Új privát üzeneted érkezett!

Lillus!
Sajnálom. Még én is szorítottam...igy ismeretlenül is. Tudom mit érzel.....én is átéltem. Nem kor függő az érzés, és ki szöszt érdekel hogy 35 felett kevesebb az esély? Ez csak statisztika, számok. Nem kell ezzel törődni. Nemsoká anyuka leszel..ha nem idén, jövőre. Ne add fel. A remény fontos. Nyugika. És ha sírnod kell, sírj.
Gina
Vendég
 


Jajj Lillus!
Nagyon sajnálom, hogy így alakult.Kép Tényleg nem lehet ilyenkor mit mondani, hisz az embernek ilyenkor nem segít semmi. Ezt csak az idő és te magad tudod csak megoldani.

Lányok!
Szerintetek mit csináljak? Tegnap reggel megjött viszont ma már SEMMI nincs! Se barnázás se semmi. Mintha elvágták volna!
Csináljak reggel tesztet? Vagy beszéljek az orvossal?
Még soha nem voltam ilyen helyzetben, hogy 5 nappal hamarabb megjön és egy nap után nmár egyáltalán nincs semmi. Nemértem!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnóca,
szerintem mindeképpen megér egy tesztet a dolog, hiszen mi vesztenivalód van? És én már nem egy olyan esetet hallottam, hogy megjött egy pár napra a lánynak és mégis ott volt már a baba...
Szóval tesztelj, mi meg szorítunk érted, hogy utolérjen a csoda!

Zsebike,
hatalmas gratula a vizsgádhoz, nagyon ügyes vagy!
És mikor kapod meg a jogsit? És lesz alkalmad "élesben" is gyakorolni? Mert ilyenkor az a legfontosabb, sőt, egy idő után, amikor már elég "bátornak" érzed magad, szerintem egyedül gyakorolgass, úgy tanul csak igazán az ember! Mi úgy tűnik maradunk itthon az ünnepek alatt, bár Gyulára készültünk, de nem nagyon fog összejönni.. Nem baj, legalább lesz idő a barátokra..

Jó éjt mindenkinek: Fanni
fanny1
 
 

 
 

Hajnóca!
Csatlakozom az előttem szóló Fannihoz! Reggel teszt ha negatív várjál még egy két napot, de az ünnepek előtt még menjél el dokihoz. De én az elsőre szavazok! Zebrát akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fanni!
Igen lesz mivel gyakorolni. Kép A párommal fogok az elején menni az biztos aztán ha már érezm a mi autónkat akkor egyedül is fogok menni.
Hát nem tudom mert jövő hét kedden mehetek a Petzvál utcába a papírokért és utána az okmányirodába és onnan max két hét de akivel együtt kezdtem az két hete vizsgázott neki az eü vizsga hiányzott így múlthét szerdán tudot menni az okmányirodába és pénteken már a ládaában volt a jogsi. Szóval bármi lehet úgy fogom várni a postást mint még talán soha.

Jó éjt!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnóca??????? Volt teszt?????
fanny1
 
 


Lillus!

Csak most tudtam leülni a géphez.. Nagyon sajnálom! De ne add fel, hallgass a doktorra és csináld tovább!

Zsebi!

Gratula a jogsihoz! Gyakorolni, gyakorolni szerintem a párod nélkül! Én a mai napig utálom, ha a férjem az anyósülésen ül, pedig már 12 éve van jogsim, mindenbe beleszólnak! Genetikailag így vannak kódolva!Kép

Fanni!
Én konkrétan szülni szeretnék húsvétkor! Éjszaka azt hittem, hogy itt az idő, de csak jóslófájások.Kép

Hajnóca????

Kép

Kép
hel29
 
 


Sziasztok csajok,

bocsánat hogy bepofátlankodom ide, de Ginuskát hajkurászom! Kép Mikor volt utoljára, esetleg valamelyikőtök tudja az elérhetőségét??

Nagyon fontos lenne hogy megtaláljam, ugyanis szintén lenne egy szlovákiai magyar leányzó (lombikoztak is, nem sikerült), PCO-s és metforminra lenne szüksége!! Hátha Ginuska tudna neki segíteni!
Köszi szépen, itt vagyok elérhető: sari.nora@axelero.hu

Norka
s_norka
 
 


Zsebi
gratulálok, akkor jöhet az élvezet! Én 9 éve vezetek, és most év elején mikor feküdnöm kellett, és nem mentem sehova nem vezettem két hónapig. Csak akkor jöttem rá, hogy mennyire hiányzott, mikor újra beültem a kocsiba és bementem a városba elintézni a dolgomat! Annyira jól esett! Biztos te is nagyon meg fogod szeretni, ez mindenkinél függőséget okoz. Kép

Nálunk a húsvét most mozgolódós lesz, szombaton kimegyünk a farkashegyi reptérre, itt vitorlázórepülünk mind a ketten a párommal (illetve már csak ő) Kép. Remélem szép idő lesz, és süttethetem magam egy kicsit a napon. Vasárnap az ő családjával vidékre utazunk, nagy összejövetel lesz, hétfőn pedig az én anyumékhoz megyünk.

Hel, neked kívánom, hogy szülhess minél előbb! Kép

Kép
baba888
 
 


Sziasztok csajok!

Bocs, hogy csak most, de 'első" a munkahely! KépKép
Aztán jön csak!!KépKép a szórakozás. Sajnos bent nincs netem!Kép

Reggel teszteltem és negatív lett. Ettől függetlenül ma egy kicsi pöttyöm volt és annyi. Beszéltem a drága Kép orvosommal és elmondtam a panaszom. Megkérdezte, hogy elkezdtem-e a fogalmazásgátlót. Mint rendes kislányhoz illik, el. Tegnap ugyan 'tök véletlen" elfelejtettem bevenni, hátha mást mond címszóval. De nem! Továbbra is kell szednem és hétfőn 11kor szeretne 'meglocsolni". Mondja, hogy van valamilyen ősrégi moszkvai kölnije, majd azzal. Mondtam, hogy akkor inkább viszek én. Ja és a kottát és a gyogyikat is megfogjuk beszélni.

Zsebi!
A nagy infórmációáradatban lefelejtettem gratulálni. Most megtenném. Gratula!

Olyan boldog vagyok az elmúlt két napban, hogy szinte a földfelett vagyok néhány centire és még fülig is ér a szám.KépKép
Tegnap reggel megszületett Botond. 2900g, 52cm, gyönyörű baba. Úgy minden egybe van rajta! Nem kövér és nem is vékony, szóval olyan 'kerek, 1 egész". KépKépKépKép

Minden barátnőm babás! Ez tök jó! Mire nekem lesz, mindenkitől tanulok valamit! Ez is tök jó!

Azt hiszem ma több vagyok, mint 100%!KépKép
Remélem a holnapi nap is hasonló lesz!

Vagy csak nem boroskólával kellett volna bevennem a bogyikat??

Hogy kell vigyorikat csinálni????

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hahóóóóóóóóóóó!

Van itt valaki? vagy csak én?
Már két órája senki nem jelentkezett!!

Vagy csak én látom ezt az oldalt????Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Helga!
Köszönöm. Én már most gyakorolnék de még várnom kell a papírokra hogy mehessek az okmányirodába. Tudod Mo- semmi nem egyszerű. Kép
Hamarosan kint lesz a babó addig még egy kis kitartás. Kép
Minél előbbi gyors fájdalommentes szülést kívánok neked. Kép

Baba, Hajnóca!
Nektek is köszönöm a gratulát. Olyan aranyosak vagytok. Kép

Hajnóca!
Sajnálom a negatív tesztet annak viszont örülök hogy ismét előre mész. Kép
Én még azzal szoktam magam "vígasztalni" hogy tök jó mert egy cssomó mindent is lehet örökölni a barátnőktől. Kép
Örülök, hogy ilyen boldog vagy én is az vagyok mostanság minden jól összejön. Kép


Nóri!
Ritkán jön nagyon nem tudok elérhetőséget sajnos. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lányok,
Nagyon jó pihenést kívánok mindenkinek az elkövetkező három napra!
Helga, Neked pedig remélem kisbabát hoz a nyuszi!
(hú,ez jó kis képzavar!

Pusza mindenkinek: Fanni
fanny1
 
 


Szia Zsebi!

Minek bánkódni? Attól nekem sem lesz jobb!

Édesapám az utolsó pár évben és hónapban 'tanított" meg rá, hogy lehet egészen máshogy 'fogni" a dolgokat.
Rajtunk múlik, hogy miként élünk!!!
Minden jobban megy, ha vidáman, pozitívan és mosolygósan élünk. Még a munka és az idő is!
Van, hogy úgy érzem, hogy most kezdek lenni illetve vagyok önmagam.
Egyszer élünk, de akkor igazán! Éljünk a lehetőséggel. Én úgy látom, hogy mindenki a maga módján próbál ezzel élni. Te páldául az autóvezetéssel, míg mások kikapcsolódással, hímzéssel vagy éppen gyermekneveléssel.
Én pl most értem haza a mostani és a régi kollégákkal való csacsogásból. Jól esett!
Jó velük munkahelyen kívül is találkozni. Mindenkit másképp is megismerni.
Az jó, hogy minden összejön. Gondolom neked is jót tett ez a kis kikapcsolódás a malomkerékből!

Mennyi olyat lehet hallani, hogy már mindenen keresztül mentek és akkor jött 'egy kis csoda".
Lehet, hogy én is ebben reménykedem és ezért nem szeretném húzni a dolgot???? És ezért állok pozitívan a dolog minden oldalához???

Amúgy azóta sincs meg!

Fanny!
Ne is törődj vel, hogy a nyuszi vagy a gólya hozza.KépKép Szegény gólya, hogy el lehet már fáradva és biztos tele is van a bugyra, hogy mindenki tőle várja a kisbabát. Most legalább ő is kipihenheti egy kicsit magát.KépKépKép

Helga!
Fájdalommentes szülést! Vagy csak egy icuripicuri kis fájdalmat, mert akkor édesebb a gyümölcs!!!

Sok locsolót mindenkinek, de egyet tuti!
De az locsoljon meg minket rendessen. KépKépKépKép
Remélem értitek a célzást!KépKép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Szia Mindenki!

Voltunk doktornál, még mindig semmi. De most már nem türelmetlenkedek, ha már eddig kibírtuk!Kép

Kellemes húsvétot mindenkinek, sok locsolót inkább nem kívánok!
Kép

Jó hétvégét!

Helga

Kép

Kép
hel29
 
 


Hajnoca!
Teljesen igazad van. Magamtól nem jöttem rá arra hogy milyen jól is érezhetem magam attól mert gyereket szertnénk csak nem sikerül. Három évig csak erről szólt az élet a nap a gondolatok. Aztán a harmadik lombik után egy néni segített talpra állni akihez azóta is járok és rettentő sokat tanultam tőle. Szép az élet és most még ezt kell kihasználnunk hogy ketten vagyunk. Ezért is kezdem bele a vezetésbe melyből valóban sok energiám lett, végre sikereket tudtam elérni és ez nagyon jó. Most belevágunk a negyedikbe ha nem sikerül sincs itt a világ vége (na jó nyilván nagyon fog fájni) akkor majd megyünk tovább a kitűzött úton.

Helga!
Egy biztos ki fog bújni a kicsi lányzó, csak még egy kis türelem biztos meg szeretné kostolni a húsvéti sonkát. Kép

Kelllemes ünnepeket mindenkinek és jó pihit.

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Nagyon nem húsvéti szép történettel jelentkezem sajnos...Emlékeztek a barátnőmre, aki váratlanul férj nélkül ikrekkel lett terhes, de megtartotta őket? Képzeljétek, a kisfia meghalt, a kislány jól van, de még csak 30 hetes terhes. A kisfiút benne hagyják egy darabig, hogy hátha a kislány "kihúzza" még így egy darabig, és nagyobb esélye lesz az életbemaradásra, mint így.
Iszonyú. Annyira sajnálom szegényt.
Ti miket tudtak, egy 30 hetes babának mennyi esélye van?

Annyira megrázott a dolog. A kisfiúnál az volt a baj, hogy a küldökzsinárban nem jól áramlott a vér, és sokkal kisebb volt ezért, mint a kislány, de aznap még jól volt, aztán délután hirtelen megállt a szíve...

Ilyenkor elszégyellem magam, hogy még én sírok a problémáim miatt???

Lillus
lillus
 
 


Lillus!Kép
nagyon nagyon szorítottam neked és sajnálom, de egyszer ugyis azon fogunk mi itt versengenek hogy kinek nagyobb a pocakja.Iszonyatos ami a barátnőddel történt,és valóban a mi gondjaink eltörpülnek mellette.Nekem a sógornőm 6hónapra szült és egy csodás egészséges rosszcsont fiúnak adott életet,minden tökéletes rajta,ma már 4 éves.
A véráramlást nem tudták kiszűrni????

Zsebi!Kép
Óriási gratula a sikeres vizsgádhoz, és balesetmentes vezetést!!!! Hol is laktok???? Kép
Remélem jól telik az anyósodnál a húsvét és jókat kirándultok.

Hajnoca!Kép
nekem is volt már hasonló, hogy egyik nap megjött azután 2 napig semmi majd újra megjött de csak barnázgatással.Ez mitől lehet? Nagyon jófej orvosod lehet.... ez meg sokat számít.

Én ismét csalódtam egy kedves barátnőmben.A másik barát megbízott hogy én mondjam el a többieknek, én el is újságoltam a nagy hírt.A másik(legyen 2-es barát) engem hívott fel érdeklődni az 1-ről,én lelkesen magyaráztam mire nagy nehezen benyögi a telefonba 2-es hogy akkor együtt szülünk vele....nem merte elmondani nekem, mondván biztos kikészít és nem akar fájdalmat okozni.... ja és miután elmagyaráztam neki, hogy nekem nem kell a gyereke, meg örülök neki, már arról áradozott hogy milyen jó, hogy végre van valaki a közvetlen környezetében aki szintén kismama,és akivel lehet erről beszégetni.... Erre már valóban nem tudtam mit mondani.Kérdezem én barát az ilyen barát?????
én az első terhességét végigkövettem ,leveleztünk telefonon hívtam, elmentem meglátogatni...és tessék mit kapok vissza.
Ja bejelentkeztem a dokimhoz laparoszkópiára,legalább ezen a műtéten is túlleszek.Ha rossz lesz az eremény legalább nem reménykedünk feleslegesen a spontánban, ha meg jó akkor lombikot elfelejtjük egy jó pár évre.Egyszer úgyis sikerül!Nem????Kép
Ja és hogy csak ne ennyi rossz történjen velem...kilógtak a kutyáink az utcára az egyiket megtaláltam a másikat akis kedvencemet a 7 éves skótjuhász csak másnak az útszélén távol tőlünk elütve....Ilyenkor hol van az igazság???miért ilyen a sors???

Mindenki minden jót és további kellemes húsvétolást!Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a kérdéseket, az érdeklődést, itt vagyok!

Március végén jelentkeztem utoljára, ugyanis március 31-én volt a beültetés, utána otthon voltam és sajnos nincs internetünk.

Most pénteken csináltam egy tesztet és kétcsíkos lett!!! Holnap, azaz kedden megyek dokihoz vérvételre és UH-ra, hogy tényleg minden rendben van-e? Most jól érzem magam, annyi, hogy a hasam, gyomrom ki akar folyamatosan durranni, de ha ezzel jár, hát ezzel jár!

Nagyon örülünk neki! Nagyon jó élmény! Várom a keddet, most már sűrűbben fogok jelentkezni!

Sziasztok
Gabi
gabi30
 
 


Sziasztok!

Lillus!
A könnyeimmel küzködve olvastam soraid és még a hideg is ráz! Szegénykém! Nem elég a saját 'gondotok". Nem szeretem az ilyet, de "én ma múltkor is mondtam", hogy az iylen nem barát!
Senkinek nem vagy a postása!!
Miért nem tudja elmondani 1-nek 2, hogy mi a helyzet és viszont?? Miért kell még ezzel is téged a porig rombolni????? Kép Persze örüljünk a másikénak, de NE ilyen áron.!!! KépKép
Nekem is minden barátnőm várandós, de egyik sem kért meg, hogy én mondjam meg a másiknak. Hanem tartott minket annyira barátnak, hogy összehívott minket és akkor elmondta. Nem tudom, hogy ismerik-e egymást, de soraidból azt vettem ki, hogy igen. Akkor???
Sajnos az 'ilyen 'barátnő"" nekem nem is lenne az csak egy közeli ismerős. Akivel egy kicsit lazábbra venném a kapcsolatot. Persze érdeklődni lehet és 'kell", de az ilyen megalázásokból ne kérjél!! Nincs erre szükséged.

Nagyon sajnálom a kutyusod, de ... - sovány vigasz - egy elmegy és egy érkezik.KépKép Most az lényegtelen, hogy milyen 'formában", de jön. Csak ki kell várni!
Napokon keresztül sírva aludtam el mikor édesapám meghalt és édesanyám nem tudta tovább vállalni a macskákat. Én sem tudtam már magamhoz venni őket, hisz nekünk is van és nem tudtam volna hova tenni őket. Főleg azért, mert apuhoz voltak szokva. A Dörzsi 15, a Murci 4 éves volt mikor a páromékkal úgy döntöttünk, hogy mindenkinek jobb, ha elaltatatjuk őket. Arra a hétre ez nekem 'kegyetlensoknak" tűnt. De sajnos el kellett fogadnom, hogy anyu már eddig is 'csak megtűrte" őket. Nem szerette, de nem is utálta őket. Voltak.

Aztán kicsi idő múlva rátok találtam. Viszont mondhatom, hogy így látatlanban is 'irkálós barátnőim" lettetek. Hisz a legntimebb dolgainkat beszéljük meg olyanokkal akik hasonlókon mennek keresztül.

Gabi!
GRATULA! KépKép
Megint kezdünk zebrásodni?! Hogy Zsebi szavaival éljek!
Remélem holnap minden és késöbb is minden rendben lesz! Szerintem a has és gyomorpanaszaid azért vannak, mert 'A kicsi 'bántja" a nagyot.". Kép

Mi május elejénkezdjük a szuris napokat és, ha minden jól alakul, akkor a 2. házassági évfordulónk környkén fogjuk megtudni, hogy bővül-e a család! Már alig várom a májust. Nemsokat kell már addig aludni!

Ja és a doktorbácsim mgelocsolt. KépIgaz felkészületelen volt, de megoldottam a helyzetet. Vittem ibolya illatú sprayt. Nagyon örült neki és a csokiknak is.KépKép

Remélem mindenkinek jól telt a húsvét.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


<font size="+1"> <font color="ff0000">VIKIMI!!
Nagyon sajnálom, de neked szántam a 'kis" mondanivalóm!!!

Lillus!
Neharagudj! még véletlenül se kelljen se neked, se senkinek ilyet átélni mint Vikiminek!

10000* bocsi mindkettőtöktől!!
Szánom - bánom, hogy ennyire figyelmetlen voltam!
Jajj, de figyelmetlen voltam!!KépKép</font></font>

Vikimi!
Azóta sem jött meg jobban, de már nem is fog, mert kell szednem a fogalmazásgátlót!
Lehet, hogy a fenti figyelmetlenségem is ennek oka lenne?? KépKép
Nekem azt mondta, hogy a gyógyszerektől. Kissé fel vagyunk bolygatva hormonilag az igaz, de nekem soha nem volt ilyen!!! Ezért egy kissé nem az jár a kis buksimban, hogy a gyógyszerek miatt volt! Kép Kép
Remélem a laparoszkópiánál semmit nem fognak találni vagy, ha igen akkor is könnyen orvasolható legyen. Szorítunk érted, értetek!!
Mindenkinek sikerül valahogy anyának lennie. Kinek könnyebben, kinek nehezebben. Kinek természetesen, kinek kis segítséggel. Ha másképp nem, akkor is van megoldás. Persze nehéz lenne elfogadni a tényt, de azok a gyermekek is szeretetre vágynak!
Abból viszont nekünk van sok, hisz már mióta gyüjtögetjük!!

Ma voltunk bent a barátnőmnél és mikor jöttünk el átöleltem és mondtam neki, hogy "anya". Õ is én is meghatódtam, de hihetetlen volt, hogy már ennyi idő eltelt. Mindvégig mellettem volt és én mellette. Nem csak a jó, de a rossz dolgokat is át kell érezni mindkettőnek, hogy barátnő legyen. Persze elfogadni azt, hogy mi más helyzetben vagyunk és senkitől nem sajnáljuk sem a lehetőséget, sem a babát. Az visszüthet ránk is!!
Ezt egyikőnk sem szeretné!

A másik 'közös ismerős" - és direkt írtam így - smssben megkérdezte tőlem, hogy kitől tudom, hogy megszült a barátnőnk? Megírtam, hogy kitől és erre visszaírta, hogy mert CSAK kérdezte!
Lehet, hogy hülye vagyok hangsúlyt terén, de már az smsből is ki lehet érezni. Legalábbis én kiérzem. Kb itt le is zártam vele a társalgást!
Ez volt az ismerős aki megkérdezte a barátnőmtől 'És megartod?". Az iylen nem barát és röviden, tömören kell az ilyennel beszélni.

Bocs a regényekért mindenkienk, de hosszabb volt a hétvége. Így egy kicsivel több történt velünk, mint szokott.
Sajnos mindig annyi mondanivalóm van és sajnos tapasztalatom is. Pedig alig vagyok 'több, mint húsz"! Kép Na jó 26!!KépKépKépKép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Viki!
Újpesten lakunk. Kép
Köszönöm a gratulációt a vizsgámhoz. Holnap megyek intézni a papírokat alig várom hogy vezethessek. Kép
Laparhoz egy kalappal biztos minden rendben lesz, de ha meg nem akkor most meggyógyítják.

Gabi!
Gratulálok. Kép Kedden gyere és mesélj. Az biztos hogy mesés élmény amikor az ember végre megláthatja a kétcsíkost. Neked ez hányadik lombik is?

Lillus!
Emlékszem a barátnődre. Borzalmas amin keresztül megy, kitartást kívánok neki és drukkolunk a kicsilánynak.
Nekem a kolléganőm unokája született 31 hétre és ugyan akkor kicsi volt és inkubátorba tették össz vissz egy napig volt lélegeztetőn ez is csak a biztonság kedvéért. Ma már két és fél éves és egyáltalán soha nem látszott rajta hogy idő előtt született. Ma már nagyon jó esélyei vannak egy koraszülött babának.

Hajnóca!
Tök jó hogy indultok úrja. Most iskerülni kell. Hiszen elindult a zebrásodás. Kép


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnóca!
Semmi gond, hogy összekeverted;-))
Először nem nagyon értettem, de viszonylag hamar kitaláltam mi történt.Igazából ettől én is szoktam "parázni" amikor ömlesztve olvasom a leveleket és bárhogy is figyelek, nem mindig vagyok naprakész;-))

Gabi gratulálok!!!
Szívem mélyén rohadt irigy vagyok, hiszen egy nap volt a beültetésünk, de hidd el attől függetlenül őszintén örülök is neked!! Azért mert reményt adsz, hogy igenis sikerülhet.....
Neked friss babák voltak vagy fagyik?

Lillus
lillus
 
 


Hajnoca!Kép

dehogy baj hogy összekevertél minket,velem is előfordult már, azóta ,amikor olvaslak benneteket,egy kis papírra kiírom kinek mit akarok írni.A "regényed" nagyon tetszett és sajnos nagyon nagyon igaz, amiket a barát nem barátról ismerősről írtál.Én is így éreztem ,hogy van e igazi mély alapja ennek a barátságnak?Nem tudtam kimondani önamagamtól, mert én alapból mindenkiről csak jót tételezek fel hiszek az emberekben csak sajnos sokszor csalódok is.Csendben magamban kimondtam hogy ez nem barátság ,és nem akarom fenntartani.Legszívesebben elmondanám nekik ,hogy milyen mérhetetlen fájdalmat okoztak nekem, de ugysem értenék meg az igazi mondanivalómat és csak arra a következtetésre jutnának, hogy mindez a baba miatt van.DE NEM!!! szóval köszike.
Örülök hogy nekivágtok ismét, és nagyon szorítok hogy te legyél a következő csíkos teszt tulajdonosa.Kép

Gabi!Kép
óriási gratula...vigyázz nagyon magatokra és gyere minnél hamarabb a hírekkel!!!Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon boldog/boldogok vagyunk! Végre sikerült!

Ma voltam dokinál vérvételen és UH-n. A vérvételre azt mondta a doki, hogy nagyon magasak az értékek, valószínűleg ikrek, de lehet az is hogy hárman vannak. Jövőhét pénteken, azaz április 28-án tudom meg, hogy hányan vannak pontosan. A doki azt mondta, hogy nagyon vigyázzak magamra/magunkra, semmi megerőltetés és minden rendben lesz.
Nem tudom miért, de a Kaáliban - legalábbis ő - nem igazán örül annak hogy két vagy három is beágyazódhatott, az egynek viszont annál inkább örülnének! De azért velem örült. Nagyon aranyos volt. Most ma meg holnap dolgozom, de csak nagyon lájtosan, mert oktatásszervező vagyok és tanfolyamom lesz. Pénteken és jövő héten is azt hiszen még szabin leszek. Ez lesz a harmadik hét, hogy szabin vagyok.

Zsebi!
Az 1. lombikunk ők! A lányok az Intézetben mondták, hogy sokaknak sikerül elsőre! Mi szerencsések vagyunk ezek szerint.

Lillus!
Ezek szerint neked nem sikerült? Hányadik próbálkozás volt a mostani? Mennyit pihentél beültetés után? Nekünk nem friss babák voltak. Hármat kértem vissza. Én szót fogadtam a többieknek, mert sokan mondták, hogy két hét pihi. Nekem bejött!
Nagyon, nagyon boldog vagyok!!!

Holnap újra jövök!

Sziasztok
Gabi
gabi30
 
 


Sziasztok!

Lillus!!
Azt el is felejtettem lányos zavaromban megírni, hogy a keresztfiunk Zolika is 28 - 30 hétre látta meg a napvilágot.
1,17dkgval!!!!!!!!
A nővéremék akkor választhattak, hogy hova vigyék Zolikát, mert koraszülött volt. Õk a Péterfi (lehet, hogy nem jólírom) utcai kórházba vitték. Mindenki nagyon kedves volt. Pedig 2 - 3 hónapig volt bent, de mikor vissza kellett járni hozzájuk kontrollra alig várták a nővérek, hogy kezükbe vehessék őt.
Tudom nem szép ilyet írni, de mikor megmutatta nekünk nővérem,amikor először láthattuk őt közelebbről és nem videóról olyan volt mint egy kismajom. Két tenyerében elfért!!
Ma viszont meg nem mondanátok róla, hogy milyen kicsinek született. novemberben lesz 3 éves! És kb 15kg!
Majd este teszek fel róla képet. Párnaposat és frisset is.

Majd még jövök, mert a fiúk már sürgetnek. mennem kell!!!!
Sziasztok

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Gabi
El is hiszem hogy boldog vagy. Kép Akkor végülis az első lombik nem siekrült mert ezek fagyik nem?

Hát biztony azt mondom mindenki szerencsés akinek a lombik sikerül, de az külön öröm ha az elsőre összejön. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Gabi,
én is tiszta szívemből gratulálok a manókhoz! Viszont én sem igazán értem, hogy ha nem friss babók voltak, akkor hogy sikerült az első? Szerintem csak elírtad, nem? Egyébként az én dokim is azt vallja, hogy ha 3 baba is beágyazódik, az kimondottan probléma, mert három babát kihordani nem mindig sikerül komplikáció-mentesen! Jaj, de nem akartalak riogatni, nagyon kíváncsi vagyok, hogy hányan is vannak tényleg bent! Elárulod, hogy mennyi volt a "nagyon magas" HCG érték? Itt sokak nagyon tapasztaltak, és tippeket biztosan kaphatsz a bébik számát illetően! De azt hiszem, teljes mindegy, hányan vannak, lényeg, hogy SIKERÜLT! Reméljük ismét elindítottál egy jó sorozatot, már nagyon ráférne a topikra, nem igaz, csajok? Azt még megmondod, hogy hány petesejtet sikerült leszívni és hány sejtesen kaptad vissza őket? Bocsi, lehet, hogy már írtad, csak átsiklottam felette...

Puszi mindenkinek: Fanni
fanny1
 
 


Fanni!
Veled mizu?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Fanni!

Teljesen igazad van. Már nagyon ránk férne jópár zebrácska!!!KépKép
Nagyon messzi szaladtak, mi meg nem tudtunk utánnuk rohanni!!KépKépKép

Én úgy emlékszem, hogy mikor Gabi jött azt írta, hogy ez lesz az első punkciója és lombikja.
Akkor legalábbis ilyen dolgokról érdeklődött.
Remélem még jó a memóm. Kép

Képzeljétek mostanában 'kezdek rászokni" a borozgatásra kólácskával. Kép
Mondjuk egy kicsit jó kikapcsolódni. Olyan rossz, hogy folyamatosan szedjük a bogyikat és nem merünk egy kortyot sem inni. Igaz most sem szabadna, de talán az icipici nem fog megártani. Úgyis tudom hol a határ!!
Lehet, hogy azért is írtam el a dolgokat.Pedig mindig annyira figyelek, de a kisördög nem alszik mellettem. Kép

Lillus! Kép
Sajnos ma nem fogom tudni felrakni a képeket amiket ígértem, de mihelyt tudom, megteszem.

Helga!
Veled mizujs?? Nem hozott semmit a nyuszi?KépKép

Zsebi!
Nagyon jó olvasni soraid!!! Kedvesek!
Nekem így látatlanban is olyannak tűnsz, mint egy 'tyúkanyó", aki vigyáz a kiscsibékre. KépKépKép

Wishről tudunk vmit? Nagyon elveszett!! Kép

Megírja nekem valaki, hogy hogy kell vigyorikat csinálni??

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


SziasztokKép

HajnócaKép
Nem vesztem el, csak nem nagyon van időm/energiám írni. De mindig elolvaslak benneteket.
Nekem volt egy hiszterom múlt héten, ott nem találtak semmit. A köv lombikra majd csak kb júliusban kerül sor. Addig összeházasodunk és elmegyünk nászútra Kép

Vigyorit úgy kell csinálni, hogy : és O Kép

wish
 
 


Sziasztok!

Zsebi!
Bocsánat, kicsit elírtam az előző levelemben. Az 1. lombik és frissek voltak, azt akartam írni, hogy nem fagyibabák!

Fanni!
Ez nem volt riogatás, amit írtál. Mondtuk is a dokinak, hogy ha több az esély, ha hármat berak akkor rakhatja, de csak akkor, ha a hármat le lehet később redukálni kettőre. Azt mondta, hogy nem is szoktak meghagyni hármat, de az is ritka, hogy mind a három megtapad! Ezt majd jövőhét pénteken megtudom.
A HCG értéket nem tudom, mert a dokim nem egy szószátyár, azt mondta, hogy nagyon magas. Én amiket ott csináltak laborokat, nem is tudom az eredményüket.
12 sejtet sikerült leszívni, ha jól emlékszem, de az a biztos, hogy 7 termékenyült meg, 3-at kaptam vissza, 4-et lefagyasztottak. A három visszakapottból 2 db 8 sejtes és 1 db 9 sejtes volt.

Hajnóca!
Igen jól emlékszel, csak véletlenül én írtam el!

Mindenkinek további sok sikert, és babásodást!
Majd még jövök.

Sziasztok
Gabi
gabi30
 
 


Hajnoca!
Én igen is bíztatlak az ivásra már amennyiben jólesik és szereted. Az én dokim kifejezetten javasolja egy egy pohár vörösbort esténként lombik alatt. Illetve van egy lány aki Kecskeméti és neki mondta hogy nyugodtan igyon meg egy egy pálinkát esténként és láss csodát sikerült. Jó nyilván nem a pálinkának köszönhető, de segített az biztos. Ilyenkor elazulnak a dolgok és a méh vérellátása jobb lesz szóval egy egy pohárak nem árthat.

Kép

Gabi!
Semmi baj. nem is csodálom hogy ilyen izgalmakban kimarad egy szó. Kép
Vigyázz nagyon magadra és én azért drukkolok hogy max. ketten legyenek a pocakban.

Ma megjártuk a Kaálit ha gondolom a köv. ciklusban kezdhetünk fogigátlós protokoll lesz. hát majd meglátjuk. Furcsa volt ennyi idő után ismét ott lenni. Kicsit féltem a lelkemet, hgoy most olyan jól elvagyok és nehogy megint totál padlóra kerüljek. Sok energiám van abba hogy ismét tudok másra is gondolni és foglalkozni mint a bébi. Hát nem tudom....

Wish!
Annyira jó hogy már itt tartotok. Hova lesz a nászút??


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Gabi!
Gratulálok!

Tegnap voltunk a kórházban, szokásos: méhszáj zárva, bébi jól érzi magát odabent. A dokim holnap reggel elutazik és csak vasárnap este jön haza, úgyhogy most nem akarok szülni négy napig.Kép
Rajtam kívül mindenki szült tegnap, az NST-t csak a folyosón tudták megcsinálni, minden szoba foglalt volt. Jött egy kismama kb. másfél óra alatt meglett a baba. Én is így akarok szülni.Kép

Zsebi!
Most hogy gondolod?

Wish!
Jó házasodást! Nászúton belehúzni!!!

Nekünk is be kellett menni az önkormányzathoz, hogy a házassági anyakönyvi kivonatba beírják (7,5 év után), hogy még aktuális a dolog!
Helga
39+3

Kép

Kép
hel29
 
 


Sziasztok lányok,

Zsebi,
köszönöm az érdeklődést, jól vagyok, várom a menzit (vagyis dehogy várom Kép )hogy aztán mehessek a fagyibabákért!

Gabi,
gondoltam, hogy csak elírtad tegnap "nem friss" babákat! Tudod ám, hogy nagyon szerencsés vagy, hogy elsőre sikerült? Kicsit irigykedünk ám, de ez csak olyan jóindulatú-irigység, és nagyon kíváncsian várjuk, hogy hányan is vannak a bébik!
Szerintem is kettő lenne az ideális!

Hajnóca,
én nem hiszem, hogy egy pohárka vörösbor bármit is árthat, sőt!! Ezen felbuzdulva én is megkértem apát, hogy hozzon egy pohárral és most itt figyel az asztalon Kép

Wish,
ezek szuper hírek! Nem tudom miért, de én azt hittem, hogy Ti már házasok vagytok! És tudjátok már konkrétan mikor lesz az esküvő?

Puszi mindenkinek: Fanni
fanny1
 
 


Hajnoca!
Köszi a biztatást! Szegény barátnőm nagyon kivan...

Zsebi!
Azt hiszem most én vagyok nagyon magam alatt. Nem érzek semmi erőt, hogy majd májusban újrakezdjem a vérvételeket és júniusban a stimut.
A férjem nagyon szeretné, na meg a doki is rábeszél, hogy csináljuk, de annyira elvesztettem a hitem....
Kívülről úgy néz ki jól vagyok, de belül folyton rámjön a sírás.

Gabi!
Nekem 2 leszívásom volt és 5 beültetésem, mert ebből 3 fagyibabás. Szóval most így mégjobban irigyellek, hogy elsőre összejött nekedKép
Remélem azért nem haragszol rám;-)))

Iszom én is egy kis bort, bár én egész más céllal jelenleg.....

Lillus
lillus
 
 


Zsebi!
Jól értelmezem, hogy Andi a hivatalos???
Ebben az esetben nagyon boldog névnapot! A kaálison leskelődtem!Kép

Helga

Kép

Kép
hel29
 
 


Lillus!
Nem akarom itt az észt osztani, de nem hajt a tatár szerintem plusz egy hónap ide oda semmit nem számít. Esetleg neked is tudom ajánlani az ilyen guru néniket (talpmaszi + beszélgetés, vagy pszicho doki) háromnegyed évvel ezelőtt én még kézzel lábbal tiltakoztam hogy nem én nem megyek ilyenhez majd november végén rászántam magam hogy legalább kipróbálom és már el se tudnám képzelni nélküle az életem rettentő sok erőt kapok és hitett. Azóta vannak a napjaim kitöltve vezetni megtanultam (mindig rettegtem tőle, most élvezem) tuppival foglalkozom + parfümökkel. Szóval pörög körülöttem az élet. Próbáld kiszerintem nagoyn nagyon sokat segíteht ha kapsz egy kis lelki segítséget kívülről olyan embertől akiről tudod nem azért mondja mert rokon és illik, hanem tényleg úgy is gondolja. Jót akarok neked.

Helga!
Akkor most durkkolunk hogy még maradjon bent négy napig. Addig is küldhetnél a kész szobáról képet, olyan jó lenne gyönyörködni. Kép
Igen Andi vagyok. Kép Köszönöm szépen a köszöntést.

Kismamik!
Kényeztethetnétek itt minket egy kis babaképpel ránkfér a motiválás is. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Helga!Kép
[color=#ff0000] Kép
Vendég
 


FannyKép
Június 10-e lesz a nagy nap Kép Már nincs is hátra két hónap addig Kép

wish
 
 


Sziasztok Lányok!

Szerintünk is az lenne a legjobb, ha egy vagy két baba lenne, de majd meglátjuk!

Egyenlőre nem tudok nagyon újat mondani. Már kezd hányingerem lenni néha, nem bírom a napi 2-2 óra utazást és a 8 óra munkát, tehát holnap és még a jövőhéten is betegállományban leszek otthon, tehát sajnos nem tudok nektek levelet írni, de májusban már megyek dolgozni, ha a baba/babák is úgy gondolják! Természetesen, ha bármelyik doki azt mondja, hogy nem, akkor nem, a babák a legfontosabbak és nem a munkahelyem. Ellesznek nélkülem is. Szoktatom legalább őket!

Lillus!
Dehogy haragszom! Ha oda kerül a sok pihen nagyon-nagyon sokat. Drukkolok neked és mindenki másnak!!!

Mindenkinek jó hétvégét, majd jelentkezem!

Sziasztok!

Gabi
gabi30
 
 


Sziasztok!
Már régóta olvasgatlak benneteket, de csak most jutottunk el a beültetésig. Tegnap volt a punkció,minden simán ment: 7 petesejtet szívtak le, amiből mára 5 meg is termékenyült (Icsi-vel). Szombaton lesz a beültetés, de ma egy kicsit aggódtam. Egésznap fájt a hasam, ugyan nem görcsölt, de olyan furi érzés volt. Létezik az, hogy a punkció utáni napon kezd el fájni a has? Légyszi, akinek volt hasonló tapasztalata írjon, mert ez az első lombikunk és nagyon izgulok!
marika79
 
 


Marika!
Nekem az első lombiknál fájt a hasam de jó pár napig. Ez teljesen normális. Igyál sok folyadékot és egyél minél több fehérjét ez segit.
Drukkolunk neked és a picurkáknak.
Miért kellett lombikoznotok? Hova jártok? Hányat kértek vissza?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok! Kép

Lillus!
Ha ennyire nehéznek érzed, akkor még tényleg várjatok,ha megoldható. Csak akkor vesd bele magad megint, ha TE úgyérzed, hogy menni fog göröngyök nélkül is. Annál rosszabb nincs, mikor kényszerből csinálod és nem szabadakaratodból. Kép
Én mikor úgyéreztem még a lombikok elött, hogy nem vagyok 100as, akkor eljártam tornázni, aerobikozni TÁRSASÁGBA!! És itt ez a lényeg! Egy kicsit kikapcsolódni, vmi mást csinálni. Sőt még jót is tett a torna illetve a cardio edzés. Mindent a magam tempójában csináltam, senki nem sürgetett. Kép

Wish!
Akkor most nagy a készülődés!!
Olyan hihetetlen, hogy május 29-én lesz 10! éve, hogy megismerkedtünk és 2 éve, hogy összekötöttük az életünket. S ha minden a kigondltak szerint fog zajlani, akkor elképzelhető, hogy ez időtájban fogjuk megtudni, hogy hanyan vagyok!KépKép

Helga!
Ezt a 4 napocskát már csak kibírja a csöpség, ha már eddig elvolt bent!
Mi neked drukkolunk!!, hogy csak akkor kelljen mennetek mikor az orvosod is itthon lesz. Ja és azért is, hogy a lehetőségekhez képest hamar megláthassátok a 'gyümölcsöt".

Zsebi!
Utólag is boldog névnapot!
Kívánok neked egy kosár virágot!!! KépKép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Zsebi!

Sajnos most nem tudom neked elküldeni, technikai okok miatt, de holnap megkapod!

Sőt holnap még a zolikásképeket is felrakom.

Mindenkinek jóéjt!!
JCkát

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca!
Várni fogom a képeket, és köszönöm a köszöntést. Kép
Ne is mondt ezt a rendszert borzasztó hogy mostanában szinte semmi nem működik. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Wish Kép
ez nagyon klassz, már nincs is két hónap addig! Nagyon kellemesek a nyári esküvők, és június elején még nincs is olyan iszonyat meleg, úgyhogy szerintem jó időpontot választottatok! És hová mentek nászútra? Valami jó kis "spontános" helyre? Kép

Zsebike Kép
én is nagyon boldog névnapot kívánok Neked így utólag! Örülök, hogy lassan nekivágtok Ti is a következő protokollnak, mert én úgy érzem, hogy Neked kellene a következő boldog kismamának lenned, már nagyon megérdemelnéd!

Lillus Kép
szerintem is inkább várj egy hónapot és csak ha Te is úgy érzed, hogy itt az idő, akkor vágj neki! Szerintem az ember belső egyensúlya is nagyon fontos a dologhoz, anélkül nem megy a dolog...

Hajnóca Kép
volt ma is borocska? Kép

Helga Kép
meglátod, Bernadett rendes kislány, megvárja amíg visszajön és a dokibácsi aztán a jövő hét elején kibújik a szüleihez végre!

Puszi: Fanni
fanny1
 
 


Zsebi
Köszönöm a választ. A SOTE I-re járunk az Urbancsek docenshez. Elég jó hely! A párom miatt kellett lombikoznunk, kevesen voltak a kiskatonák. Nálam minden rendben volt, így remélem jobb esélyeink vannak. Borzasztóan izgulok a holnap miatt. Hát szerintem 3-at ültetnek majd vissza, 2-öt meg lefagyasztanak. Nagyon szeretném, ha ikreim lennének!
Ne haragudj, de leírnád, hogy nálatok mi a helyzet. Sok fórumot olvasgatok és nem tudtam mindent megjegyezni. Köszi
marika79
 
 


HajnócaKép
Nekünk is most májusban lesz 10 éve, hogy együtt vagyunk. Mi ismerni már régebbről is ismertük egymást annak, van vagy 13-14 éve Kép

FannyKép
Spontános helyre ám! Kép Mauritiusra megyünk. Napfény, pálmafák, fehérhomokos tengerpart... minden ami kell Kép

wish
 
 


Hú Wish,
ez állati klasszul hangzik!!! Na, ezek után már nem is lesz szükség arra a fránya lombikra Kép
Remélem azért legalább egy pár fotóval majd megszánod itthonmaradt topiktársaidat!
És képzeljétek, mi is már 13 éve vagyunk együtt, ezt kimondani is sok, de nekünk már a 7.házassági évfordulónk lesz augusztusban!

Pusza: Fanni
fanny1
 
 


Marika!
Biztos minden rendben lesz. azt már előr mondom neked hogy ha nem jut a fagyiba akkor se keseredj el oda csak akkor tesznek ha nem is tudom milyen előírásoknak megfelelnek (szerkezet, meg mit tudom én).
Nálunk is az a baj mint nálatok a párom katonái nincsenek elegen. Mi a negyedik lombik kezdésével kacérkodunk még nem született meg a végső döntés hogy mikor vágjunk bele. Kép
Drukkolunk neked nagyon.Kép

Fannikám!
Annyira aranyos vagy én lennék a vilgáon valóban a legboldogabb ha sikerülne végre nekem is feltenni az i-re a pontot. Bízom aztán meglátjuk.


Wish!
Nagyon szép helyre mentek. Én is olyasmit érzek hogy nektek már nem is kell lombikolni utána. És az egyéb előkészületek hogy állnak? Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?