Új privát üzeneted érkezett!

És ezt Kép mire írod?
Vendég
 


Ááááá, olyan szép idő van, Zita meg húzza a lóbőrt.
Délelőtt vendégek voltak, 3 hós kisfiú és az anyukája.
Zita nagyon vagánykodott, hogy ő már 4 hónappal idősebb, és nem aludt semmit se. Most bezzeg behozza, hogy elmentek. Babakocsiban már nem alszik, ha meg nem alszik egyáltalán, akkor tök bolond.

Manka,
Jack-nek tulképp ez a 3. babakocsija? Teszel majd képet?
Vendég
 


Kajatéma.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

 
 

Tünde! Kajatéma.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sehol senki, én meg jól kiírtam magam az ősziben.

Olyan jó volt ma apa időben hazajött, és uzsi után elmentünk együtt sétálni Bendegúzzal, gyönyörű idő lett. Jól meg is hintáztattuk egy játszótéren, és szagolgattuk a tavaszi illatokat, gyönyörűek a virágbaborult gyümölcsfák! Olyan jó volt! Kép
Este meg wellneseztem a kádban egy jót, most meg megyek aludni.
Jóéjszakát!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


én bekukkoltam többször, de sehol senki...
Vendég
 


És csak bekukkolsz és nem is írsz!! Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Mert nem tudtam mire reagálni, nem írtatok! Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Na, ma jól rátok zúdítok egy csomó fotót.

Első sorozat: Bendegúz tegnap játék közben:

Itt szépen békésen játszom...aztán kinyírom malackát..aztán megnyugszom...
KépKépKép

Becsavarodtam:
Kép

Séta közben kibékültem Malackával:
Kép

Aztán hintátztunk...és tetszett! Kép
KépKép

Már kész az ebéd, Apa paprikáscsirkét főzött! Kép Megkóstoltam, naggyon fincsi lett, nyami!Kép
Ma megint megyünk uszizni, majd beszámolok estefele milyen volt.
Szép szombatot Nektek!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Fúúúú, márti, Nektek is van patkányotok?
Bendegúz nagyon helyes, a kínyirom a Malackát és az utolsó képen különösen tetszik!

Délelőtt elmentünk ruhát venni, mindhármunknak.
Zita kapott 3 bodyt, 1 sapit és 6 pár zoknit. Kép
Mi semmit. Kép/Kép

Zita letisztítja a napszemcsit:
KépKép
KépKép
KépKép
Vendég
 


De jó, mennyi kép! Bendegúz killer képe tök jó, de a kedvencem a becsavaródós kép, úgy néz a nagy szemeivel mint valami kis nyuszkómuszkó az odubólKép.

Zitának nagyon jól áll a masnis sapi, az utolsó képen meg igazi kis rosszcsontkinézetű, megzabálomKép.

Ügyesen fényképeztete ma lányok, mindketten pirospontot kaptok.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ma megbeszéltem Apával, hogy ő fürdet és etet, mert én megasztárt fogok nézni.
Erre boxolnak. Kép KépKép
Vendég
 


Séta előtt
Kép
Séta után
Kép
Jókedvem van
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,
a 2. képen hova dugtad a sörösüveget? Kép
Nagyon helyes Jack, Apa idősebbnek nézte, mert hosszabb a haja. Kép
Vendég
 


A képeken látszik az új babakocsi, a régi 2funkcióson már túladtunk, így van a nagykerekű és ez az esernyőre csukható.

Már Bendegúz is milyen ügyesen ül. Jack még mindig nem valami stabil, de napról-napra javulgat. Jack a négykézlábon állást is gyakorolja, bár a habtapi elég csúszós ehhez, de az ágyon már egész jól megy.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sörösüveg:Ö:Ö
Jack haja már tényleg jó hosszú, lassan neki lehet esni a hajnyíró géppel.
"Apa idősebbnek nézte..." Hiszen idősebb is, egy nappalKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Igen, mondtam, de Õ többre gondolt....
Vendég
 


Manka,
írtam Neked a skype-on.
Vendég
 


Jack ma 7 hónapos, Fannival és Ágostonnal együtt.
Megyek aludni, ma szinte egész nap jöttünk-mentünk Jackkel, alig állok a lábamon.
jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!
Nagyon jók a képek csajok!
Tünde!
Zitának tényleg nagyon jól áll ez a fodros sapi és nagyon huncutul néz ki benne. Finom lehet a zsinórja! Kép Tök jók a homályosított képek is, főleg a fekete-fehér verzió!
Én is nagyon élveztem tegnap az esti együttsétát apával, de sajnos nálunk ez elég ritkaság, mert mindig későn ér haza, bár most reklamáltam, hogy gyakrabban kellene ilyent csinálni! Talán lesz foganatja!

Manka!
Jack tényleg idősebbnek néz ki, és olyan nagy már! És olyan teliszájjal tud nevetni, nagyon jópofa! Kép
Próbáld ki a habtapi helyett a pokrócot, azon nagyon jól lehet mászni! A habtapi nálunk csak kapargászásra van, körmöt élesíteni Kép.

Képzeljétek ma egyedül voltunk a babaúszáson, három gyerkőc lett volna, és nem jöttek el. Így a tanárnéni végig velünk foglalkozott, és Bendegúz már merült is párat, és nem is sírt, csak nézett nagy meglepetten. Ma velem uszizott, mert az elején volt egy kis nyügizés, és aztán velem megnyugodott és úgy maradtunk, apa meg fotózott. Kép Bazira elfáradt, aludt a kocsiban hazafelé mint a tej (nem apa, Bendegúz Kép). De én is jól kipurcantam Kép.

Képzeljétek kint van a második foga is! Éjjel volt két felsírás, szopi is, talán ma már jobb lesz.

És képzeljétek csináltam neki ebédre cukkinis-krumplis-pipihusis kajcsit kis hagymával, fokhagymával, petrezselyemmel, és úúúgy, de úúgy ette! Én meg úúúgy de úúgy örültem neki! Kép
Holnap is főzök neki fincsit!

És képzeljétek az uzsi után az etetőszékben azt mondta hogy hamamama, aztán meg hogy mamamamama. Tudom, hogy ez még nem az igazi mama, de majdnem megzabáltam. Kép

És kapott a tesómtól egy hasonló kalapot, mint Jacké, tiszta kis horgász benne! Apja le sem tagadhatná! Már alig várja, hogy menjünk együtt pecázni a gyerkőccel!

Teszek fel róla képet! (ez a killer-arckifejezés mint a középső képen most nagyon menő nálunk Kép) De még azért ő is néha ingatag ülésben, és akkor vigyázunk rá, nehogy nagyot koppanjon ha eldől.

KépKépKépKép

És az uszi után bementünk melegedni a szaunába (40 fok volt, mielőtt megijednétek). Bendegúz először meglepődött, aztán már élvezte!

KépKép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Na, ez jó hosszú lett megint, és jó sok kép!
Szóljatok, ha túl sok, és akkor visszafogom magam, csak a sapkás sorozatból nem tudtam választani Kép.

Gratula a ma 7 hónapos Jacknek, Fanninak és Ágostonnak!!!

Manka!
Klassz a babakocsitok!

Én is megyek aludni. Jóéjszakát!
Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
én szeretm nézegetni a képeket! Kép
Bendegúz nagyon anya-szívdöglesztően tud vigyorogni!
Olyan kis helyes!
Gratula a 2. foghoz, főzéshez, evéshez!
Vendég
 


Márti, dehogy sok, jöhetnek a képek minden mennyiségben. Én is gratulálok a szaunázós nagyfiú 2. fogához!
Most már tényleg megyek aludni.
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, kint van Zita 3. foga!
Manka, Te ezt most ne olvasd el, nem akarom fájdítani a szíved. Kép
Jelöljétek ki, úgy könnyebb olvasni.
<font color="ffffff">Ma gondoltam, bekukkolok Zita szájába, hátha van ott valami. Olyan sokat nyálzik, meg egyfolytában rág, és a nyelvével is a felső ínyét macerálja már vagy 1 hete. Kép
Szóval bekukkoltam, és ott a fog, felül, de nem a szemfog, hanem a mellette lévő. Nem nagyon hagyta megnézni, de úgy láttam, teljes hosszában kint lehet.</font>

Megnézzük a F1-et, aztán megyünk megint szavazni. Kép/Kép
Vendég
 


Tünde!
Gratula Zitának a harmadikhoz!!! Mindig jól megelőz minket! Kép
Persze ez nem baj!

Mi is voltunk szavazni, meg voltunk a Margitszigeten sétálni, olyan klassz volt, de valami iszonyat, hogy mennyi ember volt.
Készült egy határ fénykép, majd mazsolázgatok belőle!

Megint mondta Bendegúz, hogy mammammmamma!! Kép

Ma brokkolis-krumplis csirkehusit evett, kíváncsi vagyok, lesz-e nagy pukizás. Eddig nem észleltem semmi különöset. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ja, és még csak annyit, hogy Zitán már most látszik, hogy igazi nő, a fájdalomküszöbe sokkal magasabb a pasikénál Kép Semmi sírás-rívás nyügizés, csak kinövesztjük a fogakat szépen csendben Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
sztem Zitának biztos könnyen jön ki, talán nem gyerekfüggő, hanem fogzásfüggő a dolog.
Azért néha volt hirtelen fájdalmas sírás, azért gondoltam, hogy bekukkolok.

Arra gondoltam, hogy azért szavazok, mert a Vitya azt mondta, hogy mindenki menjen el, és gondoljon a gyereke jövőjére. Ki nem hagytam volna. Kép
Vendég
 


Tünde!
Biztos abszolút egyéni, de Manka a megmondhatója mekkora mázli, ha könnyen jönne ki a fogak.

Még jó, hogy mondta! Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Na igen, tényleg nagy mázli!
Épp ma mondtam Apának, hogy a 2., 3. gyerkőccel biztos nem lesz ekkora mázlink. Jó alvó, jól fogzó, szép és okos...
Kép
próba
Vendég
 


Muszáj felraknom pár képet a mai sétáról az új satyakban.

Jó a kedvem! Azért killerkedek kicsit!
Kép Kép

Szűrt fényben mélázgatok.

Kép


Anyával tespedek a padom. Végre megszereztem apa telefonját!

Kép Kép

Most mit csináljak?.. Kiabálok egyet!

Kép Kép

Ezt meg Zitának és Fanninak küldi Bendegúz.

Kép

Na, megyek, majd még jövök.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
de jól nézel ki! Kép
Nekem is ilyen rövid hajam szokott többnyire lenni, de vadférj nem nagyon díjazná, ha levágatnám. Kép
Meg is mutattam most neki a fotód, hogy milyen jó lenne... sőt, azt is mondtam, hogy Õ meg levágathatja olyanra, amilyen a Férjedé... booocsi, ne árulj el Neki! Kép
Köszi a virágot!
Erről a Bendegúz féle killer nézésről mindig az Induljon a bakterházas Bendegúz jut eszembe... KépKépKép
Vendég
 


Tünde!
Köszi! Kép Viszonylag friss nyirat Kép.
A férjem frizurája hosszú évek alatt állt így be, ilyent nem lehet csak úgy vágatni Kép.

Indul(jon?) a bakterház ? Kép Igen szerintem nagy gézengúz lesz, amit ma este levágott nekünk, részben a fáradtságtól, az nem akármi volt. Mint akit fölhúztak, sikongatás, kiabálás, killerkedés, aztán sírás, aztán vigyorgás, aztán mászás előre-vissza, aztán előről az egész..Kép
Most kinyúlott az ágyában. Kép

Nézitek a TVt? Úgy néz ki jól állnak a dolgok Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Én csak fél füllel hallgatom, már nincs miért aggódnunk.
Egyébként a Szíjjártó a mi körzetünkben indult, remélem most se jut be egyéniben. Kép
Vendég
 


Lányok, azért nálunk se fenékig tejfel ám minden.
Pl a kajálás elég nehezen megy.
akik már este is kanállal esznek:
Hogy csináljátok? Fürdés előtt?
Barbi????
Ez a mai vacsi:
KépKépKép

A fémhez kocog a foga, elég rossz hallgatni.
Ha felteszem a tálcát, akkor meg azzal van elfoglalva. Kép
Vendég
 


Tünde!
Szegény Zita, úgy néz ki nem élvezi a vacsit. Kép
Nálunk most van alakulóban, hogy este is kanalazzunk, tegnap fürdés előtt pl. kapott Bendegúz főzelékmaradékot, ma nem, mert későn uzsizott. És fürüc után szopi. De szerintem neki is kell már a főzelék este, mert hajnalban ébred újabban, és szerintem éhes. Nekem a dokinéni javasolta, hogy fürdés előtt együnk egy kis főzeléket, és utána szopi és alvás.

Belehúztunk! Kép

Én megyek aludni! Jóéjszakát!
Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Bele, apám is hívott. Neki vhova az agyába van beleégetve a vörös csillag. Kép
Kép

Én most úgy csinálom, hogy fürdés előtt kb fél üvegnyi főzelék, és fürdés után a tápi, amiből így is lecsúszik a 300ml.

Manka, Réka, Timi
merre vagytok?
KépKépKépKépKép
Vendég
 


Tünde
Bár nem tőlem kérdezted, de mi vagy 4, vagy 6 körül még uzsizunk egyet kanállal. Ez agyümölcs, vagy a hús nélküli főzelék, aztán fürcsi után a tápszer. Mi 1/2 8 körül fürdünk.

Lányok, tényleg belehúztunk, sőt elhúztunk.

Tünde
Enyém apuka is vörös, sőt kormány-politikus. Úgyhogy mi most duplán is örülünk, ugyanis így a nagypapának megmarad az állása, és a mi Viktorunkat sem fogjuk annyiszor látni.Kép
Ennek csak férj nem örül, aki viszont erdélyi nemesi családból származik, nagypapája katonatiszt volt, anyósom pedig a Katolikus Rádió oszlopos tagja. Na ezt bogozd ki. Jó kis felállás mi? Persze a papa munkájának &#337; is örül.Kép

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Tünde!
Leon 1/2 5-5 között eszik egy üveg gyümit, utána már csak 8 körül vacsizik 270-300 tápit.
Szóval nálunk nincs fürdés előtt kajcsi.
Édes Zita a fodros sapiban!Kép

Manka!
Jack is milyen ari, meg jót alszik a kocsibanKép

Márti!
Nagyon édesek vagytok Bendegúzzal, király a satyi!Kép

Ildi!
Te is jó sokáig vagy fent!Kép
Apa nekem is most adta át egy kicsit a gépetKép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi

Én még itt örömködöm a választási eredményeken. Nekünk nagyon nem volt mindegy apukám miatt. Még 4 éve van a nyugdíjig és hát így már nem nagyon alkalmazta volna senki.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sildike,
az én Anyukám is Erdélyből származik, vagyis inkább az Õ szülei, mert Õk már itt születtek. Mégis szocik.
A többi megy priviben, nem akarom itt lopni a helyet.

Barbi, Sildi, köszi a választ!
Vendég
 


Hát Lányok, eddig tartott a FoodExpress.
Nekem ez nem megy, hogy délelőttönként nem mozdulhatok itthonról, mert várom a kaját.
Ma pl súlymérésre akartunk menni, de ha most ideérne a fószer a kajával, már akkor se érnénk mi oda a védőnőhöz. 10 és 1/2 1 között hozta a pasi a kaját eddig, korábban nem tud jönni.
Sajnálom, mert jó volt, hogy nem kell főzni, és finom is volt, de ebben a jó időben megbolondulok, hogy itthon kell dekkolnom. Kép
KépKépKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönjük Bendegúznak a virágot!
Jól áll neki a KillerkedésKép

NYERTÜNK!!!!

Hétvégén be sem kapcsoltuk a gépet.
Szombaton a BNV-s babaörzén cuccoltunk, délután esküvőre mentünk.
Vasárnap pedig Dísznövény kiállításon voltunk.
El voltak ájulva Fannitól , részben mert cuki volt a szemüvegben, részben, mert hülyének néztek, h napszemüveget adtunk a gyerekre.
A friss levegőn lett megetetve és tisztába téve, jót aludt délután hazafelé a kocsiban, plusz este 1/2 7-3/4 8-ig(akkor keltetttem fel) és éjszaka is.
Most is alszik....
Ha felkel kimegyünk a teraszra virágokat ültetgetniKép

Kép

Szép napot mindenkinek!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok, én tegnap este 10kor már az igazak álmát aludtam, persze miután már biztos volt az eredményKép.

Apa ma nem dolgozik, a Bendegúz képeit megnézve ellenállhatatlan vágyat érzek egy szigeti sétáraKép. Nagyon jó a kép Bendegúzról és a "nővéréről"Kép.

Tünde, Zita rájött, hogy az élet nem fenékik tápszer, és ez nem tetszik nekiKép. Gratulálok a foghoz, Zita is belehúzottKép.

Nálunk Jack még mindig egyfogú, apa így is nevezi, "gyere egyfogÓ" mondja, hiába javítom ki naponta 15ször, hogy az egyfogÚ.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Timi,
de jól néztek ki Ti is! És milyen jó programjaitok voltak! Kép
Igen, ezt én is érzem néha, hogy hülyének néznek a napszemüveg miatt, de nem érdekel, már nem kezdek el magyarázkodni.

Manka,
lehet, hogy Apa már most tudja, hogy Jack egy FOGÓ lesz a kviddicscsapatban. Kép

Márti,
killerképet akárhányszor megnézem, mindig jót derülök rajta! Kép

Réka?
Hol bújkáltok? Lakásfelújítás?
Vendég
 


Sziasztok!

Manka, Barbi, Timi!
Köszönjük Bendegúzzal együtt! Kép

Timi!
Nagyon csinik vagytok Fannival! Kép Király ez a lila napszemcsi! Kép

Manka!
Annyira jó volt a szigeten, csak azt sajnáltam, hogy nem vittünk egy nagyobb pokrócot, amin mindhárman elheverhettünk volna kélnyelmesen. Talán akkor még mindig ott lennénk.. Kép.

Tünde!
Akkor főzőcskézel tovább? És egyébként jó volt a Foodexpressz? Nekem mázlim van, mert a teletálas srác mindennap fél 11kor hozza a kaját, előbb úgysem mennénk el Bendegúzzal. Annál is inkább mert ilyenkor az ágyában alszik, és mi inkább ebéd után szoktunk sétálni.

Mi is mindig jót derülünk Bendegúzon, amikor ezt a killerformáját hozza Kép. Örülök, hogy tetszik!

Jó ez a "tökös" aláírás Kép.

Hát én nem tudom Bendegúz vagy hisztis lett, vagy nagyon anyás, vagy bazi éhes volt (bár nem úgy evett), vagy neki is mocorognak a fölső fogai is, de tízórai előtt olyan ordítást levágott, amíg csináltam a kajáját, pedig nem szokott ilyen lenni. Aztán nulla perc alatt megnyugodott a kezemben.
Sajnos ma is felébredt 4-kor, szerintem megéhezik, úgyhogy nekünk muszáj lesz az esti kaját átvariálni. Istenem, írjátok itt ezeket a 300 tápikat, ha ő egyszer megenne egyben szopi+tápit csak 200at.. De nem akar tápit inni a szopizás után, pedig az már tuti nem elég neki estére.

Tegnap találkoztunk egy kb. egykorú babával a szigeten, 9 kiló volt. Mondjuk az meg a másik véglet, de nem bánnám ha Bendegúz is kicsit jobb étvágyú lenne. És amennyit mozog, ahhoz mindenképpen többet kéne enni, hogy hízzon is.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Leonka majdnem 9,5 kilóKép
De persze nem verseny ez, Nolcsi nekem is kisebb volt, Õ 1 évesen volt ennyi.
És ugyanannyi kilóval született mind a két fiú(4).
Ne izgulj, Noel 170-180 gr-nál életében nem szopott többet! Volt, hogy 80-100 gr után lefeküdt este és 12 órát aludt.....
Én is halálra idegesítettem magam, de nem szabad. Bendegúznak ennyi az adagja, ilyen ütemben hízik, nem baj ez.
Raktam fel az őszibe képeket, szerintem Leonka hiába több, mint 9 kiló, azért nem kövér baba. Csak erős!Kép
Nolcsi meg nem egy nagydarab, de elfogyni azért ő se fog.
Szóval NYUGI!!!Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi!
Köszi hogy ezt leírtad, ez azért valamennyire megnyugtat, már tisztára a mennyiségek bűvöletében élek Kép.
Nem is lenne gond, hogy keveset vacsizik, csak felébred hajnalban. És volt pár hónap, amikor viszont átaludta az éjszakákat reggel fél 7-7ig szopi nélkül. Ezért gondolom, hogy ahogy növekszik, hiába lakik jól este mondjuk 140-150 szopival, csak nem elég neki ahhoz hogy végigaludja az éjszakát. Persze lehet hogy valami más miatt ébredt fel.

Egyébként Leonka tényleg nem kövér, de látszik, hogy miylen kis vasgyúró. Kép Azt hiszem Bendegúzt a hóna alá csapná könnyedén. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
igen, főzök a jövő héttől. Vagy nem kajálok. Kép

Sztem se súlyverseny, ne aggódj.
Állítólag a sógornőm 6 hetes gyereke 6 kg, hát gyönyörű lehet. Egész nap lóg a cicin.
Majd behozza Bendegúz is, éhen halni tuti nem fog!

Olvassátok el, amit írtam az őszibe, kicsit most így utólag ki vagyok akadva a védőnőmre, hogy mit riogat feleslegesen.

Kép
Vendég
 


Márti!
Irtam neked egy csomót, de nem látomKép

Szóval a lényeg!
Leonka majdnem 9,5 kiló...Kép de a képeken azért látszik, hogy nem dagi baba, csak erős!
Nolcsi meg életében nem evett/szopott 170-180 gr-nál töbett. Én is halálra aggódtam magam, de ne félj, nem fog éhen halni!Kép
Õ ilyen típus, ennyit eszik, de ez nem baj.
Apa is rossz evő volt, nem mehetett időben elsőbe, mert nem érte el a 16 kg-ot!
Most meg fogyózni akar megint, mert kicsit felszedett a télenKép
Szóval ne aggódj, fogadd el Bendegúzt ilyennek!Kép
Nolcsi pl. tegnap szinte semmit se evett, ma még nem beszéltem anyuval, de kíváncsi vagyok ebédelt-e?Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Itt is f...s a babanet, szarakszik velem!!!!Kép
Bocsi, de tényleg nem láttam, azt hittem, nem küldte el!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?