Új privát üzeneted érkezett!

Iza,

Csúcs vagy!! Ezzel a képpel még jobban beloptad magad a szívembe! Bár most kopog a szemem miattaKép Én is találtam Neked valamit, de egyelőre nem sikerül feltennemKép
De próbálkozok!!!

Bujka,
Remélem holnapra már jobban lesz a kis prücsök, Az alvás jó, jót tesz neki. Puszikálom!!!

Rejo,

Tényleg szerencsés vagy. Én kevésbé voltam ilyen szerencsés, legalábbis az idő hosszúsága miatt. Jade 16h45 perc alatt bújt ki... A felére szinte nem is emlékszem, olyan kába voltam. Vicces, még zenét is vittem be, aztán ledobtam az ágyról...
Én azt kértem, hogy a reflektorfényt szüntessék meg, így is olyan nagy változás világra jönni a babánakKép
Sajna beöntést nem kaptam, mert egész nap ment a hasam amúgy is, de már megbántam... Most tutira fogok kérni. A volt férjemhez (aki angol) pedig egy idő után csak magyarul beszéltem... Még hánytam is csokit (titokban azt ettemKép) Röviden ennyi.

Puszi Nektek, jó éjt!!!

Tamesz: Marcell hihetetlenül édes!!! Én örülnék, ha ilyen lenne a mi bébink isKép

KépKép
Kép
jadey
 
 


Sziasztok!
A tegnap esti kis monológom elszállt és már nem volt kedvem újra irni.
Szóval
Manka - Kata: minden kertészeti infót szivesen veszek, a mail cimem(a @ jelet kiirom betűvel, állitólag ha rendesen irjuk a cimet, akkor jöhetnek rá kéretlen levelek - nem tom igaz-e):
krisz.horvathkukacgmail.com
előre is köszike

Jók a fotók mindenkiről, Bettus a csokrod is gyönyörű volt.

UH-val kapcsolatban a dokim magánjában is van, de a genetikai UH-k alkalmával engem is a kórházba küld mondván, hogy az jobb gép és alaposabban megnéznek és ott én sem fizetek.
Viszont hogy Mamy a fizetősben volt és úgy voltak ilyen szemetek, az tényleg vérlázitó!

Egyébként az is elég disznó dolog, hogy a kórházakban is simán át tudnak kapcsolni a hagyományos uh-ról 4D-re, barátnőm mesélte, hogy az egyik vizsgálatnál az ultrahangos egyszer csak átkapcsolt, mert ott jobban látta a dolgokat és még meg is mutogatta neki.
Undoritó, hogy alapba nem hajlandóak a biztosabb diagnózisra, csak ha külön fizetsz érte. Holott egy kattintás és már át is kapcsolt a masina...

De nem is idegesitem magam, az egész EÜ. csak a pénzről szól már jó rég óta. És csak egyre rosszabb, akinek meg nincs lóvéja, az dögöljön meg....

Kép
kriszkrosz
 
 


sziasztok

mostanában megint nem nagyon tudtam lenni, mert már megint egy pályázatot kellett összeállítani,és azzal rengeteg meló van.

ma reggel voltam uh-on. szerencsére mindent rendben találtak, bár sajnos fényképet nem kaptam. azt mondta a doki,hogy a koruk megfelel, azaz annyi amennyit én gondolok (szerintem 10+4)
ja és benne lesznek egy könyvben amit most írnak. hiresek lesznek már születésük elött is Kép

Macifüle még nem nagyon van hasam, mert én még nem tartok ott ahol Ákatáék. és amekkor most van az szerintem csak hizás. sajnos már hiztam 1-2kg-ot, pedig még nem vagyok túl a 12. héten. de azért igyekszem odafigyelni.

a vércukor szintre szerencsére semmit nem mondott a háziorvos. szerinte normális. valószínüleg tényleg ehettem valami cukrosat elötte este (szerintem eper lehetett porcukorral)

A XI. kerületi tali nekem is jó lenne. én is szívesen mennék, hogy megismerhesselek benneteket. az időpont egyenlőre nekem mindegy.
manóné
 
 

 
 

Iza, ezeket találtam NekedKép
}Kép

KépKép
Kép
jadey
 
 


Sziasztok!

Bujka, hogy van Marci?
A felfúvódás szerintem tipikus kismama-tünet... Reggel még ok, de ebéd után egyre rosszabb lesz, este meg pokol.
Manóné, ez melyik UH volt? 12.heti?

Kata, UH SOTE: nekem például egyszer a Lindtner doki (12. hét), egyszer meg Mericli doki (most) csinálta az UH-t. A 12. hetivel mázlim volt, mert arra elég lett volna a szonográfus is, de mivel Lindtner doki pont ott volt, "bevállalt" engem is.
Szóval a sima UH-kat szonográfus, a genetikait pedig külön UH képesítéssel rendelkező orvos csinálja.

Rejo, hétközben mindig 6-f7-re érek haza, hétvégén ráérsz esetleg?

Fórumtali: szerintem találkozzunk mostanában (ápr) is valamikor, mit preferáltok: hétvége vagy hétköznap?

Kriszkrosz, ne őrjíts meg, a Te vezetékneved is Horváth??? Kép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


A másikat nem akarja feltenni...

KépKép
Kép
jadey
 
 


Persze Izán kívül mindenkinek napsütéses szép napot kívánok, nem ezt a trutyi időtKép

KépKép
Kép
jadey
 
 


Krisszi

nem ez még csak ilyen köztes volt (10+4). Majd 11-én megyek a 12. heti uh-ra.
sajnos még nagyon messze van.
manóné
 
 


Sziasztok!
Kellemes napot mindenkinek!

Bujka!
Remélem Marci mára már jobban lesz, de azért biztos ami biztos küldök egy pár gyógypuszit, hátha használ Kép
Egyenlőre úgy néz ki, hogy nekem is szerencsém van az orvosommal, mert minden kérdésemre készségesen válaszol (még a hülye kérdésekre is) és amikor probléma volt, akkor hétvégén is elértem a mobilján és nagyon segítőkész volt. Remélem ez így is marad és akkor nem lesz semmi gond.

Andrea!
Ahogy leírtad, hogy szőlőt kaptál nekem is összefutott a számban a nyál és egyből mozgósítottam a páromat, hogy valami finom gyümit szerezzen be a piacról estére.

Krisszi!
Én is benne lennék még egy áprilisi taliban is, ha a többieknek is jó. Egyedül április 29. nem jó nekem, mert osztálytali lesz. Én hétköznap 16.30-ig, pénteken 14.00-ig dolgozom, de a hétvégék is szóba jöhetnek.

Iza!
Tegnap írtam, hogy nekem nem lenne jó a május 26 körüli tali, mert akkor még elvileg Londonban leszünk. Ha jól emlékszem te 2 hétre jössz haza. Mi május 31-én jövünk haza és utána bármikor ráérnék. Neked nem lenne jó azon a héten a tali (pl. június 1-4-ig valamikor)? Csupán azért érdeklődöm, mert ha megoldható akkor én is szeretnék veletek találkozni.

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Kislányok!

Nem tudom, hogy álltok a kajával, de én már kezdek aggódniKép Olyan étvágyam van, hogy az egyszerűen döbbenetes... És nagyon szépen kerekedem is .... mindenhol... Miféle testmozgást javasoltok? ...amiről még a neten is tudok olvasni, mert sajna, most nincsenek súlyos ezreseim holmi videokazikra, viszont kezdek nagyon elkenődni...Kép

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Nahát megvolt nekünk is tegnap az első UH.
Minden rendben volt,2 hét múlva megyek újra.
A dokim egy tündér volt,úgy örült.Azért ez neki is sikerélmény,hogy végre!!!!

Azért annak egyátalán nem örült,hogy 2 helyen dolgozom.De mondam neki,hogy majd meglátjuk.

Bali:

A történeted olvasva nem csodálom,hogy nincs sok bizodalmad az eü-höz.Hát ugye én is az lennék.
Nem akarok elrémíteni senkit.(gyerekrechabilitáción dolgozom,ahol sok szülési sérült,balesetes stb gyerek van,és egy másik kórház koraszülött osztályán)

Egyébként nekem is volt hozzátartozóként rossz tapasztalatom,és szomorú,hogy az összeköttetéseim mindig ki kell használnom,ha a családban kell valakinek,ugyanis másképp állnak az emberhez.

A másik oldalról meg tudom,hogy sokat dolgoznak,pl a nővér kollégáim,kevés fizu.Van aki már fásult,de nem megy máshová.

Egyszóval sajnos elég defektes az eü.
De a születés és a gyerek a legszebb része.

Piciza:

Hűűű az a főzi,de megenném én is.Inkább ide küldted volna,nézd meg hol a napsütés????

Rejo:

Nagyon megható volt a történetedet elolvasni.
Én is bízom ebben a kórházban,a dokimban.

KépKép
rönci
 
 


Jadey:

Ugye keveset dolgozol ma?Mert kikapsz!!
Imádlak!!

(remélem a többiek nem értik félre,dehát régi kötődés a mienk,igaz vértesó???)

KépKép
rönci
 
 


Bali!

A SOTE II. klinikán indul szülésfelkészító (minden kedden), utána kismamatorna. Esetleg kérdezz rá, hogy a te kórházadban van-e ilyen lehetőség? Meg a kerületi művelődési házakban, egyéb helyeken is van ilyen, sajnos nem reklámozzák agyon, ki kell nyomozni.

Rejo, nagyon szép volt a szülésed története!!!

Tamesz, Marcell egy kis angyalkaKép

Gigi, szép a pocid!

Képzeljétek, ma is megkérdezte az egyik (frissen megismert) tárgyalópartnerem, hogy mikorra várom? Kép
Szóval már nem tudom letagadni...Kép nem is akaromKép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Kriszkrosz
Ha sziklás a talaj nálatok, akkor azt mondta a párom, hogy nagyon irigyli, mert igaz, hogy sok pénzbe kerül, de gyönyörű kertet lehet bebőle csinálni, ha helyenként kitermeltetitek a sziklát, oda lehet növényeket ültetni, a kitermelt sziklákból, pedig a kert egyik végéből kiinduló sziklakertet, úgyhogy a sziklekert tetejéből csobogó patakocska induljon a kerten keresztül.

Kép
manka2
 
 


Bocsi, úgy akartam, hogy Iza mellett mindenki másnak IS!!! Csak a lényeg (is) kimaradt.
Bocsi Iza!

KépKép
Kép
jadey
 
 


Sziasztok!

Jadey!
Köszönöm az érdeklődést és a puszikat Kép Az alváson kívül igazán semmit nem csinál, max.egy kicsit nyűgösködik Szegényem.
Köszönöm, már épp akartam kéni a napocskából, mert itt Érden is szörnyű idő van: esik, hideg van, fúj a szél Kép

Andi!
Csontkovács rendbehozott teljesen? Szörnyű, hogy ennyire lerobbantál Kép
Klasszak és nagyon szépek vagytok a képen Kép Pocakosat azért még várunk idővel!

Manóné!
Gratula az uh-hoz Kép Hogy-hogy benne lesznek egy könyvben? Iker mivoltuk "miatt"?Tényleg híresek lesznek Kép
Vércukor Kép

Krisszi!
Köszönöm az érdeklődést Kép Marci ma talán jobban van, mert "csak" 38 fokos lázzal kelt 8-kor, aztán 11-re lement 37,4-re. Viszont iszonyatosan nyűgös, és hihetetlenül aluszékony, 3 óra fennlét után 11 óra megint alszik. Remélem ez csak jót tehet Neki Kép

Gesztenye!
Köszönöm szépen a gyógypuszikat Kép Krisszinek írtam, hogy már javulgat, legalábbis remélem nem esik vissza.
Dokid Kép Biztos így marad, miért változna Kép

Bali!
Én pont a Te ellentéted vagyok (bocsi), alig van étvágyam. Azért magamba paszírozok valamit, mert muszáj. És még mindig tartom a súlyom, bármennyire is cseszegetett a dokkerom 2 hete a 2-3 kilós hízással Kép
Mozgást hirtelenjében csak videókazisat tudok ajánlani. Nekem a Kállai Ildikós van meg, és nem vészes árú, max. 2ezer. Jó ötlet, amit Krisszi is írt, műv. ház. Például nálunk a védőnő ajánlott az SZTK-ban kismamatornát. Kérdezz rá a sajátodnál, hátha.

Rönci!
Örülök, hogy minden rendben volt az uh-on Kép Ugye, most már megnyugodtál?!


Fórumtali áprilisban? Nekem inkább a hétvégék lennének a jók, de az ápr. utolsó az nem, mert elutazunk piheni (juhéjj!!!)

Mindenkinek sok pusz: Melinda (19+5)

KépKép

KépKép
bujka
 
 


Sziasztok!

Manka2, Ákata, Picicza, Krisszkrosz
Köszi, igen nagyon boldog voltam az esküvőn, tényleg minden értünk volt és nem fordítva, úgyhogy nagyon jó buli volt az egész!!! (Csak sokat idegeskedtem a ruha miatt, csináltattam így nem tudtam elképzelni milyen lesz?!) Kép

Hettie
Én holnap du-án megyek a SzőnyihezKép Õt szeretném másik dokimnak, mert az elsőnek felmondtam... Majd mesélek.

Rejo
Valóban szép a szülésed története. Nem is tudtam, hogy ilyen normálisak is tudnak lenni a dokik?!

Kisvirág
Én megyek ma felkészítőre, habár már nem a fekete nacimban, mert tegnap voltunk a MegaToys-ban és vettem egy kismamanacit (szürkét) úgyhogy ma fel is avattam, sokkal kényelmesebb mint a régi. Erre ma meg esik az eső Kép
De igyexem és majd figyellek titeket!

Puffadást, meg kajcsi
Nekem semmi puffadás, és semmi kirobbanó étvágyKép Kezdem úgy érezni, én valami selejtes kismama vagyok. Kép

Na megyek vissza dolgozni, mindenkinek szép esőmentes napot kívánok:
Pusz: Bettus

Kép
bettus79
 
 


Lányok
Segítsetek légyszi! Van valakinek hasonló tapasztalata?: szétdurran a mellem, de szószerint, a has felőli oldala, vagyis az alsó része véraláfutásos és nagyon feszül, pedig kenem johnsons babaolajjal, melltartóm egyenlőre egy van, amit fel tudok venni, az pamut, mindenféle merevítés nélkül, vagyis lehet, hogy nem tartja eléggé?

Kép
manka2
 
 


Manka, mi az, hogy "véraláfutásos"? Lila foltokat látsz rajta vagy inkább csíkokat? Sőt: nem lehet, hogy az erek ütnek át a bőrödön? Nekem is megjelentek erek a mellemen, de ez a fehérbőrű kismamáknál jellemző terhességi tünet. Mielőtt még bárki megijedne, nem mindenkinél jelentkezikKép

Nem hiszem, hogy gond a meerevítés nélküli melltartó, sőt, kifejezetten azt ajánlják terhesség alatt.
Feszítő érzés van?
(Nekem az első 13-15 hétben volt feszítő érzés, mintha mindig menstruáció előtt lennék, de mostanra elmúlt. Sőt, nem is nőtt a mellem számottevően - szerencsére - pedig ettől tartottam. Te tapasztaltál növekedést?

Ha gondolod, mutasd meg a dokidnak vagy a védőnődnek, egyébként meg kismama fehérnemű boltban kérdezd ki az eladót, hogy jó-e a méret, amit hordasz. Esetleg éjszaka se aludj melltartó nélkül...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Szerintem nem jó a merevítő nélküli, esetleg a sportmelltartó... Az én cickóim eddig a duplájukra nőttek, pedig nem voltam lapos, és nem tudja, akármi megtartaniKép Nagyon fontos, hogy jól tartson az melltaró, már csak azért is, hogy szülés után se a hasadon lógjon... meg bizony egy kis torna se ártana, amikor épp nem fájKép

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


Sziasztok!

Rejo
Nagyon jó volt olvasni a történetedet. Tényleg jó látni, hogy nem csak rémtörténetek léteznek Kép

Bali
Azt hiszem irigyellek Kép Nekem egész nap hányingerem van, alig birok magamba tömni valamit (ha nem eszek rendszeresen, még rosszabb)

Bettus
Dehogy vagy selejtes Kép Örülj neki, hogy neked semmi nem rontja a babavárás örömét Kép (bár egy kicsit megnyugtató ez az állandó rosszullét, így egy pillanatra sem tudom elfelejteni, hogy növekszik bennem a baba Kép)

Manóné
Én tegnap voltam 10 hetes UH-n kaptam fotót is (véletlenül kettőt Kép) Olyan megnyugtató volt látni, ahogy mocorog, és hogy milyen hatalmasat nőtt 3 hét alatt Kép

Nekem nagyon mázlim van a dokival. Nagyon jófej, magától elmondja a dolgokat (magánban járok hozzá), és a 12. hetire be kell mennem a kórházba, de azt is ő fogja csinálni.

Bujka
Gyógyulást Marcinak.

Krisszi
Jó neked Kép Nekem még nem a baba miatt nagy a hasam Kép

Rönci
Grat az UH-hoz. Megnyugtató, ugye? Kép

Jaj, én meg olyan szomorú vagyok. Mennék már nagyon családlátogatóba Szegedre, de kiderült, hogy az oviban, ahová a húgom gyerekei járnak, bárányhimlő járvány van, én nem voltam bárányhimlős Kép Úgyhogy most úgy egy hónapig nem mehetek haza. Pedig már nagyon hiányzik a női társaság Kép

Huhh.. most látom, hogy már egy órája Babanetezek Kép Azt hiszem, kicsit dolgozni is kellene Kép

szamy
szamy
 
 


Sziasztok Lányok!
Megint jól lemaradtam, de képben vagyok.

Szóval akkor a KERTI PARTY rendeben? MIt szóltok a május 20-hoz vagy a 27-hez? Nekem sajna csak ez a két időpont jó, mert utána államvizsgázom.
Jó kis buli lesz !!!Bár a mi kertünk nem olyan szép mint MANKÁÉKÉ , de azért fű van. Most vagyunk építkezés után, ahhoz képest már nagy a fű!!
Gesztenye!
A levegő biztos jobb itt nálunk , mint a városban, de sajnos mellettünk is van egy 2 sávos út.
Piciri!
Legalább kiderül, hogy tényleg ismerjük e egymást. Ha meg mégsem, akkor itt az ideje megismerkedni.

Ugyhogy szeretettel várok mindenkit! Írjátok meg ha az időpont valamelyike jó!

Én is bejelentkeztem az Istenhegyire 18. hetire, 14000 Ft, de a 12. hetesen is megérte. Szuper volt és a Down kór kizárt! Az Istvánban 2 perc volt az UH és az orrcsontot elfelejtette megnézni.

Mindenkinek nagyon helyes a pocjia és a gyerekek képei pedig gyönyörűek.
Remélem nekem is ilyen nyugodt és szép szülésem lesz, mint amit leírtatok, mert ettől bizony nagyon félek. (főleg hogy oxigénhiánnyal született gyerekek fejlesztésével foglalkozom)

Bujka!
Sajnos az érdi utat elhalasztottam, de remélem azért majd találkozunk, legalább májusban.

Halihó
timota
 
 


Bujka!
Megcsodáltalak! Most már talán megismernélek Érd utcáin.
timota
 
 


Timota!

Sajna akkor én nem tudok elmenni (május 20 vagy 27)a fentebb leírt okok miatt, de remélem majd valamikor bepótoljuk a talit.
Remélem nekem nem intézik el ilyen hamar az UH-t, mert akkor bepipulok. Majd előre jelzem az igényeimet, hátha akkor jobban odafigyelnek.

Gesztenye

Kép
gesztenye78
 
 


Krisszi
ezek kb olyan foltok mint a lábon a viszér, kis lila foltocskák és csíkok, mintha megszorítottam volna és nagyon érzékeny az egész mellem, nagyon nagy, már most úgy nézek ki, mint egy tejcsárda és feszes rajta a bőr. Az erek is látszanak, bár én kreol bőrű vagyok, de ezek a lilák nem azok, az erek kékek.

Kép
manka2
 
 


Manka - köszönöm szépen az infókat, és az ötlet is tényleg nagyon klassz, csak nem tudom már mit gondoljak, a mészkőről azt mondják, hogy nem jó sziklakerti kőnek, mert egy idő után szétporlad...
A patakocska nagyon romantikus lenne, fel is vetem páromnak. Köszönöm szépen a gyors tippet.

Krisszi - ezen a tucatnéven már nem is csodálkozom. Bár Horváth Krisztina ismerősöm még nincs magamon kívül. Illetve mostmár van.

Bettus - jól emléxem, hogy te is a Schöpfiben szülsz? Nem tudod indul-e tavasszal vagy nyáron vmi felkészitő vagy hasonló? Most, hogy már jobban vagyok, már én is szivesen elmennék. Vagy azt nem tudod, hogy hol lehet róla bővebbet megtudni? Köszi előre is.

Nálunk borzalmas szélvihar van és szakad az eső.
Utálom a szeles időt.

Kép
kriszkrosz
 
 


Timota!

Nagyon jó ötlet, köszönjük a meghívást, a 27-re szavazok, mert 26-án fogok számot adni közigazgatási jogi ismereteimből Kép előre is kiráz a hideg...

Tehát most voltál az istenhegyin a 12. heti UH-n? Ki csinálta? Azt mondták, hogy kizárt? Tök jó hír!Kép és ritkán hallani ilyet egy orvos szájábólKép, tudod, mindig bebiztosítják magukat, hogy a "protokoll szerint végzett vizsgálat szerint durva malformatiora utaló jel nem található blablabla.."

Szamy, próbálj kis adagokban, de gyakran enni, nekem az segített. Meg a rostos gyümölcslé is, vagy a Sió Drinx... Nem túl egészséges, de ha egyszer-egyszer rámjött az émelygés, ez elmulasztotta.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Manka most hogy igy mondod, bekukkantok én is a mellem alá. Bár nekem is nehéz, mert az én dudáim is jó nagyok, tükör kell hozzá...
Nem tudom mitől lehet, az enyém már jó néhány hete nem feszül, addig is inkább felül fájt. Viszont pótmamim szülésznő volt, este ha beszélek vele, rákérdezek, hátha van tippje...
Nem lehet, hogy a cickótartó alja kidörzsizte?
Nekem egyébként kicsit kipattogzott apró libabőr szerű érdes, de nem mindig, csak ha sokat melengetem a melltartóban...

Kép
kriszkrosz
 
 


Manka, szerintem az érzékenység pár hét múlva elmúlik, de lehet, hogy ezek apró repedések, a bőr tágulása miatt. El fognak halványulni, nekem is vannak, még régebbről Kép a nagy mell örömeiKép
A dokidnak/ védőnéninek azért megmutathatnád...
Gyógyszertárban kapható Milupa kenőcsöt azért kenhetnél rá, kifejezetten terhességi csíkokra való és nem drága.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Ja és Manka esetleg próbálj meg cicitartó helyett néhány napig valamilyen elasztikus polót felvenni, ami szintén kicsit tartja a cickót, hátha segit.
Én ha már nagyon nem birom elviselni a melltartót, akkor azt húzok. Az kényelmesebb.
Megnéztem közben a didim alját, nekem nincs semmi, nem tom mi lehet...

Kép
kriszkrosz
 
 


Krisszi - nem elég, hogy Horváth, még bögyös is? Kép

Kép
kriszkrosz
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma megint csak röviden, mert nagyon fáradt vagyok. Kimerített a 3 órás ácsorgás a földhivatalban... Kép És még apósomék is jönnek vacsorára. Kép

Timota

Nagyon szép Tőled, hogy felajánlod a kerteteket a "kis" Kép csapatnak!! Én szívesen mennék, nekem mindkét időpont megfelelő lenne.

Bujka

Marcinak gyógypuszik 1000-rel!! (Majd elküldöm apuval, hogy dobja le őket! Kép

Manóné

Csak nem Te is a nonprofit szférát támogatod? Kép

Mára csak ennyi, majd lehet, hogy csak pénteken tudok újra jönni; de akkor hosszabban!

Sokkal napsütésesebb, szebb napot holnapra nekünk!!

puszi: J.E.
macifülke
 
 


Kriszkrosz - sorstársKép bár ez a kép csalóka, ezen nem látszikKép
próbálok küldeni pocakfotót, egyelőre ez is csak a telefonom által készített sz@r minőség...Kép
KépKép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Kép

ez is a múlt heti, AFP para idején készült, aggodalmas fejet vágó képemKép
csalóka, mert ezen nem is látszik a pocakomKép

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Krisszi!

Hogy bírsz minden nap ilyen sokáig dolgozni???? Ilyenkor olyan defektesnek érzem magam, hogy én a semmitől is itthon fekszem...
Hétévge is jó nekem. Melyik? Kép Nálad vagy nálam?Kép

Rönci!
örülök, hogy minden rendben volt UH-n! Melyik dokihoz jársz terhesgondozásra?

Bali!
próbálj elvonatkoztatni attól, ami az ismerősöddel történt! Azon sajnos már úgysem tudsz változtatni! Bízz abban, hogy igenis vannak rendes és lelkiismeretes dokik, és ezeket keresdd meg!Kép

Most megyek vissza feküdni, bocs, ha nem írok többieknek!Kép
Hétfőn már nem volt egy csepp vér sem, kicsit virgonckodtam, sétáltam a lakásbanKép, kijöttem TV-ni, erre tegnap megint csipp-csepp.
Ma csak egy húslevest dobtam oda a tűzre, iszonyúan kívánom, de amúgy képzeljétek elment az étvágyam!!! Pedig még éjszaka is kijártam, és MINDENT megettem.

Domi is még lázas, Bujka ez nem lehet szerintem az oltás, ilyen sokáig, virusok jönnek mennek, és oltás miatt legyengült Marcid immunrendszere. SzerintemKép

rejo
(10+7)

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok, Lányok,
sajna, nem tudlak most visszaolvasni titeket, csak egy jó hírt osztanék meg Kép Most hívtam a dokimat, és OK az AFP Kép 2,3 MOM (ha jól értettem, mert nagyon rossz volt a vonal), ami ikreknél tök jó, ahogy a doki mondta Kép Egyébként kicsit előbb vették... ezért tegnap is "megcsapoltak", pont emiatt. Annak persze még nincs eredménye.

Krisszi,
nekem múlt kedden vették, és mára meglett az eredmény... pedig ugyanoda járunk... furcsa...

Puszi - Kata

Kép
Ákata
 
 


Sziasztok Lányok!
Valamiről lemaradtam. Mikor találkozunk és hol?
Manóné, nem egyeztettünk.. én hétfőn voltam UH-n és kaptam képet. 2 órát kellett várnom, de megérte.
Melinda! A 12 hetes UH-n a nyakiredőn kívül néznek még valamit? Köszönöm nektek (Bujka+Ákata)a bíztató szavakat.
Rolex
rolex
 
 


Melinda!
Most vettem észre, h Te kérdeztél...KépBOCS!!!
2 adatot kaptam. Az egyik régi fertőzést mutat, a másik pedig akut, mostani fertőzést. Nekem a régi lett pozitív. A mostani pedig neg. Egyébként a lakosság 40 ( nem találom a százalék jeletKép) átesett már toxop. fertőzésen tünetmentesen. Azt, h miert nem nyugodtam meg azonnal, azt nem írom le, mert nekem nem szándékom rémísztgetni a kismamákat, akiknek 1 dolguk van: legyen mindenki boldog!!!!
Hosszú volt a hétvége, de már jól vagyunk.
Puszi,
Rolex
rolex
 
 


Kata, nem, logikus a dolog: minden héten szerdán hozzák vissza az eredményeket. Nekem csütörtökön vették le, a következő szerdán még nem volt meg, csak az azt követőn. Ha kedden vették volna le, akkor az enyém is belefért volna a következő szerdaiba. Gratula az eredményhez!!!

Rolex, egy-két helyen orrcsontot is mérnek, NB a rövidítése, ez is down-kór szűrő paraméter. (nekem nem mérték)
Plusz: CRL, BPD-t mindig mérnek.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Rejo, ne hülyéskedj már, dehogy vagy defektesKép A gyerekneveléshez képest bohóckodás, amit én csinálok. most például már húzok is haza, reggel keményedett a hasam. Kép
most hétvégén tanulnom kell, de a következő tök jó lenne! Le is kirándulhatunk a cukrászdába egy fagyira. de meg is nézheted az üres lakásunkatKép egyszerűen nincs időm berendezni, szét vagyok esve... adhatnál pár tanácsot laberendezésreKép

Rolex, nekem is ugyanez: már átestem a toxopl-n, de most negatív. shift 5 Kép

És tényleg legyen mindenki boldogKép Ne elemezgessük a vérképeket meg a leleteket, mert már majdnem belegolyóztam a sajátomba. Aztán kiderült, hogy normális, csak BABÁT VÁROKKép ezért tér el pár adat.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Szami:

Köszi,és valóban megnyugtató,h jó helyen van.
A bárányhimlő tényleg pech,de jobb ha kihúzod nélkülük azt a pár hetet.

Rejo:

Köszi szépen!Én meg gyógypuszit küldök Dominak,és hát neked is.
Én a Holba dr-hoz járok.Esetleg ismered?
Úgy néz ki mint a Piedóne.

Ákata:

Örülök,hogy jó az AFP-d,azért ez megnyugtató.

Ma este mondjuk meg az anyósoméknak,hogy nagyszülők lesznek.Tegnap a szüleimmel közöltük,volt is sírás és meglepődés.

Esőmentes szép estét mindenkinek!

KépKép
rönci
 
 


Sziasztok Lányok!

Már egy ideje olvaslak benneteket, mióta Timota is itt van. Én nyári topkból jövök, mint kisvirág. Gesztenye. Én is az Istvánba járok, nekem 20 percig nézték a babát a 11 hetesen is, a genetikain meg vagy fél órát. Szerintem attól függ, kihez kerülsz. Nem tudom Timota kinél volt, el is felejtettem megkérdezni. Ha kérheted szerintem a Mészáros doktorhoz kérd magad. Nekem is ő csinálta.
Tök jó, hogy ezt leírtam, meg sem néztem, hogy te is az Istvánba fogsz-e szülni. Na, mindegy. Ez mindenkinek hasznos lehet, aki Istvános.Kép

És még valami, ma készítettem ezt a képet. Ha már mindenki tett fel pocakos képet. És még csak a 31.héten vagyok.
Kép
Ez vár rátok is.Kép

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Kedves Lányok!
Baktérium a vizeletben témakör volt már? Antibiotikum erre? Várom a hozzászólásokat..
Krisszi,
Én is begolyóztam...
Rolex
rolex
 
 


Sziasztok, Lányok!

Rolex,
az a jó, ha átestél a toxón!!! Én például nem estem át, holott macska-kutya van otthon ezer éve... Úgyhogy ne aggódj (de ha mégis, konzultálj a dokiddal!)

Krisszi,
már értem a szerdát Kép Köszönöm a gratulációt... Röncinek is! Para-ellenes taktikám: már csak akkor veszem át a vérleletet, ha előbb beszéltem az orvossal. És utána meg se nézem. Kiv. a pajzsmirigy, mert azt be kell diktálnom a pajzsmirigy-dokinak... Ja, és én is szívesen mennék felkészítőre... Mikor kezdődik? Mindig elfelejtem megkérdezni a dokit, pedig megígértem Kép

Gigi,
megrázó volt a történeted. Én aszittem, két méhenkívüli gyakorisága nagy nulla... De az a lényeg, hogy most minden OK Kép Én is kínai gatyókat hordok Kép

Dorka,
mél ment Kép

Tamesz,
nagyon édes a kisfiad Kép

Melinda,
Marcinak gyógypuszik ezerrel! Munka Kép De igyexem lazábban venni...

Bali,
én is zabálok ezerrel, úgyhogy nem vagy egyedül Kép Én nem tornázom, viszont van kert, mert otthon fel-alá mászkálok mindig, talán ez segít... Egyébként csak 2 kilót híztam a kezdetek óta, úgyhogy nem izgat a dolog... Fel a fejjel!

Manka,
én nem ajánlom a merevítőst; a direkt kismamáknak gyártott darabokban nincs is. Nekem nincs nagy mellem, de észrevettem, hogy mióta terhes vagyok, izzadok néha a mellem alatt, és szerintem ezen a merevítő csak ront. Ott alul nekem is szokott volt fájni a mellem, bár inkább a 12. hétig. De a 20. táján megint előjön - mintha ezt olvastam volna... A csíkokra tán a védőnő tud vmit mondani...

Timota,
buli OK Kép (hétvége, ugye?)

Puszi mindenkinek!

Kép
Ákata
 
 


Rolex,
ne nézegesd a leleteidet!!!! Ha mégis, konzultálj a dokival - ezernyi baktérium lehet uis a vizeletben, és ilyenkor tenyészteni kell. Ezt egy tapasztalt hólyaghurutos mondja... Gyógyszerezésben pedig bízd magad az orvosra, mert az ilyenkor alkalmatos bogyók zömét most nem szedheted.

Kép
Ákata
 
 


Kriszkrosz
Nem jót montam, nem a sziklát kell kitermelni, hanem a földet és azt átvinni egy helyre, teraszokat kialakítani és ott mehet a patakocska. Bocsesz, hihi, jó hülye vagyok, aszonta az uram, hogy a sziklát ugyan ki nem termeli senki.
Köszi a dudatippeket és neked is Krisszi, majd felhívom a védőnőcimet is.

Kép
manka2
 
 


Szia, Szőkemelinda!
Nem semmi a hasad Kép Én ikreket várok, úgyhogy lehet, pár hét múlva le is körözlek Kép Jó egészséget Nektek!
Kata (16-17. hét)

Kép
Ákata
 
 


Ákata,
De konkrétan ezt a gyógyszert alapos mérlegelés után lehet kismamáknak adni..A dokim írta fel a folyosón. Magyarul, nem ajánlott..Az én értelmezésemben.
Most új vizeletet adtam le. Várok..
Volt már ikerterhesség a családodban? Nemüket tudod?
Rolex (12)
rolex
 
 


Tali
Gesztenye kedvéért szerintem tarthatnánk a május végi tali előtt egy áprilisit, még húsvét előtt. Amúgy is olyan kíváncsi vagyok már mindenkire. Ha személyesen is megismerjük egymást, utána valahogy jobban megy a levelezés, nekem legalábbis.
Manka!
Nem tudom, hányadik hétben jársz, de Ákatával értek egyet. Nekem is a 12.hét óta vallahogy könnyebb lett, addig marhára fájt, húzódott a bőr. Bár az ágyból ma is csak úgy tudok felkelni, hogy fogom őket. Egy könyvben olvastam, hogy akinek ilyen a cicije, az jobban teszi, ha alváshoz is hordja. Valamilyen lazább, kellemes pamut tartót. Hosszú távon teszel ezzel jót a cicinek.

Lázas babáknak puszi, puszi!!!

Krisszi!
A Te telefonoddal ilyen jó képeket lehet készíteni? Lehet, hogy én is megpróbálom.

Ákata! Örülök az afp-dnek.

Képzeljétek, ma vették le az érdi sztk-ban vért afp-hez, mikor odaértem, olyan hosszú sor kígyózott, hogy rosszul lettem. De hát beálltam én is. Teljes kétségbeesés, majd egyszer csak kartonozó néni elsuttogja magát, "kismamák ablakhoz!"
10 perc alatt készen is voltam. Mondom a hölgynek, aki levette avért, hogy a többi kismama nevében is mondhatom,köszönjük, hogy soron kívül, blablabla. Erre ő: "Ja, nem azért. A sofőr, aki viszi be Pestre a fiolákat, már ideges, 9-kor el kell indulnia." Fő az őszintség. Én azért örültem.

Tegnapi álmom:
(eddig még egyszer sem álmodtam kisbabával)
Kezemben tartottam egy kisfiút, sima bőr, gyönyörű nagy szemek, a feje is kicsit nagy volt, nem újszülött-forma. Állok előtte, mellemre rakom, de közben kérdezem, "szoptathatom úgy is, hogy nem én szültem?" új kép:
kiderül, hogy Apu intézte el, hogy enyém legyen a gyerek. De nem a sajátom!!!
Az álom második fele szerintem zagyvaság, ill. az egész egy nagy marhaság.
Nem hagyom magam, hogy felzaklasson.
Erika
piciri
 
 


Lányok! Hol tudtok kismama fehérnemmű boltot?
piciri
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?