Új privát üzeneted érkezett!

Hajnóca,
9 peti az nagyon szép, reméljük azóta már belehúztak. És szorítok nagyon, hogy jusson a fagyiba is a tesónak!
Pihenj és igyál sokat!

Puszi: Fanni
fanny1
 
 


Bocs, de csak most ébredtem!! Kép

Fanny,
azért én reménykedem, hogy nem fagyis tesója lenne! De egyenlőre még nincs ki(k)nek a tesón gondolkodni.Kép De lesz!!!!Kép

A párom az ágyamnál, mikor már kezdtem észhez térni 3× tüsszentett, egymásután. (Álltalában 2× szokott) Aztán mutogatja, hogy hajoljak oda, súg vmit. Arra tüsszentett rá, hogy jönnek a babák és mi veszünk egy használtúj autót (mert ugye ebbe ami van nem fogunk beleférni)Kép és erre anyóstól fogunk pénzt 'kölcsönkérni". Azt amit Zsoltim após után örökölt.KépKép
Csak teljesüljön.Kép

Veled mizujs van? Fájdogálgat a hasad? Nyűgös vagy még mostanában? stb....

Ginuska,
neked is köszi. Figyu, miért kell a pötiknek mozgékonynak lenni? Vagy arra gondoltál, hogy nagyon - nagyon sok sejtesek legyenek? Kép
Akkor tényleg legyenek nagyon mozgékonyak!!!

Gabi,
veled mi a helyzet? Hogy vagytok?

Vikimi, Gabi,
Nem talállatk titeket a myvipen! KépKépKép
Ha fent vagytok, megjelöltök ismerősnek, mert nekem sehogy nem jön össze. Hiába keresek rátok, nem talál.Kép

'Kedvenc kolléganő" infó:
Átkerült olyan munkakörbe ami ténylegesen nem neki lenne való. De ezt érte el a viselkedésével. Kép Kicsit sajnálom.
Mindemellé pótlékmegvonás és kétműszak. (Eddig állandó de volt. Logisztikus, rendelésfeldolgozó volt.)Kép
Talán elgondolkodik, hogy vmit másképp kellett volna csinálnia.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szia Hajnoca!Kép
Gratula a 9 sejtedhez, nagyon szép eredmény!Remélem már kipihented magad és semmi kellemetlent nem érzel...
Olyan hihetetlen, hogy azóta már randiznak a sejtek nem???
Ja küldtem üzenetet neked a myvipre,remélem megkapod!
A koleganőd csak azt kapta amit a viselkedésével elért,bár kicsit sajnálom is, mert ő nem tudja feldolgozni a pozitív dolgokat, nem tud más sikerének örülni...biztos egy kicsit megkeseredett nő.Kép
De te csak a sejtjeiddel foglalkozz és nagyon ajánlom azoknak a manóknak, hogy valóra váltsák az urad happcijait!!!Képmert nem adom sokáig a gólyát!!!
Vendég
 

 
 

Hajnóca,
oké-oké, lehet, hogy egyszerre meg lesz a tesó is Kép de szerintem azért megnyugtató, ha az embernek van fagyibabája is.. Bár a transzferkor a mellettem fekvő lány egy nagyon érdekes dolgot mondott: ő nem szerentné, ha lenne annyi fagyibabája, amennyit nem tud visszakérni, arra gondolt, hogy nem akarja őket a frigóban hagyni... Hát igen, ez is egy elgondolkodtató kérdés...
Én köszi már teljesen jól vagyok. Hétfőn du. úgy fájt a hasam, mintha megjönne, akkor nagyon elkenődtem és úgy éreztem, hogy tuti nem sikerült, viszont azóta valahogy teljesen megnyugodtam. Tegnap szinte abszolút nem fájt a hasam, ma reggel is csak egy picikét. Szóval minden oké, de azért nagyon félek a péntektől... Tényleg, Neked a Nyírőben csinálják az ET-t ugye? De ha jössz is, biztosan később, nekem 1/2 9-re kell mennem, aztán viszont húzok dolgozni és nem merek majd délután telefonálni...

Zsebi,
mizújs Veled? Láttam már a másik fórumon is nagyon hiányolnak a csajok...

Viki,
hogy van a köldököd?

Puszi: Fanni
fanny1
 
 


Hali!

Viki,
megkaptam és már ismerősöm is vagy. Aranyosak a cicusok.Kép
Kicsit visszaemlékeztem arra, mikor a Hamum volt ilyen pindurka. Rég volt!!Kép
Remélem nem kell sokáig marasztalnom a gólyát és röpülhet hozzátok.Kép

Fanny,
eddig péntek 12:00 az időpont. Gondolom megint 10:30 körül már ott leszünk, ha pénteken lesz. Ha nem, akkor szombat. De ez a jövő zenéje és a holnap kérdése.KépKép
A kistesó akár jöhet elsőre. Nagyon nem vagyokunk ellene. SÕT!!Kép
Igazából úgy írtam, értettem, hogy a következő mér teljesen természetesen foganjon. Zsoltim nem szeretné, ha mégyegyszer (ha szükség lenne az 5re) ezen kellene végigmennem. Én lehet, hogy belevágnék. De ne kelljen!!!Kép

Sztori: Anyumnak két méhe és négy petefészke van. Azt nem tudom, hogy két hüvelye is, de apu mindig azzal viccelt, hogy bigámista.Kép
Velem és a nővéremmel ilyen téren minden rendben.Kép
Így nagyon valószínű, hogy lesznek ikrek a családban. Anyu is az lett volna. Volt egy ikerpár testvére, de sajnos egyhetesen meghaltak. Kép
Anyunak kb 17 évesen gyógyszeresen jött meg először. A mama jól meg is szidta, mert olyan gyogyit kapott amitől elmegy a baba. Aztán elmondta, hogy mi a helyzet.
Anyumék az esküvőjük után szerettek volna babát. Jött is a nővérem kb félévre rá. Aztán szerettek volna kistesót. Kb 3 év múlva ott tartott a dolog, hogy németoból hozatták volna a gyogyit, de jelentkeztem, hogy ott vagyok. Kép
Aztán megszülettem és apu ahányszor 'megfogta a kilincset" anyu várandós maradt. (Mind valószinű, hogy kislány lett volna. Abban a méhében fogantak amiben mi is a nővéremmel.) Nem tartották meg anyuék. Aztán a másik méhében megfogant megint. Ezt már sajnos nem tudta megtartani, mert gyengébb volt ez az oldal.Kép Ez valószínű, hogy kisfiú lett volna.Kép

Lehet, hogy nálunk is ez van. Csak be kell járatni a motort, ahogy a fiúk mondták anno.Kép
Akkor egy idő után biztos, hogy fotocellás ajtónk lesz!!!KépKépKépKépKépKépKép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


igen..mozgékony...javitok : sok sejtes Kép

jó éjt
Vendég
 


Hajnoca,
gratula a 9 petécskéhez, szép! Ennyiből biztos lesz több gyönyörű is, amit visszakaphatsz, csak győzzetek válogatni! Kép
A párom szokott beszélgetni a pocakommal, meg esti puszit is kapnak tőle a csajszik, meg simit, szóval apa sem marad ki semmiből. Kép
Érdekes amit anyukádról írtál, nem is hallottam még ilyet.

Hívtam ma a Söfit, hogy mi lett a cukor eredményem, és mosolygott a nő a telefonba, hogy "hát, hát alacsony" Kép. Gondolom ez a ritkábbik eset, hogy egy ilyen szirup után még a szintet sem ütöm meg. Kép 3,7-nél kezdődik a normál érték, az enyém 3,4 lett. Na legalább cukorbajom nem lesz.

Kép
baba888
 
 


Fanni!
Itt vagyok csak ellepett a meló és a párom dolgozata. Kép
Drukkolok neked nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon holnapra.Kép

Hajnoca!
Szuper eredményeid vannak. Az meg külön jó hogy a kolleganő legalább nem fusztrál tovább. Kép Megoldódnak itt a problémák. Kép

Hogy csináljátok hogy minden üzenetnél a vonal alatt megjelenik a nevetek? Áruljátok már el a titkot. Kép

Puszi jó éjt. Zsebi

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


sziasztok!:)

Szép lett az oldal!

Fanni!:)
Ma van nagy nap!:)Szorítok nagyon!
Köszi kérdésedet a köldököm már jól van szépen gyógyul és már nem fáj.enyhe keményedés még érezhető!
Gyere a hírrel minnél hamarabb!

Hajnóca!:)
Akkor ma van az ET??? Vagy holnap???

Zsebi!:)
Az aláírást a profilodban kell bejelölni!Mit csinálsz mostanság?Valami új kreatív dolog????
Vendég
 


Hajnoca!
Drukk a kis porontyoknak!!!! Hát, amit Anyukádról írtál, olyat nem mindennap olvasni! Hogy mik vannak!
hajnesz
 
 


Sziasztok,

gondoltam írok néhány sort a lányokról, míg a tejcit fejem le nekik. képzeljétek, már nem is kellene fejnem, 1 hete jutottunk el odáig, hogy már tudnám őket minden etetésnél szoptatni, eddig 2-3-szor cumisüvegből kellett adnom, mert különben csillagokat láttam etetés közben, után, még bimbóvédővel is kisebesedett a mellem. most naponta egyszer azért még cumisüvegből kapják, mert így mindig van tartalékban friss tejcsi a hűtőben, ha én valamiért nem érnék haza etetésre.

nagyon aranyosak a lányok, kezdik felfedezni a hangjukat, képesek órákon át sikongatni, énekelni. Luca inkább halkabban dumál, Zsófi viszont hatalmasakat kiabál :)
Zsófi már rosszalkodik is, mindent begyűjt, elveszi Luca szines rongyát, a csörgőjét, kiveszi a szájából a cumit, és sír, hogy nem bírja teljesen magához húzni Luca rugdalózójának az ujját :) Luca meg csak vigyorog rajta :) olyan jó, már alig sírnak.
2 hete már próbálkozunk néhány falat gyümölccsel, almával, őszibarackkal, még elég bénán esznek, de tetszik neki. mondjuk az ízekkel már a kezdetektől ismertetjük őket, néhány hetesen kaptak nyalogatni paradicsomot, ananászt, süls csirkét, jégkrémet. még nem fordultak át, de Zsófi nagyon dobálja magát, nem lehet egy pillanatra sem egyedül hagyni a pelenkázón...
Luca mindenben kb. 2 hetes lemaradásban van, de ő is nagyon ügyesen fejlődik, neki mosta folyamatosan vigyorgós időszaka van, imádom :D
puszi mindenkinek!!!!
tralllala
 
 


Sziasztok lányok,

otthon vacakol a netünk, úgyhogy gyorsan írok még bentről, bár nincsenek jó híreim: teljesen negatív lett az eredményem. Hát ez van! Mondjuk nem lepődtem meg, mert ma reggel óta annyira mensisen görcsöl a hasam, hogy az lett volna a meglepő, ha + eredmény vár! Nem baj, majd legközelebb, az a jó hír a dologban, hogy a fagyasztott ET után nem kell kivárni a 3 hónapot. De hogy mi lesz, azt még nem tudom, az még a jövő zenéje!

Puszi Nektek és ha nem tudnék jönni, akkor szép hétvégét! Most megyek és felvidítom magam valami jó cucc vásárlásával!

Fanni
fanny1
 
 


Sziasztok!

Klassz lett így az oldal!

Jövök nagy kíváncsian, aztán se Fanni, se Hajnoca! Gyertek az újságokkal csajok, mert nagyon kíváncsi vagyok! :wink:

Trallala,
édesek lehetnek a lánykák, már én is szívesen babáznék, de egyenlőre élvezem a mocorgást odabent. :D

Hajnesz,
nem írtál, hogy mi van veled, tessék már mondani valamit!!!
gizur
 
 


Közben épp elkerültem Fannit. :(
Jajj, de sajnálom, ez megint olyan igazságtalan! De akkor ezek szerint nem vártok 3 hónapot a következőig?
Küldök sok pozitív energiát a lelkecskédnek!

Az előbb nem tudom miért gizur néven rakta ki az üzimet, biztos eltoltam valamit a bejelentkezésnél.


Baba888
baba888
 
 


Közben épp elkerültem Fannit. :(
Jajj, de sajnálom, ez megint olyan igazságtalan! De akkor ezek szerint nem vártok 3 hónapot a következőig?
Küldök sok pozitív energiát a lelkecskédnek!

Az előbb nem tudom miért gizur néven rakta ki az üzimet, biztos eltoltam valamit a bejelentkezésnél.


Baba888
baba888
 
 


Közben épp elkerültem Fannit. :(
Jajj, de sajnálom, ez megint olyan igazságtalan! De akkor ezek szerint nem vártok 3 hónapot a következőig?
Küldök sok pozitív energiát a lelkecskédnek!

Az előbb nem tudom miért gizur néven rakta ki az üzimet, biztos eltoltam valamit a bejelentkezésnél.


Baba888
baba888
 
 


Szia Fanni!!!

nem mondok semmit :( , ugyis tudod,hogy veled vagyunk!Vegyél magadnak sok sok mindent,egyél csokit ,fagyit...stb.csak ne szomorkodj!!!! az valóban jó, hogy nem kell várni 3 hónapot....a gólyát ráérsz elküldeni nekem jövő hónapban is!bár már nagyon várom, de szerintem kibírom még..:)
Vendég
 


Sziasztok!

Tök jó az oldal. Olyan nagyon friss és fiatalos kinézete van!! Könnyebben kezelhetőbb.
De egy kicsit lassúbb! Vagy csak az én gépem az?


Hol is tartottunk?
Köszi mindenkinek a drukkokat. Remélem szerencsét hoznak.:)

Vikimi,
holnap lesz a napocskánk. :) 9 sejtből 7 termékenyült meg tegnap délig. Ma nem érdeklődtem. Minek, holnap úgyis minden kiderül.
Holnap 9:00 ra már ott kell lennünk. :?

Fanny!
Nagyon sajnálom, :cry: ... de örülök, hogy már a továbbiakon töröd a buksid. Így kell. :)

Hajnesz,
azt nem írtad, hogy veletek mi van!
Mindenki nagyon kíváncsi. :?:

Zsebi,
sikerült megoldani?

Trallala,
jó, hogy jöttél. Szépen fejlődnek a lánykák. Ezekszerint Zsófi lesz az erősebb akaratú és Luca az engedékenyebb?! Ők így lesznek kerek egy egész. :) Az szerintem nem gond, hogy még szopiznak, ha van mibők, akkor miért ne. Egészség van benne!!
Hogy ti milyen fifikások vagytok, hogy már az elején megízleltettétek velük a dolgokat. :lol:
Ne is törődj vele, hogy Luca még nem akar legörögni a pelenkázóról. Minek törné össze magát, ha majd a helyes technikát is ellesheti a kíváncsibb és próbálkozóbb Zsófitól. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Baba,
elküldtem neked néhány képet. Lesz közte olyan amit stencilként kell használni.
Ez egy kicsot könnyebb megoldás, mint a szabadkezes rajzolás.
Még küldök majd képet.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szia Baba!

Nézd csak!

http://winniethepooh.disney.co.uk/charactergallery/index.jsp

http://vokesz.freeweb.hu/letoltes/letolt.html

http://www.komplett-otthon.hu/index.php?tev=kfest&v=2
Itt a baloldalon lévő zöld sávban a letölthető kisfestőket kell választani.


http://www.gportal.hu/gindex.php?pg=7665799
Ez jó lenne, ha bejönne. Amúgy sokféle kép van elméletileg fent.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szia Baba!

Nézd csak!

http://winniethepooh.disney.co.uk/charactergallery/index.jsp

http://vokesz.freeweb.hu/letoltes/letolt.html

http://www.komplett-otthon.hu/index.php?tev=kfest&v=2
Itt a baloldalon lévő zöld sávban a letölthető kisfestőket kell választani.


http://www.gportal.hu/gindex.php?pg=7665799
Ez jó lenne, ha bejönne. Amúgy sokféle kép van elméletileg fent.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szia Baba!

Nézd csak!

http://winniethepooh.disney.co.uk/chara ... /index.jsp
http://vokesz.freeweb.hu/letoltes/letolt.html

http://www.komplett-otthon.hu/index.php?tev=kfest&v=2
Itt a baloldalon lévő zöld sávban a letölthető kisfestőket kell választani.

http://www.gportal.hu/gindex.php?pg=7665799
Ez jó lenne, ha bejönne. Amúgy sokféle kép van elméletileg fent.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca!:D
Kezem lában x-ben,holnapra nagyon ügyes legyél!!!!!!:lol:
Nagyon jók az oldalak, főleg aMicimackós, én imádom a Micimackót,olyan kis naív ártatlan mese,minden szereplője egytől egyig a kedvencem.... :P

Trallala!
Gyere sűrűbben és vidíts fel minket egy egy ilyen kis történettel,kis beszámolóval!Biztos nagyon édesek lehetnek a lányok! :D
Vendég
 


Szia Baba!

Nézd csak!

http://winniethepooh.disney.co.uk/chara ... /index.jsp
http://vokesz.freeweb.hu/letoltes/letolt.html

http://www.komplett-otthon.hu/index.php?tev=kfest&v=2
Itt a baloldalon lévő zöld sávban a letölthető kisfestőket kell választani.

http://www.gportal.hu/gindex.php?pg=7665799
Ez jó lenne, ha bejönne. Amúgy sokféle kép van elméletileg fent.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Bocs, de azt hittem, hogy lehalt a rendszer és nem küldte el. :(
Ezekszerint, de. Sőt.
3x is!!

ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Fannikám! :(
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nem akarom. :( Nagyon nagyon nagyon szomorú vagyok! Te annak örülök hogy látom benned az elszántságot a kitarátst sajnos ezt máshogy nem is lehet.
Most ápold egy kicsit a lelkedet és irány a cél felé.

Hajnoca!
Nem nem tudom pedig a profilomban beállítottam hogy kérem az aláírást de egyszerűen nem rakja ki valamit biztos rosszul csinálok. :(

Nekem specko nem jön be az új babanet tök lassu szerintem az archiv keresés is sokkal rosszabb, egyszóval nekem nem tetszik . :(

Zsebi
zseboroszlán
 
 


:cry: Fanni! Nagyon sajnálom...de nyugi. Most pihizz, lazulj el. És legközelebb már titi összejön

:shock: nézem ezt a z uj babanetet...szép-szép...de irtó lassu lett. nem?

Hajnóca: veled mizuka???

Én most clostyt szedem...és reménykedem, hogy lesz petikém :) Mert apa kiskatonái tökéletesek (ma volt dokinál)

Sziasztok

Gina
Vendég
 


Hajnoca!
Drukk hegyek mennek neked! Mutasd meg a zebrádat én nagoyn nagyon nagyon szeretném. :)

Gina!
Szuper hogy apánál minden rendben akkor ti pedig húzzatok bele a spontánba!!!!!!!!!!!!!!

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza. 9ből 6 fejlődött tovább. Három naposan!! 4et kaptunk vissza és hétfőn még kell telefonozni, hogy tudunk e fagyasztani. (1db 2 és 1db 3 pontos van most) :lol:

Zsebi,
honnan van a zebrád?
Írtó édi! Megadod, hogy hol lehet ilyet letölteni?

Nekem sem tetszik, hogy ennyire lassú. Ja és azt sem, hogy ha megnézem a profilját vkinek, akkor az ugyanebben\ezen az oldalon nyílik meg. Nem úgy , mint eddig. :(

Ginus,
rajta, rajta! Megelőzni a dolgokat és rámenni a természet adta lehetőségekre. :!: :!:

Remélem senkinek nem okozok fájdalmat, de szeretném nektek megmutatni a ribizliket. :D

És azt, hogy mennyire nem mindegy, hogy 2 vagy 3 napra kajuk vissza őket. :)
Látható a különbség!! :)
Kép 1148123195.26.jpg

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Trallala

Szia, hadd kérdezzek tőled, mert neked (is) elsőre sikerült a lombik.

Most voltam transzferen, a 8 leszívott petéből 7 osztódott, 5 nagyon szép lett. Pénteken visszakaptam 2 babót, a többi most tartalékba fagyoskodik.

A doki szerint a méhnyálkahártyám szuper a visszakapot embriók szépek, de ennek ellenére felajánlotta, hogy egy kis HCG injekcióval növeli a megtapadás esélyét. Nem erőltette a dolgot, 40-45% esély adott így is a megtapadásra.

Mára már egyáltalán nem fáj a hasam, attól tartok, nem volt helyes döntés a szurikról lemondani, de akkor féltem a hiperstimutól.

Neked milyen taspasztalataid voltak az elején?

köszi

Monyo
monyo
 
 


Trallala

Szia, hadd kérdezzek tőled, mert neked (is) elsőre sikerült a lombik.

Most voltam transzferen, a 8 leszívott petéből 7 osztódott, 5 nagyon szép lett. Pénteken visszakaptam 2 babót, a többi most tartalékba fagyoskodik.

A doki szerint a méhnyálkahártyám szuper a visszakapot embriók szépek, de ennek ellenére felajánlotta, hogy egy kis HCG injekcióval növeli a megtapadás esélyét. Nem erőltette a dolgot, 40-45% esély adott így is a megtapadásra.

Mára már egyáltalán nem fáj a hasam, attól tartok, nem volt helyes döntés a szurikról lemondani, de akkor féltem a hiperstimutól.

Neked milyen tapasztalataid voltak az elején?

köszi

Monyo
monyo
 
 


Hajnoca!
Nagyon szépek a babók. :)

http://kiscsilli.try.hu/ a zebrás z betüt itt találtam és nem hagyhattam ki remélem szerencsét hoz a kis drága.:)

Neked nagyon nagyon kellemes napokat semmi para izgalom sikerülnie kell!

Drukk hegyek mennek feléd.

Az is rossz hogy a profil behívásánál eltűnik az az oldal ahol olvastál na meg nekem az a régi archivált rész is hiányzik megmondom az őszintét abba tök jól lehetett keresni. Hát ez van. Meg szerintem most lassabb is. :(

Meg nekem tetszett hogy régen a szomorú fej kék volt már messziről meg lehett különböztettni a jeleket mostmeg de lehet hogy ez csak az én heppem. :(

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok csajok,
tegnap este lett csak netünk, úgyhogy most tudom megköszönni mindenkinek az együttérző szavakat! Apa jobban összetört mint én és kérdezte, hogy akkor megyek-e egyből tovább. Hát ezt még nem tudom megmondani! Megmondom őszintén, ha belegondolok, hogy kezdődik az egész hercehurca előről, a hátamon is feláll a szőr! Ill. ez most már egy rendes stimu lenne, nem tudom, megint hogy reagálnának a petefészkek és egy esetleges hiperstimura még tuti nem vagyok felkészülve. Szóval nem tudom. Lehet, hogy első körben jön egy kis talpmasszázs és természetgyógyász, még egyenlőre nagyon goldolkodom, de ha őszinte akarok lenni, nagyon nem szeretnék egyenlőre a témára gondolni... Egy pár nap múlva biztos másképp látom majd a dolgokat.

Hajnóca,
Neked hatalmas gratula, nagyon szép eredményeid lettek és nem semmi, hogy 4 manót kaptál vissza. A doki egyből belement ebbe? Remélem, hogy ez a 3 napos állapot lesz Nálatok a siker záloga!

Monyo,
bár nem engem kérdeztél és nekem eddig nem is sikerültek a beavatkozások (1 lombik + 1 fagyis ET), én a múltkor a 2. Choragon injekció után kerültem kórházba hiperstimuval, most fájt a hasam, megegyeztünk a dokival, hogy nem kapok, nem is tapadt meg, nem tudom, mennyiben játszott bele az injekció hiánya.

Puszi: Fanni
fanny1
 
 


fanny1

Köszönöm a válaszod, akkor szavaidból azt veszem ki, hogy a hiperstimuval ugyan nőhet az esély de akkor sem 100%, több lány említette, hogy fájdalmasabb és komolyabb mellékhatásokkal is jár, járhat.
monyo
 
 


Fanny,
megértem, hogy lúdbőrzik a hátad és ez valahol nagyon is érthető.
Ha úgy érzed - és szavaidbúl én ezt érzem - , akkor most inkább egy kis kikapcsolódásra lenne szükséged! Tedd ezt!!
Ha nem vagy 100%os vagy nem érzed azt, hogy fel vagy készülve, akkor inkább pihenjetek!!:) Senki nem sürget! Ti tudjátok, hoy mikor vagytok készek a következőre.

Igen, a doki egyből belement. Csak az embriológustól függött. (Talán a borítékos sorsjegy megoldotta vagy pénteken tényleg sokan voltak, nem tudom.) Aztán mikor megmutatta őket mondta, ha gondoljuk akkor 4et adnak vissza. Éltünk a lehetőséggel.
A doki az UHnál mondta is mikor kérdeztem, hogy ideálisabb a 3. nap. Gondolom fejlettebb és talán fejlődőképesebb így. :)

Zsebi,
köszönöm az oldalt. Megnézem, hátha találok rajta magamnak vmit.
Persze bízom én is abban, hogy talán most sikerül. Vmi ezt súgja, de .... nem kiabálom el.
Most más gyógyszert kell szednem, mint eddig. Régi: Duphaston, Új: Estrofem. (Ösztrogén) Biztos tutibbra megy mostmár a doki és azért írta fel ezt. :)
Csak a fekvéssel vannak gondok. :( A párom már nem győz rámszólni :? , mert nem bírok csak feküdni, hanem ülök és mászkálok a lakásban. Pedig a doki azt mondta szigorú fekvés 4-5 napig!! :? :( :( :(
Ki kell bírnom!! Jó cél érdeke!!!

Igen az emotionok jobban kivehetők, ha más színűek. Talán jelezni kellene Apának vagy a szrekesztőknek! :wink:

Monyo,
nekem most kétnaponta (eddig is minden lombiknál - ez a 3. ) kell szurizni Choragon incit. Nekem nem voltak 'rossz" tapasztalataim, meg úgy lett megállapodva a dokival, hogy szerdán - vagy ha fáj a hasunk, akkor egyből - telefon.
Tegnap a visszaültetéskor 12es nyálkahártyám volt, 35ös cervix mellett és mégis kell szurizni magam. Szerintem csak egy kicsit biztosabbra akarna menni a dokid! De ....
lehet, hogy ezzel sem :( , vagy e nélkül is sikerrel jártok. :)
Bocs. Nem kiábrándítani szerettelek volna, de látod nekem nem hozott eredményt a múltkorinál. Szóval ettől sem biztosabb, hogy nem sikerülne.:) :D

Ha akar úgyis veletek marad!!! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca!
Nem is kapsz utrot meg semmi ilyen kis aranyos cuccot??????
Én nagyon nagyondrukkolok neked és a macskáknak.

A véleményünk ismét egyezik ha velünk akarnak maradni velünk maradnak ha nem akkor nem. Azért ez is érdekes ez a fekvés mizéria az én dokim mindig azt mondja aznap és másnap feküdjek (ágynyugalom) de utána már lehet motoszkálni kicsit jönni menni.

Monyo!
Szerintem sem múlik sok minden a choragon szurin, meg hogy már így döntöttetek ne agyalj rajta túl sokat. Ha nagyon kellett volna mert a doki úgy látja akkor nem kérdezi hogy kéred-e akkor adja és kész. Nekem az elsőnél és a harmadiknál volt és nem volt kérdés hogy kérem-e, illetve a haramdiknál választhattam ez vagy a progiszuri között de a másodiknál azzal nem voltak túl jó élményeim így nem amellett döntöttem. :lol:

Szorítunk érted és a manócskákért az szerintem mindenképp nagyon jó jel (ha jól emlékszem Krizsás vagy) hogy azt mondta hogy 45-50 % az esély amúgy 35 a lombiknál szóval valamit nagyon láthatott. Tessék bízni ez a legfontosabb.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Fanni!
Valóban nem könnyű lelkileg túlesni a dolgokon nagyon fájó potnokat érint ez az egész. De én azt mondom amíg nem vagy kész egy következő kezdésre lelkileg 150 %!-an addig ne kezdjetek.

Menjetek el nyaralni vagy csak egy hosszú hétvégére tegyétek fel a szekrény tetejére a babaprojektet és hidd el gyorsabban gyógyul majd a lelked.

Nagyon fontos egyáltalán ne vádold magad ne keressetek magatokban hibát ennek így kellett lennie Ti mindent megtetettek valamiért ezek a babák angyalkák szerettek volna lenni.

Külső segítség nagyo jó ötlet én csak a harmadik után mentem el az én guru nénimhez, de már előbb kellett volna máshogy látom a dolgokat és lelkileg nagyon felerősítetett. Nélküle nem tudtam volna kimászni a gödörből amibe a 3. lombik után belekerültem. Talán ha előbb elmegyek hozzá már babáznék, mert sok múlik a lelkünkön. Hisz hogy akarunk terehsek lenni ha mi magunk sem hisszük el hogy sikerülhet.

Szóval pihi és utána mindent bele.

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Fanny!
Nagyon-nagyon sajnálom! Szerintem most ne foglalkozz rögtön a babaprojekttel, kapcsolj ki egy kicsit. Nekem ez másfél év volt, de garantáltan megérte!!!!

Hajnoca!
Nem semmi, hogy 4-et kaptatok vissza, de biztos, hogy ez lesz a nyerő! Mikor kell tesztelned?

Íme az én 4 hetes nagylányom: Kép 1144016799.55.jpg Kép 1148211133.11.jpg

Csók Mindenkinek:
Helga & Bernadett
hel29
 
 


Zsebi, Hajnóca

Köszönöm, hát most már úgy sem tehetek mást, mint kivárom a két hetet.

Ha szükség van a fagyibabákra, akkor lehet szuri lesz :cry: a nagyobb esély érdekében.



Drukkolok mindenkinek !!
monyo
 
 


Lányok,
köszönöm a tanácsokat, azt hiszem, én is úgy érzem inkább, hogy egy kicsit várni kellene, de majd még meglátom. Apa nagyon szeretné, ha egyből mennék megint még "a nyár előtt", de még alszom rá egy párat. Egy kérdésem lenne hozzátok: Nektek miután abbahagytátok a gyógyszereket, mennyi idő múlva jött meg ? Nekem a múltkor - bár akkor már a harminc akárhanyadik napon voltam és egy pár napja barnáztam - még aznap éjjel megjött, most viszont péntek reggel vettem be ill. dugdostam az utolsó gyogyikat, és még mindig semmi, pedig tegnap és ma reggeli is már eléggé görcsölt a hasam. Most meg ugyanúgy érzem a jobb petefészkem, mint eddig. Remélem ez nem gond. Azért ha holnapig sem jön meg, valószínű felhívom a dokit.

Hajnóca,
nagyon érdekes, hogy az orvosok mennyire különbőző képpen vélekednek a fekvésről.. Az enyém mindig azt mondja, hogy csak az ET napján kell feküdni, aztán mászkálgatni-tenni-venni óvatosan szabad. Nagyon szorítok Nektek és bízom benne, hogy az érzéseid nem csalnak!

Helga,
Bernadett gyönyörű, ő érte tényleg megérte a 1,5 év várakozás!
Vigyázz Rá nagyon!

Puszi: Fanni
fanny1
 
 


Lányok,
köszönöm a tanácsokat, azt hiszem, én is úgy érzem inkább, hogy egy kicsit várni kellene, de majd még meglátom. Apa nagyon szeretné, ha egyből mennék megint még "a nyár előtt", de még alszom rá egy párat. Egy kérdésem lenne hozzátok: Nektek miután abbahagytátok a gyógyszereket, mennyi idő múlva jött meg ? Nekem a múltkor - bár akkor már a harminc akárhanyadik napon voltam és egy pár napja barnáztam - még aznap éjjel megjött, most viszont péntek reggel vettem be ill. dugdostam az utolsó gyogyikat, és még mindig semmi, pedig tegnap és ma reggeli is már eléggé görcsölt a hasam. Most meg ugyanúgy érzem a jobb petefészkem, mint eddig. Remélem ez nem gond. Azért ha holnapig sem jön meg, valószínű felhívom a dokit.

Hajnóca,
nagyon érdekes, hogy az orvosok mennyire különbőző képpen vélekednek a fekvésről.. Az enyém mindig azt mondja, hogy csak az ET napján kell feküdni, aztán mászkálgatni-tenni-venni óvatosan szabad. Nagyon szorítok Nektek és bízom benne, hogy az érzéseid nem csalnak!

Helga,
Bernadett gyönyörű, ő érte tényleg megérte a 1,5 év várakozás!
Vigyázz Rá nagyon!

Puszi: Fanni
fanny1
 
 


Sziasztok!

Most szállt el amit írtam. ÁÁÁÁ :( :cry:

Zsebi,
kell szednem Utrot és még mellé Prednisolont, Estrofemet, Bromocriptint és kétnaponta Choragon incit. :( vagy :)

Helga,
nagyon édes Bernadett ahogy alszik. Olya felnőttes ahogy a kiskezei a feje mellett vannak. :)

Két hét múlva pénteken - Június 2án - kell mennem vérvételre.
Akkor két ampullával fognak levenni és az egyiket át kell hoznom a Nyírőbe.

Miért fura, hogy 4et kaptunk vissza? Máshol ez nem így van? Nekünk felajánlották és mi éltünk a lehetőséggel. Valahol ezt fel sem kínálják?
Szerintem nekünk is csak a 3. lombik miatt mondta az embriológus, hogy van ilyenre lehetőség. De még beültetés elött is megkérdezte, hogy mennyi legyen.

Fanny,
nekem 2-3 napra rá szokott megjönni. De szerintem ezt embere válogatja.

Lehet, hogy a szigorú fekvést azért mondta, mert mindig 1-2 órát szoktunk utánna feküdni bent. Most viszont mivel csak miattunk jöttek be szombaton - nem volt más beavatkozás - alig egy órát kell csak feküdnünk. Lehet, hogy e miatt mondta. :)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca!
Nálunk a kaáliba a transzfer után 20 percet kell feküdni és lehet is és mehetsz haza jön a következő nincs idő többre. Azért ezek is érdekes dolgok nem?

Helga!
Gyönyörű a kislányod! :D

Monyo!
Most ne is gondolj arra hogy a fagyikkal hogy lesz majd azt majd akkor meglátod.

Fanni!
Ti az Et után a kórházban mennyit feküdhettek?

És aki Nyírős ott mennyi fekvés van??????????????????

Most érdekel ez a része is. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi,
nekem a Nyírőben vannak a beavatkozások.
Ott 1 - 2 órát szoktunk pihenni, ha hétközben van a transzfer.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Zsebi,
szerintem a Nyírőben is orvosa válogatja, mert az én dokimnál min. 2 órát kell feküdni (mikor megkérdezzük az ET után, hogy meddig kell ágyban maradni, mindig az a válasz, hogy ameddig a doktor úr nem szól), de most például reggel 8-kor már kész voltam és - valószínűleg nagyműtétje volt az orvosomnak - már 12 is elmúlt, mire szóltak, hogy felkelhetek. De szerintem 1-2 óra kell, én utána is alig merek felkelni...

Fanny
fanny1
 
 


Hajnoca,
köszi a képeket, meg a linkeket, közben rábukkantam az egyik kedvenc gyerekkori mesekönyvemre, abban is tök jó képek vannak. Az az igazság, hogy nem akarok túl konkrét dolgokat, mint pl. a Disney figurák, hanem általánosabb képeket. Párom ötletére azt fogjuk csinálni, hogy amiket festettünk a céggel, azokat én lefotóztam, ezekből csináltatunk diaképeket, és rávetítjük a falra. Így könnyű lesz megrajzolni, utána tetszés szerint színezzük, és alul lesznek tenger, középen föld, felül levegő témájú rajzok. Majd ha elkészül csinálok képet, de az nem egyhamar lesz. :lol:

Zsebi,
én úgy emlékszem, hogy a Nyírőben 2-3 órát feküdtem a punkció és az ET után is.

Helga,
nagyon édes a kislányotok, szép baba! :)
baba888
 
 


Sziasztok!:)
Végre sikerült bejelentkeznem! Kicsit valóban lassabb ,de nem számít a lényeg hogy működik.

Monyo!Kép
nekem kérdezés nélkül adták mind a két beültetésnél a Choragon szurit,biztos ami biztos alapon...igaz azóta sincs babánk....tehát szerintem nem ezen fog múlni,ahogy a lányok mondják ha akar akkor ugyis velünk marad a baba.Sok sikert és nyugi!!!

Helga!Kép
Csodaszép a kislányod,olyan kis formás,olyan kis gyomroznivaló!büszke lehetsz rá!

Baba!Kép
Majd feltétlenül küldj képet a szobáról, sőt folyamatfázisokat is szívesen látnék!nekem is első dolgom lesz a babaszobát kifesteni, most csak awc-ben kreatívkodok.Szóval képeket!!!!!

Nem tudom ki kérdezte,hogy ki mennyit fekszik ET után.Nálunk a kaáliban kötelező a 1,5 óra, ami 2 óra is szokott lenni.Szól a zene,meleg van,pletyizünk a lányokkal,szóval minden idilli...már alig várom a következő ET-t.Honvágyam van!Nálunk a 4 sejt visszaültetése alkattól függ,pl.a 160 cm és 59-kgmhoz nem ajánlanák.De ha nagyon nagyon szeretnénk biztos megoldható...

Hajnoca!Kép
Nagyon szépek a sejtjeid!Most mégjobban szorítok nektek mint eddig valaha is!!!!Fogadd meg a párod és a doki utasítását!!!!!PIHENNI!!!!PIHENNI!!!és 2 hét múlva pozitív eredményt produkálni!!!Küldök neked egy kis szerencsemanót!
Kép
Vendég
 


Lányok!
Akkor a rövid közvéleménykutatásom alkalmával megtudtam hogy a Budapesti Kaáliban fekszünk a legrövidebb ideig mindössze max 20 percig igen jól olvassátok. Bár azért itt is sok baba fogant szóval talán nem ezen múlik. A múltkor mázlim volt mert utánam már nem jött senki így maradhattam egy órát. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Gondoltam benézek, bár semmi új velem. Ma vagyok a 9. napon closty után. Semmi, még. De a doki szerint ez már tuti nem lesz policisztás ovárium..ugyhogy szerinte gyógyulok :D

Olvaslak benneteket. Én az ET után 1,5 órát feküdtem. A páromma voltam kettesben egy külön szobában.

Veletek mizu??

Gina Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


---
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?