Új privát üzeneted érkezett!

Már nálunk is. Fincsi! KépKépKép
Vendég
 


Tünde, most azon gondolkodom, hogy rám nézve hízelgő-e vagy sem, hogy nyuszilányt Mankának hívjákKép. Bár ez az "olcsó, kínai" dolog nem hangzik valami jól, remélem nem ezért lett a neve MankaKép. Különben sem vagyok kínaiKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Bibibíííí, ma Jack is lepényt kakilt!!! És háromszor is. Olyan vicces, hogy a kaki felveszi a feneke alakjátKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

 
 

Hát Manka, ez tényleg elég röhejes! (lepény)
Na leírom, miért lett Manka:
Vmikor akkortájt vettem, amikor kezdtük ezt a topicot, és valamiért Te jártál az eszemben. Zita nyüsszögött, és Mankababát nagyon szereti, nagyokat vigyorog rá, meg jól megcsócsálja.
Odaadtam neki, bohóckodtam vele, hogy tessék, itt van aaaaa..... izééébabád, a Manka. Aztán így maradt.
Tök jól néztek ki Jack-el a talis képeken!!!
Vendég
 


Manka!
Ugye milyen jópofák a lepények Kép

Nagyon klasszak a talis képek, jól érezhették magukat a gyerkők is meg biztos Ti is!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


hmmmm....
sehol senki KépKépKép
Megyek almolni. Kép
Vendég
 


Deee!
Én itt vagyok már!Kép
Pont azt akartuk kérdezni Bendegúzzal, hogy azóta hogy érzed magad?Kép Eszembe jutott a két csíkos tesztekről Kép. Te nem tesztelsz? Vagy még korai?

Mi mindjárt tízóraizunk.

Ma éjjel nem volt ébredés szerencsére, reggel hétig aluszkáltunk, tök jó volt!Kép

Manka! Timi!
Nálatok hogy telt az éjszaka?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tündeee! Kép
Jön az a kistesó? Kép tesztelés? Látod, én már megzakkantam a hülye teszt miatt, mert szerintem nem lehet, csak selejt volt a teszt.

Dóri
Vendég
 


Én még nem teszteltem, majd ha nem jön meg. Meg sztem csak nyaktól fölfelé vagyok terhes, mert tegnap óta almolok, és érdekes, semmi tünetem nincs így, hogy nem érek rá magammal foglalkozni. Kép/Kép
Na jó, lehet, hogy veszek egy tesztet. Kép

Dóri, Kép
én még nem hallottam selejtes tesztről, de komolyan!!!!
Vendég
 


Tünde, örülök, hogy szereti Zita a névrokonomatKép, nekem is szimpi az a nyuszilány.

Olyan álmos vagyok egész nap, Jack is kis aluszékonyka két napja, biztos a telehold miatt.
Tegnap reggel 9kor fel kellett ébreszteni, nem nagyon örült neki, még a nagyágyban próbált bújni a paplanba csak, hogy tovább szundizzon egy kicsit.
Kép
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ti hogy álltok a húsvéti sütés-főzéssel?Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Én szombaton fogok sütni Márti-féle muffint, és húsvéti kalácsot. Szombatra holnap főzök, szombaton meg bepácolom a húst, így vasárnap anyunak csak be kell dobnia a sütőbe.
Azt nem tudom, hogy a sonkát meg kell-e főzni, amit vettem. Azt honnan lehet megtudni? Füstölt.
Manka, Te honnan szeded le a képeket? Jó ez a mellény Jack-en. Kép
Vendég
 


Szerintem meg kell főzni, legalább is az anyukám meg szokta.
Az a mellénynek kátszó izé az a Jack hálózsákja, vadanyósék hozták, bár a régiek is ugyanilyenek voltak, csak az állatfigura más az alján. Na meg ez vadi új, az előző kettőt meg az ikrektől örököltük.

A Gif képekre gondolsz? Két-három éve mindig elmentem ami megtetszik. Már egész kis gyüjtemény jött össze.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Azt mondta a zanyukám, hogy jól meg kell mosni a füstölt sonkát, aztán megfőzni. Õ mindig hagyja a főzővízben kihűlni, mert úgy jó puha lesz. Azt is mondta, hogy ő mindig házisonkát vesz, a boltival nincs tapasztalata, de szerinte ugyanígy működik.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Megkérdeztem anyukám sonka ügyben, és Õ is u.ezt mondta. Kép
Manka, kicsit furcsa is volt, hogy miért van Jack otthon mellényben, de ezt nem akartam megkérdezni. KépKépKép
Javítok: Tök jól néz ki a hálózsák, ami Jack-en van! KépKépKép
Vendég
 


Ja, nem is írtam, hol voltunk délután.
Megnéztük a Ferit, a Gyurcsányt. Kép Gondoltuk, ennyi neki is jár, ha a múltkor a (z Orsós) Vikit is meg akartuk nézni.
Aztán képzeljétek, amikor vége volt, és oszlott a tömeg, egy hülye elkezdett kommunistázni, de a várt hatást nem érte el, mert csak kinevették az emberek. Kép Ez nekem tök jó érzés volt, hogy valóban vannak még normális, békére vágyó polgárok. Kép

Réka, tudom, hogy Ti jobbosok vagytok, és remélem ebből nem lesz harag! Kép
Vendég
 


Tünde, nyugodtan megkérdezhetted volna, hogy mi a fenének adok bélelt mellényt Jackre otthon, talán sátorban lakunk, vagy csak elment az eszemKépKép?

Tegnap Jack 3x ma pedig 4x kakilt lepényeket, egyre kissebbeket, az 5 órás már csak nagyobb fajta aszaltsziva méretű volt. És ezek nem voltak annyira brutál büdösek (bár ezeknek sem volt rózsaillatuk), mint a néhány nappal ezelőtti (amikor 4 napig nem kakilt).

Tehát a kaki szaga egyenesen arányos a gyerekben töltött napok számávalKép.

Na jó, dugulokKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ezt a cikket tegnap olvastam az indexen, semleges cikk, szerintem jól összefoglalja a dolgokat, jól odamondogat mind a négy pártnak.

http://index.hu/velemeny/jegyzet/val060412/

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!!!

Mindenki főz????
Nekem már csak a klotyó és a konyha van hátra, de már hulla fáradt vagyok!
Zita rendes, nagyot aludt, tudtam sikamikálni. Kép/Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Basszus tegnap dél óta nem volt internet. Kép Most javult csak meg.
Viszont most meg már hamarosan elhúzunk Keszthelyre, ha Apa hazajön. Márpedig azt igérte ez ma időben lesz!
Én nem főztem, és nem is sütöttem. Régebben mézeskekszet szoktam mindig húsvétra sütni, de most ez is elmaradt.

Nálunk ma három nagy újság van:
1. Bendegúz ma megtalálta a fütyijét (tudom kicsit későn érő típus, ez vanKép) De ha már megtalálta jól megmarkolászta a zacsit is, és olyan meglepett képet vágott, tök aranyos volt.

2. Ma észrevettem egy kis lukat az ínyén baloldalt, és tökre jól látszik már, hogy hol a foga, lehet hogy holnapra kibújik.

3. Ma végre sikerült neki kinyitni a DVD lejátszót, amivel már napok óta szemezett és mindig amennyire csak tudta megközelítette, de én mindig idejében elkaptam és visszaszállítottam a pokrócra. Na, ma ő volt a gyorsabb Kép. Én meg ott találtam a kilökött DVDt és őt meg diadalittas kis pofával.

Tünde!
Szerintem is főzd meg a sonkit, bár lehet hogy már meg is főzted! Kép

Manka!
Lehet hogy van az elméletedben igazság Kép (kaki-büdösség-gyerekben töltött idő arányosítása), de azért meg fogsz még lepődni szerintem párszor, ha kinyitod a pelust. Kép

Még benézek mielőtt indulunk, most megyek pakolni.
Ha mégsem írnék már Mindenkinek nagyon Szép Húsvétot kívánunk Bendegúzzal!
Jacknek, Ágostonnak jó sok pirostojást, Zitának és Fanninak persze sok locsolót! Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Én is végeztem a takarítással.

Tünde!
Nincs harag! Amúgy én sem szeretem azokat, akik elmennek rendezvényekre csak azért, hogy a kedélyeket borzolják.

Márti!
Érezzétek jól magatokat Keszthelyen!
Ágoston is nemrég találta meg a fütyijét. Én nem szoktam engedni, hogy markolássza, mert olyan erősen markol (nekem legalábbis nagyon szokott fájni, tele vagyok általa szerzett sebekkel), hogy félek, kárt tesz magában. Mindig mondom neki, hogy nem szabad, hogy lesznek így unokák!
De jó! Mindjárt kibújik az a fog!

Mindenkinek szép ünnepet!

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Nna végre újra van babanet!
Jacknek letört egy pici darab a fogábólKépKép, nagyon pici, de félek, hogy így szuvasodni fog. Sztetek mit csináljak? Most vettem észre fürdésnél.

Nagyon szenved a fogzástól, most is alig tudott elaludni, már félig alszik, megnyugszik, aztán összerándul, odakap a fogához, gyömöszöli a cumit, sír keservesen, meg panaszkodik, hogy jájájájáj, aztán újra megnyugszik, majd újra összerándul, és ez így ment kb. 40percen keresztül, aztán a jájájájból átment halk nyöszörgésbe, aztán már csak hangtalanul kapkodott az ínyéhez, azt hittem, hogy megszakad a szívem. Kínomban adtam neki Panadolt, de nem nyelte le, kicsorgatta a szájából, le a nyakán, utána meg még bele is feküdt. Tiszta ragacs lett a haja. El vagyok keseredve, most is bőgök mint valami idiótaKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Na jó van, korrigálokKép, összekaptam magam, mit bőgök én, mikor van egy gyönyörű gyerekem, jobban megviseli a fogzás mint az átlagot, de nem lehet minden sz@rért a padlóra kerülni.

NNNNNA, holnap jönnek a szüleimKép, jajdejó, jajdejó!

Nézzétek az Embergyerekt!

Márti, jó Keszthelyezést, és mindenkinek Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
Kép
Manka és Jack

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Jaj, úgy sajnálom JacketKép
Meg persze Téged is, mert olyan szar, ha szenved az ember gyereke.Kép
Remélem Jack hamar túlesik ezen a fogzáson és a többi fog már nem fogja ennyire megviselni!
Honnan látod, hogy letört belőle egy darab? Mert nagyon recés a foguk, meg ha nemrég bújt ki, még alig látszik.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Köszi szépen BarbiKép. Kb 1mm van kint belőle, én is abban reménykedtem, hogy tényleg csak nagyon recés, megmutattam apának, de szerinte is le van belőle törve egy kis darab. Bár most, hogy te is mondod.... hmmm, holnap megmutatom anyukámnak is.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok Lányok és Babácskák!

Mindenkinek Kellemes Ünnepeket Kívánunk. Remélem az anyukák is lazíthatnak ha otthon vannak két napig az apukák.
Én takarítok, holnap még van Fannirészleg, nappali és függönyök...
Éjszakák azóta nem voltak vészesek, csak a légzésfigyelő csipog állandóan, mivel vándorol a drágám.Szívbajt kapunk a férjemmel.
Ráadásul ez a magyar, aminek tök nagyok a lapjai...
Ma délután a kiscsajjal együtt aludtam. Kiesett minden munka a kezemből. Tök jó volt aludni.

Üdv

KépKép
tibicsoki75
 
 


Kedves Anyukák ,Apukák,Kismamák,Kispapák!

Mostantól a pelenka házhoz jön!
Szeretnél időt és pénzt megtakarítani?
Szeretném figyelmedbe ajánlani új pelenkafutár szolgáltatásunkat.
Kedvező áron vásárolhatók Libero és Pampers minőségű légáteresztő pelenkák.
Mini: 2 kg-6 kg = 33 .-Ft /db
Midi: 4 kg-9 kg = 35.-Ft/db
Maxi: 8 kg-16 kg = 37.-Ft/db
Junior: 12 kg-25 kg-ig =38.-Ft/db

Minimum rendelés 100 db. Az első,úgynevezett próba csomag amit a cég összeállít 10 , a kért méretnek megfelelő, de különböző mintájú pelenkából áll. Így több féléből tudsz válogatni a következő rendelés esetén. Szállítás 2-3 hetente. Fizetés a pelenka átvételekor a futárnak. Készpénzkezelési költség: 200 .-Ft/ szállítás
Ha felkeltettem az érdeklődésedet kérj bővebb információt Holló Krisztinától írj a hollokrisztina@invitel.hu ra, esetleg a hollokrisztina@hotmail.com MSN címre.
Vagy látogass el honlapunkra a www.pelenkacsomagkuldo.tar.hu ra.
Az ország bármely részéről veszek fel rendelést.

Köszönöm,hogy megtiszteltél figyelmeddel:
Holló Krisztina

Kellemes Ünnepeket Kívánok:

Kép

málna2162
 
 


Jack alszik én meg megyek tojást festeniKép. máskor mindig csak olyan hófehér héjú "műtojást" lehet kapni a közértben, most bezzeg barnás házitojások vannak, pedig a fehér héjút szebben megfogja a festék. Micsoda dolgokon problémázomKépKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Szegény Jack, úgy sajnállak Titeket! Remélem a többi fog nem viseli meg ennyire!
Anyukámék már úton vannak, holnap Õk lesznek Zitával, mi meg, megyünk szabira, megnézzük Ópusztaszert!
Az eső sem tántorít el minket! Kemények vagyunk! KépKépKépKép

Boldog húsvétolást mindenkinek, Fanninak sok locsolót, Ágostonnak, Bendegúznak és Jack-nek (persze ha az írek locsolkodnakKép) sok piros tojást kívánunk!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Beugrottam a Nagyiktól gyorsan (nem bírom nélkületek Lányok!!Kép.

Manka!
Annyira sajnálom, hogy Jack ennyire szenved Kép, küldenék Nektek vudut, de annak Sisotris a mestere Kép.
Hogy törhetett le a fogából egy darab, annyira ráharapott valami rágókára?
Bendegúz is ébredget a foga miatt, ma éjjel is kellett simizni, altatni, szopizni. Én is sajnálom, de ezen túl kell esni szegénykéknek. Kép

Tünde!
Nagyon édes a húsvéti kosárban csücsülő Zita! Kép
Drukkolok Nektek, hogy szép időtök legyen Ópusztaszeren! Kép Itt még nem esik.

Timi!
Pihend ki a nagytakarítást! Kép

Réka!
Akkor én is odafigyelek ezentúl a berendezésre Kép. Mi is szeretnénk unokákat Kép.

Mindenkinek jó húsvétolást még egyszer!

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Barbi igazad volt, tényleg nem tört le a Jack fogából, csak nagyon recés. Szerencsére.

Tünde, remélem jól sikerült Ópusztaszer, én még soha nem voltam, de mindig is szerettem volna elmenni. Anyukád hogy boldogult a kis huncut Zitával? Úgy bírom, ahogy két kis csíkká szűkül a szeme amikor nevetKép.

Márti, nagyon helyes, hogy nem bírod nélkülünkKép. Azóta voltatok már úszni? Fogtok még venni?

Réka, Jack is úgy meg tudja markolászni az arcomat sokszor, olyan erős. A minitalin Kisnyúl felkéredzkedett az ölembe amíg Jack aludt, és ő meg olyan kis finoman nyúlkált az arcomhoz.

Üdv.:
Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Ópusztaszer szuper volt, eső elkerült minket, hazafelé esett, de az meg tökmindegy volt, mert a kocsi nem ázik be. Kép
KépKépKépKép

Jó, hogy elmentünk tetszett nagyon.
Hazafelé bementünk Kecelre, megnéztük a Hadtörténeti parkot. Az első egy atombomba. Látjátok, mekkora?

KépKépKép

Persze hulla fáradtan értünk haza, lenyomtunk 600km-t, és egész nap a levegőn voltunk. Zita rendes volt, hamar elaludt, mi meg Apával befeküdtünk a kádba (együtt KépKépKép), tök jó volt.

Manka, köszi a kérdést, Zita nagyon jól elvolt anyuékkal. én egy kicsit pityeregtem a kocsiban reggel, hogy szegény kislánykám, milyen rossz neki nélkülünk stb. stb. De aztán párszor hazatelefonáltam, és minden okés volt. Persze régebben hisztis p....nak gondoltam, aki nem hagyja otthon a gyerekét másra, nem értettem, mit szaroznak ilyenen. Szóval most magamra is mondom, hogy egy hülye, hisztis p.... vagyok!!!! KépKépKép

Manka, a másikban olvastam, hogy elrontottad a gyomrod. Remélem, már jobban vagy!
Kép

Zita is tök erősen markolássza az arcunkat, nyakunkat, apa tokáját! KépKépKép
Jó húsvétolást a nap hátralévő részében, Apát megpróbálom rávenni, hogy menjünk ki az állatkertbe!
Vendég
 


Új játékok.
Hinta, és Apa lába. Kép
KépKép
Vendég
 


Sziasztok!
Visszaértünk, nagyon jó kis húsvéti hétvége volt Kép.

Gyorsan felrakom fürdés előtt mink is van nekünk!!!
Jó kis hegyeske, és mindjárt ott van mellette a másik is, már nyomakszik. Kép

Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde, de jó nektek, jót kirándultatok. Hová függesztettétek fel a hintát? Szereti Zita?
A gyomrom még nem az igazi, remélem holnap már jobb lesz.

Márti, gratulálok Bendegúz fogához!

Jack mostanában kezd anyás lenni, olyan kis aranyos, ha más ölében van, nyújtja felém a kezeit. Ha meg idegen jön, akkor kiváncsian szemléli, vigyorog rá, utána meg szégyenlősen belefúrja a fejét a ruhámba.

Ja, tegnap voltunk moziban, anyukám vigyázott Jackre, az Egy gésa emlékiratait néztük, egy kicsit hosszú volt, de szépek voltak benne a képek. Olvastam a könyvet, de már jó pár éve, úgyhogy nem volt unalmas.

Timi, ti hogy álltok a fogakkal?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti, de jó! Bendegúz szenved nagyon?
Azt hiszem, nekem (és Zitának) nagy mákom volt, hogy én csak akkor vettem észre, amikor már rendesen kint volt a foga. Már úgy, hogy az egész "teteje", nemcsak 1 hegye. Kép

Manka, én is olvastam anno a könyvet, 2x is, tetszett nagyon.
A hinta a konyha és az előszoba között van. 1x tettem úgy a hintába, hogy a konyha felé nézett, de akkor kukkolt befelé, és nem a hintapalintával volt elfoglalva. KépKépKép Elég vicces volt. Nézd meg a képet, szerinted tetszik neki?
Jó nem, hogy Jack bújos? Zita egyáltalán nem olyan. Kép A kezét sem nyújtja sosem. Kép

LÁNYOK!
Nálatok mekkora mennyiséget esznek meg a babák? És mikor esznek szilárdat?
Zita ebédre eszik 1/2ü bébikaját, utána tápi, és uzsira 1/2ü gyümit+tápi. Ti kiváltottatok már egy egész kajálást szilárddal?
Akinél bejátszik a cumisüveg: megfogja a babóca?
Vendég
 


ljkzgj

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Bocs, hogy itt kísérletezem, de itt nem olyan ciki, ha nem sikerülKépKép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Na, most jövök kicsit bővebben is, aztán húzok az ágyba, álmos vagyok.

Tünde!
Biztos klassz volt a kirándulás, jók a képek!
Zita meg nagyon aranyos a hintában, én is azt akartam kérdezni, hogy élvezi-e? Mert Bendegúznak is van a nagyiknál egy állványos hinta, de annyira nem látszott rajta, hogy élvezné, inkább csak szemlélődött.
Nekünk meg van egy ajtóra szerelhető, rugózós hinta, egyszer kipróbáltuk, akkor még kicsi volt hozzá, nem tudott jól ülni. De most már talán élvezné, holnap kipróbálom.

Egyébként Bendegúz nem szenved annyira, néha felsír álmában, de napközben egyáltalán nem nyügi, egy kis tündér volt otthon is a hétvégén. És már két kis csipkéje kint van a bal oldali fogának, csak az egyik jobban látszik. Kép

Mi már kiváltottuk a tízórait és az uzsonnát gyümölcsre kis babapiskótával, Bendegúz már megeszik majdnem egy üveggel, ha éhes. Ha nem annyira éhes, akkor hamarabb abbahagyja, de hát én sem eszem mindig ugyanolyan jó étvággyal. Meg a rendes gyümölcsből is egész rendes adagokat eszik.
És gyakorlatilag az ebédnél is alig szopizik utána, ott is majdnem egy üveg lecsúszik, ha szereti. Ha nem annyira szereti akkor félüveg, és többet szopizik. Változó.
Viszont néha tök keveset reggelizik, szopizik mondjuk 140et, és nem hajlandó utána tápit enni. Pont múlt héten panaszkodtam, hogy újszülött adagokat szopizik. De ha nem kell neki több, nem fogom megtömni.

Manka!
Bendegúz is nyújtja a kezét felém néha, amikor másnál van, és olyan jó érzés, amikor odabújik. Kép De nem hisztizik másnál se, csak van hogy inkább én kellek.
És este szopi után mindig úgy alszik el, hogy hozzámbújik, nekidől a mellkasomnak, és pár percen belül alszik. Olyan édes, alig bírom lerakni, annyira jó érzés, amikor ott szuszog.

A tesóm pont most olvassa angolul az Egy gésa emlékiratait, és is el fogom olvasni, csak inkább magyarul. Kép

Én nem voltam moziban nyár óta. Kép

Miért lenne ciki??? Tök jó ez a kék aláírás egyébként!

Még rakok fel két hétvégi képet, ezt a járgányt kapta Bendegúz a Tesómtól, annyira szuper, dudál, meg zenél, és lehet tolni, van hosszú nyele. Meg persze ha nagyobb lesz a gyerkőc saját maga lökheti magát. Jó kis séták lesznek Kép. Bendegúz még csak ismerkedik vele, először nagyon meg volt illetődve amikor ráültettük, de aztán a végén már mintha élvezte volna.
A másik kép a kertben készült Keszthelyen, kiraktuk a hintát, és ott levegőztünk Bendegúzzal séta helyett, annyira jó idő volt ma. Bezzeg vasárnap esős. Szombaton meg migrénes-hányós, katasztrófa volt, semmit nem tudtam enni egész nap. Kép

KépKép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Húú, ez jó hosszú lett Kép

Elfelejtettem elköszönni a végén!
Jóéjszakát! Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, szupi ez az autó! Tök érdekes, hogy olyan képeket tudtok Bendegúzról csinálni, amin nem is hasonlít magára. Kép
Vendég
 


próba
Vendég
 


Tünde!Kép
Pedig tényleg Bendegúz az Kép.

Manka!
Elfelejtettem írni, kérdezted, persze hogy megyünk még úszni, csak a most hétvégét kihagytuk a hazautazás miatt.

Ja, és remélem már jobban vagy gyomorrontásilag! Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


A kinti képen látszik, hogy már milyen hosszúKép Bendegúz haja, olyan aranyoooos. Tényleg jó kis járgány, Bendegúz idősebbnek néz ki benne.

Tünde, Jack sem régóta kezdte a bújást, szerintem Zita is fog, állítólag ez életkori sajátosság. Amúgy ő sem hisztizik (még) ha más karjában van, de a figyeli, hogy én merre vagyok.

Én még nem váltottam ki szopit, napi kétszer kap Jack almát/répát/barackot/sütőtököt most pedig a krumplival próbálkozunk, de még a Hipp sütőtökös krumplit is csak úgy esz meg, hogy adok hozzá almát vagy barackot, pedig abban nem sok krumpli van.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Fanni nem fog elhervadni, meglocsolták őt is(sima vízzel).Remélem Zitát isKép
A kisfiúk is locsolkodtak az apukákkal?
Férjem senkit nem locsolt meg, ő ki nem állhatja. De mióta megismerkedtünk azóta nem locsol, pedig az igencsak 11 éve történtKép
Szombat, vasárnap anyósoméknál voltunk, ők a XVIII. kerületben laknak, a jobb levegő úgy elnyomta a gyereket, h éjjel és napközben is jobban és többet aludt a szokásosnál.
(Vettünk fejvédőt is, igaz más a színe, de nincsenek éjszakai sírások!!!)
Tegnap pedig az állatkertbe látogattunk el. Fannit nem különösebben érdekelte az új helyszín, eleinte nézelődött, utána éhes lett, majd aludt egy jó órát séta közeben.
Viszont cuki fókákat és kis puputevét láttunkKép

Fog ügyben még semmi hír.

kaja: tízóraira általában kicsivel több mint 1/2 üveg Hipp(nagyobb) sütőtökös-alma, vagy banános-alma, vagy saját készítésű alma(1 egész) vagy répa-almaa gyümölcscentrifugán átnyomva,rostokkal együtt, utána szopi.
Nemsokára hozzászoktatjuk az őszibarackhoz.
Ebédre nemrég kezdtünk el almás-krumplit enni, ezt én csinálom 1/3 rész krumpli megfőzve, 2/3 rész alma lereszelve, botmixerrel pépesítve.Tetszik neki.Utána is szopi.
Séták alatt vizet iszik, néha teát, de nem akarom rászoktatni a cukros dolgokra, ráér később is megkóstolni.Szokja csak a természetes ízeket.
Sajnos az üveges kajákban elég sok cukor van, órákig válogatok.Sózni is majd csak 1 éves kor után, ne terheljük vele a veséjét.
De ivott már Nestlés almalát ás Hippes alma-csipkebogyólét is.
Cumisüvegből issza a vizet, és simán megfogja, illetve beteszi a szájába.

Egyéábként Fannika próbál mászni, felnyomja a fenekét, illetve előre és hátrafelé is kúszik, csúszik, elég érdekes.
A bébihordozóból pedig folyton ki akar jönni, betámasztja a lábát és nyomja fel a csípőjét.
Kezdi egyre jobban tartani magát ha leültetjük.
Ha a kezünkben van, akkor elemi erővel próbálja feltolni magát, olyan erősen kell tartani, izeg-mozog, félek, nehogy kicsússzon a kezeim közül.
Fürdés közben is össze- vissza tekereg, ott még rosszabb.Illetve hát jó, hogy mozgékony, csak veszélyes a kiscsajKép
Na, jó sokat írtam, majd teszek fel képeket.
Üdv mindenkinek!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!
Tünde!
Hülye kérdés volt, én meg félvak vagyok, megnéztem a képet még egyszer. Még jó, hogy élvezi Zita a hintázást!! Kép Látszik rajta. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Se Zitát, se engem nem locsolt meg senki...
El fogunk hervadni. Kép
Na mindegy, én már úgysem pasizok, Õ meg még úgysem (csak Jack).

Apa reggel rálépett a szemüvegére, persze Zita volt a ludas, most ezzel telik a napja, még jó, hogy ma szabin van. KépKépKép
Vendég
 


Még mutatja is a feltartott hüvelykujjával, csak nem látszik jól, még gyakoroljuk! KépKépKép
Vendég
 


Tünde!
Ne aggódj a locsolkodás miatt, a hervadást úgyis nehéz elkerülni.. Kép Kép.

Manka!
Bizony már tényleg hosszú Bendegúz haja! Kép Viszont változatlanul olyan kis pihés, imádom fújkodni Kép.
Jack Huggiesos fotósorozata zseniális Kép. Igazi kis reklámarc! Kép

Timi!
Bendegúz is iszonyú mozgékony, baromira kell rá figyelni, éppen most gondolkodom a járóka dolgon. Nem fogom ezt bírni, hol innen kanalazom össze, hol onnan. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
kösz a biztatást! Kép/KépKép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?