Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Igen, Tünde Te már egész jól kezded kiismerni a szokásaimat, én már porszívóztam, mosogattam, mostam, konyhát felmostam Kép.
Ma még lepakolom a polcokat a szobában, letörlöm, és aztán kihúny a tavaszi nagytakarítási lelkesedés tüze nálam Kép.

Tünde!
Kész a vasalás?

Manka!
Mikor csavarogtok el felénk?

Timi!
Örüljél, hogy lesznek szép új ablakaitok, mi nyáron cseréltettük őket, és bármilyen röhejesen is hangzik Kép, élvezet őket pucolni, és annyira gyönyörűek lesznek utána! És ráadásul se zaj, se por nem jön be.

Réka!
Hogy áll a vízhelyzet arrafelé?

Hétvégén mi is lejjebb raktuk Bendegúz ágyát, és így már nyugodtabban hagyom ott. Eddig az lebegett a szemem előtt, hogy egyszer rájön, hogy eléri a rács tetejét, és ott találom a földön az ágy mellett.
Lányok Bendegúz újabban négykézlábas pózban kakil Kép, olyan aranyos, csak hallgattam most a nagy nyögéseket. Megyek megnézem a termést Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok,
Jack 8tól fél 3ig aludt éjszaka, ami tök jó volt (persze én ugrásra készen feküdtem az ágyban, hogy mikor kel már felKép), viszont 5től fél7ig ordított, bármit csináltam vele, nem kellett cici sem, a cumit kikotorta, tömte az öklét a szájába és sírt keservesen. Mikor lesz már ennek végeKép?

Ma reggel viszonylag vidáman ébredt 9.15kor, de már megint elég nyügi. Pedig az elmúlt pár napban annyira vidám volt, tegnap is a 112-es buszon az ujja köré csavarta az összes nénit a vigyorgásával meg az örömsikongatásaivalKép.

Apa kivitte Jacket, hogy legyen egy kis nyugtom. Nekem is vasalni kellene, de én inkább beülök a fürdőkádbaKép
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde!
Zita bogyóihoz Kép. Már írtam egyszer, hogy ezekben az üveges gyümikben van a rizsdara meg rizskeményítő, ez szerintem tuti szorulást csinál. Próbálj neki rendes gyümit adni. Nálunk nagyon bevált az alma körte kombináció, jó puha körtét veszek, auzt könnyű összebotmixerezni. Azért önmagában én sem adtam, mert fosi nem kell, de kis almával összekeverve, tökjó székletlazító. Persze tudom, hogy Zita hasfájós, lehet hogy a körte felfújja, de érdemes kipróbálni.

Manka!
Újabban Bendegúz is felébred egyszer általában éjjelente (ma fél 1-kor) és ami fura, hogy sírva, szerintem lehet hogy neki is fáj az ínye. Cicin megnyugszik szerencsére hamar.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

 
 

Márti,
a Hipp gyümikben nincs semmi rizsbigyó.

Manka, mi lenne, ha éjszakára Jack-en hagynád a láncot?

Zita is fel szokott sírni legalább 1x éjjel. Kép Ezt kb 2 hete csinálja, de cumi, aztán alszik tovább, fel sem ébred teljesen.

Vasalást befejeztem. Én csak vadférj ingjeit vasalom, és még van pár db cucc, amit kell. Újabban a textilpelusokat is kivasalom. Kép
Vendég
 


Tünde!
Ez tök érdekes, Bendegúz is alig ébred fel, de úgy találjuk, hogy csukott szemmel sír Kép és négykézláb áll. Viszont őt ki kell vennem, nem tudom visszasimizni.

Szerintem van bennük rizsdara, én tök úgy emlékszem, de mindjárt megnézem.

Én meg csak Bendegúz ruháit vasalom, a többit szépen összehajtogatom, és ha kell akkor gyorsan rávasalok. Férjem meg ha néha ingben kell menjen, reggel gyorsan vasal egyet magának. (amikor egyedül élt szépen megtanult inget vasalni, és nem hagyom hogy elfelejtse Kép)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde!
Én megnéztem és van a Hippekben is (legalábbis az alma-barack-banán, áfonyás alma, és a sárgabarackban, de úgy emlékszem az őszibarack-almában is, rizsdara mindegyikben van, igaz biztos csak nyomokban, de lehet hogy ezt is megérzik a gyerkőcök)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, hmmm.... tényleg nem gondoltam volna. Kép
Képzeljétek, ma elmentem asztrológia suliba, aztán a barátnőmmel untuk a banánt, így dobbantottunk, és beültünk a mekibe dumcsuzni.
Aztán vki igen nagy hangon beszélt a választásokról, hát a Szíjjártó volt ott egy haverjával. (nem kampányolt, csak beültek kajálni) Kicsit szégelltem magam, narancssárga felső volt rajtam. Kép Jó csúnyán néztem rá. KépKép

Du. meg bementünk a munkahelyemre. Zita kézről-kézre járt, simán elvolt nélkülem. Kis hálátlan, világítós mobiltelefonnal le lehet venni a lábáról. .OKépKép
Vendég
 


Zita is elkezdte a vándoréletet. Az előbb benéztem hozzá. A kiságy másik végében volt, a fej-láb irány nem változott. Nem is tudom, hogyan tudott lekúszni úgy, hogy a hálózsák nem volt felcsúszva. Kép
Vendég
 


Zita ma este rendkívül boldog. Majd kiugrik a bőréből, visong, és vigyorog nagyokat.
Már 1 órája aludnia kéne.
Vendég
 


Na mivanmár, hol vagytok????
Vendég
 


Lányok!

Hááát, én nem tudom, mi van, vagy esetleg ki van?
Pont olyan érzés van a hasamban, mint amikor Zita beköltözött (még nem maradt ki a mensi), és néha rámjön az a "földöntúli boldogság". Most megnéztem, éppen félidős vagyok, de ez az érzés már van vagy 1 hete. Ja, és nem fáj a hasam a peteérés miatt, az utóbbi pár hónapban nagyon megéreztem.
Hmmm....
messzemenő következtetést nem akarok levonni, csak úgy leírtam. Kép Nem bánnám, ha csak vaklárma lenne, de ha nem, akkor is örülünk. Kép
Vendég
 


Nagyon uncsi voltam ma este...
Vendég
 


Jóreggelt!
Tegnap este nem jöttem, Apával fényképeket válogattunk a digitálisakból hívatni a nagyiknak húsvéti ajándéknak, és éjfélig tartott a dolog.

Ma elég rossz éjszaka volt, Bendegúz kétszer ébredt, éjfél körül, és 3-kor, és mindkétszer csak cicin aludt vissza.
Mintha látnék valamit a foga helyén, egy kis fehérséget, de nem biztos hogy átört, lehet hogy csak képzelgek. Nem nagyon hagyja megnézni sajnos, hiába mondom neki hogy tátsd kis szépen a szád és mutasd a fogacskád Kép.

Tünde! Kép
Ez nagyon izgi! Egyébként anno, én két-három nappal azután, hogy Bendegúz megfogant biztosan éreztem, hogy van ott valaki.Kép

Na, ugrok a kádba.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Jó reggelt!

Micsoda hányás idő van már megintKép
Igaz mára nagymosást és fürdőszoba takarítást terveztem, de nem tudom mennyire lesz kedvem, megint nagyon álmos vagyok...
Márti, én már várom az új ablakokat, ezek jobban szigetelnek és remélem nem lesz annyira hamar poros a lakás. Csak az a bajom, h az egész lépcsőházban is cserélnek és így jó nagy felfordulás lesz.

Ágyban vándorlás: Fannilány kb 4 hónapos kora óta vándorol éjszaka, hálózsákkal együtt mint egy kis fóka. Eleinte, csak a lábait dobálta, arra ébredtem fel, így legelább rájöttem hogy kerül reggelre fordított helyzetbe.
Mostanában viszont hetenet kétszer tuti szól a légzésfigyelő, mert bevackolja magát a lenti sarokba, ahol nincs lap.
Ellenben mióta megtenult ide-oda forogni csak hason alszik.Újszülöttként utálta.
Holnap elmegyünk az Állatkert mellé
egy játszóházba a barátnőm kisfiával.Azt mondja, Fanni is élvezni fogja. Kíváncsi vagyok. Õ az ásványvizes flakont é s a távkapcsolót szereti leginkább.


Én is éreztem rögtön mikor Fannika megfogant. Mondtam is ha most nem leszek terhe akkor soha. Aztán mikor a teszt csíkos lett, akkor meg csodálkoztam, hogy ez nem lehetKép

Manka, Márti, a ti gyeerekeitek is végeznek a szopival 5-6 perc alatt?És tekerednek a kezetekben?

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok, én este 8kor elaludtam Jackkel úgy ruhában, ahogy voltam, és csak fél 12kor keltem fel.
Jack a szokásosnál is rosszabbul aludt, de így van ez mindig ha esik az eső.

Tünde, tényleg izgi, veszel tesztet, vagy kivársz? Egyáltalán, kimutatja már a teszt ilyen korán?

Réka, Ágostonnak ugye már 2 foga van? Emlékszem amikor írtál az elsőről, hogy szinte percre pontosan tudod, hogy mikor bújt ki, de a másodikra nem. te érzed szoptatásnál?

Timi, te merre csavarogsz?

Tünde, a mekiben csak dumcsiztatok, vagy bűnöztetek isKép?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Timi, közben látom megvagyKép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Timi, Jack is rekordidő alatt kivégzi a cicit, és a forgolódás is megyezerrel.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Timi!
Bendegúz is nagyon gyorsan végez a szopival, és aztán össze-vissza nézeget, tekereg.
Én sokszor még szeretném, ha a másikból is enne még, mert érzem, hogy ez nem lehetett elég neki, de egyszerűen nem lehet beleimádkozni a szájába, van hogy ordítva ellöki a cicit. Sőt tegnap ebédre bevágott majdnem egy teljes üveg sütőtök-csirkehusival plussz anyaféle csirkehusi kombinációt, és egyáltalán nem volt hajlandó utána szopizni. Elég rossz érzés, amikor ellöki magától a cicit Kép, pedig tudom, hogy előbb utóbb ha elkezdjük a hozzátápit átáll szépen, és marad a reggeli-esti szopizás. Azért remélem az sokáig megmarad. Viszont amúgy meg örülök neki, ha jól eszik kanállal. Kép

Bendegúz is mászik, van olyan éjjel, hogy két-háromszor viszarakom középre, ha már nekimegy a fejével az ágy végének, mert akkor éktelen mocorgásba kezd. Olyan aranyos húzza magával a pokróckáját. Kép

Nagyon undi idő van, én ma ki se dugom az orrom, vackolunk Bendegúzzal. Motyok, vatyalok. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka! Timi!
Bendegúz is nagyon gyorsan végez a szopival, és aztán össze-vissza nézeget, tekereg.
Én sokszor még szeretném, ha a másikból is enne még, mert érzem, hogy ez nem lehetett elég neki, de egyszerűen nem lehet beleimádkozni a szájába, van hogy ordítva ellöki a cicit. Sőt tegnap ebédre bevágott majdnem egy teljes üveg sütőtök-csirkehusival plussz anyaféle csirkehusi kombinációt, és egyáltalán nem volt hajlandó utána szopizni. Elég rossz érzés, amikor ellöki magától a cicit Kép, pedig tudom, hogy előbb utóbb ha elkezdjük a hozzátápit átáll szépen, és marad a reggeli-esti szopizás. Azért remélem az sokáig megmarad. Viszont amúgy meg örülök neki, ha jól eszik kanállal. Kép

Bendegúz is mászik, van olyan éjjel, hogy két-háromszor viszarakom középre, ha már nekimegy a fejével az ágy végének, mert akkor éktelen mocorgásba kezd. Olyan aranyos húzza magával a pokróckáját. Kép

Nagyon undi idő van, én ma ki se dugom az orrom, vackolunk Bendegúzzal. Motyok, vatyalok. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Korrigáltam egyet, mert úgy emlékeztem, hogy ezt Manka kérdezte Kép. Most nézem, hogy Timi. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Micsoda forgalom korán reggel!!! Kép
Képzeljétek, ma 9-kor ébredtem fel, és Zitát én keltettem. Kép Tegnap ugye Apával voltak 1/2 5-től, meghagytam, hogy legkésőbb 1/2 7-kor keltse fel. Váltig állítja, hogy felkeltette... Zita ehez képest kb 1,5 órával ésőbb aludt el.

Tényleg izgi. Nem veszek tesztet, mert Zitát is tudtam, hogy bent van, de csak akkor mutatta ki a teszt, amikor már nem jött meg.
Ja, és még azért is ütött szöget a fejembe, mert vadférj ugyanolyan dinka, mint amikor terhes voltam. Komolyan, mint egy hisztis nő, dobálta a távirányítót, mert nem kapcsolt át, meg raplizott. Én meg röhögtem rajta, és kérdeztem, hogy na mi van, terhes vagyok???
Lányok, Nálatok is terhesek voltak a férjek is?

Manka, igen. Sültkrumplit ettem csirkés cézár salátával, és kólával öblítettem le. Kép
Mostanában úgy be vagyok izgulva a salátára, itthon is nagyon sokszor csinálok.

Kéne takarítanom, de mindig találok vmi kifogást, hogy miért ne álljak neki. Most éppen azért, mert nem vettem olyan Pronto-t, hogy ne legyen minden poros hamar. Kép De muszáj lesz erőt venni magamon.
Képzeljétek, Anyukámék bevállalták Zitát vasárnap, így végre el tudunk menni Ópusztaszerre. Kép
Zita reggel, 9 után:
Kép
Vendég
 


Tünde!
Képzeld ma reggel úgy ültem le a gép elé, hogy azon gondolkodtam, hogy mi lenne, ha Tünde bejelentené, hogy babát vár! Éééés..., lehet, hogy tényleg!

Manka!
A második fog az első után 2 héttel bújt ki. Szoptatásnál általában nem szoktam érezni, idáig talán 4- szer harapott meg, cicivel a szájában fordult hátra. Pedig minden kanalazás előtt, vagy után szoptatok is. Szóval ez szerintem egyáltalán nem sok. Félész tőle, hogy mi lesz, ha még jobban kinnt lesz? Vagy már most érzed?

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Tünde!
Nálunk nem voltak terhességi tünetek férjnél. Kép Mondjuk nálam sem volt semmi negatív, egy deka hányinger se, csak állandóan aludtam az első három hónapban. Este kilenckor már húztam a lóbőrt a TV előtt, és apa éjfél körül próbált rendszeresen rávenni, hogy másszak át az ágyba. Kép

Nekem valahogy olyan érzésem van, hogy van ott valaki, Tünde!! Kép

Zita milyen kipihentnek néz ki a képen. Hát én nem nézek ki ma ilyen jól Kép. Jó Nektek, hogy ilyen nagyot aludtatok.

Egyébként azért biztos ami biztos kíméld magad takarításügyileg Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Réka,
és miért gondoltad?
Sztem több esély van arra, hogy túldimenzinálom a helyzetet.

Márt, hát hallod, baromira kímélem magam! Kép
Valóságos csatatér van nálunk. Kép
Vendég
 


Tünde!
Semmi okom nem volt rá. Inkább csak megérzés.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Réka,
és be szoktak jönni a megérzéseid?
Vendég
 


Néha igen, néha nem. Kép

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Tünde!
Nem szép dolog, meg hát még semmi sem biztos, de ha tényleg bejönnek a megérzéseink Kép, én egy kicsit irigykedni fogok ám. Bár mi még nem akarunk kistesót, majd ősszel esetleg, de olyan nagyon jó volt terhesnek lenni, és várakozni a kismanóra! Kép Imádtam!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Mi is nyárra tervezzük(-tük?) a project indítását.
Vendég
 


Úgy kezdődött, hogy lecsöppent a kajci a kanálról. Aztán még a szájában is turkált, és íme, ez lett:
Kép

Még tanulni kell mind a kettőnknek a kanállal-evést. Kép
Vendég
 


Tünde!
Ez fincsi lehetett. Kép És mosakodtatok már? Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Vészhelyzetet néztek??
Még én is, de már mindjárt elalszom.
Nem vagyok esténként túl szórakoztató. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Zita ma a keljfelmókus lökdöste, és hintázott vele ütemre a járókában, és egyszercsak lefejelte. Olyan röhejes volt. KépKép De persze neki inkább fájdalmas. Kép
Kép

Igen, én néztem. Kép
Vendég
 


Jóreggelt!

Tündéék még biztos alszanak Kép.

Tappancsos Zita nagyon aranyos ahogy keljfelmókusozik! Kép Én is szeretnék ilyent Bendegúznak, még nem láttam sehol. Kép

Ma éjjel Bendegúz csak egyszer sírt fel, éjfél körül, aztán aludt negyed hétig szerencsére.
Ma újra próbálkozom a tejpéppel, hátha ízlik neki.
Na, megyek kivadászom az ágyikóból.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Fanni éjszaka háromszor( 10-03.34-05.30) ébredt, biztosan emiatt a nyamvadt idő miatt aludt nyugtalanul.Tekergett össze-vissza és ütötte be e fejét.Szerencsére a hajnali kelések után hamar visszaaludt és nem kellett megetetni.
Ma veszek anyagot és varratok az ágy másik felére is fejvédőt, mert ez így nem járja.

A férjem csak az evés tüneteit produkálta, mikor terhes voltam.Bár hajnalban nem találkoztunk össze a hűtő elött.Õ csak napközben evett mindig velem.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, sajnálom, hogy Fanni nyugtalanul aludt. Itt nálunk is nagyon buta szél van. Kép Ma se lesz séta. Kép

Márti, ma 1/4 9-kor keltünk, beállítottam a telefont ébresztőre. Kép
Ma felemás zokni van Zitán, nemrég vettem észre. Hiába, kicsi még, hogy minden részletre figyeljen!!! KépKépKép
Vendég
 


Itt is fúj a szél, és olyan barátságtalan idő van. Mi sem megyünk ma ki. Kép

Timi!
Nálunk is van már az ágy másik végén is fejvédő, de csak úgy odatámasztva, és amikor reggelente Bendegúz játszik az ágyban, az a kedvenc szórakozása, hogy jól belebújik, meg magára húzza. Kép. De tényleg nem árt ha körbe ki vannak párnázva, gumiszoba jelleggel Kép.

Bendegúz is nyügibb ma mint szokott. Fogjuk az időre. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Most meg már süt a nap, de fúj a szél.

Képzeljétek tegnap Bendegúz az éjféles éredésénél úgy lefejelte a fogamat, hogy van egy jó kis lila folt a homlokán szegénykémnek. Kép Néha olyan hirtelen csapja le a fejét a mellkasomra, nem tudom kikerülni.
Nektek is csinálnak ilyet?

Megnéztem egyértelműen nyomulnak a fogai, de szerintem még nem tört át.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


És Nálatok is nyalják a gyerkőcök a parkettát, ha hozzájutnak? Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Zita mindent nyal, ahova elér a nyelve. Kép
Vendég
 


Erről azért később le kell szoktatnunk őket...Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Micsoda pangás van ma megint.

Manka biztosan talizik Kép. Én is úgy elmennék ilyenkor, csak sajna nem vagyok annyira mobil, hogy nekiinduljak tömegközlivel egy tökismeretlen hely fele Bendegúzzal.
Pedig jó lenne mobilizálnom magunkat, mert megpunnyadunk itthon Kép.
Na, majd talán legközelebb.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, én takarítok!
Végre vettem Pronto por stop-ot, hát kíváncsi vagyok, kitart-e húsvétig a portalanság. KépKép
Meg a nappaliban felkentem a parkettát, lehet majd nagyokat tanyálni. Lehet, hogy nem kellett volna.
Vendég
 


Tünde!
Azzal vigyázz, mi is állandóan csúszkálunk a hálóban zokniban, van egy hely, ahova kiömlött valami tisztítószer, és azóta koripálya Kép.
Egyébként akkor fel vagy mentve! Jó portalanítástKép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hozzánk átjött egy 17 hós cuki kisfiú az anyukájával, délután lementünk sétálni, postára, zöldségeshez stb...
Prontoporstop: szerintem nem egy nagy szám, de legalább jó illatuk van, mi is használjuk.A tévé ugyanolyan poros lesz max 1/2 nappal később.

Fincsike mindent nyal, ami a szájába kerül.

Lefejelés: nálunk kb 2 hónappal ezelöttig ment, de rendszerint sírás lett a vége.

Megyek vacsorát készíteni.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok, naaaagyon elfáradtunk a talin, de tök jó volt, jót dumcsiztunk a csajokkal. megyünk répát enni, aztán még jövök.

Én is akarok keljfelmókust!!! Tünde te hol szerzed be ezeket a játékokat, már nyuszilányt is kinéztem magamnakKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Rakjál fel majd képeket a taliról!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


nem vittem fényképezőtKép, de Nyúlné végig kattintgatott, biztos hamarosan felrakja sz ősziben.
Most már tényleg megyek répázni, nyamnyamKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Játékokat nagyrészt örököltük tesóm kölkeitől, keljfelmókust is. De ezt tudom, hohy Anyukám vette az Auchan-ban kb 3-4 éve. KépKép Talán még van raktáron! KépKépKépKépKép
A nyuszilányt (akit elneveztem Mankának, de komolyan,) meg itt vettem Győrben.Kép Igazi kínai termék. Kép/Kép

Timi,
Prontot írhattad volna hamarabb, akkor nem poroltam volna le olyan nagy elánnal mindenhol. Kép

Mi készülünk a húsvétra, Zita ma ismerkedett a nyúllal.Kép
Ebédre Hipp Édesköményes burgonya nyúlhússal volt a menü... KépKépKép
Ízlett! KépKép
Vendég
 


Tünde!
Ne már!! Van bébikaja nyuszihússal?? Én ilyet nem veszek Bendegúznak, nálunk a nyúl szent állatKép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?