Új privát üzeneted érkezett!

.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi!
Még egyszer is köszi! Kép
Elfogadom én Bendegúzt ilyennek, sőt imádom ilyennek, szerintem olyan kis tökéletes teste van Kép. Meg láthatóan ő is jól érzi így magát.
Csak azt gondolja az ember, ha hallja, hogy más gyerek ekkora korában sokkal többeket eszik, talán neki is kicsit többet kellene. De végül is a mai főzeléket amit csináltam neki olyan jó étvággyal ette, egy szavam sem lehetett! Kép

A tulipánok tényleg gyönyörűek!

Tünde!
Zita szeret kitűnni a nagy átlagból, ebből is látszik. Kép Biztos gondolta: mindenkinek van már két foga, én gyorsan növesztek egyet extra heelyen! Szerintem se aggódj, várd meg mi lesz belőle.

Húú, ma amikor a 4 órás kelés után nagy nehezen visszaaludtam (mert a hülye madarak annyira csiviteltek a gesztenyefában az ablakunk előtt, hogy nem bírtam tőlük aludni), olyan sok hülyeséget álmodtam. És emlékszem volt benne egy nagy fekete pók, amit ki akartam irtani a lakásból, mert egyszer láttam, hogy tök közel lóg a hálójában Bendegúz ágyához, aholis állt egy akvárium is, és láttam, ahogy a pók (nem volt kicsi hanem legalább 6-8 centi) bemászik a halak közé és meggyilkol egy halat. És utána egész végig ez a hülye pók foglalkoztatott, hogy hol lehet, mert nem találtam. Totál lefáradtam bele.
Meg vezetnem is kellett egy tök szűk utcában autók között szlalomozva, de úgy hogy a tesóm adott gázt és én kormányoztam, higgyétek el bazi nehéz így vezetni Kép. A dologhoz hozzátartozik hogy kb egy éve nem vezettem.
Nem fárasztalak Benneteket tovább az álmaimmal.

Olyan jót sétáltunk Bendegúzzal, de a végére úgy elfáradt, annyira elkezdett sírni az álmosságtól, hogy kézben kellett hoznom. És hogy örültem, hogy csak 6800at nyom! Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde!
Azért inkább egyél szerintem. Kép Én biztos azt csinálnám, hogy két napra főznék, és közbeiktatnék mindig egy-egy salátanapot, amikor csak valami salit dobnék össze és friss rozskenyérrel enném. Lehet hogy én sem rendelek mindennapra, hanem csinálok ilyen vitaminnnapokat most tavasszal.

Megnézem az Álmoskönyvben mit jelent pókkal álmodni.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

 
 

Pók szerencsét jelent! Kép

Manka!
Milyen volt a szigeten?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Nagyon jóóóó volt a szigeten, legközelebb mi is nagyobb pokrócot viszünk. Jacket negyon érdekelte a fű, kb. negyedórán keresztül csak birizgálta, meg tépkedte, tök jól elvolt, de aztán elkezdte enniKépKép. CSináltam egy rakás fotót, le is merült a fényképezőgép akkuja, most töltöm, aztán elárasztalak titeketKép.

Márti, szerintem már Jack is 9kiló körül mozog, de ő is hosszú gyerek, mint Leon.

Barbi, el vagyok ájulva a kertetektől, gyönyörű. A fiúk is nagyon helyesek, jobbulást a kis betegnek, mi lesz így a holnapi sétával?

A fog addig fáj csak amíg át nem töri az ínyt? Ezt már hetek óta meg akarom kérdezni, de mindig elfelejtem.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
KösziKép
Elvileg csak addig fáj, amíg teljesen át nem töri.
Leonnak úgy látszik még addig se, mert a 3-ból egyet se vettem észre, csak amikor megharapott vele.
Hát ha nem lesz reggel hőemelkedése akkor kivinném kicsit sétálni, a levegő jót tenne.
Majd meglátjuk.Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


NNa, itt vagyok, nem látom a korábbi írásomat, de biztos itt van.
Először egy tegnapi kép, amikor Jack is megpróbált killerkedni a la BendegúzKép.
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, vmelyik nap küldtem Neked mélt, megkaptad?
Vendég
 


Manka!
Jack nagyon tehetséges!! Kép Jól eltanulta a killertempót! Kép

Megyek teregetni, aztán még bekukkantok.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Na, indulunk? Én készen vagyok.
Kép
Ücsörgök
Kép
Álmodozom
Kép
Ez meg mi?
Kép
Jé, ezt lehet tépkedni!
Kép
Hú, ez nagyon jó!!
Kép
Vajon milyen az íze?
Kép
Miért nem kóstolhatom meg??
Kép
Na jó, akkor megeszem anya telefonját.
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde, nem kaptam mélt, átküldöd most?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, nagyon jók a képek, és a kommentár is.
Bár... a 3. képnél lemaradt, hogy Zitáról. Kép
Vendég
 


Ja és sziget után beugrottunk a pubba egy sörreKép
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Azt írtam, hogy Sanyi utazik szerda-csüt, eljöttök Jack-el?
Vendég
 


TündeKép, hát persze, hogy ZitárólKép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Na, végre látjuk vadférjedet is!
És Jack mindjárt az asztalon kezdte a bulit? Kép
Vendég
 


Manka, Neked a yahoo-val nem volt gondod?
Ez a hülye vipmail is szarakodik. Kép
Vendég
 


Basszus, pedig még álmodtam is valami ilyesmit. Szerdán jön az egyik általános iskolás barátnőm meglátogatni minket a két lányával (3 és 5 évesek). Az a baj, hogy már jó régen megbeszéltük, Bercelről jönnek.

Vadférj mikor szokta megtudni, hogy el kell utaznia?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ezt pl tudta a már a múlt hét vége felé. De van, hogy előző nap tudja meg.
Jajj, olyan jó lett volna, de mindegy, lesz még rá alkalom, bőven. Kép/Kép
Vendég
 


És a yahoo-val minden ok?
Vendég
 


Manka!
Nagyon jó a képsorozat Jackről! Nekem az tetszik nagyon, ahogy megörül a fűnek Kép.
Bendegúz is állandóan lemászott a pokrócról, ami elég kicsi volt, és próbált egy kis földet magához venni, de nem hagytam neki Kép.

De a pubos kép is nagyon klassz! Jól látom, hogy apja szemét örökölte?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, az én apukám mindig azt mondja, hogy szinte zavarbaejtő, ahogy Jack a John (vadférj) szemeivel néz. És pont ma ugyanezt mondta vadférj zenekarának a gitárosa, még a megfogalmazás is hasonló volt. Úgyhogy jó látodKép.

Jacknek is van kantáros farmerja, és ahogy megláttam milyen jól áll Bendegúzon, én is ráadtam Jackre, de még egy kicsit nagy rá. Na nem baj, majd belenő.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde!
Láttam a kis fehér horgolt cipőt a másikon. Ha tényleg szeretnél ilyent, én szerdán elugorhatok Bendegúzzal az Árkádba és veszek egyet szívesen Zitának. Aztán elküldöm valahogy.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Olyan hüle ma ez a babanet, ezt már egyszer leírtam, de eltüntKép - szóval én szeretem a yahoot, jól működik, yahoos címek között meg főleg, és a legtöbb ismerősnek és a rokonságnak yahoos címe van. Az ingyen 1 gigabyteról nem is beszélve.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Megyek az ágyikóba!
Jóéjcakát!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Én is megyek, ma is jól elfáradtam.
Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti, Kép
köszi, nagyon aranyos vagy!
Fúúú, basszus, ez nagyon csábító ajánlat! Olyan szép az a kiscipő! Hááát, ha Neked nem nagy macera, akkor nagyon örülnék a kiscipőnek. Most lefotóztam, hogy milyen van Zitának, hát az a horgolt sokkal de sokkal szebb:
Kép

Ma ezt cserkészte be Zita a pelenkázón, de még kicsit alakítani kell a technikán:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Ma olyan jó éjszakánk volt, Bendegúz megint reggelig aludt, negyed 8kor reggelizett. Kép

Tünde!
Tényleg szívesen!Kép Ma a tesómmal megyünk császkálni a belvárosba ebéd után, ezért ma nem valószínű. De remélem eljutunk holnap, mert apa munkahelyére is beígérkeztünk, aztán meg lehet hogy elmegyunk uszizni hatkor Bendegúzzal, mert hétvégén nem leszünk itt, már csütörtökön elhúzunk Keszthelyre. Sajnos apa megy péntek-szombaton céges kommunikációs csapatépítő tréningre, de vasárnap hétfőn legalább velünk lesz. Ha a héten nem jutok el, kedden mindenképpen.
Mekkorát vegyek, ha megyek? Persze nem tudom egyáltalán hogy vannak ezek méretezve.

Aztán majd megírod a címeteket az emailemre, és elküldöm.

Egyébként ez a kisvirágos nyári cipő is aranyos! Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ma tökfőzit főzök Bendegúznak, persze ezt is krumplival dúsítva Kép. Kíváncsi vagyok mit szól hozzá. Sajna kaprom nincs, de teszek bele hagymát meg petrezselymet.

Egyébként nekünk lehet hogy beválik a fürdetés előtt kisadag főzelék, utána szopi kombináció. legalábbis tegnap ezt csináltuk, és jóízűen kajált, nem volt erőlködés, és végigaludta az éjszakát.

Megint csak én vagyok.

Megyek is vasalni.Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde
Ti jöttök pénteken Prüntyihez?

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Márti,
én is így etetem Zitát, ahogy Te.

Sildike,
nem.
Vendég
 


Lemondtam a hét további részéről a kajarendelést.
Utálom, amikor másoktól függök.
Még no kaja, és már kopognak a szemeim. Kép
Megetetem Zitát, hátha attól jobb lesz. Kép
Vendég
 


Tünde!
Nem tudtad megbeszélni a kajahordóval, hogy hamarabb jöjjön? Régebben nekem is fél 1 körül hozták, de aztán megváltoztatta az útvonalát, és így fél 11kor mindig ideér.
Ne bosszankodj (bár meg tudom érteni )! Mire Zita kajál, tuti odaér!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Végülis megjött a kaja, 1/2 1-kor. Közben mondták neki, hogy lemondtam a többit.
Abban maradtunk, hogy elgondolkozom azon, hogy adok neki kulcsot. Hát, nem tudom. Kettőt kéne adjak, egyet a kapuhoz, egyet meg a lépcsőházhoz. Itt csak 6 lakás van, 2-ben épp nem lakik senki, mindenki kint hagy az ajtó előtt ezt azt.
Megbeszélem Apával este.
Pedig olyan fincsi a mai ebéd, finom tavaszi főzelék, nagyon tuti. Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy ennyi ideig nem jelentkeztem. Még nem a lakásfelújítás miatt, hanem mindig van valami, ami miatt nem tudok írni.

Nagyon jó képeket tettetek fel! Minden baba, és mama csodaszép! Na meg az apukák is jóképűek.

Szombaton 2 esküvőben is voltunk. Az egyik szertartásán, a másiknak meg a bulijában. Ágoston nagyon jól viselkedett. Éjszaka a szüleimnél aludt. Kicsit tartottam tőle, de nem volt vele semmi gond. Hajnali 5- kor ébredt először, akkor már mi is ott voltunk, megszoptattam, és aludtunk tovább 8- ig.

Amíg én kaját rendeltem, egy héten csak egyszer mentem ki fizetni, a srác rátette mindig az ebédem postaládára. Mondjuk ez tényleg más a helyzet, mint egy társasházban.
Különben ma én is tavaszi főzeléketfőztem.

Íztlett Bendegúznak a tökfőzelék?
Azt hiszem én is kipróbálom, hogy fürdés előtt megetetem Ágostont, hátha vigigaludná ő is az éjszakát. Amúgy már nem vészes az éjszaka. Csak egyszer ébred, 3- 4 körül, 5- 10 perc szopi, és alszik tovább 7- 8- ig.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Ma elmentünk sétálni, és pont útba esett egy angol turkáló.
Ezeket vettem, 1500Ft volt összesen:
KépKépKép
Természetesen mind a kiscsajé. Kép
Vendég
 


Tünde!
Tökkirály cuccok! KépKiszúrtam egy kis kockás kalapot a jobb fölső sarokban, jól láttam? Nagyon szupi! A legjobb dolgokat mindig turkikban lehet kifogni. Tegnap én is turiztam Bendegúznak egy nyári nacit meg egy pólót, nagyon jópofák, az egészet 390ért.

Mi ma mégse a belvárosba mentünk, olyan dugók voltak a városban nem kockáztattunk, inkább a Városligetben voltunk 3 órát. Ittam egy jéghideg sört is, nem bírtam ellenállni, legalább Bendegúz is jobban alszik a tejcitől Kép.
Kivételesen a jó levegőn elaludt a kocsiban, addig mi is ejtőztunk egyet a tesómmal. Tök jó délután volt.

Most Bendegúz úgy pörög, mint akit felhúztak. Kíváncsi vagyok, hogy dől ma ki fürüc után. De előtte még elővacsizunk is, ha betalálok a szájába Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, igen, jól láttad. Kép Meg van egy habosbabos fehér is. Kép
Vendég
 


Tünde!
Igen azt is láttam, csak megakadt a szemem ezen a kis kockás darabon. Kép A középsőn meg már egész nagylányos az a szoknya-blúz együttes. Kép
Holnapra be van tervezve az Árkád, ha kapok, vegyek cipellőt?

Sikerült megenni a tökfőzimaradékot, és még fürdéskor is folytatódott a pörgés, aztán szopi után nagy kipurc, úgy fektettük le mint egy rongybabát. Kép

Réka!
Bendegúz megette a tököt, nem követelőzött ugyan utána, hogy kér még, de egy rendes adagot megevett. Kép Volt benne krumpli is rendesen, hogy elég sűrű legyen, meg kis hagyma, olaj, petrezselyem, és pipihusi.

Manka!
Jót sétálhattatok Ti is, megnéztem a képeket az ősziben! Kép

Én mindjárt esek be az ágyba.

Jóéjcakát,
Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Még ezt gyorsan.

Így kéretőzik fel Bendegúz az ölembe.

Kép

Tegnap lehalkította a hifit. Ez előtte készült.

Kép

Így vadultunk Krisztivel ( a tesóm) és a nyuszival.

Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok, tényleg jót sétáltunk és dumcsiztunk a lányokkal, és én még utána is kimentem Jackkel egy körre, imádom ezt a jóidőt!

Jacknek viszont fáj a foga, múlt éjszaka másfél órán keresztül sírt, adtam neki panadolt, nagy nehezen megnyugodott, aztán elkezdett játszani az éjszaka kellős közepén, én meg már nem is bántam, csak ne sírjon.
Most is nehezen ment az elalvás, jó órahosszán keresztül sírt, és azóta is felsírt már egyszer.
már látom a fehérséget az ínye alatt, de legutóbb is láttam, akkor írtam, hogy megeszem a kalapom, mégis még több mint egy hét múlva bújt ki. Addig meg szenved szegénykémKépKép.

Hú Tünde, milyen jó kis ruhatára van Zitának, ráadásul nevetségesen olcsón. Mit "iszikKép" Zita a pelenkázón? Teát?

Réka, de jó, hogy megkerültél. Ágoston tényleg nagyon jógyerek, én cigánykereket hánynék örömömben, ha Jack csak egyszer ébredne éjszaka.

Márti, mikorra tervezitek holnap az Árkádot? Lehet, hogy mi is elnéznénk arrafelé, úgy volt, hogy holnap jönnek a barátnőmék, de eltolták holnaputánra, úgyhogy van egy üres napunk.

Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Tegnap elég szarul voltam, még séta közben elkapott egy bazi nagy fejfájás (Márti, eszembe is jutottál), kicsit forgalmasabb úton mentünk, így a benzingőztől jó hányingerem is lett.
Aztán itthon gyorsan letoltam egy Algopyrint, próbáltam aludni du., de Zita nagyon elemében volt, aztán kajaidő, aztán főzőcske (tejfölös gombapaprikás). Este se voltam túl rózsásan, vadférjre is jól kiakadtam, kértem, hogy etesse meg Zitát fürdés előtt, de nem, Õ fáradt. Erre kitalálta, hogy kapjon csak cumisüvegből tápit... Kép én meg jól letoltam, hogy azért, mert még nem tudja mondani, nem vonjuk meg tőle a fél vacsit.
Na mindegy, mára jól vagyok, és az a tanulság, hogy magamra is teszek sapit ebben a nagy uv sugárzásban.

Márti,
ha mentek, akkor légyszi vegyél, jó? Az a 17-18-as méret jó, amit Megann írt, ha nagyobb van, akkor ne vegyél. De ha kis számozás van, akkor 3-4-es a jó. De ha végképp nem tudod, akkor légyszi csörögj rám: 70/5413131
Bendegúz nagyon ügyesen mászik, Zita még mindig tolat, és a tengelye körül forog.

Manka,
de sajnálom, hogy Jack ennyire szenved! A Dentinox nem segít egy kicsit? Vmelyik nap én is bekentem Zita ínyét, eléggé szenvedett, és aztán el tudott aludni. A nyakláncot hordja még Jack?
Igen, tea van a cumisüvegben. Már addig eljutottunk, hogy nagyon nagy melegben iszik belőle. A vizet viszont mindig kicsorgatja a száján, és közben vigyorog, hogy na, ugye nem gondoltad, hogy EZT megiszom????
Vendég
 


Sziasztok!

Manka!
Szegény kis Jack! Kép Sajnélom, hogy ennyit szenved ezekkel a fogakkal.
Nem nagyon tudom tervezni, ha egyáltalán eljutunk ma, abszolút attól függ Bendegúz mikor ébred majd délelőtti alvásából. De most nem mondom, hogy beszéljünk meg találkát, inkább majd egy nyugis napon, amikor bőven ráérünk sétálni, meg eljöttök hozzánk is esetleg! Mert nekünk abszolút célirányos rohanás lesz, be kell mennem a bioboltba babapisipótlásért, meg a zöldségeshez puha körtéért, meg persze a kiscipőért Zitának, és aztán húzunk haza. Mert délután is minél előbb kell nagyot aludni, mert aztán megyünk be apa cégébe, és onnan az usziba.
És csak akkor megyünk ha tényleg belefér ebéd előtt, különben holnapra marad.

Ráadásul ma megint fáj a fejem. Kép

Ma éjjelre nem jött be a főzelékhadművelet, Bendegúz felébredt 3kor, adtam neki almalét, jó csomót ivott, aztán rámtapadva elaludt szopi nélkül. Biztos szomjas volt. Így megmaradt a reggelije is a cicimben.Kép

Ti miben altatjátok a gyerkőcöket? Én egy rövidujjas bodyban, plussz pizsirugiban, és be van takarva a kis könnyű plédjével. De néha olyan érzésem van, hogy ez már sok neki, és melege van.

Mostanában rendszeresen azt mondja, hogy mamma. Olyan édes meg kell zabálni. Tudom, hogy még nem tudatosan nekem mondja, de akkor is! Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde!
OK!Kép

Én már mindenkinek csak a fejfájásról jutok eszébe.Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
én hosszú ujjú bodyban, és hálózsákban altatom. De én is most vacillálok, hogy valszeg vastag már az a hálózsák, mert este is melege volt és reggel is. De a takarót meg lerúgja, vékony zsákom meg nincs. Van még egyáltalán nagyobb méretben?
Vendég
 


Nálunk ma van az első baba-mama klub. Nagyon lelkes voltam, amikor mondta a védőnő, de Zita pont most alszik, így nem mentünk. Kép
Persze azért jobb program esetében változik a kiscsaj alvása, de ott tuti tiszta dinka lett volna. Kép
Vendég
 


Tünde!
Én sem zavarnám meg Bendegúz alvását emiatt, mert akkor totál nyügi, és nem bírok vele. Persze délután, ha nem fog időben felébredni, felsimizem, mert időben el kell indulnunk hogy beérjünk, és még uzsizni is kell.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hazaértünk, ebédeltünk, jaaj de fáj a fejünk.. Kép

Tünde!
Sajnálom, hogy nem jártam sikerrel. Kép Annyian voltak a H and M ben egyébként mint a nyúlszar. Amúgy körül sem néztem, így utólag jutott eszembe. Összetalálkoztam ezzel a csajszival, szintén kisbabával volt, dumáltunk 20 percet, aztán húztam haza Bendegúzt ebédeltetni.

Most meg elaltattam Bendegúzt, hogy azért valamennyire pihenten induljunk délután.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Nekünk villámgyors sétánk volt. Egyszercsak nagy dörgések voltak, aztán csippcsöpp eső. A nagy zuhé most kezdődött.
Kép

Azért teszek fel képeket:
KépKépKép
Vendég
 


Nekünk villámgyors sétánk volt. Egyszercsak nagy dörgések voltak, aztán csippcsöpp eső. A nagy zuhé most kezdődött.

Azért teszek fel képeket:
KépKép

Márti,
még 1x köszi, hogy megnézted!
Nyugi, pár óra múlva odaér az eső, és elmúlik a fejfájásod! Kép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?