Új privát üzeneted érkezett!

Na mi van Lányok, mi ez a pangás????
Mindenki Apát dédelgeti????
Vendég
 


Én várom Manka litániáját Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


De már nem várom tovább Kép, nagyon elfáradtam ma, megyek aludni.
Jóéjt!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

 
 

Márti,
ismered a mondást? Amit ma megtehetsz, halaszd holnapra! De van egy olyan is, hogy amit ma megehetsz, ne halaszd holnapra!

Sztem Mankáék ma ünnepelnek, hogy anyósék elrepültek; és jóóól kihasználják, hogy Jack még alszik. Kép
Vendég
 


Hú lányok, bocs, hogy a beígért litánia elmaradt, ma nem is jutottam géphez. Holnap tényleg jövök, és beszámolok mindenről, a védőnő mondott egy-két "érdekes" dolgot, most már végképp elbizonytalanodtam.
Zita nagyon ügyes, úgy látszik itt Jack a leglustibb, csak a fenekét hízlaljaKép.

Jó éjt!

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Itt vagyunk mi isKép
Védőnőt meglátogattuk hozzátápi ügyben, nálunk nagyon lassan kell bevezetni mindent a bőre miatt.
Banánt is csak Hipp-et kaphat, rendeset majd csak 1 éves kora után.
25.-én lesz egy fini BCG újraoltása.
Különben minden ok, 7140 gr és 68,5 cm.
Õ is nyekereg napközben, próbálna mászni, de nem tud és ha nem ér el valamit akkor morog, nyafog stb.
Tegnap végre befejeződött a fogászati kezelésem is.Fannit már név szerint ismerik a csajok a rendelőben, mindig vigyázott rá valaki, amíg a gyökérkezelést csinálta a doki.
Plusz azt mondták, h jön a foga, nem csoda mert olyan hisztiket levág néha, h csak nézek.

Zita harisnyájának a hátsó felén mi van? Egy elefánt?
Bendegúz csini kiscsávó abban a farmerbanKép
Tavaszi nagytakarítás...............hétvégén kezdjük, már most sík ideg vagyok tőle.
Ráadásul májusban panelprogram keretén belül nyílászáró, radiátorcsere........Hetekig kosz lesz a lakásban mivel a lépcsőházban is cserélnek mindent és ott csak a legvégén lesz takarítás, az tuti.
De legelább szép lesz majd valamikor.
Tünde, majd megkeresem az írást a gyümölcsevésről, de valami olyan rémlik, h ha délután esszük a gyümit, vagy kaja után, lassabban bomlik le és ott rohad a belekben.
Azért kérdeztem Mártitól, mivel ő orvos-valszeg jobban tudja hogy is működik ez.

Így szoktunk sétálni a fodros sapinkbanKép
Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!
Timi!
Szerintem ha uzsira eszi a gyerkőc a gyümölcsöt, az ugyanúgy éhgyomorra van, mintha tízóraira kapná, hiszen nem desszertnek kapja, hanem egy külön kisétkezésnek. Szóval én nem aggódom amiatt, hogy ne tudná lebontani, szerintem vacsoráig az már jó helyre került Kép.
Fanni nagyon aranyos, és jól be van bugyolálva!Kép

Ma itt olyan gyönyörű idő van, tök tiszta, kicsit hűvös, de olyan egészséges idő! Ablakmosós Kép.
Meg persze sétálós. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Timi,
igazad van, beugrott! Én is hallottam olyat, hogy az emésztőrendszer kb du. 5-ig aktív, és az utána bekerült kaják lebontása sokkal tovább tart. Ezért is nem jó, ha vki este bezabál. Mint én általában. Kép
Igen, Zita popóján elefánt van, nagy ormánnyal. Szokott is trombitálni. KépKépKép
Sajnálom, hogy Fannit újra kell oltani. Kép
Fúúú, én tuti nem nagytakarítanék felújítás előtt! Nem irigyellek, de legalább a következő télen melegebb lesz a lakásotok. Kép
Fannilány már könyvet visz a sétára???? Helyes a sapiban, és nagyon tudományosan tud nézni! Kép

Egyszer fent, 1x lent:
KépKép

Megeszem a lábad, aztán Te is edd meg a tiéd:KépKép

Na, anya, ne izélj már, nem kell annyit fotózni!:
Kép
Vendég
 


KépKépKép
Vendég
 


Azért Zita meg az Anyukája nagyon huncut! Kép
Itt Zita minden képen Jacket ölelgeti, puszilgatja, de az ősziben azért feltűnnek más kispasik is a képeken Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hááát, igen!
Kép
Zita tapad a fiúkra, alig tudom levakarni róluk!
Bízom benne, hogy idővel a fiúk fognak tapadni rá. Kép
Hátha Manka nem nézi meg a másikat... Kép
Vendég
 


Basszus, Lányok!!!!
Zita tegnap kezdett el ugye fekvőtámaszozni, ingatag kezeken és lábakon.
Most meg odanézek, és MÁSZIK!!!!
Igaz, nem sokat, de rendesen négykézlábazva, és halad előre!
JUHHÉÉJJJ!!!!
Vendég
 


Tünde!
Gratula! Kép
Ebből is látszik, milyen okos Zita. Elméletben gyakorolt, csendben tanulta a mászást, és ma előállt a tudományával Kép.

Konyha, fürdő, hálószoba ablak kész.
Közben voltunk sétálni is, nagyon szép az idő. Délutánra beterveztem még a maradék ablakokat.
Hétvégén függönymosi, jövő héten az aprólék, és a húsvéti dekorációk! Bár a húsvét hétvégét Keszthelyen töltjük, de azért kell egy kis tavaszi hangulat a lakásba.Kép

Holnap elmegyünk Bendegúzzal babaúszásra, kíváncsi vagyok hogy fog reagálni a nagy vízre.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hurrá!
Megjavult a babanet!

Halihó!
Merre vagytok?

xxxg ttt55rrt oxx,kuzt
ez Bendegúz véleménye babanetes serverrőlKép

Viszont én legalább megpucoltam az összes ablakot, ahelyett, hogy itt lógtam volna. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Zita mászótudományához, és nagyon szépen ül. Jack még támaszkodik a kezén amikor ül, és ha hirtelen valami néznivaló akad valamelyik oldalon akkor eldől mint egy krumpliszsák.

Megnéztem a képeket az ősziben, de csak a Zita+Jack képeken látszik a "szikra", a többi olyan kis flörtölősKép. Mi mindenestere kitartunk, bár ma is két szép kiscsajjal sétáltunk (Maja és Panna)Kép.

Fanni nagyon aranyos a fodros sapijában, ahogy még egy fotót megenged mielőtt belemélyed az olvasmányaibaKép.

A védőnő szerint minél hamarabb el kellene kezdeni a spenótot, sóskát, salátát. Szerinte a gyümi csak két kaja között nasiként szolgál, a főzikbe rakja margarint és egy kis vegetát, a fogzásra meg a legjobb a Dianás borszesz. Hmmmm.

Tünde, megmostam a borostyán nyakláncot, amikor írtad, kitettem az ablakpárkányra, pont olyan szépen sütött a nap, örültem is neki, hogy jól feltölti energiával. CSak éjszaka és séták alatt nincs rajta Jacken.

A GW segít a hasfájáson. Jack kb. 3hós kora óta nem bukik annyit, kivéve, ha gyorsan eszik (mint a talin), meg persze amikor a hasán van akkor kidolgozza magából a kaját.

A narancssárga párnás izé a kanapénk, van hozzá egy ugyanolyan színű fotel lábtartóval és egy gurulós puffféle valami.

Márti, hogy te milyen ügyes vagy, hogy rávetted magad az ablakpucolásra.

Tünde, a vírusos képkeretet honnan szerezted? Én is meg akarom ijeszteni apátKép

Üdv.:

Manka és Jack akiknek összesen 33 foguk van
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Hacsak nem Neked nőtt ki valami rejtett fogtartalékod, akkor ezek szerint Jacknek végre kibújt az első foga!!!! Kép Gratulálunk!!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Fürdés előtti rosszalkodás:
Kép
Kép
Kép
Kép
Jó éjt!
Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti, te aki a legjobban bennevagy a hozzátápiban, igazán szólhattál volna, hogy ez ennyire brutálKép. Szöööööööörnyen büdös a kaki. Mit kaki, ez már nem is kaki, ez sz@r!!! Azt hittem elájulok pelenkázás közben. Azt fontolgatom, hogy amíg Jack nem lesz szobatiszta, addig csak anyatejet kapKép.
Hú lányok, szerintetek ezt is meg fogjuk szokni?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde, már akartam írni korábban is, nem csinálsz egy yahoo-s emilcímet? 1GB ingyen tárhely, ott aztán minden elfér, és jó gyors. Csak mert a totalcaros postafiókod sem tudja fogadni a képeket, most jött vissza, pedig még a skypolós estén elküldtem őket. Azt írta, hogy ilyen nagy üzit nem tud fogadni.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat!

Manka, MARGARIN????? VEGETA????? Akkor már miért nem egyből emulgeálószer, élesben! Spenót???? Sóska????? Nem arról van szó, tök finomak, de tele vannak nitráttal vagy nitrittel, mittudomén, én ezekkel még várok. Sztem nem vagyok egy paramama, de amit lehet, jobb elkerülni.

Most olvasom, hogy csak nem???? Csak nem kibújt Jack foga? Gratulálok!
És mi a meglátásod, segít a borostyánkő?
Jack nagyon vigyori, tök helyes kispasi!

Tünde és Zita, akiknek öszesen 30 foguk van.
Kép
Vendég
 


Ma átültettem a virágaimat, és kitettem a muskátlit is. Du. meg jó nagyot sétáltunk hármasban, és ettünk egy nagy adag fagyit. Kép

Manka, Jack elviseli a napszemüveget? Zitának nincs baja vele.
Vendég
 


Sziasztok!
Fogok még írni este Megasztár alatt!
Most fejeztük be az előbb az ebédünket, valahogy elment ma az idő. Kép
Voltunk uszizni, rakok majd fel képet! Tök jó volt!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Nem nézek Megasztárt, mert vadférj meccset nézKép. Teljesen elfeledkeztem a Megasztárról, ő kérdezte délután, hogy nézheti-e a meccset a sport1-en itthon, én meg mondtam, hogy persze. CSak most jutott eszembe.

Tünde, persze, hogy használ a borostyánkő nyaklánc, hiszen kibújt a fogKép. Viccet félretéve, mostanában sokkal jobbkedvű, vigyorog napközben, meg megy a jájádádádádá. Olyan vicces, mert úgy keezdi a jájádádát, hogy először nem jön ki hang a száján, csak tátog, aztán megérkezik a hang isKép. Apa szerint először bemelegítKép.

Hol vannak már az uszis képek?

Csináltam ma képet a hugom fényképezőjével a Jack fogáról, ami ugye még nem igazi fog, mert csak a hegye van kint, tehát csak egy kis csík látszik, de azért megmutatom. Íme:
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, a neten is tudod nézni a Megasztárt.
Az előbb volt Kispál dal, juhhéj!
Majd tegyél fel nyakláncos képet is, jó?
Vendég
 


Ma voltam bioboltban, és vettem bio bébiételeket, többek között spenót-krumplit. Majd kipróbálom, de most még a répa jön, abból is vettem biot.

Ma először láttam, hogy valami ízlik is Jacknek, nem csak lenyeli, mégpedig a Hipp sütőtök-alma uzsi. Fél üveggel simán megevett belőle, és még többet is evett volna szerintem, de nem akartam ilyen gyorsan emelni az adagot, eddig 1/3 üveg volt a maximum.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tündeeeee, nem hiszem el, hogy te is szereted a Kispált!!!!KépKépKép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Köszi, de jó, nézem a neten, bár 1 perccel később jut el a netre, az előbb megnéztükKép. Nem mint ha számítana.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti, megnéztem az uszis képeket az őszin, nagyon aranyos Bendegúz ahogy úszkál az apukájával. Nem volt hideg a víz?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, Te is szereted? Mondjuk gondoltam, hogy nem Punci Spears rajongó vagy...
Szeretek még pár régi magyar együttest, akikről már nem is hallani. (Európa Kiadó?)
Vendég
 


Zita este Hipp sütőtök-krumplit kapott, és simán megevett 1/2 üveggel úgy, hogy nyitotta a száját!
Ez nagy szó ám nálunk!
Hiába csinálják egy helyen a Kecskemétivel, azért a Hipp mégis sokkal jobb minőség.
Amúgy most elárulok egy titkot: nekem ismerős ismerőse hozza a Hippet, kapaszkodjatok meg, 140Ft/üveg egységáron. Jó nagy a haszonkulcs, tök szemetek a boltokban!
Vendég
 


Kispált én is bírtam gimis koromban, meg még most is tulképp Kép.

Manka!
Jack változatlanul iszonyú helyes kispasi!Kép Úgy örülök, hogy végre kinn van az a fog!Kép
Nem volt hideg a víz, 32 fok, kellemes volt, én is belementem az elején, csak az én 158 centimhez kicsit mély volt, csak lábujjhegyen pipiskedve tudtam tartani Bendegúzt, így inkább átadtam Apának, és kimentem fotózni. Kép
Nem bírom ki, hogy a kedvenc képeimet ne rakjam fel ide (és mivel ez egy családias topic, ide kicsit nagyobb méretbenKép)
KépKépKép
KépKépKép

Az utolsó előttinek a hangulata tetszik nagyon, ahogy süti őket a nap, csak úgy csillog minden! Kép

De jól elfáradt, hazafelé a kocsiban durmolt végig. Viszont utána délután totál fel volt dobódva, itt pörgött a szőnyegen, mint a motolla, és sikongatott Kép.

És még ezt a két vidám jóllakott tízórai utáni képet muszáj felraknom, túl egy almán, és fél banánon babapiskótával:
KépKép

Tünde!
Bendegúznak még mindig fél üveg az adagja főzelékből. Gyümiből már többet is eszik, szerintem az édeset szereti.

Lányok én már kicsit unom a Megasztárt. Kép. Szerintetek ki fog nyerni?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka!
Légy erős, lesz az még büdösebb is, jönnek a finom ződségek, meg a pipihusi. Bendegúz mostanában brutálisakat produkálKép

Tünde!
Zita este is kap már főzeléket?
Mi most ott tartunk, hogy reggel és este szopi, este kis tápival pótolva. Tízórai és uzsi gyümölcs babapiskótával, és ebédre főzelék utána szopi. Valahogy a déli főzelékadagot nem tudom emelni, nem bír többet enni. Viszont már raktam bele plussz pipihusit, amit én csináltam és belebotmixereztem az üveges kajcsikba, és simán megette. Megfőztem egy kisebb csirkecicit sós fokhagymás vízben, nyolc darabba vágva, és azokat lefagyasztottam. Így mindig csak kiengedek egyet, belemarcangolom a pempőbe, összeturmixolom, és kész. Lassan jöhetne a máj is, csak azt úúúgy utálom Kép.

Na, megyek az ágyikóba.
Jóéjszakát!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, főzeléket még nem ehet a tejallergia miatt. Vagyis gondolom én csinálhatnék HA-s tápszerből. Most kövezzetek meg, de az meg olyan rohadt drága, hogy sajnálom kidobni, mert tuti alig enne belőle. Viszont husit kap, van gyümis kaja hússal. Reggel 300ml Sinlac, délben vmilyen bébikaja tápszerrel, uzsi gyümölcs tápszerrel, este vagy tápi 300ml, vagy tápi bébikajával megbolondítva. Én annak örülnék, ha csak úgy simán, tápszer nélkül megenne már 1 adag kaját.

Sztem az Angéla vagy a Magdolna fog nyerni. Sajnálom, hogy kiesett a Bíborka, volt vmi a csajban, ami tetszett nekem. Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon- nagyon jók Bendegúz uszis képei. Szerintem mindegyik kép nagyon hangulatos! És nagyon édes kis vigyori!

Zita milyen ügyes! Ágoston nem tud így fekvőtámaszozni, és még mászni sem. Ülni meg végképp.

Gratulálunk Jack első fogához! Nagyon szép kisbaba!

És kis okos Fanni is nagyon aranyos, ahogy sétár indul!

Kispált mi is szeretjük. Szerintem a Magdolna fog nyerni.

Múltkor a húslevesünkben fgőtt csirkemellett lebotmixereztem, és kis adagokban beraktam a mélyhűtőbe. Még nem evett belőle, de lagalább egy darabig nem lesz gondom vele.
Tünde, nagyon jól hangzik a 140 Ft- os egységár!

A napszemüvegen én is elgondolkodtam, mert szerintem a széltől kezdett el váladékozni Ágoston szeme. Az pedig védeni a széltől is. Meg Zita napszemüveges képei annyira tetszenek.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Szép jó reggelt!

Manka!
Már tegnap akartam kérdezni, érzed szopi közben Jack fogát?

Réka!
Köszi a bókot Kép.

Tünde! Réka!
Szerintem is a Magdolna fog nyerni, iszonyatosan jó hangja van. Egyébként én is sajnáltam Bíborkát, nagyon eredeti csaj (igaz Soma szerint biztos sok volt az énekében az "intonációs probléma" Kép), és tegnap az ő duettjük volt a legjobb szerintem.

Tünde!
Zita egyszerre megeszik 300 tápit, vagy Sinlacot? Bendegúz még sosem evett meg ennyit egyben. Néha olyan érzésem van, hogy az esti szopi után azért nem eszik többet a tápszerből, mert nem szereti, ha szeretné lehet hogy enne még. Õ Beba HA tápit kap, ha kap, és sokan mondják, hogy az kesernyés. Majd ha megyünk méretzkedni 20-án, rákérdezek nem próbálhatnánk-e ki valami másmilyen tápszert, vagy esetleg ezt a Sinlacot.

Függönyök mosódnak, mindjárt készen vannak, feldobjuk őket, és illatozhatnak! Mi meg elmegyünk sétálni és szavazni, olyan gyönyörű az időKép.
Ebéd maradék megvan tegnapról, olyan fincsit csináltam, tepsis krumplis-hagymás-baconös-füstöltsajtos-csirkét (tök egyszerű kaja, és isteni, és két napig lehet enni, akkora adag).
Megyek is melegíteni.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Márti, mi is a Beba HA-val kezdtünk, sztem finomabb volt, mint a mostani Mildibé HA. De Te igény szerint szoptatsz, nem? Zita meg reggeli előtt 12 óra hosszat nem kajál. Amúgy kis bélpoklos, az esti 300ml-t fel is kell turbóznom egy kis kajával, mert nyivákolna repetáért. Kép
Azt néztem a képeken, hogy Bendegúz mennyivel másabb a vízben. Nem félt? Merült is?

Réka, napszemüveg tényleg véd a széltől is, jól ráfekszik az arcára Zitának.

Mi délelőtt voltunk szavazni. Jól megtévesztettünk mindenkit. Zita babakocsija belül narancssárga-zöld, és piros sapi, plusz piros napszemcsi volt rajta. Kép
Ezt csak azért írom, mert találkoztunk középkorúakkal "talpig" narancssárgában.
A főzést elintéztem én is tegnap, most csináltam meg az afrikai harcsát, és ma is az volt a menü.
Zita 1/2 ü. áfonyás almát evett, majd leöblítette 220 tápival. Kép
Vendég
 


Tünde!
Valakivel keversz, én inkább az idő szerinti szoptatás híve vagyok, Bendegúz már nagyon régóta napi ötször szopizott, most meg tegnap óta napi háromszor. Persze ha éjjel véletlenül felébred, és éhes és nem megy máshogy az elaltatás, kap cicit. De ez szerencsére ritkán fordul elő. Kép

Igen Bendegúz a vízben ducibbnak néz ki Kép nekem is feltűnt. Nem félt, de nem nevetgélt, szóval kicsit meg volt illetődve. De még nem merült a víz alá, azt elsőre nem csináltatják, majd később, ha már szokta a nagy vizet.

Olyan jó nap volt, illatos a lakás a függönyöktől, szavaztunk egy jót, Bendegúzon piros edzőcipő volt Kép, és annyira jót sétáltunk a Normafánál.
Viszont olyan fáradt vagyok, este kinyúlok a TV előtt és borocskát fogok inni. Akár így, akár úgy alakulnak a dolgok. Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, bocsi!!!! Kép

Vadférj is mondta, hogy borozzunk. Ha az MSZP nyer,Kép azért, ha meg a Fidesz... akkor azért. Kép
Akkor borozzunk együtt, virtuálisan! KépKépKép

Azt a frány cumit néha fordítva sikerül betenni:

Kép
Vendég
 


Tünde!
OK! Borozzunk együtt Kép. Mi már borozunk is Apával Kép az előzetes közvéleménykutatási adatok szerint Kép. Persze lehet még Kép is. Kép

Szegény Zita, szerintem nyomhattata az orrát a cumi Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ááááá, ne gondold, nem zavarja, szívja így is boldogan. Azért persze meg szoktam fordítani, mert így tök hülyén néz ki. Kép
Vendég
 


Fúúúúú, Márti, látod, már alakul!!!!!
Vendég
 


Ja, mint púpos gyerek, de naggggyon szoros még! De ha így alakul az jó Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Na sziasztok, én is ideértemKép.

Lányok és VÖRÖSbort isztokKép?

Délelőtt voltunk szavazni, Jacken piros kapucnis pulcsi volt, rajtam meg ír válogatott focitrikó, hogy jól megtévesszek mindenkitKép.
A délutánt Csillebércen töltöttünk, apa dolgozott, mi meg elkísértük. Jacken rajta volt a napszemüveg, mert a nap mellett a szél is fújt, és nem zavarta.

Márti, Bendegúz nagyon kis gusztusos baba, szerintem ne aggódj a súlya miatt.
A fogat még nem érzem szopizás közben, még nagyon picike.

Hú de régen hallgattam már Európa Kiadót, valamikor gimis koromban, de szeretem, csak ugye az valamikor kazettán volt meg, azóta meg átléptünk a CD-k világába.
A Hipp 140-es áron tök jó, én a bio sóskát 325Ft-ért vettemKép, de Jackért mindent.

Szerintem is Magdolna fog nyerni, bár Angéla is nagyon jó, de az emberek jobban szeretik Magdolnát.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nálunk csak Apa iszik VÖRÖSbort. Kép Kapott egy 1,5L-est, és már vagy 2 hete meg van bontva, ergo, sztem megbuggyant. Én nem kértem belőle.

Manka, EK nekem is kazettán van. Már tök régen hallgattam.
Vendég
 


Figyeljétek, hogy parkolt be Zita. Én nem tudom így széttenni a lábaimat.
Kép

Áfonyás-alma. Remélem nem lesz kancsal!
Kép
Vendég
 


Mi fehérbort Kép
Lányok, én eddig bírtam, most kidőlök olyan álmos vagyok, muszáj aludnom. Talán már lefekhetek nyugodtan Kép.

Tünde!
Nem lesz kancsal! Kép

Manka!
Kíváncsi vagyok Jack hogy reagál a biospenótra, Bendegúz is kapott a Tesómtól. Nem is ette meg Kép. Jól le is szúrtam a nővérem, minek vesz ilyen rohadt drága kaját neki. Kép
Már nem is aggódom, megint hízott egy kicsit.

Jóéjt!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde, az a kanapé nem jó helyen van, Zita odébb akarja tolniKép. Az áfonyás-almának meg tök jó színe van, az íze is jó?
Küldtem egy smsest az apukámnak, hogy akkor most mi lesz, erre ő ezt írta: a jobb oldal (f)ordíthat a második fordulóban.Kép

Én is nagyon fáradt vagyok, jó éjt!

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Haaahhóóóóó!!!!

Sehol senki????
Én se???
Vendég
 


Márti biztos takarít, KépKép Manka csavarog. KépKép
Timi, Réka?
Vendég
 


Akkor megyek vasalni. Kép

Kép
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?