Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

oné!szerintem anyosodnak igaza van mert két orvos ha egy véleményen van az a biztos de lehet a másik doki mást mondana akkor viszont egy harmadikhoz is elkéne menned!több orvos többet lát!biztos jot akar neked!

Bufo!magyarba ez a virus van most hányás,láz hasmenés anyum is mesélte hogy öcsém beteg meg munkatársai is!pihenjetek sokat,diétázatok!jobbulást kivánok!

tücsi én ma szerintem kurkumás tejszines ananászos csirkét csinálok!holnapra még nem tudom!lehet cigánypecsenyét hasábkrumplival!tegnap egybesült fasirt volt kukorica salival fasirtba raktam sonkakockát meg gombát!a héten volt pörkölt is nokdelival!válogassKép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


ZsuzsaKép
Nagyon vigyázz magatokra! Van gyógyszered, tudsz valamit szedni?

MesiKép
Én bolognai spagettit csináltam, meg egy kis zellerkrémleves lesz. Ezt nemrég ettünk előszőr és nagyon fincsi volt. Pedig azt hittem, hogy ehetetlen kaja!

GyöngyiKép
Háááát sajna tényleg elég rosszul néz ki a görbéd. Remélem a gyógyszer segít!
A closti pedig csak akkor okozhat bajt, ha nem vagy ellenőrizve. Biztos te is olvastad, ha a tüsző nem akar megrepedni, akkor adnak egy tüszőrepesztő szurit. Így nem tud ciszta kialakulni belőle. Azért ha nem adnak hatalmas adagot, általában nem okoz problémát!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Köszi az infót.
Most olvasom csak, amit írtál Mesinek. Hogy mi mennyire egyformán gondolkodunk. Nálunk is bolognai spagetti volt ebédre, és tegnap volt krémleves.
A lányom imádja a tésztát. A krémleveseket meg azért szereti, mert pirítani szoktam neki hozzá kenyérdarabkákat. Ráadásul, tök gyorsan kész van.

Tücsi!
Szerencsére mi vasárnap mindig valamelyik szülőnél eszünk. Szerintem a lányok, most jó sok választási lehetőséget felsoroltak. Majd ird meg melyiket választottad.

Virág!
Tudom, hogy nem akar rosszat anyósom, de nem is tudom érdemes-e elmennem másik dokihoz is.
Olyan rossz, már mindenki a második unokát várja, nekünk meg nem akar sikerülni.
Szerintem megvárom a gyógyszert, és utánna meglátom még mit tegyek.

Bufo!
Jobbulást kívánok nektek. Remélem nem adjátok át egymásnak a betegséget. Sajnos a vírus most szaporodik ebben a jó időben.

Majd este jövök, mert szülinapra megyünk
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

 
 

Sziasztok!

Mostanra sikerült végigolvasnom benneteket Kép

Mesi
Én hagymalevest csináltam sajtos pirítóssal és rakott krumplit. (remélem, elég lesz holnapra is, mert holnap már nem akarok főzni Kép )

Jobbulást a betegeknek! Én szerencsére eddig megúsztam (kopp-kopp-kopp)

Hmm.. a november úgy tűnik fura hónap volt menstruációs szempontból. Addig nekem rendszeresen 28 nap volt, aztán novemberben volt egy 42 nap, és onnantól beállt 34-re. Bár februárban már szerencsére nem tudtam tesztelni, hogy akkor is annyi lett volna Kép

szamy
szamy
 
 


SziasztokKép
Elköltöztetek? Vagy mindenki hétvégézik?

GyöngyiKép
Akkor ezek szerint nálad nem jött be a tea? Én még gyötröm magam vele, de a hőm kísértetiesen hasonlóan alakuk az előző hónaphoz. Úgy döntöttem, jövőhéten elmegyek a dokihoz. Ha másért nem, akkor legalább azért, hogy mit lehet tenni ilyenkor. (mármint hogy nincs pé.) Amúgy tegnap egész este ezzel kapcsolatba kutakodtam a neten. Mindenhol azt találtam, hogy gyógyszer után 1-2 hónapig visszaáll a peteérés, lesz rendes vérzés. Ennek az az oka, hogy az elnyomott peték ott állnak lesben és csak arra várnak, hogy kiszabadulhassanak. És ha nincs gyógyszer hatás, rögtön meg is teszik. Ez kb. tart 1-2-3 hónapig. És csak kb. a 3. hónaptól kezdődnek a rendszertelenségek, pé. elmaradása. Ekkortól kezd magárhoz térni a petefészek és újra érlelni a petéket
Ezért mondják, hogy fog. gátló elhagyása után rögtön próbálkozni kell. Ha nem, akkor meg türelemmel ki kell várni a 1/2-1 évet, hogy magától visszaálljon a peteérés. Jó mi? Ezt találtam sok helyen:

""Amikor több éves gyógyszer szedés után tervezetten jön a baba, a tankönyvek szerint 3 hónapig kell új éleetet élnünk, egészségesen és azután jöhet a baba. Igen ám, de amikor a gyógyszer szedését abbahagyjuk, ezek az előbb említett félig megérett, várakozó petesejtek tovább érnek és van peteérés, néha több is. Ezért kb rendszeres a ciklus a gyógyszer abbahagyása után néhány hónapig. Kb mire letelik az előírt 3 hónap, addigra ezek elfogynak és elkezdődik a vérzészavar, hiszen a petefészek nem tért magához az új tüszők érlelésében. Tehát ekkor kezdve a baba programot jön a kudarc élménye."
Nekem sajna nem jött be az első variáció, mivel nem lett pé.-sem rögtön a gyógyszer után......de nem is akarok várni 1/2 évet. Ezért megyek dokihoz.

Én meg attól félek, mindjárt elvérzek.....Már 7 napja megvan és még mindig nem akarja abbahagyni. Gondolm ez is a hrmonális dolgok miatt van. Már csak ezért is érdemes elmennem orvoshoz, hogy ezt elmondjam neki....


SzamyKép
Azért ez jó, hogy nem tudtad már letesztelni, hogy beállt -e a ciklusodKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!
Bocs,hogy belekontárkodok a topicotokba,de már régóta olvasgatlak titeket és nagyon szimpatikusak vagytok.
Koda!
Nekem sikerült a lehetetlen,gyógyszer mellett lettem terhes.Kb. másfél évig szedtem a gyógyszert,rendszeres és pontos volt a mensim,egészen szeptemberig,amikor legnagyobb rémületemre nem jött meg.azért volt a nagy riadalom,mert mindenre gondoltram,csak arra nem, hogy babát várok.Most már 29 hetes kismama vagyok,és eddig minden rendben.A doki szerint nem ez az első és utolsó eset.
tehát nem minden esetben kell sok regenerálódás a szervezetnek.
Sok sikert és remélem nem gond,ha néha benézek hozzátok!
Mona

Kép
KépKép
monaszisza
 
 


sziasztok!jo nagy erre a pangás!

koda!a barátnöm most várja a második kisbabáját és gyogyszer mellett jött össze neki meg az elsö baba is!ugyhogy mona jol mondja nem mindig kell kiürülni a gyogyszernek ahoz hogy baba legyen meg egészséges!amugy még mindig erösa vérzésed?vagy csak foltozgat?

szamy azért irigyellek hoy nem kellett már megnézned hogy jo vagy sem a ciklusodKép

na megyek sütitsütni késöbb jövök még!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


MonaKép
Gyere csak bármikor, szívesen látunk! Nagyon gratulálok a babához!Kép
És igen, én is tudom, hogy mindeki másképp működik. Van aki rögtön terhes lesz és van akinek tényleg el kell telnie több hónapnak, hogy összejöjjön fog. gátló után. Csak gondoltam megosztom Gyöngyivel az olvasottakat, hogy lássa, tényleg az a nagy átlag, ami velünk történik. Tehát lehet, hogy várni kell egy kevesetKép

VirágKép
Szerencsére ma már alábbhagyott a vérzés. Csak azért furcsállottam, mert nekem max 4 napig szokott tartani. Na de én sem vagyok már mai csirke és a gyógyszert is nemrég hagytam abba. Mit is várhatnék?Kép
Milyen sütike lesz??

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Most sikerült csak a gép elé ülnöm. A kicsi lányom nem akart elaludni. Egy órát kellett mellette feküdnöm mire sikerült elaludnia.

Koda!
Amit irtál, az melyik gyógyszerről szól. Mert az elején nem irtad. Most a CLosty-ra gondoltál vagy fogogátlóra?
Jaj olyan kíváncsi vagyok, hogy neked mit mond a doki. Lehet együtt kezdjük el szedni a Closty-t. Mivel, ha nekem megint késik akkor lehet, hogy együtt lesz meg nekünk.

Biztos a gyógyszer abbahagyása miatt lett most hosszabb a vérzésed. Anno nálam is így volt. Igaz csak két hónapig, mert a harmadikban terhes lettem.

Virág!
Küldhetnél egy kis sütit.
Méred a hődet ebben a hónapban? Van már időpontod a dokihoz?

Mesi!
Veletek mi a helyzet? Mit főztél?

A hőm ma reggel is 36,6 volt, ugyhogy a jövöhéten telefonálhatok a dokinak, hogy akkor most mikor menjek vérvételre, mert ugye nem akar emelkedni.

Kép

Kép
oné
 
 


Bufo!

Jobban vagytok már? Sikerült főznöd, vagy feküdnöd kellett?

Mona!
Gratulálok nektek!
És Kodda jól írja, gyere csak nyugottan.Te leszel az első aki szülni fog közülünk. Remélem elmeséled majd az élményeidet.

Kép

Kép
oné
 
 


Halihó lányok!

Na, hazaértem. Nagyon szupi volt a hétvége, hál' Istennek semmi különösebb problémával. Péntek este és szombat délelőtt azért érdekes módon nagyon fájt a hasam, de ráfogtam a pénteki (többszöri) csípős kajákra, aztán abbamaradt. A barnázás sajnos visszatért tegnap és ma is tart. Holnap megyek reggel vérvételre, aztán csütörtökön uh-ra. Kíváncsi vagyok, mik a fejlemények.
Lányok, lehet, hogy én csak holnap reggel jövök, mert annyira éhes vagyok, és ahhoz hogy egyek, még főznöm kell valamit. Kép
De reggel mindenképpen jövök!

KépKép
titi_27
 
 


TitikémKép
De jó, hogy újra köztünkKép A csütörtöki Uh miatt szurkolokKép Pihenj addig is. Mást tényleg nem tehetsz magatokért!

GyöngyiKép
A fogamzágátló elhagyása utáni állapotról írtam neked. Azt még elfelejtettem mondani, hogy nagyon ajánlják az E vitamint szedését, pontosan a ciklus helyreállítása, peteérés serkentése miatt. Erről is rengeteget írtak a neten, elolvastam vagy 1000 hozzászólást, véleményt. Veszek is egy dobozzal, 100mg-os kiszerelés kell 2 héten át minden nap 1 szem, majd 2 hét szünet. És újból ismételni. 3 hónapos kúra ajánlott. Nem árthat!
Én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mond a dokim. Ilyen jellegű dologgal még nem voltam nála, fogalmam sincs, hogy mennyire jártas a dolgokban. Én már simán el tudnám mondani neki, hogy milyen vizsgálatok kellenének, mit nézessen meg nálamKép Ja, azt még nem is mondtam, hogy ebben a hónapban ugyan úgy feszül a mellem, mintha szoptatnék. Ez még csak a 6-7. nap, úgyhogy nem lenne még aktuális a mellfeszülés, esetleg mensi előtt. Gondolom ez is valamelyik hormon túltengése. Komolyan olyan érzés, mintha belövelne a tej bármelyik percben......
Szóval szerintem nem ártana egy hormontükör, mondjuk a 19 vagy 21 vagy 23. nap. Legalább látszódna az is, hogy van -e pé-m?!

Most mi is megyünk ingyenebédre anyósomékhozKép Mindig nála ebédelünk hétvégén egy nap. Olyan jó, mert finomakat főz mindigKép Most egy kicsit későn megyünk, mert Marci most kelt fel.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

Az E-viatmint szedttük a férjemmel két hétig (utánna elfogyott),mivel a védőnő nekem is ajánlotta. Az uramnak is adtam ,mert állítólag növeli a "kisfickókat".
De jó hogy írtad, hogy 3 hónap meg 2hát szünet.

A mellem nekem is nagyon feszült februárban, de a dokim azt mondta, hogy mivel késett, ezért a hormonok dolgoztak a szervezetemben.

Hogyhogy a fiad ilyen sokáíg alszik? Mikor fekteted le délután?

Titi!
Nagyon örülök, hogy újra itt vagy. Vigyázz magatokra, és pihenj a vacsi után. Ugyis jó filmek lesznek este.

Virág!
Merre vagy?
És a többiek. Mindenki élvezi még a hétvége utolsó óráit.

Vacsi után jövök.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!
Titi!
Nagyon szorítok,remélem nem lesz semmi gond!
Köszönöm a gratulációkat,nagyon kedvesek vagytok!
Már várom a babát,de izgulok, mivel a fiam már 11 éves elmúlt,így újra bele kell jönnöm a babázásba!
Nehezebben is viselem a terhességet,nyöszörgős vénasszony lettem!
Mona

Kép
KépKép
monaszisza
 
 


Szia Mona!

most olvastam, hogy ovónő vagy. (a nővérem is az) Szerintem hamar belejössz újból a babázgatásba. Akkor ti nem is terveztétek, hogy lesz mégegy babátok?
A fiad mit szól hozzá? Biztos nagyon várja már.
Na megyek fürdeni.

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok lányok!

Bocsi, eltűntem nagyon... Kép Diliház van a munkahelyemen, és ettől minden este hulla fáradt voltam... Olvasni leültem a gép elé, de írni már nem volt erőm!

Titi,
ezek szerint jól érezted magad? Ugye hogy jó volt a szálloda nagyon? Meg a víz is... Kép

Kérhetek tőletek valamit? Ha valaki ráér csinál nekem egy görbét a hőmérsékleteimmel?

1. 36.5
2. 36.4
3. 36.5
4. 36.3
5. 36.1
6. 36.4
7. 36.5
8. 36.4
9. 36.3
10. 36.5
11. 36.5
12. 36.5
13. 36.5
14. 36.5
15. 36.8
16. 36.7
17. 36.8

Köszönöm előre is!

pusz,
Ági
csné
 
 


Csné, ági, Milyen dátummal indul az első napod?

KépKép
eszterke80
 
 


Szia,

február 23. az első nap, és 5 napos a menstruációm, ha ez számít... Kép
ja, és 28 napos egy ciklusom...
csné
 
 


oké, készül...

KépKép
eszterke80
 
 


köszike... Kép))
csné
 
 


Helló!
Gyöngyi,
Kicsit későbbre terveztük a babát.Ugyanis a párommal nem sokkal azelőtt költöztünk össze, hogy kiderült:babát várunk!Azóta megvolt az esküvő is.
A fiam egy régi,rövid ideig tartó kapcsolatból született, és egyedül neveltem több mint 10 évig.Ezért kicsit féltékeny a tesójára,de megértem,hiszen eddig ő volt a család középpontjában.
Rimar,Ancsi
Én is a gyöngyösi kórházban fogok szülni!nektek ki az orvosotok?
Lányok,
holnap megyünk 3D-s uh-ra,annyira várom!De izgulok is, hogy rendben lesz-e minden!
Mona

Kép
KépKép
monaszisza
 
 


sziasztok!nem tüntem ám el csak ma pihi nap volt hosszu volt ez a hétKép

oné igen mérem a hömet most van fent ugyhogy ugy néz ki ez a honapom rendbe lesz már várom hogy leesen és pé-m legyen!holnap nekiállok ugybol szedi a folsavat meg elkezdem az elevitet!dokihoz még nincs idöpontom mert férjem megy el most két hétre és megbeszéltük utánna kérek majd hogy együtt tudjunk menni!

koda mákosbélest sütöttem isteni lett!ebbe a honapba a mensim nekem is hosszu volt mert ezelött mindig ugy volt hogy elsö nap alig második nap sok aztán harmadik nap kevés és negyedik nap csak foltozgatott most négy napig sok volt háromig foltozgatott de gondolom azért mert két honapig nem jött meg!

titi!ne aggodj nem lesz semmi baj,tényleg csak pihenj sokat!örülök hogy jolérezted magad!majd ha lesz idöd holnap bövebben is számolj be!

mona te se izgulj bizti rendbe lesz minden!ugy irigyellek én is mennék már szivesen 3D re mondjuk nálunk csak 4d-je van dokinak de tök mindegy én is menni akarok!

remélem nem fogtok kismamák eltünni mert azt veszem észre lassan már senki régi nem lesz ebbe a topicba!Képcupi user zsepy sincs már!anita is mesi is ritkán jönKépmég a végén egyedül maradok!

joéjt mindenkinek puszi szép álmokat

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Eszterke köszönöm neked előre is, viszont most megyek aludni, mert reggel korán van kelés!

Holnap jövök és megnézem a táblázatomat. Kép

Jó éjt mindenkinek!
csné
 
 


Csné Ági görbéje:
Kép

KépKép
eszterke80
 
 


Pont most lett kész!! Remélem még itt vagy !8.-ra tette a peteérést, most kell hajrázni!!!!!( Nem aludni!!!)
Jó éjt puszi: Eszter

KépKép
eszterke80
 
 


Jó reggelt!

Nem aludni mentem!!!!!!! Kép
Most láttam a görbét.... Nagyon köszönöm neked! Viszont ma megint csak 36.5 volt. Kép Ez most nem jó ugye? Nem fenn kell maradnia, ha baba van????

Ági
csné
 
 


Sziasztok!
Újra itt vagyok.Jó sokat írtatok, mostanra olvastam végig.Reggel mindig ez az első dolgomKépHa nem tudok jönni valamiért,már hiányoztokKép

Mona!
Én is üdvözöllek közöttünk, gyere sűrűn.Örülök, hogy te is gyöngyösön fogsz szülni.Az az igazság, hogy én már kezdek kétségbe esni, mert még nem tudom kihez kéne járni!Most egerbe járok,de nem szeretnék itt maradni, mert a gyöngyösi kórház sokkal szimpatikusabb,de sajnos nem ismerek egy dokit sem.Már egy ideje mindenhol próbálok érdeklődni hogy kit válasszak, de eddig sikertelenül.KépMár arra is gondoltam, hogy elmegyek a kórházba és egyszerűen megkérdezek egy szülésznőt, hogy kit ajánl?Örömmel venném, ha tudnál némi információval szolgálni!Így azért nehéz, hogy az ember nem ismer senkit.
Nem tudod véletlenül, hogy el lehet menni a szülészeti osztályra szétnézni?Szoktak ilyen látogató napokat megjelölni, de nem tudom, ott van-e?Előre is köszi a válaszodat.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Köszi Virág, hogy hiányoltál, de én mindig jövök, amint tudok. Zsolti most csicsizik, úgyhogy szabad a pálya. Holnap viszont csak este leszek, mert megyek be a munkahelyemre, ott meg nincsen net.
De Cupi, Zseppy, Krumpibogar, User tényleg nagyon eltűnt.
De legalább mi összetartunk.

Lányok!
Nekem még mindig 36,85 a hőm. Most vagy nincs pé-m ebben a hónapban (ez elvileg lehet a pajzsmirigyem miatt is, mert az okozhat mensi zavart), de én hülye, most nyugodtan röhögjetek ki, már lassan bebeszélem magamnak, hogy mi van, ha terhes vagyok. Hülyeség, mi? De úgy puffadok is. Akkora a hasam, mint Zsoltival 4 hónapos terhesen. Most próbálgatom, hogy nem eszem lisztes dolgokat, hátha lisztérzékeny lettem, de még mindig nagy a hasam. Lehet, hogy ma csinálok egy tesztet, csak, hogy megnyugodjak. Pénteken megyek izotópos vizsgálatra, ha baba lenne, tuti ártana neki.

Titi!
Örülök, hogy itthon vagy. Minden jó volt, ugye? Képek, beszámoló? Hmm?

Ági!
Klassz a görbéd. Írigy vagyok!

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Íme a két utolsó hónap összetéve.
Az üres karikákat ne nézzétek,azok nem érvényesek, mert akkor hajnalban mértem, amikor alacsonyabbnak is kell lennie.

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!tücsi lehet hogy baba van én sem akarom bebeszélni neked de ebbe a honapba nagyon beleélted magad hogy nem lesz baba és lehet azért jött össze csinálj tesztet!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


MesiKép
Igen, csinálj tetsztet, mert kell a bizonyosság a vizsgálat miatt. Én is csináltam múlt hónapban, csak hogy tudjam szedni a gyógyszereket a torokbetegség miatt. Persze fel kell készülni a negatív eredményre.

RimarKép
Sok sikert az orvosválasztáshoz! Remélem hamarosan eredményre jutsz, mert már tényleg elkelne egy dokiKép

GyöngyiKép
Akkor neked nem mondtam újat a ez E vitaminnal kapcsolatbanKép Kéne venni, de olyan lusta vagyok lemenni a gyógyszertárba.....

ÁgiKép
Holnap még feljebb mehet. Ilyen leesések beleférnek. Ha viszont tényleg ilyen kevés napig marad fent a hőd, azt orvosolni kéne. Így nem tud a baba megtapadni.

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Kicsit jobban vagyunk. Ma még nem hánytam ennek örülök. Olyanok vagyunk mint a rokkantak. Sajnos az éjszakáink borzalmasak, szinte óránként kelünk. Dávidnak bárhogy szívjuk és cseppentünk állandóan tele az orra és folyik le a torkán amitől köhög és néha hány miatta. A szemcseppentéshez ketten kellünk, mert egyedül nem tudom lefogni, pedig már lovaglóülésben vagyok rajta.
Délutánra erőt kell vennem magamon, mert dokihoz megyek, hogy megbeszéljük mikor menjek genetikaiuh-ra a héten.
Beléptem a bűvös 12.hétbe de nem érzek javulást. Biztos a betegség is rásegít.

Virág
Nagyon szép lett a szoba. Ügyesek vagytok!

Titi
Örülök, hogy jól alakulnak a dolgok. Látom mégis elmentél pihizni egy kicsit, jól tetted.

Tücsök
Végül mit főztél?
Egyébként lehetséges, hogy baba legyen?
Az első görbéd egészen jól néz ki. A második még mindig lehet jó, ahogy nézem még csak a 13. nap.

Rimar
Biztos van olyan nap amikor körbe lehet nézni. Hívd fel a kórházat és megmondják. Általában szülésfelkészítő keretében mindent megmutatnak. Szinte minden kórház szervez már ilyet.

Monaszisza
Üdv köztünk!Kép
Ne mondj ilyet nem vagy vénasszony az még odébb van. Örülj a babának és pihenj sokat, már ha teheted.

Koda
Nem kaptam semmi gyógyszert, mert lázam nem volt. Ha lett volna akkor is csak algopirin. Csak sok folyadékot kell innom és pihenni. A vírusra nem adnak semmit.
Fel a fejjel a baba ügyben. Biztos sikerülni fog. Menj el dokihoz ahogy tervezted és mondj el mindent. Ha rendes szerintem kérhetsz is tőle ilyen irányú vizsgálódást. Nem törvényszerű megvárni a fé 1 év sikertelenséget, az senkinek sem jó. Tehát hajrá!

Oné
Mikor kell menned legközelebb dokihoz? Kapsz újabb gyógyit, vagy peteérést néz?

Zsuzsa

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo!

Végül egyik javaslatot sem főztem meg, hanem hússal töltött krumplit csináltam. Sajnos nem a 13.napon vagyok, hanem a 23-on.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Jó reggelt lányok!

Kicsit később jöttem, a vérvétel miatt, ami persze nem jött össze. Először még a körzetihez kell mennem, ő fog adni beutalót, és azzal fognak vért venni. Úgyhogy így tolódik péntek reggelre.
De jó újra itt lenni közöttetek!

Néhány mondat a hétvégéről... tényleg szupi volt, a víz 32 és 36-37 fokos (gyógyvíz). A barátnőm unitesói is ott voltak (véletlenül), aki egészségügyis, ő is mondta, hogy nyugodtan menjek be a melegebbe is, nagyon jól esett a fürdőzés. Nem fürödtünk túl sokat, inkább pihiztünk. A szaunára nagyon ácsingóztam, de persze, így nem mentem. Képzeljétek, viszont defektet kaptunk. Még jó, hogy volt férfi ismerős, aki kicserélte a gumit, nehogy megemeljem magam. Szóval, összességében szupi volt, jót pihiztünk, dumcsiztunk.

A babácskáról... pénteken már ijedeztem, mert még idebent kezdett fájni a hasam, és egész reggelig nem hagyta abba. Szerintem a csípős kajától lehetett, valószínű meghajtotta a hasam, vagy nem tudom mi, mert szombat reggel úgy rohantam fel a reggeli után wc-zni. Szóval, akkor megkönnyebbültem, és utána rendben volt minden. Aztán estére megjelent a barnaság, és azóta van. De tudjátok, most már nem ijedtem meg ettől nagyon, annyi embertől hallom, hogy ilyen létezik. Lényeg, hogy ne legyen vérzés. Bízom benne, hogy az Ég tényleg azt akarja, hogy a kicsike megmaradjon. Szóval, most várom a csütörtöki kontroll UH-t. Remélem, él még odabent a baba. De miért ne élne? Néha olyan hülye vagyok, csak azért megijesztett kicsit a doki. Pedig csak realista volt, én is az vagyok. Csak olyan fura, hogy nem tudni, mi történik odabent, és így élni a napokat, hogy majd csak az UH mondja meg, dobok-e a kicsi szivecskéje. Kép

De mint eddig is, most is úgy gondolom, miért lenne bármi gond is? Nem fogok pánikolni! (Látjátok, milyen hülye vagyok? Egy kis vérzés, meg barnaság, és máris kész paragép lettem. Na, nem mintha azelőtt nem lettem volna az.) Szóval, tolom a napokat, és várom a csütörtököt.

KépKép
titi_27
 
 


Mesikém, fotót sajnos nem igazán csináltunk, csak 2-t bent a fürdőben, azokat majd letöltöm, és felteszem.

Látom, mennyit írtam, és milyen sok hülyeséget a félelmeimről. Ne haragudjatok rám, tudom, hogy bolond vagyok, de azért olyan jó kibeszélni magamból, miket érzek és gondolok.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Most értem haza,csak gyorsan végigolvastalak titeket. Majd délután jövök, mert sok a házimunka.

Amúgy képzeljétek vérvételen voltam, mert reggel 36,8 volt a hőm. Csütörtökön kell újra menni.

Na sietek, és jövök beszámolni.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Húúú, Gyöngyi, majd gyere mesélni mindenképp!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányokKép

Egy másodpercem van, hogy üzit írjakKép
Sajnos kicsi fiam a hétvégén beteg lett, nagyon magas a láza, szinte folyamatosan, éjszaka alig alszunk valamit, hűtőfürdő stb.
Tegnap volt kinn nála orvos, írt gyógyszert.
Azt mondja, valami járványos fertőzés, elhúzódó magas lázzal, hasfájással, hányingerrel esetleg hasmenéssel.

Sajnos a két hetes itthonlét+betegség után csupán egy hétig volt oviban, és íme egy újabb betegségKépKép

Remélem a pocaklakónak nem lesz semmi baja, ha netán én is elkapom!

Megpróbállak majd olvasni benneteket, ha elszunyókálKép

Monaszisza!
Azt viszont láttam, hogy te gyöngyösi vagy és a gyöngyösi kórházban szülszKép Hát ez nagyszerű!Kép
Lehet, hogy találkoztunk is már?Kép

Az én dokim dr. Fehér. A tiéd ki?
Én 15 hetes vagyok, a héten lépek a 16-ba.Kép

pusszantalak lányok,
később leszek mégKép

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Hát, nos, szóval... megcsináltam a tesztet. Persze negatív lett, de hát mi mást is várhatta volna.
De akkor miért ekkora nagy a hasam. Ennyit híztam volna? Az nem lehet! Azt hiszem, pénteken az izotópos vizsgálat előtt én is benevezek még 1 vérvételre.

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Tücsi!
Ne keseredj el hisz még csak a 23. napon vagy. Még lehet baba is akár, csak korai volt a teszt.
De ha nem akkor is fel a fejjel.
A hasad lehethogy a teától nagy. Mintha nekem is nagyobb lenne.
Tényleg, neked rendezte a mensidet? Nem akarok mégegy 52 napos ciklust.

Mondjuk tegnap este nagyon fájt a jobb petefészkem, reggelre meg 36,8 volt a hőm. Akkor nekem lehet, hogy a 20. napon van a peteérésem. Vagy szerintetek a tea hatása?

Na szóval reggel elrohantam a vérvételre, és beszéltem a dokival. Csütörtökön,és jövöhét hétfőn és csütörtökön kell mennem a hormonvizsgálatokra. Viszont azt mondta,ha ez a hónap se ad jó adatokat akkor megvárjuk a következőt. Az én 52 napos ciklusaimmal, az már nyár.
Nagyon elkeserített ezzel, mert én még egy szúrkálós hónapot nem akarok végig szenvedni. Inkább írja fel a gyógyszert, és hajrá babaprojekt. Úgyis akkor is kell kontrolra járnom.

Látom jó sokan betegek a csapatból. Mindenkinek jobbulást kívánok.

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Tücsi!
Ne keseredj el hisz még csak a 23. napon vagy. Még lehet baba is akár, csak korai volt a teszt.
De ha nem akkor is fel a fejjel.
A hasad lehethogy a teától nagy. Mintha nekem is nagyobb lenne.
Tényleg, neked rendezte a mensidet? Nem akarok mégegy 52 napos ciklust.

Mondjuk tegnap este nagyon fájt a jobb petefészkem, reggelre meg 36,8 volt a hőm. Akkor nekem lehet, hogy a 20. napon van a peteérésem. Vagy szerintetek a tea hatása?

Na szóval reggel elrohantam a vérvételre, és beszéltem a dokival. Csütörtökön,és jövöhét hétfőn és csütörtökön kell mennem a hormonvizsgálatokra. Viszont azt mondta,ha ez a hónap se ad jó adatokat akkor megvárjuk a következőt. Az én 52 napos ciklusaimmal, az már nyár.
Nagyon elkeserített ezzel, mert én még egy szúrkálós hónapot nem akarok végig szenvedni. Inkább írja fel a gyógyszert, és hajrá babaprojekt. Úgyis akkor is kell kontrolra járnom.

Látom jó sokan betegek a csapatból. Mindenkinek jobbulást kívánok.

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Bocsi! Kétszer ment el. Olyan lassú most a net. Nálatok is?

Hahóóóóóóóóóóóó....Merre vagytok?

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!
Végre hazaértem a munkából,nálunk itéletidő van.Most várom a párom,hopgy együtt menjünk az uh-ra.Ha tudok,teszek majd föl képet!
Rimar!
Én dr.Paphoz járok.Nekem is gondot jelentett az orvosválasztás,mert akinél a fiamat szültem már nyugdíjas.A doki nem a kedvességéről híres,de jó szakember.A szülőszoba látogatással kapcsolatban a kórházi védőnőt, Tomcsányinét kell keresni a kórház telefonszámán.csak kérd a szülészetet.

Ancsi!
Lehet,hogy már tényleg találkoztunk!Én most töltöm be a 30.hetet.Dr pap a dokim.

Mona

Kép
KépKép
monaszisza
 
 


Sziasztok!

Bocsi, a hétvégén teljesen el voltam havazva, ezért nem tudtam jönni. Gyorsan visszaolvastalak benneteket, látom sokan betegek. Jobbulást nektek!

Üdvözlöm az újakat, érezzétek jól magatokat körünkben.

Titi: Örülök, hogy nincs baj és jól vagy(tok)!!!!

Virág: Nagyon szép lett a gyerekszoba!!! Jók a színek!!!

Mesi: Ne keseredj el még nincs veszve semmi. A magam 30 napjával nem érzek semmit, szerintem hiába volt megint minden kúra, gyógyfürdő...
A derekam leszakad, de ez lehet mensi jel is. Pedig ebben a hónapban nem törtem magam azon, hogy mindenáron baba, és amint látom ha töröm, ha nem akkor se akar hozzám egy angyalka se berepülni. Pedig dolgoztunk rajta, ahogy szoktunk.

Hétvégén megyek ruhapróbára, megjött a cipőm, majd elájultam mikor megláttam az árát 15.000.- be került. Még jó, hogy tudom később is használni.
Ennyi pénz 1 pár cipőért és még hol a többi kellék.

Anita

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Mesi, keresem a hozzászólást, nem találom. Pedig igyekeztem minden hétvégi hozzászólásotokat elolvasni, de mit tesz az, ha két napig nem vagyok, kiesek a képből.
Szóval, mi van pontosan? Nagy a hasad? Mik a konkrétumok?
Képzeljétek, én is úgy fel vagyok püffedve, meglepődnék, ha ez már a baba volna... a nadrágomat már ki kell gombolnom, és nagy póló van ma is rajtam, mert már kidudorodik a hasam.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!
Anita!

Nagy esküvőt terveztetek?Nekünk november végén volt egy kis esküvőnk,kb 50-en voltunk.Sikerült egy aranyos vadászkastélyt(nagyon kicsit)találni a környéken,ott volt a szertartás és a vacsora is.

Még azt nem is kérdeztem tőletek,hogy nektek vagy ismerőseiteknek nem volt lumbágójuk terhesség alatt?Én sajnos azzal indítottam,és a mai napig érzem a hatását,ugyanis nagyon könnyen begörcsöl a lábam.Kicsit tartok attól,hogy mi lesz így szülés közben!

Mona

Kép
KépKép
monaszisza
 
 


Titi!
Csak ma reggel írtam le a dolgokat. Azt, hogy nagyon fel vagyok puffadva a csoda tudja mitől, meg hogy milyen idétlen a hőm ebben a hónapban. 23.napja 36,85. Se le se fel. Nem értem. Lehet, hogy ezt is a pajzsmirigyem csinálja.

Ilyenkor mindig eszembe jut az egyik kolleganőm, akinek a nővére novemberben szült, és lefitymálóan mondta nekem, hogy persze a nővére nem vállalta be a császárt, mert utána mindjárt szeretnének még egy babát, az meg így egészségesebb. Úgy kioktattam volna, hogy én sem jókedvemből vetettem alá magam a császárnak, nem is a vajúdást akartam megúszni, mert abből is volt 16 órányi részem, meg hát mi is rögtön akarnánk még egy babát. Aztán most már 5 hónapja akarjuk, de nem akaródzik sikerülni. Háát igen, ember tervez...

Egyébként azt nem értem, hogy így is olyan kevés gyerek születik, miért kell hónapokat várni a meddőségi vizsgálatokkal. Ha valaki babát szeretne, szerintem minden módon segíteni kellene, nem pedig türelemre inteni, hogy várjon nyugadtan évket. Nekem sincs sok időm, októberig terhesnek kell lennem. Ha nem leszek, nem tudom, mi lesz velünk, lesz-e akkor egyáltalán még egy baba. Én speciel lassan kezdek beletörődni, hogy Zsolti egyke lesz....

Mesi

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi, azért kérlek szépen, még ne kezdj csüggedni! Tudod, hogy ez az 5 hónap még nem nagy idő. Igen, sajnos a dokik is csak türelemre tudnak kérni minket. Nem értem én sem, miért nem lehet rögtön belevágni, főleg, az illető is úgy szeretné. Bár gondolom, nagyon drágák ezek a vizsgálatok, és gazdaságosabb is mindenkinek, ha nem kerül rá mégsem sor. De ha a helyedben lennék, tuti én is így éreznék. A lényeg, hogy most tedd rendbe a pajzsmirigyed, és utána tutira minden szépen rendben lesz. Csak azt nem értem, hogy a decemberi és a januári ciklusod olyan szép volt, volt peteérésed is, most hova a fenébe tűnt? Pedig még gyógyszert sem szedsz... miért van az, hogy egyszer van peteérés, utána meg nincs?

Jó ötlet Onénak ez a vizsgálat, meg vérvétel, hogy meg tudják állapítani a peteérést. Oné, tényleg, ezt a doki ajánlotta fel? Szerintem szerencsés vagy. Nekem a doki azt mondta, akkor menjek vissza hozzá, ha 1 évig nem jön össze a baba. Akkor beszélhetünk róla, mihez kezdjünk. Pedig én is a türelmetlen emberek közé tartozom. Azonnal akarom a hatást, és a fejlődést, meg az eredményt.

KépKép
titi_27
 
 


Na, sziasztok lányok, én már itthon vagyok, megyek, csinálok valami vacsit, aztán pihi.
Holnap jövök.

Puszi mindenkinek!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!

Mi május óta próbálkozunk, és októbereben mentem el először a dokihoz, de a hormonvizsgálattal csak karácsony után akartam foglalkozni, de látod már március és még mindig semmi.

Tücsi!
Látom te is nagyon el vagy keseredve, ha már azon gondolkozol, hogy nem lesz tesó.
Sajnos ez nekem is egyre gyakrabban eszembe jut. Én az augusztust tűztem ki utolsó hónapnak, mert akkor lenne a két gyerek között 3 év, és ha addig nem sikerül,akkor megyek vissza dolgozni.
De addig nem adom fel, mindent bele. Bár a párom úgyis rábeszél mindenre,mert ő 3 gyereket szeretne. Én már annak is örülnek, ha ikreim lennének. Csak sikerüljön már, igaz?!!

Na jó nem érzelgősködök tovább.
Merre vagytok???????

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?