Új privát üzeneted érkezett!

Adom a GW-t, és javult a helyzet. Milyen fényvédőt rendeltél?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Johnsons-t. De lehet, hogy megunom a banánt, és veszek a kozmetikus barátnőmnél Hauschka-sat. Ismered?
Vendég
 


Ja, csak azért rendeltem, mert éppen nem volt a boltban.
Vendég
 

 
 

Megnéztem a Hauschka-t a zinterneten, egész szimpatikus. Az áráról tudsz valamit?
Emil ment.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Innen lehet rendelni. Nekem tavaly volt kis 5ml-es, az arcomra használtam. Érdemes azzal kipróbálni. Nekem az tetszik benne, hogy természetes anyagokat tartalmaznak a termékek, tehát nem allergizálnak. Ha gondolod, tudok küldeni 5 ml-s kiszerelésben, mert rendelni nem nagyon éri meg.

http://www.pontplaza.hu/v.s?u=98AF0477499A9000,0&b=0&c=0&e=3&r=hauschka&r1=0&s=3 1&pl=0
Vendég
 


Ideje bebújni az ágyikóba, jó éjszakát!
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,
nem kaptam meg a mélt. Kép
Küldd ide: havtunde@mail.kabelnet.hu

Lányok, ilyen éjszakánk tán még nem is volt. Kb 5x kelt Zita, sírva. Szerencsére mindannyiszor elég volt a cumi. Lehet, hogy melege volt? 22 fokra van állítva a termosztát, de valahogy nekem (is?) melegem van éjjel.
Vendég
 


Sziasztok!
Igen az krókusz. Én ültettem 2 éve ősszel.

Márti!
Ilyen babakocsink van. Egy baráti pártól kaptuk, akiknek szept. 24- én született kislányuk. Vele már nem akarták használni, mert annyira nagy. Tényleg hatalmas, és tömegközlekedésre ie alkalmatlan. Én szeretem, mert sétálni viszont tök jó vele. Jó nagyok a kerekei, és nagyon jó a rugózása. A karja állítható. A fekvő és az ülő pozíció között pedig van 2 fokozat.
Kép

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Sziasztok!

Tünde!
Lehet hogy a foga mocorog Zitának nem? Érdekes mert Bendegúznak is volt egy ilyen éjszakája, hogy 3x sírt fel, de az azóta eltelt két éjszakán meg nem. Ma aludt fél 6ig szerencsére, de annyit mászik, mozog álmában, hogy ettől nem tudok aludni, állandóan hallom a csiszatolást a bébifigyelőben. Meg háromszor vissza is pakoltam középre.

Húú, itt olyan búval bélelt idő van. Reggel töksötét volt. Kép Nem szeretem.

Manka!
Megnéztem a képeket az őszin Cleónál, hát haláliak. Kép Rámenős kiscsaj ez a Maja, jól megharapdálta Jack guszta combikáit. Jack olyan kis vasgyúró ebben a harisnyában, szerintem Bendegúzt a hóna alá csapná simán.

Én nem hallottam még ezt a Hauschkát soha, de most én is megnézem.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Tünde, a kabelnetről visszajött, viszont a citromailról nem. Lehet, hogy túl nagy, majd később csatolom egyenként, és küldöm.
Most takarítok, és még be is kell vásárolni, később jövök.
M

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Megeszem a kalapom, ha ezen a héten nem lesz Jacknek is foga.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Réka!
Köszi a képet!
Mondjuk nekem a legfontosabb szempont az volt, hogy könnyű legyen a kocsi, mert a harmadikra kell cipelnem. De azért ezt sajnálom, hogy nem tudom ülve is velem szemben tolni Bendegúzt, legalább az elején.

Manka!
Mivel várod vadanyósékat? Eszik a magyaros kajákat szívesen?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka, bocsi!
htunde@mail.kabelnet.hu KépKép
Nem nagyon használom, el is felejtettem, hogy más a cím. Kép
Van kalapod? Kép

Márti, én is a lehetséges fogra gondoltam, vagy esetleg az esőre. ?
Vendég
 


Délelőtt nem volt net, most itt vagyok, erre Ti nem vagytok.
Az őszit is kár volt elovasnom. Kép
Vendég
 


Tünde!
Én itt vagyok, de totál ideges vagyok, mert Bendegúz leesett a pelenkázóról Kép, annyira hülye vagyok, hogy otthagytam, pedig megfogadtam, hogy nem fogom. Most elaltattam, de úgy félek, remélem nem lett semmi baja. Sírt nagyon, de aztán addig simiztem, hogy megnyugodott és elaludt.
Próbáltam tapizni hogy nem fáj-e valamije, de akkor még annyira sírt az ijedtségtől szegénykém.
Hogy lehetek ilyen idióta!? Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Húúú, Márti!
Azért esetleg ébreszd fel egy fél óra múlva, nem?
Nehogy agyrázkódása legyen. A földre esett? Nagyon megütötte magát?
Jajjj, nagyon sajnálom!
Vendég
 


Márti, nekem is ez a rémálmom, és sajnos mégis néha-néha csak odaszaladok valahova, hogy elhozzam/kikapcsoljam/bekapcsoljam...stb, mert hogy az úgyis csak két másodperc, pedig két másodperc pont elég arra, hogy leessenKép. Most már tuti, hogy nem hagyom ott.
Remélem már jól van. Azért nem mutatod meg a dokinak a biztonság kedvéért?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Soha ne hagyd ott sehol! Én soha többet az tuti, csak a földön.
Még alszik, de ilyenkor mindig szokott, nem tudom felhívjam e a dokit, megvárom hogy ébred.
Tünde!
Nem akarom felébreszteni,mert akkor mindig sír ha nem magától ébred, és akkor nem tudom miért sír, mert fáj valamije, vagy mert felébresztettem.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


És ha megpuszilgatod?
Én Zitát megszoktam álmában, addig, amíg nem mocorog. Így nem ébred fel, de tudom, hogy okés minden.
Bevallom, én is néha elszaladok vmiért.
többet nem fogok.
Márti, azt mondják, ilyenkor még gumiból vannak.
Azért ha fájna vmije, biztos nem aludt volna el.
Vendég
 


Én is ebben reménykedem, miközben a gyomrom egy merő görcs. Megnéztem olyan édesen alszik. De ő felébred a puszilgatásra. Úgyhogy még várok.
Az a rossz, hogy ma amúgy is sírósabb volt, nyügi szerintem emiatt a hülye idő miatt, meg a foga miatt is. Jaj, úgy szeretném, ha jókedvűen ébredne.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Felébredt, szerencsére jókedvűen!! Kép Remélem így is marad.
Megnyomkodtam megint, úgy tűnik nem fáj semmije, de azért figyelgetem.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti,
látod, még gumiból van Bendegúz! Kép

Manka! Kép
Én nem tudom megnyitni a képeket! Milyen formátumban van?
De ha ide felteszed, innen le tudom szedni.
Vendég
 


Tünde!
Azért én még aggódom ám. Kép
Nyügi volt kicsit este, és elég korán elaludt, de lehet hogy a hülye idő miatt is volt fáradt.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok,

Mi volt ez a mai botrányos idő???
Kép
Tünde, sima JPGben vannak a képek, nem tudom miért nem tudod megnyitni őket. Holnap felrakom őket ide, csak azért nem most, mert kicsinyíteni kell, és ilyenkor este már lusta vagyokKép.

Anyósék úgy döntöttek, hogy nem mennek a húgom lakásába aludni, inkább itt maradnak. Hmmmm, én jobbszerettem volna, átmennek, de ha nem, hát nem, csak kibírjuk ezt a hetet.

Hoztak 8doboz vajat, 4vekni kenyeret, rengeteg csokit, Jacknek bodykat (6-9hós, 9-12hós, 12-18hós, 7-7darabot mindegyik méretből), 3db rövidujjú, 3db hosszúujjú pólót, 4db kapucnis pulcsit, 2db kötött pulcsit, egy pár farmert, csőrös poharat, tükrös könyvet, ja és bővült a mellény és a hűtőrágóka gyüjtemény isKép.
És, még csak az egyik bőröndből pakoltak ki, a másikban van a hálózsák és amiket az ikrek kinőttek.

Jaj, icurpicur Nike edzőcipőt kihagytam a felsorolásból. Ez utóbbit az ikrektől örökölte Jack, de alig használt.

Na jól kidicsekedtem magam, de ebben a topikban azt is lehet, úgyis tudjátok, hogy nem azért mondom, hogy igazából "dicsekedjek", csak úgy örülök, olyan érzésem van, mintha karácsony lenne. Sokkal jobban örülök a Jack új dolgainak, mintha én kapnék új ruhákat.

Tünde, te honnan tudsz szerezni Dr. H fényvédőt 5 ml-s kiszerelésben?

Márti, remélem Bendegúzzal minden rendben, és te is megnyugodhatsz.

Réka, Ágoston még mindig négykézlábazik?

Timi?

Nincs kalapom, de szerzek egyet, ha nem nő ki a Jack fogaKép. A bal alsó fog kinőni, drukkoljatok, hogy ne kelljen kalapot vacsoráznomKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti, remélem nem lesz baja a kisfickónak, de ha attól megnyugszol inkább vidd el dokihoz.
Fanni tegnapelött este fürdéskor beverte a fejét a fürdőszobaajtóba(apukája kezében volt..) jó kis dudor lett rajta, lejegeltük, én is ideges voltam, mert ugye éjjel aludt rendesen, tegnap viszont a reggeli ébredés után 9-1/2 12-ig szintén aludt, ilyet még nem csinált soha.
Aztán nem idegesítettem magam, mert a mocsok idő miatt lehetett ilyen álmos egész nap. Egyébként ugyanúgy sikongatott, höhöhözött , vigyorgott, forgott egész nap. Most meg pláne elemében van, itthon van az apjaKépJelenleg puputevét eszikKép
Elég fura ízlése van.
Nemsokára megyünk útlevelet csináltatni neki.

Manka, ez tök jó, h Jack ilyen sok rucit kapott. Én is így vagyok vele mint te, h sokkal jobban örülök az ő cuccainak, pedég én szülés elött havonta irgalmatlan mennyiségű ruhát vásároltam.
Ráadásul dög lusta voltam, mindenhova kocsival, most meg simán két órás túrák a babakocsival. Javulófélben vagyok Fanninak köszönhetőenKép

Tünde, Zita very cool abban a napszemüvegbenKép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!
Hát mi este mégiscsak az ügyeleten kötöttünk ki, annyira aggódtam, figyeltem Bendegúz minden lélegzetvételét, ahogy aludt, és azt terveztem hogy ott töltöm mellette az éjszakát. Aztán amikor 11 körül felsírt (amit ritkán szokott, eddig egyszer vagy kétszer fordult elő, hogy így ébredt, a CO-os estén, meg amikor a foga meg a torka fájt), na szóval ez megadta nekem a végső löketet. Bementünk a Bethesdába az ügyeletre, megvizsgálta egy (kicsit talán túl fiatalKép) dokinéni, és szépen hazaküldött minket.
Így legalább én is tudtam aludni valamennyit. Meg Bendegúz is aludt majdnem 6ig.
Ma voltunk már sétálni, de a kajálásunk az katasztrofális kezd lenni, olyan nyögve nyelősen ment ma is a tízórai, délben meg olyan éhes volt, hogy ordított mire hazaértünk, pedig mindig később szokott kajálni mint egy óra. Úgyhogy esélyem sem volt főzeléket kanalazni, szopiztunk, de szerintem nem lehetett neki elég és mégse kért utána főzit.
Kezdek kiidegelődni ebben, hogy ilyen nehezen bírom megetetni, és gyakorlatilag három hete nem hízott szinte egy dekát se. Szóval valamit változtatni kell, de sürgősen.
Lehet hogy megpróbálom a tejpépeket, az elég kalóriadús.

Manka!
Ez tök jó, hogy anyóspajtiék ilyen karácsonyi hangulatot hoztak magukkal! Kép Gondolom nem akármilyen minőségű kisrucikat hoztak!
Én azóta, hogy Bendegúz megvan nem is vettem magamnak semmmit, de nagyon esélyem se volt nézni se Kép. Mondjuk még nem is hiányzik, viszont bababolt mellett nem tudok elmenni úgy hogy körül ne nézzek.

Most aluszunk, és most én is pihizek egyet.

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Délelőtt nem volt internyet. Kép

Manka, elolvasni is sok volt, mennyi mindent kapott Jack! A nike edzőcipőt tessék Jack lábán bemutatni! És szép sorban a többi ruhát is!
Most akkor vadférjnek is karácsony van? (vaj, kenyér)

Timi, én régebben is elég sokat gyalogoltam, de azért terhesen hozzá nőtt a seggem az autóhoz. Kép
most meg újra km-eket gyalogolunk Zitával. Kép

Márti, örülök, hogy minden ok!!!

Ma voltunk dokibácsinál tápszert feliratni, és beárultam Zitát, hogy kanállal nem hajlandó enni. Erre azt a választ kaptam, hogy nyugodtan adhatom cumisüvegből, mert a kisbabák nem tudják, hogy most divat (???) kanállal enni, és különben is azok találták ki, akik nem neveltek fel egy gyereket sem. Hmmm....
Most úgy döntöttem, hogy délben és este a tápszerbe teszek vmi kaját és cumisüveg; uzsira meg próbálunk kanalazni. Azért mire iskolás lesz, csak megtanul kanalazni, nem????
Vártunk a rendelőbe, és jött egy gyógyszerügynök. Jaj, had menjen be, csak vmit bead, és persze ezért cserébe próbált jópofizni. Nézi Zita fülbevalóját, jaj, de kis aranyos. "Fájt neki, amikor belőték? Biztos nem is, ugye?" Nem tudom, mit várt tőlem, de hogy lehet ilyen baromságokat kérdezni, pláne úgy, hogy bepofátlankodik előttünk a rendelőbe. Így csak azt mondtam, hogy elég érdekes lenne, ha nem fájt volna...

Itt nagyon tuti idő van!!!!
Ha minden jól megy, Apa holnap is, és hétfőn is itthon lesz. Ennek annyira örülök, hogy vettem afrikai harcsát, és azt fogom neki megsütni. Anyukám pedig kedden jön. Kép
Vendég
 


Szijjasztok!

Anyósék róják a köröket Jackkel a Dunaparton, én meg amilyen hülye vagyok, olyan nehezen engedtem el velük, még az erkélyről is utánuk kiabáltam, hogy ha a szemébe süt a nap, akkor húzzák rá jobban a naptetőt, miután lementem velük a lépcsőn, és elláttam őket agy halom triviális információval. Szörnyű, hogy néha milyen paramama vagyok.

Múlt éjszaka: kajált 9kor, 4kor!!! és 7.30kor. Ez ugye szép és jó, én ennek nagyon örülök, viszont a gond az, hogy sokszor nyöszörögve felébredt, vissza kellett fordítanom a hasáról, és rögtön aludt tovább. Szóval még nem az igazi, mert nagyon sokszor fel kellett kelnem hozzá. Réka, ez nálatok is valahogy így volt, nem? Azt írtad, hogy vissza kellet rakni a cumit a szája, vagy megsimizni. Most mi a helyzet nálatok.
Azért látok valami javulást, mert most már huzamosabb ideig tud hason aludni. Nem akarom elkiabálni, de mintha látnék valami pici fényt az alagút végén.

Márti, jól tetted, hogy elvitted Bendegúzt dokihoz, még ha feleslegesen is, de legalább most már megnyugodhatsz.
Anyóséknak nem főztem semmit, úgy sem ennék meg, ritka finnyás népség. Fűszerek nélkül főznek és mindig ugyanazt : bélszín + krumpli. Vadférj is ilyen volt az elején, de már megneveltemKép.
Ez az amit nagyon nem bírok anyósban, fikázza a más kajáját. Pl. étteremben vagyunk, kihozzák az én kajámat, ránéz, és azt mondja, hogy brrrr, ez szörnyen néz ki, ő bizony nem enné meg.

Timi, szegény Fanni, persze mostanában lesz majd rajtuk egy-két dudor, meg kék folt.

Tünde, bár én nem vagyok szakértő, de szerintem pár hónap múlva ha majd ha eljön az a korszak, hogy mindenben utánozni próbálnak minket, Zita szépen elkezd majd kanállal enni.

Ja és délelőtt besötétítettem a szobában, lefeküdtem a nagyágyra Jackkel, és majdnem 2 órahosszátn keresztül húztuk a lóbőrt. Nagyon fincsi volt, mind a ketten vidáman ébredtünk.

Barbi, te szoktad ezt olvasni, ugye? Te mennyi vizet szoktál engedni a kádba az OK baby-s szűkítőhöz? Tudom, hogy van rajta jelzés, hogy meddig érjen a víz, de nekem az olyan kevésnek tűnik.
A minitali nekünk jövő héten nem jó, mert anyósék kitérnének a hitükből, ha megfosztanám őket Jacktől akár egy délelőttre/délutánra is.
Utána viszont bármikor.

Megérkezett a borostyánkő nyaklánc, 5 után megyek érte a postára.

Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,
akkor mit esznek anyósék? Úgy értem, főznek maguknak, vagy étterembe mennek?
Az ilyen beszólásokra én úgy szoktam válaszolni, hogy még szerencse, hogy én eszem. Kép
Az meg tök természetes, hogy félted Jack-et, elvégre mégis a Te gyereked. Én is félteném.
Jack simán elment velük? Nem ijedt meg? Gondolom nem mostanában látta őket.

Timi, én el is felejtettem, hogy szegény Fanni! Kép
Egyszer az ajtónak mentem neki Zitával (sötét volt, mert nálunk mindig le kell ám kapcsolni a villanyt...), és hát ő volt elöl; szegénykém neki is a feje koppant. Kép
Vendég
 


Tünde, étterembe mennek, mindig uggannabba, és ugyanazt eszik. Jack bárkivel (anyukám, apukám, húgom) elmegy sétálni kb. egy óra barátkozás után, kíváncsi vagyok meddig marad ez így.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Én kéthetes korában ráejtettem Jack fejére a mobilomat. Néztem, hogy hány perce szopik, és kicsúszott a kezemből, gumis a mobil, de koppant a buksiján, csodálkozott egy nagyot, de nem sírt, és folytatta a kajálást. Én meg bőgtem egy sort, hogy milyen rossz anya vagyok.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Legalább nincs plusz a gondod a főzéssel. Kép
Te megeszed amit ők esznek, ha Ti mentek Írországba?

A kozmetikus barátnőmtől veszek én is 5ml-s Hauschkát. Kérsz? Holnap megyek hozzá. utána fel is tudom adni.
Vendég
 


Sziasztok!

Szegény Fanni és Bendegúz! Örülök, hogy nem lett semmi komoly bajuk!

Manka!
A helyzet továbbra is hasonló. 8- kor eszik, cicin be is alszik 5 percen belül, a többit félálomban szopizza ki. Utána 4 körül megint adok neki enni, majd 1/2 7- 7 körül ébred. A 4 órás szopizás előtt szokott felébredni egyszer, vagy 2- szer. Van, hogy így megy 1- 2 hétig , aztán jön a válktás. Olyankor felébred 2- 3- kor is, de simogatásra, cumira nem alszik vissza. Akkor nem nagyon szoktam neki enni adni, de olyankor minimum 1 órát forgolódik. Nem tudom mivel teszek -e jobbat, ha nem kap, és megtanulja mi a rend, vagy adok neki enni. Attól félek, hogy olyankor azt tanulja meg, hogy az a rend, hogy éjjel fel kell kelni 1 órára. Ez megint kb. 1 hétig megy, aztán újra a másik. Nem is értem mitől függ.

A négykézlábazás még mindig megy. És a kúszás is, de csak az érdekes dolgok után, mint távirányító, papucs. Ha a játékait nem éri el, akkor nyög, nyöszörög, vagy sír, de csak néha indul el feléjük.

Idáig Ágoston is csak játszadozott a kanállal. (Õ azért bekapta.) Tegnap és ma kapott krumplit, és gyönyörűen nyitogatta a száját. Szerintem az alma finomabb, de neki inkább a krumpli ízlik.

Ja, és tegnap észrevettem, hogy fel tud ülni hasizomból, ha a lábamra fektetem, és lefogom a lábát. Az a szokása, ha háton van egyszerre emelgeti a fejét és a lábát. (Próbáljátok ki, nagyon nehéz!) A lábam azért nem teljesen vízszintes, lábújjhegyen van.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Olyan édes Zita. Azon a nyomogatós zenélős játékon van egy kedvenc "dala". Láthatóan megörül neki, és hintáztatja magát rá. Persze nem előre-hátra, hanem oldalra.
Vendég
 


Aranyos lehet táncoló Zita!

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Réka, Zita semmire sem nyitja a száját, de mondhatom úgy is, hogy ha kanalat lát, jó szorosan összeszorítja.
Ma almás-körtés frutapurát tettem a sinlacba, hát nagyon ízlett neki, bevágta az egészet. Korábban kanállal ezt sem ette.
Úgy gondolom, ez még a jobbik eset, hogy a kanállal van a baja, és nem a kajákkal. Eddig azt hittem, nem ízlik neki semmi.
Nem szeretném, ha olyan kis vézna gyerek lenne, mint amilyenek mi voltunk.
Én is arra gondoltam, amit Manka írt, hogy az utánzós korszakban csak elkezd kanalazni.
Vendég
 


Lányok!
Köszi az aggódást mindenkinek! Remélem most már tényleg megnyugodhatok.
De SOHA ne hagyjátok ott a gyerekeket SEHOL, csak a földön! Ne tudjátok meg milyen érzés volt ez tegnap, mintha gyomorba rúgtak volna, és annyira okoltam magam, hogy ilyen idióta voltam, hogy otthagytam.
És egyre inkább oda kell figyelni rájuk, mert annyira mozgékonyak.
Bendegúz félelmetes, alig lehet bepelenkázni, meg felöltöztetni, állandóan hasra fordul a pelenkázón, és úgy fötör. Ma a séta előtt ilyen hasonfekvő pózban öltöztettem fel, nem volt egyszerű Kép.

Manka!
Tulajdonképpen mázlid van, hogy vadanyósék nem rajongói a magyar konyhának, akkor főzhetnél egy hétig rájuk Kép. Mennyivel egyszerűbb így.
Igen kérünk majd képeket az új szerkókról!

Tünde!
Aranyos lehet Zita ahogy táncol! Kép
Hogy csinálod az afrikai harcsát? Simán megsütöd?
Igen lehet hogy nagyok az elvárásaink a gyerkőcöktől kanalazás terén, én is mindig panaszkodok Bendegúzra, pedig azért ő nyitja a száját a kanálra. Igaz hamar megunja, vagy eltelik, vagy egyszerűen besztrájkol. Kispasiknál sose lehet tudni Kép. De a cumiba keverés csak a tápszernél megoldás, mert ha szopizik még a gyerkőc, akkor muszáj kanállal adni a hozzátápit, nem keverhetem bele a cicimbe.
Itt is gyönyörű az idő, jó kinézni!

Réka!
Nem semmi hasizma lehet Ágostonnak, Bendegúz ilyet nem csinál!

Timi!
Szegény kis Fanni! Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hogy Bendegúz ma mit mászik össze-vissza! Leterítettem egy pokrócot a nagyszőnyegünkre, és össze-vissza forog, meg mászik, próbál hintázni úgy hogy kinyomja magát, de még nem tudja tartani, hanem összerogy. Inkább araszol, meg pörög, és állandóan a parketta fele tart Kép. Pedig a szőnyeg sokkal puhább.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Fanni is izeg-mozog pelenkázás közben, kitekeredik, úgy kell a lábainál fogva visszahúzni. Persze hisztizik is néha, de mindig van valami játék kéznél, h eltereljük a figyelmét.
Õ is előszeretettel emeli egyszerre a fejét és mindkét lábikóját, jó kis hasizom erősítő gyakorlat.
Kanalazás: szerencsére ő elég jól vette a próbálkozást, azóta is szépen eszik. Illetve mikor már kezd jól lakni. Rendszeresen ő akarja fogni a kanalt és lenyalogatja róla az összes kaját.
Tünde,Márti próbálkozzatok esetleg másfajta kanállal, hátha megkedvelik vmelyiket.

Távirányító: No 1 Fanninál a telefonnal és az ásványvizes flakonnal, együttKép

Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!
Nálunk nem a kanállal van a baj, hanem a kajával Kép.

Fannilány nagyon huncutul vigyorog!Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Fannilánynak tök jó hippi nacija van, és milyen vidám!

Zita így örül, amikor anya együtt énekel Halász Jutkanénivel:
KépKép
Vendég
 


KépKépKépKépKép
Apa hétfőn mégsem lesz itthon, szerdán pedig elutazik, és csak pénteken jön haza. KépKépKépKépKépKépKép Manka?

Márti, így csináltam volna:
olívaolajba (kb 1-1,5dl, halmenny. függ) teszek sót, borsot, fokhagymát. Halat bele sütőzacsiba, lötty rá, hagymakarikák rá, és ha időben nekiállok, akkor pár órát pácolom. Beteszem a sütőbe, a zacskót kiszurkálom pár helyen. Amikor majdnem megsült, akkor levágom a zacskót, és megpirítom. Néha egészben sütöm mellette a krumplit köretnek.
Vendég
 


Én nem vagyok egy halimádó, de az afrikai harcsának fantasztikus íze van!
Vendég
 


Manka!
Még jó, hogy elolvastam ezt a topicot is....Kép
A másikban már panaszkodtam, hogy nem jelez vissza senkiKép
Akkor majd csinálunk még egyet, ha anyósék elmentek, oké?!Kép
Én nem is figyeltem, hogy van rajta jelzés......Kép
A pereménél egy kicsit lejebb szoktam engedni a vizet. Ha előreborul valami játékért, akkor a szája ne érjen bele a vízbeKép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi,
már nem vagy rendszeres olvasónk? Kép
Vendég
 


Tünde!Kép
De, minden nap elolvaslak Titeket, csak tegnap úgy látszik teljesen belefeledkeztem a vitába...Kép
Annyit írtam, mint még soseKép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Igen,és kicsit meg is lepődtem a véleménynyilvánításodon, persze pozitívan. Régebben "finomabban" foglalkoztál, de tetszik, hogy így egyértelműen leírtad a véleményed!
Mél még nem jött meg.
Vendég
 


Hát igen, igazából nem akarok soha senkinek bántót írni, mivel ugye pl. Megann tényleg tök ismeretlen nekem.
De ezt már nem bírtam magamban tartani.
Az ismerősöknek simán megmondom a véleményemet mindig, nem vagyok az a lapítós fajta.Kép
De majd próbálok fejlődni írásban isKép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Csajok!
Bocs az OFF-értKép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!
Ma Bendegúz jóétvággyal tízóraizott, és utána jóétvággyal szopizott, és nem csak hülyéskedett a cicivel Kép. Hurrá! Kíváncsi vagyok az ebédnél mi lesz.

Tünde!
Én sem vagyok nagy halas, de a férjem nagy horgász, szoktunk járni horgászni, és szereti is a halat. De jól hangzik a recept (és jó egyszerűnek is Kép).
Amit viszont imádok az a balatoni fogas rántva.

Olvastam az ősziben a célozgatást, meg az utána kirobbant vitát, szerintem ne foglalkozz vele, megmondtad a véleményed, most már tojd le, ne rontsa ez a kedved. (persze lehet hogy nem is rontotta, de azért az emberben kis tüske van ilyenkor mindig)

Én úgy adnék már babapiskótát Bendegúznak, szerintem szeretné a gyümivel összekeverve, és végülis már elmúlt hat hónapos. Mit gondoltok?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?