Új privát üzeneted érkezett!

Szióka!

Ma senki sem járt erre?
Mi van lányok, túl jó az idő?
Nálunk semmi különös nem történt.
Pusz mindenkinek
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Szebb napokat mindenkinek,csak beköszönök,energiám nulla.KépKépKép

Látom nem sokat írtatok,vasárnap este óta nem voltam bekapcsolva.

Jó éjt mkinek

Viki
Vendég
 


Sziasztok!
Végre én is idejutottam!
Daninak érettségi szünet volt,de holnaptól írány a suli.Teljesen kíszívott a két gyerek 5nap alatt.Mi lesz velem nyáron?Kép
Kedden voltunk tanácsadáson.Dani megkapta a kullancselleni védoltás ismétlőjét.Dodó meg jövő hónapban kapja az elsőt.Amúgy 14.5kg.
Tegnap éjjel megint sírt.Pedig már kezdtem megszokni,hogy csak 2xkelünk éjszaka.Na mindegy!Már csak négy fogunknak kell kibújnia.Az igaz,hogy mind a négynek négy csücske van,de túléjük.KépKépKép
Tegnap míg Dani edzésen volt.Addig mi apával meg Dodóval beszabadultunk az Árkádba.Húúúúúúúú mennyi ruhát vettünk a fiúknak.Mondjuk még tudtam volna mit venni,mert csodaszép ruhák voltak........
Na most csak ennyi,mert hulla vagyok és mindjárt csörög az óra na meg Dominik!Kép

Jó éjt!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 

 
 

Sziasztok!
Végre én is idejutottam!
Daninak érettségi szünet volt,de holnaptól írány a suli.Teljesen kíszívott a két gyerek 5nap alatt.Mi lesz velem nyáron?Kép
Kedden voltunk tanácsadáson.Dani megkapta a kullancselleni védoltás ismétlőjét.Dodó meg jövő hónapban kapja az elsőt.Amúgy 14.5kg.
Tegnap éjjel megint sírt.Pedig már kezdtem megszokni,hogy csak 2xkelünk éjszaka.Na mindegy!Már csak négy fogunknak kell kibújnia.Az igaz,hogy mind a négynek négy csücske van,de túléjük.KépKépKép
Tegnap míg Dani edzésen volt.Addig mi apával meg Dodóval beszabadultunk az Árkádba.Húúúúúúúú mennyi ruhát vettünk a fiúknak.Mondjuk még tudtam volna mit venni,mert csodaszép ruhák voltak........
Na most csak ennyi,mert hulla vagyok és mindjárt csörög az óra na meg Dominik!Kép

Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Na duplán is jöttem!KépKépKépKépKépKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Nem nagy a pörgés és én is oylan de oylan fáradt vagyok, hogy nem tudok semmi értelmeset írni. Így ha nem bánjátok ma én sem írok.

Timi! Nagyon tuti. Nem szeretnétek egy Csepeli cserét?
Vendég
 


Sziasztok!

Már meg sem találtam az utolsó hozzászólásomat, olyan régen jártam erre. Illetve olvasni jöttem, de az írás a sűrű programok miatt elmaradt.
Április végén négy napot Párizsban töltöttünk, és annyira jól sikerült, hogy még mindig annak bűvöletében élünk. Csodálatos város, rengeteg a látnivaló... igazából el sem tudom mesélni, mert át kell élni a város hangulatát, bele kell szagolni a párizsi levegőbe Kép. A gyerekek miatt light-osra vettük a programot, a múzeumozást elhalasztottuk akkorra, mikor majd Apával kettesben megyünk KépKép. Sokat sétáltunk a Szajnaparton, hajóztunk, találtunk egy szuper játszóteret, ott is sok időt töltöttünk, parkokban mászkáltunk és egy gyerekeknek szóló hatalmas tudományos múzeumban is voltunk Ákos nagy örömére. Szóval gyerekbarátra sikerült a kirándulás, de azért a nagy nevezetességeket sem hagytuk ki: Eiffel-torony, Notre Dame, Louvre, Champs Elysées, Sacré-Coeur, Pompidou központ, Tuileriák kertje, Diadalív...
És először repültünk mindannyian, így számunkra az is nagy élmény volt... és kellemesen csalódtunk, mert azt gondoltuk, rosszul fogjuk majd magunkat érezni és alig várjuk a leszállást. Nagyon élveztük, Ákos meg egyszerűen le volt nyűgözve Kép.

Itt Németországban aztán visszazökkentünk a hétköznapokba, óvoda, munka stb. Szerencsére a májussal megjött az igazi tavasz, illetve már inkább nyárnak nevezném a 23-25 fokokkal. A hétvégéket most már a kirándulásoknak tudjuk szentelni. Annyi 50-60 km-es körzetben a látnivaló, hogy nem győzünk menni. Az elmúlt hétvégén a Bodensee "virágszigetén", Mainaun voltunk és ott is csak ámultunk és bámultunk a sok csoda láttán. Zsu! Ti voltatok már? Nincs messze tőletek sem... ha még nem, okvetlenül nézzétek meg, ilyenkor májusban a legszebb! Ennyi virágot még életemben nem láttam, és van lepkeház, pálmaház, állatsimogató hatalmas játszótér, szóval gyerekeknek is paradicsom.
Teszek fel képeket is, csak még át kell méreteznem őket.

Bocs, hogy most nem reagálok semmire, kicsit vissza kell olvasnom...

Puszi mindenkinek:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Párizsi fotók

Szajna hídján:
Kép

Áki a Notre Dame-nál:
Kép

Játszóterezés:
Kép

Enci is kikukucskált az Eiffel-toronyból:
Kép

A torony tövében:
Kép

Pihi a Louvre belső udvarán:
Kép

Enci:
Kép

Áki és én:
Kép

Bagettkardozás:
Kép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Mainau-sziget:
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Kriszta! Ez valami gyönyőrűséges. Nagyon irigy vagyok, mert mi valószínűleg soha sem jutunk el eggyik elyre sem. Hála neked egy csipet élmény nekünk is jut. Nekem a tőrpe tetszik a legjobban meg a csúszda. Persze a többi sem pikóta.
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszta!
Valami hasonlót akartam én is írni mint Anikó!
Én is csak ismételni tudom gyönyörű helyeken jártatok és persze én is irigyellek kicsit. Tegyél fel még sok képet , nagyon jó nézni merre jártatok. Tényleg remek élmény lehetett egy kis családi kikapcsolódás.
Heni!
A mi éjszakáink is hasonlóan telnek. Tomi nem is nagyon eszik, nincs étvágya sem annyira, remélem gyorsan túl leszünk a fogzáson, mert már nagyon szeretném. Tomi jövő héten kapja a 2. kullancsoltást, Patrik már megkapta az egy éves ismétlőt, én is két hét múlva kapom a másodikat.
Timi!
Jól van Kristóf? Visszaszólt az érdeklődő már?
Ez a várakozás olyan rossz, ha nem felel meg neki, akkor előről az egész, szörnyű, nem?! Mi már túl vagyunk rajta, de örültem mikor végre aláírtuk a szerződéseket. Szorítok, hogy sikerüljön. És milyen bútort akartál venni?
Viki!
Jól vagy? Neked is szebb napokat!!!!
Anikó!
Ó igen az ingyen cirkuszból már kicsit elég!

Megyek a Patrikért, ha tudok még írok később!
Többiek?
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

A nappaliba szeretnénk egy ülőgarnitúrát, a régi még apa ágya volt. Ma is el akartunk indulni, de még mindig nem jött meg a pénz, aminek 8-án kellett volna.
Érdeklődő nem jelentkezett, de őszintén szólva mikor van érdeklődő mindig bepánikolok, hogy mi van ha mennünk kell. Tiszta hülye vagyok.
Kristóf ma teljesen kiakaszt. Az egy dolog, hogy nem eszik rendesen, de ma du-n még az ivással is sztrákolt. Szinte félt a cumisüvegtől, a pohárba csak liheg, a csőrősből csak burogat. Ezt a sort eljátszotta velem én kibuktam, utána a férjemmel, ő is kiakadt. Aztán mikor ő (férjem) tejet ivott, belekortyolt. Aztán megitta a tejet üvegből és később sikerült egy kis teát is itatnunk. Meg olyan kis nyaflis lett, de rossz is tud lenni. Most azt vette fel, ha neki nem tetszik valami teli torokból bőg. Ez van pelenkázásnál is. A kiskádba meg elfekszik én meg fogom a fejét, hogy ne lógjon bele. A férjem szerint elrontottuk. De mit?
Anikó
Sopron környékén szeretnénk maradni. Igazából csak a gyerek miatt "szeretnénk" menni. Óvoda, esetleg böcsi miatt.
Szilvi
Nem tudom, hogy csak a fogai miatt-e, de néha furcsa Kristóf. Konkrét tünet nincs, csak... Hőemelkedés "természetesen", nyügösség néha.
Kriszta
Szép helyeken jártatok. Párizsban én is ezeket a helyeket láttam csak 18 évesen. Nem sokat voltunk ott csak 1,5 napot. Az Eiffel toronyba a második szintig gyalog mentem fel, ha jól emlékszem 660 körüli volt a lépcsőfokok száma.
Egy barátnőmék Belgium, Hollandia, Luxemburg bejáráson voltak. Rengetek fotót küldött. Én meg csak irigykedek.
HEni
Tök hihetetlen, hogy Dodó ennyi kg lenne. Nem rossz a mérleg? (csak viccelődöm)
Én egyre kevésbé vagyok benne biztos, hogy legyen kistesója Kristófnak. Teljesen leszívja az energiámat, türelmemet. Épp most megint leesett az ágyról fejjel. Egy picit vérzett a szája, de már megin visszamászik. Õrület!!!!
Puszi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok
It vagyunk itt vagyunk,csak 2hét korház után annyira jol esik tekeregni hogy csak estére esünk be a házbaKépKépKép
Tominak gyogyulgat a nyaka,de még mindig meg van dagadva,ami miatt kicsit aggodom.
ami a sztorit illeti,ugy kezdödött hogy egyik naprol a másikra lett egy nagy csomo a nyakán.Szaladgáltam vele egyik dokitol a másikig,hogy mennyi hülyeséget összehordtak....azt nem is jo leirni.Végül bevittem a Heim Pálba,gondoltam ott többkülönleges esettel találkoznak.És valoban itt legalább sejtették hogy mi lehet,de csak sejtették!!!Azt mondták nekünk hogy talán nyirokcsomo duzzanat,de még ekkorával és csak egyik oldalon nem találkoztak.10 napig kezelték antibiotikummal,de mivel semmit nem akart csökkenni a mérete,felnyitották.A nyirokcsomo volt,de tele gennyel,ami az ultrahangon nem látszott(mai napig nem értem ezt).Nemrég kivették a varratot,és már kezd alakulni,de sajnos még mindig kötözni kell neki.
A korházat elég jol birta a kis mano,bár néha néha jelentkeztek a bezártság jelei.Nekem is volt ágyam ,ami nem minden korházban lehetséges.
Lányok,kivánom hogy soha ne kelljen ilyen napokat átélnetek.
A lényeg hogy most minden rendben,tul vagyunk rajta.csak az a vágás ne látszana annyira....

Beirattam a gyereket a bölcsibe.Már most furdal a lelkiismeret.Ti hogy álltok ezzel?Ki lesz még bölcsis az összel?

Tali volt már?
(nem sikerült még visszaolvasni)

Apa üzleti uton volt Kinába,és nekem kellett helyette melozni,nagyon nagyon rossz volt.

Ha ritkábban is de jövök még!
Puszi
bizzo
 
 


Sziasztok!

Nem panaszkodni jövök,de sajna nem vagyok jó passzban.KépDorka "szerencsémre" leköti napjaimat,nincs időm gondolkodni.
Anikó,Éva,Timi,Bizzo,Nóri,Kriszta,Zsu ti még nem tudjátok vasárnap éjjel meghalt apukám,tegnap volt temetés.Nagyon apás voltam....KépKépNem is folytatom...Kép

Kriszta nagyo szép helyen jártatok,mi is szeretnénk kimenni Párizsba,nem tudom sikerül-e.Jól bírták gyerekek?Szállodában voltatok?

Bizzo
Örülök hogy jobban van Tomi,a kötözés pedig egy szükséges rossz.Tomi nem szedi le????
Dorka nem lesz bölcsis,én kiélvezem a 3 évet,majd utána eldöntöm hogy mi legyen.

Timi
Fürdéssel mi pont ellentétben vagyunk.Dorka nem akar leülni sem!!!!Igaz mi már aug óta nagykádban fürdünk,tiszta víz volt minden körülötte.....

Heni
Mi is most kapjuk majd az FSME oltást,már előre félek....KépKépKépHogy vannak fiúk?

Szilvi
Köszike,nem túl jól,de majd az idő......talán.Kép

Puszi,jó éjt mkinek
Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon úgy néz ki, hogy Attilának is lesz kistestvére. Ha minden igaz, akkor januárban születik.

Zsu
Veletek mi van?

Kriszta
Nagyon jó helyeken voltatok. Én sokszor jártam Franciaországban, de Párizs valahogy kimaradt.
A repülésről meg ne is beszéljünk, sosem szokom meg.

Timi
Nem rontottatok el semmit, Attila is ordít, ha valami nem úgy történik, ahogy ő elképzelte.
Az ágyról leeséssel kapcsolatban: próbáld megtanítani lemászni, mikor elindul fordítsd hasra és próbáljátok ki, hogy úgy tolasson le. Attilánál bevált, nagyon ügyesen lemászik bárhonnan.

Üdv a többieknek is!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Viki
Most látom, hogy írtál. Õszinte részvétem.

Bizzo
Attila is megy bölcsibe novembertől.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Viki
Részvétem. Biztos nagyon nehéz ez az időszak. Talán Dorka eltereli a figyelmedet.
Éva
Hatalmas gratulaKépKépKép Volt egy olyan érzésem, hogy lehet ezért nem jösz, míg nem tudsz valami biztosat. Hogy érzed magad? Nagyon szorítottam ám hozzá.
Ágy témához. Tud lemászni, eddig így közlekedett, csak nagyon felbátorodott és figyelmetlen. Jó, hogy meg tudjátok oldani a bölcsit, én is kimozdulnék már végre.
Bizzo
Jó, hogy már jobban vagytok. Irj Tomi rosszalkodásairól, ha lesz időd. Remélem nem csak az enyém kisördög néha.
Zsu
Régen irtál. Hogy vagy, mi van veletek?

Egyébkén megvagyunk. Kicsit lenyugodtam tegnap óta. Elvileg végre a számlámon van a pénz, lehet megyünk ágy nézőbe. Apa tegnap és ma is itthon van szabin. Õ a fönök mikor induljunk. Elvégre ő vezet én még mindig nem merek. Most, hogy itthon van látja milyen nehéz néha Kristóffal, ő hamarabb kiakad mint én. Eddig ugye ezt is csinálhatnál azt is, most tudja milyen körülményes is tud lenni. Na, nem akarok ám panaszkodni, azért elboldogulok, csak néha több minden összejön.
Legyen szép napotok!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Akartam jönni tegnap este, mert végre Tomi időben elaludt erre engem szintén elnyomott az álom. Lehet azért, mert tegnap továbbképzésen voltam délután és elfáradtam.
Ma délelőtt felhívtak az iskolából menjünk a Patrikért mert nincs jól. Nagyon fájt neki a hasa és a torka, reggel még semmi baja sem volt, mire megjöttek addigra vége volt a rendelésnek a délutáni meg elmarad ma. Már nincs annyira rosszul, nem tudom mi lesz, majd meglátom.

Éva!
Teljes szívemből gratulálok a hírhez!!!
És hogy viseled? Minden rendben?
Timi!
Szerintem nem rontottatok el semmit, majd ha nagyobb lesz jobb lesz, Tomi is hisztis tud lenni ha valami nem úgy van ahogy szeretné és persze ő is fáradhatatlan, néha teljesen kiszívja az energiámat, ki tud akasztani néha hogy mindig valami huncutságon töri a fejét. Patrik nyugodtabb gyerek volt, dehát nem egyformák.
Na igen a férjek többsége akkor jön rá milyen nehéz is egy kisgyerekkel, amikor nekik is több időt kell eltölteni a picivel. Tomi mellett is nagyon nehéz végezni a dolgomat.
Viki!
Kívánok mégegyszer rengeteg erőt a kibírhatatlan elviseléséhez!!! Dorka biztos segít, hogy másfelé terelje a gondolataidat.
Bizzo!
Az a lényeg hogy túl vagytok rajta! Örülök hogy Tomi jól van! Sose akarja leszedni a kötést?
Engem is hívtak vissza dolgozni, de úgy döntöttem inkább nem, kiélvezem az időt, hiszen ez az időszak nem tér vissza mégegyszer.
Zsuu!
Hogy vagytok? Rég írtál!
Anikó, Nóri!
Ti biztos tanultok! Szorítok hogy rendben menjen minden!
Kriszta!
Tegyél fel még képeket!
Heni!
Nálatok mi újság? Te is várod már a suli végét?

Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Viki:csak most olvastam,hogy mi történt,részvétem.
Bizzo:ha felvesznek szeptembertől dolgozni,akkor a Dorka is bölcsis lesz.Én is aggódom,hogy nem teszek-e vele rosszat,de nem akarom anyut sem lekötni minden napra,így marad a böli.Azért megpróbálom úgy megoldani,hogy először ne kelljen ott aludnia.
Éva:mi is gratulálunk a kistesóhoz.
Kriszta:nagyon szépek a képek,3 éve voltunk mi is Párizsban,csak az volt a baj,hogy busszal mentünk és 2 nap alatt néztünk meg mindent.Egész nap csak az idegenvezető után rohantunk.A Louvre-ban 3 órát "kaptunk",mondanom sem kell,hogy az arra volt leég,hogy megtaláljuk a Mona Lisát és a wc-t.

Sajnos a tanulás nem megy,Dorka nagyon beteg.Múlt héten szombaton elvittünk őt fodrászhoz.Miután kivártuk a sorunkat,levágta a nő a haját és mellékesen közölte,hogy 4 hete tiszta beteg ő is és a családja is......elkaptuk.Láz,kiütés az egész testén,köhögés,folyik a szeme és az orra.Nem mondom,hogy mit gondolok a nőről.Pedig oda is telefonáltunk,mondhatta volna,hogy pici gyerekkel ne menjünk.Antibiotikum,köptető,kalcium,lázcsillapító....ezekkel lakunk most jól.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Nóri
Sajnálattal hallom, hogy Dorka beteg. Nagyon felelőtlenek tudnak lenni páran. Akik emberekkel dolgoznak, legalább ők vennék komolyan, hogy mennyit árthatnak. Ti is elkaptátok? A gyerekek meg még sokkal érzékenyebbek a betegségekre.
Szilvi
Patrik jól van? Én most du-n majdnem elbolíntottam, de Kristóf pont elemében volt. Most bezzeg alszik.

Tegnap vettünk sarokülőgarniturát a nappaliba. Világos tégla színü, egy sarokelem és egy fotel. Vettünk egy kör fa asztalt is, mert nem volt, meg egy könyvespolcot. Ez összesen 75.000 Ft volt. Plussz a fuvar 4.000. Majd később lefotózom és megmutatom. Az ágy sajnos nem kihúzható. Azért döntöttünk az olcsóbb mellett, mert Kristóf nem igazán kímélné még meg. De nekünk ez is tetszett. Apa most szíve szerint be sem engedné a nappaliba. (oka: mindent összenyálzás és felmászás) A szobáját is átrendeztük. A régi sarokágy bekerült oda, na meg az összes játék. Elég szívesen el van ott, csak az emeleten van és valakinek mindig ott kell lenni vele. Tulajdonképpen nekem kényelmetlen fel-le ingázni. Amíg az átrendezés és takarítás zajlott áthívtuk anyósomat dajkának. Nagy könyörgésre nem igazán volt szükségKép Sétáltak egy nagyot és kijött fiamból a kisördög. Értem ezt olyanra, hogy a gyerekek között neki mindig az kellett ami a másiknál volt. És nagy bögések amikor elvettek tőle valamit. Ez számomra eddig ismeretlen volt. Úgy tudta csak anyósom hazahozni, hogy elhozta az egyik gyerek labdáját. Én mondjuk ezt nem engedtem volna, bőgte volna inkább az utat végig.
Na, nem untatlak tovább titeket gyereknevelési problémáimmal, bár úgy látom, hogy most fognak eljönni.
Szép hétvégét mindenkinek, betegeskedőknek gyógyulást!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült Enikőt átszoktatni a napi egyszeri, ebéd utáni alvásra, így jó nagyokat (2,5-3 órát) alszik egyhuzamban, nekem meg van időm ilyenkor több mindenre Kép.

Timi!
Nyugodtan "untass" minket "gyereknevelési problémákkal", hisz az is nagyon jó a fórumozásban, hogy ezeket megbeszélhetjük, tapasztalatot tudunk cserélni, tanácsokat adhatunk és kaphatunk. Amit leírsz Kristóf elevenségéről, az energialeszívásról stb., az kiköpött az, amit én Ákossal átéltem 4-5 éve. Õ is ilyen típusú kisgyerek volt, és mostanra lenyugodott. Nekem is néha volt olyan érzésem, hogy nem bírom, meg kerestük az okokat, de egyszerűen ilyen a természete. Különben valószínűleg nálunk is ezért lett sokára kistesó... Kép Most sem egy nyugodt, szófogadó, csendes és könnyen kezelhető kisfiú, de sokkal könnyebb vele megbeszélni a dolgokat és észérvekkel hatni rá. Enikő már sokkal nyugodtabb, már most szófogadó, szóval ellentéte a bátyjának...

Éva!
Kép
Gratulálok a pocaklakóhoz, és boldog, problémamentes babavárást kívánok!!! Ja, és kicsit irigykedem... KépKép

Szilvi!
Patrik jobban van már??? Kép Jobbulást neki!!!!

Nóri!
Dorkának is sok-sok gyógypuszit!!!!! Tényleg felháborító, hogy egyesek mennyire felelőtlenek...
Párizs: Hát igen, nem is tudom mennyi idő alatt lehetne mindent megnézni, a várost felfedezni. Talán egy hónap is kellene... Maga a Louvre 4-5 nap, és akkor még mennyi minden van. De még akkor is azt mondom, hogy érdemes rövid időre is elmenni, mert nagy élmény és fel lehet töltődni pár nap alatt is.

Bizzo!
Hát nem irigyellek a kórházi élményért, de a fő, hogy túl vagytok rajta és gyorsan gyógyul Tomi. És meglásd, a vágás helye is szépen el fog halványulni, mert a gyerekbőr nagyon rugalmas és vastagodni is fog sokat.
Bölcsi: Enikő is menni fog évvége tájt, de lehet, hogy már októbertől. Ákos is volt bölcsis (2 éves korától), akkor én is izgultam, hogy rosszul fog elsülni, de ha jó gondozónőket fog ki az ember, nagy probléma nem lehet. Ekkora korban már jót tesz a gyerektársaság és az óvikezdés is könnyebb. Tudom, hogy az anyával a legjobb a gyereknek, de ha nincs más megoldás, akkor a bölcsitől sem kell félni. Enikőnél már nem félek, mert jók a tapasztalataim, na meg anyukám is abban a bölcsiben dolgozik, ahová járni fog Kép.

Viki!
Õszinte részvétem. Vigasztalót nem tudok mondani, mert ilyen nincs is... talán az idő majd segít.
A gyerekek jól bírták a kirándulást, igazából csodálkoztam is, hogy ilyen simán ment. Mondjuk ehhez kellett az is, hogy vittük a babakocsit, és Enikő tudott napközben is aludni. Alvás nélkül nagyon nyafi lett volna. A szállásunk egy hotelban volt, amit az interneten keresztül foglaltam. Semmi luxus, kicsike szoba kicsike fürdővel, de úgyis csak az éjszakákat töltöttük ott, arra meg tökéletesen megfelelt. A lényeg, hogy tisztaság volt és a tömegközlekedés könnyű volt a helyétől a nevezetességekig.

Anikó!
Én is mindig azt mondtam, hogy mi soha nem jutunk el ide meg oda, de aztán lám... azért ehhez kellett az is, hogy a fapados repülőtársaságok megjelenjenek... Kép

Puszi mindenkinek!
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Sziasztok!

Úgylátszik ma a csapból is én folyokKépKépKép
Lefotoztam a garniturát, de nem tudom fel tenni. Újra telepített a gépünk és még pár program hiányzik. Voltunk bringázni Kristóffal, nagyon élvezte. Mindig félretolt, hogy lássa az autókat. Ma egész jól evett. Lehet az én főztöm nem izlik neki, mert tegnap és ma a bébiételt gond nélkül megette. Most a járókában kukkol, viszonylag nyűglődés nélkül.
Kriszta
Én azért félek Kristóftól, mert nehezen viselem ezeket a "kitöréseit". Tudom, hogy sok gyerek ilyen pláne, hogy itt "minifalván" tényleg nem tudta még megszokni a gyerektársaságot. Én is nosztalgiáztam a képeiden. Sőt, nemrég olvastam a Da Vinci kódot, ami szintén ott játszodik.
Éva
Jól vagy? Ma még nem kérdeztem. Most is dolgozol hétköznapokon? Voltál dokinál már? Ha tudsz mesélj, olyan izgi.
Viki
Nagyon furik ezek a gyerekek. Kristóf ezt az elfekvést anyukáméknál találta ki, de azóta folyamatosan csinálja. Előtte üvöltés volt minden hajmosás.
Bizzo
A kórház iszonyatot nagyon megértem. Mi 2x 1 hetet voltunk. Néha már én jobban kivoltam, mint a gyerek. Az a bezártság elviselhetetlen. Ha meg kimászkálsz összeszedsz minden fertőzést. Gondolom a visszaszokás otthonra kész felüdülés volt.
Na, most megyek még fel akarom hívni egyet anyukámat.
Jó éjt, nyugis éjszakát!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat. Jól vagyok, egyenlőre nincs semmi gond.

Timi
Persze, dolgozom, ha van munka. Most épp nincs, majd a jövő hét közepétől lesz, addig vasalok.
Orvosnál voltam, de nem nagyon tudott még mit mondani, látta ugyan, hogy van ott "valaki", de még nagyon pici, úgyhogy a jövő hét végén is mennem kell, akkor már okosabb lesz.

Üdv. mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Suliban voltam a hétvégén meg anyukámnál. Kicsit okosodtam meg egy kicsit pihiztem is.
A csajok is élvezték. Reni elvitte a tesom barátnője strandolni, élvezték a napsütést addig Bius mamázott.

Lego! Részvétem! Nagyon rossz lehet most neked. Jól teszed, hogy otthon maradsz három évet. Aztán jöhetnek a kistesók.

Évi! Gratulálok. Akkor már két kisbabát várhatunk közösen.

Timi! Szerintem a fiad teljesen normális eset. A többi gyerek is ilyen. Egyik kicsit vadócabb a másik nyugodtabb de mindegyiknek mindig ugyanaz kellene. Nagyon sok türelem és higgadtság kell hozzá. Főleg mivel a tied a vadócabb fajta. Egymilliószor mondod ugyanazt és egyszer meghozza a gyümölcsét. Persze ez fárasztó. Kitartást és semmiképpen ne okold magad. Ja és persze egy percig se gondold azt, hogy untatsz.

Az én férjem is nehezen látja át milyen is itthon de szerencse nem szokott vezényelni vagy ilyesmi. De ha itthon van akkor mindig kényezteti. Ha egyet nyekken felveszi gondolom ez az ő lelkének is jót tesz de ha nincs itthon akkor is állandóan cipelni kell. Szóval nem csoda, hogy apa nála a kedvenc. Ez engem egy kicsit kiakaszt.

Ez most így elég furán hangzott de remélem mindenki érti mire gondolok. Az én lányom olyan apás. Ez nekem nagyon új és nem nagyon örülök neki. Mármint nem annak, hogy szereti az apját hanem annak, hogy ennyire oda van érte. Nálatok, hogy van ez? Mit lehet ezzel kezdeni? A nagy egyáltalán nem ilyen volt. Mondjuk az apja sem foglakozott ennyit vele? Sőt szinte semmit.

Nóra! Jobbulást nektek. Szép kis fodrász. Máskor is hozzá szoktál járni?

Kriszti! Hova fog járni Enikő bölcsibe? Kicsit elvesztettem a fonalat. Anyukád is kint van veletek? Ott dolgozik vagy addigra már itthon lesztek? Ti mióta vagytok kint és, hogy kerültetek oda?
Hát jó akkor talán egyszer mi is eljutunk oda. Ami persze nagyon jó lenne.
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Bocs hogy ennyire eltüntem.Nem is magyaräzkodom,itt vagyok ujra.

Viki!!!Öszinte részvétem!!!Az idö tényleg seiteni fog majd,én mär csak tudom.

Éva!!!!Millio-millio gartula a tesohoz!!!!!Ugye mondtam hogy összejön!!!Nagyon-nagyon vigyäzz magatokra!!!!!!!

Kriszti!!!Pont most järtunk a Bodeni to felé.Salzburgba voltunk esküvön a hétvégén ,de nem volt sajna idönk külön utakra.De bizti elmegyünk majd valamikor megnézni azt a szigetet.
Pärizsba is készülünk mär vagy 6 éve,de még eddig nem jutottunk el.Talän a nyäron,még mielött a teso megérkezik.

Én jol vagyok,émelygések mulanak,älomkor viszont egyre sürübben tör räm.Aludnék egész nap.

Na most megyek ,mert fözöm a gyerek ebédjét.Majd még visszaolvasgatok .Pussz.Zs.
zsuu74
 
 


Képm.szigeti talin Képesküvön
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Hogy van mindenki?
Köszönöm kérdéseteket Patrik már jól van, benyelt valami vírus és a hasfájás is attól volt.
Ma kirándulni mentek az iskolával Pestre a Margit szigetre, Halász Judit koncertet is megnéznek, csak este jönnek haza, kíváncsi vagyok milyen élményekkel jön haza.
Tomi ma kapta a 2. kullancsoltást, már amikor a dokinénit meglátta sejtette valami rossz vár rá, mert állandóan el akart szaladni. Kekszet adott neki és azzal csalogatta oda.
Már 2. hete mindennap 2x belepisil a bilibe, olyan ügyes.
Timi!
Kristóf nem próbálkozik újra a bilivel?
Nyugodtan írj csak a gyereknevelési problémáidról, nem vagy egyedül vele ne aggódj.
Tomival is nehezen bírok néha, ha állandóan tudnék vele menni valahová vagy egész nap vele játszanék nem lenne semmi baja, de ez ugyebár nem megvalósítható. Biztos szép dolgokat vettetek.
Zsuu!
Örülök hogy jól vagytok! Hát igen az álomkór, próbálj minél többet ha hagynak. Nagyon csinos a kisfiad.
Éva!
Maradjon is így, hogy ne érezd rosszul magad. Én a Patriknál egyáltalán nem voltam rosszul, Tomival viszont az összes terhességi tünetet sikerült produkálnom.
Nóri!
Sajna ismerős a helyzet, egyesek egyáltalán nem gondolkodnak. Patrik így kapta el a bárányhimlőt és múltkor a hányásos hasmenéses vírust. A barátjának az anyja nem mondta volna még véletlenül sem hogy a másik gyerkőce beteg és nem kéne odaengednem a Patrikot, á dehogy.
remélem már sokkal jobban van Dorka!!!
Viki!
Örülök hogy tegnap beszélgettünk kicsit!
Heni!
Merre jársz? Fiúk?
Anikó!
Nálunk Tomi nagyon apás, ha meglátja már le vagyok ejtve. Én nem bánom, mondjuk az apja is ajnározza talán ezért is.
Kriszta!
Õsszel jöttök haza ugye? Már itt fog bölcsibe járni Enikő? Ha jól emlékszem valami ilyesmit írtál egyszer.
Bizzo!
gyere amikor tudsz!!

Mennem kell!
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Sietek,mert Dorka nyűgi.Csak leírom gyorsan,hogy mi van velünk.Teljesen ki vagyok,ma hajnali fél 4-kor kelt a Dorka,annyira köhög,hogy nem tud aludni.Fél 7-kor vissza aludt,de addig a vállamon zokogott.Tegnap voltunk gégészeten,középfül gyulladása van,meg hörghurutja,kötőhártya gyulladása,folyik az orra....teljesen kész van.Ezt kaptuk a hajvágás mellé.Nem akar javulni a helyzet,pedig már annyi gyógyszert beszedett.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Végre van gépem. Hétfőn elvitte férjem töltögetni és csak ma hozta haza. Már tele voltam elvonási tünettel.
Nora
Szegény Dorka, ez a sok betegség pláne együtt nagyon durva. Gyógypuszit küldök, meg neked kitartást++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Szilvi
Hát Kristóf a bilizést teljesen elfelejtette. Érti, hogy miről van szó, de nem hajlandó ráülni, rögtön felugrik. Egyik nap ültem a szobájába és csak úgy megjegyeztem neki, hogy anyának pisilni kell. Erre ő odarohant a bilihez és mutogatta. Tehát érti a lényeget csak nem csinálja.
Egyébként mostanában állandóan kint lenne. Folyton húz az ajtóhoz,hogy menjünk.
Zsu
Jó, hogy jelentkeztél. Hirtelen az első képnél azt hittem már megvan a baba. Örülök, hogy jól vagytok.
Anikó
Szerintem a gyerekek többsége ennyi idősen veszi észre azokat, akik szintén foglalkoztak vele. Minket már du-ra estére megunnak. Kell nekik a másik is. Én csípném, ha a férjem egy kicsit többet foglalkozna vele, látszik a gyereken, hogy nagyon igényli. Nyugisabban tudnék netezni isKépKépKép Az elevensége mellett nagyon bújos is tud lenni.
Éva
Szupi, hogy jól vagy, remélem így is marad. Akkor hétvégén újra UH. Ne dolgozd ám agyon magad. Vasalni való nekem is akad mindig.
Puszi a mamáknak, babáknak!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Zsu! Jó titeket újra látni. Pihenj csak amannyit tudsz. Bár te mindig olyan mozgalmas vagy nem tudom, hogy jut időd pihizni. KépKépKép

Sahi! Jó kis kirándulás! KépKép Remélem tetszett neki. Majd mesélj!!! Nálatok beválik a kekszes csalogatás. Az én lányom rettenetesen visít ha meglátja a doktor nénit. Alig bírom lefogni. Kép

Évi! Nekem is teljesen más volt mind a két terhességem. Renivel semmi tünetem nem volt és el sem tudtam képzelni milyen. Biussal azonban minden jó összejött. Kép Mindamellett nagyon élveztem mindkettőt. Természetesen teljesen különbözőek most is.

Nora! Ez nem semmi. KépKépKép Jól elkapta szegénykét. Mielőbb gyógyuljatok meg. Millió gyógypuszi a kicsinek.

Timi! Lehet, hogy igazad van. Félek tőle, hogy nehezen kezelhető lesz ezáltal. Vagyis, hogy néha csak én vagyok jó néha meg az apja. És ugye van amikor hiába vagyok ott nem érek rá és akkor addig hisztizik amíg oda nem megyek. És fordítva. Nem tudom érthető vagyok-e de. Remélem ha nagyobb lesz és értelmesebb akkor majd jobban megérti. Nem akarom, hogy olyan hisztis földhöz csapkodós gyerek legyen. Pedig most nagyon azt produkálja.

Nekünk nem nagyon megy a bilizés. Reggelente nem adok rá pelust néha csurgat egy kicsit de nem hajlandó a bilibe pisilni. Ráülni rá ül de nem produkál. Ma pedig a második bepisilés után kérte a pelust. Hogy lesz ebből valami??? Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Látom nem nagyon írtatok :shock:
Na, majd talán ma. Elég furi idő van. Próbálkozom ezzel az új fajta babanettel. Mindjárt a belépéskor gondjaim voltak. A nagybetű helyett is kisbetűt kellett írnom. :evil:
A profilomba eddig még nem sikerült belépni, na majd próbálkozom.
Jópofák ezek az emotikonok. :lol:
Anikó
Furi, de nálunk is így volt tegnap. Hazajöttünk anyukáméktól és a gyerek nem akart megmaradni az apjával. Mindig visszamászott hozzám, és rajtam aludt el. Nem igazán értem én sem ennek az okát, pedig imád az apjával ökörködni. Eddig a nagyszülőkkel is simán elvolt. Ott meg érdekesség képpen a nagypapákhoz húz. Erőlteni nem igazán lehet, hogy kivel legyen. Remélem ez tényleg változik én sem szeretném, ha kezelhetetlenné válna. Számomra nagyon furcsa, hogy mennyire akaratos tud lenni. Konkrét elképzelések, hogy most pedig ő ki akar menni az udvarra stb....
Nem tudom sokszor meddig engedhetem, nem akarom hogy túl hisztis legyen. De gonosz anya sem akarok lenni. Hisz sokszor nagyon is kedves és jó gyerek. Buszon rendszeresen utazom vele és mindenki csodálkozik, hogy hogy el van. Bár erre tegnap hazafele rácáfolt, mert mehetnékje támadt. De szerencsére voltak vagy 4-en a buszon így egy kicsit hagytam (lehet, hogy hiba volt :idea: ) és pár perc múlva újra nyugisan ült az ölemben.
Tegnapelőtt nagyon meglepett a férjem. Épp egy tesztet csináltam meg magamnak, hogy milyen fogamzásgátlást válasszak. Az eredmény az lett, hogy egyik sem igazán javasolt. Panaszkodtam neki, mire ő minek védekezni, hát nem lenne jó mégegy kistesó ennek, ha összejön lesz, ha nem nem. Hirtelen köpni nyelni nem tudtam. Nagy meglepetésem oka az, hogy ő nem igazán akart 1 gyereket sem. Én vagyok bizonytalan ezen a téren, de ennek egyik fő oka az volt, hogy féltem attól, hogy ő nem fogja akarni és inkább "belebeszéltem" dolgokat magamban. Na, de ez nem eldöntött tény, mert még megvárom, hogy biztos akarja-e.
Most befejezem a regényem, mert lehet el sem tudom küldeni.
Legyen szép napja mindenkinek!
Puszi Timi
bocs, hogy csak magunkról pofáztam
tim30
 
 


Sziasztok!

Már írtam volna délelőtt is, de elszállt az egész.
Remélem most sikerül.

Nóri!
Szörnyű hogy ennyi minden baja lett egyszerre Dorkának, remélem már javulgat. Mielőbbi gyógyulást és sok gyógypuszit a pici lánykádnak.
Timi!
A párom is hasonlóan állt a 2. gyerek kérdéséhez sokáig. De nálunk nekem kellett meggyőzni, hogy legyen tesó. Bár ha a Tomi születik előbb biztos jobban meggondolom a dolgot, de azért akkor is lett volna. Tomi is van hogy csak velem akar lenni, de én örülni szoktam amikor András végre megjön és egy kicsit foglalkozik vele, mert többnyire addigra már engem lefárasztott.
Anikó!
Patrikék nagyon élvezték a Margit szigeti kirándulást, a koncertek is nagyon tetszettek nekik és szerencséjükre aznap pont jó idő volt. A sok kaját amit vitt meg sem ette, mert kürtőskalácsot, vattacukrot és persze jégkrémet is venni kellett, természetesen minden gyerek elköltötte az összes pénzét, kirohangálták magukat, kellően fáradtan jött meg este fél 8-kor.
Tomi most odajutott hogy naponta 10x vetkőzni kezd és ül a bilire, persze nem jön felpattan és lepisili a szönyeget, ágyat mikor mit. Ő nagyon élvezi de én .... Ha jó idő lenne hagynám is.

Képzeljétek az eladók csak júni 8-ra költöznek ki. Teljesen ki vagyok akadva. Még egy hetet rá kell itt húzni, már alig fogom kibírni. Após az idegeimre megy ha lehet inkább nem is szólok hozzá.
Többike merre jártok????

Puszi
Szilvi
sahi
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a nehezén,de még mindig csúnyán köhög a Dorka,sokszor kihányja a hurutot.De a kedve már jó és vissza állt a napirendünk is.
Vszont ma reggel én keltem összeragadt szemmel és rossz közérzettel.Remélem elkaptam tőle.Gyorsan teli nyomtam magam vitaminnal és csepegtetek a szemembe a Dorka szemcseppjéből.

Dorka is nagyon apás,amit nem bánok,csak néha rosszul esik,hogy én vagyok vele egész nap,bohóckodok neki össze-vissza és mégis én nem kapok puszit vagy ölelést.(papa,mama,apa kap)Dorkánál nagy szó a puszi,mert abszolút nem "érzelgős".Ő nem lóg soha rajtam,pedig bár néha tenné. :cry:

sziasztok,Nóri Kép 1148040470.42.jpg
vnora
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok. Mostanában csak estére jutok ide akkor meg már fáradt vagyok. A mai nap teljesen kiakasztó volt. Háromszor öltöztettem fel a gyereket és indultunk neki a biciklizésnek az új járgányunkkal. Azonban mikor fent voltunk és kinéztem az ablakon minden rendben volt. Már amennyire lehetett mert az idő egész nap hűvoskés volt. Na de mire leértünk a nyolcadikról már szakadt az eső. És mindezt háromszor sikerült ugyanúgy eljátszani. Nem voltam mérges.

Én nem tudom rávenni a gyerkőcöm, hogy pisiljen a bilibe. Pedig látom rajta meg ő is mondja: KAK majd rohanunk a bilihez bugyi le ráül és fel is pattan. Majd még egy párszor hasonlóan míg egyszer csak folyik a pisi a lába között és üvölt. Két pisilés után meg hozza és kéri a pelust adjam rá. Pedig már egy bugyiba kakilás is becsúszott tegnap. Na azt a visítást apám.

Nóra! Örülök, hogy jobban vagytok. Nagyon csini a kiscsajszi.
Sahi! Nagyon sajnállak a költözés miatt. De kitartás egyszer eljön a nap.
Vendég
 


Sziasztok!

Csak próbálkozom, nem értem igazán ezt az új rendszert. Csak akkor jön be, ha a "Topikok"-ból jövök, egyébként a régi van és ott úgy tűnik, hogy szerda óta nem írt senki. :?:

Remélem lassan rájövök, hogy mi a gond. :roll:
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Egyszerűen nem tudtam belépni mostanáig, nem akart megjelenni a topik, aztán pedig kb 10 percet vártam mire beengedett, nektek is okoz problémát az új rendszer?
Lehet, hogy el sem megy az üzim.
Remélem mindenki jól van és a betegek is meggyógyultak már.

Viki!
Na most én vagyok abban a cipőben , mint múltkor te. Tomi belázasodott és alig tudtam levinni a lázát, Remélem már Dorka meggyógyult. 38 alá nem megy Tominak valami bélfertőzésre gyanakszom, mert nyálkás széklete van, nem igazán hasmenés, de óránként van.
Nóri!
Örülök hogy már javul Dorkád! Remélem mostanra már teljesen jól van.
Nagyon helyes Dorka a képen!
Éva!
Voltál dokinál? Minden rendben, ugye?!
Látod én is kínlódom a rendszerrel.
Anikó!
Na akkor a csajszid alakít neked rendesen. Szerintem hamarosan rájön a pisilés nyitjára. Azt mondják a csajok hamarabb szobatiszták lesznek mint a fiúk.
Köszi kitartok, de amikor vár az ember valamit a legrövidebb határidő is nagyon hosszú tud lenni.
Timi!
Mi újság? Hogy van örökmozgód? Szerintem a te fiad hasonló kaliberű mint az enyém. De ne izgulj még sokat változik a helyzet. Patrik is apuhoz húzott mindig és anyu általában le volt ejtve , de aztán mikor nagyobb lett megváltozott a helyzet. Most is a papa a kedvenc, de már a mama is fontos. Tominál viszont azt látom, hogy egyformán oké nála mindegyik nagyszülő.
Zsuu!
Jól vagytok?
Kriszta!
És nálatok milyenek a hétköznapok?
Bizzo!
Újra eltüntél?! Jól van Tomid?
Heni!
Hát te merre jársz újabban? Fiúk?

Remélem senkit nem hagytam ki!
Puszi
Szilvia

Re
sahi
 
 


Sziasztok!

Látom nem csak én szerencsétlenkedek ezzel az új formációval.
Nekem sem mindig jönnek be a hozzászólások.
Fiamat most két 6 éves lefárasztotta :lol:, ezért beiktattunk egy plusz alvást. De csak 1 órát hagyom. Az etetőszékbe már csak passogott :P
Egyébként egyre gyakrabban kiakaszt. Pár napja minden éjjel többször felsír. Legtöbbször álmában. Túl nagy hévvel éli át az aznap történteket :?: Talán fogzik is, de most nincs extra hőemelkedés. Ja ezzel kapcsolatban szerintem (bár nem vagyok orvos) a hőháztartása nem túl jó. Mert ha pl. elalszik az ölembe csupa víz lesz a haja. Nagyon hamar felhevül, szerintem ezért van neki este 37,5-38 között a hője. Vagy ez hülyeség?
Napközben teljesen rákapott arra, hogy ha vmi nem úgy van ahogy ő képzelte teli torokból üvölt. Lehet éjjel is ezt alkalmazza.
Szombaton megleptem magam egy digitális fényképezőgéppel. Majd teszek fel képeket, de most lusta vagyok kicsinyíteni.
Éva
Ez az új formáció más úton érhető el, társalgó jelenik meg a webcímben. A frissítés is máshogy lehet. :idea:
Jól vagy különben? Attila is csibészkedik már?
Zsu
Remélem továbbra is jól vagy. Álomkor nálam folyamatos terhesség nélkül is :P
Szilvi
Mint olvashatod örökmozgom állandóan felhúzott állapotban van.
Egyre nehezebben viselem ezt a fene nagy iramot.
Anikó
A bili nálunk sem megy semmennyire. Bár ma megmutatta, hogy a kaki bizony a pelusban van.
Nora
Sikerült kikúrálnod magadat vagy elkaptad te is :?:
Jó, hogy Dorka már javulgat.
Kriszta, Viki,Heni, Bizoo
Rég irtatok, mi van veletek?
Puszi mindenkinek: Timi
tim30
 
 


Sziasztok!

Voltam orvosnál és egyenlőre minden rendben van.

Timi
Attila is ordít, ha valami nem tetszik, sőt újabban eldobja magát. Én azt hittem, hogy csak ő ilyen hisztis.

Szilvi
Mikor költöztök már? Ha jól emlékszem lassan itt az idő.

Anikó
A bili nálunk csak arra jó, hogy nagy ordítással kísérve földhöz lehet vágni, úgyhogy ne keseredj el, ti még viszonylag jól álltok.

Nóri
Gyógyulást nektek!

Zsu
Te hogy vagy?

Többiek?

Üdv
Éva
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Köszi a biztatást bili ügyben. Most éppen ott tarunk, hogyha bekakil, vagy bepisil a pelusba akkor mondja, hogy bili. Annyira édes. De semmi pénzért nem ülne rá. Annyira jó lenne pedig hamar leszokni, mert elég drága mulatság a pelus. De gondolom ezt tudjátok. A vásárban vettünk egy csomó pelust amire az elfogy jó lenne ha már nappalra nem kéne. Na jó kis álom mi???

Nóri! Örülök, hogy jobban vagytok. Hogy megy a tanulás? Gondolom beteg gyerek mellett még nehezebben. Majd értesíts hogy sikerülnek a vizsgák. Megvan már a döntés az átiratkozással kapcsolatban?

Évi! Annyira irigy vagyok. Nagyon jó most neked. Nagyon szerettem terhesnek lenni. Szerintem olyan jó dolog.

Az-az igazság én is azt hittem csak az én gyerekem hisztis. De már látom, hogy a tieitek sem különbek. Persze ez nem boldogít csak éppen megnyugtat.

Sahi!Megértelek én is visszafelé számoltam a napokat annak idején amikor elköltöztünk anyóséktól saját lakásba. Pedig ők aztán nem csináltak semmi galibát.

A többiek vajon hol vannak? Még mindig nem tudnak belépni vagy már leléptek? Hahaha ez csak vicc nem komolyan venni.
Azért jó lenne ha beköszönnétek legalább:Betti, Kriszti, Viki,Heni Zsuzsi, Illetve Mano, Marcsi és Kati akik már réges-régen nem írtak nekünk. Írjatok pár sort légy szíves. Olyan kíváncsi vagyok rátok és gondolom a többiek is.

Mindenkinek kellemes időtöltést.
Vendég
 


KépKép
tim30
 
 


Jó reggelt! :D

Az enyém végre az volt. Nem kelt éjjel Kristóf, ennek örömére csináltam ilyen aláírást. Ezt a képet már a fényképezővel csináltam, de túlságosan le kellett méretezni. :?
Megnyugtat, hogy a többi baba is ennyire eleven, sőt néha kifejezetten rossz. Csakhát az én türelmem is véges, bár mindig megfogadom, hogy türelmesebb leszek. Kétgyerekesek, ti hogy csináljátok :?:
Vagy ilyenkor már a két gyerek akasztja ki egymást :?:
Most nem irok külön-külön mindenkinek :oops: (bocsi), mert mindjárt ébred :!: Kristóf. Ennyire jól sikerült az éjszaka. :lol:
Puszi mindenkinem, majd még jövök, addig írjatok!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Timi, Anikó

Hogy tettétek fel ezeket az aláírásokat, nekem valamiért nem sikerül.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Éva

A lilyple.com-on megcsináltam és 3 fajta furi szöveget ad ki. A másodikat kiválasztod és bemásolod aláírásnak a profilodba. A fura bla-bla szövegből ez lesz.

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!!

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltok bennünket, a lustábbjait... :D :D :D . Bár én most jöttem többször is, de a babanet "hipersebessége" tett róla, hogy elmenjen a kedvem az írástól. Ma már gyorsan bejött minden, úgyhogy nekifutok... :wink:

Bocs, hogy az "ezer éve" feltett kérdéseitekre most fogok válaszolni!!! :oops: :oops: :oops:

Anikó!
No.: Úgy kerültünk ki, hogy a férjemmel kipattant a fejünkből, hogy menjünk külföldre nyelvet tanulni... aztán az álomból valóság lett, sikerült munkát találni (egy évre) egy építész irodában (ő építész tervezőmérnök), és szedtük a sátorfánkat :). Október (max. december) környékén térünk haza, én megyek vissza dolgozni, Enikő meg megy a bölcsibe. Anyukám egy veszprémi bölcsődében dolgozik, Enci is oda fog járni. Nem az ő csoportjába, de legalább engem megnyugtat, hogy a közelben van a mama :) .

Szilvi!
Tominak jobbulást, remélhetőleg gyors lefolyású lesz ez a bélfertőzéses dolog. A múlt héten Enikőnek gyomorrontása volt, miután este vacsira jól bekajált apukájával kolbászból... :evil: Nem egy bébigyomornak való kaja... gondolhatjátok mit kapott a férjem, miután másnap reggel és egész nap rosszul volt a kicsi :( .
A költözést gondolom már tűkön ülve várjátok... addig is kitartás!!!!!! :wink:

Nóra!
Meggyógyultatok már? Rajtad is kijöttek végülis a tünetek???

Timi!
Mint "kétgyerekes", megpróbálok nyilatkozni... :D Nos, sokat edződtem, mert Ákosnál még én is hasonlóképpen fogtam fel a dolgokat, mint Te, és sokszor akadtam ki. Aztán megtanultam elfogadni Ákos vérmérsékletét, meg elhatároztam, hogy kicsit visszafogom magam a korlátozásban. Leálltam arról, hogy minden percben elhangozzék a számból a "nem" szócska, csak akkor szóltam, ha muszáj volt. Mert a sok korlát is kiválthatja a kicsikből a "csakazértis viselkedést". Végülis bevált, Enikőnél meg már sokkal lazább vagyok, bár ő nyugodtabb gyerek és szófogadóbb is. Ja, és azt is megtanultam, hogy nem szabad 100%-osan figyelembe venni a külvilág véleményeit és elvárásait. Mert abba bele lehet hülyülni... :!: :!: Szóval nem könnyű, de ahogy telik az idő, majd Te is meglátod, hogy egyre könnyebbé válik a gyereknevelés. Ezt is, mint mindent, meg kell tanulni. Kinek könnyebb, kinek nehezebb a lecke... :wink: :wink:

Nálunk most rendes kerékvágásban folyik az élet, nem voltunk kirándulni két hétvégén sem a változékony időjárás miatt. Pihiztünk, meg a férjem egyik kollégájáéknál grillpartiztunk. Náluk három gyerkőc van (6, 4, 1 évesek), jó nagy kert, így volt jókis gyerekbuli... Nekünk meg jókis nyelvgyakorlás :D :D :D .
Ja, és mostanság sok időt töltök az iwiw-en :o :( :roll: ... kutakodom ismerősök után. Ismeritek? Ti fent vagytok?

Na puszi, megyek, mert Enci felébredt éppen. Sétálni ma nem megyünk, max. egy rövidre, mert sz.r az idő. Jó, ha 10-12 fok van. Holnap ez megy Mo. felé is, úgyhogy készüljetek... Kép Kép

Kriszta
hardik
 
 


Sziasztok!

Voltam ám újra tegnap, de csak olvasó üzemmódban. :oops:
Éva
Látom sikerültek a szalagok. :D Így picurodat is tudjuk követni. Szóval Attila is hisztis, én tök nyugisnak gondoltam őt is, mint régebben az enyémet. Jó, hogy a dokinál minden oké volt. :)
Kriszta
Köszi a tapasztalatcserét. Tényleg igaz lehet, hogy az elsőnél mindent összeparázok, agyonrágok. De sajnos én alapban ilyen típus vagyok.
Anikó
Tegnap reggelre 13 óra alvás után full száraz volt a pelusa Kristófnak. Bilizés. Üldögélt rajt pár percig, persze játszás mellett, de semmi. Gondolom mihelyts ráadtam a pelust csurgatott. Úgy látszik még kell neki idő.
Szilvi
Szörnyű lehet ez az 1 hét csúszás is. :twisted: Kitartás+++++++
Mi van Tomival? Elvitted orvoshoz vagy rendbejött? Pont múltkor olvastam, hogy mindig félünk a láztól, pedig gyógyító is lehet. Remélem kinyúvasztotta a vírusokat.
Nora
Hogy vagy(tok) :?: Remélem kikeveredtek végre ebből a randa nyavajából :!:
Zsu
Helyzet :?: Álomkóron kivül remélem minden oké :!:
Viki, Heni, Bizzo
Merre vagytok :?: :?: :?:

Mi most pénteken gulyápartit csinálunk elvileg, mert csütörtökön lesz a férjem 30 éves. Milyen öreg :lol: (én 1-gyel több :P )Remélem az idő kitart majd. Munkatársait, meg pár haverját hívta meg, már több mint 1 hónapja tervezi. Fiam valószínüleg anyóséknál lesz, de márnap reggel vissza kellene hozni, mert gyereknap lesz 9 órától. Tök furi, hogy ilyen kicsi faluban minden alkalmat megragadnak a közösségi programokra. Na, nem nagyszabásúak, de vannak. Legútobb anyáknapi volt. Minden anyuka kapott szegfűt, meg csokit. A gyereket meg felfújható, sípolo baseball ütőt. Elképzelhetitek micsoda csihi-puhi volt utána az udvron :lol: Én szívem szerint nem vinném el, hadd futkározna egyet ott velünk.
A fiam féltékeny rám. Amikor apa akar kisajátítani odajön és elkezd műbőgést csinálni. Meg olyan is volt, hogy valamiért kimenten, tök jól elvan az apjával, de ha megjelenek jön a nyüsszögés nekem. Csak nem anyás a gyerek :lol: :lol: :lol: Vagy csak ki akar sajátítani :?:
Egyébként még alszik, csak én ébredtem fel korán és kivételesen fel is keltem. Most 2 napja megint van hőemelkedése (rágófogak :?: ), adtam neki fél adag nurofent és nem is sírt fel éjjel. Talán csillapította a fájdalmat is.
Na,most megyek reggelizni.
Mindenkinek szép napot :!:
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok! :D

Végre sikerült belépnem.Többszöt próbáltam jönni,de semmi nem jön be.
Dorka már majdnem meggyógyult,csak még köhög és folyik az orra....alakul.Persze elkaptuk mi is tőle,remélem nem fogjuk őt újra megfertőzni.Most rohanok,kihasználom az időt,hogy alszik.Lepihenek én is.

sziasztok
vnora
 
 


Sziasztok!

Jobbulást kívánok a lábadozóknak!!!! Mennek a gyógypuszik: Kép Kép Kép

Anikó!
De jó, hogy megtaláltál az iwiw-en!!!!!!! :D :D :D És láttad, hogy kolléganők is vagyunk??????? Kép

Puszi:
Kriszta

Kriszta

Ákos 2000.04.09.
Enikő 2004.12.04.
hardik
 
 


Halihóóóóó!

Csajok esküszöm azt hittem ide már senki nem ír.Nekem úgyanis kedvencekbe van elmentve atopik és mindig onnan lépek be.Ez idáig is így volt és csodálkoztam is,hogy senki nem ír.Erre most jött a rádöbbenés,hogy úgy levagyok maradva,mint a borravaló.loloops
majd este visszaolvasok,ha nyugi van és megpróbálom kitanulmányozni ezt az egész.amúgy minden oké velünk.

De hiányoztatok:D

Kovács Roland
roli
 
 


Na jó ezek afigurák még nem nagyon mennek.

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok! :D :D :D :D :D

Heni! De jó, hogy megjöttél már azt hittem valami baj van.

Kedves kolléga nő! Én is örülök, hogy rádtaláltam.

Nóri! Örülök, hogy jobban vagytok.

Timi! Én is pont arra gondoltam, hogy kihagyok pár napot a bilizéssel. Remélem hatásos lesz. Annak idelyén a kanalat is nehezen fogadta el.

Jó éjt mindenkinek.
:D
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?