Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tegnapelőtt este írtam egy jó hosszút, persze elszállt az egész :( .
Most rohanok, este jövök.
Márti, nektek jó pihizést, Bendegúznak sok-sok kiütésűző gyógypuszit:)

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Timi, köszi a gratulációt!

Hányinger néha van, de nem vészes. Ma lenyeltem egy Maternát, de úgy kellett rábeszélnem magam, mert a gondolattól is rosszul voltam.
Amúgy nagyon álmos vagyok, de ma se fogok sokat aludni. Délelőtt elmentünk Zitával vásárolni, aztán Ő kidőlt, én meg főzök. Mire végzek, addigra ő kel fel, így alvás nuku, bár remélem, hogy délután hamar elálmosodik. :)
Vendég
 


Tünde!
Nem tudom a Materna mekkora, de arra már rájöttem, aki az Elevit méretét kiagyalta, tuti nem nyelt le még gyógyszert. Nekem is többször meggyűlt vele a bajom anno, még hányinger nélkül is.

Bendegúz újabban néha cuppogtat, és amikor visszacuppogok neki, akkor még jobban cuppog ő is, olyan édes! És már ő is tudja hol a lámpa. Most tanítjuk neki apát, anyát, és az okos fejét, meg persze a macit.

Manka!
Köszi!
márti72
 
 

 
 

Márti,
a Materna is bazi nagy!
Jó hétvégét Nektek Keszthelyen. Itt esik, tehát egész hétvégén szar idő lesz? Na ne már, vasárnap az Alpokba megyünk túrázni! :? :lol:
Vendég
 


Csak most jutottam ide, de nagyon álmos vagyok, megyek aludni, de azért feldobok egy céklásképet, hogy vigyek egy kis színt az írásomba :)
Kép 1148069149.27.jpg [/img]
manka7
 
 


Jajj, de szép Jack!
Jól áll neki a piros!
Vendég
 


Sziasztok!

Tünde :) , köszi, kíváncsi vagyok milyen lesza cékla,ha kijön Jackből, már 3 napja nem kakilt, de ma már evett barackos pulykát, az ki szokta hozni a "dolgokat".

Én még nem szoktam meg ezt az új rendszert, a régit jobban szerettem.

Tünde,hogy tudtad kicserélni a képet a profilodban? én bármennyire lekicsinyítem, mégmindig több mint 7Kbyte.
manka7
 
 


Egy "kis" képes beszámoló a múlt hétről:
Kép 1148118619.51.jpg Kép 1148118640.95.jpg Kép 1148118651.99.jpg Kép 1148118666.87.jpg Kép 1148118678.67.jpg Kép 1148118689.jpg Kép 1148118698.56.jpg Kép 1148118709.06.jpg
manka7
 
 


Kép 1148118755.46.jpg Kép 1148118767.75.jpg Kép 1148118779.86.jpg Kép 1148118792.52.jpg Kép 1148118812.22.jpg Kép 1148118821.39.jpg Kép 1148118830.49.jpg Kép 1148118849.98.jpg Kép 1148118858.9.jpg
manka7
 
 


Bocs, kicsit sok lett :?
manka7
 
 


Manka, jaj de jók lettek a képek!
Jack igazi vidéki cowboy!
Mutattam Zitának, hát sajnos most éppen nem nagyon érdekelte. :(
Apa szerint a hozományát kéne sorolnom, és akkor biztos tetszene... :lol:
De persze Zita nem ilyen (egyelőre).

Hát, csak úgy tudtam kicsinyíteni, hogy kivettem a színeket, de Rokica megpróbál nekem kicsinyíteni. azt írták, hogy gif formátumban kisebb, de én nem tudom azt hogyan kell. :?
Vendég
 


próba
Vendég
 


rdfbd
Vendég
 


yvvfdv
Vendég
 


Manka, ez a búgócsiga új szerzemény, vagy még a Tiétek volt?
Egyébként hihetetlen, hogy mekkora dolgok beférnek a szájukba, nem?

Mondjuk ezen máskor is elcsodálkozom, ha pl Pr. Gold megy... :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Akkor én is próbálkozom, de most megyünk moziba apával (daVinci kód), anya babysittingel. Itt vannak a szüleim, mert a nagyim holnap lesz 76 éves, és ő itt lakik Pesten.
Most láttam az ősziben Zita haját, olyan kis aranyos selymesbuksi lett így.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde, hihi,nekünk nincs olyan csatornánk, de eltudom képzelni :lol: .
A búgócsigát az egyik barátnőmtől kapta Jack, klasszikus forma:D és tök jól búg.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka! Nagyon jók a képek! Szeretem, ha ennyi képet tesztek fel.
Hogy megy az alvástanítás?

Ágoston még mindig nem gyógyult meg teljesen. És még mindig nem bújt elő a foga. Napközben jó kedvű, de az éjszakáink fárasztóak.
Megpróbálok én is felrakni pár képet.
Kép 1148127494.94.jpg Kép 1148127560.73.jpg Kép 1143933278.76.jpg
oréka
 
 


Ágostonnak mennek a gyógypuszik Zitától!

Én is szeretem, ha sok kép van fent.
Ezek a fűben babák képek pedig a kedvenceim. :)
Vendég
 


Én is küldöm a gyógypuszikat Ágostonnak, látom ő is szeret gyomlálni :D .

Ma tartunk az alvástanítás 5. napjánál, 6 perce jöttem ki, miután elénekeltem az altatódalt, és azóta sír :cry: . Az első napon 40 percig sírt,a másodikon 14percig, a harmadikon 9ig, a negyediken 26percig (visszaesés :( ). Ma remélem nem lesz túl hosszú, mert apa nincs itthon (dolgozik), és egyedül tartom a frontot.

A lényeg viszont, az hogy az elmúlt 3 napban szinte percre pontosan 3.30kor kel fel először, ami nálunk óriási teljesítmény. Aztán másodjára 6 és 7.30 körül. Mindkétszer megetetem, egyrészt,mert feszül már a mellem, meg azért túl nagy ugrás lenne 5-6-7-8 éjszakai kajáról nullára lemenni.
Szorítsatok, hogy ettől ne legyen rosszabb, és hogy az esti sírásokmegszünjenek.

Már alszik, 14perc kellett hozzá. Annyira nehéz, de tudom, hogy hosszú távon ez mindenkinek jobb.

Amúgy nappal olyan kis virgonc, ügyesen feltolja magát ülésbe, meg vissza négykézlábra, mindenhová bebújik, meg mindent szétpakol. Viszont nagyon anyás, ha szem elől téveszt rögtön elkezd sírni, hogy mammammammamm.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,
szorítok Nektek nagyon! Nekem úgy tűnik, szépen haladtok, nehogy meginogj!
Vendég
 


Köszi Tünde, megbeszéltük vadférjjel, hogy ezt végigcsináljuk.

Nekem kezd tetszeni ez az új babanet, jó sok időt elsz@rakodtam a profillal.

Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Naaa, hol vagytok?
Kép

Ma 16 perc sírás volt :cry:

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Mai termés:
Kép Dédinél I.
Kép Dédinél II.
Kép Ücsörgés Nagyapával

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!
Én itt vagyok, csak megőrülök ettől az új babanettől. Olyan tetűlassú, hogy nem bírom kivárni. Amúgy sem vagyok a türelem mintaképe, de ha a számítógépről van szó, akkor pláne.
És én sem tudtam még képet kicsinyíteni, úgy hogy 6 Kb-nál kisebb legyen.

Gyorsan írok csak, még ki kell szednem a motyógépből Bendegúz cuccait, aztán szunya.

Hétvége nagyon jó volt, de most is esőkkel tarkítva. :(
Bendegúz kiütései sokat javultak, a lábáról szinte elűntek, és gyakorlatilag a karján is alig van, de az arcán megjelentek, ott még látszik azért. Szerintem tuti ez a vírusos bajság volt, nem úgy nézett ez ki, mint az akut csalánkiütés.

Manka!
A képek nagyon klasszak! Jack irtó helyes kiskrapek, a virágevős kép nagyon tuti! Látom Nálatok is folyik a nyál ezerrel, nagyon vagány Jack a nyálkendővel. :)
Szerintem is jól haladtok alvástanításban. Nálunk is lesz majd ilyen később, mert Bendegúz mindig a karomban alszik el este, szopi, tápi, és mire felemelem magamhoz ölelem, odasimul és már szunyál is. Lehet hogy ez hosszútávon nem jó megoldás, de olyan jó érzés nekem ahogy szuszog rajtam. És éjjel is, ha felébred, így nagyon hamar visszaalszik kicsit ringatva. Persze ha nagyobb lesz, egyedül is meg kell tanulnia majd elaludni.

Tünde!
Milyen volt a túrázás? Én is imádok túrázni, mi mondjuk inkább itthon járkáltunk, és már hiányzik nagyon.

Réka!
Látom Ágoston is nagy természetbarát! Aranyosak a képek nagyon! :)

Jó éjt!
Márti
márti72
 
 


Tényleg Tünde, most jut eszembe, hogy ti "Alpokoztatok". Várjuk a beszámolót.

Köszi Márti :) . Hát igen, ömlik a nyál, eláztat mindent.
Örülök, hogy a fránya kiütések elmúlóban.
Ha felteszed ide a képet, én szívesen lekicsinyítem neked.

Jack ma körülbelül 50szer állt fel, mást se csinál, mindenbe kapaszkodik, és húzza fel magát, az alacsony dolgokba is amiből olyan kis vicces fenékkidugós ácsorgás lesz :lol:.
Minden pillanatban figyelni kell, mert a visszaereszkedést még nem tökéletesítette, vagy sikerül, vagy koppan a buksi.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Tegnap Alpokozás megvolt, nem volt vmi nagy szám, úgy értem, hogy inkább csak kirándulgatás volt, egyáltalán nem volt nehéz. Persze én az elején jól elfáradtam, volt egy kis létramászás, meg csúszott a szikla, aztán ennyi. Azért persze szép helyeken voltunk, és nem bánom, hogy nem volt nehéz, mert az erőnlétem a béka segge alatt van.
Most akkor elárasztalak Benneteket képekkel:
Kép Kép
Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép Kép

Ez meg ma készült:

Jaj, nem hiszem el, Anyukám most is inkább csak fényképez:
Kép

Valaki mentsen már meg innen minket!:
Kép
Vendég
 


Hahó!
Én annyira utálom hogy ez ilyen lassú, síkideg leszek, mire elkezdek írni.

Tünde!
Nagyon szépek a képek! Úúúúgy megkívántam én is a túrázást.
Zita is nagyon aranyos, látom ő is eléggé el tud keseredni ha nem tud szabadulni.
:)

Még mindig vannak kiütések Bendegúzon, de már nem vészes. Viszont az elmúlt két éjjel megint felébredt egyszer, remélem ez megint csak átmeneti.

Na, megyek megcsinálom neki a tökfőzit.
márti72
 
 


Hú, de nagy a pangás..
Biztosan sétáltok.
Bendegúz éppen két órája alszik, átaludta az uzsonnaidejét is, igaz délelőtt meg alig aludt. Most is felsírt egyszer közben, nem tudom nem fogacska lehet-e a dologban.

Ma úgy porszívóztam, hogy ő közben négykézláb követett, annyira kellett vigyáznom, nehogy rálépjek, vagy ráhúzzam a porszívót. de ő láthatóan nagyon élvezte, főleg a kábel tetszett neki nagyon. :)

Na, megyek, felébredt.
márti72
 
 


Vendég
 


Zita így táncol, ha szól a zene, közben nézi az ugráló akármiket a rádión.
(ja, és apa lábai is bejönnek a képbe :lol: )

http://gallery.site.hu/d/730872-1/Zita_013.mov
Vendég
 


Tünde, de jó ez a táncolós videó, jó ritmusérzéke van Zitának.
Szép helyeken jártatok, a fa mögül kinéző kép meg különösen jól sikerült.

Mi a szigeten voltunk ma, majd holnap teszek fel képeket, most meg megyek a kanapéra apa mellé, dvd-t nézni.

Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Lányok,
olyan lüke vagyok! Tegnap elfelejtettem írni, hogy Zita mászik! és üvölt, ha beteszem a járókába. :cry:
Vendég
 


Hahó!

Tünde!!
Akkor Nálatok is elérkezett az üldözős korszak. :) Gratula Zitának, figyeld meg két napon belül milyen turbósebességre kapcsol mászásban. Hihetetlen gyorsan fejlődnek, ha egyszer ráéreznek a dolog ízére.
Bendegúz se viseli el sokáig a bezártságot, igazi felfedező alkat. A medencében azért tovább bírja, de egy idő után onnan is dühöngve próbál szabadulni. Úgyhogy azért meghagyok neki a napból bizonyos időszakokat, amikor a medence kiiktatva hever a franciaágyon, és ő meg garázdálkodhat amerre akar. Most középen fel van repedve a szája egy kicsit, nem tudom mibe verhette be.
Zita nagyon aranyosan táncol a videón!

Hurrá ma éjjel nem votl ébredés, reggel 3/4 7ig aludtunk, mindketten. Én úgy aludtam, mint akit agyonvertek, biztos valami front volt, és lehet hogy ez is besegített a jó alvásba. :)

Manka!
Milyen volt az éjszakátok? Remélem egy kicsit jobb! Talán Jacket is elnyomta az idő.

Azon gondolkoztam, el kellene járni Bendegúzzal Tücsökzenére, biztos élvezné, és jót is tenne neki, meg gyerekek között lenne. Van az Almássy téri szabadidőközpontban, már ilyen kicsiknek is 6 hónapos kortól. Ma felhívom őket.
márti72
 
 


Sziasztok!

Tünde! Nagyon szép helyen jártatok! Zita nagyon aranyos a járókában! Annyira kis sajnálnivaló, hogy rögtön ki kell venni megpuszilgatni. És milyen ügyesen táncol! Látszik, hogy kislány!

Manka! Várjuk a szigetes képeket!
Hajrá alvástanítás! Mi amikor próbálkoztunk, nem úsztuk meg 40 perces sírással. Közben a szívem szakadt meg, és egyáltalán nem voltam benne biztos, hogy tényleg ezt kell csinálnunk.

Ágostont tegnap levittem az orvoshoz, mert még nem gyógyult meg. Már nincs láza, és az orra sem folyik, csak egy picit, viszont a hétvégén elkezdett köhögni. Felírt valamilyen köhögtetőt, és elküldött Szentendrére a fülészetre, hogy megnézzék nem húzódott -e a fülére a betegség. Gyorsan el is mentünk. Kipróbáltuk az új könnyű babakocsinkat, és buszoztunk egyet. A betegség nem húzódott rá, viszont egy beleszáradt zsírcsomót kikapart belőle. Közben felsértette Ágoston fülét, eléggé vérzett is, ő pedig iszonyatosan visított, úgy fájt neki. És én is elsírtam magam. Mikor kijöttünk bekéredzkedtem valahova megszoptatni Ágostont, mert nem tudott megnyugodni, a babakocsiban el is aludt. Hazafelé az úton jutott csak eszembe, hogy semmit nem is kérdeztem, hogy pontosan mi is történt, és hogy a hallása nem sérült -e meg ettől.

Mindenkinek szép napot ebben a gyönyörű időben!
oréka
 
 


Réka,
de sajnálom Ágostont! Nem vagytok vmi szerencsések az orvosokkal. Most az anyajegy levétel jutott eszembe.
Sztem ha komolyabb baj lett volna, úgyis mondja a doki. Ha arra gondolsz, hogy a dobhártyája sérült meg, azért ott már lenne teendő, és tudnád.
Legalább elnézést kért az orvos? Estetleg hívd fel a rendelőt.

Hajrá alvástanítás, Manka, Márti!
Vendég
 


Tünde!
Mi nem tanítjuk, mert az elalvással nincs gond, mi csak drukkolunk hogy végigaludja az éjszakát. :)

Réka!
Sajnálom, hogy ilyen rossz élményetek volt megint a dokinál. :( Szerintem sem lehet komoly baj, ha nem mondta külön az orvos. Talán csak a hallójáratban kis hámsérülés.

Voltunk sétálni, hát majd megdöglöttem farmerban. Folyt rólam a víz, mire felértünk a harmadikra. Még szerencse, hogy Bendegúzt viszont nem öltöztettem túl, így ő legalább jól bírta a sétát. Hintázott is egy jót, és most már kifejezetten élvezte.
márti72
 
 


Sziasztok!

Márti!
Még délelőtt felhívtam a doktornőnket, ő is ezt mondta.
Biztos élvezné Bendegúz a Tücsökzenét. Majd megnézem én is, nincs -e itt a közelben.
Tünde!
Elnézést nem kért az orvos. Hát igen, ezekkel az orvosokkal nem vagyunk szerencsések. Remélem, ilyen rossz tapasztalatunk nem lesz több. A saját orvosainkat viszont szeretem.
Gratula Zitának a mászáshoz! Nálunk is azóta nem marad meg Ágoston a járókában mióta mászik.

Pár kép tegnapról, és ma a kertben, amíg én kinnt teregettem.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
oréka
 
 


Boldog 8 hónapos szülinapot a többieknek is!!! :)

KépKép
márti72
 
 


Réka!
Ágoston nagyon aranyos, és milyen kis pirospozsgás, főleg a benti képeken. :)
Persze a kertben is aranyos. Milyen klassz kertetek van, jó árnyas fákkal.



KépKép
márti72
 
 


Sziasztok!

Tünde, jól olvastam az őszin, azon a létrán te is felmásztál??

Márti. a tücsökzene engem is érdekel, mikor van?

Réka, szegény Ágoston fülecskéje :( . A képeken nem látszik betegnek, kis vigyori. Az első képen az a huncut mosoly... :P

Alvástanítás:
Tegnap este az altatódalba belealudt, 3kor kelt, majd 6kor arra ébredtem, hogy játszik a kiságyban, püfölte a rácsot, aztán még visszaaludt 3/4 8ig.
Ma este beraktam a kiságyba és már az altatódalra se nagyon volt szükség, de azért én végigénekeltem :lol:
Félek, hogy lesz majd még visszaesés.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tegnapi képek:
Kép Megeszem apa maradék kajáját :D
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Holnap felhívom az Almássyt, mikor van a Tücsökzene ilyen piciknek, tök jó lenne, ha Ti is jönnétek!

Nagyon aranyosak a szigetes képek, szuper ez a sapi! Nekünk is van ugyanilyen világoskék macikás bodynk. :)

Ma délután Bendegúz jó nyűgös volt, remélem holnapra elmúlik.
Na, megyek aludni, jóéjt!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, közben megtaláltam a www.almassy.hu -n, minden kedden van 9.30-11ig.
Jacknek ez pont beleesik a délelőtti alvásidejébe, ő ált. 10től 11ig húzza a lóbőrt.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Márti, Manka! :)
Ti tudjátok, mi a különbség a ringató és a tücsökzene között? :roll:
Én is vinném Natit, de nem tudom, melyik lenne inkább a neki való.
Ráadásul sok helyen csinálnak ilyesmit, de nem szeretném olyan helyre vinni, ahol nem szakember tartja a foglalkozást.

Manka!
Nagyon jól haladtok az alvással! :)
Nálunk is egyre jobb a helyzet, de én is félek, hogy nem lesz ez mindig így..
Jack nagyon édes a képeken! :D :D

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Helló Lányok!

Manka, igen, én is felmentem a létrán. Nem volt gáz, voltam már sokkal nehezebb terepen is.

Basszus, amióta Zita mászik, tényleg nincs egy perc nyugtom se. Járókában balhézik, ha tiltott helyre megy, és visszaviszem a biztonságos zónába, akkor is balhézik.

Emlékeztek még az utazóágyas sztorira? Hogy beletettük, és bőgött?
Na, tegnap megint felállítottuk, hogy szokja. Amikor fölé tettem, bőgött. Aztán megnyugodott, letettem a földre. Akkor meg azt csinálta, hogy háttal volt az ágynak, méltatlankodott, hátralesett, bőgött. Megint vissza előre, vigyor, hátrales, bőg. Előre, vigyor, hátrta, bőg. Mi meg persze röhögtünk Apával, olyan mulatságos volt.

Manka, de jó, hogy Jack szépen elaludt! Ha netán lesz is kis visszaesés, biztos hosszú távon már jó lesz!
Képek nagyon jók, és nem kell ám dicsekedni, hogy Jack már késsel-villával eszik! És Apának milyen szőrös lába van! :lol: :lol:

Réka, tényleg nem látszik Ágostonon a kórság. Nem fogod sajnálni a kertet, ha beköltöztök Bp-re?

Márti, igen, úgy gondoltam, hogy drukk, hogy Bendegúz átaludja az éjszakát.
Vendég
 


Zita nagyon rendes volt az előbb: jött-ment a nappaliban, és végül a parkettára hányt egy adagot, és nem a szőnyegre. :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Tünde!
Tényleg milyen kis rendes Zita. :lol:

Hát ezért vettük mi a medencét, mert már nem bírtam az állandó üldözést. Mondjuk az sem tökéletes megoldás, mert ha nyügi van, akkor csak a szabadon bolyongás segít, parkettán asztal alatt, konvektorok mellett, ki az előszobába, át a hálóba, le a számítógéphez stb..
Meg persze a rugózós hinta az egy tuti jó dolog, abban elugrándozik jó ideig, és jól el is fárad benne.

Aranyos lehetett Zita, ahogy leutálta az utazóágyat. Nem tudom leküzdhető-e még ez az ellenszenv amit táplál iránta, de nekem az elmondásból úgy tűnik esküdt ellenségének tartja. :D

Andi!
Én nem tudom mi a különbség, csak a Tücsökzenéről hallottam egy ismerősömtől, hogy nagyon jó!

Manka!
Sajnos Bendegúz alvásideje is átalakulóban van, és éppen az előbb aludt el, szóval ez a 9 30-11es időpont nekünk sem ideális.
Itt a közelünkben Zuglóban van egy olyan a Cserepesházban hogy zenebölcsi, azt ugyan másfél éves kortól írják, de azért lehet hogy felhívom, lehet-e kisebbeket is vinni. Az közelebb van, és délután, igaz valószínűleg az is pont alvásidőre fog esni. :(
Meg ugyanott van baba-mama torna is, lehet hogy az is tetszene neki.

Mi egész éjjel aludtunk 3/4 7ig. Ezzel ki is egyeznék így a közeli jövőre.
Tízóraira Bendegúz bevágott két körtét fél banánnal összeturmixolva. Nem mondhatnám, hogy étvágytalan lenne.

Lányok, én öregszem, minden porcikámban érzem az időt, fájnak a térdeim, a derekam, szörnyű. Mint egy vén satrafa.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, jól látod, az utazóágy esküdt ellenség. Csak nem tudom, miért.
Pedig ha megyünk majd nyaralni, ebben fog aludni. Apa szerint lehet, hogy csak nálunk ellenség, ha elvisszük máshova, ott nem lesz baj.
Na majd kiderül.

Bendegúznak jó étvágya van, nem mondom!

Bekukkoltam Zitára, alszik-e. De már ezt is úgy csinálom, hogy odasettenkedek az ajtóhoz, aztán várok, mert fülel ám ezerrel. Erre benyitok, és ez a kép fogadott:
Kép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?