Új privát üzeneted érkezett!

Hajnoca!
Konkrétan erről nem hallottam, de a múltkor a tv-ben vagy itt a neten olvastam valamit hogy igzából magák a macskák nem veszélyesek az emberre ha babát várnak, de az ürülék igen. Lehet hogy amúgy sem jó ezzel érintkezni.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Lillus!
Én egyszer voltam jósnőnél és olyan, de olyan szépeket mondott h. soha többet nem megyek, nem merek, viszont tesóm is volt és félelmetes de bejönnek a dolgok, nekem is, de szerintem azért mert
mi így irányítjuk. legalábbis remélem mert különben nagyon félelmetes a dolog.
szerintem ne menj többet és ne gondolj a rosszakra.!
nem is egyszer hanem kétszer voltam és mindkettő ugyanazt mondta csak az egyik bővebben.

Helga!
szép a szobaKép

Hajnoca!
nekem egyszer mesélt egy ismerősöm ilyen előző életes dolgokat, mintha életem legrosszabb horrorfilmét hallgattam volna, még a hátamon is felállt a szőr, de nagyon érdekes volt és annyira hihető h. tátott szájjal bámultam.
Vendég
 


sziasztok Csajok,
csak gyorsan dobok egy képet a 2 hónapos lánykáimról. Zsófi már hangosan kacag, Luca is egyre többet mosolyog. szépen nőnek, Luca megduplázta a súlyát, 3,7 kg, Zsófit már alig bírom el, 4,8 kg.
puszi mindenkinek
Kép
tralllala
 
 

 
 

Tralllala!
gyönyörűekKép
Vendég
 


ja, és Helga babaszoba képéről eszembe jutott, hogy még régesrégen ígértem babaszoba képet, most már két kis kilógó babafejjel együtt küldöm a képet. Kép
tralllala
 
 


Trallala!

Gyönyörűek a babák és a babaszoba is!!
lillus
 
 


Tralllala!
Nagyon nagyon szép a babaszoba és hát a csajok... el kell olvadni annyira aranyosak.

Dzsúd!
Reméelm ti is jól vagytok. Dobok neki egy SMS-st és megírom mit válaszolt. Kép El is küldtem. Kép

Hoztam új táblát, de akkor a köv. firssítsénél beteszem Tralllaláék új képét, mert ez annyira aranyos. Kép

Zsebi

Kép
Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


sziasztok! Kép

egy időre mindenki nagyon eltűnt innen!!!!! Kép

Helga!Kép
Jó vásárlást vegyél meg minden szépet jót a kis utódnak!vigyázz azért nagyon magatokra!!!!
A babszoba színe valóban nagyon szép,igazi melegséget áaszt!

Lillus!Kép
A munka ebben a dologban az utolsó helyen áll, láss engem, lassan már 9 hónapja munkanálküli vagyok, ami jó is meg néha nem is.A jósnőket meg felejtsd el, én nem hiszek bennük.egyszer nekem egy igazi roma asszony jósolt,aranyos volt nagyon ,de sajna amit mondott nem jött be.
Az élet úgyis mindig hoz valami kiszámíthatatlan dolgot,vagy csodákat.

Hajnóca!Kép
Valóban érdekes amit írtál az álomfejtésről.Remélem hamarosan valóban egy kslányt tartasz a karodban. A barátnői pletyik nagyon jó gyógyító hatással tudnak lenni az emberre.többet jelent minden dokitanácsnál.Kép
Nekem is már kicsi korom óta folyamatosan van macskám, akkor most ez baj???

Tralllala!Kép
Nagyon szépek a csajok,helyettem is gyomrozd meg őket!A szoba meg egy álomszoba...

Zsebi!Kép
Hogy megy a vezetés?biztosan jól.

Stella!Kép
Hogy vagy????Hogy bírod a pocakodat?

Velem nem történt semmi lényeges dolog, csak talán annyi, hogy ismét kaptam egy pofont az élettől.Az egyik barátnőm kismama,amíg nem tudta mindig beszélgettünk erről, de amikor megtudta,egyszerűen nem volt hajlandó velem a babatémáról beszélni.Mondtam neki, hogy nem kell sajnálni, mert örülök neki...ő erre, ez nem sajnálat, nem szánalom,hasonló de nem tudja mi....nagy nehezen megértettem vele a dolgokat.
Voltunk dokimnál is, elmondtuk neki, hogy belevágtunk a párom szuris kezelésébe, de azért szeretnénk lombikozni.Ha megjön mehetek vérvételre és a párom meg mintát ad le, és ha jó a spermaképe,ha már most erősebbek,akkor lefagyasztják, engem meg elkezdenek stimulálni.De most én nem értem, hogyha lombik lesz akkor miért kell lefagyasztani????hiszen eddig sosem volt semmi gond ezzel...vagy csak ezek erősebbek és lehet következő hónapban már gyengébbek?????
Mindenkinek minden jót!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Csütörtöktől kicsit el voltam havazva, azért nem írtam, hétvégére meg a párom bulit szervezett otthonra, persze én semmiről sem tudtam. De most itt vagyok!

Trallala!
gyönyörűek a kislányaid! Tesómnak 10 hónaposak az ikrei (1 fiú, 1 lány), de nagyon édesek ők is. Van segítséged otthon?

Velem csak annyi történt a hétvégén, hogy naponta jártam UH-ra és vérvételre, hogy mennyire nőnek a petéim. Nőnek, nőnek! Vasárnap este megkaptam a kiváltó injekciót, ma semmi, holnap 10.00 órakor lesz a punkció (petesejtleszívás), már nagyon izgulok. A szombati UH szerint 7 nagy és több kicsi van. Ha minden igaz csütörtökön, vagy pénteken kapom vissza őket!

Zsebi!
Ki az orvosod?
Segíts/segítsetek nekem abban, hogy úgy kell készülni keddre, mintha rendesen kórházban mennék (hálóing, köntös, stb), vagy nem kell túlbonyolítani? Mennyi ideig tart a beavatkozás?

Sziasztok
Gabi
gabi30
 
 


Hajnóca, itt van nemsokára április. A kislány is jöhet.

Gabi30, sok sikert a holnapi naphoz.

A babaszobák álomszépek.

Végre sikerült fölraknom az új képet Balázsról. 150g és 16 cm.Kép
tina30
 
 


TralllalaKép
A lányok és a babaszoba is nagyon tetszik!!!

GabiKép
Bár, nem ugyanoda járunk, de nekünk hálóing és papucs elég volt!
Plussz, vigyetek enni-innivalót. Ha felébredsz és jól érzed magad, akkor nagyon jól fog jönni, főleg azért, mert az altatás miatt korábban nem lehet enni-inni.

TinaKép
Nagyon édes Balázsod van!!!

VikiKép
Ki tudja miért akarnak fagyasztani. De az tény, hogy a pasik cucca nagyon eltérő tud lenni.
Nem árt, ha van a frigóban egy adag jó minőségü sperma!
Drukkolok Nektek!
Köszi, mi elvagyunk, bár részemről már akár osztódhatnánk is, de a fiúk még ragaszkodnak a lakosztályukhoz!
Igazából fizikailag nem lett nehezebb a dolog, de a tudat, hogy elvileg már jöhetnének elég türelmetlenné tesz!
Remélem hamarosan nálunk is cserélhet képet Zsebi!

Pusza
Stella
37+4

Kép
stella9
 
 


Gabi!
Nem nem nem. Ide úgy menjél mint bármikor egy sima vizsgálatra. Úgy lesz hogy felkísérjenk az emeletre (a párodnál érdemes hagyni minden értéket, táska) ott bekísérnek egy helyiségbe (balra) ott van egy jó pár kerti szék és egy fotel. Ott szépen levetközől a ruháid itt fognak megvárni. LEsz kikészítve hálóing felül a kisebbek alul a nagyobbak meg ilyen "mamusz" azt húzod a lábadra és majd az ápolónéni ad egy lepedőt ezt tekered magadra (csak azért mert hátul nyitott a hálóing) és így kell ott várni amíg nem szólitanak. Majd mindenképp elküldenek pisilni, és utána mész a műtőbe ott a lepedővel letakarnak szóval van itt minden. Kép
A transzfernél bemehetnek az apukák is ha szeretnék megkukkolni a kicsiket és ott is maradhatnak végig (rátok van bízva) akkor ő is beöltözik. Az utcai cipőjére kap egy "Mamuszt" + köppeny, + az arce elé maszk. Kép
Holnapra nagy drukk. Kép
Nekem Krizsa doki az orvosom.

Helga!
Nagyon aranyos ez a kép. Kép


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnoca!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok. Kép

Kép

Hajnesz!
Nagyon régen jártál felén, de talán ovasol mindket. Ezúton szereténk neked nagyon nagyon sok boldog névnapot kívánni. Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!
Nagyon beindultatok!

Zsebi!
Köszönöm szépen a köszöntést.
Egy kis tévedés van. Sajnos nem április. Nincs fagyasztott pötink így marad minden a 2 - 3 hónapos ritmusban. Ha minden jól alakul akkor május végén a 2. házassági évfordulónk környékén lesz minden megcsinálva.Kép Már nagyon várom!!!

Gabi!
Nekem a Nyírőbe nem kellett hálóing csak köntös és papucs. Ennivalót vinni kellett, mert azt nem adtak. Sok sikert!! Drukkolunk nagyon!!!!!!!

Stella!
Sok - sok drukk az utolsó időkre. Beszéld meg a fiúkkal a dolgot.

Tralllala!
Kellemes a babaszobátok. Akarom mondani a lányok szobája. Nagyon kellemesek a színek.

Tina!
Nagyon kis formás a Bazsi.Kép

Zozo!
Én még nem mertem elmenni ilyen helyre illetve megcsináltatni ezt az előző életes dolgot. félek attól, hogy olyat hallanék ami inkább nem szeretnék. Így marad az álomfejtés és a számmisztika.

Viki!
Szép kis 'barátnőd" van. Akkor persze jó vagy amikor 'probléma" van, de az örömteli dolgokat már nem akarja veled megosztani. Lehet, hogy hanyagolnám!!Kép
Neked nem ilyen társaságra van szükséged. Hanem olyanra aki megérti és fel is fogja amit mondasz neki.
Talán jobban tudja mit is érzel? Ha rosszul esne a dolog, akkor nem kérdeznéd vagy legfeljebb rövid és tőmondatokban válaszolnál. Persze amellett, hogy terelnéd a témát.
Néha úgy szeretnék az ilyeneknek beolvasni!!!
Ibolyabarátnőm mikor várandós lett elmondta nekem és a közös 'barátnőnknek" aki úgy reagálta le a dolgot, hogy 'És megtartod???" Hmmmm Mi van? Erre várt! Onnantól átnézett Ibolyabarátnőmön, mintha ott sem lenne. Szép kis barát!
Na azóta ez a lány hanyagolva van.
De ..., ha dűlőre tudsz vele jutni, akkor le a kalappal elötted!! Szorítok, hogy minden rendben legyen. Kép Ha tudod, akkor inkább pozitív kisugárzású emberekkel vedd körül magad.

A macsi szerintem nem lehet gond. Nekem azt mondta Kósadoki, ha várandós leszek, akkor úgyis csinálnak toxoplazmózisra vizsgálatot.
Szerintem nekünk akiknek van macskájuk a velük szembeni 'védettséget" megszerezhettük. Legalábbis remélem, hogy kb 14 évi macskatartás alatt megszereztem.

Hajnesz!!
Boldog névnapot!!

Épp most állított haza a párom 3 szál gyönyörű bordó rózsával. És tegnap egy fergetegeset buliztunk! Kettesben! KépKépKép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnesz, és Hajnoca!!!

így utólag is kívánok nektek nagyon sok sok boldog névnapot!!!!!!!!
Kép
Vendég
 


Kedvas Hajnoca és Hajnesz!
Kicsit megkésve kívánok nagyon boldog névnapot!
Kép
Helga

Kép

Kép
hel29
 
 


Köszönöm szépen a névnapi köszöntést, Csajok, bár nem is igazán érdemlem meg, jól eltűntem innen az utóbbi időben...Kép
Persze néha jövök kuksizni, mint pl. most is...Kép
Hajnoca Kép
Utólagos boldog névnapot kívánok Neked is!!! Kép

Kép
hajnesz
 
 


Sziasztok Hajnik,
én is nagyon boldog névnapot kívánok Nektek!

Puszi: Fanni
fanny1
 
 


Köszönöm, Köszönöm, Köszönöm, Köszönöm,....Kép

Hajnesz!
Sajos tegnap már nem tudtam neked 'küldeni" semmit.
Most szeretném pótolni.

KépKép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Zsebikém Kép
ITT VAGYOK!!!
Köszönöm az sms-t, nagyon jól esett. Párszor belétek "lapoztam", de őszintén bevallom, nincs sok időm már netezni, plusz a gépünk is többször szervízbe került, rakoncátlankodott, most sem tökéletes.
Jól vagyunk nagyon, köszi. Oltáriak a Nyunyik, nagyon jófejek, jókedvűek, imádom Õket. Éjszaka még kelek hozzájuk, de már megedződtem, bírom a dolgot, a nappalokat meg nagyon élvezem, nagyon lehet már Velük kommunikálni, értik a viccet, Csenge nagyon nagy franc Kép, Levi meg 2 hete kezdte a "nekem van a világon a legerősebb hangom" c. műsort, amitől néha szétmegy a fejem, mert rekedt hangon való Tarzan ordítást jelent - kutya baja, mert közben vigyorog, megzabálom Õket. Anyukám sokat segít, de már sokszor vagyok Velük egyedül.Melós, de élvezem nagyon. Még mindig szoptatok (április 8-án lesznek félévesek), de esznek már gyümit és főzeléket is, de nagyrészt még anyatej a program, amíg jólesik Nekik és amíg van. Rólunk ennyit röviden, képeket is csatolok mindjárt.
Ja, és elkezdtek már összeveszni Kép valószínűleg veszünk egy új babakocsit (a mostanit meg megpróbálom elpattintani a neten), mert az egyterűben Levi csípkedi, ütögeti Csengét (pontosabban szeretgetni szeretné..), aki ettől sikítva ordít. Ma így telt a 1,5 órás sétánk, majd hazajöttünk és felhívtam az apjukat, hogy azonnal cseréljük le a járgányt, mert így nem megyek ki többet Velük emberek közé Kép

Rólatok..
Lányok, akinek nem sikerült, azoknak oltári nagy kitartást, hitet, erőt kívánok, sokszor vagytok ám eszemben, mégha nem is jutok gépközelbe.Ezt őszintén mondom.

Tralllala, Helga Kép
Szépek a babaszobák!!!

Trallla Kép
Cukik a Csajaid nagyon!! KépKép

Pocakos mamák Kép
Olyan jó látni az uh képeiteket, nagy nosztalgia támad bennem ilyenkor, és érzem a boldogságotokat - és ez csak nagyobb lesz!!!!

sok puszi,
igyekszem azért erre járni
Dzsúd
dzsúd
 
 


Bár nagyon elkéstem, de Boldog névnapot Hajnik!!!

Kép
tralllala
 
 


igen, boldog névnapot!!!

Dzsúd
dzsúd
 
 


Tina,
Annyira jó ez a kép, olyan aranyos a fiad!!! Sokkal nagyobbnak gondolná az ember Kép
tralllala
 
 


Stella, Zsebi, Hajnóca, és a többiek!

Köszönöm az infókat. Tegnap megtörtént 10 órakor a punkció, 13 sejtet sikerült leszívni, most tudtam meg, hogy 7-et sikerült megtermékenyíteni, holnap tudom meg mennyi indult osztódásnak, de azt mondták, hogy az jó! Szerintetek?
Pénteken lesz a transzfer reggel 3/4 8-kor. Már nagyon izgulunk! Egyre jobban hajlunk afelé, hogy hármat kérek vissza, ha lesznek annyian.

Egyébként úgy készültem, mintha kórházba mentem volta: hálóing, köntös, papucs, stb. Furcsán néztek rám, hogy "bőrönddel" jöttem, mondták, hogy nem kellett volna semmit hozni, de délután már nem olvastam válaszotokat, mert nincs otthon netünk. Az altatással minden rendben volt, megdöntöttem a nemalvás rekordját. Lefeküdtem, bekötötték, amit be kellett, megkérdezték, akarok-e "repülni", mondtam nem. Jó akkor egymás után kapom a löttyöket. És már nem is emlékeztem semmire. Amikor kitoltak a másik helyiségbe már fel is ébredtem, vigyorogtam és folyamatosan beszéltem mindenkivel mindenről. Ezek szerint én így reagálok az altatóra. Hazafele menet fájt, görcsölt a hasam, de két Algopirinnal elvoltam. Még most is érzem egy kicsit, de nem vészes.

Hajnik!
Utólag is nagyon boldolg névnapot kívánok nektek!

Sziasztok
Gabi
gabi30
 
 


Gabi!Kép

ezek nagyon jó eremények, szerintem minden esélyetek megvan, hogy egy nagyon szépen osztódott kis csapattal találkozhassatok pénteken!Akkor valószínűleg már 8,vagy még több sejtesek lesznek, talán blaszto is!Nekem amikor 4.napra volt beültetés már szép blszto sejt lett. Nagyon szorítok, hogy minden ilyen szépen alakuljon az elkövetkező napokban ,hetekben,majd pedig hónapokban!!!!
Kép
Vendég
 


Viki!

Köszi a jókívánságokat, vigyázunk magunkra! Holnap még jelentkezem!

Gabi
gabi30
 
 


Sziasztok!

Kicsit régen voltam, azalatt történt egysmás. A két Hajninknak utólag is boldog névnapot kívánok!
Időközben 29 éves lettem, Zsebi légyszi majd írd át a táblában. Kép
Voltam az Istenhegyin vérvételen és negatív lett a Down-kór meg a nyitott gerinc szűrés eredménye, emellé még ápr. 10-én megyünk egy 4D-re, és mondtam a dokimnak, hogy nem vesszük igénybe az amniocentézist. Nyilatkozatot kellett tennem erről, hogy megkaptam a szükséges felvilágosítást, és tisztában vagyok a következményekkel. Nagyon kemény döntés volt ez számunkra, a párommal itt örlődtünk az elmúlt két hétben, de mostmár reméljük jól döntöttünk, és nem lesz semmi baj! Kép
Ja meg közben megvolt a 16. heti uh, ha a párom beszkenneli felrakom.

DZSÚD, DZSÚD, DZSÚD!!!!
Milyen babakocsitok van?? Mi nemrég kezdtünk el nézelődni, érdekelne a dolog...
Amúgy a képeket elfelejtetted...? Kép

Puszi mindenkinek!

Kép
baba888
 
 


Gabi!
Nagyon szép eredmény. Drukk hegyek mennek neked és a kicsiknek. Biztos nagyon ügyik lesznek. Szerintm is szép eredmény és ha bele lehet kotyogni én biztos hármat kérnék vissza. Kép

Dzsúd!
De jó hogy írtál. Kép Örülök, hogy jól vagytok. Kép
Ha tudsz gyere sűrűbben mert tényleg nagyonhiányzol.

Baba!
Boldog születésnapot. Kép

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Baba Kép
először is Isten éltessen!!
másodszor pedig a babakocsi: egy nem ismert márka, Jackmar, egyterű, nagykerekű ikerkocsi, ha összecsukom, kicsit nehéz cipelni (nem tudom, hány kg), de amúgy teljesen jó volt eddig. nagyokat túráztunk vele a környéken, hegyen-völgyön, bírják a kerekek, ja és ami fontos volt nekünk anno, hogy teljesen vízszintesre dönthető. A lurkók is jókat szuszmákoltak benne, bér overallban kicsit szűkös volt, de jól elvoltak IDÁIG. Ahogy írtam tegnap, már zavarják egymást rendesen, így kacérkodom a csere gondolatával. lehet, hogy egymás előttit vennék, csak az a baj, hogy eddig csak kiskerekűt találtam...pedig nekünk kell a nagy kerék, na mindegy. Egy ikres barátnőmnek (Wish barátnője is Kép) Peg Pérego Aria Twin kocsija van, egymás melletti, de nem egyterű, 170 fokban dönthető, kiskerekű, bolygosítható, hátul fékezhető, és könnyű, 8 kg-s, nagyon elégedett vele.
Sajnos, olyan nagy választék nincs ikerkocsikból, mi is lejártuk anno a lábunkat. Jó nézelődést!! Kép Ez már egy izgalmas szakasz!! Kép Hányadik héten jársz??

Zsebi Kép
Olyan aranyos vagy...jólesik.
Képzeld, tervezzük, hogy végre elvisszük a Csibészeket Krizsához, csak még nem hívtam fel, még nem látta Õket. Már várom a Nagy Találkát.
Fotókat akartam tegnap este feltenni, csak állandóan lepattantam a méretük miatt. Most meg megyek aludni, mert megfogadtam, hogy 10-ig ágyba bújok Kép de teszek fel, ígérem. Olyan aranyosak, úgyhogy büszkélkedek Velük szívesen KépKép (áááááá, nem vagyok elfogult)
Te mikor kezdesz????????????????????????????

sok-sok puszi,
Dzsúd
dzsúd
 
 


Zsebi!

Pénteken 1/2 8-ra megyünk. Én is hármat szeretnék visszakapni, de mi van akkor, ha megmarad mind a három. Két baba pont elég lenne, három egy kicsit talán sok elsőre!
Majd holnap meglátjuk mi lesz!

Dzsúd!
Ha jól olvastam, te is a Budapesti Kaáliba jártál!? Nekem Bernárd Dr. a dokim, de voltam már Krizsánál is. Neked hány berakásából lettek ikrek? Mennyit feküdtél utána?

Gabi
gabi30
 
 


Sziasztok!

Egy kis infó a vásárlóknak.!!!
Holnap nyílik a Soroksári úti MegaToys helyén az első(?,!) BabyOutlet áruház.
40->70%-os árengedménnyel kifutó termékeket árulnak.
Lehet, hogy kicsit messze van valakinek, de szerintem érdemes elnézni. Hátha bejön és találtok valamit amire szükségetek van.
Egyenlőre nem indul az oldal. Biztos az is holnaptól fog működni.

www.babyoutlet.hu/

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Dzsud!
Mi is megyünk Krizsa bácsihoz és egyeztetünk. Mi most még nem viszünk mutatóba semmit, de nagyon igyekeztünk, hogy egy spontánnal meglepjük,hát nem jött össze úgyhogy rajta a sor. Viszek neki megint egy raklapra való negatív tesztet, most meg fogom neki mondani hogy itt az ideje csináljon egy pozitívat. Kép

Örülök hogy jól vagytok. Kép

Gabi!
Erre csak azt tudom mondani (Mi van ha megmarad mind a három) amit az én kedvenc dokim mondott akkor mikor ezt a kérdést a 2. lombiknál feltettem neki. Még mindig nagyobb az esély arra hgoy egy sem lesz mint három szóval vágjunk bele. És belevágtunk, igaz egy sem lett, de legalább megpróbáltuk. Na meg magamnak már azt modndom mindig hogy ha három lesz majd ráérek akkor foglalkozni a dolgoggal. Lehet hogy nincs igazam igazából ezt midnenki maga dönti el. Talán elsőre én sem kérnék hármat lehet hogy az a röptében a legyet típus vagy így hogy áthidalták a problémát. Mindenester én nagyon drukkolok neked!!!!!!!

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok Lányok!

tegnap megkaptam a 3 lefagyasztott babánkat!!! 2-re emlékeztem egyébként úgyhogy jó nagy meglepetés volt. A nyálkahártya 12 egész valamennyi, állítólag ez jó. Úgy tűnik dolghozott a méhpempő;-)) Kaptam utrogestan kúpot 3x3, és progeszteron injekciót, 1 ampulla naponta. Na annak aztán vastag a tűje és a popsiba kell szúrni, de valahogy majd csak menni fog.....

Tudom, hogy említettétek a babánturmixot is. Beszereztem a banánt, de az mire is jó?

Gabi!
Ezek szerint neked is tegnap volt a transzfer?
Az én férjem is lehidalt a 3-tól, de én is azt mondtam, hogy eddig egy sem maradt meg, akkor hátha ebből legalább 1!

A fekvést én sem tudom emnnyire kell szigorúan venni.

Nagyon izgulok!!!
lillus
 
 


Lillus,
nagyon szorítok Neked! Ezek szerint nagyon ügyesek voltak a mirelit-babák, hogy mind felébredtek! Téged mennyire stimuláltak a fagyis akció előtt? Én kb.1 hónap múlva kapom vissza őket, ha minden rendben megy és kíváncsi lennék, hogy a Te dokid mit adott Neked. Ezer-millió drukk!

Gabi,
végül is hány babót kértél vissza? Tudod, én is ugyanígy voltam ezzel mint Te! Nekünk össz.4 embriónk lett, ebből kettőt kértünk vissza (szép vastag volt a nyálkahártya, így a doki is belement), amit nem bántam meg, mert így megfeleztük és a maradék kettőt fagyasztottuk, de legközelebb már én is biztos hármat kérnék vissza... Ha esetleg megtapadna mind a három, amire elég kevés az esély, még mindig ráérnénk gondolkodni, hogyan tovább...Szorítok Neked is nagyon a sikerért!

Puszi a többieknek is, jó éjt: Fanni
fanny1
 
 


Fanni!

Én Puregont kaptam a ciklus 2. napjától aztán tüszőrepesztőt. Jól meg is ijedt a Konc, mert azt hitte inszeminációra készülök és az egyik petefészekben 6 tüsző volt, a másikban meg 3. Amikor mentem UH-ra ott sopánkodott, hogy jajj, most mi lesz, mire az asszisztens megnyugtatta, hogy én fagyasztott transzferre jöttem...

Amikor egyébként mondtam a férjemnek, hogy 3-at tettek vissza, ő is bepánikolt;-)) de én is azzal nyugtattam, hogy a múltkor is 3-at raktak be, mégsem jött össze, hátha most legalább 1 megmarad.

Egyébként Lányok, úgy tűnik ez a méhpempő (valódi) tényleg nagyon dolgozik. Biztosat persze csak akkor állíthatok, ha megmarad a baba, de nekem már az is eredmény, hogy a nyálkahártya is vastag az előzőekkel ellentétben.

Valaki!!! A banánturmixot válaszoljátok meg! légyszi!!

Lillus
lillus
 
 


Szia Lillus!

Szerintem azért, mert a banánban sok a kálium ami segít megelőzni a görcsöléseket. A tejben viszont a kálcium. Gondolom ezt te is tudod. Ja és még finom is. Főleg, ha hideg tejből készíted. Szerintem még segít a gyomorégést is leküzdeni és eltelít valamennyire. Arról nem beszélve, hogy állítólag egy banán a napi energia adagodat is fedezi. Igaz nekem ennyi soha nem elég egy napra!!KépKép

Milyen méhpempőt szedsz, FLP-st vagy netán a DMből vagy a Bioboltból valami speckót?
Mennyit szedsz?

Én most arra jutottam, hogy egy 25 napos méregtelenítőkúrát végig csinálok és aztán belevágok az FLP Natúr géljébe meg a Berry nectárjába és egy új cuccba ami elméletileg használ. Valami Multimakka a neve. Olyan viccesnek hangzik!! Igaz egy kicsit húzós lesz a vége (az ára)!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca!
A Multimacat én is szedtem, most fogyott el. Méhpempőt a Lehel piacon vettem a mézestől egy picike üvegben (900 ft) azt belekevertem egy kis üveg akácmézbe és minden nap egy MÛANYAG kanállal (ez állítólag fontos) ettem.

Neked mit mondtad miért ajánlják a Macát?

Lillus
lillus
 
 


Csajok Kép
Megszülettek Stella ikrei!!! KépKépKép
(Dévai-s topikban (is) lesznek részletek!)
Hajni
hajnesz
 
 


Stella,
millió gratula az új családnak, nagyon jó egészséget a piciknek és sok boldogságot hozzájuk!
Reméljük minden OK, várjuk a részleteket!

Hajnesz,
köszönjük a jóhíreket!

Puszi: Fanni
fanny1
 
 


Lillus!
Szuper hogy mind a három felébredt.Kép Drukk hegyek mennek. Én is ugyan azt tudom hogy azért jó a banán meg ha jól tudom fehérje is sok van benne és ilyenkor az is nagyon kell.
Azt viszont én nem tudtam hogy a méhpempőt bele lehet keverni a mézbe én mindig itt töketlenkedek reggelente. Kép

A Maca jó lányoknak is és fiúknak is, többet nem tudok.

Stellának!
Itt is gratulálok. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép
Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


STELLA Kép
GRATULÁLOK A BABÁKHOZ!!! SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK AZ ÚJDONSÜLT ANYUCINAK, APUCINAK ÉS A KÉT KIS LURKÓNAK!!!
tralllala
 
 


Stellamama, Stellapapa, Stellagyerekek!

Nagyon sok boldogságot és egészséget a család minden tagjának! Gratulálok!

Úgy látom mostmár tényleg mi következünk!
Ma voltunk a kórházban NST-n, de azt mondta a szülésznő, hogy még nem szülünk! Megbeszéltem a bébivel, hogy még egy hetet marad és utána akkor bújik ki amikor csak akar! Én most a húsvétot céloztam meg szülésileg!

Helga
37+1

Kép

Kép
hel29
 
 


Zsebi,
majd ha egyszer megint táblát frissítesz, beírnád, h jan. 25-én születtek a lányok?
köszi
tralllala
 
 


Tralllala!
Tegnap pont amikor frissítettem jutott eszembe hogy ott nagy örömömbe lehet hogy meghagytam a terezett időd. De ezek szerint éber anyuka vagy és figyelmeztettél. Köszönöm és természetesen javítom. Kép

Valami friss képecske?????? Telhetetlen vagyok ugye?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


köszi Zsebi!!!
cserébe teszek fel nagy kádban pancsolós képeket Kép

Zsófi
Kép

Luca
Kép
tralllala
 
 


Stella!
Gratulálok!!

Trallalla!
Nagyon aranyosak ezek a fürdőzős képek!Ezek a pocakok!;-))

Egyébként képzeljétek, a férjem rámragasztott valami nyavalyát.-(( Tegnap óta fáj a torkom, azaz inkább a duzzadt nyirokcsomóim és hőemelkedésem van. Mivel a férjem egész hétvégén lázas volt nagyon beparáztam. Most fekszem, sok citromos tea mézzel, homeopátiás Homeogéne és Oscillococcinum, grapefruitmag csepp és vész esetén egy kis Aspirin.
Van valami tuti tippetek? Azt hiszem megőrülök, ha legyűr a kór......pont most,amikor minden olyan szépen alakul

Lillus
lillus
 
 


Lillus!
Láz ellen a páromnak (lombik előtt) algopirint ajánlottak illetv előtte hideg vizes törcsi kézre és lábra ha ez segít akkor ne vegyél be gyógyszert, de tudod azt óránként többször is lehett.
Drukk hegyek mennek hogy ne legyen baj. Bár Zozo is lázas lett transzfer után és most már otthon ringatja a kicsi lányát.

Tralllala!
Nagyon édesek ezek a képek, köszönöm szépen. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Hát, hogy ilyen jó hírre jöjjek. Nem is gondoltam volna.KépKépKép

Stella!
Nagyon sok gratula minden jó mit kívántok, persze még több egészség és annál több vidámság.KépKépKépKép

Lillus!
Kitartás a nyavalyádhoz. Rajtam punkció elött jött ki és eltartott egész a két héttel késöbbi vérvételig, mivel semmilyen gyogyit nem szedtem. Bár kívánom, hogy hamarabb kiheverd. Ötletem sajnos nincs több, mint amit magad is írtál.

Zsebi!
Mi a helyzet a vezetéssel?
Hogy megy?

Bocs, hogy kicsit hanyagoltalak titeket, de sajnos a házunk pincéjét nyaldossa a Duna.Kép
Pedig 10 percnyi járásra van tőlünk.
Sajnos tegnap mire hazaértünk a munkából már derékig érő víz volt a pincében. Ennél mondjuk sokkal rosszabb a helyzet Nagymaroson és Verőcén. Arról nem beszélve, hogy a dunaprti házak milyen állapotban lehetnek. Ehhez képest a mi kárunk ertörpül, de a miénk.Kép
Tegnap vagyis ma éjjel egyig a vizet szivattyúztuk. Aztán meg mentünk dolgozni, de mára már sokkal jobb volt a helyzet.Kép

Ha tudok teszek fel képeket.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?