Új privát üzeneted érkezett!

Na igen, Réka tényleg Jack-re írta, hogy nagyobb! Sztem előjött a tudalatti anya-tudat, hogy az én gyerekem a legszebb, legokosabb, legaranyosabb, legnagyobb... KépKépKépKép
Éjjel (inkább hajnal felé) próbáltam szugerálni Jack-et, hogy aludjon. Én elég szarul aludtam, talán Nálatok hatott vmit.

Este felragasztottam Zitának a vizeleteszacskót, hogy ma el tudjam küldeni vizsgálatra, még a 2 héttel ezelőtti katéterezés miatt. (Pont 1 hete kellett volna pisit vinnem, de olyan hülye voltam, hogy elfelejtettem, aztán meg nem voltunk itthon. KépKép)
Az első adag nem sikerült, nem ragasztottam fel rendesen, és a pelenkába ment. A második már sikerült, de csak reggelre, éjjel többször megnéztem, nehogy kifolyjon, ha már egyszer belement. Én mindig azt hittem, hogy a kisbabák "folyamatosan pisilnek", szóval hogy kicsorgatják egyből, ami bekerül. De nem, mert hajnalig száraz volt a pelus, és akkor pisilt egy rendes adagot. Én éppen menet közben kaptam le a zacsit, így a maradék a hálózsákba ment. Kép/KépKép

Mennyi almát termelnek be a fiúk-lányok? 1x adjátok egy nap?

Manka, ha nem haragszol, én azért megmutatom, hogy Jack néha szokott aludni is:
Kép
Vendég
 


Réka, Zita is előredől úgy, ahogy írtad!
A valentin napi fotón nekidől a kanapénak.
Ágoston akkor is előredől, ha Ti kitámasztjátok hátrafelé?
Vendég
 


Most, hogy elolvastam még 1x amit írtál, Zita is azért dől előre, mert vmi érdekeset lát, és meg akarja kaparintani.
Vendég
 

 
 

Sziasztok,
Megjöttünk az oltásról, meg se nyikkant, meg lettünk dícsérva. Jack pontosan 8kg és 70cm. Oltás után sétáltunk egyet, most meg itt nyügizik nekem.
Este jövök, ha elaludt.
Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Na, csináltam egy képet. Azért, ha kitámasztom így tud ülni. De, ha nem érdekli valami a magasban, inkább előre dől. Nagyon nem aggódom, gondolom, ha nincs is teljesen rendben, egy kis gyógytornával rendbejön.
Kép

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Húha, de megnőtt Ágoston! Nem is tudom, már jó régen láttam róla egész alakos képet!
Majd írd meg, mit mondtak a Rókusban, de sztem se lehet olyan nagy baj! Kép

Manka, Jack igazi hős! Zita onnan kezdve ordítani fog, hogy lefektetem a dokibácsinál.
Ma voltunk babamasszázson. Levetkőztettem, lefektettem, és ordított; így csak csendes szemlélők voltunk. Ülve nem volt semmi gond. Dokibácsi szerint okos, mert emlékszik, hogy fekve, ruha nélkül történtek vele a rossz dolgok (oltás, katéterezés). Kép
Vendég
 


Hú, Ágoston milyen nagy már, nagyon szépek a szemei, és a mosolya se semmiKép.
Jack is előre dől néha, pl. fürdésnél, mert ugye ott van a pancsolnivaló és a lábát is szereti nézegetni a vízben.

Tünde, én is láttam a bababirodalmas bébiláncot, de ott az van, hogy legalább 15 munkanap a szállítás, és én jobban szeretném megnézni magamnak mielőtt megveszem. Azért köszi.

Mit néznek a Zita pisijében? Gondolom a vesemedence tágulattal kapcsolatban, de mégis mit állapítanak meg ilyenkor?

Jack éppen békát eszik, és közben nyüszög, megyek szórakoztatom egy kicsit.

Réka, már akartam kérdezni, ti hogy becézitek Ágostont?

Most csengetett a félemeleti szomszéd, hogy a 2 éves kisfia megtalálta a kesztyűmet. Amikor Jackkel jöttünk haza a sétából, akkor ejtettem el a lépcsőházban, és a Dávid kiabált is nekem, hogy szia néni, szia néni, de nem tudtam, hogy mit akar. Aztán az apukájának megmutatta, hogy hol lakik az a "néni" aki elejtette a kesztyűjét. Hú, ha majd a mi gyerekeink lesznek 2 évesek.

Na most már tényleg megyek énekelni a "Ha jó a kedvem üsd a tenyered..."-et.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, azt nézik, hogy nem került-e be baktérium a katéterezés közben. 1x telefonáltam, akkor még nem volt eredmény, utána pedig elfelejtettem telefonálni. Nagyon hülye vagyok. Du jöttünk haza a babamasszázsból, és simán túlmentem a házunkon. Most remélem, nem vagyok terhes, mert szegénynek szomorú sorsa lenne. Kép

Zita tudja, hogy az etetőszék az evéssel van összefüggésben. A múltkor ott kakilt, most meg a könyvét falta:
Ez lesz a hamim:
Képjól megcsócsálom:KépKép húúú, ez fincsi volt!!!Kép
Vendég
 


Lányok, ma megcsináltam Márti túrókrémes muffinját. Hát ez valami nagyon-nagyon finom!!!
Vendég
 


Túrókrémes muffin...hmmm.
Olyan vicces, hogy mindent megrágcsálnak a gyerekeink. Sokszor Jack az ölemben ülve kiszúr valamit, és elkezd nyújtózkodni, és már tömi is a szájába ha elérte, legyen az telefonzsinór, fényképezőgép tokja, újságpapír.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Na igen. Az ujjamat nem merem a szájába tenni, mert olyan élesek a fogai! Hétvégén pedig apa óraszíja volt nagyon finom. Kép

Manka, nincs eleged a jótanácsokból?
Most nem merek írni semmit, pedig vmi eszembe jutott.
Vendég
 


Jöhet bármilyen jótanács, hátha valami bejön.
Múlt éjszaka 3negyed 8tól negyed 4-ig aludt, de szerintem csak a Germicid C-nek köszönhetőnek. És mit csináltam én hülye? Nem tudtam aludni, félóránként nézegettem, hogy mikor kel már fel, lélegzik-e, lázas-e..stb. Nem vagyok normálisKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Hallottam olyat, hogy a Germicidtől nyugi volt éjjel, és utána se volt több gond. Hátha Nálatok is hat hosszú távon!
Egyébként a Chamomilla vulgaris homeós bogyót akartam írni, ezt mindenki dícséri. De mintha vmit írtál volna erre is még régebben.
Én is csináltam azt amit Te, az első átalvós éjszakákon én is nézegettem Zitát, hogy él-e még...
Vendég
 


Tünde, már próbáltam a Chamomilla vulgarist is, most éppen egy mandalát szerzek be, hátha segít valamit.
Ha tudtok valahol borostyánkő láncot, szóljatok lécci.

Én nem vettem volna észre a Zita kncsalságát, szerintem nem is igazán kancsalság, de a családtörténet miatt tényleg job lenne megnézetni.

Jaj, mindig elfelejtem megkérdezni, hogy nektek milyen a BCG helye? Mikor kell annak kifakadni? Jacknek csak egy piros pöttyöcske van ott, este fürcsi előtt lefényképezem.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde, már próbáltam a Chamomilla vulgarist is, most éppen egy mandalát szerzek be, hátha segít valamit.
Ha tudtok valahol borostyánkő láncot, szóljatok lécci.

Én nem vettem volna észre a Zita kancsalságát, szerintem nem is igazán kancsalság, de a családtörténet miatt tényleg job lenne megnézetni.

Jaj, mindig elfelejtem megkérdezni, hogy nektek milyen a BCG helye? Mikor kell annak kifakadni? Jacknek csak egy piros pöttyöcske van ott, este fürcsi előtt lefényképezem.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Legalább a másodikban kancsalság van a kncsalság helyettKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Zitának kb 2 hós kora körül fakadt ki. Most piros pötty van, tapogatva egy kis csomóval.
Milyen volt ma Jack? Nem lázasodott be?
Mi holnap megyünk régi 5 hós oltásra.
Vendég
 


Most, hogy mondod (írod), tényleg Jacknek is volt valami sárga izé ott pár hónapos korában. Nem lázasodott be, szokásos nyűgi volt, nagyon változó mostanában a hangulata, egyik pillanatban teli szájjal röhög, másikban meg mérgesen ordít, hogy "jájájájájáj". Ezt a "jájájáj"-ozást tegnap kezdte, nagyon vicces.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Réka, ma este kipróbáltam amit írtál, és adtam Jacknek estére lefejt tejcsit. Kíváncsi vagyok segít-e. Bár a fejés nem a kedvenc foglalatoságaim közé tartozik, ha segít, én is bevállalom.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, megy a drukk! Kép

Képzeljétek, ma du. rávettem férjet, menjünk be a belvárosba sétálni. Alig hazaértünk, éppen átöltöztem, kopognak. (Férj éppen a nádkerítést rögzítette a kocsibeállónál.) Hát megjöttek a vendégek, akik szombaton jöttek volna, csak akkor lemondtam, mivel reggel közölte férj.
Gondoltuk, ma már nem jönnek, mert nem telefonáltak. Szóval néztem nagyot ajtónyitáskor, persze hétfőn megbeszélték, csak énvadférjem elfelejtette...Kép
Szerencsére nagy kupi nem volt, meg vmennyire készültünk. A tegnap sütött Márti-féle muffinnak nagy sikere volt. Kép
Basszus, két megátalkodott kölyökkel voltak. 1 tányér tört el, a billentyűzettartót kellett a helyére tenni, és a kisfiúnak lehorzsolódott a nyaka. Na meg porszívózás-felmosás, de ez igazán nem nagy dolog, pláne, hogy nem takarítottam mielőtt jöttek. KépKépKép
Vendég
 


Tünde, mostanában én sem hiányolom a vendégeket. Pár hete vadférj vigyázott Jackre, már nem is tudom hol voltam, és amikor hazajöttem, ott volt az egyik skót barátunk a 2 éves fiával, Kai-jal. Kai a Jack járókájában ült, cipőben és szadizta a Jack játékait. Na nem is a azzal volt bajom, hogy játszott a játékaival, csak a cipőjét azért levehették volna, mielőtt berakják a járókába.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Nekem nincs bajom a vendégekkel, hozzám heti rendszerességgel jön vki (szerencsére!), de így egy kicsit necces volt. Akik "naponta" jönnek, úgyis tudják, hogy kicsit rendetlen vagyok; de Õk pont nem azok voltak. Na mindegy.
Átküldöd majd a képeket, amit csináltál a babatalin?
Én még arra vagyok allergiás, amikor jön vki, és kézmosás nélkül kezdi el taperolni Zitát. Kép
Anyukám már kommentálja is: na megyek kezet mosni, mielőtt kiakadsz és letolsz!!
Anyósnak úgy kell szólni, hogy vonat után tán kezet kéne mosni...
Vendég
 


Én is a "vendég vendégekre" gondoltam, nem a "barát vendégekre". Bár Jimmy és Kai is barátok, meg bírom is őket, de amióta gyerekem van, már másképp nézek a ragacsos kezű, zajos kisfiúkraKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Az én anyukám mindig kezet mos Jack előtt, sőt a barátok is, de őket az elején megkértem, és olyan aranyosak, hogy emlékeznek rá. Nekem inkább vadférjjel vannak ilyen gondjaim, hazajön és azt mondja, hogy kesztyű volt rajta. Kíváncsi vagyok, hogy ha jön a jó idő mit talál majd kiKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Anyósodat ilyennek képzelem:
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, én vadférjemet is rá kellett szoktatni a kézmosásra!!!
mondjuk nekem ez tényleg heppem volt Zita előtt is, hogy ha hazaérek, első a kézmosás. Vadférj először egyáltalán (!) nem mosott kezet, pedig Õ gyárban dolgozik, és sokszor meg kell néznie ezt-azt. Aztán megmosta ugyan, de szappant nem használt, én meg csak csodálkoztam, hogy ha a tiszta kezünket töröljük a törölközőbe, akkor mi a túrótól tiszta retek???
Úgy tűnik, már okés a helyzet. Kép
Mindjárt küldök egy képet a mélcímedre.
Vendég
 


Az éjszaka mondanom sem kell horror voltKép. 9-től 2-ig aludt, bár valamikor átfordult álmában hasra, de olyan fáradt volt, hogy hason is aludt tovább. 2 után viszont nagyon nyugtalanul aludt, nyöszörgött, forgolódott, szerintem a hasa fájt, lehet, hogy sokat evett??? Mert este a szopi után még bevágott 80ml. Vagy az lehetett a baj, hogy még október eleji tartalékot engedtem fel, és ugye annak még a színe is más volt, nem még a zsírtartalma. Mindegy, ma este friss tejcsiből adok neki, megpróbáljuk úgy... a remény hal meg utoljára.

Réka, Timi, hol vagytok, Márti igazoltan hiányzik, de nektek be fogok írni az ellenőrzőtökbeKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka! Itt vagyok, ne büntess meg!
A mi éjszakánk sem volt a legjobb. Már 3 napja felébred éjjel 2- 3 körül és nem bír segítséggel sem visszaaludni egy- másfél óráig.
És a délelőtti elalvás is nehezebben megy. 10 körül be szoktam tenni a kiságyba, olyankor látszik is rajta, hogy fáradt, és el szokott aludni magától. Ma például így találtam rá.
Kép
De aztán sikerült elaludnia.
KépKép

Én minden vendégnek nagyon örülök, még a védőnőnek is.

Kézmosás: minden ugyanúgy, mint Tündééknél (én is, férj is).

Becézés: Úgy terveztem, hogy Ágónak fogjuk becézni, de még nem áll rá a szám.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Manka,
nálunk hasfájás inkább este volt/van, és nem éjjel, de persze minden baba más. Nem próbálod meg a Gripe Watert? Zitánál nagyon bevált.
Vagy nem gondoltál arra, hogy megkeresd megint a klinikás dokinénit, hátha tud vmi okosságot mondani?

Réka,
Ágó nagyon vicces ezekkel az alvás pozíciókkal. Látom, Õ is jó lesz bujócskában! Kép

Nem tudom, mi van Zitával, ma már többször is olyan keservesen sírt, pedig csak ebéd után megyünk oltásra. Eddig vigyorgott, amikor említettem, de lehet, hogy most esett le a tantusz? Kép Kép

Márti mikor jön vissza?
Vendég
 


Tünde!
Hogy viselte Zita az oltást?

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Oltás megvolt. Nem tudom, mennyire fájt Zitának, mert mire kapta, már vagy 5 perce üvöltött.
Ahogy beléptünk, meglátta a dokibácsit, és ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ volt végig, és mellé még tök csúnyán is nézett, amin nekem röhögnöm kellett. Kép/Kép
Ehetünk viszont gyümölcsöt, és már beiktatahatom a nem hipoallergén tápit. Szóval már nagyon változatos lesz a kajája, mert napi 3 féle tápi, és gyümölcs! Tiszta háváj!!! Kép
Kapott kúpot amikor hazaértünk, de most valahogy visszafelé hat, mert nagyon fel van pörögve. Biztos azt gondolja, hogy na, jól megmondtam a dokibácsinak a magamét!!!
Volt mázsálás is 7500gr és 69 cm.
ÍgxyRéka Neked volt igazad, Jack a nagyobb, de ez így jó, legyen is emberesebb a csajánál! KépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!
Képzeljétek be tudok itthonról (Keszthelyről) lépni, mint kiderült a Favorit plussz telefoncsomaghoz jár havi 3 óra ingyen internet, és tök simán be lehet lépni.
Csak rohadt lassú, de azért próbáltam visszaolvasni egy kicsit! Már nagyon hiányoztok!!

Tünde!
Először is sok boldog szülinapot Neked!! Kép
Gratula Zitának a gyümiengedélyhez, na meg az oltáshoz!
Örülök, hogy ízlett a muffin! Kép
Zita kis könyvmoly lesz, már most látszik! És egyre szebb! Kép

Manka!
Sajnálom, hogy Jack még mindig így szenved a fogától! Kép Viszont akkor ügyi volt az oltáson, és szép nagyra nőtt! És klassz, hogy ízlik neki az alma! Kép

Réka!
Ágoston nagyon aranyosan alszik!
Bendegúz is mindig előredől, ha ültetem, és a lábai között keres valamit Kép. Viszont már el merem engedni kicsit, és meg tudja tartani az egyensúlyát pár másodpercig, olyan aranyos, ahogy görnyedezik! Kép

Na, ezt elküldöm, nehogy elszálljon, és aztán leírom a keszthelyi túlélőtúránk eddigi történéseit Kép!

Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Szia Márti!

De jó, hogy jöttél!!!

Manka,
ha jó Nektek, hétfő-kedd utazik vadférj. Kép
Vendég
 


Na, szóval pénteken jöttünk Keszthelyre, és szombaton megjött az orkán erejű szél is. Tegnap tudtam először kivinni Bendegúzt sétálni, eddig bent kuksoltunk.
Mondjuk annyira nem bántam, mert a férjem rámragasztotta az influenzát, fáj a torkom, köhögök mint a rosseb, nincs hangom szinte egyáltalán, és lázam is volt. De ma már azért jobb a helyzet.
De még nem ez volt a legrosszabb ami történt, gyengébb idegzetűek ne olvassák tovább. Kép

Vasárnap este azt hittem Bendegúz is elkapta a kórságot, mert nagyon nyügi volt, nem akart szopizni, tápit se, aludni se, sírva altattam el, és ő aki mindig reggelig alszik, vagy ötször felébredt sírva hajnali háromig.
Nekem iszonyat migrénem volt, hánytam is, baromi rosszul voltam, de azt hittem sima migrén. Nem aludtam semmit. Aztán amikor éjszaka felkeltem hányni, majdnem összecsúsztam, és Bendegúz is felébredt és ő is hányt. Na, akkor már tök beszartam, hogy mi ez. Ezek után felkelt Anyu a zajokra és elájult a szobaajtóban, én kaptam el. Utána jött Apu, ő se volt túl jól, azt mondta mindjárt összecsúszik, inkább visszafekszik. És akkor lett gyanús a dolog, nincs e valami gáz (szó szerint) a házban. Lement a pincébe és kiderült, hogy totál büdös van lent, ahol a kazán van, a bazi nagy szél visszafújta az égésterméket a kéménybe, gyakorlatilag semmi nem ment el rajta. Gyors ablaknyitás, szellőztetés, fűtés elzárva. Valószínű az egész család kapott egy jó kis szénmonoxid mérgezést, mert minden felszivárgott a lakásba. Még jó, hogy nem haltunk meg. Másnap gázszerelő, a kéményeket meg kell csináltatni, most hogy nincs szél szellőznek, de életveszélyesek. Még jó, hogy van egyéb fűtési lehetőség is: fatüzelésű kályha, hősugárzó.
Ezek után Bendegúz aludt reggelig.

Hétfőn nem történt semmi, pihentük a fáradalmakat, én meg kúráltam az influenzámat.
Viszont kedden délben miközben békésen ebéltünk a konyhában, Bendegúz a kiságyban játszik, egyszercsak bazi nagy robajt hallunk a bébicsőszben, azt hittem kirúgta az érzékelőt az ágyból, mert azt szokta csinálni.
Felrohanok az emeletre, akkor már sírt is szegény, és mit látok, a kiságy összedőlt, a gyerek a romok alatt fekszik, lába beszorulva a rács alá és sír. Majdnem frászt kaptam, ne tudjátok meg milyen érzés volt ezt látni. A kiságy egy elvileg hordozható összecsukható kiságy volt fából, és az eresztékei ellazultak és valószínűleg Bendegúz kirúgta az oldalát a nagy játszás közben és az egész eldőlt. Kiságyat kibaszarintottuk, és kölcsönkértünk egy másikat barátoktól. Az fix, stabil, nem szétrúgható.
Szerencsére Bendegúznak nem lett semmi baja az ijedtségen kívül.
Nem tudom mi lesz még, de ennyi már elég volt nekem.
Tiszta túlélőtúra ez a hét! Kép

Ma viszont jó nap volt, végre elmentem szauna, uszi, gőzfürdőzni, és ez iszonyú jól esett.
És ma végre Bendegúzt is napsütésben sétáltattuk! Igaz a napnak már se híre se hamva azóta Kép.

Meg persze jókat eszem itthon, volt már dödölle is, az egyik kedvencem!! Kép
És egyébként jól telnek napjaink Kép. A nagyik nagyon élvezik, hogy itt vagyunk, csak az ő idegrendszerüket is megviselték a történések.
Ez a szénmonoxid nagyon durva volt, teljesen tipikus mérdgezési tüneteink voltak. Kép Még jó, hogy nem lett nagyob baj.
Ezek után tuti veszünk CO jelzőt.

Majd még benézek valamikor, most megyek iszom egy forró teát. Ma kb az ötödiket Kép.
Képet nem tudok most felrakni, Apa elvitte a masinát a síelésre. Pedig Bendegúz is annyit nőtt! Majd meglátjátok!

Puszi Nektek!
Márti és Bendegúz

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Nagyon örülök, hogy tudtál jönni!
Nagyon durva amiket írtál! A hideg futkosott végig a hátamon, amíg olvastam. Remélem nem történik már semmi rossz veletek!
Vigyázzatok magatokra!
Puszi: Réka

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Zitának pedig jó étvágyat a sok finomsághoz!

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Basszus, Márti, ez nagyon durva!!!!!
Még jó, hogy van Bendegúz!!!! Már többször hallottam, hogy a kisbaba sírt, és arra ébredtek fel a szülők, így nem lett nagyobb baj a CO miatt!!!
Nem mentetek aztán orvoshoz?
Bocs, most olvasom vissza, hogy nem is Bendegúz ébredt elsőnek!
Lelkileg hogyan bírtátok?

Réka, köszi!
Vendég
 


sgsd
Vendég
 


Képzeljétek, Zita elkezdett "másképp" dumálni!
mondta, hogy hhháddáddáddádáddádá, meg hogy hhhábbábábábábá. Nagyon erőlködik, hogy kinyomja a popsiját, mint Majola Julcsija, de kicsit nagy a koffer, és nem megy. Kép

Márti, ma megint sütöttem muffint, de kicsit összeesett, mert közben levágódott a biztosíték. Kép Sütöttem pizzát is. Kép
Férj meg korizni van. Kép
Vendég
 


Mááááárti, megkönnyeztem a a szén-monoxidos kalandotokat. Szörnyű, tényleg borzasztó, nem is találok szavakat, bármi történhetett volna. Szegény kicsi Bendegúz, óriási szerencsétek volt, hogy felébredtél.

Éppen tegnap mondta az anyukám, hogy hagyjam nyitva a fürdőszoba ablakát (a lithofra - ezt így kell leírni?? - szellőzik), mert nálunk ott an a kombi-cirkó, hogy egyrészt ne a mi légterünkből használja a levegőt, másrészt pedig a CO miatt. Mondtam neki, hogy "jójó", de most ezt olvasva tényleg kinyitottam.

Vidámabb vizekre evezve, Ágó alvópozitúrái nagyon aranyosak, tetszik a kockás kantáros gatyója is.
Tünde, tök jó, hogy ti is gyümölcsözhettek. Az almával kezdtek? Kép

Enyém vadférj holnap hajnalban megy Londonba, és hétfőn jön haza, úgyhogy inkább toljuk a következő alkalomra. Mármint a Mankaésjack megszállja Tündétészitát történetetKép.
Már próbáltam a Gripe Watert is, és akkor mintha segített volna, ma újra elővettem, ha fáj a hasa fogok neki adni.

Jack olyan fáradt volt, hogy megfürdettem fél hétkor, rögtön be is aludt, kíváncsi vagyok meddig bírja.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Jó, persze, toljuk el, de kicsit már beleéltem magam. Kép

Nálunk a GW csak úgy használ, ha folyamatosan adom. Érdekes, hogy az Infacol hamarabb mulaszt, de az meg folyamatosan nem jó, de erről már volt szó.

Mi tavaly, amikor ideköltöztünk vettünk CO mérőt, aztán az őszi kazántisztításnál kiderült, hogy van a kazánban érzékelő, és kikapcsol, ha gáz van. mindegy, inkább duplán legyünk bebiztosítva. Kép

Nem tudom, lehet, hogy inkább barackal kezdünk, az alma nem csúszik, próbáltam 1-2x.
Ma is adtál Jack-nek pótlástejet?

Holnap a munkatársaim ide jönnek az utcánkba kiszállásos véradásra. Ha Zita jól lesz, elmegyek, dicsekszem vele egy kicsit.
Vendég
 


Adtam neki ma is, kb. 50 millit, próbáltam tanítani kifelé hajló szélű pohárból inni, a végére egész jól belejött.

Honnan szerzel barackot?

Különben Jack már felébredt, és apa, mivel holnap elmegy, megengedte neki, hogy kint legyen velünk egy darabig, de most már nyűgös, úgyhogy jön a kettes számú altatás.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka,
a Kecskemétis üvegből. Az almát nem eszi meg, most mit csináljak?
Manka, küldök mélt!
Vendég
 


Sziasztok!

Este adtam Ágostonnak tejpépet (most lefejt tejet nem kapott), és szerintem fájt tőle a hasa. Éjjel 2- kor és 4- kor ébredt, és mindkétszer nagyon sírt. Szerintetek lehet ez HA- s tejpéptől?

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Jó reggelt!
Vadférj elment reggel 5korKép, mi meg 8-ig aludtunk Jackkel, persze az éjszaka nem volt zökkenőmentes szokás szerint, nem tudom milyen gyakran kelt, már nem is nézem az órát.
Fogakak még nincsenek, de látom, hogy melyik fog először kibújni.
Már az almán is túl vagyunk, fincsi volt amit meghagyott.

Tünde, nekem nem jött át link a emilben. Mi skype-olunk, ez valami más? Bár már egy jó ideje a húgomnál van a mikrofonunk, és mindig elfelejtem visszakérni.
Te mikor adod a GW-t, nappal is, vagy csak estére?
Telefonáltál már a Zita eredményéért?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Én nem tudom, hogy lehet-e a tejpéptől.
Nálatok is esik ez a rohadt hó? Annyira elegem van már.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Már nem. Most eső esik.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Mivel mi félig írek vagyunk:
Boldog Szent Patrik napot!
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Neked is boldog Szent Patrik napot!
Elolvastam az interneten ki is volt Szt. Patrik. Ünnepeltek ilyenkor valahogy? Vagy csináltok valamit?

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Köszi Réka. Mi duplán ünneplünk, mert 7 éve Szt Patrik napon ismerkedtünk megKép. Írország szerte felvonulások vannak, mindenki zöldben van (ez az írek színe), és persze a pubban ünnepelnek, folyik a Kép, amit ilyenkor zöld ételfestékkel zöldre szineznek.
Itthon csak annyiból áll a Szt Patrick nap, hogy este elmegyünk a Beckettsbe, és találkozunk a barátokkal. Ma persze nem lesz belőle semmiKép.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?