Új privát üzeneted érkezett!

Nnnya végreKépKép.

Voltunk az állatkertben, Jacknek nagyon tetszettek a prérikutyák, nagy csodálkozó szemmel nézte őket, majd a mosómedvéknél elaludtKép.

Tünde, biztos nem tudok majd minden nap jönni, de azért majd benézegetek.

Lányok, nem csinálunk mi is egy topictalit?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, én benne vagyok, csak pénteken legyen v. hétvégén.

Megint ütjük egymást, apa hétfő-kedd-szerda utazik. Kép
Vendég
 


Ok, nekem bármikor jó, én be is vállalom, ennyien még elférünk, ha meg jó az idő, akkor kimehetünk a szigetre is.
Többiek?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

 
 

Márti,
mi van Veletek? Nem szoktál egész nap nem írni.
Vendég
 


Sziasztok!
Nem volt jó ma az internet egész nap, voltak szerelőbácsik is, (Bendegúz még mindig nem félősKép), aztán kiderült hogy a mi gépünkben a hálókártya a ludas. Most apa megjavította tíz perc alatt.

Mi meg elcsavarogtunk Bendegúzzal a Tesóm munkahelyére, ott jól megbabonázta a csajokat, aztán elmentünk egy kis turkitúrára, és olyan aranyos cuccokat vettem Bendegúznak. Most nincs erőm lefotózni, de nagyon cukik!

Aztán még átvállaltam a hétvégi bevásárlást apától a nagy péntek esti tülekedésben, és most dögfáradt vagyok.

Minitaliban én is benne vagyok, nálunk is lehet, ahogy alakul. Csak egyeztetni kell majd, mert mi elég gyakori utazók vagyunk, ami a hétvégéket illeti. De össze kéne hozni!

Nekem is jönnek a szüleim vasárnap (már nem bírják Bendegúz nélkül Kép), de hétfőn mennek is haza. De így is örülök neki, holnap úgyis usziba megyünk megint.

Manka, ha holnap napközben nem jönnék, akkor jó pihit otthon! Azért remélem néha benézel! Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde!
Miért pernahajder Zita??? Kép

És köszi a hiányolást!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!
CSakbekukk, indulunk a húgommal anyák napi ajándék beszerező körútra.

Kiváncsi vagyok Zita ma milyen Zita leszKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Lányok, én olyan rosszul ébredtem reggel!
Azt álmodtam, hogy Hévízen vagyunk (tél volt és hó), és a szállodában megittam a tök fini karamellás teát (?), és a masszázsra vártam, már feküdtem levetkőzve az asztalon.
És mit gondoltok, mi történt??
Hát felébredtem. Tök szívás, nem? KépKépKép
Vendég
 


Üdv Mindenkinek!

Ez a hét iszonyat fárasztó volt, jövés-menés a tesómékkal és a férje családjával.Városnézés, vacsorák, séták, mindezt egy 5 és egy 7 hónapos babával.
A gyerekek alig aludtak, teljesen fel voltak pörögve.
Fanni különösen kitett magáért, megtanult integetni és mindenkit szórakoztat a mutatványával.
Egész héten dumagép és kuncogógép volt.
Ma hazament a tesóm férje és a szülei, úgyhogy kicsit nyugi lesz a gyerekeknek.
Fanni ma már másodszorra alszik.
Később visszaolvasok és felteszek képet!

Jó hétvégét mindenkinek!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi,
hát nem irigyellek, ez tényleg nagyon fárasztó lehetett. Tesód meddig marad? Gondolom most tudtok igazán dumálni egymással, hogy a rokonság elment.

Márti,
azért pernahajder, mert olyan huncut, és nagyonnagyon összekeni magát kajával. És ma apával kinevettek, amikor hajcsavarók voltak a fejemen. Ráadásul az alsószomszéd is jött közben... KépKépKép

Én Anyák napjára kaptam 2 könyvet. Kép
Vendég
 


Sziasztok!

2 napig be sem volt kapcsolva a gép. Pénteken egész nap nem voltunk itthon. Elintéztem a munkahelyemen a papírokat, meglátogattuk mindkét nagyszülőmet, este pedig céges vacsorán voltunk a férjemmel, míg Ágoston az anyósoméknál aludt. Manka, gondoltam is Rád, mert a munkahelyem a Ferenciek terénél van, onnan nem laksz messze. És végülis, ha a tesómékkal mentünk volna az állatkertbe, akkor alálkozhattunk volna.
Tegnap pedig vendégek voltak nálunk.

Képzeljétek, úgy alakult, hogy nem kentem azóta Ágoston kezét, és ma észrevettem, hogy teljesn rendbejött!

Egy taliban én is benne lennék. Akkor el kell kezdeni már most fűzni a férjemet, hogy akkor kocsival menjen a munkahelyére, és vigyen minket is. Elég körülményes tud lenni.

Mindenkinek szép Anyák napját!

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Sziasztok!
Hát ma nem jutottam a géphez, itt voltak a nagyik, és még holnap is jönnek, csak a Tesómnál alszanak. Holnap délelőtt lehet hogy kicsit ki is használom őket bébicsősznek és elhúzok a városba.

Olyan aranyosak voltak, hoztak nekem virágot, és mire bejöttem a szobába, egyet odaadtak Bendegúz kezébe, és ő adta nekem, teljesen meg volt lepődve, hogy most mi is van a kezében, nem is akarta odaadni. Olyan kis édes volt Kép.
Amúgy eszméletlen energiák feszülnek benne, nincs egy másodperc nyugta, állandóan megy és mozog, és mászik, hullafáradt vagyok az üldözésben. Pedig most még a nagyik is besegítettek Kép

Holnap rakok fel képet, kapott Bendegúz kalózkendőt, istenien áll neki! Tök kis vagány benne!

Tünde!
Most lehet hogy hülyeséget fogok kérdezni. Az ősziben Zita a Te öledben ül?? Nem világosabb volt a hajad? Már ha te vagy az. Kép

Jóéjszakát mindenkinek!
Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


te=Te

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
azóta sötétebb lett a hajam, de a tesóm ölében ül. Kép
Vendég
 


Tünde!
Baromira hasonlítotok szerintem! Mondjuk nem tudtam Neked van e szemüveged, mert eddig egyik képen sem volt, de attól persze még lehetett volna.
De akkor bocsi! Kép

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, van szemüvegem. Kép
De a kontaktlencsét jobban szeretem. Kép
Vendég
 


Voltunk méricskélni: 8320g és 72,5 cm
Jack asszem sokkal több ennél.
Vendég
 


Tünde!
Gratula a méretekhez!
Viszont Bendegúz sokkal kevsebb Kép. Még most is alulról legyezi a 7 kilót, de már nagyon közelről! És már egyszer át is billent a mérleg, de aznap baromi sokat ivott, biztos azért nyomott többet.
De ha végre elhagyja a bűvös 7est örömtáncot lejtek.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
az se mindegy ám, hogy van a mérlegen a gyerek. először rátettem, és olyan 7200 körül mutatott, aztán mondtam a védőnőnek, hogy az nem lehet, 2 hónapja volt 7500. Aztán kicsit feljebb tettük, és mindjárt 8 fölé ment.
Igazgasd Te is, hátha többet mutat. Kép
Vendég
 


Jó, majd igazgatom (meg rárakok egy ólomgolyót is mellé)Kép.
Még mindig pernahajder Zita???

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Egyébként ez baromi nagy különbség a két mérés között, több mint egy kiló! Milyen mérleg volt? A mienk is néha kicsit elmér, de eddig csak 40-50 grammos különbségeket produkált.
Egyébként lehet hogy az a baj, hogy én túl gyakran mérem, jó hülyék voltunk és vettünk egy mérleget. Így persze állandóan stresszelem magam, hogy napokig ugyanannyit mutat, és egy grammot sem hízok. Kéthetente kellene csak mérni, és akkor nem idegeskednék emiatt.

Ma végre eljutottam magamnak is vásárolni valamit, a nagyik megvigyázták Bendegúzt. Vettem egy tökjópofa khakizöld lenvászon hosszú nyári szoknyát, meg egy csecse láncot hozzá.

Meg vettem egy szappanbuborékfújót Bendegúznak, mert annyira tetszik neki mindig fürdéskor, hogy a tusfürdős flakonnal buborékokat fújok neki. Hát ezzel aztán lehet fújni sorozatot! Annyira tetszik neki, áhitattal nézi őket! Kép

Most járókába szoktatás van, Kép majd még jövök.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Most olvastam Kép. Nem én nem hizok, hanem Bendegúz nem hízik Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

CSak benéztem, nincs sok időm, nagy itt a pörgés vidékenKép.
Jack május 2-án volt 8650kg, de elég furcsán feküdt a mérlegen, a lábát lógatta, és szerintem ennél pár dekával több. Zita is szép magas leányzó, Jack nem tudom hány centi, de szerintem ő is hetvenvalahány.

Márti, amíg Bendegúz ilyen kis izgő-mozgó vigyorimanó, ne aggódj a súlya miatt, ő ilyen és kész.

Jelöljünk ki a tali dátumát, hogy mindenki fel tudjon készülni, és legyen mit várniKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Ágoston majdnem 8 kiló, 72cm körül van ő is. Annyi biztos, mert nem túl rég lemértem, de pontosan nem tudom mennyi. Ha felébred lemérem.

De jó Neked, Márti! Már én is úgy vásárolnék magamnak. A buborékfújó jó ötlet. Majd kipróbáljuk mi is.

Ágoton olyan édes! Megtanult tapsolni, és nagyon élvezi!

Mostanában csak ülve hajlandó fürdeni, sőt próbálna felállni is a kádban, de nagyon csúszik. Amúgy még szárazon nem megy, csak a térdelésig jutott el idáig, de nem lepődnék meg, ha felállna.



KépKépKép
KépKép

KépKép
KépKép
oréka
 
 


"Az a szép zöld gyep..."
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti, olyan digitális mérleg volt, márkát nem tudok.
Úgy feküdt először, hogy a feje nem volt teljesen fent, és így a lába (sonkák) jó része a méréshatáron kívül maradt. Na, jól megmondtam? Kép

Réka, Ágoston látom gyakorolja a lánycsábító nézést!
Nekünk is van ilyen előkénk, de én nem szeretem, mert lecsúszik róla a kaja, és így maszatos lesz a ruha.
Nem gondoltál arra, hogy tesztek a kádba csúszásgátlót? Nálunk van, és nem is volt drága, 1000Ft alatt volt. Ilyen:
Kép
Egyébként Ágó nagyon szépen ül, Zita még mindig elborul.

Manka, nagyon-nagyon jó ez a kép! Én is csinálok majd ilyet. Kép Nemhiába, Jack-ben félig ír vér folyik. Az íres filmekben pedig mindig olyan hihetetlenül szép zöld mezőket lehet látni. Kép

Ma elvitték Zita szobájából a rolettát megvarrni, mert elszakadt. Így du. a hálónkban altattam, mert ott tudtam elsötétíteni. Amikor már elaludt a kiscsaj, befeküdtem mellé, de hát ez a lány nem tudom, hogyan alszik. Komolyan, vigyázállásban kellet feküdnöm, és fordulni is csak lábujjhegyen, mert minden neszre kipattantak a szemei. Kép/Kép
Vendég
 


Nahát, mindenki milyen hamar elment aludni. Kép
Vendég
 


HAAAHHHÓÓÓÓÓ!
Vendég
 


Márti!

A csibehusit hogyan csinálod Bendegúznak?
sütöd, főzöd, ízesíted vmivel?
Vendég
 


Hahó!
Én itt vagyok, csak mostanában valahogy nem vagyok jó passzban Kép, és inkább nem írok.
Meg közben voltunk sétálni, meg játszóterezni. Bár inkább boltba kellett volna elmennünk, már alig van pelus itthon. Lehet hogy du teszünk még egy kört, ha lesz erőm hozzá. Totál le vagyok purcanva fizikaliag is, lehet hogy tavaszi vitaminhiány.
Kéne venni valami fincsi tejpépet, és tápi helyett azzal próbálkozni Bendegúznál is reggeli pótlásnak a szopi után. A vaníliást szereti, de abból is már csak egy adagra való van kb.
Szerintetek merjek már rendes babapiskótát adni Bendegúznak? Eddig még nem adtam, de már vettem, ott áll a konyhapulton, és mindennap szemezek vele. Most olvastam az ősziben, hogy van aki már ad a gyerkőcnek. A gluténmenteshez nem jutok azóta hozzá sajna.

Na, megyek ebédelek gyorsan amíg alszik.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde!
Csirkecicit feldarabolom (egy kicsontozott cicit kb 8 vagy 10 darabba, attól függ mekkora), és simán, kicsit sós vízben, kis fej hagymával, egy gerezd fokhagymával megfőzöm. Aztán ha kihűltek bezacsizom őket egyenként, és be a fagyiba. Ha adok neki, mindig csak kiveszek egyet délelőtt, és aztán belecsipkedem a kajájába ha kiengedett, és meg is turmixolom persze.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Basszus!!!
Barátfülét eszem, amúgy igénytelenül dobozból a számítógépnél, kettéharaptam egyet, és a lekvár végigfröccsent a gatyámon, a széken, a padlón, és még a számítógépre is jutott. Ezen most jót kéne röhögnöm.. Ha-ha-ha. Kép/Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
mi a baj? Fáradt vagy? Nem szdsz vmi vitamint? Hátha jót tenne. Én babapiskótát nem adnék, mert tele van cukorral, akkor inkább babakeksz, abban talán nincs.
Köszi az instrukciót husi ügyben! Kép
a rendelt ebédet én is dobozból ettem. Kép
Vendég
 


Tünde!
Már gondoltam a csúszásgátlóra, mert tényleg nagyon csúszik a kád. Ti hol vettétek?

Én a csirkemellet úgy szoktam csinálni Ágostonnak (pontosabban idáig csak egyszer csináltam, és ma készülök újra), hogy csinálok magunknak húslevest 2 csontból, amin bőven hagyok husit. Csak hagymával, fokhagymával és sóval ízesítem. A levest megesszük mi, a husit pedig leturmixolom, és beletöltöm a jégkockatartóba. Amikor kell, csak előveszek egy kockát, felengedem, és mehet is a kajájához.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Réka, köszi Neked is!
Én bababoltban vettem a csúszásgátlót.
Vendég
 


Tünde!
Iszonyat fáradt. És kedvetlen. De remélem ez csak átmeneti és hamar elmúlik.
Néha bekapkodok valami vitamint, amikor eszembe jut, de rendszeresen kellene, mert nem vagyok egy nagy gyümölcspusztító.

Pont ezért akarom adni a babapiskótát, hogy kicsit hízlaljam Bendegúzt! Kép

Mi eddig úgy fürdettünk, hogy kiskád a nagykádba, és az nem csúszik annyira, de én is inkább veszek csúszásgátlót, és akkor lehet a nagykádban pancsolni.

Ott figyel egy rakat kiteregetnivaló ruha a mosógépben, meg egy adag vasalatlan Bendegúz cucc, azt hiszem összeszedem utolsó energiamorzsáimat, és gyorsan letudom ezt a két dolgot.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Fúúú, Lányok, mit láttam!
Zitának áttört a bal alsó 2-es, és a jobb felső 2-es foga is, így már 5 fogú, de úgy látom a felső középsőnek és a jobb 2-esnek sincs sok hátra.
És ma az uzsonnát annyira szépen ette, olyan büszke vagyok rá, és tök sokat bekajált!
Vendég
 


Márti,
és ha nem vasalnád Bendegúz ruháit? Én csak apa ingjeit vasalom, és ha van még 1-2 ruha, amit muszáj.
A Buerlecitin nagyon jó, attól én mindig erőre (és étvágyra) kapok. És finom is, csak meg kell húzni az üveget. Kép
Vendég
 


Tünde!
Én leküldtem egy kedvencem mogyoróvajas KitKat csokit, ez most úgy ahogy helyretett!!Kép Mondhatni erőre kaptam tőle! Kép
Hát azért amíg ilyen szépen elugrál a hintában én csak kivasalom a ruháit..Kép

Ja, nagy nagy GRATULA a fogacsokhoz Zitának!

Bendegúznak egyenlőre ömlik a nyála, de szó szerint, és még fújja is, úgyhogy séta végére az egész kis farmerkabátja tiszta nedv volt.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Na, mi van kihalunk szépen lassan?

Hát szerintem nálunk is készülődik valami fogacska, mert Bendegúz igen nyügi, és ma már előkével sétáltunk, hogy ne legyen az egész ruhája nyálas. Van két micimacis kisméretű partedlije, amik olyan szépek, hogy sajnáltam volna ha rámegy a kaja, úgyhogy még nem használtuk. Hát ezek lesznek a kimenős utcai nyálfogók.

Tünde!
Nem csak fáradtság. Kép Kicsit asszem most sokalltam be, hogy egész nap egyedül vagyok Bendegúzzal, és Laci mindig csak este jön meg. Minden héten kétszer 8 előtt kicsivel, egyébként meg 7 körül. Imádom Bendegúzt, de kicsit ebből elegem lett. És ráadásul kezdek házsártoskodni, ami szintén nem tesz túl jót az itthoni hangulatnak. Kép/Kép
És mostanában Bendegúz hajnalban annyit mocorog, meg fel is ébred néha, úgyhogy még kialvatlan is vagyok.

Manka!
Ha olvasol minket, (bár mostanában nem érdemes Kép) mi újság Jack fogaival?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
dehogy halunk ki, csak biztos mindenkinek egyéb elfoglaltsága volt.
Elmentünk de. Zitával bevásárolni, már a beültettem a kocsiba, oda alulra, ahova pakoljuk a cuccost. Egész jól elvolt. Megette a teát, aztán a pisztáciát, és végül a littyó dobozos tejet is próbálta, de az nem sikerült, nincs edzésben. Kép
Kis szégyenlős lett, páran megcsodálták, hogy milyen szép, stb., és lehajtotta a fejét, olyan kis aranyos volt. Kép

Zita mostanában alig tudja kivárni, hogy kapja a kaját. Beültetem az etetőszékbe, és könnyekkel sír, amíg ráteszem a partedlit, és nem jut be a szájába az első adag. De ez van a reggeli és esti tápinál is, hogy leteszem az ágyra, és már annyira türelmetlen (rám hasonlít Kép/Kép), hogy nem bír magával; holott addig nem volt semmi baja.

Márti,
igazán sajnálom, hogy ilyen sokat vagy egyedül. Nincsenek kisbabás ismerőseid, akikkel össze tudnál jönni néha?

A házsártosságról jut eszembe, hogy éppen ma gondolkoztam, hogy amikor terhes voltam, én egyfolytában baszogattam Sanyit, komolyan, nem is tudom, hogyan tudott elviselni. Szörnyű voltam, így visszagondolva szégyellem magam.
Vendég
 


Márti!

Sajnállak nagyon, hogy ennyit vagy egyedül, meg tudlak érteni, mivel Gabi is sokat dolgozik, 7 előtt ő se nagyon ér haza.Kép
Miért nem jössz el a babatalikra, vagy legalább néha-néha egy-kettőre?
Nagyon jókat szoktunk dumálni és a babák is élvezik.
Bkv-val is meg lehet egy csomó helyet közelíteni, pl. tegnap én is villamossal mentem Cleohoz.
De bkv-ban Thomasanne a menő, ő akár 3 átszállásra és 1,5 utazásra is hajlandó a talik érdekében!Kép
Próbáld meg legközelebb, hátha Te is el tudnál jönni!Kép

Tünde!
Skype-n majd írok, csak nagyon sok volt ma a dolog itthon, ünnepi vacsit is csináltam Gabinak (petrezselymes újkrumpli, rántott csirkemell, ubisaliKép)
Most meg megyek lefekszem, mert hulla vagyok

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Márti!
Nem tudsz napközben olyan programokat csinálni, amikor találkozol másokkal? Amikor egész nap csak Ágostonnal vagyok én is besokallok. Mostanában, ha más programom nincs is, de rengeteget sétálunk más anyukákkal, sőt össze is járunk. Az én férjem is csak 7 körül szokott hazaérni, de így ez nem is olyan vészes. Télen ugyanígy éreztem én is, mint most Te.

Ma egyedül fürdettem. Amíg a fürdővizet csináltam Ágoston felállt a kiságyban, és hatalmas vigyorral fogadott.
KépKép

Ma itt volt a húgom a 2 fiával. Olyat hancúroztak hármasban a gyerekek! Ágoston nagyon élvezte! A kisebbik még nem valami óvatos, de a nagyobb, aki most lesz 3 éves, olyan aranyosan bánik Ágostonnal.
Minden gyerekkel nagyon kedvesen bánik, kivéve a testvérét, akire elég féltékeny.
Ha nem baj teszek fel róluk is képet.
KépKép

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Réka,
de jóó ez a kép, Ágó az unokatesó ölében! Mennyi van a tesód gyerekei között?
Ágó ma állt fel először? Tök jó a csillaglámpája, és nagyon fiús szobája van! Kép

Márti,
tényleg szerezz be 1-2 anyukát kisbabával, akivel el tudtok mászkálni! Ez a "túlélés" titka. Én elég sokat csavargok Zitával, és szerencsére a barátnője is itt lakik a szomszédban.
Én se bírnám, ha nem lenne felnőtt társaságom.
Vendég
 


Tünde!
20 hónap. A kicsi februárban volt 1 éves, és július végére- augusztus elejére várja a pici Sacit. Mármint a tesóm.

Már tegnap este is felállt egyszer a kanapénál, meg ma is egyszer ugyanott. De a kiságyban most először. Többször popsira is esett, de mindig felállt.
A csillaglámpa ikeás.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Réka, most akkor jön a 3. tesó, jól értem?
Vendég
 


Tünde!
Igen.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Réka, akkor nem semmi tesód van! Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi Csajok!!
Már a törődés is jól esett!!Kép
Majd megpróbálunk elmenni egy-két talira, csak mivel nem írok túl gyakran az őszibe, nem akartam odapofátlankodni se. Meg tényleg becsatlakozhatnánk a szigetsétákra néha, bár az nekünk kicsit messze van, de majd megerőltetem magam. Kép
Sajna a környéken nincs túl sok kismama, a házban rajtunk kívül pl szinte csak nyugdíjas lakik. Amúgy sem vagyok egy könnyen ismerkedős típus, aki a játszótéren szerez új ismerősöket, sajna Kép. Babás barátnő meg jó messze Németországban és Pécsett. Ki vagyok velük segítve Kép, viszont jó gyakran írunk egymásnak.
No, mindegy, lesz ez még jobb is. Kép

Kialmoltam a lakást, most várom hogy Bendegúz felébredjen, és tízóraizzunk, aztán uzsgyi séta, meg vásárlás is. Apának szombaton szülinapja lesz, és ki kéne találni neki valami ajándékot.

Réka!
Ágoston nagyon ügyi, és nagyon kis helyes!!Kép

Tünde!
Remélem Zita jobban van, és tényleg csak a foga miatt dáthás. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
az lehet, hogy az őszibe nem írsz sokat, de minket olvasnak többen is az ősziből, így "ismernek" Titeket, és sztem nyugodtan mehetnétek talizni.
Manka se ír nagyon oda, és mégis megy talizni.
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?