Új privát üzeneted érkezett!

Márti,
de jó, hogy végre hazajöttetek! Kép Jobb az idő! Kép
Tegnap késő du, bementünk a belvárosba csavizni egyet, és ma délelőtt is nagyon nagy séta volt.
Bendegúz nagy hóhányó, jól lehagyott minket a mászással, Zita még mindig csak a tengelye körül forog.

Réka,
megy a drukk, hogy hamar kibújjon a fog!

képzeljétek, ma Zita hasalt elég sokat a babakocsiban, és úgy kukkolt kifelé, előre. Tetszett neki.
Asszem végülis a 2. fog jött ki, úgy néztem, kint van teljes hosszában, de a középső kettőnél elég piros az ínye, és a másik oldalon a 2-esnél fehér, látszik a fog.
A dohányzóasztal aljáról már kimenekítettem az újságokat, és odatettem Zita játékait. De éppen most néztem, hogy már ott vannak a fognyomok az élfólián. Kép
Majd megmondom a kiscsajnak, hogy vigyorogjon szépen apára, amikor észreveszi, és akkor nem fog haragudni. Kép

Márti,
hajrá járóka!
Vendég
 


A járóka Ágostonnak sem tetszik.Amíg nem tudott kúszni, teljesen jól elvolt benne, de most már csak nagyon rövid ideig bírja. Amúgy már ő is mászik, de még nagyon lassan. Ha valamit nagyon el akar érni, vagy ki akar(na) menni a szobából, akkor inkább kúszik. Fel is ül bármikor, és tovább is megy ülésből. Néha borul, olyankor van egy kis sírás.
Ma észrevettem, hogyha kérdezem, hol a lámpa, akkor nevetve felnéz az egyikre.

Úgy örülök: ma kiderült, hogy a húgom kislányt vár! Érdekes, amikor mi születtünk, akkor szinte csak lányok voltak a nagycsaládban is, most meg idáig csak fiúk.

Azt hiszem, valamikor én is fogok Ágostonnak spenótot főzni. Meg talán sóskát is.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Tünde!
Jólesik, hogy így örültök nekünk Kép. Viszont elhoztuk a rosszidőt Pestre Kép. De remélem hamar továbbhúz kelet felé.

Zitának nem lesz nehéz vigyorogni apára, majdnem mindig nevet a képeken is. Kép
Én nem észlelek még fogat Bendegúznál, de borzasztóan rág, és folyik a nyála, de úgy hogy a hintán van egy kis tálcarész elől, és abban meggyűlt egy tetemes mennyiség ma, amíg hintázott Kép.

Réka!
Próbáld ki, Bendegúznak ízlett mindkettő, majdnem az egészet megette amit csináltam neki. És már ki is kakilta, tök sötétzöld volt, be tudtam azonosítani a határát, honnantól jön a spenót Kép.
A sóskával csak arra vigyázz, nehogy keserű legyen, akkor elveink ellenére rakj bele egy kis porcukit.
Igen Bendegúz is imádja bejárni a terepet, és azt csinálja a járókában, hogy nekinyomja a két kezét meg az arcát a hálónak (tök elnyomódik az orra meg a szája, rémesen néz ki Kép), és szánalmasan nyikorog. Mint egy kis csapdába esett állatka. És persze otthon keszthelyen ezzel el is érte, hogy a nővérem rendszeresen kivette a járókából, hogy ezt ő nem bírja nézni. Hát most meg én nem bírom nézni . Kép
Viszont a rugós hintában tökjól elringatózik, rugkapál a kis lábaival, odalógatok neki pár játékot, és szépen elröpdös benne, közben csapkodja a játékokat.

Bendegúz is olyan mint egy kis motolla, hol felül, hol továbbnégykézlábaz, aztán előrevetődik, megint feltolja magát, fárasztó még nézni is. Nem is csodálom, hogy nem hízik. Pedig tényleg tökjó étvággyal eszik.
Ma cukkinis krumplit kapott pipihusival, rendes adagot evett, láthatóan ízlett neki.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

 
 

Sziasztok!

Milyen ügyesek ezek a gyerekek! Kúsznak,másznak, növesztik a fogaikatKép.
Képzeljétek, ma délután Jack felállt belém kapaszkodva, azóta azt gyakorolja mindenhol, kanapé, ágy , járóka, kiságy...stb.

Nagyon nyűgös,nemakar enni,és ami a legrosszabb, harap. Nagyon fáj, ha nem tudom erről leszoktatni, én bizony abbahagyom a szoptatást. Olyankor akaratlanul felordítok a fájdalomtól,erre ő megijed, és bömböl.
Szóval nem valami rózsás a helyzet.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, ez tényleg nem jó hír! Kép Sajnálom. Kép
De nagyon ügyes Jack, hogy feláll! Kép
Biztos vmi front van, mert uzsit Zita se evett, pedig a kedvence volt, áfonyás-alma sinlaccal megvadítva.
Este pedig nagy bömbölés volt, kipróbáltuk az új utazóágyat, és baromira nem tetszik neki.
Végül olyat játszottunk, hogy a patkány (most kapta a barátnőjétől, plüss, olyan, minta az ősziben talán Julcsinak?) megrágta a meztelen lábujjacskáit, és ez tetszett neki. Kép/KépKép
Vendég
 


PatkányKép
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nálunk is nagy kedvenc a patkány, jól lehet a farkát rágcsálniKép

Jacknek olvasztottam fel anyatejet a mélyhűtőből, hátha cumisüvegből hajlandó lesz enni, de szegénykém nemvárta meg, elaludt vacsora nélkül.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Bendegúz is belémharapott kétszer még Keszthelyen, én is elég erélyesen rászóltam szegényre, de azóta nem csinálta szerencsére. Mondjuk ő már csak reggel meg este szopizik, és este annyira fáradt, esze ágában sincs harapdálni. De tényleg nagyon fáj. Kép Én is azt mondtam, hogy ha harap, nincs szopi tovább.
Viszont nagyon ügyi Jack, hogy így egyszer csak felállt! Kép

Nekünk is van patkányunk, Bendegúz az orrát szokta rágcsálni. Én meg azzal szoktam játsazni neki kaja után az etetőszéknél, jókat nevetgélünk. Kép

Õ is nyügibb volt ma mint szokott, de azért evett.
Viszont mostanában nyávog, meg nyikorog, leginkább ha fáradt. Vagy ha ki akar jönni a járókából. De szabályosan mint egy macsek. Kép

Én húzok az ágyba. Holnap én is rakok már fel új képet! Kép
Jó éjszakát!
Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Jaj, de helyes Jack, nem csoda, ha Majácska rá akart ugrani! Kép
Jaja, pont ilyen patkány. KépKépKép

Aztán majd csodálkozunk, ha mennek egy igazihoz haverkodni. fúúúúúj
Vendég
 


Manka,
a lánc nem kényelmetlen Jack-nek?
Szted érdemes lenne venni?
Vendég
 


Tünde, vadférj is azt mondta, hogy ha nagyobb lesz, igazi patkányt akar majd a szülinapjára. Ennyi erővel zsiráfot, aligátort, tehenet, oroszlánt és medvét is akarhat, hiszen ilyen játékai is vannakKép.

Ma séta után feljöttek hozzánk Cleoék és Pannáék. Maja most nem foglalkozott Jackkel, inkább a kanapé lába érdekelte, jól megrágtaKép. Panna már nagyon ügyesen mászik, ő megpróbálta becserkészni Jacket, de Jack elmenekült előleKép.

Éppen a Panna mamája mondta, hogy eddig az volt, hogy "Mit csinál a gyerek? - Jaj, gyere gyorsan, a könyveket pakolja", most meg "Mit csinál a gyerek? - Á semmit, csak a könyveket pakolja"Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nappal nem kényelmetlen, de éjszakára nem hagyom rajta, mert megnyomná a nyaka körül, főleg, hogy sokat forgolódik.
Nálunk bevált.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


hihihihhi, ez jó a könyvekkel.
És mi van a lánccal? Kép
Vendég
 


ja, köszi! Kép
Vendég
 


Réka, én egy rágópapírt halásztam ki a Jack szájából, miután apa vigyázott rá. Emlékszem,a húgom kicsikorában lenyelte a mágneses betűlészletemből a pontot, anya találta meg a pelenkájábanKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Réka, mivel kened az Ágoston szemölcsét?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tegnap apa otthon volt, és a sógornőm kérdezte, hogy mekkora ruhát hord Zita. Mondtam, h ruhája van egy rakással, nyárra kéne hálózsák.
Erre ezt küldte, tiszta műszál, és sztem bazi ronda:
Kép

Réka,
honnan lett Ágostonnak szemölcse?

Lassan én is elkezdek Zitának főzni, mert a Hippes kaják zöme répás, és nem akarom, hogy besárguljon. Kép

Ezek a lenyelem és kikakilom sztorik nem olyan jók, jujj.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Bazsinak is volt egyszer még egész pici korában 2 szemölcs a fején. A bőrgyógyász szakorvos rögtön azt kérdezte, hogy nem volt-e Bazsi babaúszáson, vagy valamilyen medencében.
Már úgy volt, hogy lefagyasztják és kikapargatják neki, de aztán kapott egy szuper krémet és attól elmúlt nyom nélkül. A neve most nem jut eszembe, de ha kell előkeresem, mert megőruztem hátha még szükség lesz rá.

Tünde
RuhaKépKép
Nekem anyósom szokott néha adogatni a saját ruháiból, amiket nem hord. Férjem múltkor mondta is, hogy foggalma nincs, hogy a vásáros sátrasok gusztustalan ízléstelen cuccait ki veszi meg, de most már tudja. Ezért kell előre tudnunk, hogy mikor jön anyós, mert olyankor kiveszem a kutyaólból a rucikat, nehogy észrevegyeKép Egyszer hozott egy jó meleg pulcsit, ami pont olyan hosszú volt, hogy a garázs ajtó elé le lehetett tenni a földre és nem húzott be a hideg.KépKép

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, honnan kapta el Ágoston a szemölcsöt. Már nagyon pici kora óta rajta van. 6 hetes koráig nem fogadtunk látogatókat, csak a nagyszülőket. Szerintem már akkor rajta volt. Úgyhogy valószínűleg a kórházban kaphatta el valakitől.
Itt Tahiban az egyik anyuka bőrgyógyász, ő írta fel a krémet, + 1 védőkrémet, amit köré kell kenni, és utána leragasztani, nehogy lenyalja az ujjáról. A gyógyszertárban keverték ki a kenőcsöket. Kemény 45 Ft volt a kettő. Állítólag nagyon hatásos. De amióta lenyelte a ragtapaszt nem merem kenni. Azért majd erőt gyűjtök, és újra próbálkozom. Majd leragasztom egy jó nagy tapasszal is. Hátha az jobban tapad. Vagy a kezére húzok egy zoknit, és akkor csak éjszaka lesz a kezén.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Réka,
biztos nagyon jó ragtapaszt vettél, és az volt a baj.
Vannak kicsit gagyi ragtapaszok, patikában biztos lehet kapni, amit úgy kell lerobbantani a bőrről. Kép
Vendég
 


Tünde!
Először csak a ruhát láttam meg, azt hittem ez az újabb turis szerzeményedKép
Már csodálkoztam is, hogy ilyen rucit vettél Zitának, de utána olvastam a szöveget isKépKép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Tünde!
Hát nekem olyan érzésem van, hogy nem sűrűn fogjuk ebben a ruciban látni Zitát Kép. (rém randa)

Rájöttem, hogy lehet Bendegúzt 10 percnél tovább bent tartani a járókában: vegyünk elő 5-6 rég elfeledett játékot (legyen az a legprimitívebb csörgő akár, a lényeg hogy tényleg régen nem látta). Tuti kiválogatja a többi közül, és azokkal elszórakozik. Mondjuk még csak most tartunk kb. 20 percnél, de talán még bírja egy ideig. Kép

Voltunk sétálni, meg újra próbálkoztunk a herbáriában gluténmentes babapisit venni, és nem rendeltek a piszkok, pedig már csak egy szem van itthon Kép. Hogy fogunk így hízni? Sehogy Kép.
Nagyon gondolkozom, hogy adok neki rendes babapiskótát.

Na, már fúrja a fejét a hálóba Kép.

Réka!
Mióta kened Ágoston szemölcsét? Nem kellett volna már használni a krémnek, ha használ?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Nektek is állandóan nyalogatják a nyelvükkel a fogaikat a gyerkőcök? Bendegúz mostanában vette fel ezt a szokását, mintha zavarná az új dolog a szájában. Remélem leszokik róla, olyan kis bambán néz ki ilyenkor Kép.

Már kisautózunk, de mindjárt hintázunk, ott van el a legtovább mászás nélkül. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Nektek is állandóan nyalogatják a nyelvükkel a fogaikat a gyerkőcök? Bendegúz mostanában vette fel ezt a szokását, mintha zavarná az új dolog a szájában. Remélem leszokik róla, olyan kis bambán néz ki ilyenkor Kép.

Már kisautózunk, de mindjárt hintázunk, ott van el a legtovább mászás nélkül. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, Zita a felső ajkát beszivja, és nyalogatja. Elég hülyén néz ki, legjobban a babakocsiban szereti csinálni. Kép

Jó, hogy írtatok ruha ügyben, akkor ugye nem én vagyok örök elégedetlen? Kép
Apának se tetszik, de ő azt hitte, ez az új divat. Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Na, nálunk beköszöntött a félős korszak. Tegnap vendégek voltak, és Zita ülve is csak úgy volt el, ha rajtam ült. Ha letettem hasra, egyből bőgés volt, szőnyegen ülve is bőgött, ha a fiúvendég szólt hozzá. KépKépKép
Lehet, hogy az utazóágytól is ezért fél, mert új és ismeretlen.

Képzeljétek, tegnap apa kinyitotta Zitánál az ablakot (tetőri bukó) és vmiért állt alatta, felnézett, és ott volt egy darázsfészek. Kép Szerencsére nem volt benne lakó, de tudom, hogy tavaly azért nem nyitottam ki azt az ablakot, mert mindig berepült 2-3 darázs. Kép Ezek szerint nem véletlenül.
Múlt héten rendeltem meg a szúnyoghálót, áldom az eszem, és hogy nem hagytam magam lebeszélni.
Vendég
 


Sziasztok!

Tünde!
Én is ettől tartok, hogy mikor kezd Bendegúz nyüszíteni az idegenektől. Eddig még szerencsére nem, olyan kis nyugisan szemlél mindenkit.
De ez a félősség töknormális féléves kor után, aztán majd elmúlik, gondolom annál könnyebben minél többet van emberek között, meg társaságban.

Addig örülj, amíg Zita nem mászik csak forog. Bendegúz tegnap óta turbóra kapcsolt, és amióta tud rendesen négykézláb mászni, az a poén, hogy minél gyorsabban elhagyja a szőnyeget meg a pokrócot, bármelyik irányba. Leginkább persze a DVD-hifi régió a vonzó, de az előbb egy kovácsoltvas gyertyatartó alól halásztam ki. Imád még bemászni a székem alá, amikor a számítógépnél ülök, most is a papucsomat próbálja rágni.

Én utálom a darazsakat, és félek is tőlük Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka!
Hogy álltok a fogakkal? Nem bújt ki a második?
És harap még Jack? Remélem sikerül megtanítanod neki valahogy hogy nem szabad. Bendegúz azóta nem harapott meg.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
ha a kezemben van Zita, akkor nagyon bátor, vigyorog mindenkire. Tudod, mint a kutya a kerítésen belül. Kép
De ha a járókában van, vagy idegen helyen, akkor aztán nebáncsvirág, ha vki (főleg ffi) közeledni merészel.
Ja, olvastam, hogy most ez a normális, majd kinövi.
Vendég
 


Tünde!
Lesz ez még így se Kép! Már ami a férfiakat illeti Kép.

Most rakok fel pár képet Bendegúzról, részben még a hétvégén készültek otthon.

KépKép
Elbambultam a nagyi ölében............de azért killerkedtem is kicsit.
KépKép
Az ugráló pipik nagyon tetszenek!

KépKépKépKép
Bendegúz arcai "vezetés" közben.

KépKép
Esti "nassolás" tévézés közben. Megszereztem ezt a sima fényes zörgős valamit!

Bocs az elharapózásért! Kép

És még egyet muszáj, a hétvégén volt a házassági évfordulónk, és ezt kaptam:
Kép

Tényleg Tünde! Megkérdezhetem, Ti végülis elnapoltátok a dolgot? Nem májusra terveztétek?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
megkérdezheted. Kép
Sztem írtam is anno, hogy 3 asztrológus is mondta (egymástól függetlenül), hogy jobb ha nem házasodunk, így nem kockáztatok, vadférjnek meg mindegy.
Nagyon jól megvagyunk, maradjon így. De azért hozzámentem volna szívesen. Asszem. Kép

Bendegúz nagyon édes, és milyen őszinte boldogság van az arcán, amikor olyan teli széles szájjal nevet!
Az autós 2. kép pont olyan, mintha vki tökölne előtte a forgalomban. Kép
Szép a csokor, amit kaptál!
Nekem sose lesz ilyen. Kép
Vendég
 


Zitát megfertőzte az amerikai feeling. Pedig csak a partedlije volt amerikás:
Kép

Többiek, merre vagytok?
Vendég
 


Tünde!
Emlékeztem, hogy anno írtad ezt, hogy megkérdezted asztrológus vélemémyét, és valami nem volt OK. De nem tudtam, hogy ezért végülis letettetek róla.

Igen a második képről nekem is az jutott eszembe: "Menj máááá Te szerencsétlen!!!"

Viszont Neked nem fogja elfelejteni a férjed az évfordulót sosem, nekünk viszont benne van a pakliban ez is! Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
de ha mondjuk a férjed minden 2. évfordulót elfelejt, még akkor is befigyel minden 2. évben egy kis kedveskedés, figyelmesség pluszban.
Juujjj, most úgy sajnálom magam! KépKépKép
és Mankát is. KépKép
Vendég
 


Tünde!
Ha minden második évfordulót elfelejt akkor azt nem éli túl..Kép.

Ne sajnáld annyira magatokat, amíg valaki nem férj kötelessége váratlanul, és gyakran kedveskedni, meglepetést szerezni, meghódítani az imádott nőt! Kép!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Csajok ezt muszáj leírnom rögtön! Bendeghúz kimászott utánam a konyhába. Kimentem uzsit csinálni neki, és egyszer csak (úgy 3 perccel azután hogy elhagytam a terepet és elfoglaltan játszott a szőnyegen) gyanús zajokat hallottam az előszobából, hát ott tepert már a konyhaajtóban. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde!
Zita naggggyon lazaaaaa!Kép Ez a zokni is nagyon jópofa! Most Bendegúz is kapott ilyen csúszásgátlós tappancsosakat. Lassan aktuális is lesz a csúszásgátlás Kép.

Ma megint főztem neki tíz napra való husikát és lefagyasztottam. Igazából fogalmam sincs, egy kajába mennyit szokás tenni, és le sem mértem, csak úgy gondolom, hogy kb. ekkora darabka passzol egy adag főzelékbe.
És még ott csücsülnek a májak is a fagyasztóban Kép, lassan megint kellene neki adnom. Huhhh, de utálom.

Timinek most vannak itt a nővéréék, ha jól emlékszem, írta hogy nem nagyon fog jönni.

Manka, Réka??

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

De ügyes Bendegúz! És nagyon édes! Főleg a pipis képeken.

Zita nagyon laza!

Márti! Csak mosat kezdtem el kezelni Ágoston ujját (szégyenlem is magam érte), tegnap kentem be harmadszor. Nagyon szépen javul. Szerintem 2- szer, max. 3- szor kell már csak bekenni, és rendbejön.
Gyönyörű virágot kaptál! Én ilyet még sosem kaptam Kép

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Sziasztok!

Lányok, engem Jack egész nap lefoglal, csak kint hajlandó aludni, de ott is csak max. fél órát. A járókában rögtön feláll, visszaereszkedni még nem tud, én meg félek, hogy megüti magát.
Amúgy meg tök jó fej, egész nap magyaráz, meg jókat játszunk. A kedvencünk a fiókos játék, kihúzza a zoknisfiókot, én kiveszek belőle egy zoknit, picit ráütök vele a buksijára, ő meg gurgulázva nevet. Aztán én betolom a fiókot, és kezdjük elölről. Olyan aranyos, egy idő után már meg sem várja, hogy kivegyem a zoknit, már előre nevetKép.

Hú, Bendegúznak micsoda járgánya van! Olyan kis cukorpofa, ragadós a jókedve, kedvencem a szélesvigyorú első járgányos kép.

Zita nagyon COOL,csak egy szivar hiányzik még a szájábólKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,
csakhogy írtál, már kezdtem azt hinni, gáz van.
Vendég
 


Járókában
Kép
"Ördög és Pakol"Kép
Kép
Sikertelen altatás
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ááá, nem, minden rendben. Szombaton jönnek a szüleim, és vasárnap visszamegyünk velük Jackkel. Nem tudom meddig maradunk, szerintem egy hétig, majd meglátom. Már várom, jó lesz egy kis levegőváltozás. Anya is nagyon készül, apukám mondta, hogy már egy hete csak takarít, sterilizálja a lakást, meg vásárol, hogy Jacknek meglegyen mindene.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ja, Tünde, Zita új rucija csúcsronda, engem a 70-es évek ruhaipari vállalat gyermekkonfekciójára emlékeztet.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Holnap apa nem dolgozik (csak este), úgyhogy irány a sziget, remélem jó lesz az idő.
Én is akarok Jacknek venni csúszásgátlós zoknit, de még nem nagyon láttam sehol (bár eddig még nem is kerestem).

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Naaaaa, mindenki alszik?
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Na ezt most már tényleg nem hiszem elKép.
Kép
HOL VAGYTOK??

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ja, és Réka, már nagyon régen láttam Ágót, tegyél fel képet légysziKép!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,
behoztad a lemaradást hsz-ben???
Kép

Én meg pont arra gondoltam, hogy nem veszek több csúszásgátlós zoknit, hanem van itthon hőre puffadó festékem, majd azzal csúszástalanítom (KépKép) a zoknikat.

Mi csavarogtunk Zitával a városban, jó nagy tömeg volt, több iskolában ma van a ballagás. A kényszer rávitt, és megtanultam hosszában beállni két autó közé. Yeeeaaaaaah...........
Kép
Vendég
 


Manka,
Szüleidnél van internyet?
Ugye nem kell Jack-et 1 hétig hiányolnia Zitának?
Amúgy is olyan kiszámíthatatlan mostanában a bioritmusa... KépKépKép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?