Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi még mindig betegek vagyunk,de már sokat javult a helyzet:nincs lázunk és a kedve is jobb Dorkának.De így is sokat nyűgös,sokat sír,ami tőle szokatlan,mert csak akkor szokott,ha elesik,vagy megüti magát.Napi négyszer kenem a száját,olyankor mindig zokog.És még mindig nem eszik,ez már a 7.nap.Már nagyon nehezen bírom,főleg,hogy nem tudok segíteni neki,attól meg teljesen kivagyok,hogy nem eszik.A doktornéni pénteken jön,remélem addigra vége ennek az egésznek.

Azért ma már mi is voltunk kint az udvaron,szomszédoltunk is egy kicsit,ott van Dorka 2.5 éves barátja,játszottak egy kicsit.

Sahi:hová fogtok költözni?

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Nóri!
Szomód másik felébe , mint ahol eddig laktunk.
Nem tudom mennyire vagy ott ismerős, az Újtelep utcában vettünk meg egy tetőtérbeépítéses házat.
Ha Tata felöl megyünk, akkor az első utcán ha bemegyünk jobbra, azon végig és akkor érünk a mi utcánkhoz. Na ezt jól elmagyaráztam. Már nagyon várjuk!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Nóri!
Szegény Dorka! Annyira sajnálom!
Olyan rossz amikor nem tudunk segíteni nekik, de majd csak túl lesz rajta és újra lesz étvágya is!
Szomód másik felébe költözünk , mint ahol eddig laktunk.
Nem tudom mennyire vagy ott ismerős, az Újtelep utcában vettünk meg egy tetőtérbeépítéses házat.
Ha Tata felöl megyünk, akkor az első utcán ha bemegyünk jobbra, azon végig és akkor érünk a mi utcánkhoz. Na ezt jól elmagyaráztam. Már nagyon várjuk!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Nori!!Sajnälom hogy Dorka beteg.Küldök neki sok sok gyogypuszit!!!

Barätnömék most mentek el haza.Nagyon üres a häz nélkülük és a gyerek is unatkozik nagyon .Itt huzkodja a gatyäm szärät hogy vegyem fel.

Nagyon hamar elment ez a 3 hét.Jokat csavarogtunk,pletyiztünk,nem unatkoztunk.Gyerekek elég jol elvoltak,csak barätnömé nagyon anyäs és nehezen merészekdett el nélküle hosszabb tävokra.Pl: mäsik szobäba.De a végére mär nagyon megszokta és jol elvotak a kis Mazsoläk.Sokat fotoztunk is roluk majd teszek fel ha lesz több idöm ,most mennem kell ,mert vacsiztatok.De még ma visszanézek.Üdv.Zs.
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Üdv Zsuu újra köztünk!
Azért jó lehetett ennyi időt együtt tölteni, bár biztos fárasztó is volt. Párod hogy bírta?

Ma nagyon jó levegő volt, semmi szellő, egész délután a tóparton csavarogtunk a gyerekekkel.
Tomi nem sétált, hanem rohant, de semmi jele annak hogy hamarabb akarna aludni menni.

Nóri!
Örülök hogy kicsit jobban van Dorka, 1 szelet sonka kezdetnek jó, már biztos visszatér az étvágya.

Remélem mindenkinek szép estéje van!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szép estét

Elaludt Dorkám.Olyan édes ilyenkor,meg tudnám zabálni ahogy szuszog.Olyan kis békés,elégedett a világgal.KépKép

Ma valami gond volt vele.6 hasimasis pelus volt....KépMa 8 pelenka ment el,tiszta haszon,még jó hogy erre keresünk,na de nem panaszkodom.Nem azzal van a bajom,hogy nem akarom megvenni a bébinek a pelust,csak ne lenne ilyen qrva drága.Ti hányszor cseréltek egy nap?Kb?Nekünk átlag 4-5,de vannak ilyen napok mint a mai,de volt már olyan is hogy elég volt a 3.Bocs hogy ilyen bonyolult lettem...Kép

Zsuu!
Szupi lehetett nektek,főleg hogy jól kidumcsiztátok magatokat.A két picur bizti több időt hagyott amikor eljátszottak.
Nekünk sajna ilyen pici nincs a családban.Vagyis van 2,5 éves lányzó,de messze lakik...Kép

Ma megérkezett nappali bútorom,de még nem sikerült teljesen felszerelni,ha kész lesz dobok képet dicsekedni.Saját tervezés,mint a konyhám is.KépKépDe azt már láttátok.

Sajna az udvarunk még felújítás aéatt áll,kerítéscsere,térkövezés,külső ház festés...ez mind tavasszal vár ránk.Tavaly csak belül volt energiánk "befejezni"...

Sok pusz mkinek.Bocs hogy most nem írtam névre szólóan.Még kicsit böngészek remélem valaki utamba kerül messengeren vagy itt.

Viki
Vendég
 


Szia Szilvi!

Örülök h jó időtök volt.Sajna itt du nagyon fújt a szél,nem mertem kivinni.Na és persze a félóránkénti peluscsere...

Pusza nektek
Vendég
 


Anikó!
A hugom azt mondta szívesen talizik veled hogy beszélgessetek ha felhívod!

Kép,
Kép
sahi
 
 


Viki!
Csak nem kapott el Dorka valami vírust?
Vagy mástól van? Szegény nagyon rossz neki.
Mi 3-4 pelust szoktunk használni ha 1x van kaka.
Nem is láttalak msn-n, pedig szinte egyszerre küldtük az üzit előbb.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Zsuu
Üdv újra köztünk.KépJó lehett,hogy ennyi ideig voltak barátnődék.

Nóri
Szegény kis Dorka,Most már azért gyógyulhatna.nem irigyellek.kitartás.Kép

Szilvi
Már alig van hátra.ezt már féllábon is kibírod.Főleg,hogy most itt a jóidő,csavarogjatok solkat,azzal is telik a nap.Kép

Viki
Ma Dodó 5x kakált.Képúgyhogy mi is dobáltuk a pelust.Mit csináltak ezek a manók tegnap????KépKépKépKépKép

Képzeljétek!Ma Danit megnézték egy egyesületbe,hogy hogy focizik.nagyon megvoltak vele elégedve.Úgyhogy mostantól kezdve focizik.Rettentően boldog.Kép
Kép

Éva
Jól emlékszel teherbe estem amikor legutóbb 90napost csináltam.KépKépKépKépKép
Piszok éhes vagyok.Kép

Puszi.Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Jó reggelt

Az éjszakánknak annyi,Dorka 2x kakilt,teljesen híg széklete volt,1x hányt.Ma reggel megint hasimasi,úgyhogy 1 óra múlva irány a doki....KépKépKépPedig én azt hittem a sóska a lúdas,de ezek szerint nem...Kép
Azt már el se mondom hogy piszok hányingerem van este óta,de hányni nem merek,ez a kávé lehet kihozza.

Heni!!!!
Gratula Daninak!!!Én már megjósoltam,hogy híres ember lesz,bár én a nők körére gondoltam...KépKépKép
Remélem minimum egy Puskást tisztelhetünk majd benne.KépAzért célozza meg a Real Madridot...majd én mindig elkíséremKépKépKép

Most megyek,szép napot mindenkinek.Itt sajna este óta esik,szomi idő van.Majd jelentkezem mi volt a dokinál.

Pusszancs
Vendég
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Most nagyon tanuló funkcióban vagyok. Szombaton két vizsgám is lesz. Annyira izgulok. Ez lesz nekem az első. Szóval bocsi ha rövid leszek.

Zsu! Örülök, hogy jól teltek a napok.
Nóri! Jobbulást nektek. Annyira sajnálom, hogy így megjártátok.
Sahi! Felhívom a tesódat. És nagyon szépen köszönöm, hogy elintézted.
Roli! Kitartás. Nekem nem jött be a kilencven napos. Most saját módszert követek. Már csak 20kilót kell leadnom. Ne tessék megijedni nem a terhesség alatt híztam meg ennyire. Mindig is tömör gyönyör voltam és világ életemben fogyókúráztam. Néha sikerül is fogynom.
Viki! Nagyon édik a képek. Nekünk napi 4 kakis pelus és 2-3 pisis. Ami szerintem elég sok és tényleg nagyon drága.
Évi! Játékbolt az jó. Hol szoktatók bevásárolni?

Puszika!</font>
Vendég
 


Sziasztok!

Az előbb egy rekord hozzászólást írtam, amit a Kristóf egy gombnyomással, mégpedig kikapcsológomb elintézett. Most bünktiből a járókában nyűglődik. Én meg nyugtatásul bevágtam egy csokit.
Szóval, tegnap a férjem úgy elvitte a gépünket, hogy csak ma reggel hozták meg, így végre, most újra gépezhetek.
A szombati és vasárnapi dicséret után csak hétfőn reggel sikerült a bilizés. Az is úgy, hogy félig mellé. Szegény még nem tudja, hogy a kukacát néha bele kell igazítani, mert így mellé folyhat. Tegnap egyáltalán nem sikerült, plussz nem is voltunk itthon. Aztán ma reggel sikerült. A bilink azt hiszem érzékelős, mert nem találok rajta sehol olyan helyet, ahol kivehetném az elemet. Lehet le fogom ragasztani az érzékelőket.
Tegnap lementünk anyukámékhoz, jó volt egyet lógni. Pont mikor ott voltam akkor szült megy egy odavalósi volt osztálytársam. Együtt voltunk terhesek, de ő most már másodszor szült. 2 nap különbségel szültünk volna, csak mi nagyon siettünk. Az első kislánya Dorka, most meg fia lett. Csak 14 hónap van köztük. Mi most gondolkozunk rajta legyen-e tesója Kristófnak. Az az igazság, hogyha akarunk akkor most, hisz már 31 éves múltam. Jázusom, leirni is sok.
Tegnap kaptam egy nagyon meglepő telefont. A volt munkahelyemről hívtak, mégpedig vezető. Pár udvariaskodó kör után kiderült azért, hogy jó lenne ha minél előbb visszamennék. Én nagyon meglepődtem, hisz nálunk nem volt szokás visszavenni a régi munkakörbe dolgozókat. Nem tudom irtam-e, logisztikus voltam. Annyira jól esett! Végül is annyiban maradtunk, ha tudok vmi konkrétumot mondani jelentkezem. Mondtam, hogy most nagyon bizonytalan. Nem akarok kisgyerekkel busszal ingázni, ház vevő pedig egyenlőre nulla. Ráadásul vidékieket nem nagyon vesznek be bölcsibe, még a helyieknek is várólistájuk van. Úgyhogy ez most kivitelezhetetlen.
Más: pelusunk nekünk kb. napi 4 fogy, ha többször van kaki (ami előfordul) akkor több.
Korábban csak Pamperst használtunk, de most rákaptam egy bababoltokban is kapható 100 db-os kiszereltségü pelusra ami 3300 Ft. Tehát 33 Ft/db. Szerintem egész jó. Nem ázott át többször mint más drága pelussal.
Képzeljétek! Pár hete Kristóf nem hajlandó felvágottat enni. Eddig virslit és a krinolint megette, de már azt sem. Ma reggel még a májkrémes kenyérnek is csak fintorgott egy darabig. Aztán fél óra múlva elnyammogta.
Lego
5 fogu Dorkád nagyon tetszett Kristófnak. vigyorgott neki, de ez még a gép kikapcsolás előtt volt. Csak nem még mindig ilyen gyakori ez a hányos-fosos vírus. Ajánlom a Kubut. (répa+banán+alma)
Anikó
Ügyesen haladtok a beszéddel. Néha mintha anyát mondana a Kristóf is, de ritkán tünik érthetőnek.
A 8-as már átlászik az ínyen. Sikeres tanulást!
Roli
Csak nem a harmadik babára gyúrtok? Meg kell jegyeznem Danid nevét hátha bekerül idővel a válógatottba.Kép
Sahi
Na, így jó értekezletre menni, ha csupa dicséret.Kép
Nora
Csak nem pasizik már Dorka? HűhaKép Korán kezdik ezek a mostani gyerekek.
Éva
Saját játékbolt. Szupi lehet. Attila kedvére válogathat. (csak vicc volt ám) De gondolom jártok oda körülnézni.
Zsuu
Furcsa lehet G-nak, hogy most újra kettesben vagytok. Nem lesz kistesó?
Tényleg akar közületek vki még babát?
Na dugulok, mert velem lesz tele a babanet.
Nálunk esik az eső. Fújjjjjj!
Hello: Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Csajok ritka ocsmány idő van most nálunk. Szakad az eső és rohadtul fúj a szél. Amilyen gyönyörű idő volt tegnap, ma olyan rossz. Tomi ki akart menni már délelőtt is, most megint be vagyunk zárva. Remélem ez nem marad így!
Tegnap megkérdeztük akiktől vesszük a házat, hogy ha hamarabb fizetünk nem akarnak e elköltözni hamarabb de sajna nemet mondtak.

Timi!
Tök jó volt olvasni hogy ilyen hosszút írtál.
Ma reggel Tomi is félig mellé pisilt a bilinek. Már nem olyan lelkes, lehet megbukik a próbálkozásunk. Ráül de csak kicsit vagy nem is akar. Az én fönököm is telefonált két hete hogy nem akarok e visszamenni 2 éves korában, de ha nem veszik fel a bölcsibe akkor nem tudok, gazdasági vezetőnek akar visszavenni. Ha nem megyek akkor kell felvenniük vkit a helyemre, mert aki volt az sokat betegeskedik. Jó hogy gondoltak rám, de szívem szerint 3 éves koráig itthon maradnék, na majd kiderül.
Néha nem bánnám ha lehetne még egy kislány esetleg, de egyrészt nem unatkozom ennyi pasi mellett, másrészt nagyon kockázatos volna még egy terhesség mert a császárok miatt rosszul hegesedik a méhem és már a 2-nál szét volt nyílva a méhem. Szóval nem kockáztatnék.
Viki!
Mit mondott a doki Dorkának? Vírus? Te nem lettél beteg? Ma is sokat volt hasmenése?
Mielőbbi gyógyulást neki!!!
Nóri!
És a te Dorkád? Tovább javul?
Anikó!
Akkor szorítok a vizsgáidhoz!!!
Éva!
Jó lehet ha van játékbolt a családban, így biztos könnyebb beszerezned mindent amit Attilának szeretnél.
Heni!
Gratulálok Daninak!!!!! Nagyon ügyes!!!!
Még hogy már alig van hátra?! Ilyenkor rettentően soknak tűnik 2 hónap, de viccet félretéve rengeteg a tennivaló így gyorsabban telik az idő.

Többiek? Bizzo nagyon eltüntél?!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Lekopogom,de azt hiszem,hogy túl vagyunk a betegségen.Tegnap délután 4 órát aludt a Dorka,utána átmentünk anyuékhoz és végig jó kedve volt.Ma délelőtt megint szomszédoltunk,játszottak a gyerekek és ott is jól érezte magát.A LÉNYEG:ma ebédre megevett egy tál főzeléket és utána egy danettet.Úgy örülök.
Viszont nálunk szakad az eső.
Mindenkinek köszi a gyógypuszikat,használt!!!

Lego:mi Liberót használunk,általában napi 6-ot(éjjelivel együtt).Próbáltam már neki olcsóbb pelust is,de mindig ráfáztam,mert vagy kipattogott a popsi,vagy hamar átázott a pelus.Így marad a bevált.A börzén 2500 volt/csomag,ott vettem 6 csomagot.Majd vszek most is.De tényleg nagyon drága.
Mi volt a dokinál?Most van egy ilyen hányós-hasmenéses vírus.Lehet,hogy elkaptátok.

Anikó:egy kalappal a vizsgára.
Zsu:köszi a gyógypuszit,mint írtam,bevált.
Timi:ma is voltunk a Petinél,jól fel is lökte a Dorkát....tuti alakul valami.Én gondolkodom minden nap a babatémán,de nem tudom....Jó volna mostanság egy tesó,hogy kicsi korkülönbség legyen,de én nem érzem úgy magamat(sem testileg,sem lelkileg),hogy legyen.Így is alig van időm,mindenhova cipelem magammal a Dorkát,nehéz "egyedül".Persze van apa is,de a gyerek mindig a nő "dolga".Ettől függetlenül jó volna egy.Ja,és anyagilag sem mindegy,mégha sokan azt is mondják.

Az időtől függetlenül szép napot mindenkinek!!!

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!
Az idő itt is pocsék.
Nagyon aranyosak vagytok,hogy Danira így gondoltok.Teljessen elérzékenyülök.Nagyon szeret focizni.Azt mondta,hogy Õ egésznap bírna focizni.KépÍgy viszont a kosarat abba kell hagyni,mert a kettő túl sok.
Dodónak nem lett semmi baja,nem úgy mint sezgény Dorka.Ma igaz 2x kakált,de ez nem is hasmenés hanem csak hígabb széklet.

Viki
Írd meg mi van veletek!
Timi
Dorka le van stipi-stopizva Dodónak.Nézegetni azért lehet.KépKépKép
A korodról ne írj ilyeneket,én 31 leszek(mondjuk ki vagyok bukva rendesen,hogy nemrég még huszon...voltam),de azért még ne ássuk el magunkat.KépKépKép

Anikó
Egy nagy talicskával a vizsgádra..........
Hááááát nem tudom.Lehet,hogy ezt én is abbahagyom,mert nem nagyon tetszik,hogy így szét kell választani a kajcsikat.Olyan kívános vagyok folyton,de mindig várni kell,hogy majd holnap vagy holnapután ehetek azt amit épp megkívánok.Most nézgelödöm Norbi fele.Ismeri valaki???
Szilvi
Na igen ilyenkor rettentő hosszú 2hónap,de amúgy.......
Tomi is nagyon ügyi,hogy bilizik.Kép
Sok türelmet kívánok neked!Mármint apóshoz.

Nóri
De jóóóóóóó,hogy meggyógyult picilányod.KépKépKép



Kép
Puszi mindenkinek.Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Nóri!
Örülök hogy Dorka tényleg a gyógyulás útjára lépett!
Viki!
Te Dorkád hogy viseli? Jobb mint tegnap?
Nyugis éjszakát nektek is és mindenkinek!
Heni!
Nekem van ismim aki a Norbis módszerrel fogyott és jól érzi magát mert nem kell éheznie.
Köszi a türelem az kell!!!
Patrik most kezdett el kosarazni, őt a foci nem érdekli annyira. Az a jó hogy Dani ilyen lelkes.

Többiek?
Jó éjszakát mindenkinek!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Jó reggelt

Dorkám úgy döntött ő nem alszik tovább,mint 5 óra....Azóta fentvagyunk.Szerencsére tegnap du óta nincs hasmenés,most kakilt de már nem volt teljesen híg.Tegnap dokinő felhúzott.Azt mondta,hogy ha sír a baba akkor nem lehet nagy beteg,meg hogy síró babát nem tud megvizsgálni.....Kérdem én!!!!!Melyik baba nem nyafizik,sír,esetleg ordít a dokinál???Dorka még nem is volt vészes.

Most reggelizik,egy kis natur zsemle meg tea...mást nem akarok neki adni,de tegnap semmit nem evett ezért már éhes szegényem.Láza szerencsére nem volt.Kaptam egyik ismerős gyógyszerészemtől Humana elektrolyt por,ez akut bélhurut,hasmenéses tünetekre jó,olyan mint a normaflor...persze Dorkám 1 kortyot nem volt hajlandó meginni....

Nóri
Szupi h lányod jól van.Mi is liberót használunk.Legutóbb bugyipelust vettem,szerintem jó,csak Dorka nem szereti.Mindig le akarja szedni....Éjszaka nem cserélünk pelust,reggel,ebéd előtt vagy után,délután,este...+amikor szükség van rá.

Heni
Tegnap este kerestelek,épp tv-t néztél....9körül,asszem picit után volt...KépKép
De egy kicsit vártam,majd lepihentem,mert hulla voltam.

Timi
Nem mertem,merek neki nagyon gyümilevet adni,mert hányt is...a natur tea,ligtosan....ez még megmaradt benne.
Következő bébi????????most azon az állásponton vagyunk(ÉN IS!!!!,nem csak ap),hogy nem lesz több.Valahogy Dorka elszívja az energiánkat.Fiatal vagyok,ráérek,majd 7-8 év múlva...arra már Dorka megérti,hogy nem kell minden percben anya szoknyáján csücsülni-mint most is-és addig remélem lesz 1 olyan reggelem,amikor nem hajnalban kell kelnem.

Anikó
Szorítok.Bizti ok lesz minden.Majd írd meg gyorsan h mi volt.

Na most lépek,sziasztok.Puszka
Vendég
 


Sziasztok!

Nekünk megint csúszik a szúri. A dokinéni nem adja be a hőemelkedések miatt. Tegnap este is 38 volt. Most, hogy játszott már 37,6. Rendelés után kiugrik hozzánk, lehet vizsgálatokra küld. A fogacskát elfelejtettem említeni. Bár az is kizárt, hogy 2 hétig lázas valaki 1 fog miatt. Most egy kicsit izgulok.
Sahi
A bilizést lekorlátoztam reggel és estére. Ezek sikeresek voltak és ennek még ő is örvendezett. Csakúgy vigyorgott neki és már indult is a WC fele, hogy öntsem oda. Szerintem a lelkesedésük akkor jön meg, ha nyáron nem lesz rajtuk pelus. Az első sikeres nap után ugyanis Kristóf méltatlankodott mikor este bepelenkáztam.
Nóra
Szupi, hogy végre javultok. Reméljük Dorka étvágya is visszajön. Látom nagyon egyhúron érzünk babatémában. Valahogy én is ingadozom. Néha elkap a hév, hogy de jó lenne, aztán meg beparázok, hogy Kristóffal is mennyi "nyűg" van, attól függetlenül, hogy imádom. És párod mit gondol? Én most tőle várok döntést, de ő is úgy van, hogy igen is meg nem is. Múlt héten abbahagytam a gyógyszert, most gondolkodunk pár hónapig.
Anikó
Haladsz a tanulással?
Vizsgához szorítunk.
Lego
Kristóf 8 hónapos kora óta, plussz kórház óta üvölt már akkor, ha vetkőztetni kezdem az orvosnál. Idő kell nekik megérteni, hogy nem biztos, hogy fájni fog. Talán majd akkor nem sírnak. Irigyellek, hogy ilyen szemtelenül fiatal vagy. Ha én is ennyi lennék biztos várnék még vele.
Roli
Oké, nem veszünk a csajokon össze. Különben is csak néztük. Mostanában vigyorog a babáknak, régebben csak az érett nők érdekelték. Pár hónapos kora óta Marsi Anikó fan volt. Amióta terhes, azóta leszállt róla. Biztos rájött ez a vonat már elment. Amikor nem gondolok bele a koromba, akkor egész jól elvagyok. Úgyhogy nem is nagyon szeretek rajta gondolkodni. A férjem jobban kivan attól, hogy 30 lesz. Majd rájönKép
Tényleg a ti férjeiteknek van vmi hobbyja. Az enyém XBOX-ozik. Mostani szülinapjára meg GameCubot kért. Jó nagy gyerek mi? Még mindig játszik.
Éva, Zsu, Bizzo
Olyan ritkán olvaslak titeket.
Manóval és Marcsival is mi lehet?
Na sietek, mert délben jön a dokinő, csinálok egy kis rendet.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Élünk még csak a férjem ällandoan elviszi a computert a munkahelyére és este meg hulla vagyok mire hazaér.Van amikor haza sem hozza.Most csinälja az adobevalläsokat és ahhoz kell neki.De remélem a hétvégén ideenged kicsit.

Amugy mi jol vagyunk,toväbbra is alszunk rendesen,egész éjjel.Nappal viszont unatkozika kis Mazsi amiota elmentek a barätnömék.Esik az esö 2 napja ugyhogy ittbent kuksolunk,jätszohäztol félek a bacik miatt ,most hogy nem vagyunk betegek.
Jövök ahogy tudok ,addig is puszi mindenkinek.Zsuu
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Ma jön a doktornénink és remélem "véglegesíti"a gyógyulást.

Timi:a párom örülne még egy babának,de mostanság.Én 25 éves vagyok,ő 36.Én azt mondtam,hogy legyen,de csak kb.3-4-5 év múlva.Erre ő azt mondta,hogy akkor ő már öreg lesz és "most vagy soha".Most biztos,hogy nem lesz.Ennyiben maradtunk.

Megint esik az eső,már úgy unom.
Tegnap lefoglaltuk a nyaralást,igaz,hogy csak szeptemberben megyünk,de legalább ez éltet.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Nagyon elment most ez a két nap. Állandó rohanásban voltunk, egy csomó elintéznivaló volt. Ráadásul tegnap volt apa szülinapja is, 32 éves lett. Ma sajnos még temetésre is kellett menni, ma apa pasi bulit tart, ő csinál bográcsban pörköltet, ha nem eszik meg mind hoz majd kostolót. Párom sosem szokott főzni, kivéve a bográcsot és a grillt, abban jó, azt szívesen csinálja. Tegnapra kibújt Tomi egyik rágófoga, a többi is várja sorát, jó lenne ha előjönnének már mert általában éjjel kettőtöl kezdődik mindig a nyafi és a forgolódás, ilyenkor én alig alszom, ő némi simi után mindig visszaalszik, de én ... Most is álmos vagyok, most kezd kisütni a nap, lehet Tomival kimegyek sétálni kicsit.
Másfél hét múlva megyünk Németo-ba anyósékhoz 1 hétre, akkor legalább nyugi lesz, após tegnap újfent túráztatta magát, már nagyon unom.
Remélem mindenki jól van!
Timi biztos nem lesz semmi baj.
Megyek mert "megölik egymást"!
Szép napot!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!
Na Viki pont kikapcsoltad a gépet mire írtam neked.Na majd valamikor csak összejön.
Az igaz,hogy sokat van bekapcsolva gép,de csak megy és nincs elötte senki.Ezer bocsi mindenkitől aki keres és nem vagyok.

Tegnap kíbújt a 12.fogunk is.De milyen érdekes nekünk nem az örlőfogaink jöttek,hanem mind a négy metszőfog.Kép
A fogyit elég jól bírom....bár mindig ennék,de azért jó.Remélem meglesz az eredménye is.KépKépKép

Viki
Dorkám,hogy van?És te?
Dodó még mindig napi 3x-4x kakál,de tök normális.Viszont 2perc alatt kicsípi a popót.

Szilvi
Apának Boldog Szülinapot!Tomi,hogy viselte amikor kibújt afoga?Éjszakázást elhiszem,hogy sz@r.Dodó is hajnalba kezdi mindig.KépKépKép
de jó hogy elutaztok.Rádfér a kikapcsolódás.Kép

Nóra
Mit mondott Dokinéni??????

Este megpróbálok képeket feldobni.

Többiek??????

Kovács Roland
roli
 
 


Íme pár kép csak úgy nektek......
KépKép
KépKép
KépKép
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Heni
Jók a képek. Dodó mivel rajzol? Nagyon ügyesen ül a székben, Attila egy percre sem áll meg. Nem lehet leültetni már az etetőszébe sem.

Úgy néz ki, hogy ha megkésve is, de lassan menő manó lesz:

Kép

Kép

Mi szeretnénk még egy babát, nálunk is a "most vagy soha" van, de mi most szeretnénk, még nem sikerült. Nálunk én vagyok majdnem 36 éves. Mindenesetre dolgozunk rajta.

Anikó
Mi Régióban és a Gulliverben vásárolunk, de máshonnan is szerzünk be árut, de azt nem én intézem.

Szilvi
Boldog szülinapot a férjednek!

Bocs, hogy nem írok mindenkinek, de már megint dolgozom.

Puszi mindenkinek!
Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Heni!
Örülök, hogy végre el tudtalak csípni.
Mégegyszer köszi apának a köszöntést!
Nagyon aranyosak a fiúk!
Viki!
Remélem Dorkának semmi baja nem lett és aludt utána már!
Többiek
Jó éjt mindenkinek!
Szilvi
Nóri!
Meggyógyult teljesen lánykád?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Éva!
Gratulálok Attilának akkor!
Köszönöm neked is köszöntést!
Akkor jó munkát!

Mégegyszer puszi mindenkinek!
Többiek gyerünk írjatok!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Na még én is beköszönök!
Szilvi én is örültem neked.Kép
Viki neked is.Igaz csk pár perc volt.KépKépKépDorkának nagy puszi,hog ytudjon aludni.Kép

Éva
Látod,hogy elindult.még visszakönyörgöd,hogy bárcsakmég ne menne.KépKépKép
Gratulálok én is Attilának.KépKépKép

Puszi

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációt.
Magától még csak max. 4-5 lépést tesz meg, bár voltunk vendégségben és ott végig szaladt a konyhán, na én meg utána, hogy Attila te még nem is tudsz járni!
Utána meg azt halgattam, hogy azért nem jár a gyerek, mert én bebeszélem neki, hogy még nem tud járni.
Egyébként nagyon élvezi, hogy jár, néha órákig kell kísérgetni. Én annyira nem élvezem.

A legújabb, hogy felmászik a kanapéra, lefekszik és úgy nézi a TV-t, mint apa.

Na megyek dolgozni.
Jó éjszakát mindenkinek!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Napközben nélkülöznöm kellett a gépet, apa megint elvitte.Kép
Tiszta függő vagyok, ha nincs itthon a gép néha csak téblábolok az asztal mellett.
Éva
Szuper ügyes Attila. Na meg olyan édes a képeken. Nekem már néha sok amennyit Kristóf megy. Egyébként Kristóf is majmolos időszakában van. Tegnap apa azt figurázta ki,hogy hogyan indul el. Õ ezen hangosan kacagott és utána meg ő akart bohockodva elindulni, amiből hatalmas seggre ülések lettek. Nekünk minimum még 3 hónap a gyógyszer miatt, de nektek nagyon drukkolok. Csipném ha közel egyidőben lennénk babások. Hova mentél éjjel dolgozni? Bár lehet, hogy irtad csak nem jegyeztem meg.
Sahi
Boldog szülinapot a párodnak!!!!!
Egy kérdés. Most, hogy ennyire fogzik Tomi nem szokott lázas lenni? Én már nem tudom mire vélni Kristóf folyamatos hőemelkedését. Ja, volt a dokinő és vízelet vizsgálatot csináltat, hogy kizárjon esetleges veseproblémát. Ha negatív akkor szerinte csak magasabb a hője, mint az átlag. Bár ma megint többször köhögött.
Roli
Tök sok képet szoktál csinálni és jókat. Egyébként Kristófnak Dodó is tetszett akárcsak Dorka. Mostanában minden babának vigyorog. Pl. Reklámban, képen. De legjobban saját magának: tükörben vagy a sütőajtóban lesegeti magát.
Még a végén hiú leszKépKépKép Nálunk is felfedezte Kristóf a tollat. Imádja ki-be kapcsolgatni. Az én pólóm illetve az asztalterítő már bánta ezt.
12 fog nem semmi! A miénkek elég lassan jönnek.
Nora
Hova mentek? A Tunéziait választottad?
Zsu
Szegény G., kisbarát nélkül maradt.

Én most kaptam majdnem infarktust Kristóftól. Már tud fel-le közlekedni a kanapéról, de most azt próbálgatja, hogy csak úgy megy rajta és én kapjam el. Hát ez most majdnem nem sikerült.

Szép hétvégét mindenkinek!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok

Meggyógyultunk!!!!!Dorka már csak 2x kakilt tegnap,ma pedig reggel szorulása volt.
Tegnap esti elalvás kicsit körülményes volt.....3x ébredt sírva,alíg tudtam elaltatni...KépDe végül kidőlt.

Heni,Szilvi sorry,majd legközelebb.
Szilvi apának minden szép és jótKépKépKép

Évi
nagyon ügyes kisfiad.Látod fel se tűnik hogy elindul.KépPár nap és már szalad is.
Mi most a beszéddel állunk hadilábon.KépEgész nap mondja,de a mamán,mámmán,ott-on kívül semmi érthetőt nem mond....Kép

Heni
Tutkeráj a kép,amin Dodó olyan szépen elgondolkozva csücsül.KépKépOlyan DodósKépKép

Na most kimegyünk picit,majd még írok délben.Pusza nektek
Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon fárasztó éjszakánk volt, Tomi fél óránként ébredt, nyöszörgött, volt némi hőemelkedése is, de nem tudom a fogaitól e, reggelre két újabb fog tört át neki, lehet hogy ez kínozta, majd ma kiderül, de még duzzadt az ínye mellettük is.
Mindenkinek köszönöm szépen a köszöntést apának.
Viki!
örülök hogy Dorka meggyógyult.
Éva!
Tomi is csinálta amit neked Attila hogy lefeküdt az ágyra mint az apja, még a távirányítót is kezébe vette hozzá. Olyan édesek ilyenkor.
Timi!
Akkor Kristóf sem kispiskóta. és még hányszor fogja rád hozni a frászt!
Nóri!
hová utaztok majd?
Anikó!
Vizsgáid biztos sikerültek!
Többiek?
Krisztának biztos jól telik itthon a pihenés.
Szép napot!
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!
Merre járunk-merre járunk!Mindenki csavarog.Mi is futunk apáék után a játszóra.Csak gondoltam beszólok.
Ma szénhidrát napom van.Jól beettem mákostésztából.KépKépKép
Éjszaka most tűrhető volt.
Viki
Örülök,hogy Dorka meggyógyult.KépTe fejed,hogy van?
Rég dumcsiztunk.
Szilvi
Tomi is rendesen belehúzott a fogkíbújásba.Kép
Timi
...és még hány helyre fog felmászni,úgy,hogy utolsó pillanatban Kapod el.Dodó pár napja a kiszék háttámlájára állt fel,mert azt hitte akkor jobban elérí a komódon lévő tiltott tárgyakat.Képzelheted amikor észrevettem.....
Csajok ezt muszály megmutatnom!
KépKép
Kép
további szép napot!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Csak beurottam egy pillanatra.Dorka meggyógyult,de azt mondta a doktornő,hogy most óvjuk őt,mert még gyenge a fertőzés miatt az immunrendszere.
Nyaralni Tunéziába megyünk,szeptember 19.-én,mi hárman és eljönnek velünk anyuék is.Már befizettünk 40%-ot,úgyhogy nincsen vissza út.Mennünk kell.Remélem Dorkának tetszeni fog.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Bocsi, hogy mostanában csak éppen beugrom de megint tanulnom kell.

A számtech vizsgám sikerült 4-es lett a statisztikát meg elcsesztem. Az eredményt még nem tudom, majd csak ha kijavítja a tancsi.

Szombaton jogból megyek és még egy szót sem tanultam.

Ki az aki jönne a héten talizni? Mikor legyen? Csütörtök? Hol legyen? Margitsziget? Vagy van jobb ötlet? Van itt Csepelen egy jó kis játszóház, és olcsó. Ebéddel együtt: 480Ft 9-13 óráig.

Millió puszi mindenkinek. Majd jövök.</font>
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van. Nálunk most apa gyengélkedik. Kristófnál este továbbra is 38,1 a testhő. Megpróbálok holnapra vizeletet levenni, aztán bevinni Sopronba. Hátha okosabbak leszünk.
Elég szar a hangulatom akárcsak az idő. Most nem is irok mást, majd ha egy kicsit összeszedtem magam. De mindenkit puszilok:
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!!!

Végre én is tudok jelentkezni,ma a férjem itthon hagyta a gépet.

Mi jol vagyunk,igaz tegnap este köhögtem kicsit ,a férjem meg näthära panaszkodott,de egyenlöre semmi vészes.Ma reggelre meg teljesen elmult a köhögésem.(kopp-kopp)
Timi!!!Sajnälom hogy Kristof nincs jol,miota van läza???Remélem a vizeletmintäbol kiderül valami.Férjednek jobbuläst.

Nälunk 3-dik napja süt a nap.Igaz hüvös van,de nem esik,csak éjjel volt jo nagy esö.Ha lehet megyünk is sétällni,csak még kéne kicsit vasalnom.

Annyira gondolkodok hogy mennék megint haza.A märciusi otthonlétem olyan szarul sült el hogy szivesen jönnék megint egy pär napra.
De nem hiszem hogy mostanäban lehetséges lesz ,legaläbb is nem husvét elött.Na jol van most egyenlöre ennyi,megyek vissza olvasgatok kicsit.
zsuu74
 
 


KépKép
zsuu74
 
 


KépKép
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Ma áttértem Norbi updatre.Úgy érzem ez a nekem való,de majd meglátjuk.Remélem bejön.Kép
Zsuu
Nagyon jók a képek.Na és az a háttér.....
Az a vidámparkos kép nagyon tetszik.Nem félt az elején?

Anikó
Margitsziget????????Csónakkal megyünk?Kép
Nekem ez a hét nem jó apa délelött itthon van és megyünk ide-oda.Az a játszhóház jól hangzik.Hogy lehet Csepelre kijutni?

Timi
Szedd össze magad.Tessék jó kedvűnek lenni.KépKépKép

Többiek merre jártok?????????

Pusssssz jó éjt!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Heni!!!Én is ezerrel nyomom a diétät.Mig barätnöm itt volt nem nagyon lehetett,de 1 hete igazän keményen betartom.Nem recept szerint csak ugy a magam feje utän.Semmi nasi,cukor édesség.Mindig reggelizek,kevés ebéd és vacsira csak valami pirinyo falat,persze mellette még biciklizek minden mäsnap.Värom a nagy hatäst ,de egyenlöre csak éhes vagyok.

Giuliano semmit nem félt a ringlisen ,csak vigyorgott egyfolyäben rajta.
zsuu74
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Zsu! A képek nagyon szuperek.

Roli! Mondasz valamit a margitsziget nem lesz jó. El is felejtettem. Nem tudom hol laksz pontosan de ha a 6-os villamos közel van hozzád akkor eljösz vele a Boráros térig aztán meg hévvel 10 perc Csepel. Aztán meg lábbusszal elsétálunk a játszóházba. Akkor legyen inkább a jövőhét kedd? Ki jössz ide? Meddig tudsz maradni? Úgy értem mennyi időre tervezzek?

Mindenki aki szeretne jönni talira kérem jelezze. Egyenlőre Roli és én vagyunk csak.

Remélem mindenki jól van.

Statisztikából úgy néz ki átcsusszantam egy kettessel.

Nincs ma valami szép idő erre felé, éppen esik.
Azért mindenkinek kellemes napot.</font>
Vendég
 


Hali csajok

Huu eltűntem a napokban.KépTegnap vásárolni voltam Dorkának,vettem egy szupi farmert,kabival meg egy cipőt....egy havi gyedem...KépTiszta lelkibeteg vagyok azóta.
De lánykám meghálálta...ma reggel 8ig aludtKépKépKép

Csúcsak a képek.Zsuu nagyon irigyellek,szép helyeken jártatok.KépGiulianot már hiányoltam,jó volt látni.KépKépKép

Anikó
GRATULA!Ügyi voltál,amugy nem a jegy a lényegKépKép
Én talira nem tudok menni...KépMinket kihúzhattok.

Timi
Ébresztőőőőő!!Süt a nap.Légy happyKépKépKépKépKépKépKépKép

Heni
Jaj de édes pasikáid vannak.KépKép
Köszi buksim okés már....betudtam egy kis vírusnak.KépSzerintem a update inkább neked való,a 90 naposhoz nekem se volt lelkierőm.Kép

Nóri
Huuuu de szupi lesz nektek..KépKépÉs bizti Dorka is bírni fogja.Főleg ha lesz segítség.Így ti is tudtok kettesben lenni pároddal.
Én most nézegettem belföldi hoteleket,jó lenne egy hosszu hétvégére elmenni valahova kikapcsolni.Persze Dorkával...KépKépKép

Na és a végére pár kép.......kis kalózomrólKép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Zsu:nagyon jók a képek,amiket feltettél,a táj....gyönyörű.Még nézni is jó volt.

Timi:mi volt a dokinál?(a vizeletre gondolok)

Anikó:gratula a vizsgádhoz,a lényeg,hogy átmentél.

Lego:vagány a fejkendő,nagyon cuki.Azt,hogy kettesben legyünk a párommal,kilőhetem.Oda van meg vissza a Dorkáért,hallani sem akar róla,hogy ne vigyük magunkkal,bárhová is megyünk.Sokáig kell győzködnöm,mire beadja a derekát egy délutáni csavargásra Dorka nélkül.Legutóbb a Westendbe mentünk mozizni,mire a pénztárnál közölte,hogy nincs semmi érdekes film,inkább menjünk haza.Jó,nem?Egy esélyem maradt:eljön az az idő,mikor a Dorka magától akar mamázni.

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Timi!
Mi újság Kristóffal? Mi lett a vizelet eredménye?

Tominak is napok óta hőemelkedése van, a doktornőnk azt mondta a fogzás és a nátha miatt van. Nagyon fáradt vagyok napok óta, alig aludtunk mostanában, a dokinőnek sikerült benézni a szájába és azt mondta a rágófogak mellett a szemfogak is jönnek. Jövő kedden megyünk Németországba, remélem egyik gyerkőc sem lesz beteg. Én is náthás lettem ma reggelre.
Látom ti sem írtatok túl sokat, biztos mindenki elfoglalt.

Anikó!
Gratulálok a vizsgákhoz!
Zsuu!
Nagyon jók a képek, szép helyeken voltatok.
Viki!
Én ma délután megyek pénzt költeni, apa már előre rosszul van, mert ő nem lesz ott hogy visszarángasson a földre ezt mondta.
Ha jó a cucc ne búsulj, néha kell ez is.
Heni!
És miket ettél a Norbi diétával?

A többieknek is pusz!
Sajna mennem kell, sok a tennivaló mostanság.
Puszi
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!!!

Merre järtok länyok!!!Mire visszatérek ,eltünik mindenki???Na szép dolog.

Timi!!Mi ujsäg Kristoffal???

Viki!!Tényleg nagyon jo az a fejkendö,nekünk is van valamerre egy ,de tavalyi és lehet hogy rä sem megy mär a fejére,meg azt sem tudom hol van.

Heni!!Jo neked hogy a pärod de. otthon van.Gondolom igy kicsit az anyaszerepet is leveszi a välladrol.Vagy tévedek??Az enyém is 2 napja tök korän hazajött ,de csak panaszkodni hogy fäja hasa és mär el is vonult aludni.2 napja hogy csak én lätom el a gyereket,non-stop én foglalkozok vele.Persze ha én vagyok szarul az nem olyan nagy gäz.Na mindegy,ilyenek a férfiak.legaläbb is az enyém.Ha beteg akkor mindig eltulozza.Még maga sem tudja mi a baja ,csak szarul van.remélem hamar rendbejön ,mert husvétra el akarunk utazni valamerre.Kicsit végre härmasban lenni.Tesom is itt volt,utänna én mentem haza(Magyaro.)barätnöm majdnem 3 hétig a kisfiäval.Kell egy kis csalädi együttlét.Ha itt töltjük a husvétot akkor csak,sütés ,takaritäs,lätogatäsok ,stressz stb.....Most ebböl nem kérek.

Sahi!!Mi jot vettél,jo sokat elköltöttél.A férjemnek is feläll a haja ha én elmegyek költeni.Pedig nem vagyok
egy pénzmegsemmisitömasina.De szerinte igen.

Aniko!!Gratula a vizsga eredményéhez.Jobb mint ha megräntottak volna.
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Na nem voltatok tegnap valami aktívak!
Tominak tegnap este is volt hőemelkedése.
Én még náthásabb vagyok, alig tudtam aludni éjjel, most Tomi csak 2x ébredt aludhattam volna erre saját magamtól nem alszok. Én csak vonszolom magam, Tomi meg ugra bugrál, rohangál.
Zsuu igazad van egy nő lehet akármilyen beteg a dolgait el kell végeznie így is. Jobbulást a párodnak!
Szerintem visszafogottan költöttem , apa szerint nem. Tominak és Patriknak vásároltam ruhákat, és Patriknak a szülinapjára dvd-t, számítógépes játékot stb, meg persze a háztartásba.
Utazzatok el, szerintem ilyenkor az a legjobb, már nem is tudom hány éve nem töltöttem itthon a húsvétot, a locsolkodás és velejárói nem hiányoznak.
Timi! Mi van Kristóffal?
Többiek? Mi újság? Hol vagytok?
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Na nem voltatok tegnap valami aktívak!
Tominak tegnap este is volt hőemelkedése.
Én még náthásabb vagyok, alig tudtam aludni éjjel, most Tomi csak 2x ébredt aludhattam volna erre saját magamtól nem alszok. Én csak vonszolom magam, Tomi meg ugra bugrál, rohangál.
Zsuu igazad van egy nő lehet akármilyen beteg a dolgait el kell végeznie így is. Jobbulást a párodnak!
Szerintem visszafogottan költöttem , apa szerint nem. Tominak és Patriknak vásároltam ruhákat, és Patriknak a szülinapjára dvd-t, számítógépes játékot stb, meg persze a háztartásba.
Utazzatok el, szerintem ilyenkor az a legjobb, már nem is tudom hány éve nem töltöttem itthon a húsvétot, a locsolkodás és velejárói nem hiányoznak.
Timi! Mi van Kristóffal?
Többiek? Mi újság? Hol vagytok?
Szilvi

Kép,
Kép
sahi
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Elég nagy a pangás erre de biztos élvezitek a mai esőzést. Legalább is itt esik.

Mi jól vagyunk. Biusnak kibujt az egyik rágó foga. Felül van neki négy meg alul kettő. Nagyon csodálkozom, hogy miért éppen a rágó foga jött. No mindegy. Csak attól vagyok ki, hogy nagyon nehezen jönnek és annyit szenved szegény. Na meg a többiek is.

Lego! Csoda szép ez a csaj. A kendője egyenesen csúcs.

Sahi! Jobbulást mindannyitoknak. A tesódat felhívom, remélem nem haragszik, hogy még nem hívtam de meghalni sincs időm. Ma nagyon beégtem angolon, mert alig tudok tanulni. No mindegy. Én vállaltam ennyit magamra hát meg is érdemlem.

Zsu! A férjednek jobbulást. Persze ha ők betegek akkor vég e is a világnak.

Roli! Akkor most mikor legyen a nagy nap?

Van egy komoly kérdésem. A stat tancsi azt mondja javítsam ki a jegyet mert ügyes vagyok csak gyakorolni kéne még egy kicsit. Na de ha rosszabb lesz akkor buktam. Na meg van még más is, amit tanulni kell. Van, aki azt mondja menjek javítsak, és van aki azt nem számít hányas csak legyen görbe. Ti mit tennétek?

Sziasztok!</font>

<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba neve Születés napja Súly Hossz
Balázs_Éva Éva 35 Cegléd Attila 2004.12.22. 3500 51
Bizzo Bernadett 24 Budapest X. Tamás 2004.12.02. 3140 51
Csanikó Anikó 31 Budapest XXI. Bianka 2004.12.17. 3500 56
Renáta 1995.08.24. 4000 53
Hardik Kriszti 29 Veszprém Enikő 2004.12.04. 3500 54
Ákos 2000.04.09. 3200 52
Lego Viki 25 Becsvölgye Dorka 2004.12.26. 2580 48
Manó3 Móni 25 Balatonfüred Dorina 2004.12.20. 1130 38
Gréta 2004.12.20. 990 37
Gergő 2004.12.20. 1190 39
Marcsi41 Marcsi 43 Budapest IV. Péter 2004.12.22. 3200 55
Roli Heni 30 Budapest VI. Dominik 2004.12.21. 3700 56
Dani 1998.02.07. 3000 51
Sahi Szilvi 34 Szomód Tomi 2004.09.23. 3310 58
Patrik 1999.04.07. 2470 48
Timi30 Timi 31 Ebergőc Kristóf 2004.12.09. 2850 49
Vnora Nóra 24 Tata Dorka 2004.12.01. 4130 53
Zsuu74 Zsuzsa 32 Villnachern Giuliano 2004.12.08. 2970 47 </pre>
Vendég
 


Hahooooo!!Alszotok määäääär?????
zsuu74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?