Új privát üzeneted érkezett!

Manka, nekem mélben küldd el légyszi a címet, és ha tudod azt is, merre érdemes mennünk a Sasadi útról.
Vendég
 


Sziasztok,

Dóri (hátha mégis tudsz jönni), Timi, Tünde! Elküldtem a címet emilben.

Márti, Réka, a ti címeteket nem tudom, írjátok meg lécci, vagy dobjatok nekem egy mailt a manka7kukacyahoo.co.uk-ra.

Nálunk még mindig 23C van a lakásban, jó vastag falú 100 éves ház, tartja a hideget/meleget.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, ide is leírom, hogy micsoda szuper meghívót csináltál!
Jack biztos alszik! Télleg, mi van az alvással? És mi lesz, ha jövő héten kezdődik a foci vb? Apa otthon nézi?
Vendég
 

 
 

Tünde :) , köszi, apa pléjsztésönözik, úgyhogy van időm a számítógépen lógni :) .

Az Jack beállt 2 éjszakai kelésre, múlt éjszaka 2.40-kor majd 6.10-kor kelt, és a reggeli kaja után még aludt 8-ig.

Tudom, hogy még nem ideális, de 2kor mindig kiveszem a kiságyból, és általában kap cicit is, és rögtön visszaalszik. Még nincs erőm a hajnali tréninghez, de gyűjtöm.

Viszont Jack mostanában nagyon jól eszik, csak úgy nyeli a főztömet. Ma brokkolis csirkét főztem, és azt is szerette.

VB: Vagy itthon, vagy ha jó az idő, van egy sportbár az utcában, a teraszról lehet nézni a nagyképernyős TV-ket.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Lányok, most nem menekültök!

Hűűű, meeekkora hasam van! Egyelőre nagyobb, mint anyáé:
Kép

Figyeltek? Ezt Bendegúztól tanultam. Kiilleeer!
Kép Kép

Most akkor mi is az érdekesebb? A könyvem, vagy a hifin azok azok az ugráló izék?
Kép Kép Kép
Vendég
 


Apa amatőr, azt hiszi, nem jutok oda a cédékhez???
Kép Kép Kép Kép Kép

Még nagyon kicsi vagyok, és nem tudom, hogy jobbos, vagy balos beállítottságú legyek???
Kép Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Hú Tünde, mennnnnyire jó ez a sapkás kép :lol: :lol: :lol: :lol: !
Zita végül melyik CD-t rakta be a hi-fibe :D ?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok! (tegnap kimaradt az i betű :oops: )

Tünde!
Jók a képek! Az utolsón pedig tündéri Zita, ahogy huncutul nevet!

Timi!
Még nem tudom mikor, de ígérem beszerzünk mi is egy patkányt.

Manka!
Mail cím megy.

Mindenkinek szép hétvégét!

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Manka, végülis nem rakott be semmit, mert a hifi üveg mögött van, és nem tudja (még) kinyitni.
Vendég
 


Lányok, én úúúgy megszivattam magam!
Csináltam magamnak palacsintát, már nemtom hány napja ácsingóztam rá. Na, de mint rendes lány, ettem előtte borsófőzeléket. És most émelyeg a gyomrom, a hátam közepére se kívánom a palacsintát...
Apának mondtam, hogy a szemét is levegye róla, hátha tudok majd enni belőle. :lol: :cry: :roll: :evil: :shock:
Vendég
 


Manka, küldjél légyszi mélt médegyszer, mert nem jött át!

Köszi!

Itt egy Fannikép: Kép
tibicsoki75
 
 


mégegyszer, bocs
tibicsoki75
 
 


Timi, mail ment.
Cseresznyéző FincsFancs :) :D :lol: . CSudaszép ez a kiscsajszi.

Tünde, mi lett a palacsinta sorsa?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Milyen csend van. Apának kimenője van ma este, én meg úgy megkívántam a palacsintát, persze ma már nem állhatok neki sütni :( .
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Összeszedtem az összes képet amik Jackről a születése óta készültek, és kiírtam CDre. Már jó ideje meg akartam csinálni, mert félek, hogy kapunk egy vírust, és elszáll minden.
Itt van néhány kis kedvenc :)
KUKK
Kép
Anya fürdik, én meg hajókázom
Kép
Szundi
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, nem tudom mi a franc van de még mindig nem jött mél :twisted:

coooh@freemail.hu vagy ha más nem küldj egy sms-t légyszi:30/468-5019-kénytelen vagyok kiírni mindent.

Jack képei szuperek, tegnap én is végignéztem délután a csecsemőkori fotókat:)
Olyan minike volt akkor.Na persze most is az, szerintem 1 mérettel kisebb a vele egykorú lányokhoz képest, dehát ő kis súllyal is született és a feje is pici volt.
tibicsoki75
 
 


Halihó!!

Megjöttünk a wellnessezésből, aaannyiraaaaa jó volt!!! Kihasználtuk az uszoda adta lehetőségeket, három napig ki se jöttünk a szállodából. Mondjuk majdnem végig elég sz@r idő is volt. Még meg is masszíroztattam magam, és amíg Bendegúz aludt apa aludt vele, én meg annyit gőzfürdőztem, szaunáztam amennyit csak bírtam.
Egyébként lent volt ő is velünk az usziban, és olyan sokat fürödtünk együtt, és annyira élvezte, mindenkivel haverkodott.

Most fürdés, de majd még jövök, és majd rakok fel képeket.

Képeket átfutottam, mindenki aranyos, de még majd részletesen is reagálok!
Manka, majd írok mélt én is.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Akkor most jön az elharapózás.

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Ilyen jól érezte magát Bendegúz vízben. vízparton, teraszon, szobában, földön, ágyon, ahol éppen mászhatott, vagy nézelődhetett. :)
Nagyon jól viselkedett, az étteremben is ügyesen szórta a mosolyokat, meg a játékait mindenfele, a nénik bácsik nagy örömére. :D
És kinézte magának megint a klassz csajokat, addig kiabált nekik, amíg oda nem néztek, vesztükre, mert onnantól aztán nem volt megállás. :)
És rendes volt velünk, mert jól aludt, csak egyszer ébredt fel hajnalban, de vissza is aludt szépen, pedig féltem, hogy milyenek lesznek az éjszakák idegen helyen.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Zitaképek:
Látom Zita előtt sincs akadály a lakásban :lol:
Szegény szegény keljfelmókus :( :lol: ..és ezt pont Bendegúztól tanulta Zita.
Jók a népszabin "tépelődős" képek is nagyon!
De a legcukibb ez a rózsaszín sapkás huncutka. :D

Jackképek:
Lesőjack is nagyon aranyos :) , hogy küszködtek még akkor a hasonfekvős fejemeléssel. Most meg kiugorna a vödörből egy perc alatt. :lol:

Fannilány cseresznyefülbevalós képe meg zabálnivaló. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ez nem ér, mi megjöttünk, és mindenki eltűnik? :(

Manka, küldtem mélt.

Ma még apa szabin van, ha Bendegúz felébredt elmegyünk hármasban valahova. Ma végre szép az idő is.

Szép napot Nektek is!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti nagyon helyesek vagytok ám a képeken!!!!! A kedvencem, mikor kockás "bícsben"(férjem így hívja a nem fecske uszónacikat) , meztelen felsőtesttel pózol az ágyon. :)

Remélem Fannit is elbűvöli ha talizunk:)

Tündének akartam már írni, h mikor Fannit vártuk, az első trimeszterben majd megvesztem a hányingertől-szerencsére vagy szerencsétlenségemre nem dobtam ki sosem a taccsot, de az alábbi dolgok bejöttek az émelygés enyhítésére:

-keksz evés reggel még ágyban fekve
-canada dry ivás a gyömbér miatt
-ha napközben tört rám, akármilyen furcsa, de ennem kellett egy szendvicset, vagy amitől épp nem undorodtam és tök hamar elmúlt
-grapefruit lé vagy tonik (azóta rá se tudok nézni, csakúgy mint elötte).
Hát ennyit az észosztásból:)
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Márti, képek alapján jó volt a hétvégi buli! :)
Jól megnéztem a képeket, és a bícsesen látszik, hogy Bendegúz egyáltalán nem vékony, igenis "karizmatikus" és pocakos. Mi az a zöld bigyó, ami 2 képen is a kezében -szájában van?

Manka, palacsintából késő este ettem egyet, és reggel egyet. A többi apáé lett. :cry:
Jack milyen jack-es volt picinek is, alvópóz nagyon tuti. :wink:

Timi, cseresznyés Fincsi Fanni nagyon szép, ott éppen áll a kiságyban?
Köszi a tippeket, Canada dry-t kipróbálom. Már rájöttem, hogy enni kell, csak olyan nehéz rávenni magam...
Vendég
 


Tünde, igen Fincsfancs éppen áll a képen.
Jó nagy babának tűnik, pedig nem az, csak akkor még nem volt teljesen leengedve az ágy, plusz közelről lett fotózva. :lol:

Egyébként napközben két percig ha ül, nem kúszik már, csak és kizárólag állni akar.Szerencsére a sétával és a játszótéri hintával le lehet kenyerezni, ott nem szokott randalírozni.
Na meg a másik, h 3 óra pörgés után szigorúan le kell fektetni és ilyenkor két órát minimum alszik.


Ti adtatok már kecskeméti babakajából vadast(8 hós kortól) a gyerekeknek?
Ma délután vettem, de szerintem turmixolnom kell egyet rajta, mivel még mindig nincs fogunk és elég darabos így!

Na megyek fürdei és aludni, ennyi volt mára a napból.[/quote]
tibicsoki75
 
 


Márti, jaj de jó kis wellnesshétvégétek volt. Már alig várom, hogy élőben is lássam Bendegúz huncut kis vigyorát.

Timi, én még nem adtam neki vadast, de Jacknek nem jönnek be a Kecskeméti husis kaják, az üvegesekből csak a Hipp rizses zöldségkrémes csirkét és a sárgarépás borjút hajlandó megenni. Jobban szereti az én főztömet.

Most megyek, mert nem hagynak :) .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok, most csak gyors helyzetjelentés: reggel voltam uh-n, és 10 mm a Kistesó (és ma 7 hetes), és dobog a szíve.
Apa ma itthon van, dögönyözik egymást Zitával.
Vendég
 


Tünde!
Óriási gratula Nektek!!!!!! :D :D
Tökre örülök, hogy minden rendben van.
Jól vagy egyébként?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Manka!
Megkaptam, köszi a meghívót, továbbítottam is Timinek.
A jelszót nem felejtjük el. :D

Tünde!
Tök jó, hogy minden OK Kistesóval, remélem nem sokáig háborgatja így a gyomrodat, és akkor majd a vasszeget is megennéd! :)
Az a zöld bigyó egy mágneses karóra formájú szodabelépő, ezzel lehetett közlekedni usziból ki meg be. És persze a kis fogaknak is nagyon jól jött. :lol:

Timi!
Lehet hogy nem is kell egyeztetnünk, mert apa azt mondta szívesen elvisz, aztán elfoglalja magát a városban. Egyébként Bendegúz is alszik másfél-két órát délelőtt, és utána szándékszunk menni, és addigra már biztos a kis házigazda is felébred. :)

Húú, teljesen be vagyunk már indulva Bendegúzzal!!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde, én is gratulálok, most már hivatalosan is!
Kép Kép Kép Kép Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Hogy Neked micsoda készleted van babás-gólyás gratulációkból! :)

Az utolsóról ahol csak úgy potyognak a gyerkőcök eszembe jutott, hogy elmesélem Nektek az álmomat. Azt álmodtam ma éjjel, hogy egy rakás gyerekünk volt Lacival, de nem akármennyi, hanem volt öt (5!) ikerpár, meg még egy eresztés ötösiker! :roll: :lol: És nagyon rosszul tudtam számolni álmomban, mert úgy számoltam, hogy 20 gyerekünk van (reggel összeadtam, hogy ez csak 15). És ami a legszörnyűbb volt, még a nevét sem tudtam mindegyiküknek. Tulajdonképpen így visszagondolva elég nyomasztó volt.
Valószínűleg ez annak a jele, hogy tudatalatt (szigorúan tudatalatt! :lol: ) azért foglalkoztat engem is a kistesó kérdés, és mintha tartanék a dologtól kicsit. :D

Timi!
Te kérdezted valamikor a sajt-túró dolgot, én ma adtam Bendegúznak a tökfőzelékébe reszeltsajtit, a múlt héten engedélyt kaptam a dokinénitől. Úgy adom, hogy három napig adok sajtot, aztán ugyanígy túrót, aztán majd joghurtot. Hogy lássuk bírja-e.
Már vettem is egy nagyon guszta barackos-túrós Hipp desszertet! Az biztos nagyon fincsi lesz!
Vadast még nem vettem neki, megnéztem a 8 hós kajákat, elég darabosnak tűntek, és ezért is nem vettem még.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Na, itt nálunk most aztán beborult rendesen, és fúj a szél is.
Még jó, hogy délelőtt már voltunk sétálni. Bendegúz mostanában olyan hamar megunja a sétát, szabadulni akar a kocsiból, és mire hazaérünk már folyamatos tutulás megy. Aztán itthon kutyabaja, mászkál nagy vígan.
Viszont megtanult leülni, és néha egész jól sikerül és csak kicsiket huppan amikor már elfárad állásban. :) Bevallom nem mindig segítettem neki, pont azért hogy megtanulja. :oops:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Én is gratulálok mégegyszer!

Márti!
Én kérdeztem múltkor a sajtot és társait. De pont jókor jött hogy írtad Te hogy csinálod. Én is ma akartam először adni sajtot, de végül elnapoltam, mert karfiolt ma kapott először, és nem akartam 2 új dologgal is próbálkozni.
A sétával tegnap is és ma is ugyanígy jártunk.
Jók a hétvégi képek!

Fanni nagyon aranyos cseresznyefülbevalósan is! Gyönyörű nagy szemei vannak.

Jack babaképei helyesek!
Alvás változatlan?

Nálunk megint jók az éjszakák. Ágoston 3 körül kel először, majd 6- kor, és utána alszunk még 8- 1/2 9- ig. De azért plusszban egyszer vagy kétszer fel kell hozzá kelni, mert megfordul, négykézlábra áll, ha nem vagyok elég gyors akkor pedig fel is áll. Ilyenkor csak vissza kell fektetni és alszik is tovább. Elég vicces.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Maankaaa!
5 kisbaba és 1 elefántbébi???? :lol: :lol:
(Irigylésre méltó a repertoár)
Ugye nem nekem szánod őket? Tudat alatt Mártira gondoltál, nem?
Nagy megkönnyebbülés volt számomra, hogy csak 1 baba van a hasamban. Na nem mintha esély lett volna az ikrekre, de tök nagy szívás lett volna. :oops: :roll:

Márti,
akkor ez nem vágyálom volt? :wink:
Én vmelyik hajnalban azt álmodtam, hogy császárral született a Kistesó, lány lett, fekete hosszabb haja volt, és úgy hozták vissza a fürdetéssből, hogy rózsaszín hajpánt volt a fején. :lol:

Ma vettem kölesgolyót Zitának, élvezettel csámcsogja. Ma már megtanulta kinyitni a tolóajtót, és megtanulta gazolni a cserepes virágokat. Természetesen egyeddül tett szert ezekre a tudományokra.

Délután vmit nem engedtünk neki, és nagyon bedühödött, sírt, és közben ment a bababababa, brrr..., bahbahbah...
Apa lefordította, hogy biztos anyázik.... Kedves, ugye?

Lányok, köszi mégegyszer a gratulációkat!
Vendég
 


Szisztok!


Tünde, nagyon örölk, h minden rendben.Jó volt látni, h dobogott a kis szíve, ugye?Kicsit azért irigykedem, de csak jó értelemben :lol:

Jelentem, a vadast bevágta Fanni, mit a gép, igaz, h jobban összeturmixoltam.
Ma az usziban már teljesen lemerült, az elején még jól bírta, de a végére nagyon elfáradt.Gyorsan bementünk szaunázni, ott olyan gyönyörű rózsás lett a kis arca, h az öltözőben mindenki áradozott róla :D
Jó ez az úszás, az esti elalvás kb fél perc alatt összejön neki!Már a kocsiban is nagyon bamba szokott lenni.

Ő is gyakorolja a lehuppanást állásból, napról napra jobban megy neki.

Márti, jól van, ha a férjed hoz Mankáékhoz, az azért mégis kényelmesebb lesz.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Réka, nem emlékszem, Ágoston is áll már?
Vagy már csak Zita nem? :cry:
Vagy addig örüljek? :wink:
Vendég
 


próba
Vendég
 


Tünde, és mia van a pocaklakó vonalzójával :D ?

Ági
agszaboag
 


Sziasztok!
Hát ma jó fejfájós napom van megint, de talán megúszom hányás nálkül. Úgy védekezem ez ellen, hogy ma még alig ettem. A wellnesshétvégés zabálás után jót is tesz egy kis böjtölés. Mert igencsak jókat ettünk apával, baromi jól főztek. És mindig volt többfajta süti, és nem fogtam vissza magam.

Tünde!
Nem igazán volt vágyálom a 20 gyerek. :lol: Inkább rémálom. Félek még a kettőtől is kicsit. De persze egykét nem szeretnék.

Réka!
Bocsi, nem emlékeztem, hogy Te kérdezted. És hogy ízlett a karfiol Ágostonnak, megette? És nem puffasztotta nagyon? Én is nézegettem már, hogy kellene venni, és csinálni Bendegúznak. Ha túl leszünk a tejtermékes próbákon, akkor ki is próbálom.

Timi!
Azért köszi, hogy elvittél volna, de ebben az a jó, hogy így tényleg mindketten akkor tudunk indulni, ha ébred a gyerkőc.

Lányok Bendegúz kezd hisztis lenni sajnos. Vagy csak nagyon mocorog a foga. Eddig olyan büszke voltam rá, hogy soha nem hisztizik, de mostanában néha szabályos kis dührohamokat produkál, ha valami nem tetszik neki. Persze, ha szabadjára van engedve, mint most is, és arra kószálhat amerre akar, azt élvezi és egy kis angyal. És van egy újabb killer-arckifejezése, amihez még a nyelvét is kidugja, majd megpróbálom megörökíteni.
Ja, és már tök jól veszi a szintkülönbségeket mászáskor, felmászik az alsó polcra, ahol a számítógép áll. Szerintem már megpróbálkozna a lépcsővel is. Ha lenne a lakásban lépcső. De szerencsére nincs. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Márti, vágyálom/rémálom :lol: :lol:. Én is örülök, hogy nincs lépcső a lakásban.

Réka, az alvás változó, nem állunk a helyzet magaslatán, de nem is annyira rossz, mint volt. Majd pénteken jól kidumáljuk :) .

Nálunk is mocorog a fogacska, fogalmam sincs melyik, de megint megy a fájdalmas jájájájájáj, meg az ujjrágcsálás.

Tegnapelőtt voltunk dokinéninél, Jack 9kg 25 deka, a hosszát nem mérték, mert sokan voltak.

Tegnap volt nálunk Panna a mamájával, Jackkel nagy mászóversenyt rendeztek, olyan aranyosak voltak, együtt pakolásztak a pelenkázó alsó polcáról, egymás szájából vették ki a rágnivalókat, jót szórakoztunk rajtuk :) .
Itt mind a ketten felálltak az ágy szélébe kapaszkodva:
Kép Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti,
HESS, HESS FEJFÁJÁS!!! Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Köszi!!! Elmúlt! Komolyan!! Épp most ebédelek. :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Jack milyen aranyos ezen a kapaszkodós képen! Ilyenkor kiabál is? Mert a képen nagyon úgy néz ki. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, kiabálni is szokott, de ez a szélesebbnél is szélesebb "leharapomafejed Jackvigyor", szerintem ez olyan trademark dolog, mint a Bendegúz killerkedése :lol: .

Annyira jó a narancssárga törölközőbe bugyolált Bendegúznézés.

Örülök, hogy már nem fáj a fejed, jó étvágyat az uzsihoz!
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Köszi ebéd-uzsi megvolt! :)

Nem voltam benne biztos, hogy ez széles vigyorgás, vagy hangos kiabálás Jacknél. De tényleg sok képen nevet így teli szájjal! Jókedélyű pasi lesz, Ziitának mázlija van vele. :lol:
Hallod Tünde?! jól választottál a lányodnak. :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, hallom, hallom! A törülközős kép nekem is nagyon tetszik! :D

Apa jövő héten elmegy 4 napra. :( :x :cry: :evil: :cry: :(
Manka, most nem mondom, hogy gyertek, mert inkább egyedül szenvedek itthon.
Kép Kép

Lányok, jövő héten TALI! Én már úúúgy várom!
Manka, mikortól lehet menni? És meddig tart?
Vendég
 


Manka, Tünde!
Ugye, olyan kis ázott nyuszika azon a képen.

Tünde!
Te szegény, Zitával is ilyen nehéz volt az eleje?

Én is nagyon várom már a TALIt!!!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Beleolvastam a Telkis topicba..............
Kíváncsi voltam mennyibe kerül a szülés, terhesgondozás stb és, hogy milyen plusz dolgokat kapok.
Nagyon istenítik azt a helyet, főleg azok, akiknek az írásai tele vannak helyesírási hibákkal.Tényleg= télleg :(
Biztosan nagyon kényelmes, h étlapról rendelsz kaját, reggelire habos kakaó és kalács, de nekem legalább olyan jól esett az anyukám és az anyósom húslevese-ha nem jobban.
Fanni a dél-pestiben született, tisztaság volt, nem jöhettek be a látogatók, minden szobához zuhanyzó, wc tartozott, jöttek takarítani, szóval én kifejezetten kellemesen töltöttem el azt az 5 napot ott a császáros sebbel együtt.Tény, h 1 ágyasban voltam.Persze hiányzott a férjem, meg a család de nem hiszem, h 600000 Ft és egy szállodai szintű szoba teszi felejthetetlenné a szülést. Ha igen, az elég baj.

Bocs, h leírtam.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Tünde, én is nagyon várom a talit, és már csak 8-at kell aludni :).

Szerintem jöjjön mindenki ahogy tud, nem tudom nálatok hogy alszanak a gyerekek délelőtt. Jack 10körül szokott elaludni, de attól, hogy ő alszik a szobájában, mi még partyzhatunk a nappaliban. Úgy gondoltam, hogy a járókát berakom a mi hálónkba, és ha valamelyik gyerkőc elálmosodik, ott is lehet aludni, meg persze a Jack ágyában is, ha a gazdája nem használja éppen.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Jaj, Lányok, én olyan cefetül vagyok! És már olyan elegem van ebből, tegnap este már bőgtem is. :cry: Az előbb meg kidobtam a taccsot, de most legalább egy picit jobb. :shock: :oops:

Nem tudom, mi lesz hétvégén, de elvileg megyünk anyóshoz. Nekem semmi kedvem, 3 óra kocsival, émelygő gyomorral. Inkább szenvednék itthon csendes magányban. Ráadásul Zita ott nem alszik semmit napközben, képzelhetitek, milyen bolond estére... És akkor másnap megint 3 óra autókázás... ráadásul a Bakonyon keresztül.
Apa azt mondta, ha nagyon szarul vagyok, nem megyünk.

Manka, én úgy gondoltam, kb 9-kor indulnánk, 1,5 óra alatt fent vagyunk Sasadnál, onnan meg nemtom mennyi még Hozzátok.
Lányok, mi lenne, ha rendelnénk az ebédet? Csak egy tipp, és akkor nem kéne senkinek otthon vacakolni, és kitalálni, hogy ki mit szeret.
Vendég
 


Tünde!
Sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy. :( Abszolút át tudom érezni a helyzetedet, én sem szívesen megyek sehova, ha a migrénnel járó-émelygés-hányás környékez. Persze néha muszáj, és az kész tortúra. Pláne ha az éppen anyóstúra. :(
Mondjuk én amikor terhes voltam, nem émelyegtem soha, csak voltak dolgok amiket nem kívántam, és azt nem ettem. De én magát az állapotot már nagyon várom megint, mert olyan fantasztikus érzés volt, imádtam terhesnek lenni. És most már elvileg nem lenne akadálya sem, mert eddig nagyban örömködtem, hogy hurrá nekem még mindig nem jött meg. Hát ma igen. Kb. két héttel azután, hogy abbahagytam a szoptatást. Mit mondjak nem hiányzott.

Felőlem nyugodtan rendelhetünk valamit (mondjuk pizzát :D ), de azért én hozok Nektek valami fincsit, tiramisut, vagy muffint.

Szerintem mi Bendegúz délelőtti alvása után indulunk. amiből kb. 11-fél 12 kor szokott ébredni. Úgyhogy hasonló időben érünk Mankáékhoz, vagy kicsit később.

Timi!
Nekem is jó volt a keszthelyi kórház, mondjuk elég jól ismertek, de nem nagyon volt kivételezés, talán annyi hogy az utolsó három napot egyedül töltöttem egy kétágyas szobában, és így jobban ki tudtam magam aludni kicsit. De az nagyon jólesett, hogy mindenki olyan kedves és készséges volt. És persze így Anyu tudott nekem húslevest hozni! Meg madártejet is! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?