Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!
Nem tüntem el!!KépKépKépÉlvezem a jó időt igaz,hogy tegnap már nem volt részünk benne de mentségemre legyen hogy takaritottam!!Ja meg kedves kisfiam tiszta díli volt tegnap délután!!Nem is aludt!!Ugyhogy este 7-kor már aludt és reggel fél hatkor ébredt,megetettem és visszaaludtunk 9-ig!!Most meg már megint alszik,hála ístennek!!Ebéd után tervezünk egy sétát a temetöbe mennénk,remélem nem fogunk uszni a sárba!!
Nem tudtok valami jó képkeretes prpogramot??Mert a régi lejárt és azota nem találok semmi jót,pedig ugy kereteznék,olyan jol síkerült képeink vannak!!KépKép
Veletek mi van??Most már tényleg jön jövö héten a tavasz!!KépKép
Most megyek még van időm keresgélek a Wíwen!!!
Heni,akkor kapcsold be a messengert este és tudunk dumálni!!
Roxmort te ís csatlakozhatsz!!Nektek is van kamerátok meg hanszorotok???Remélem nem kell irogatni!!KépKépKép
Puszi ANDI
Vendég
 


Heni!!
Bejelentkeztem msn-re!!Hol vagy??
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!!

Bocsi Andi,de fürödtünk vacsiztunk,meg altattam.Most jöttem csak géphez.De sajna el kell keserítselek.Nekem még egyenlőre nincs se mikrofon,se kamera.KépKépKép

Tényleg jön a tavasz????Már alig várom.Kár hogy most esik az eső,de legalább nincs hideg.

Roxmort
A régi kocsink ABC Designe.Nagyon szeretem ezt a márkát és még megfizethető is.Daninak is mindkét kocsija ilyen volt,de azok annyira jó állapotba maradtak,mintha újjak lettek volna.Ez meg.....A mostani meg brevi.De nagyon jó és könnyű ami nem mellékes.Remélem kibirja.Kép

Jó éjt!Kép

Kovács Roland
roli
 
 

 
 

Andi
Megint én vagyok!
Nekem még él az a cím amit adtál fénykép keret ügyben.De nekem nem sikerül elmenteni.tök szupi képet csináltam és elszállt az egészKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmort!!!
Én már akkor aludtam!!10-ig vártam a Henit aztán kikapcsoltam!!KépDe ha tudtam volna hogy te vagy akkor maradok!!KépKépRohanok most mert elment a család sétálni,hogy tudjak felmosni és még fel is kell száradnia mire hazaérnek!!KépKépDélután megyünk az esküvőre!!Kép
Szép napot nektek!!
Nálunk hét ágra sűt a nap!!KépKépKépKépKép
Puszi ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!
Hát az igazság az hogy nem tetszett az esküvő,a templom nagyon giccses volt és majd meg fagytunk!!Meg is lett mára a cidrinek az eredménye!!Mircsí tiszta takony!!KépPedig kedden taliztunk volna a csajokkal innen a januári topikbol az állatkertbe,de sajna lemondtam nem akarom öket összefertőzni!!KépKép
Roxmort!!
Nem semmi a storid!!Biztos én is berinyáltam volna!!Tényleg honnan tudhatta a nevedet??Nincs valami eltünt rokonod???Vagy esetleg nem hagytál el valamilyen papirodat amiröl kikövetkeztette,hogy hol laksz és a nevedet???
Mit mondott??Ja persze nem tidott beszélni!!KépKépKépNem semmi!!Gondolom nem lesz egy nyugodt éjszakád se!!Azért jol zárjatok mindent,és vigyázz ha egyedül mész valahova!!KépKép
Képzeljétek Kíra nem hajlando egyedül aludni a szobájába mert állitolag boszorkány van ott esténként!!Ugyhogy itt alszik velünkl!!KépNem tudom mi hozta ki belöle mert nem szokott olyan filmet nézni ami ilyet kiváltott volna belöle!hat év alatt sose volt vele ilyen gond!!KépLehet,hogy a féltékenység igy jön ki belöle??Többet akar belölünk??Nem tudom!!Ráadásul ugyse jo neki hogy ott alszom vele,mert én szenya vagyok és ugyís kiszökök ha elalszik!!KépÉs ha utána felébred nem hallom ha kiabál mert alszom!!KépKépHát ez van,nem eröltetem csak elmulik magátol!!Kép
MOst megyek mert odaég az ebédem!!
Szép napot nektek!!
ANDI
Vendég
 


Nem semmi!!Biztos akar valamit ha már kétszer kereset!!Talán ha adnátok neki egy papirt,hogy írja le mit akar,hátha csak beszélni nem tud!KépHajléktalannak néz ki???Anyukádat kérdezted nem e kereset ott is???Vagy amikor sétáltatok nem lehet hogy kifigyelt valahogy,hogy oda mész be??Ez már elég rémisztő!! Nem félsz????

Kira már 3 hete nem volt oviba akkor már előbb kijött volna rajta ez az egész!!Most is itt fekszik,é sérdekes,hogy egésznap nincs semmi baja és ahogy közeleg az este már mondja,hogy megint nem akar ott aludni!!Ma pl.egésznap ott játszottKép Á a fene se érti,mindegy remélem elmulik gyorsan!!
Megyek mert Mírcsí ma tiszta dili volt és kikészitett rendesen!!Már 7 ora elött aludt,ugyanis nem volt hajlando délután aludni!!KépNem baj igy legalább volt idöm tollat fosztani,már szörnyen néztem ki!!KépKépKépMost meg megyek és nyugovora térek Kírával!!KépKépKép
Reggel már ovi!!!!KépKépKép
szép estét nektek!!Roli hol vagy????Csak nem vagytok betegek??
Puszi Andi
Vendég
 


roxmort

nem tudok a másik topikba belépni, szeretném megkérdezni töled,töletek h iwiwre tudnátok e meghivot küldeni?

köszönöm

Kép

Kép

Kép
kcsilla27
 
 


Sziasztok!!
Sajna én se tudok meghivott küldeni pedig kéne nekem is!!!
Tegnap irtam de elszállt,és ráadásul olyan lassu volt a babanet,hogy ínkább hagytam a fenébe!!
Mi van a rajongoddal Roxmort???Én biztos nem hagynám annyíba kideriteném,hogy kicsoda,és mit akar!!!Kép
Mi van Henivel???TE se tudod,csak nincs valami baj???Reméljük csak a gépükkel van valami!!
Mi is nagyon várjuk a tavaszt,a tegnapi hovihar embertelen volt!!Olyan hihetetlen most igy hogy valamikor lesz még nyár is ídén!!Tényleg ti mentek nyaralni??Mi szeretnénk,legalább egy hosszu hétvégére ha más nem jőn össze!!Tavaly voltunk velük Balatonon,de nagyon rossz időt fogtunk ki és nem tudtunk mit csínálni be voltunk zárva négy fal közé,és íszonyatos volt!!Ugyhogy ídén ha megyünk mindenféleképp szállodába ahol medence ís van!!
Most lépek mert megjött édesanyám!!KépKépKépVolt nekem a boltba!!KépKép
Szép napot nektek!!
Heni jelentkezz!!!
ANDI
Vendég
 


Haho!!!
Hol vagytok???Roxmort már te ís eltüntél???KépKépKép
ANDI
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon aranyos vagy Andi,hogy így gondolsz rám.
Minden nap elolvastalak titeket,de írni már nem volt energiám.Ha a gép be is van kapcsolva,nem mindig vagyok ott.Sőt mostanság csak Dani játszott rajta.Este ilyentájt tudtam leülni,de már dög voltam.
Minden Ok,csak Dodó visz a örületbe.Olyan hisztiket vág le és éjjel se alszik.KépKépKépVasárnap meg megint hőemelkedése volt.El is kezdtem adni neki a Viburcol kúpot és úgy tűnik bevált.KOPP-KOPP-KOPP.jaaaaa és képzeljétek az a fog amit láttam nem is jött ki.Kép
Andi eltudod mondani,hogy lehet arról a címről képet keretezni?Mert nekm csak úgy engedi,hogy mail-be küldöm el.ha csak simán rákattintok a keretre akkor nem tudok tallózni.így mail-be meg nem igazán buli küldözgetni.KépMég van 10napom.Köszi
Nyaralás:valami kéne.Eddig minden évbe mentünk Dani ovijával egy hét kézműves tábor.remélem idén is lesz.Ha összejön akkor rokonok Balatonon is vannak.Meg ki tudja remélem összejön valami.

Judit
Hááááát amit írtál tényleg félelmetes volt,De így hogy jó a vége örülök.Most azért beszélgettél vele?Sajnálom ami vele történt.Kép

Jövő hétre 20fokot mondanak!KépKépKép

Puszi jó éjt!
Megpróbálok sűrübben jönni.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Na végre Heni!!Beijedtél az emaílemtöl???Figyu már nem igazán emlékszem erre a képkeretesre,hogyan müködött,de ha emlékeim nem csalnak valahol jobb oldalt amikor bejön a keretes ablak ott van két szo egymás alatt (save????)nem tudom pontosan na ott az egyíkre rálépve tudod elmenteni,én ugyanabba a mappába raktam mint a kicsínyitett képeket,csak ennek "keretes képek"nevet adtam!!Progálgass belépni mindenbe és akkor megtalálod,hol lehet elmenteni!!de vigyázz mert csak 15 napig él a program!!Én meg emaílbe nem tudtam elküldeni!!Dehát ha nagyon nem megy küld el magatoknak emaílbe és onnan mentsed el öket!!Tényleg nem emlékszem rá,látnom kéne ujra a programot akkor menne!!Mi már nem tölthetjük ujra be mert csak egyszer lehet!!Vagyíshát ha fizetünk érte akkor menne,de én nem akarok!!KépKép
Gyerekek jol vannak???Mi is tiszta taknyosak vagyunk,föleg most én!!KépKép
Most jöttűnk haza a Hősők teréről voltunk az ünnepségen de Mírcsí nem igazán birta,ugyhogy elöbb eljöttünk!!Kép
Roxmort!!
Szegény ember!!Éreztem én hogy csakis valami ismerös lehet!!Most majd figyeld és hivd meg egy teára!!Milyen rossz lehet neki!!KépKépKépSAjnálom az ilyeneket!!KépKépKép
Légyszi nekem linkeljetek be már olyan címeket,ahonnan ezeket a jo kis figurákat berakjátok!!Én nem találok sehol!!
Nagyon jó az idő itt nálunk,délután megint megyünk eggyet sétálni ha így marad!!
Szép napot nektek!!
ANDIKép
Vendég
 


Szép estét!

Andi köszönöm a képeslapot.Nagyon aranyos vagy.Kép

A keretezésnél nincs nekem semmi.de akkor az lesz hogy mailba elküldözgetem magamnak,de így egy kicsit hosszadalmasabb.Így jártam.

Judit
Akkor szurkolok,hogy nyerj a lottón.KépKépKép

Mi is voltunk ma sétálni.Délelött megnéztük a lovas felvonulást,délután meg aKossuth téren a virágokból kirakott kokárdát vizslattuk meg.
KépKép
KépKép

Úgyhogy Dodó rendesen kifáradt.na meg én is az állandó utánna rohangálástól.

Puszi Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Jaaaaaa még valami!

ma gyönyörűűűűűű időnk volt.kezdetnek nem rossssssssssssz!!!KépKépKépKépKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Andi
Most nézem iwiwen.Nektek most volta házassági évfordulótok?Ha igen akkor nagyon sok boldogságot kívánok nektek!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Heni!!
Nem volt házassági évfordulonk!!Gondolom a kezdőlapon levő köszöntésre gondolsz!!Azok nem mi vagyunk de mi köszöntöttük Gábor (a férjem) unokatesoját!!Neki voltunk szombaton az eskűvöjén!!Nekünk május 22-én lesz a 7.-dik!!
Ha lesz!!!KépKépKépA harmadik meg a hetedik év a kritikus álltalába,nálunk a 3-nál tényleg volt holtpont!!Lehet,hogy most is lesz???Azért irtam azt hogy ha lesz!!Kép
Na jo nem kenem elöre az őrdögöt a falra!!Egyébként a mi barátikörűnkbe szinte mindenki elvállt,ugyhogy nem csodálkoznék semmin!!Bár Gábor messze nem olyan férj mint a többiek!!Ha lehet azt mondanom mintaférj és mintaapa!!(remélem ezt nem olvassa el)KépSokat segit és a gyerekekkel is sokat foglalkozik!!Az a baj vele ha szorakozni megyünk nem tudja hol a határ az ivásba,igy én abszolut nem tudom magam jol érezni ha eggyütt megyünk el!!De ha egyedül megy el akkor is ez van!!KépEz szokott konfliktusokat okozni!!Amugy meg nem iszik csak ha elmegyünk!!KépLehet,hogy a kevés ís hamarabb megárt neki mint másnak!!Nem tudom de akkor borzalmas!!Na jo ennyí a kitálalásrol!!Szoval ezen kivül nincs okom panaszra!!
Mi is voltunk még egy nagyot délután sétálni,bár igaz,hogy tényleg be volt borulva de nem volt hideg!4És végül nem esett semmi!!KépKép
Na jo megyek mert éppen székelykáposztát csínélok és félő,hogy odakozmál a husi!!Kép
Szép napot nektek!!
Roli!!
Gábor megprobálja nekem ujra feltölteni a keretezést,ha síkerül akkor segitek!!Mikor jár neked le??
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!

A 35. héten vagyok, a Rókusban fogom szülni első babámat, elvileg ápr. 20-án. Kicsit aggaszt ugyan, hogy akkor éppen átépítik a szülészetet. Sajna a tanfolyamra nem tudtam bejárni, így tőletek kérdezem: milyen baba- és mamakelengyét csomagoljak az ott töltendő napokra? A választ e-mailben is örömmel fogadom! A babásoknak sok örömet kívánok a gyermekükben, a pocakosoknak pedig a várakozáshoz, a készülődéshez!

Előre is köszi a segítséget:
hetti

A címem: hetti.hamvasne@gmail.com
hhetti
 
 


Sziasztok!!
Roxmort mindent leirtál,nincs mit hozzá tennem!!Én is gratulálok és sok síkert kivánok neked!!
Képzeljétek beindult a lépcső projekt nálunk és ezért hulla vagyok tőle!!Akárhová megyünk mindig talál valami megmászni valot!!
Ma akkorát esett Kíra székjéről,hogy csak ugy koppant a feje!!Két percig sírt utána visszament ujra probélkozni!
Embertelen,pedig emlékszem Kíra ís ímádott lépcsőzni vele ís másztam pár emeletett!!
Megyek is mert hulla vagyok,remélem nem lépcsőfokokrol fogok álmodni!!KépKépKép
Szép estét nektek!!
ANDI
Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!
Képa névnapi köszöntéseket.KépAranyosak vagytok.
Vagyok ám csak vasárnap vett apa egy szekrényt és tegnap azt pakoltam,meg elkezdtem szortírozni.Meg olyan tavaszi takarításba kezdtem.

Dodónak 3foga van félig átszakadóba,viszont totál eltünt amit úgy láttam kibújt.......
De már tegnap kúp nélkül aludt el és csak egyszer kelt fel éjszaka.Remélem így marad.Kép

Andi
A lépcsőzést már mi is gyakoroljuk,igaz még csak négykézláb mászik,de van olyan hogy 6emeletnyit is mászunk felfele.Õ élvezi én már nem annyira.Az utcán viszont már gyönyörűen jön mellettem.

Judit
Sajan jövőhétre hideget mondanak.Legaább is a hét második felére.De ki tudja.......
Hogyan próbálkozik a kimászással Benci?Föltornyozza cuccokat és arra ál?

Na megyek.Puszi

Holnap barátnőmmel meg a gyerkőkkel moziba megyünk.Vasárnap meg hozzánk jönnek.Apa József(de azt mondta nem hoz meleget!)KépKépKép
Ha nem jönnék szép hétvégét.
Puszi Heni
Jó hétvégét

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Csak gyorsan dobok be pár épet,mert már fáradt vagyok,majd holnap irok!!
Remélem mindenki jol van!!!
ANDI

KépSzépitkezik Kíra fésülködő asztalánál!!

KépFelmosok Anya helyett!!Kép

KépEzzel a mosolyal veszem le anyát a lábárol!!KépKépKép

Hát ennyí most megyek aludni!!Szép álmokat mindenkinek!!
Vendég
 


Pénteken voltatok utoljára!!KépKépKép
Két napja élvezitek a tavaszt???És este????
Na mindegy,akkor megyek én ís!!
ANDI
Vendég
 


KépKépKépKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok

Nekem kimenőm volt hétvégére.KépKépKép
Na azért a tavaszt is rendesen élvezzük.Amennyit csak lehet levegőn vagyunk.Kép
Tegnap éjjel viszont megint nem aludtunk szinte semmit.Hajnali háromig ordított Dodó.KépKépKépÚgyhogy megint elkezdtem adni neki a kúpot.Remélem ma éjjel alszunk.

Andi
Nagyon aranyos Miron.tényleg nem látszik rajta múltkor betegség.Nagyon jól renbe kapta magát.Na és hogy szeret takarítani.OKépKépDodókám is szeret felmosni.

Judit
Nem semmi a hogy próbálkozik a kisember.Nagyon aranyos lehet.Gondolom űlsz ilyenkor és csak nézed,hogy mi lesz a végkifejlet.Nem szokott bepöcceni,ha nem megy?

na húzok aludni,mert ki tudja.........

Jó éjt!Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Halihó!!!!!

Bencikének kívánok minden szépet és jót névnapja alkalmából!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Roxmort!

Köszi szépen a választ! Beszereztem a szükséges dolgokat, legalább ennyiben készen állok a nagy hajrára.

Hetti
hhetti
 
 


Sziasztok!!
Utolag is boldog névnapot Bencínek,isten bizony nem én felejtettem el csak valamiért nem mentek el az üzieim!!KépKép
Nálunk is hét ágra sűt a nap nagyon élvezzük,szinte egésznap kinn vagyunk!!Köszönjük Bencínek a meleget!!Hétvégétöl be kell inditanom a kert projektet,egyenlöre még két napig csak nézem és készülők rá lelkileg!!KépAz a baj,hogy nem tudom majd Míron lerakni mert tele vagyunk mászokákkal és csuszdával amire ő persze majd szeretne felmászni,és így nem lehet dolgozni!!A hintába ís csak egy ídeig marad utána ki akar szállni mászni!!KépKépLehet,hogy oda állitom mellé anyukámat szaladgáljon ő vele!!KépKépKépAzért már várom,hogy nyár legyen mert még igy ís kell neki a kabát,és a sapka és megőrül tőle!!KépNa jo nem vagyok telhetetlen őrülők ennek az időnek is!!KépKép
Megyek mert vasalnom kell mig alszik,hogy utána ki tudjunk menni!!
Szép napot,és nagy sétákat mindenkinek!!
Hetti!!
Neked meg kitartást és sok sikert!!Nézzél azért be hozzánk és írogass is!!Ha bármiben segithetünk örömmel állunk rendelkezésedre!!És természetesen ha megszületett a bébi,kérjük az infokat képekkel eggyütt!!!
ANDI
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Holnap megyünk szurira.KépNem elég,hogy a fogai kinozzák,még jól meg is szúrják.KépKépKép

Andi
Nagyon jó lehet egy kert.Kicsit nagyon irigy vagyok.KépKépKépAzért egy erkély se rossz!

Judit
Nagyon jó lenne egy Margit szigeti tali.Kép
Nekem a jövöhét kedd jó lenne.Már ha te is ráész és az idő is jó!Mit szólsz hozzá?
Andi esetleg te nem tudnál jönni?

Hetti
A múltkor én nem is írtam neked,pedig akartam.na de a csajok mindent leírtak.Mást nem is tudnék hozzáfűzni.Kitartás már nincs sok hátra.Ügyes légy.Ha van kedved utánna is írhatnál hozzánk.Kép

Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!
Látszik,hogy jó idő van senki nem nagyon irogat!!
Roxmort!!
Én még nem űltettem virágokat,de az összel ültetett tulipánom már kb 15 cm.Ma vettem én is árvácskákat de majd csak holnap ültetem el,mert holnapra terveztem a kertészkedést!!KépKépÉn lillát vettem,majd rakok be képeket ha készen leszek!!
Lányok akkor is írigylitek a nagy kertünket,amikor fűvet kell nyírni meg kapálni???
Sajna nem csak ki ücsörgésből áll,pedig jó lenne csak élvezni,de sajna kertészre nem futja,ugyhogy mindent mi csínálunk!!Ja és az anyagiakrol ne is beszéljünk!!Tavaly csak a fűmag volt 30000.ft- És akkor még hol a kerités meg festék meg hinták mászokák medence!!!!!!
Szoval nem volt semmi!!!Idén már nem akarunk rá különösebben költeni,mert garázs épités lesz és kocsíbejáró betonozás!!!
Na jo nem panaszkodom,mert azért élvezzük is!!!Megaztán mi annyíra vidékiek vagyunk hogy el se tudnám kéápzelni panelba!!!
Mivel nem tudok virágos képeket berakni ezért rakok fel a gokartosbol!!!
Szép tavaszi hétvégét kivánok nektek!!!
ANDI

KépIme az utánpotlás!!!

KépNem elég korán kezdi??

KépIgy alszanak éjszaka!!Egymás mellett nagy ágyon,igy nincsenek boszorkányok!!KépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!
Éjszaka minden oké volt(mármint nem lázasodott be)Amúgy csak 4x keltünk.Kép
Andi
Nagyon jók ezek a képek.Milyen jól megoldottad,hogy egymás mellett alszanak.Kép
tegnap voltam amúgy,csak megláttam msg-n Juditot és ott beszélgettünk.Utánna meg már hulla voltam,hopgy ide is írjak.
Amúgy akkor is irigylem a kerted,ha füvet kell nyírni.Anyuméknak Tarcalon van egy nagyobbacska telkük,rengeteg munka van rajta,de élvezem csinálni.Kép

Judit
Még mindig szépek a virágaidKépKépKép

Holnap vendégségbe megyünk egy barátnőmhöz.Vasárnap meg hozzánk jönnek vendégek(apa főz).
ha esetleg nem tudnék jönni.
Kellemes hétvégét kívánok és szép időt!Kép
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Csak beköszönök most,hulla vagyok.Nagyon jól éreztük magunkat barátnőméknél.Gyönyörű idő is volt.Mondjuk amikor este indultunk haza elkezdett csöpögni az eső.
Dobok pár képet:
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Na ezt elcsesztem.....hola többi???????
KépKép
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Halihó!

Csak én vagyok???????Itt egymás után már haramdszorr a én írok.Mondhatnám a csappból is én folyok.KépKépKép
Délután Dodónak áttört a 10.-11.fogacskája.KépKépKépRemélem most egy kicsit lenyugszik.
Vendégek,na meg mi is nagyon jól éreztük magunkat.tök szuper volt ez a hétvége.KépKépKép

Remélem a tietek is.
Holnap elkezdem apával a 90napos fogyit.Kép

Puszi jó éjt!Írjatok!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Sehol senki.Egyedül vagyok.Kép
Szomorúan tapasztalom,hogy a holnapi taliból nem lesz semmi.KépKép:

Velünk ma semmi különös nem történt.
Csak annyi,hogy nagyon éhes vagyok!Kép

Puszi jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Judit
Jól elkerültük egymást.Nembaj,majd legközelebb.Most már csak marad a jó idő és sűrűn tudunk kimenni a szabadba.Kép

Andi?????

Remélem mindenki jól van!
Vigyázzatok magatokra.KépKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Haho!!
Itt vagyok ám,olvaslak is benneteket csak valahogy nincs ídőm irni!!Hétvégén neki álltam ablakokat pucolni meg nagy takaritani,de valahogy ugy érzem sose lesz nálunk rend!!Sebaj!!Akinek nem tetszik csínálja meg!4Megaztán pereskedünk az itteni kábel tv szolgáltatoval ugyanis mostanába elég sokszor nincs adás,és most összefogott az utca és engem mint ráérő kismamát választottak meg képviselönek!!Nem fizetünk amig nem hozzák a 21.sz.-ban elvárhato szinvonalat!!Mert ha van is adás akkor is nézhetetlen!!Havi 3000-ért!!szoval betelt a pohár mindenkinél!!Sok idös lakik az utcába akiknek nagyon fontos a tv.mert ugye egyedül vannak és akkor legalább ez müködne és elfoglalnák magukat,megaztán igazán bosszanto amikor várod az esti filmet és egyszercsak se kép se hang!!Remélem azért nem bukunk ez miatt!!
Most mennem kell,mert ennek a fantasztikus jóidőnek köszönhetöen Míron tiszta zizi!!
Voltunk tegnap Kírával orvosnál mert fájt a torka aztán végül is nincs semmi a náthán kivül,de emlitettem a dokinéninek,hogy sokszor mondja,hogy fáj a hasa de ez mindig csak 5 percíg tart aztán semmi,és ő is elöször mindjárt arra gondolt,hogy Míronra valo fétékenység miatt van,amikor is mondtam neki hogy nem nagyon esziok mostanába pedig jo evő volt,akkor rákérdezett,hogy milyen a széklete és mondtam hogy sok ahoz képest hogy nem eszik semmit egyböl küldte a székletet vizsgálatra mert azt mondta,hogy felszivodásí rendelenessége ís lehet és az tényleg okozhat kicsí görcsöléseket!!Ugyhogy most várjuk az eredményt!!Remélem tévedünk!!
Na jo tényleg bucsuzom!!Roli !!Aranyosak nagyon a fiaíd,és még mindig nagyon hasonlitanak egymásra!!!KépKép
Szép napot kivánok ebbe e torz időbe!!!KépKép
ANDi

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Mi van itt?Mindenki szabira ment????EJJJ-EJJJ!

Már 5.napja csinálom a fogyi.Enyhén szólva egy lovat is megbírnék enni.De tálán hamarosan összeszükül a gyomrom és nem leszek ennyire éhes.KépKépKép
Dodónak tegnap kibújt a 12.foga.KépDe úgyanúgy éjszakáztunk.Kép
Remélem ma már jobb lesz.
Andi
Az tök gáz,mármint kábel tv.Nekünk tegnap délután 6tól nem volt kábel negyed 10ig.majd megőrűltem.KépKépKépEgyből rád gondoltam.Kép
Kiderült már,hogy mitől fáj apocija Kírának?Székleteredmény milyen lett?

Judit????

Most megyek!PusziKép

Kovács Roland
roli
 
 


Rakok pár képet.Bár kutya sincs itt,hogy megnézze.KépKépKép
KépKép
KépKép

GYERTEK!!!!!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Biztos csavarog mindenki azért nem írtok.Mi is mindjárt indulunk apáék után a játszóra.Kép

Judit a 90napost csinálom,de elkezdtem tanulmányozni Norbit,lehet áttérek rá.KépKépKépKép
Teszek egy pár mosolyfakasztó képet.
KépKép
További szép napot!
Andi holnap azért írj,ha tudsz.Érdekel mi van Kírával.
Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Kissé betegek vagyunk megint!KépKépÉs persze megint Míron!KépKépElöször csak náthával indultunk,de aztán most tüdőgyuszi lett belöle!!De nem vészes azt mondta a dokinő,hogy 2-3 nap alatt kiheverjük!!Szombat éjjel egy hunyásnít se aludtunk majd megfulladt!Egész éjjel álltunk a nyított ablaknál mert akkor volt jó neki,ahogy leraktam 5 perc mulva megint fulladt a köhögéstöl!!de ma éjjel hála ístennek már végig aludtunk reggel 1/2 8-ig!Most szedünk antibiotikumot,és vszinü a 15 honapos oltást is tolni kell e miatt!!KépKép
Kíra kakieredményét holnapra ígérték ugyhogy csak holnap tudok valamit,egyébként ő jol van csak néha jőn,hogy fáj a hasa,de ez a szokásos 5 perc után elmulik és ugyanugy szaladgál tovább!!
Képzeljétek 2 napja megtanult biciklizni és most szinte egésznap muslicásak a fogai mert egésznap vigyorogva feszit a biciklin!!Sajna én nem mehetek most ki vele mert Míron legyen ugyan levegőn de ne szaladgáljon na most a babakocsíba nem birja ha a Kíra biciklizik állandoan szaladna utána!!Ugyhogy marad APÁ-nak a biciklizés!KépKépKépMi meg a nyított ablaknál játszunk!KépKép
Roli!!
Nagyon édes a kis buvár!!Jo kis husíba van ő is!!KépKépKépMit mutat otta kezével??Miron akkor mutat igy ha valamire azt mutatja,hogy "nincs"!!!
Fogyokura?????Nekem is kéne,de valahogy nem visz rá a lélek olyan jol érzem igy magam!!KépKép
Roxmort!!!
Mizus Bencível??Meggyogyultatok??Remélem nem lett nektek is komolyabb bajotok!Nálunk is igy indult kedden kis nátha kis köhögés mondjuk lázunk az csak péntekre ment fel!!Vigyázzatok!!
Mennem kell megint itt áll hegyekbe a vasalni valo!KépKép
Irjatok!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!
Roxmort!
Milyen gyogyszert kaptatok??Mi amoxícilint antibiotikumnak,spiropentet a kitágult hörgökre és ambroxolt köptetönek!!Ja és az orrcseppet keverem sóoldat-fluimucillal!!KépMire 3-szor egy nap ezt végigcsínálom hát kivagyok töle,ugyanis nem nagyon szereti bevenni a gyogyszereket,még jo hogy feltalálták ezeket a fecskendös adagolokat mert azzal sokkal könnyebb munt ezekkel a külőnbőzö formáju kis mércékkel amit adnak némelyíkhez!!Ja és persze a porszivo orrszivorol ne ís beszéljünk!!A cső nagyon tetszik neki mint játék de mikor az orrához közelitek már menekül!KépKépKép
De mindemellett ő is nagyon vidám és ma ís voltunk sétálni de csak űlt a babakocsíba nem szaladgálhatot!!Lázunk nincs és ma már sokkal jobban van mint tegnap!!Hála ístennek!!Remélem nálatok is beindult a javulás!!
Heni én is szurkolok nektek hogy ne essetek bele!!Ma bejelentkeztél msn-re de mire odaértem eltüntél!!Biztos csak véletlen volt mert tényleg mindjárt ugrottam örömömbe,hogy dumálunk eggyett aztán már sehol se voltál!!Lehet,hogy a gyerekek játszadoztak???KépKép
Na jo megyek uszni,mert mindjárt kezdödik a Barátok közt,azt minden este nézem!!Megasztárt nézitek??Én kimondottan örűltem ennek a csajnak hogy kiesett annyíra majom volt végig!!A Magdi nagyon jo!!KépKép
Na jo tényleg megyek!!
Szép nyugodalmas estét nektek!!
ANDI

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Na mi történt,hogy mindenki beteg?KépKépKép
Hál`égnek nekünk semmi bajunk.Nem is hiányzik most.A z oltás után se lett semmi bajunk.Ma van a 11.napja.Mostmár nem lesz semmi,remélem.Kép

Andi
Ez tetszett˝muslicásak a fogai˝.emlékszem amikor Dani kezdett bringázni.Rá volt ragadva.Kép
Jó lett volna beszélgetni veled is.Dodókám volt a hunyó.Mostanában az a mániája,hogy ki-be kapcsolgatja gépet.Kép
Dodó nem mutatott semmit akezével,hanem teljessen ráfeszülve diadalittasan kiabált.De Miron aranyos lehet amikor mutatja,hogy nincs.Kép
Judit
Nem mostanában fogunk a Margitszigeten talizni.Hacsak nem csónakkal megyünk.KépEste néztem ahíradót.Szörnyű.KépKépKép

Minden kisbetegnek gyógyipuszit küldök,Gyógyuljatok hamar.

Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Roxmort!!
Veled tartok én is lerobbantam mára!!Reggel ugy ébredtem,hogy tiszta láz voltam,és a kis beteg aki összefertözött reggel 6 orakor a fájo lázas fejemen találta ízgalmasnak az ugrálást!!KépKépKépPersze neki semmi baja már éjszaka ís jol aludt!Ma ís voltunk levegözni mert nem birtam vele és az utcán legalább nem ugrált a fejemen!!Most már jobban vagyok,csak szur ha levegőt veszek!!
Jelentem Kíra székleteredménye negativ lett,ugyhogy vszinű féltékenység hozza ki a hasfájást!!Pedig mondtam neki,hogy csak akkor szoljon ha tényleg fáj,dehát ugy látszik már pszichésen van neki!!Dokinő azt mondta kinővi pár héten belül!KépKép
Nem értem mert nagyon odafigyelünk,hogy vele ís foglalkozzunk,ma is meg már napok ota megyünk eggyütt biciklizni meg esténként beszélgetünk játszunk!!Na mindegy,állitolag az se jo ha most mindent engedünk neki!Fene se tudja mi lesnne a jó!!
Nem semmi ez az árviz,mi holnap készülünk bemenni megnézni meg fényképezni,az Árpád-Hidhoz megyünk délután!!Remélem a dugobol nem jut ránk,igaz csak itt a 10-esen kell végig menni és ide felénk még nincs lezárva,de tőlünk 20 km.-re már igen!!
Na jo megyek mert kezdödík a filmem megaztán jo lenne kiheverni holnapra a bajaímat!!
Szép estét nektek!!Gyogyuljatok!!
ANDI

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!
Hova tüntetek??
Roxmort jok a képek,mármint,hogy nem jók!!KépKépKép
Mi végül is csak kocsíbol szemlélödtünk mert annyíra huzat és szél volt,hogy nem mertem Míron igy babakocsíztatni!!Õrülök,hogy gyogyuloba van!!
Egyébként nekem semmi bajom,ugy látszik csak átszaladt rajtam egy nap alatt!!
Viszont most Apa kapta el,és igy még jobban szenvedek,mert egésznap nyafog!!Ma főleg a csucson volt kicsíny fiával eggyütt!!Totál padlon voltam tőlük,annyíra,hogy fél hétkor már mindkettő megfürődve az ágyba volt,mert már nem birtam őket!!
Képzeljétek tegnap átmentem a b.nőmhöz két orát voltam el ezalatt a két ora alatt Míron egyfolytába sírt utánam de ugy,hogy megfogta a fotelba maradt felsőmet és azzal rohangált az orrához dörgölve a pulcsímmal amig haza nem jöttem!!KépKépKépKépKép
Utána persze le se tudtam tenni őt,ugyhogy vele fürődtem és akkor is orditott amikor törölköztem mert nem voltam ott melette!!KépKép
Ma ís egésznap csüngött a nyakamon!!KépKép
Voltam vásárolni délelött,van itt nálunk egy elég jo használt ruha bolt,és ma nagyon jokat kaptam Míronnak is meg Kírának is!!Pont ma hoztak árut!Muszáj volt vennem mert Kíra minden tavalyí cuccát kinötte és Míronnak se volt semmi nyári cucca!!3500 ft-ért jol bevásároltam!!KépKépKép
Heni,te hova tüntél megint???
Judit!Jobban vagytok??Mi holnap megyünk vissza Míronnal de már elég jol van hála ístennek!!
Na jo lépek mert lesz a filmem!!
Szép estét nektek!!
ANDI

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Vagyok,de csak olvasóba tudtam jönni.Írni már nem volt időm.Két napja megyünk egyfolytában este meg örülök,hogy élek.
Tegnap kint voltunk akedvezményes ruha,-és cipővásárba.na mondanom se kell feleslegesen,mert szinte csak zoknikat vettünk.Olyan silány minőség volt minden.Ami jó volt az meg baromi drága.Akkor hol a kedvezmény?Na mindegy!
Ma meg aWestendbe voltunk,gyerkőknek cipőt venni.Dodó jól elfáradt,annyit ment.KépKépKép
Danit délután vittem fogászatra.Egyet tömtek egyet húztak neki.Májusba meg töm mégegyet a dokinő és remélem ezzel vége.
Andi
Na ha a férfiak betegek.....Neked most kettő is jutott.Az tuti szörnyű lehetett,ahogy Miron Sírt.Én tuti bediliztem volna.Mostanában annyira nincs türelmem.Dodó rettetően hisztis és akaratos.
Amit meg Kíráról írtál.Szerintem ez meg fog változni.A múltkor amikor olyan nagyon beteg volt Míron,lehet kcsit többet foglakoztál/tatok vele és ő ezt zokon vette?De úgy hogy talán még maga se tudja.A gyerekeknél néha a nagyon apró dolgok is hatalmasak tudnak lenni.Kicsi lelkük olyan érzékeny.
szoktam én is turiba járni.De te nagyon ügyes vagy,hogy ennyi pénzért bevásároltál.KépKépKépKép
Judit
Na ezek a képek szőrnyűekKépKépKépMi is leakartunk menni apartra,de még arra se volt idő.Talán holnap vagy szombaton.Ráadásul még ez az eső is.Nemhiszem,hogy jót tesz neki.KépKépKép
Örülök,hogy Bencinek étvágya azért van.Reméljük hamar meggyógyul.Kép
Mit jent az hogy kicsit off a Rókus kórháztól????
Nem jösssz egy darabig?KépKépKép

Na megyek most aludni.Jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Sehol senki?????
Akkor csak kívánok kellemes hétvégét mindenkinek.KépKépKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Vagyunk csak mászkáltunk mindenfelé most hogy Apa otthon volt!Már meggyogyult szegénykém!!KépKépKépHolnap már megy melozni!!Most éppen Míront várjuk,hogy felébredjen mert ebédre vagyunk hivatalosak Aposomhoz,mert volt a szülinapja,de persze ilyenkor nem ébred fel csak ha nem kéne!!Ébreszteni meg nem akarom mert akkor gyagyás lesz délután mert ott nem tud aludni!Meg amugy ís tervezünk egy kis kirándulást délutánra olyan jó idő van!Természetesen biciklivel megyünk!!KépKépKépMármint Kíra!!
Voltunk szavazni is,bár ugy érzem néha felesleges ez az egész hercehurca!
Veletek mi van??
Roxmort,meggyogyultatok már???Mi teljesen,tegnapelött végre elkezdett rendesen enni is eddíg csak csípegetett!!Kírának két napja nem fájt a hasa!!KépKépKépBár lehet,hogy azért mert itt volt péntektöl a keresztlányom és játszottak végig,aztán nem volt ideje se szolni!KépKép
Na jo megyek lassan csak felébred Mírcsí mert már éhesek vagyunk,mi ilyenkor már régen készen vagyunk az ebéddel mindig délbe eszünk!Kép
Szép napot mindenkinek!!
ANDIKép
Vendég
 


Sziasztok!

Vagyok!!!!nemj nagyon tudtam a géphez jönni.Épp,hogy csak olvasni tudtalak titeket.Tavaszi takarítás,vásárlás,gyerekek......

Nagyo örülök,hogy mindenki meggyógyult.KépKépKép
De viszont annak nem örülök,hogy jó sz@r idő lett.Ennek már sose lesz vége??????Nem is csodálom,ha megfázunk.Kép
Judit
Neked most ez az allergia meddig tart???Nagyon rossz lehet.KépAnnyira nem vagyok otthon benne.Hál`égnek senki nem allergiás a családban.
Megnéztem aképeket kicsi fiadról.Nagyon édes.Főleg a csábítos képeken.KépKépKép
Andi
Ti merre jártok????

Puszi mindenkinek!Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Kép
Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!
Vagyok ám,csak történt közbe egy kis baj!!Szal vlt nekem egy mélyvénás trombozisom,ugyhogy most kissé be vagyok rinyálva,egyenlöre ugy néz ki hogy ídőbe síkerült elkapni még mielött a vérrög neki indul,de kedden megyek a Honvéd-korház érsebészetére ahol kivizsgálják!!A fog.gátlomat teljesen le kellett állitani azt mondták,hogy egy életre felejtsem el ezeket a bogyokat,helyette kaptam véralvadásgátlokat érfalvédőket,fájdalomcsíllapitokat!!
Hát ez van,kicsít félek meg meg vagyok ilyedve,de probálok nem gondolni semmi rosszra!!Pihenni kéne felpocolt lábbakkal,dehát itt a két gyerek,meg az ünnepek!KépKépKépDe azért igyekszem!!
Ha megtudok valamit akkor irok!!
Sok-sok locsolot nektek!!
Remélem nálatok minden ok!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!!!
Jelentem megmaradok,sőt még a lábamat se kell egyenlöre levágni!!KépKépKépSzoval viccet félretéve,most jelen pillanatba nincs miért aggodnom,rendben vannak az ereim,de mivel,hogy a családban sok gond volt ilyen téren ezért elkell mennem hematologiára,és majd ott mondják meg,hogy kell e véralvadásgátlot szednem egész hátra levő életembe,vagy elég csak kura szerüen!!KépKépRemélem az utobbi!!Fogamzásgátlokat el kell felejtenem,és most irány az ortopédía!!Ugyanis attol fggetlenül,hogy itt minden ok a lábam továbbra ís íszonyatosan fáj!!Ugyhogy most utána járás lesz!!KépKépEgyébként amit biztosan ő is látott az bokasüllyedés,az okozhat ilyen panaszokat,és erre még rátett a fog.gátlo!!Ja és porclevállás van mindkét térdembe!!
Tehát klinikai esett vagyok,dehát ebbe a korba már!!KépKépKépKép
Na jo rohanok mert fürdés van!!!Köszi az aggodást!!!
ANDI
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?