Új privát üzeneted érkezett!

Melinda!

Kinga már egész jól. Napjában kétszer köhög már csak. Orra még kicsit folyik, de nem vészes. Reggel megláttom, hogy lesz, és majd eldöntöm megy e oviba.
Anikó jobban szörcsög, de szerintem a foga. Már nagyon pupos, duzzadt az inye. Most jönnek a 3-s fogak.
Örülök, hogy Vivinél javult a bukásos dolog.
Jó ez az oldal, hogy minden félében lehet tanácsot kérniKép)
Patrik? Sokan mennek el tőlük suliba?

Viki
iviki
 
 


Köszi a gratulációkat, nagyon boldogok vagyunk itthon, csak még tanuljuk egymást.

Kmelinda nektek hogy sikerült rájönni mikor miért sir a babátok? Nekem nagyon nehéz rájönni mindig késö este jön rá a sirásmizéria.
favorite
 
 


Köszi a gratulációkat, nagyon boldogok vagyunk itthon, csak még tanuljuk egymást.

Kmelinda nektek hogy sikerült rájönni mikor miért sir a babátok? Nekem nagyon nehéz rájönni mindig késö este jön rá a sirásmizéria.
favorite
 
 

 
 

FavoriteKép

Késő este?
Nálunk este 7-től kb.fél kilencig sírás van.Általában a hasfájós babákra illik ez rá,hogy este sírósak.Okát sajna nem tudomKép9 után,mint akit elvágtak.Semmi bajKépElalszik magától a kiságyikóbanKép

VikiKép
Örülök,hogy jobban vagytok.
Patrik csoportjából kb 5-en mennek suliba.Majd jövőreKépMegy a Patrikom is.

Sziasztok

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Favorite!
Nekem is sokat sírt éjszaka Bence,amíg össze nem "szoktunk!Több oka lehet hogyha sír...volt hogy már én is kipróbáltam mindent,etettem,itattam,tisztába tettem,kitakartam,betakartam,és egyszerűen csak a közelségemre vágyott,a karomban megnyugodott!Vagy ahogy Meli mondja,fájt a hasa.Pár napos csöppségnek szokatlan még ez a kinti világ!!Ne aggódj,egy kis idő múlva te fogod a legjobban tudni hogy mikor miért sír!Kép
Én is kétségbe voltam esve mint "kezdő" anyuka,hogy majd nem fogom tudni mikor mi a baja,és nem tudom majd mit csináljakl!De az anyai ösztöneim,meg egy idő után a tapasztalatKép
Nem mondom,még most is van olyan eset így 4 hónap után,hogy nem tudom hirtelen mi a sírás oka..de eddig még mindig sikerült megoldanom.


Melinda!
Ma voltunk mi is oltáson,mind a két combjába kapott a kishercegKépKép
Egy picit pityergett,nyöszörgött,de mire hazaértünk,mintha csak álmodta volna az egészet,már huncut kis kópé volt megint..
Azért picit nyűgösebb a kelleténél,remélem éjszaka fog aludni...
Vivcsike hogy van? Megoldottátok már a "bukós"dolgot?
Kép
Megyek,mert nyöszörög a kis szupermanusom!Kép

Szép estét mindenkinek!
Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Favorite!
Az első lányom nekem is ilyen volt, hogy az esti elalvás előtt sokat sírt. Nem volt hasfájós. Aztán egy barátnőm javasolta, hogy fektessem a mellkasomra, a feje közel legyen a szívemhez. Sokszor pillanatok alatt elaludt igy. Próbáld ki. Még a mai napig szeret így oda bujni. Pedig már 3,5éves lesz. De én nem bánom, hogy bujik, ha nagyobb lesz már úgy se nagyon fog. Sokszor így is alszik el.
Viki
iviki
 
 


Kriszta!

Nagyon édes a picurod!!!Kép
Látom a képen,hogy ő is megtalálja az öklöcskéjét.(nyálas az ujjacskájaKépKép)
Vivinek is tocsog néha a keze a nyáltólKépIMÁDOMKép
Csak tömi a szájába,nyalogatja,és "morog"közben.Zabálni valóak!!
A bukás dolog úgy néz ki javulgatKép
adom neki a szuszpenziót,gyakran büfiztetem,kaja előtt egy kis torna...Remélem ezekkel kiküszöböljük azt a fránya hasfájást.
Ti jól vagytok?Nem csak 1 combba kapják a szurit?Vivi a balba kapta.Vagy attól függ,hogy hány hónapos szurit kap?

Hol vannak a kis pocakosok??Pocaklakók??
Hogy vagytok??
Kata?Zanyiro?

Melinda+Vivien

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Nagyon helyes kisfiad van. Tényleg csudaszép!

Mi jól vagyunk, heti 2X járunk CTG-re a kórházba. Minden ok, még van 2 hete, hogy kibújjon. Márc 25-re vagyunk kiírva. Remélem, az áfa bevallást megvárja, aztán jöhet. Kép
Már elkészültünk és várakozó állásban vagyunk.

Lányok!
Van egy cicám (lakásban és kijárós), aki 3 éves fiú (herélt). Mi a véleményetek a baba-cica tartásról? Nem szeretném kitenni a cica szűrét, igazán okos macska, sosem volt probléma vele. A mi ágyunkba sem jön fel, de nem tudom mit fog szólni a babához. Nem féltékeny típus, bár sosem lehet tudni.
Úgy gondolom, talán az első időben kizárom a szobákból éjszakára, és majd meglátom hogy fog viselkedni a kicsivel.
Mi a véleményetek?

Üdv mindenkinek.
Kata
kata7778
 
 


Kata

Ne haragudj,hogy ezt írom,de én mindenféle képpen kitenném azt a cicát a házból.Eleve nem szeretem őket,mert rengeteg betegséget okozhat,főleg,ha ki is jár.Olvasgass itt,hátha segít a döntésedben.

http://www.babaszoba.hu/topics/articles?aid=187

Szia
Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Kata!

Én is ki tenném, vagy elajándékoznám a cicát. Mindenféle allergiát is okozhat a cica. Nekem unokatesóm lett allergiás tőle. Ha macska van a közelében tüszög, folyik a könnye. Macskák nagyon sok betegséget tudnak terjeszteni.
Én nem javaslom, de a te döntésed.

Viki
iviki
 
 


Kata!

Megértem a dilemmád nekem csincsilláim vannak és én is tartok attól, hogy esetleg meg kell válni tőlük. De az is biztos, hogy a kicsi érdekében meg kell hozni ezt a döntést. (Sajnos a cicák tényleg sok betegséget tudnak terjeszteni.)
Én a védőnőt kérdeztem meg arról, hogy szerinte maradhatnak-e az állatok vagy váljak meg tőlük. Szerencsére azt mondta, hogy maradhatnak.

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Melinda!
4 és 5 hónaposan mind a két combikát szúrják!KépAmit két hónaposan kapnak influenza ellen,azt kapják 4 és 5 hónaposan is.A másik meg a Di-Per-Te,amit 3-4-5 hónapos korban szúrnak.Na ezt jól megbonyolítottam..Kép De már csak a jövő hónapban kell még szuri,utána 15 hónapos korban lesz megint 2 szuriKép
Sajnos ezt már nem viselte olyan jól,hiába dugtam bele kúpot amikor hazaértünk,este belázasodott!KépKépKép
Még ma is volt 38 délben.Remélem estére már nem lesz!
Igen,az "egészöklömbeaszámba"nálunk is fő foglalkozás!KépKép Én is imádom,ahogy cuppog veleKép
A hüvelykujját rendszeresen szopizza,matat a szájában,és csurog a nyála mindenfelé!Kép
Örülök hogy megoldódni látszik a bukós dolog!Kép

Kata!
Kitartás,már nem sok van hátra,és a kezedben tarthatod te is majd a gyönyörű kis babácskádat!!Kép drukkolok neked is,hogy könnyű gyors szülésed legyen!Kép
A cicát illetően én is hasonló véleményen vagyok mint a többiek!Sajnos a macsek egy olyan állat,ami a legtöbb allergiát tudja okozni,nem csak a szőrével!!!Én semmiképp nem hagynám a baba közelében!!!!

Szép napot mindenkinek!

Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Bocsi, hogy belekotty, de meg lehet venni az ujféle oltóanyagot, és akkor csak 1 szurást kapnak, nem kettöt.Mi is igy csináltuk, 4 és 5 hosan megvettük az infanrixot,amit a 2006-ban születte babák már ingyen kapnak.
minyu

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Köszi a tanácsokat lányok, majd kipróbálok mindent. Valóban azt gondoltam nem tudok vele bánni. Elöször én is sirtam. Aztán egyik este együtt aludtunk el, ez tetszett neki, de nekem nem annyira nem akarom a saját ágyamba szoktatni, ha meg átrakom a kiságyba egyböl felébred és sir tovább. Ugy fél7-től éjfélig csinálja gondolom elfárad aztán elalszik.

Mikor kell a gyerekorvoshoz első tanácsadásra menni?
favorite
 
 


Minyu!
Igazad van,nem több nem kevesebb az új oltóanyag ára,mint 8000 ft,azt ugyan nem tudom hogy ebben benne van e mind,de nem is az ára számít...A gyerekorvosom azt mondta,ugyan azokat kapja a régi szerint is,mivel az újból kombinált vakcinát kap a gyerek,az esélye ugyanúgy megvan belázasodni..De te gondolom a két szúrásra gondoltál!
Én sajnálom a legjobban amikor meg kell szúrni,(pedig 10 éve szurkálok,de a saját gyerekem mégiscsak más!Kép lehet hogy majd a jövőhavi oltást megbeszélem a dokibácsival,és megvesszük az újat!Bár Bencémet amaga a szuri nem nagyon izgatja...a 3.hósnál kiröhögte a dokitKép

Favorite!
Amióta hazajöttetek a kórházból,volt nálatok a doki?
Ha valamiben segítség kell,vagy nem tudsz biztosan valamit,azért van a tanácsadás(a nevében is benne van)a védőnő is azért van,hogy segítsen,megmondja hogy mit hogy csinálj.
A tanácsadás másnéven "egészséges rendelés".
Ha különösebb gond nincs,akkor ráérsz majd a 2 hónapos oltásra vinni!!

Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Minyu!

Most nézegettem meg a képeket,Gyönyörű a kisfiatok!
Nagyon édi,nekem a méhis tettszett nagyon!Kép

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Érdeklődni jöttem hozzátok, mert olyan régen hallottam Kisboráról, meg a kicsi Daniról. Ugye minden rendben velük? Ti biztosan többet tudtok róluk.

Cristi!

Bence gyönyörű!

Manka!

Jack baba, hogy van?

És minden régi ismerősnek, és ismertelennek is jó babázást kívánok!

Sziasztok,


Paga

Gabi
paga
 
 


Szia Melinda!

Patrikodnak nagyon boldog névnapot kívánunk! Legyen nagyon vidám, szép napja, de nem csak ma, hanem egész életében.

Viki
iviki
 
 


Cristi Kép
Igen, elég húzós az ára, viszont csak 1 szúrás van, és a mi védőnénink viszont azt mondta, hogy mióta javarészt ezzel az újfajta, kombinálttal oltanak, gyakorlatilag nincs utána láz, duzzanat. Ebben csak az a szomorú, hogy ezt meg kell venni ahhozm, hgy a manónak jó legyen Kép
Köszönjük a dicséretet fénykép ügyben,továbbitottam az illetékesnek Kép
pusz

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


VikiKép

Aranyos vagy,köszönjük a névnapi köszöntőtKép
Ma nemment ovcsiba,vendégeket várunk,és holnap is ünnepi ebéd leszKép
Tegnap voltam bent a bababoltban,most látta először Marika a VivcsitKép

Puszi

Melinda

Kép
kmelinda
 
 


Sziasztok!
Minyu!
Sajnos ez a magyar "egészségügy".Ha valami jobbat akarsz,akkor fizetni kellKép
De azért annyi jó az egészben,hogy meg lehet venni,és nem csak a 2006-os babák kaphatják.Egyébként a kisfiam tegnap óta újra a "régi"huncut kis kópé,már nem lázas!Kép
A dicséret neked is szólt!Kép


Drága Paga!
Nagyon örülök neked!!!!!
Sokat gondoltam rád,hogy vajon mi lehet veled? Jól vagy??Remélem igen!
Kisboráékról az az utolsó információm,hogy hála istennek jól vannak,Daninak jók lettek az eredményei!!!Kép


Melinda!
Patrikodnak Nagyon Boldog Névnapot!!!!Kép

üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Cristi!

Köszi a híreket Kisboráékról!
Igen jól vagyok, bár néha vannak nehéz napjaim, sokkal érzékenyebb vagyok a vetélésem óta, és ha eszembe jut az én pici babám még néha most is sírva fakadok. A jövőt illetően még nem tudjuk mitévők legyünk, sajnos az előzmények miatt nagyon félek egy újabb csalódástól, és ezért még nem tudtam/tudtunk dönteni egy újabb babát illetően. AZ idő sürget, mert már 37 éves vagyok, de képtelen vagyok dönteni.

Kicsit negatívra sikeredtem, de lesz ez még jobb is!

Jó babázást, és sok örömöt a picurokban! Vagyázzatok nagyon rájuk!

Paga

Gabi
paga
 
 


Szia Paga Kép,

Jó, hogy benéztél. Sajnos az én barátnőim közül ketten is járnak hasonló cipőben. Szerencsére mostanra eljutottak odáig, hogy mernek még egy babát vállalni. Persze ez már nem a felszabadult, aggodalommentes verzió de hidd el megéri! Nagyon sok erőt és kitartást kivánok NEktek és hidd el ezután már csak jó jöhet!!!!

puszi,
Kriszti

cuiccolo
 
 


Sziaaaaa Paga!
De jó, hogy ide is benéztél. Jack jól van, már több mint 8kiló, és élvezi a nagy sétákat a napsütésben.
Csatlakozom Krisztihez, ezek után már csak jó jöhet! Teljes szívemből drukkolok neked!

Gyere máskor is, persze én is benézek majd hozzátok.

Sok puszi:
Manka

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Cristi-Kriszta!

Hú de nagy már Bencéd, látom szeret repülniKép, nagyon szép kisfiú.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Szia Manka!

Rég írtál!Kép
Bence már tényleg sokat nőtt,6,5 kg.Szeret repülni,apávalKép
Amilyen szép,olyan huncut,és rafinált is Kép
Kicsit nyűglődik,jönni készül a fogacskája!Kép
Jack is már biztos sokat nőtt!Tejcsivel minden rendben?Nekem a fiatalember sztrájkolt pár napig,lázas volt az oltás utánKép

Pusz:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok,

röpke tizenkétórás szenvedés után, nem volt végig vajúdás, de szúrtak ott belém mindent, megszületett végre a kis Lusta fiam 3630 grammal és 54 cm-rel.A kórházzal maximálisan elégedettt voltam, és csak ajánlani tudom mindenkinek SZvitek Ágni szülésznőt. Kép Majd még jövök.
zanyiro
 
 


<font color="0000ff">Zanyiro!

Itt is gratulálok neked a fiad érkezéséhez!

És ha időd enged, tényleg gyere, és oszd meg velünk a részleteket is!

Üdv:

Zita</font>
pzita
 
 


Zanyiro!

Végre, már annyit gondoltam rátok. Gratulálok a kisfiadhoz. Mindkettőtöknek nagyon jó egészséget kívánok!!! Sok boldogságot és örömöt!

Iviki
iviki
 
 


Szia Zanyiro!

Gondoltam, hogy szülni vagy, azért nem jelentkezel.
Gratulálok a fiadhoz, jó egészséget mindkettőtöknek.
Nálunk még várakozás van. Elvileg szombatra vagyunk kiírva, de ma voltunk a dokinál és azt mondta, hogy teljesen zárt méhszáj, a héten nem valószínű a szülés.
Ha van időd, oszd meg velünk a részleteket.
Jó ismerkedést a babával.

Kata
kata7778
 
 


Zanyiro!

Gratulálok én is a fiadhoz és jó egészséget mindkettőtöknek.

Kata:
Hogy birod a várakozást? Nekem már nagyon babázhatnékom van. Én hétfőre vagyok kiírva, de nekem sem úgy tünik, hogy időre meg lesz.(habár a doki azt mondta hétfőn, hogy nálunk már szűken nyitva a méhszáj)

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Zanyiro(Orsi)!

Én is szívből gratulálok a kisfiadhoz,mindkettőtöknek jó egészséget,sok boldogságot és örömet kívánok!!

Kata,Anna!
Kitartás,szurkolok nektek!!

Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok,

nem tudjátok véletlenjül, hogy kell lekicsinyíteni a kép méretét???? Nagyon szeretném nektek megmutatni a kis lustát, de állítólag túl nagy a kép méret.
Mindenkinek köszönöm a gratulációkat, jólesik. Minden várandós kismamának kitartást!!!
zanyiro
 
 


Kata!

Az nem jelent semmit,hogy zárva a méhszáj. Az első babámnál a szülés előtt két nappal nekem is zárva vol, aztán éjjel elfolyt a vízem. A másodiknál 1 nap túlhordás után lett 2 ujjnyi és még 4 napig mászkáltam így, mire megindult a szülés.
IViki
iviki
 
 


Zanyiro

Ha office 2003-d van akkor a microsoft office picture managarrel. Ha ilyen nincs akkor bármelyik képnéző progival vagy a painttel is menni fog.

Üdv: Anna

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


2006. március 16.
Hajnalban újabb oxitocin terhelés. Az utolsó fél órában elkezdtem görcsölgetni, és már több mint kétujjnyira nyitva a méhszáj. A délelőtt folyamán rendszeressé váltak a fájások, doki fél kettőkor vár a burokrepesztésre. De sajnos közben ritkulnak a fájások, úgyhogy kitolódik az időpont fél háromra. Beöntés majd burokrepesztés. Mindkettő iszonyat nagy megkönnyebbülés számomra, tudom, hogy már nincs sok hátra. Nem sokkal ezután erősödnek a fájások, és egyre sűrűbbek. Egyre fáradtabb voltam a reggel óta tartó huzavona miatt, de próbáltam megúszni az EDA-t. Sorbán doktor közben már a harmadik kismaminak adta be az EDA-t, párom is biztat engem, hogy hamarabb túl leszünk rajta, de én félek tőle. Újabb méhszájvizsgálat, sajnos leállnak a dolgok lassul a tágulás, kaptam méhszájlazítót is&#8230; úgyhogy nyert az EDA.
Innentől felgyorsultak az események, egy óra múlva már négyujjnyi méhszáj, én meg tök jól érzem magam, annak ellenére, hogy annyi mindent kapok már, hogy meg se merek mozdulni, nehogy valami kiessen belőlem. Beszélgetünk a szülésznővel és a párommal. Aztán érzem az első tolófájást. Nekem azt hiszem ez volt a legrosszabb az egész szülésben. Barnus feje elég nagy volt, így 7 vagy 8 fájásra tudtam csak megszülni őt. A dokim ráadásul totál el volt havazva, úgyhogy várnom is kellett rá, ami akkor ott nem esett túl jól. Emlékszem, hogy átváltottam egy kicsit hisztérikus hangulatba, hogy nem bírom tovább és feladom&#8230;.Soha többet nem szülök, gondoltam akkor. Persze lehet, hogy én nem tudtam úgy nyomni ahogy kellett volna, de örökkévalóságnak tűnt ez a szakasz, hiába biztatott mindenki, hogy már látják a fejét.
Aztán 19 óra hét perckor kirobbant belőlem a lusta kisfiam. Sosem értettem, hogy miért mondják azt, hogy onnantól mintha mindent elvágtak volna, de szerintem nem lehet szavakba foglalni amit akkor ott éreztem. Barnus egyből felsírt, a pofija nagyon megviselt volt, és én el sem hittem, hogy túl vagyok rajta. A párom zokogásban tört ki, amire totál nem számítottam, nagyon megható volt.&#8230;én igazából nem fogtam még, hogy mi is történt.
Ahhoz képest, hogy úgy volt, hogy párom be se jön, nagyon nagy segítség volt, hogy mellettem volt, nem tudom ,hogy csináltam volna végig nélküle, bár hozzátartozik a dologhoz, hogy ő többször akart menekülni, de én nem engedtem és utólag nagyon büszke magára, hogy bent maradt velem.
Maximálisan meg voltam elégedve a kórházzal, a kezdeti kétségek ellenére és benttartozkódásom alatt végig biztonságban éreztem magam, és én is meggyőződhettem az ott dolgozó emberek szaktudásáról.
Másnap mikor először kaptam meg a kisfiam, mondtam páromnak, hogy amint úgy gondolja összehozhatjuk a hőn áhított kislányt is.Kép
zanyiro
 
 


Zanyiro!

Én is éreztem úgy, hogy nem bírom tovább, és mondtam is. Szerintem sokan vannak így. De látom neked se vette el a kedved a következőtölKép). Ez jó. Másodiknál már gyorsabban megy a tágulás ámKép
Mégegyszer gratulálok nektek. És sok-sok tejcsit!!!

Viki
iviki
 
 


Zanyiro!

Jó neked, hogy már túlvagy rajta.
Teljesen meghatódtam a leírtakon, könnyes lett a szemem is.
Én még mindig várakozok, semmi jele a szülésnek.
Mostanában minden baba késik. Miért van ez?

Kicsilány!
Nehezen bírom, már úgy érzem magam, mint egy vágóhídra készülő...Nehézkes minden. De egyébként jól vagyunk, és csak ez számít.
Egyre türelmetlenebb vagyok, mindenki szül, én meg csak várok. Ez nem igazság. Már én is egy bömbölő babát szeretnék, nem egy hatalmas pocit. Abból elég volt.
Neked ki az orvosod?

Üdv mindenkinek
Kata
kata7778
 
 


Sziasztok!

Zanyiro: NAGYON GRATULA a kis lustasághoz Kép Legyen benne sok-sok örömötök Kép
Én is teljesen elérzékenyültem, a szülés történeteden. Csodás élmény lehetett. Persze a vajúdás szakaszt annyira nem irigylem, mert az tényleg nem lehetett kellemes, de azt hiszem a végeredmény a fontos Kép

Kata és Kicsilány: nektek drukk ezerrel. Kitartás csajok, már nektek sincs sok hátra és a karotokban tarthatjátok a kicsi drágát Kép

Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Zanyiro,
Olyan megható volt ahogy leírtad, gratulálok a babához:-)

Kata és Kicsilány,
kitartást nektek!

Kisvirág,
Tegnap nem voltál a felkészítőn:-( Érdekes volt egy fogdoki tartotta a kismamák és a babócák fogápolásáról. jövőhéten jössz már?
Olyan érdekes, hogy egyre izgatottabban megyek a korház felé, pedig még azért van jó pár hetem:-)

Mindenkinek szép napot!

Kari
(30+3)
kari
 
 


Szia Kari!

Tegnap apa elcsábított nézelődni egy kicsit. Lehet, hogy a baba előtt még lakást újítunk és megnéztünk pár dolgot Pesten.
Jöv.héten szeretnék menni a felkészítőre. Kedden megyek vissza a dokihoz és remélem mindent rendben talál és engedi, hogy többet mocorogjak Kép
Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kata!

Az én orvosom Széles Ferenc.
Már én is nagyon türelmetlen vagyok, habár hétfőig még van időm. Hátha.Mondjuk én a jövőhét pénteknek örülnék a legjobban, mert az apuci szülinapja. Két legyet ütnék egycsapásra. :-)

Zanyiro:
Engem is meghatott a szüléstörténeted. Remélem én is valami hasonlót fogok átélni.

Üdv:
Anna

Anna
KépKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
kicsilany
Budapest XVIII. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma voltam CTG-n. Már produkáltunk egy fájást.
Kedden megyünk a doki bácsihoz, és megmondja, hogy meddig várunk (utánna be kell feküdnöm).
Bízom a hétvégében és a jövő hétben. Nagyon nem szeretnék befeküdni.

Jó hétvégét mindenkinek.
Kata
kata7778
 
 


Zanyiro,
gratulálok a picurgádhozKép
Lánykok,nem tudjakok nekem meg mondani, a felkészítőkre hol tudnék jelenzkezni. Lassan befejezem a munkat( fonokom elkuldott szabadsagraKép), és szeretnék egy kicsit jobban foglalkozni ezzel már.

Leginkabb a szoptatssal kapcsolatosan érdekelne.
Előre is köszönöm a válaszokat.
Legyen szép napotok, jó hétvégét mindenkinek

Mónika
cmónika
 
 


Szia Móni!

Ebben a kórházban nem kell jelentkezni a felkészítőre, csak odamész és kész Kép (Fizetni sem kell) Nem kell mindegyik ott lenned, csak ami érdekel. Az előadások 16:30-tól kezdődnek.

Most épp már a 5. alkalmom lesz, de ápr. végén kezdőik egy újabb 7 alkalmas tanfolyam.

Időpontok az előadásokra:
03.29. Az újszülöttekről
04.05. Otthon a babával (A védőnő tanácsai)
04.12. Terhestorna, mozgásformák, relaxáció

04.20. Mitől alternatív az alternatív (Lehetőségek a kórházban)
04.26. Bábadélután (Hasznos tanácsok a szülőszobán)
05.03. Szülészeti fájdalomcsillapítás
05.10. Baba-mama szájápolás
05.17. Az újszülöttekről
05.24. Otthon a babával (A védőnő tanácsai)
05.31. Terhestorna, mozgásformák, relaxáció

köv. 09.07-től hetente és az utolsó turnus 11.02.-tól

Remélem tudtam segíteni.
Mikorra várod a picurit?

Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szia Kisvirág!

Köszönöm szépen a válszod, a kis tündérkét május 12.-re várjuk.
De a 4 d a csajszi azt mondta, hogy szerinte már meg lesz már április végén.
Igazából nem izgulok e miatt, ugy is akkor fog meg születni amikor Õ ugy godolja, vagy amikor a doki bácsival meg beszéljuk. Mert ugyan is sajna biztos, hogy császározni fognak a szemem miatt.Kép
Na de nem ez számit, ha nem a egézség.
Te mikorra várod a kis pocaklakod? Kis srác, vagy kis csaj?Kép

További kellemes hétvégét kivánok nekedtekKép

És még egyszer köszi a segítséget.

Móni
cmónika
 
 


Szia Móni!

Akkor már neked nincs sok időd Kép Kicsit irigyellek. És miért kell a szemed miatt császár? Én is szemüveges vagyok, de a dokim még nem mondott ilyet. Úgy tudom nem a dioptria számít, hanem azt hiszem a szemfenék vizsgálat. Bár nem vagyok szakértő.
Hát nekem még sok időm van. Július közepére vagyok kiírva és kisfiú lesz a drága Kép

Kisvirág

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Van köztetek valaki aki Székely dr.-nál szült, vagy fog szülni? Meg tudnátok írni a tapasztalataitokat? Köszönöm
mutter
 
 


Sziasztok!

Már annyira lemaradtunnk, alig alig ismerünk vkit, DE NAGY SZERETETTEL KÖSZÖNTJÜK AZ ÚJ GYERMEKEKET A NAGYVILÁGBAN, JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOKSOKSOKSOKSOK TEJET KÍVÁNUNK!

Oltással kapcs
osztom Minyu véleményét, mi is megvettük, ugyan sajnos akkor nem tudtuk felhasználni... de most az egyéni oltástervünk miatt mi már az újat kaptuk, meg sem kottyant.

Hozzá kell tennem, hogy szedünk egy homeopátiás immunerősítő bogyót. A gyógyszerész szomszádasszonyom mondta, hogy ha oltás előtt 2 nappal adod a babának, akkor jobban viselik. Ha kéritek megkérdezem a pontos adagolását.

Ja... neve THUJA.


PAGA
SZIA!!!!!! Köszi az érdeklődést, később, meg talán priviben megpróbálok majd többet is írni...

Andi
kisbora
 
 


Szia Kisvirág!

Már nincs és minden egyes nap ugy érzem már, hogy a mamut hozzám képest kutya - füle, pedig a hizásbanmég csak 4,5kg- nál tartokKép
Igazáűból emlitettem a szemem diopria méretét a dokimnak még a terheségem elején. Akkor elküldött egy szemorgvosi kivizsgálásra. Mostanság voltam, a doki csaj azt mondta és írta, hogy nem látja különösebb akadályát a szülésnek.
A lelet alapján, se a dokim ésmost már a szülésnő se engedi a normális szülét. Kicsit abban reménykedek, hogy mire oda érek nem kell az a fránya császár.Kép

Neked is hamar el jönn az idő, legalábbis nálam igy volt. Az utolso pár hét pik- pak el telt.Kép Most, hogy 6 hét van, most érem azt, hogy lassul az idő.

Előszőr a párom kisfiut várt, de most már szinte jobban oda van a kiscsajért mint, ha fiu lenne.

További jó pocakosodást.

Szép napot kívánok nektek.

Móni
cmónika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?