Új privát üzeneted érkezett!

Mondtam én, hogy király ez a kalap! Kép Nagyon jól áll Zitának!

Itt is beborult már, de remélem nem ér ide az eső olyan hamar.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ez most jó hülyén jött ki. Szóval a fejem miatt jó lenne, ha már esne, de mivel nincs kedvem ronggyá ázni Bendegúzzal egy óra múlva, ezért inkább várhatna még egy kicsit. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Az előbb ruhapróbát tartottunk a tegnap beszerzett darabokból.
Bocs, most kicsit foglalom a helyet:
KépKépKép
KépKépKép

A pózolást még gyakorolni kell. Kép
Vendég
 

 
 

KépKép
Vendég
 


Manka,
holnap tartod a névnapod? Kép
Vendég
 


Fúúú, Márti, a másikban olvastam!
Miért nem jársz utána a dolognak, hogy mitől lehet?
Nekem egy természetgyógyász pasi mulasztotta el a fejfájást, abban az időben nálam se telt el úgy nap, hogy ne lett volna iszonyatos fejfájásom.
Persze van azóta is, de ritkán, és nem olyan fájdalmas. Kép
Vendég
 


Tünde!
Csíkos hippinadrág szenzációs! Nemkülönben a hátmutogatós keresztpántos fölső azzal a dögös szoknyával Kép. Meg a szafari stílusú kicsit túlméretezett nyáriruha is! Meg mindegyik, de ezeket emelnénk ki Bendegúzzal.
Viszont a befekvést/beülést még tényleg gyakorolni kell ZitánakKép

Zita nagyon szép a fürdős képeken, az elsőn különösen, ahol még a vízcseppek is látsazanak az arcán. Kép

Majd még jövök.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


befekvés/beülés KépKépKépKép
Vendég
 


De jó kis divatbemutató!! a kedvencem a csíkos kantáros naci és persze a kis rafinált pántos top. Hú, ha egyszer nekem lányom lesz...KépKép.

Látom Zita komolyan veszi az úszóleckéketKép.

Bedegúzt meg megzabálom, imádom azt a vigyori kis fofikájátKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Hajrá ÍrekKép!
Kép
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Fúúúú, de jó szerkója van Jack-nek!
És milyen nagy az öntudata benne! Kép
Vendég
 


Jack úgy ül ott annál az asztalnál az első képen, mintha azt modnaná, na ide a sörömet, de nyomban, kitikkadtam nagyon! Kép
Annyira kis helyes pasi!

Voltunk bent apánál az irodában, körbe lett imádva Bendegúz, de nagyon jól viselte, ott élvezkedett, minden csaj meggyömöszölte kicsit.
Aztán usziban 6-tól 7-ig, de ma nem volt akkora élvezet, mert Bendegúz kicsit fáradt volt, és ráadásul olyan szedett vedett csoport volt, különböző korú gyerkőcök, egész nagyok is. Csapkodtak mint a megveszekedett. Mondjuk Bendegúz is! Kép
Na, mindegy kipróbáltuk, de maradunk a szombatnál, az nyugisabb.

A hazafele út a kocsiban maga volt a horror, az ősziben leírtam már, brrr. Kép Még jó hogy volt zacsi. Kép/Kép Szegény kis Bendegúz meg végignézte az autósülésből mit csinál az anyája.

Tünde!
Én nagyjából tudom, hogy baromi frontérzékeny vagyok, főleg a hidegre, de a melegre is Kép. Néha vörösbor, túl sok csoki (de mostanában alig eszem csokit), gumicukor (sajna mert imádom), kialvatlanság ami még kiválthatja. Azt hiszem ezzel együtt kell élnem, de ha már nem szopizik Bendegúz tuti beszerzek valami nagyágyú csodagyógyszert.

Most meg húzok lassan aludni rám fér.

Írtam már, hogy Bendegúz rendszeresen minden gond nélkül egyedül felül? Aztán ha megunja vissza négykézlábra és teper tovább. Olyan kis ügyibogár! Kép

Aludjatok jól!
Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Igen, holnap lesz a névnapom, Zitával együttKépKép. Sokan felköszöntenek november 1-én, de az Marianna, én meg csak Mariann vagyok.

Márti, hazafelé útKép.
Hát ez a Bendegúz!! Biztos a babapiskótától ilyen ügyesKép.

Én is megyek szundizni.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!Kép
Boldog névnapot kívánunk!Kép

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Manka!

Boldog névnapot! Kép
És képzeld mi lesz most Bendegúz mozgásfejlődésével, tegnap nem kaptunk babapiskótát. Még van pár darab, de már kéne a pótlás. Kép

Tünde!
Zitának is boldog névnapot kívánunk Bendegúzzal!

Ezeket a virágokat küldjük a névnaposoknak!
KépKép

Nem tudom nálunk mitől függ az éjszakai átalvás, de ma reggel megint hatig sikerült aludni, akkor reggelizett egyet, aztán visszaszunya 8-ig. Ezzel ki is egyeznék, ha mindennap így lenne. Kép

Ma délután megyünk haza Keszthelyre, a nagyik odáig lesznek Bendegúz legújabb produkcióitól. De olyan jó lenne ha szebb idő lenne, mint amit jósolnak. Kép

Kipróbáltuk a rugós hintát, és most már nagyon élvezi, úgy rúgkapál meg forog benne, olyan mint egy kis röpülni tanuló lepkepalánta Kép. Ezentúl az lesz, hogy amíg a konyhában ténykedem, Bendegúz röpköd. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Zita nevében a névnapi jókívánságokat!

<font color="aa00aa">Manka!
Boldog névnapot kívánunk!</font>
Kép

Márti,
hát Bendegúz nagyon ügyes! Sztem azért ilyen kis filigrán alkat, hogy jól lehagyja a kortársait a mozgásfejlődésben.
Jó pinenést és jó időt Nektek Keszthelyen!
Bár úgy veszem észre, hogy amikor Ti hazautaztok, mindig elromlik az idő.
Itt pl mindjárt leszakad az ég, már jó sötét van, és morog is Szent Péter.
Így ha megkérhetlek, légyszi mondd meg, nyáron mikor utaztok haza, mert úgy időzítenénk a nyaralást! KépKépKép

Ezt a kisbikát csak azért teszem fel, mert nagyon megtetszett, még akkor fotóztam az Alpokban, amikor a fenti kis bokrot.
Kép
Vendég
 


Tünde!
De jó, hogy írtál, már teljesen összepakoltam mindent a négy napra, meg viszonylagos rendet raktam a lakásban is, hogy hétfőn este ne kapjak idegbajt, de közben vagy tizszer megkukkoltam nem írt-e valaki. És véégre!!! Kép

Köszi! A jóidőkívánás ránk fér, mert tényleg mindig elromlik az idő ha megyünk. Már elegem van belőle!
Pedig tegnap Apukám már megfürdött a Balatonban. De persze csak azért, hogy elmondhassa, hogy "Szergej f@sza gyerek nem fázik... és már áprilisban a Balatonban ázik!" Kép Azért nem lehetett meleg. Viszont fürdőruhában napoztak a kertben, és én is ezt terveztem a hétvégére. Azért talán vasárnaptól megint jobb idő lesz.
Most itt is szakad az eső. Kép

OK, majd egyeztetünk nyaralásügyileg Kép. Bár akkor azért jó időnk szokott lenni, ezt is vedd figyelembe. Kép

Kisbika nagyon ari!

Egyébként a dokinénink is azt mondta, hogy azért ilyen kis fürge Bendegúz, mert ilyen kis pici, de izmos. Nem mertem neki elmesélni, hogy már leesett a pelenkázóról is. Mit gondolna rólam, milyen anya vagyok Kép/Kép )

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, csak azt gondolná, hogy egy anyuka vagy a sok közül, akinek leesett vhonnan a gyereke. Kép
Vendég
 


Most robbanok mindjárt fel. Azt hittem apa mindjárt hazaér, és indulunk (de már most is később lenne, mint ígérte), erre felhívom, és még javában dolgozik, és nem tudja meddig..Kép. Mikorra érünk így Keszthelyre, azt nem tudom. Utálok Bendegúzzal éjjel odaérni. Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


És ha reggel mennétek?
Ez elég dühítő, nálunk is elég gyakran előfordul, hogy Apa késik. Mondjuk ha menni kéne vhova, tuti robbannék én is!
Vendég
 


Sok puszit küldünk Zitának az első névnapja alkalmábólKép

Holnaptól 3 hétig nem nagyon fogok tudni jönni, mert jönnek haza a tesómék, babástól családostól, gondolom jövünk-megyünk, amennyire a gyerekektől lehet.
De azért igyekszem.

Jó hétvégét mindenkinek.

Timi&Fanni

KépKép
tibicsoki75
 
 


Ja és persze Mankát is pusziljuk a neve napjánKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi,
köszi! Kép

Jó tesózást és babázást!
Vendég
 


Tünde!
Már gondoltam rá én is, hogy menjünk reggel, csak már mindent összepakoltam, légzésfigyut kiszerelvényeztem, itt ücsörgünk Bendegúzzal (illetve ő hasal) a csomagokon. De ha tényleg csak este ér haza, akkor nincs más választásom. Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Zitának és Mankának boldog névnapot kívánunk!

Réka és Ágoston

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Réka,
köszi! Kép
Vendég
 


De jó, megjött Apa.
Azt mondta, a repcsibe belecsapott a villám menet közben, de ez "normális" odafent.
Németo-ban meg bérautóval ment tovább, és csak kisbuszt tudtak adni neki, csak az volt "raktáron".
Hülye egy út volt.
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Azannya!
Vendég
 


Mennyi ghostKép
Voltunk talizni, most krumplit főzök Jacknek, este jövök.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Lányok, köszi a névnapi jókíváságokat, aranyosak vagytok. Én meg jól elkéstem a Zitáéval, de most:
Boldog névapot ZitaKép!

Tegnap nem is volt időm benézni,jó sokáig itt voltak a vendégek.

Tünde, Zita olyan szép az képen amit felraktál az ősziben, a sötét ruha kiemeli a szép kék szemét.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Jó lehetett a tali, nagyon jók lettek a képek.
Szóval az írek mégiscsak félrekacsintgatnak, láttam ám a képeket! Kép/Kép

Manka, köszi, átadom Zitának!
Vendég
 


Jelentem, végre Zita is bújós lett!
Olyan aranyos, vigyorog rám, és aztán fúrja belém az arcom. Plusz még megmarkolja az arcom, és húzza magához. Kép
Vendég
 


Sziasztok,
Jacknek ma levágtuk a haját, olyan kis aranyos lett, majd holnap lefényképezem.

Ma reggel apát elkísértük Csillebércre dolgozni, Jack jót aludt, meg játszott. Ma este viszont nagyon nem akart elaludni, izzadtra hisztizte magát, csurom víz lett a haja. Aztán meg vigyorogva hintáztatta a fenekét négykézláb egy jó órán keresztül, majd szó nélkül elaludt.

Tünde, a képek csalókák, Jack csak szerrette volna megkóstolni a Maja harisnyáját, és így kezdődött a gabalyodás. Cleóval emlegettük Zitát, miközben néztük mit ügyködnek a gyerkőcökKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka, mivel vágtátok Jack haját? Ollóval vagy géppel?
Én éppen tegnap szárítottam Zitátét hajszárítóval először, tetszett neki.

Hát Lányok, itt olyan hideg van, hogy reggel befűtöttem. Kép/Kép
Vendég
 


Tünde, géppel vágtuk a Jack haját, rakok fel képet, hogy jobban lássátok a változást, itt egy pár nappal ezelőtti "újságolvasós" is.
Kép
Kép
Az árnyék egy kicsit zavaró, de azért látszik, hogy rövidebb.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, tök jó lett! Hihihhi, Zita is így olvassa az újságot, de ő egészen pici csíkokat tud tépni. Kép
Vendég
 


Mit csináltokebben a sz@r időben?
Ma adtam Jacknek spenótos krumplit, és nagyon nem ízlett neki, nagyokat fintorgott, sőt öklendezett is egy sort, de azért lenyelte. Olyan kis aranyos, mindent lenyel. Azért még holnap is próbálkozom a spenóttal, hátha megszereti.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Hát, mi nem sokmindent csinálunk. Én főztem, apa felporszívózott, meg tv-t nézett, meg újságot olvasott. Aztán nemsokára indul Dombóvárra, és csak holnap este jön haza. Kép
De itt mintha világosodna.
Vendég
 


Voltunk moziba apával, Jackre vigyázott a húgom, jó volt egy kicsit kimozdulni, bár a film elég furcsa volt. Nem is tudom a címét, Ewan McGregor volt az egyik főszereplő. REngetegen álltak sorban a mozi kasszánál, ebben az esős időben nem nagyon lehet mit csinálni.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


De jó Nektek, mi nyár óta nem voltunk. Ebben a gyerekcsináló időben mi próbálkoztunk is, de Zita nem hagyta a dolgot. KépKépKép
Vendég
 


Hamar kezdi a testvérféltékenységetKépKépKép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Hát hallod, nekem is ez jutott eszembe, hogy kis önző! KépKépKép
Vendég
 


Megmutatjuk Jack-nek a pizsinket, hátha megtetszik benne Zita, és végre eljön a mamájával hozzánk. Kép
Kép
Vendég
 


De szééép rózsaszínű pizsi, látom Zitának sincs ellene kifogása,nem úgy mint az utazóágy ellenKép. A háziállatok is helyesek.
Az én szépszeműm meg üvölt, nem akar se aludni, se enni, se velünk lenni a nappalibanKép.
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nem is evett Jack? Kép Akkor már csak kidugja az orrát az a hülye fog, nem?
Zitát is megviseli most a fognövesztés, önmagához képest elég nyűgi, elalvás előtt kenegetem az ínyét Dentinox-al.
tök jó ez a kép, ott fog látszik a nyelve alatt?
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttünk tegnap este.
Hát nem tudom felétek milyen idő volt, de Keszthelyen gyakorlatilag három napig sz@r. De nagyon. Tök hideg, esős, szeles, undorító. Egyedül pénteken lehetett kimenni kicsit sétálni, meg persze tegnap dél körül kisütött a nap.
Úgyhogy azt hiszem mi a következő hosszú hétvégére jobb ha nem tervezünk semmit, és akkor talán szép idő lesz, és legalább másoknak jó lesz Kép.

Egyébként persze nagyon jól éreztük magunkat, de szinte végig bent vackoltunk a lakásban.
Bendegúz megtanulta hogy ha a nagymamához felkéretzkedik, ő mindig fel is veszi, és ezt előszeretettel gyakorolta is Kép. Jókat aludt, jókat játszott, jókat evett (spenótot és sóskát is friss házi készítésűt, és megette) viszont nem hízott egy dekát se. Kép

Zitának hogy állnak a fölső fogai? Ma éjjel álmában kétszer felsírt Bendegúz is, nem tudom nem mocorog-e nála is valami. De szerencsére nem ébredt fel.
Most aluszik, újabban napjában háromszor alszik, mint "kiskorában" Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ja, és nagyon cuki Zita a zsiráfos pizsiben Kép.

Azt olvastam, hogy megviseli szegényt a fognövesztés, csak hogy kint vannak e már valamennyire a fölső fogai?

Jack szemei elképesztően kékek! Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Most Ágoston elég nyűgös. Neki is jön a foga. Pénteken kibújt egy felül, de neki sem a középső, hanem talán a második, de olyan messze. Pont, mint Zitának. És most látom már az egyik középsőt is. Még nem törte át az ínyét. Reméljük, még ma kibújik.

Pénteken lenyelt egy ragtapaszt. A mutatóujján van egy szemölcs, azt kenegetjük, és utána le kell ragasztani. Na, azt sikerült lenyelnie. Jól megijesztett vele. 2 nap múlva kikakilta.

Márt!
Hogy csináltad a spenótot és a sóskát?
Mennyiket alszik ilyenkor?

Manka!
Gyönyörű szeme van Jacknek! És jó lett a haja is!

Jókedvű Zita aranyos a zsiráfos pizsijében! Kibújt már a negyedik foga?

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Szegény Ágoston, drukkolok, hogy kibújjon az a fog minél hamarabb. És persze Jacknek is! Kép

Réka!
A frissen szedett (szomszéd néni kertjében Kép) sóskát, spenótot megpucoltam a száraitól, forrásban lévő vízbe dobtam, egyet forrt, mikor kihűlt botmixer. Aztán kis főtt krumplival, meg annak a levével, meg kb. negyed gerezd fokhagymával összetrutyiztam. A sóskába tettem egy kis tápit és pipihusit is. A spenótba is lehetett volna tápit rakni (vagy anyatejet, ha van bőven, de nálunk már nem ez a helyzet Kép), kicsit sűrű volt anélkül. Tök sok levélből bazi kevés zöld trutyi lett, de le tudtam fagyasztani mindegyikből három adagot.

Ha háromszor alszik, akkor egy órásat tízórai előtt, aztán egy kb másfeleset ebédig, és délután még egy órát. De ha reggel nem alszik vissza akkor délelőtt bő kétórát egyben. Csak akkor nagyon nyügi, nem lehet megetetni gyümivel.

Bendegúz néha már szabályosan mászik. Persze ha nagyon siet Kép, alkalmazza a hasravetődéses technikát is, mert úgy gyorsabban halad.

Elhoztuk otthonról a járókát, nem nagyon szereti, de azért néha belerakom kicsit. Nem bírok már utána menni két percenként, főleg ha dolgom van közben. Sajna megszokta már a nagy szabadságot a szőnyegen. Most sikerült lekötnöm egy nyuszikás ajándékzacsival pár percre. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?