyi pénzt találni! Mikor olvastam, hogy húszezres, el kellett gondolkodnom, hogy van-e egyáltalán ilyen pénz otthon. Rájöttem, hogy van, csak már nagyon rég találkoztam vele... Hogy hogy néz ki, azt nem bírtam felidézni. :lol: :lol: :lol:
Bocs a kiváncsiskodásért, de én valószínűleg lemaradtam a régebbi információkról, és nem értem a lakásügyes dolgot... :oops: :?: Felvilágosítanál??? :idea:
Hőmérés: Én eddig Enikőnek talán egyszer vagy max. kétszer mértem lázat. Csak amikor éreztem, hogy tényleg lázas. Akkor is csak azért, hogy tudjam, 38,5 felett van-e, mert én csak e fölött szoktam kúpot adni. Biztos engem is nyugtalanítana, ha a gyermekem hője állandóan 37 felett lenne, de hallottam már ilyen emberekről, sőt a családunkban is van, aki magasabb testhőmérsékletű az átlagnál. Úgyhogy én is csak arra tudlak buzdítani, hogy próbáld meg eltenni a hőmérőt a szekrény mélyére, mert valószínűleg Kristófnál sem kórós a dolog!!!

Mi amúgy jól vagyunk, leszámítva az én szokásos, menetrendszerű júniusi betegségemet (torokfájás, nátha, köhögés stb.).
Ez viszont nem tántorít el bennünket attól, hogy kimozduljunk itthonról... Főként, hogy lassan már két hete tart a jóidő (sőt kánikula). Mára kicsit "hűvösebb" lett, "csak" 27 fok, de jól is esik a fullasztó meleg után.
A közeli tónál van egy nagyon szépen kiépített strand, szuper játszótérrel. Vettünk egy családi szezonbérletet és délutánonként oda vonulunk ki. Apa meg munka után jön utánunk. A gyerekek nagyon élvezik, este 7-kor alig bírjuk hazavonszolni őket . Még az első napokban a hideg víz (18 fokos) sem tántorította el őket, Enikő úgy sétált benne, hogy csak néztem :o . A németekről már nem is beszélve, őket aztán abszolút nem érdekli a hőfok... Edzett egy banda. :lol: :lol:

Puszilok mindenkit, megyek, mert Enci már nagyon kikívánkozik az ágyból!

Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Halihó!!!

Mindenki hűsöl a vízparton? Meséljetek: merre jártok és mit csináltok?

Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Na előkerültem végre, időm még elég kevés, még rengeteg tennivaló van, de beköltöztünk már 1,5 hete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon jó itt!!!!
Nyugalom van, nem piszkál senki.
Két napja laktunk itt, mikor belázasodtam, és nagyon fájt az oldalam, kiderült kezdődő vesemedence gyulladás, hát mit ne mondjak nem a legjobbkor jött, elég szarul voltam, de ez is elmúlt.
A gyerköcök nagyon élvezik a szép füves udvart, és a nagy szobákat. Még nincs itt az összes cuccunk. A régi bútorok közül nemigen hozunk semmit, így Andrásra vár az alkotás. A konyhám már majdnem kész, a nappaliba vettünk ülögarnitúrát és persze millió apróságot és persze takarításhegyek vannak. Nem unatkozom.
Csak futólag tudtam beleolvasni az írásaitokba.
Zsuzsi!
Nagyon vigyázz magadra, pihenj sokat, remélem a doki is csak jót mondott már.
Éva!
Remélem ti is jól vagytok?
Heni!
Gratulálok a fiad bizonyítványához . Patrik matekból kapott dícséretet, ő nem lett kitűnő, a tanítónéni azt mondta a füzetvezetésén javítani kell és a külalakon, szerintem ez nem lesz meg, de így is meg lett dícsérve.

Mennem kell Tomi felébredt. Nagyon rosszul alszik a melegtől, nem tudom ti hogy bírjátok!
Igyekszem visszaolvasni majd és jobban megnézem a sok képet!
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Zsu:örülök,hogy minden rendben van,pihenjél sokat.

Kriszta:én is kűzdöttem 2 hétig a nátháal,köhögéssel,torokfájással.Már azt hittem,megőrülök,hogy mert mindig elmúlt,aztán vissza jött.

Sahi:sok dolgod lehet,de végre ott vagytok a házban.Mi csak közös udvarban lakunk a párom testvéréékkel,de ez sem az igazi.

Dorkánál úgy tűnik,hogy vissza állt a régi napirend,napok óta újra 2-3 órákat alszik délután és este is csak beteszem az ágyába és lejövök.Mi úgy bírjuk a nagy meleget,hogy ki sem megyünk huzamosabb ideig,úgy kb.délután 5-ig.A lakásban meg nagyon szuper idő van.Dorka az emeleten alszik,oda tavaly vettünk egy klímát,nem a szobájába lett beszerelve,hanem a folyósóra,így nem megy közvetlen rá.Ez megy éjjel-nappal.Ha nem megy a klíma,2 órán belül 30 fok van...ez a tetőtér átka.

Tegnap voltam a leendő bölcsinkben szülői értekezleten.Dorka október 2.-án kezdi a beszokást.Azért csak akkor,mert 2 hetente mehetnek a gyerekek.2 hétig csak 2 gyerekkel foglalkozik a két gondozónő.Mivel nekem nem sürgős,így akkor megyünk.Már előre aggódom,hogy mi lesz.Úgy kell beszoktatnom,hogy ott is aludjon.Mit fogok csinálni nélküle itthon egész nap? :cry:

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Örülök, hogy jól érzitek magatokat az új lakásban! :) A takarításhegyekhez meg kitartást!!!!! Egyszer úgyis a végére érsz! Bár ha arra gondolok, hogy mi is már két éve beköltöztünk a házunkba, és még mindig lenne mit tenni... háááát akkor én inkább nem mondok semmit... :D :lol:
Gratulálok Patriknak a matekdicsérethez!!!!!

Nóra!
Pontosan, ahogy mondod! :roll: Mindig amikor azt hiszem, hogy már kifele megyek, súlyosbodik a helyzet... :( Most éppen a köhögés akar megfullasztani... :cry: :cry:
Tetőtér: Hát tudom milyen... Anyóséknál 4 évig laktunk a tetőtéri lakásban, meg a házunkban is beépítettük (mi okosok... :roll: ). Klíma nélkül tényleg kibírhatatlan, viszont én imádom a nagy fényár és a sajátos hangulat miatt :) .
Bölcsi: Mi is akkortájt kezdjük, majd kicseréljük a tapasztalatokat! :wink:

ÉVA!
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!

Kép

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Tegnap irtam egy hosszú levelet és elszállt, nem volt kedvem újra írni. Bocsi :oops:
Zsu
Örülök, hogy jobban vagy. A doki hétfőn mit mondott? Jó, hogy G. is megértő volt veled. Vigyázz magatokra és pihizz sokat.
Szilvi
Gondoltuk ám, hogy meg volt a nagy nap (költözés) :lol: Még a betegség is gyorsabban gyógyult :wink: Ha tudsz dobjál képeket a szép új lakásról. Ügyes a nagyfiad.
Kriszta
Megfogadtam a tanácsodat. A héten már nem hőmérőztem, mert szerintem kezdett rögeszmévé válni. Tényleg jobb így. Irigy vagyok a strandért. 8)
Éva
Remélem jobban vagy :roll: Szülinapod volt? Akkor utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT
Attiláról rég láttunk fotókat...
Nóra
Végre Dorka is visszaállt, gondolom nagyon örülsz neki. Szerintem nem lesz semmi gond a bölcsivel, sokszor a szülő jobban fél mint a gyerkőc. Vagy esetleg ha nagyon unatkozol bevállalsz még egy egyet :lol:

Velünk semmi különös nincs, próbáljuk túlélni a meleget. A tetőtérben vannak a hálók, ráadásul nálunk még klima sincs. Gondolhatjátok..... Hétvégén a kisfiamat anyuékhoz adtam le. Mikor érte mentünk semmi extra reakció. Fogta tovább apukám kezét. Hát teljesen elkenődtem. Aztán később azt mondtam neki pá-pá és indultam be az udvarról a házba, na akkor már vonyított utánam. Már féltem, hogy nem is érdeklem. Ezt a reakcíót is most produkálta először. Talán kezdi tudni ki az anyja. Bár amikor kérdezem tőle Hol az anya? Veri a mellkasát. Hát fogalomzavar akad. A testrészeit mind meg tudja mutatni. De beszéni, a pá-pá, má-má-n kivül nem sok. Illetve tegnap mikor nem kellett neki az ebéd, a fejét rázta és hozzá NEM.
Tegnap éjjel hatalmas vihar volt nálunk. Dörgés, villámlás. Szerencsére Kristóf végig aludta, anya meg félt.
Na ezt most elküldöm, mert megint nem sikerül.
Puszi mindenkinek, bocs akiket kihagytam név szerint.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Tegnap este elkezdtem írni,de Dodó felébredt így nem lett vége.
Most van egy kis nyugtom,kukoricát majszol.Ma nem mentünk sehova.Itthon jó hűvös van.majd estefele kimegyünk fagyizni.:)
megint voltunk strandon,de szerintem csak ott lehet elviselni ezt a hőséget.

Szilvi
De jó,hogy már beköltöztetek.A takarítás is el fog fogyni,mint ahogy elfogytak a napok is a költözésig.Gratulálok nagyfiad bizijéhez.Nagyon ügyes.

Timi
Szerintem se hőmérőzz minden nap,mert belezizzensz.ha nincs más tünet akkor nem kell félned.vannak olyan emberkék akiknek magasabb a hőjük.

Kriszta
Neked jobbulást kvánok.

Valjon akét kismamánkkal mi lehet?????

Viki te hol vagy????Már írtam mailt is.........:(:(:(

Nora
örülök,hogy minden vissszaállt.SAJNOS ÉN EZT NEM MONDHATOM EL.Dodó éjjel 3x-4x felébred.Hajnalba behoztam neki egy pohár vizet.Ivott egy kortyot és elfeküdt.Ezt játszottuk majd egy órán keresztül,végül kimászott hozzám,mert neki cici kellett,egyből el is aludt.......Úgy tűnik még nem akarja abbahagyni.

tegnap voltunk Margit szigeten egy barátnőmmmel meg agyerkőivel.nagyon jól éreztük magunkat.
Teszek pár képet.Remélem nem unjátok!:oops:
Kép Itt még sterilen,tisztán..... Kép Itt nagytakarít.... Kép Danikám hozza ki avízből..... Kép Dani műgördeszkázik..... Kép Ez ilyen karizom erősítő,Kipróbáltam én is,háááááááááát....... Kép Végűl:fárdtan,koszosan,ruha nélkül.....

Kovács Roland
roli
 
 


Haliho!!!

Mi jol vagyunk.Ma voltunk dokinäl ellenörzésen a multkori gondok miatt.Mindent rendben talält ,ugyhogy végre ugra-bugrälhatok,rohangälhatok,takarithatok,lépcsözhetek stb....Na de csak mértékkel!!!!!A kis lurko törökülésben värt minket ugyhogy semmit nem lehetett lätni belöle.De viszont ökölbe szoritott kezekkel boxolt!!!!

Heni!!!!Szuperek a margitszigeti képek!!!Jooo neked hogy Dani mär rohangälhat teso utän ,igy azért neked is kicsit élvezhetöbb egy ilyen séta!!!

Augusztus közepén költözünk!!Juppi!!!Lassan el is kezdek bepakolni,szépen ,lassan!!!

Röviden ennyit!!!!Most megyek mert dugig van a mosogato !! :shock:
zsuu74
 
 


Sziasztok!


Zsuu!
Örülök neki hogy minden rendben van! Azért tényleg csak mértékkel ugorj neki a munkának. Még nem tudtam visszaolvasni, írtál e már valamit az új lakásról. Mekkora, milyen környéken van stb ...
Kriszta!
Egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy sosem fogy el a munka, mert mindig van valami. De nagyon jó itt lakni. A férjem asztalos , így rá vár egy csomó bútor elkészítése, azt mondta várjak türelmesen.
Jobban vagy már?
Köszi a gratulációt.
Heni!
Nem unjuk a képeket küldjed csak.
Én egyik este pár pillanatra Tamással beszéltem és azt mondta sok a dolga Vikinek, mert lakás átalakítás van náluk folyamatban.
Nagyon rég jelentkezett, te mikor beszéltél vele utoljára?
Nem tudom te hogy bírod, de Patrik engem ki szokott akasztani néha, mindenért morog, nem jó neki semmi, sose akkor akar a tesóval játszani, mikor kéne. Mindig neki is az kell ami a Tominak. De máskor meg eljátszanak mint az angyalok.
Timi!
Szerintem se hőmérőzz, mert idegbajt kapsz. Én csak akkor mérem ha gyanusnak találom. És milyen a hozott kaja? Finom?
Kristóf hogy bírta a hőséget? Tomi elég rosszul aludt éjszakánként.
Éva!
Hogy vagytok? Minden rendben? Utólag én is boldog születésnapot kívánok neked!
Nóra!
És nálad mi a helyzet a vizsgákkal?
Örülök hogy Dorkánál visszaállt a rend.
Nálunkj is van tetőtér Patrik ott alszik ő nagyon szeret fent.
Anikó!
Ti merre jártok?

Kihagytam valakit?
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!


Zsuu!
Örülök neki hogy minden rendben van! Azért tényleg csak mértékkel ugorj neki a munkának. Még nem tudtam visszaolvasni, írtál e már valamit az új lakásról. Mekkora, milyen környéken van stb ...
Kriszta!
Egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy sosem fogy el a munka, mert mindig van valami. De nagyon jó itt lakni. A férjem asztalos , így rá vár egy csomó bútor elkészítése, azt mondta várjak türelmesen.
Jobban vagy már?

Köszi a gratulációt a bizihez mindenkinek.
Heni!
Nem unjuk a képeket küldjed csak.
Én egyik este pár pillanatra Tamással beszéltem és azt mondta sok a dolga Vikinek, mert lakás átalakítás van náluk folyamatban.
Nagyon rég jelentkezett, te mikor beszéltél vele utoljára?
Nem tudom te hogy bírod, de Patrik engem ki szokott akasztani néha, mindenért morog, nem jó neki semmi, sose akkor akar a tesóval játszani, mikor kéne. Mindig neki is az kell ami a Tominak. De máskor meg eljátszanak mint az angyalok.
Timi!
Szerintem se hőmérőzz, mert idegbajt kapsz. Én csak akkor mérem ha gyanusnak találom. És milyen a hozott kaja? Finom?
Kristóf hogy bírta a hőséget? Tomi elég rosszul aludt éjszakánként.
Éva!
Hogy vagytok? Minden rendben? Utólag én is boldog születésnapot kívánok neked!
Nóra!
És nálad mi a helyzet a vizsgákkal?
Örülök hogy Dorkánál visszaállt a rend.
Nálunkj is van tetőtér Patrik ott alszik ő nagyon szeret fent.
Anikó!
Ti merre jártok?

Kihagytam valakit?
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Haliho!!!

Augusztus közepén költözünk!!

Csajok megtennétek nekem hogy szavaztok a növérem kislänyära???!!!Légyszi!!!Barbara Bianka a neve!!!Köszi mindenkinek!!!!

http://www.kapos.hu/index.php?lap=babavoks.php
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem annyira szégyellem magam. Zajlik körülöttem az élet. Amint tudok jövök és még reagálok is. Olvasgatni azért szoktam.

Puszi mindenkinek.
Vendég
 


Sziasztok!

Húúú, látom otthon is tombol a nyár ezerrel, senki nem jár erre! :wink: :wink: :wink: Ilyen szuperjó időben vétek is a szobában ülni.
Nálunk az elmúlt egy hétben zajlott az élet, ugyanis látogatóink voltak Mo-ról, őket kalauzoltuk erre-arra, meg vendéglátás stb... szóval nem unatkoztunk :wink: . Szerencsére a szuperjó időjárás még mindig tartja magát (ahhoz képest, hogy kéthetes nyarat jósoltak... ), sokat vagyunk úton, főleg a tópartot, meg a szomszéd város strandját látogatjuk előszeretettel. Enikő a medencés pancsit annyira nem élvezi mostanság, az köti le, ha tud homokozni, sarazni, kavicsozni a tóparton. Ákos meg nagy focista lett, ő beáll a gyerekekkel focizni, vagy az apját nyúzza állandóan, hogy menjen vele rugdosni kapura...

Timi!
Örülök, hogy a hőmérőzős dolog "egyenesbe jön" :wink: , és tényleg jobban is érzi magát az ember, ha kicsit tud "lazulni".

Heni!
Nagyon jók a képek!!! :) A játszótér is szuper lehet, merrefelé van ez?

Zsu!
Örülök, hogy rendben van minden a kis boxoló pocilakóval! De azért pihenj sokat!!!!!!!
Szavaztam a tesód kislányára, nagyon tündéri kisbaba! :)
:wink:
Hová költöztök? Mesélj róla!

Szilvi!
Milyen jó, hogy a férjed sok mindent meg tud csinálni a lakásban! Így legalább olyan lesz, amilyet ti szeretnétek, meg a minőséggel sem lesz gond. Az én férjem barkácsolás terén szinte teljesen használhatatlan, talán képet a falra bír felrakni, de ennyi a maximum... :lol: :lol: :lol:

Köszönöm mindenki érdeklődését és jókívánságait a betegséggel kapcsolatban! Jelentem, teljesen meggyógyultam, már nem fáj semmim, a köhögés is elmúlt. Jövő júniusig talán nyugi lesz... Bár ha a gyerekek elkezdenek otthon közösségbe járni, tuti én sem fogom megúszni :( .

Szép napot nektek! Puszi: Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Ahogy elnézem mindenki el van foglalva, vagy más is csak éppen be tud kukkanatani, de ha nem írunk nem lesz mit olvasni.
Hiába gondolom másnak sincs több ideje mint nekem, már többször is akartam írni, de mire Tomi elaludt, már vagy én is elaludtam vagy nem maradt energiám.
Most éppen hangszálgyulladással kínlódom, nincs valakinek valami hatásos gyors ötlete a megszabadulásra, már csak suttogok.
Tegnap mi is strandon voltunk, fiúk kipancsolták magukat. Tomi a gyerek medencében a csúszdát nagyon imádta, de a nagy medencében az uszumiban is jól érezte magát.
Házunkban mindig alakul valami. Tennivaló akad bőven, tehát unatkozásról szó sincs. Megaztán mostanában program is van bőven, dehát ez felétek is hasonlóan van biztos.
Timi!
Volt már újabb érdeklődés a házatokra?
Kriszta!
Hát tudod tényleg jó dolog, hogy meg tudja csinálni, csak mindig győzzem kivárni, hiába én ugye nem fizetek a munkáért és első a fizetős kuncsaft, csak hát az ember szeretné ha itthon is haladnának a dolgok.
Kismamák!
Minden rendben? Már hány hetesek is vagytok? Megmozdult már biztos mostanra a baba.
Heni!
Képzeld sikerült egyik nap 3 mondat erejéig elcsíípnem Vikit, de nem sok minden tudtam meg. Te igen?
Danid gyakorolt már? Már rá kellene beszélnem egy kis tollbamondásra, hogy ne felejtsen el semmit, de nekem sincs hozzá kedvem.
Hahó többiek?
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Haliho Csajok!!!!



Itt egy elveszett anyuka!!!!A férjem egyszerüen kisajätitotta a gépet és napokig haza sem hozta az irodäbol ,mert a vb-n järt csak az esze.

Ma voltunk dokinäl .Mindent rendben talält ,ééééééés végre megmutatta magät a kis puncis!!!!!Egyenlöre a doki szerint nem 100%,de majdnem.Ha csak következö kontrollig ki nem nöl neki!!!
zsuu74
 
 


Zsuu!

Gratula a "kis puncishoz"!!!! :D Kép És ami a legfőbb, hogy a doki is mindent rendben talált! Vigyázz magatokra nagyon!!!!!!

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?