Új privát üzeneted érkezett!

Márti,
nem foglalkozom a vitával, pláne így, hogy többen nekem adtak igazat. De utálom, ha hülyének néznek.
Babapiskóta: én úgy tudom, ha nincs allergiás a családban, akkor 6 hós kor után mehet a glutén. Állítólag van gluténmentes babakeksz, én még nem futottam össze vele. Kép
Vendég
 


Igen én is hallottam hogy van gluténmentes babapisi, és kerestük is már boltokban, de sehol nem volt.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hát a védőnőkkel tényleg ki van segítve az ember, felhívtam az előbb, elmondtam hogy milyen bajaim vannak Bendegúz evésével, és az egyetlen ami tanácsot kaptam, hogy igen, ha akarom kipróbálhatom a rizses tejpépet uzsira. Hátha attól kicsit hízik.
Viszont a babapisit nem ajánlják 8 hónapos kor előtt. Kár Kép.

Szerintem Bendegúz napokra van a négykézlábazástól, annyira próbálkozik, meg kell zabálni olyan aranyos ahogy küzd az elemekkel Kép.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

 
 

Márti, amikor olvasom a babpisit, hirtelen mindig a babpisire gondolok elsőre. Nem próbálod meg cumisüvegből etetni? Hátha úgy többet eszik.
Vendég
 


Tünde!
Már gondoltam rá én is, de nem akarom rászoktatni a cumira. És a kajálások elején még olyan jól nyitogatja a kis száját. De vagy a kaják állagával, vagy az ízével lehet baja. Vagy egyszerűen csak ennyit bír megenni a nem folyékony állagú dolgokból.
Ja, a védőnéninek fogalma sincs hol lehet gluténmentes babapisit Kép kapni. Akkor ki tudja szerintetek?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Micsoda kihaltság van ma Kép.
Merre van mindenki?
Tünde Te biztos fodrásznál Kép.
Mankának is van mentsége Kép.

Timi, Réka?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Itt voltak a nagyszüleim. Most mentek el. Délelőtt takarítottam és pogácsát sütöttem.
Ágoston nagyon élvezi mindig a vendégséget. Soha nem félek attól, hogy esetleg nyűgös lesz. Nagyon szereti a társaságot. Mint az anyja.

Este nézzétek a Spektrumot! 8óra 55- kor lesz Az embergyerek című műsor. Most a gondolkodás fejlődéséről lesz benne szó. Múltkor a mozgásfejlődést mutatták be. Néha sírtam a nevetéstől, olyan vicceseket tudnak csinálni a kicsik.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Mindkét vidám kislány nagyon édes!

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Sziasztok!

Barbi, itt nincs olyan, hogy OFFKép. Köszi a választ az OK babyre, ma már mi is úgy fürödtünk, és sokkal jobb.

Márti, ez a "babapisi" egy kicsit érdekesen hangzik nemKép? Most itt röhögök magamban, mert ugye legelőször babapiskótát írtál, és a "gluténmentes babapisi"-nél már mindenki tudta, hogy miről van szó, de ha már elsőre is babapisit írtál volna, akkor én bizos, hogy csak néztem volna csodálkozva, hogy miért akarsz te annyira pisit adni Bendegúznak, ez valami új trendKépKép??? Meg hogy tényleg pisit akarsz gyümivel összekeverniKépKép??

Tünde, lemaradtam a Dr H-ról?

Nem volt időm írni, mert szörnyű éjszakánk volt. Jack 5-10percenként ébredt vagy álmában sírt, 38.1C volt a láza 1/2 2kor, a Germicid levitte, de még reggel is volt hőemelkedése. Negyed 10kor felébresztettem (szegénykém próbálta kipihenni az éjszakát), mert a doki 8-10ig rendel péntekenként.
Doknéni belenézett a szájába, és megállapította, hogy még nem jön a foga. MIIIIIIIII??????? Aztán amikor látta megdöbbenésemet, megtapogatta felül az ínyét, és azt mondta, hogy felül jön. MIIIIIIIIIIIIIIII???????????? Végül megvizsgáta a tüdejét, torkát és megállapította hogy valami vírus, adjak neki Cebiont (ezt amúgy is adom) és Sterimart (nem is folyik az orra) és láz esetén Germicidet.
Egész nap nyűgös volt, és fáj a foga, csak a vak nem látja. Most alszik, egy Germicid után.

Nézitek a Spektrumot? Tök jó, Réka, köszi a tippet.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Mi a TB-nél jártunk délelött, délután az Árkádban megnéztük a HundM bébi részlegét és ajándékot vásároltunk a barátnőmnek, mert holnap tartja a szülinapját.

Tünde!
Én is úgy gondolom, h amíg lehet nem megyek vissza dolgozni.Ez a kislány bearanyozza a napjaimat. A munkával kapcsolatban valahogy nem voltak ilyen gondolataimKép
Ebben az országban amúgy sem divat a normális család csak a sznobság.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Basszus, 1x nem mentek, és naná, hogy jön a hibaüzenet!!!!!!!!!!!!
Kép

Szegény Jack, én bízom benne, hogy "csak" a fogak miatt lázas! Nem köhög, és nem is lázas, ugye?
Nem késtél le, ugyanis nemk volt a barátnőmnek, de húsvét előttre ígért.

Márti, persze, ha megy a kanalazás, ne etesd cumisüvegből Bendegúzt.

Timi, GYED miatt voltál? A 80E-ből még lejön az adó?

Réka, köszi! Tud ám szebben is mosolyogni Zita. Kép

Hétvégén nem leszek, megyünk anyósékhoz és sógornőékhez babát nézni.
Vendég
 


Tünde, ha jön a hibaüzenet, és visszalépsz, akkor még ott van az írásod.

Nekem is teszenek a vigyorgó kiscsajokKép. Tünde, neked biztosan szép énekhangod van, ha Zita így élveziKép.

Anyósék az agyamra mennek, egyrészt nem mosnak kezet Jackezés előtt, bárhol jártak is előtte (pedig após még dohányzik is), másrészt nemcsak hogy nem húzzák le az utcai cipőjüket a lakásban, de még a Jack habtapiján is végigmászkálnak cipőben. Pedig látják, hogy Jack azon játszik szinte egész nap, és még a szájába is veszi a darabokat, ha sikerül szétszednie, és mégis. Azt is látják, hogy én még papucsban sem megyek rá, sőt, direkt előttük többször letisztítottam már. Annnnyira idegesít, simán ki lehetne kerülni, de ők keresztültrappolnak rajta.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, és nem lehet szólni nekik? Kérd meg a férjed, hogy szóljon a szüleinek!!!!
Én kézmosás ügyben nem finomkodok, küldök mindenkit, olyan hangsúllyal, hogy szégyellhetik magukat, hogy ez nem természetes!
A hangom egész sok kívánnivalót hagy maga után. Nem látszik, szegény gyerek milyen kényszeredetten vigyorog?Kép

Ha jön a hibaüzi, akkor nem mindig tudok visszalépni, mert akkor írja, hogy az oldal nem található. Kép
Vendég
 


Tünde, nem köhög, nem taknyol, csak érzem rajta, hogy melegebb, mint szokott lenni (nappal 36.9-37.1), és nagyon nyűgös. Úgy aludt el, hogy a textilpelust rágta. A bal alsó metszőfoga helyén az íny kidudorodik, és nagyon kemény. Én még mindig reménykedem, hogy nem kell kalapot ennemKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!
Végre megérkezett mindenki! Kép
Képzeljétek ma Bendegúz négykézlábra állt, olyan édes volt, meg kellett zabálni. Délután is próbálkozott párszor, de a legjobb az volt, amikor este fürdés után pucéran a pelenkázón kinyomta magát, és hintáztatta a kis popóját előre-hátra és olyan kis diadalittas pofát vágott! De félő, hogy hamarosan elkezd ő is vetődni előre mint Kisnyúl az ősziben. Kép

Manka!
Szegény kicsi Jack! Kép Ez tök emlékeztet arra amit Bendegúz produkált múlt héten. Azzal a különbséggel, hogy neki rögtön látta a dokinéni, hogy piros a torka, ahogy belenézett a szájába, és adott antibiotikumot biztos ami biztos alapon. Egyébként ő sem szütyögött, nem volt taknyos. De a fogától is lehet a láz simán.
Meglepődik a dokinéni, ha két napon belül kijön Jack foga.Kép

Mi néztük a Spektrumot, tök jó volt, köszi Réka, hogy írtad! Kép Ki fogok próbálni Bendegúzzal pár dolgot!

Timi!
Ti egyébként közel laktok az Árkádhoz? Azért kérdem mert mi igen. Mi is megnéztük múlt hétvégén a HM-et, iszonyú sok aranyos cucc volt. Kép

Tünde!
Nincs semmi gond azzal a mosollyal, látszik, hogy annyira szívből jön! Ilyenek az igazi őszinte mosolyok Kép.
Mi is megyünk holnap anyóspajtihoz, de mi csak ebédre. Kép
Jó hétvégét Nektek, remélem simán átvészeled Kép!
Tényleg, anyósod nem szól bele a Zitával kapcsolatos dolgokba?

Holnap megnézem az Árkádban a herbáriában a gluténmentes babapisit, mert valaki azt mondta az ilyen bio-herba boltokban lehet esetleg kapni.
Úúúúgy szeretném, ha Bendegúz szeretné! Ma a tejpépet úgy nyelte (összvissz három kanállal) mintha valami undorító dolgot adtam volna neki. Kép

Na, átadom apának a terepet, megyek szunyálni.
Jó éjszakát!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Na ez az, vadférjnek olyan rosszul esne, ha szólnék, hogy miatta inkább nem. Ezt a pár napot csak kibírjuk, közben lázasan törölgetem Jack kezeit és a habtapit.

Van kedved a hétvégi kiruccanáshoz?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, a Dentinox nekünk segített, még ha nem tart hosszú ideig a hatása, vmeddig jó.
Mi a helyzet a borostyánkővel?
Húúúú, akartam írni, hogy feltétlenül mosd meg hideg folyó víz alatt, és tedd ki a napra száradni, mielőtt használjátok!!!!!

Márti, próbálkozik, de mielőtt belemerülne, a szavába vágok, és elmondom a véleményem. Szóval nem hagyom. Telefonon meg nem beszélünk. Kép

Sziasztok, jó hétvégét mindenkinek!!!!
Vendég
 


Manka, NINCS! Írok privit!
Vendég
 


Manka!
Én biztos szólnék a kézmosás miatt (meg szólok is mindenkinek akinek nem természetes)! Ezen nem sértődhetnek meg, viszont Jackre nézve sokkal veszélyesebb, nem biztos, hogy a város összes vírusával most kellene találkoznia. Meg az ő unokájuk is, csak nem akarnak neki rosszat.
És az a minimum, hogy ahol a gyerek a földön mászik, levesszük a cipőnket. Basszus, Te nagyon higgadt, jó természetű lány lehetsz, hogy kibírod szó nélkül Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka, otthon is cipőben mászkálnak a lakásban?
Vendég
 


Teljesen igazatok van, főleg a kézmosás miatt. Holnap szólok vadférjnek, lesz ami lesz. Tiszta hülyeség, hogy egész nap fortyogok, ahelyett, hogy szólnék.

Nem húzzák le otthon sem a cipőt, de nem csak ők, az írek általában.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, vadférj azt kérdezi, hogy akkor náluk nincs szőnyeg, vagy azt is összetrappolják?
Ott a gyerekek nem is mászkálnak a földön négykézláb?
Vendég
 


Tünde, még nem használtuk a borostyánkövet, csak felpróbáltam Jackre, hogy hogy áll (nagyon kisgangsteres, megy majd a napszemüveghezKép). Holnap reggel megmosom, és megszárítom, de jó, hogy írtad. Amúgy miért kell megmosni?

A Dentinoxszal én is kenegetem az ínyt, bár inkább leszopogatja az ujjamról.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


A szőnyeg nem divat, mindenütt kő van, vagy parketta, az ikreknek le volt terítve a szobában valami paplanféle, de ugyanúgy másztak a parkettán. Most jut eszemben, hogy a belső lépcsők általában be vannak vonva padlószőnyeggel, de mindig olyan színt választanak, amin nem nagyon látszik a kosz.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Mert a féldrágakövek, kövek felvesznek bizonyos tulajdonságokat, rezgéseket a környezetükből, személyektől, aki használta.
És végülis (ahogy Sis szokta írni) megvuduzod, megtisztítod a folyó víz alatt. Én ilyenkor mosás közben szoktam félhangosan mondani, hogy mit szeretnék a használatával elérni.
A napon száradással pedig feltöltöd energiával.
Nem tudom, hiszel-e ilyenekben, de remélem nem nézel (néztek) totál hülyének! Kép
Kép

Azt ugye tudod, hogy a Dentinoxt tényleg csak 3x lehet egy nap használni a benne lévő Lidocain miatt?
Vendég
 


Na ezt sem tudtam a DEntinoxról, szerencsére még soha nem használtam napi 2xnél többet, de jó, hogy mondod.

Persze, hiszek benne, bár nem értek hozzá, sokat tanul itt az ember.

Mail mentKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


És én is mentem aludni. Jó hétvégét!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti, igen közel lakunk az Árkádhoz, kőbányán.
Szeretem, mert normálisabb mint a többi bevásárlóközpont, nincs akkora rongyrázás mint pl. a Westendben.

TB: naná, hogy vonnak járulékot is!Olyan mocsok dolog ez.
Egyébként igazolást kértünk, hogy Gyed-en vagyok és így ne kelljen fizetni addig a Diákhitelt.
magát a Gyed-et a munkahelyem intézi, nem tudom mennyi lesz pontosan, jövő héten kiderül.

Jack küzdelmeiKép

Jó hétvégét mindenkinek!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok,

Timi, én nem tudom miért , de azt hittem, hogy Budán laksz.
Márti, Timi, kkor összehozunk egyszer majd egy Árkád talit? Ha nem lesz jó az idő. Már Cleóval is készültünk megnézni a H&M-et. Vagy mehetünk sétálni is, ha kitaláljátok, hogy hol.

Réka, te hol laksz?

Barbi, nekünk is olyan babakocsink van mint nektek (kb. egy hete), és éppen ma dilemmázgattam itt magamban, hogy kényelmes ez a sportrész, nagyobb korában is jó lesz neki, elég hely van a lábának...stb. Az van ráírva, hogy 6hós kortól 4éves korig használható az OPERA sportrész, de nekem valahogy olyan kicsinek tűnik.
Nagyon tetszenek az állatkertes képek, ha rólam lenne egy olyen anya-fia kép, amin csak fele olyan jól nézek ki mint te a tigrisesen... tényleg nagyon szépek vagytok.

Ti mostanában hogy öltöztetitek a gyerkőcöket? Azt hiszem én egy kicsit több cuccot adok Jackre mint kellene, ma is a parkban leszedtem róla egy réteget, aztán amikor elbújt a nap ott gondolkodtam, hogy mit csináljak, aztán újra kisütött, majd elborult, kisütött, elborult, kisütött....

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Hát majd belepróbálom Nolcsit a sportrészbe holnap és megmondom, hogy jó-e még nekiKép
Szerintem se olyan nagy. De akkor nagyon olcsón vettétek, mert anno csak a váz volt több mint 50E.Kép
Köszi a dicséretet, de ÉN nézek ki jól???? Ne hülyéskedj!Kép
Te ezerszer csinibb vagy mint én!KépKép
Ha mentek Cleoval az Árkádba, szóljatok ám nekem is!!! Mi is csatlakoznánk.
Az állatkertben én is levettem a dzsekit Leonról, aztán meg görcsöltem, hogy visszaadjam-e rá.....
Én is szerintem mindkét fiút mindig egy kicsit túlöltöztetem. De inkább így, minthogy kevés legyen.Kép
Anyósék meddig maradnak?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi, anyósék csütörtökig maradnak, remélem addig a fog is kibújik, mert Jack ma is végigordította a sétátKép. Aztán utána mehetünk plázázniKép.

Éppen most nézegettem a "régi" fényképeket Jackről, és gondoltam felrakok ide is néhány kedvencet.
Kép
Kép
Kép
KépKép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Jack milyen cuki mindegyik képen! Kép Az utolsó előtti csodálkozóson különösen!
Igen, csinálhatunk Árkádos talit, meg sétást is, mifelénk leginkább csak a kertes házak között lehet sétálni Alsórákos fele, de nem rossz környék (elfogadnék itt egy házikót).
Meg nálunk is lehetünk, mi baromi közel lakunk az Örshöz.

Hogy van Jack? Már nem volt ma lázas?

Barbi!
Szerintem is igen jók az állatkertes képek!Kép Mindkét gyerkőc gyönyörű! Meg persze Ti is helyesek vagytok a férjeddel! Kép

Klassznak néz ki ez a kocsi. Nekünk Peg Perego P3as van, azt használtuk fekvős kocsinak eddig, most készülök még csak a sportverzióban kipróbálni. Én nem terveztem hogy külön veszünk
sportkocsit. Persze kérdés, hogy ez hogy válik be. Remélem jól, és nem lesz furcsa Bendegúznak, hogy nem lát engem séta közben. Ha igen, akkor beújítunk vmit.

Ma megint migrénes nap volt, hányás, minden ami kell, annyira utálom az ilyent. És olyan gyakran van. Kép
Megyek is aludni, mert le vagyok strapálódva teljesen.

Jóéjszakát!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ja, és egy sorozat két hónaposanKép:

KépKép
Séta előtt______________________________Séta után I.rész
KépKép
Séta után II.rész________________________Séta után III. rész

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti, Jacknek még mindig van hőemelkedése, éjszakára adtam neki Germicidet.
Ez a migrén szörnyű lehet, remélem ki tudod pihenni.

Most már én is megyek aludni.

Jó éjt!

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Most esett le, hogy ma volt április 1.
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Márti!
Nagyon sajnállak a migrén miatt. Borzalmas lehet.

Manka!
Jack nagyon aranyos a picibaba képeken. Mennyit változott ő is!

Mi Tahitótfalun lakunk, de már nem sokáig. Ezt már akartam is írni, mert a héten derült ki, hogy hamarabb fogunk költözni, mint ahogy terveztük. A terv az volt, hogy szept. környékén költözünk vissza a 2. kerületbe. Anyósomék házában van a férjem nagymamájának a lakása. Azt fogjuk fekújítani. Most úgy tűnik durván másfél hónap múlva költözünk. Addigra még bőven nem lesz kész. De azért döntöttünk így, mert sok mindent szeretnénk saját kezűleg csinálni,a férjemnek pedig pár hónapig szombatonként is dolgoznia kell a munkahelyén. Reméljük, ha bennt vagyunk , akkor hétköznap délután is fog tudni foglalkozni a lakással, nem csak hulla fáradtan vasárnaponként. Biztos nem lesz könnyű egy csúszó- mászó gyerekkel, egy újuló lakásban, de bármikor lemehetünk anyósomékhoz is, akikkel én nagyon jóban vagyok. Szóval már nagyon várom, tiszta lázban égek. Rengeteg tervem van.
De azért egy picit sajnálom is itthagyni Tahit, most hogy jön a nyár. Mostanában, hogy már jobb idő van ismerkedtem meg több anyukával. Terveztem, hogy nyáron lehet majd medencés (felfújható gumimedence) bababulikat csinálni a kertben.

Tegnap gyönyörű idő volt. Először eléggé beöltöztettem Ágostont, aztán fokozatosan levettem róla mindent, a végén már csak annyi ruha volt rajta, mint a lakásban. De csak kinnt a teraszon voltunk, ahova tűz a nap, és megreked a meleg. Aztán, amikor elment a nap visszaöltöztettem. Elég sokat kinnt voltunk. Visszaállítottuk a hintaágyat. Nagyon élvezte Ágoston. El is aludt az ölemben. Jó is volt neki: hintázás a mama ölében, napsütés, madárcsicsergés.

Barbi!
Csatlakozom a lányokhoz, szerintem is nagyon szépek vagytok!

2 kép tegnapról. Ágoston a csak picit döntött babakocsiban felhúzta magát, és nagyon örült, hogy ülhet.
KépKép

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Sziasztok!

Manka!
Én nem biztos, hogy hőemelkedésre is adnék Germicidet, inkább csak ha tényleg lázas, bár nem tudom mit mondott Neked a dokinéni. Nekem azt mondta, hogy akkor elég egy kis Panadol szirup is.

Réka!
Ágoston milyen ügyesen ül, és helyes ebben a sötétkék szerkóban. Mi ma kipróbáltuk a kocsinkon a sportverziót, igaz csak amíg a Brendonban meg a Megatoys helyén nyílt boltban mászkáltunk, de Bendegúz láthatóan jól érezte magát ülve. Úgyhogy most már majd sétára is kipróbálom, és ha elalszik leengedem a majdnem fekvő helyzetbe.
Viszont ha beköltöztök Pestre, akkor ha csinálunk minitalit, el tudtok Ti is jönni! Persze elhiszem, hogy hiányozni fog a kert!

Tünde!
Milyen volt a hétvége? Nekem nem sikerült túl jól a tegnapi ebéd anyósnál, mert rögtön utána kidobtam a taccsot, úgy fájt a fejem. Mikor hazaértünk meg nem bírtam kiszállni a kocsiból, majdnem elájultam, ott hevertem még tíz percig a hátsó ülésen. Most már muszáj lesz valami gyógyszer után néznem. Kép

Vettünk gluténmentes babapisit, és Bendegúz tegnap is és ma is kapott a barackjába belemorzsázva, és jóízűen ette. Lehet hogy észre se vette, mert jóelőre beletördeltem, hogy megszívja magát lével. Talán ettől majd hízik kicsit. De tegnap meg ma mintha jobban is evett volna.

És kapott etetőszéket, tök ügyesen ül benne! Láthatóan kényelmesebben eszik így, mint a hordozóban.

Ma egyébként állandóan négykézlábra áll, és annyira élvezi, néz körül nagy büszkén, hogy ki látja! Meg kell zabálni! Kép
Mindjárt rakok fel képet róla.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Szóval így ülünk,
Kép

így négykézlábazunk,
KépKépKép

és így élvezzük a zenélést az új etetőszékünkben.
Kép


Manka!
Tök jó ez a sorozat Jack bealvásáról Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Délután megjöttünk, aztán lementünk még a Duna partra megnézni a vízállást. Itt nem olyan veszélyes, pár éve magasabban volt a víz, bár még nem tetőzött. Ha nem haragszotok, teszek fel 2 képet:
Az elsőn a rakpart van, a másodikon pedig a szabadstrand büféjének a teteje.
KépKép

Hétvége eltelt, aztán kölcsönösen egymás agyára mentünk anyóssal.
Zita tegnap jól viselte az utazást, ma délelőtt meg jó nagy hisztit levágott. Nem nagyon bántam, mert elmentünk sétálni, legalább 2 órásra sikerült, és aludt is egy picit. Ebéd után meg indultunk is haza. Kép

Ezek mai képek, már itthon:
KépKép

Manka, Jack biztos a fogától lázas még mindig? Úgy sajnálom szegényt, és Titeket is! Nyakába aggadtad már a borostyánkő láncot?
És jut eszembe, mi van a kalappal? Kép
Jack jó sokat változott!

Márti, elég durva, amit a fejfájásról írsz, és elég gyakori, nem? Húú, nem irigyellek! Bendegúz nagyon ügyes a négykézlábazással!

Réka, szorítok a lakásfelújítás miatt! Én egyszer laktam úgy, hogy közben felújítás volt, elég nehezen viseltem.
Amikor tavaly ide költöztünk, 3 hétig dobozokból éltünk, mert nem volt bútorunk. Jó sokat veszekedtünk akkor. Kép

Öltöztetés: én próbálom nem túlöltöztetni Zitát. Ha nem tudok dönteni, akkor betakarom egy pléddel, amit a babakocsiban hagyok mindig. Ja, és a kezét nézem, ha meleg, akkor nem fázik.
Zita éktelen nagy ordításokat-visításokat-kiabálásokat tud rendezni. Komolyan, olyan hangosan sikít, hogy a fejem beleremeg.
Fannilány nem csinál ilyet?

Barbi, mindjárt nézem én is az állatkertes fotókat!
Vendég
 


Sziasztok!

Juhé, arhiváltak minketKép.

Ágoston milyen nagyfiúsan feszít a babakocsiban, Zita meg kis rockercsaj (Jacknek is van ilyen cumija, csak kékKép). Én is akarok Jacknek kendőt venni a fejére, nagyon tetszik Zitán.
Bendegúz nagyon ügyes, látom zongorista leszKép.

Ma már nem volt se láza, se hőemelkedése Jacknek, kutya baja, de továbbra is nyűgös. Ehetem a kalapomKépKép. Most már tényleg nem tudom mi van ezzel a foggal. A nyálzás már eszméletlen méretű, alig tudok olyan fotót csinálni, amin nem nyálas, és mindent amit talál a szájába töm, és rágódik rajta mint egy kiskutya.

Anyósék elmentek két napra wellnessezni Siófokra, olyan jó nélkülük. Tegnap volt egy kis balhé, mert flegma voltam velük, és anyós bepanaszolt vadférjnél. Nem tehetek róla, de annyira idegesít. Na mindegy most extra kedves vagyok vele, ezt a kis időt már féllábon is kibírom.

Jó éjt!

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, most kivel vagy extra kedves? Vadférjjel v. anyóssal?
Ja, és Apa is rockercsajozza Zitát! A kendő jól mutat, de nem vmi praktikus. Ha simán ül, akkor okés, de ha hátradől, akkor már tuti elcsúszik, lecsúszik, kalózos félszemű. Kép A napszemcsi mondjuk a helyén tartja. Kép

Sztem Zita azért balhézott veszettül anyósnál, mert érezte rajtam, hogy már sík ideg vagyok. Kép
Na, és amikor jöttünk el, addigra totál meg volt rám sértődve. Úgy szorította Zitát, mintha vissza se akarta volna adni.
Vendég
 


Szombaton volt egy igen rossz élményünk. Már a BAlatonnál jártunk, amikor jött szembe egy hülye terepjárós majom. Éppen előzött a kanyarban. Kép Mi lehúzódni nem tudtunk, nagyon ijesztő volt, én el is bőgtem magam az első sokk után. Vadférj szerint nem volt annyira közel, de azért elküldte melegebb éghajlatra, pedig ő igazán nem szokott káromkodni. Ha csattantunk volna, még a tűzoltók se vágtak volna ki a kocsiból. Kép Még jó, hogy Zita hátrafelé utazik, a padlóféktől tuti megfájdult volna a nyaka. Kép
Ezért nem vezetek szívesen országúton, mert elég egy hülye, akinek jó kocsija van, és mindjárt azt hiszi, hogy halhatatlan.
Vendég
 


Fannilány is sikít és nyávog, de szó szerint.Vannak napok, amikor lapít, de ha belekezd akkor potyognak a könnyeim a röhögéstől.
Néha a lefekvés elötti etetés után kap erőre és nyávog eg ytiz percet, de úgy, h közben a nyelve oldalt felpöndörödik a szájában.
Mostanában vérig sértődik ha át merem pelenkázni és öltöztetni. Kitekeredik a kezemből, ha fürdés után nem kap valamit a kezébe akkor hiszti, ha ezt kiveszem egy pillanatra mikor a pizsijébe bújtatom óriási zokogásKép
Igazi lányKép

Árkád-tali: rendben, majd szépen fagyizunk is fent egyetKép

Gyerkőcök nagyon helyesek mind.
Séta közben mi egy bodyt és egy thermo jellegű rövid kabátot viselünk.Vékony takaró a lábakra ha csak zokniban utazunk és lábzsák.
Majd ma csinálok képet a hölgyről a fodros sapijában és a napszemüvegében, ami kicsit nagy még rá.
Anyós téma: nem jó, h ennyi gond van velük. nekem valahogy szerencsém van, nincsenek összeütközési pontok.
Szombaton az exsógornőm szülinapi buliban voltam, férjem vigyázott a kiscsajra-ő nem akart jönni mert fáradt volt és vasárnap ment dolgozni.
Jó volt kikapcsolódni, karaoké, alkoholmentes sör stb...mint régenKép
Kettőre jöttem haza, de úgy fel voltam pörögve, h négyig csak forgolódtam. Vasárnap se voltam annyira fáradt.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, akkor megnyugodtam, hogy nem az én kiscsajom extra hisztis. Kép
Pelenkázásnál, öltözésnél ugyanez megy. Ha arrébb teszem a popsitörlős dobozt, hogy ugyan nem muszáj minden alkalommal lelökni; sértődés, zokogás, krokodilkönnyek zápora. Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Tünde!
Zita csúcsaranyos ebben a rockerszerkóban! Nagyon vagány! Kép Bendegúzt annyira zavarja a nap, hogy most már én is gondolkozom a napszemüvegen.
Az autós élmény nagyon rossz lehetett, meg tudlak érteni, hogy kiborultál, volt már, hogy én is majdnem elsírtam magam ilyen veszélyesebb helyzeteknél, úgy megijedtem. Az a baj, hogy hiába vezet az ember baromi óvatosan, ha egy ilyen marhát sodor az útjába az élet. Kép
Hol laknak anyósodék? A Balatonnál?
Lehet hogy a gyerekek ezt tényleg megérzik, mert amikor nekem volt a migrénem, és már baromira akartam hazaindulni anyóséktól, ideges voltam, türelmetlen, Bendegúz is iszonyú nyügi volt, sírt, nyüglődött, pedig riktán szokott.

Manka!
És szóltál kézmosás miatt nekik? De most már ha visszajönnek Siófokról, tényleg csak egy-két napot kell kibírnod nem?
Jó hogy nincs már láza Jacknek, de nem jó, hogy nincs még foga szegénynek.

Timi!
Jó lehetett kikapcsolódni kicsit, én is pont most mondtam a volt munkatársaimnak, ha legközelebb mennek bulizni, megpróbálok kicsit elszabadulni én is. Aztán meglátjuk hogy sikerül-e.
Fagyi Kép OK!
Én mindig gondban vagyok, mit adjak Bendegúzra séta közben. Általában kicsit túlöltöztetem szegényt.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, Dombóváron laknak. Veszprém felé szoktunk menni, aztán körbe a Balatonnál Siófokig.
Vendég
 


Húú, az jó messze van Tőletek! Viszont az az út, ami Siófoktól vezet lefelé, tök szép szerintem. Mentünk párszor arra kocsival, amikor Kaposvárra mentünk, ha jól emlékszem.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


180km. Kép Néha kevésnek tűnik. Kép
Igen, az út tényleg nagyon szép, végig. A Bakonyt is nagyon szeretem.
Vendég
 


Tünde! Ilyenkor gondolj arra, lehetne közelebb is...Kép

Bendegúz több mint két órája alszik.
Kint annyiran szép az idő, azt hiszem ebéd után sétálunk.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Képzeljétek, ma csoda történt!
Zita fél üveg bébidesszertet kanállal evett uzsira!!! Kép Kép

Manka, hol bújkálsz?

Barbi,
este Zita bogyósat kakilt. Ez normális, vagy próbáljam többet itatni?
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?